Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok...

Csicsy: nekem már 8 éves korom óta mindig van hörim, és mindig más színű, idáig ált. fekete vagy fekete fehér volt, és mindig fiú!!!!!!!!!!!
Most a tipikus arany hörsögöm van csak hosszú szörű és kislány...sajnos nem vagyunk valami jóban a kislányok ált, jobban félnek és harapnak is :( Enyémet hörgönek hívják :D Mindig kapnak nevet.
Volt egy egyszínű feket hörim az orra fehér volt 4 évet élt velem és még velem is aludt :D :D :D ő volt a kedvenc :D
Ja és vettem neki egy palotát amiben minden van :D 20.000 ft-ért. az alagúttól kezdve a kerékig, emeletig stb...

Tyuntyi: Ügyes vagy :D

Durcipók: Rendeződtettek??? Én is tuti úgy csináltam volna a dolgokat, ahogy mondtad...Egyaltalán nem reagáltad túl, tuti én is elkeztem volna bőgni...nekem semm eset volna jól...és bizti hozzá vágtam volna az ajcsit...Az meg a másik, hogy azt ki nem állhatom, ha azt mondják ránk: már megint mitpuffogsz, mi nem tetszik, mért vagy megsértődve, és akkor áljunk ketté, mert én erre nem vagyok kiváncsi...Hát kösz, az anyádat!!!
Ja és úgy láttszik még rá is éreztél, hogy volt valami...iwiw...hogy megnézzted az előzményeket...na Én arra tudok a legjobban berágni, volt barátnő???Fuuuuuuuu bejelölgetése???whhhhhááá
Én úgy megmondanám neki, hogy mit képzel, meg, hogy arra nem gondol, hogy ez neked, hogy esik???
Ülj le vele beszélni és mondd meg neki, hogy neked ez kurvára fájt, és nem ezt vártad el tőle...Meg mit szólt volna, ha fordítva történik????

Hkitty: Ezen a héten, hogy melozzol???

Pinkiné: Melovalmi a hleyzet?nem találtál azóta???

Henne: akkor apára fel!!!

Kriszti: na nálad mi történt megint???Apával???

Na mi van ezekkel a Férfiakkal???Mindegyik azt mondja, hogy gyereket akar azt még semm csinának semmi???Azt hiszik, hogy heti 1 sexből gyerek lesz???
most már nem csak nálam meg Krisztinél, hanem Csisynél is gondd ez???
Megáll az eszem...
De nem tom kiírta, talán Tyuntyi???Neked most lesz Márciusban a szülinapod???nekem is??neked mikor???
amúgy már lassan Én semm vezetem a ciklus.hu...mert most már elegem lett...tudjátok már írtam...és Én már egyaltalán nem fogok ezen görcsösködni meg stresszelni, mert addig gysemm leszek terhes!!!!

Kriszti: azon Én is gondolkodtam, hogy szedjem a barátcserje kapszulát, talán azt még megprobálom...de a teát is megvettem, de nem iszom!!!ja és már a vitamint semm szedem, direkt, mert így legalább nem foglalkozzom ezzel minden reggel, és nem gondolkodtata el a gyerek dolog...
csip-csip18
 
 


Na nekem baromi jól végződött a Péntek estém még itt a szoliban...Összevesztem egy vendéggel, vagyis azt mondta bunkó flegma vagyok...
Na de annyira elfajult utána az egész, hogy megadtam neki a főnököm számát, csak, hogy hadjon már békén...
A szitu köv.volt...
A csaj aznap (Pénteken) 3 szor volt már itt a szoliban...
Először kint taliztunk...Köszönt, Én is...Kérdezte, hogy itt van-e nekünk az az Uv mentes barnító kabinunk.Mondom van.Milyen márkájú?Mondom ezt, hogy érted???Mert ő olvasta, hogy van több fajta, mondom igen, van...Ez a Kiwi cégé ez a gép!Mien?Jó.probáltad?Igen.És nem koptál le sárgán?Nem.Hány perces?4 perces. szia, szia.
Aztán 1 óra múlva, láttom bejött...
Kellene neki egy tájékoztató, adtam neki. jó szia, szia

Na este fél 10 kor beállít, hogy ő kiprobálná, mondom jó...
De úgy, hogy az arcára ne menjen, mondom azt nem tudom megoldani.Hát akkor letakarom.Az meg érdekes lesz mondtam neki. (mert akkor szorakozhat azzal, hogy le fel takargatja a fejét, mert egy monitoron kell nézzni, hogy kell bent állni a gépben)Jól van, ezt nem is mondtam, csak magamban...Mondom megkérdezhetem mért?mert nem akkarom...De mondom az lesz a legszebb...szép barna lesz...De nem kell...meg amúgy is allegiás vagyok rá...De mondom ettől nem leszel(kifejezettem azoknak van ez a gép kifejlesztve)...De nekem allergiám van...Mondom neki és a többi testeden nem vagy?(gondolom erre rághatot be)meg, hogy ő azt is olvasta, hogy elötte be kell krémeznie magát...Mondom nálunk nem...már itt is szerintem azt gondolta, hogy Én át akkarom verni...
Aztán jött egy vendég be, aki várt...
Na mondom gyere...megmutatom a gépet...mutattam a fém gomb felé és közben mondtam, hogy azt kell 2 szer megnyomni alatta nézzni a képet és ide állni és indul a gép.Jöttem is ki, mert itt ügye várt egy vendég.Na elintéztem és hallom jönn ki és szól...Te ne haragudjál, de bejönnél segíteni, mert Én nem voltam még itt és igazán adhatnék még tájékoztatás, mert egyaltalán nem voltál valami kedves, és segítőkész.
Mert, hogy 1 dolgot elfelejtettem. Hogy honnét fog szorni a gép(számomra ez érthető volt, hogy szemben kell állni, nem pedig megfordulok, ha ott van a monitor és a start gomb, akkor nem háttal állok)de megmutatam neki, és még az is hozzá tettem, hogy nyitot gép, ne keresse az ajtót...Na így kellett volna nekem segítséget nyujtani, nem pedig, kirohanni..
Na és mikor kijött akkor kérte a főnököm számát.(mert, hogy én mien flegma vagyok és nem vagyok segítő kész, és, hogy az ő üzletetében biztos nem dolgozhatnék és ritkán találkozzik ilyen emberrekkel mint én)Elöször nem adtam meg neki, aztán vagy 100 szor vissza kérdezte, biztos-biztos?Mondom le írjam egy papírra, hogy idegennek nem adthatom ki a főnök számát.Igen, na mondom jó leírtam neki, és oda adtam és után mégegyszer megkérdezte.Na mondom most már felhívom a fönököt, hogy kiadom a számát, na letettem és megadtam neki és szó nélkül ment ki az ajtón...
Mondom neki utána kiabálva, hogy te vagy üzletember???És köszönni nem tudsz mikor elmész???És Én vagyok a Bunkó parszt?Kedves egészségedre és szép estét neked!!!!
Aztán vissza nézzet vagyis vissza fordult és elköszönt.
10 perc múlva hívtam a fönököm és nagyon ideges volt, mondhatni még ilyen ideges nem volt sosem a hangja...
Persze a nő meg Én is elmeséltem mi volt...Aztán le lettem bassszva nem alap szinten...Így végződött a napom, szóval jól kezdődött a hétvége
csip-csip18
 
 


Na aztán haza értem és mentén flrobbantam, mert minden kipakolva elrendezve-berendezve az egész lakás!!!!!!!!!!!!!!!
Húúú csajok durrantam szét az idegtől!!!!!!!!!!!
A fürdőben is a wc ben is a konyha átrendezve, pedig azt Én már megcsinátam!!!!
Na szombat csörög a telo, anyós...reggel 9 kor...na miújság?fent vagy már???Na mien lett lakás???Mondom most kelltem...megkértem, hogy ne pakoljanak, mert Én szertném berendezzni...hát igen, csak, hogy a nagyszobában a fiú probálták rendezgetni a dolgokat és nem fértek el...mondom az érdekes...és nem lehetett volna az előszobába kirakni a dobozokat? de hát akkor már gondoltam kipakolok...Meg Te amúgy semm tudod már ezt nagyon átpakolni, mert eléggé kicsi szekrényeket vettél, és nem nagyon férnek el benne a dolgok...mondom majd én azt tudom...
na du hív megint...kész lettél az átpkolással?mondom nem..hát mit csinálsz ilyen sokáig?mondom rendezgettem a dolgokat és szortirozzok...
Na végül Vasárnap lettem kész És akkor is már hívot, hogy mi van velem???Mert amúgy a párom melozot...
ja és majd menjek át mert a ruháink megszáradtak, mert ügye kimosta...Tudni kell, hogy Én most még többet mostam ki, mint ő szóval még simán kitudtam volna mosni...Mondom majd este...
Na este megjött a párom mentem még vele kicsit melozzni, aztán mentünk anyóshoz...De elötte csörgöt a mobilom, hogy ők ma már nem jönnének át, mert após még akart valamit csinálni, majd holnap megcsinálják...Mondom holnap(Hétfőn)?én melozzom...Igen, holnap...na letettem a telot és abban a pillanatban, mondtam a páromnak, hogy jó elég volt ma elkérjük a kulcsot!!!Amúgy azért volt kulcs náluk, mert após újította fel a lakás, és kellett neki egy kulcs, hogy amikor jöttek az emberek ő ott legyen velük, már kora reggel, meg amúgy ő is melozott ott!!!
na átmentünk és elkértük a kulcsot, és anyós:jól van hozzom, 3 db kulcs volt tessék.
Párommal egymásra nézztünk, hogy most mi volt ez???
Hát megsértődött, hogy elkértük a kulcsot valószínűleg...
De most már nyugot a szívem
Ja és apa pénteken elkapta az ágyneműmet is
szóval izgalmakkal teli dús volt a hétvégém...
csip-csip18
 
 

 
 

Mi van itt csajok???Mi ez a pangás???
csip-csip18
 
 


Sziasztok :P

Itt vagyok hellyel közzel Csip-csip! Egyszerüen kicsit befordulós idöszakomat élem pár napja...az ismerösök közül ismét valaki terhes ma tudtam meg :cry: Egy kicsit nehezen viselem ezt csajok egyre rosszabb...változtatnom kell az életemen,mert ezzel csak magamnak ártok meg a kapcsolatomnak.De ez van. Délután csak relaxáltam, egyedül vagyok itthon, a párom melózik.
Biztosan ti is éreztétek olyan szerencsétlennek magatokat mint most én. Nem vagyok depressziós, de helyre kell raknom a gondolataimat. Próbáltam a párommal is beszélni a hétvégén...de valahogy nem jutottunk elörébb és ez az ami megbénít...nem tudom ö mit akar, hiába kérdezem. Amúgy minden olyan okés, ha itthon van, de amikor komoly dolgokra terelödik a szó (nemcsak a babaprojekt...egyéb), akkor olyan mintha falnak beszélnék... :shock: :shock: Ettöl meg megörülök :evil:

Csip-csip a csaj jó nagy paraszt volt, jól cselekedtél! Ilyenekkel már én is összefutottam, csak akkor bevágtam "ich verstehe kein Wort" dumát :lol: AZtán látta az ember, hogy ez külföldi, és inkább elviharzott..node ez egy másik hosszú sztori, azóta nem foglalkozom ezzel, csinálom a melóm, a fönököm is tudja, jól csinálom..aztán ha valakinek nem tetszik a pofám, akkor ez van :lol: Sok lehetösége nincs az embernek ebben a két városban szoliba menni, csak mi meg egy olyan pénzbedobálos, higénia nélküli, török nyegyedben lévö szoli :wink:
A kulcsos sztorit még jól csináltátok szintén, nehogymár bejárjon anyós oda..?Aztán egyszer majd épp "meglep" titeket a babaprojekt közben, csak azért mert van kulcsa :lol: :lol: :P
Amúgy látom mind a kettönknek fasza napja van Csip-csip :? :? :roll:
Gyere panaszkodni nyugodtan!! :lol: Bocsi lányok most én is panaszkodtam egy kicsit, de máris jobban érzem magam! :P
Vendég
 


a táblázat... :roll: :wink:
TÀBLÀZAT 2010.03.01
Vendég
 


JA tök jó már március van! :P :P
Közel a tavasz!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok!bocsi,hogy megint eltűntem egy kicsit :oops: csak millió volt a dolgom és este már úgy estem haza.

Csi-csip ez nem semmi amit anyósod csinál!szerintem pároddal értesd meg,hogy mi a baj,mert amíg ő nem beszél vele addig nem fog megváltozni semmi.ez a helyzet ismerős! :wink:

chrissyke nem tudom mi ütött a párodba!rázd gatyába!

Henne apára fel!hátha összejön most!csak pozitívan!

csajok nekem még van 2 napom a tesztig,de nagyon furi vagyok nekem. :roll: nem akarom elkiabálni,de van olyan hogy egész nap azért nem de közbe bekeményedik a hasam,nagyon kívánós vagyok,de közben meg egész nap úgy émelygek.este 3* is kimegyek pisilni,napközben meg félóránként,óránként járok ki.szóval olyan furi,de tuti ha nem is jön meg szerdán még nem fogok tesztelni,csak ha 3-4 napot késik,mert nem akarok csalódni.
na jók legyetek ls ha tudok jövök!puszi mindenkinek!
Vendég
 


Kriszti: Érezztem, hogy valami nem kose veled!!!Gyere nyugodtan panaszkodni, hisz Én is lltalában azt csinálom :D :D :D

Nem tudom nálatok is mi van...De nálunk itt ugyan ez van...Lassan megint ott tartunk, hogy 1 hete nem voltunk együtt :( :( :(
vagyis még lehet bele fér, kitudja...Hiába mondta, hogy hiddjek neki, rágyúr ő...Hát nem úgy tünik...
Mert Péntek óta megint nem voltunk együtt így a büdös életben nem leszek, leszünk terhessek... :roll: :roll: :roll:
De Én már ott tartok, hogy szarok rá!!!!Lesz ami lesz...

Huuu Gabooo hozzál nekünk már egy pozí tesztet!!!!
tuti Te leszel az első, mert nem ezzel vagy elfoglalva!!!!!!!!!!!!!!
Drukkkkkkk++++++++++++++++++++
csip-csip18
 
 


Jó reggelt csajok :lol:

Most néztem a táblázatot, Csicsy veled mizu? :P
Gabóó neked is megy a drukk, mindenképp jelentkezz a teszttel!!!
Egyébként tényleg 1 év 6 hónapja vagytok a babaprojekten? Az iszonyú soknak tünik... :? Hogy bírtad? Ennyi idö után mostmár tényleg jó lenne egy zebracsíkos teszt Neked! Meg mindannyiunknak!!! :lol: :lol: :P
Nálunk semmi, változatlan a helyzet, igaz a p.éig van még 1 hetem, de ilyenkor már jó lenne egy kicsit akcióba lendülni...mert tegnap óta fáj az alhasam, ugyhogy nem tudom, lehet most elöbb lesz p.ém?? :shock: :shock: Fogalmam sincs, nade ez van.

Tegnap sokat gondolkodtam az életemem, mint már azt itt le is írtam nektek és csinálnom kell valamit, egyrészt hogy a gondolataimat eltereljem atémáról egy picit..persze teljesen ugysem lehet :? A másik, hogy megtaláljam a megoldást a párommal a "problémánkra". Szóval arra jutottam, hogy nyáron augusztusban amikor szabin leszek, hazamegyek egyedül 1 hétre, mert a párom amúgysem nagyon akar jönni, meg hogy mi lesz a melóhelyen....hozzáteszem szabadság jár mindenkinek. (meghoszabították a szerzödését nov. 30ig!!!), szóval én meg nem akarok itthon ülni,mert ezt csináljuk már egy ideje, ö meg elmegy a haverjaival mindig bulizni...na nem ebböl elég, akkor 1 hétig külön, aztán azt csinál amit akar. Lehet most ez kell majd nekünk, hogy kicsit távol legyünk egymástól. Persze augusztus közepe még messze van, de mint már mondtam ö nem nagyon akar hazajönni, én meg nagyon szeretnék!Ugyhogy erröl már beszéltünk is,mert nekem szombaton a melóhelyen le kell adnom a nyári szabadságolás idöpontját! :roll: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti beírhatod, tegnap jött meg és jól gondoltam, most 33 napra!
úgy látszik nekem ez a kettő váltakozik, egyszer 30 napra jön meg, aztán meg 33-ra!
De ha most is 2 napig lesz meg mint múltkor, akkor tuti elmegyek dokihoz mert valami nem jó! múltkor is egyik reggel megjött, másnap este már semmi nem volt és ez nem jó!

Csip-csip: eddig a hörit Vadas-nak szólítottam de csak a színe miatt, lehet h ez marad! nekem van mindenféle a ketrecben! de figyu nekem állandóan a csőben van, nem is a házában alszik, hanem a csőben, felhordott magának forgácsot, alig lehet onnan kirobbantani! neked volt ilyen? kajálni jön le meg mókuskerekezni meg pisi-kaki, ennyi!

nemtom mi van csajok a pasikkal tényleg, de majd kimászunk ebből, remélem csak egy rossz időszak!

Gabóó: drukkolok neked nagyon...

Durcipok: sikerült kibékülni????

Tyuntyi: veletek mizu?

Henne: akkor mindent bele, sikerüljön...

Igen csajok, közeleg a tavasz, olyan jó h süt a nap!!!! :P

Kép
csicsiy
 
 


Egyszerre voltunk itt Csicsy!! :P
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Először is köszönöm a névnapi köszöntést, és a vígasztaló sorokat. Nagyon aranyosak vagytok, hogy próbáltatok vidítani, és azóta párommal is sikerült megbeszélni mindent. Ráadásul pé környékén vagyok az ovu teszt alapján, így naponta akciózunk, de ahogy beszélgettünk róla, most "csak úgy" is jó együtt lenni, nem csak a baba miatt. Próbálunk most inkább egymásra koncentrálni, és szerintem ennek korábban is így kellett volna lennie. De jobb későn mint soha.

Egyébként időnk sincs sokat a babán agyalni most, mert képzeljétek, a hálónk fala közös a fürdőjével, pont ott ahol a fürdőben a fürdőkád, csaptelep van. És napok óta észrevettük, hogy a háló fala ott vizes, ázik. Elhívtuk egy ismerősünket, és kiderült, hogy a falban lévő vízvezeték a fürdőben nem lett rendesen bekötve, így szivárgott a víz, emiatt ázott a fal. De ma délelőtt sikerült megjavítani, bár egy pár csempe is bánta, meg új vezeték is kellett, meg ugye a hálót is festeni kell. De erre van a lakásbiztosítás, így hívtuk is őket, hogy a nem csekély éves biztosítási díjért(meg egyébként is mindenre biztosítva vagyunk) tegyenek valamit, és kb. 60.000 Ft-ot fizetnek, az összesen 12.000 Ft-os javításra. Le kellett fényképeznünk, meg is csináltathattuk, csak burkolni nem lehet még, míg vkit ki nem küldenek, ez 5-10 nap, de ez a legkevesebb, ha ennyiből megúsztuk.
No de ennyit rólam.

Tyuntyi
Ne haragudj, hogy eddig nem gratuláltam (az ember hajlamos ha problémái vannak csak magára gondolni), de akkor most: Gratulálok a sikeres kresz vizsgádhoz!!!!
:D Elsősegéllyel hogy állsz? Rutint mikor kezded?
Annyit szeretnék még a Mastodynon cseppről kérdezni, hogy Te nem lettél tőle pattanásos? Mert 3 napja egyre jobban kezd kiverni a ragya, és kész vagyok tőle. De lehet, hogy a dokinál rákérdezek, mert ma úgy is kell hívnom a rákszűrés eredményéért.

Csip-csip
Jól tettétek, hogy anyóséktól visszavettétek a kulcsokat, tuti, hogy mindig följárt volna pakolászni, ellenőrizgetni. De milyen érdekes, hogy nem akart pénzt adni, de erre van esze, hogy rendezkedjen. :evil: Ki vagyok az ilyen emberektől. Csak megkeseríti az életetek.
A szoliban a nőcit jól tetted, hogy picit kiosztottad, legalább nem megy többet. :twisted: Kinek hiányzik egy ilyen vendég!!!

Chrissyke
Fel a fejjel csajszi! Ne haragudj meg a soraimért, de szerintem Neked arra lenne szükséged, hogy a Pároddal beszélni tudjatok a problémákról, és hogy jobban odafigyeljen Rád, hisz szeretitek egymást. És egy kapcsolat enélkül nem működik, és amíg ezen rágódsz, sajna a baba sem fog összejönni. Nem értem miért nem igényli a Párod a többszöri együttlétet. Ez korábban is így volt, vagy csak azóta, mióta a babát szeretnétek? Valahogy beszélni kellene vele, esetleg elmennétek sétálni, és akkor.

Gabóó
Megy a drukk de nagyon. És tökéletesen igazad van, hogy ráérsz majd akkor tesztelni, ha késik 3-4 napot. Addig fölösleges, nehogy csalódás érjen, ha pedig baba van a dologban, akkor meg még inkább ki fogja mutatni a teszt. :wink:

Csicsy
Sajnálom, hogy megjött, de talán ez a ciklus tartalmasabb lesz együttlétek terén, belehúztok Ti is, és összejön az a baba.

Henne
Tessék akkor sokat apával lenni!!! :wink:

Pinkiné
Tényleg Péteriben laksz? Az itt van egy köpésre. Benne vagyok egy találkában. :wink:
Gondolom olvastad már korábbi hozzászólásaimat, de azért itt is írom Neked, hogy a doki receptre kapható Mastodynon cseppet írt föl. Jó lenne, ha segítene, de jelenleg ragyásodom tőle :evil:

CSajszik most megyek romokat takarítani, de azért olvasgatlak titeket. Pussz



durcipok
 
 


sziasztok, lányok!

csip csip, nálatok aztán zajlik az élet.:)
most minden pasi megbolondult? komolyan nem hiszem el,ezt a hozzáállást..szeretnének gyereket, ok, ezért kellenek az időzített együttlétek..

az én férjem még szerencsére nagyon megértő, mondtam neki, másképp nem lesz baba. így együtt szoktuk nézni az lh teszt eredményét is, és együtt örültünk most..:) édes. a múltkori vetélésem óta nagyon bizakodó..

gabóóó, megy a drukk.:) mikor tesztelsz?

chrissyke: jól teszed, ha egy kicsit kimozdulsz. Szerintem ez jót fog nektek tenni.

lányok, beszúrom a görbimet. a tegnapi volt az utolsó 18, mert márc 10.-én megy andrológiára, sperma kukkra.. szóval..:)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 74400_.png
henne
 
 


Sziasztok lányok!
Henne nagyon szép a görbéd :P Jó hogy a párod ilyen aranyos. AZ enyém ha még az ovu tesztet az orra alá dugnám ,akkor totál ki lenne :shock: Tegnap például elöszedtem egy üres mappát és elkezdtem lefüzögetni papírokat bele, volt amit még az internetröl nyomtatttam ki...erre a párom, hogy mit csinálsz? "Bestresszeled itt magad"Mondom csak elpakolom ezeket az anyagokat, mellesleg szerintem te vagy bestresszelve a felelöségtöl....Na aztán ennyivel lezártuk a témát. :oops:

Durcipok azt hiszem te írtad...én is szeretem a páromat beszélek is vele, de ö nem szól semmit.Így elég nehéz valamit is okosan megbeszélni. Én tudok a problémámról beszélni, ö sajnos nem. Màr kérdeztem töle, hogy mi bánt. Na most tudni kell, hogy ö elég hosszúideig volt munkanélküli és ö azalatt voltdepressziós is. Persze nem kezelte orvos, ezt ö mondja, hogy szerinte ö az volt és hogy amióta megismerkedteünk kilábalat belöle. Mègis úgy érzem, hogy ö ezen nincs túl teljesen és én nem tudom már miveltudnék neki segíteni.?? :? :shock: :roll: :roll: Próbálok programokat szervezni neki, ami nem kerül sokba, de valahogy van hogy olyan kedvetlen, semmivel nem tudok a kedvébenjárni. :shock:
Ilyenkor meg persze megörülök,mert én meg az a típus vagyok, hogy nagyon könnyen felveszem a környezetem hangulatát, szóval ilyenkor jobb ha nem is szólunk egymáshoz :lol: Na mindegy megint jól kipanaszkodtam magam :P

Gabóó mizujs Veled?

Henne láttam a görbédröl, hogy iszol palástfü teát? VAgy már nem? Érdekelne a véleményed róla! Hol lehet venni?
A barátcserjéröl lebeszéltem magam, mert utánnaolvasgattam, hogy igazából mire is jó. Nàlam meg nincs csak 1-2 nap barnázás mensi elött, nameg azt mondják a 35 nap még épp a határ, ami normálisnak számít :shock: :shock: Hát nekem baromi soknak tünik... :? :? :shock: :shock: :lol:
Vendég
 


Tegnapi napom eléggé húzós volt, mert de. felmondtam nagy nehezen, felmondtam a műkörmös boltban...
Ami nagyon rossz, mert ott keztem a pálya futásomat és szeretek ott lenni nagyon...

Aztán este át jöttek az Én szüleim...Mert ők kint voltak most Németországban és anyu nagyon kiváncsi volt, mien lett a lakás...
Ezért mondom áthívom őket, aztán majd megünnepeljük közössen az anyósékkal is, de most csak ők jöjjenek...

Este átjöttek, hoztak nekem Németországból a fürdőszobában függönyt-meg szőnyeget (aminek a párom nem igazán örült, mert nekik otthon ilyen sosem volt és feleslegesnek tartja)de istenem, kaptam!!!nem Én vettem és költöttem rá, mert tudtam, hogy ha Én megveszem akkor balhé lesz belöle...
Ott voltak 1 órán keresztül anyuék, erre a párom hozta a formáját, mintha senki nem is lett volna ott és tv-zet...amikor meg apu hozzá szólt, vagy 2 szer kellett elmondani vagy gyorsan lezárta a beszélgetést!!!Erre baromira berágtam...
Mert gondoltam, hogy az is közre játszik, hogy várták, hogy örüljön, hogy lássák, hogy örülünk a lakásnak...De a párom lófaszt, olyan fancsari képet vágok csajok, hogy alig vártam, hogy elmenjenek és lebaszzsam...
na elmentek és azt hallani kellett volna, hogy Én, hogy kiabáltam vele...Erre ő közli velem, hogy NEM BOLDOG...
Na hát Én lepadlóztam...Mert, hogy ő nem érzzi magáé a lakást..Mondom tessék???Te hülye vagy,komolyan, beteg vagy...Akkor fogd meg a cucaidat és költözz el( ez a mondat amivel a páromat nagyon szíven tudom ütni)!!!És Én ezzel le is zártam a beszélgetést!!!
Na én ugy berágtam, hogy elmentem fürdeni és zokkogtam ő meg aludni ment...Befejezetem és utána fogtam magam bementem a hálóba és kihoztam az ágyneműmet, ilyet soha nem csináltam, de most nagyon dühöngtem!!!Egész éjjel nem aldutam...Reggel felkelltem és kérdezte, hogy jó volt ez, hogy a kanapén aludtam, mondom jobb, minthogy olyan ember mellett aludni, aki nem boldog azért, mert kapot egy lakás, és ráadásul ocsmányul viselkedet!Hogy ő nem tudja kimutatni, hogy boldog, idő kell neki...Mondom mennyi??? 2hete miénk a lakás és te egy kibaszot mosolyt nem tudsz a képedre varázsolni vagy örömöt....Mintha azért vették volna meg nekünk a lakást, mert nincs jobb dolgok anyáméknak és nem tudják, nem tudtak volna mit kezdeni esetleg ezzel a pénzzel!!!
Egyszerűen nem juttot még mindig el az agyadig, hogy nekünk vették, hogy boldog legyünk...Segítettek elindítani minket az életben, erre te meg úgy csinálsz mit egy fába baszot balta?Költözzél el a f*szomba, mondtam neki, mert erre Én nem vagyok kiváncsi erre a viselkedésedre és hozzá állásodra!!!
És elkeztem öltözzni, de láttam meg hallottam, hogy sír, de olyan düh volt benne, hogy azt elmondani nem tudom!!!Fogtam magam és eljöttem...
Most meg ott tartunk, hogy folyamatossan megy meg jönn az sms, háború...
Most megírtam neki, hogy akkor vagyok hajlandó vele beszélni, meg akármi is, ha átgondolja, hogy hogyan tudja ezt jóvá tenni, mert ez nekem kellemetlen, mert anyuék is bizti érzzték, hogy a Tomi nem örülne...
Most írta nekem, hogy anyuéknak írt egy smst a tegnap nap miatt, és örül a lakásnak, csak még adjanak neki időt, hogy kitudja mutatni a boldogságát, és hogy még furi neki, meg amúgy semm tudja kimutatni annyir az örömét ezért írja meg smsben...
Ezek vannank, voltak, most már kiiot megkönnyebültem, de még nem az igazi!!!
csip-csip18
 
 


Ez gyönyörü Csip-csip.....
Jó fej a párod :lol: :shock:
De akkor most szent a béke köztetek?
Vendég
 


Hát szerinted,majd hogy nem kitéptem a hajam...
Hát most rendessen ráálltam a sarkamra és kiosztottam...nem mehet ez már így tovább...na és ez a kanapé álvás ettől neki hullot ki a haja!!!
De valamit muszály csinálni, hogy észbe kapjon....
Igen, most szent a béke :)
Még anyumnak is írt egy smt, aztán nekem elküldte, mielött elküldte volna anyuéknak, hogy ez így jó-e?!?!?!
Meg, hogy szert és ne mondjam, hogy költözzön el :) tudom ez fáj neki, de egyszerűen megérdemelte!!!
Na mind 1....
Várjuk mi lesz a köv.kirobbanás :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja és bevált, hogy nem volt 18...Hétfőn!!! :roll: Tegnap még azt is a fejéhez vágtam, és erre az volt a válasz, hogy hát Én ott voltam melletted :shock: ja mondom Én is... :lol: Aztán ügye tegnap semm volt semmi, mert kanapén aludtam :lol: szóval nekem marad a heti egy 18-as....Már csak nevetek csajok ezen, komolyan...Ja és ma megyek orvoshoz is...

Kriszti: Nálatok???18 volt??? :) :) :)
csip-csip18
 
 


Szio csajok :lol:
Most értem haza a melóból. Bicóval mentem, olyan jó volt...majd beleszakadtam...hát igen rég volt szép volt, mikor utoljára bicikliztem. :lol: Hogy ki tud jönni az ember a formából...hát rendesen megizzadtam :shock: :shock:

Csip-csip, nálunk sem jobb a helyzet, ami a 18asokat illeti. Már ebben a ciklusban 2x volt 18as....amúgy a 14. napon vagyok, szóval nálunk is az átlag heti 1. De most tudja, hogy kb. mikor kell akciózni...merthát azt már egyszer megbeszéltük, hogy még az utolsó doki elötti hónapot/ciklust kihasználjuk...vagyis jobban mondva megadjuk az esélyt :? :roll: Persze nála ez változó.. :shock: :shock: :? Ugyhogy lazítás, aztán majd látom a hozzáállását...nade nem eröltetem, ha magától nem jön rá...már belefáradtam.... :roll:
Vendég
 


Többiek merre vagytok?? :roll: :roll: :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam erre. Szomorúan olvasom Csip-csip és Kriszti, hogy mennyi gondotok és problémátok van. Sajnálom, hogy nem egyeztek a párjaitokkal mostanában.

Kriszti:
Az egy hét külön nyáron, amiről írtál, nem sok egy kicsit? Erről a férjed tud már?
Remélem azért mihamarabb sikerül tisztáznotok a kapcsolatotokban a problémákat.

Csip-csip:
Nem akarok melletted vagy a párod mellett érvelni, de meg kellene hallgatnod őt is. Gondolom nyomasztja ez az egész helyzet. Gondolj bele, ősidők óta a férfi a családfenntartó, s bármennyire fejlődik a világ,azért a legtöbbjükben ez a mai napig megmaradt. A párodnak nehéz lehet azt elfogadni, hogy a lakást nem ő vagy nem ti tudtátok közösen megvenni. Ez nagyon is sértheti férfiúi büszkeségét. Nem is gondolnánk mi nők, hogy mennyire önérzetesek a pasik. Kérdezz rá erre! Nem akarom itt az észt osztogatni, nem ez a célom, remélem nem bántalak meg ezzel.

Durcipók:
Csak gyorsan annyit, hogy én nem ragyásodtam a mastodynon csepptől. Remélem neked is már elmúlt.

Lányok, mennem kell, megyek elsőre rutinra, de a többiek sem maradnak ki, később még visszatérek! Mint a terminátor!
:lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Csip: szerintem Tyuntyinak igaza van, nekem is ez jutott először eszembe! talán azért nem tud úgy örülni, mert nem az Ő munkája!
erről tényleg beszéljetek!

úgy látszik egy cipőben járunk Csip és Kriszti, nálunk is a heti egy figyel!

:roll:

Tyuntyi: milyen volt a rutin?

képzeljétek, megvolt kemény 2,5 napot, szóval nemtom!
múlkor is csak 2 nap volt! szerintetek ez jelent valamit bajt?
elmenjek dokihoz? mit csináljak? segítsetek!
végülis rendesen megvan, de csak 2 nap, aztán már csak elég tisztasági, szinte semmi nincs!

Gabóó: veled mizujs? remélem nem jött meg! gyere a hírekkel!

Henne: neked is közeledik a nem várt! érzel valamit? tünetek?

Kép
csicsiy
 
 


Csicsy a szeptember-október nálam is így volt :shock: Amikor dokinál votam vele,mert nekem elötte 1 hétel volt valami barnázás, azt mondta minden oké, és a 2-3 nap menstruáció normális :roll: :shock: :shock: :? Nekem 5-6 nap szokott lenni, de ebböl kb. 3 nap rendes vérzés, a többi barnázás...szóval én elmennék dokihoz biztosan. Aztán lehet neked is ugyanazt mondja mint nekem :lol:
Nálam speciel ez azóta ilyen amióta "élesben" megy a dolog, azelött sosem volt ilyen rövid,mint szept.-októberben. De valahogy eleve minden más amióta "élesben"megy :lol:

Tyuntyi majd meséld el a rutint!!Én mai napig imádok vezetni :lol: :lol:
Milyen autón tanulsz?
Ami az 1 hét külön nyaralást illeti, már megbeszéltük. Szóval elöször úgy volt hogy a magyar ismeröseinkkel megyünk együtt a Balcsira, de ök sajan vendéglátóban melóznak itt kint, így csak kb elött tudják megmondani, hogy mi lesz, lehet nem is tudnak szabira jönni. Nekem már most szombaton le kell adnom a szabijaimat,mert attól függöen csinálják a beosztást nyárra. A párom nem akar M.o-ra jönni, én meg nem akarok megint itthon punnyadni, míg öt esetleg a hülye haverjai elhívják bulizni...Köszönöm szépen ahhoz nincs kedvem , hogy végigasszisztáljam a nyarat mellette. Túl fogja élni, söt mondta, hogy menjek nyugodtan, tudja, hogy a barátnömnek addigra meglesznek az ikrei, szóval ennyi kikapcsolódás igenis jár nekem :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jesszus, mennyit írtatok! :lol: Bocsánat, hogy elmaradtam, de hétvége óta beteg voltam, s az elmúlt 2 napban a gyerek is lázas volt.

Igyekszem mindenkire reagálni. :wink:

Gabóóó, mennek a drukkok ezerrel!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Csip-csip, szép kis balhé volt akkor nálatok. :roll: De a lényeg, hogy helyre jöjjenek a dolgok. :wink:

Durcipók, félre értés ne essék, Pécelen lakom, nem Péteriben. :wink: :lol:

Csicsy, régen volt nekem is hörcsögöm, egy fiú és egy lány. A fiút a lány verte agyon :roll: :roll: , aztán Ő is elpusztult. :cry:

Chrissy, nagyon becsülöm hogy helyre akarod rakni magadban a dolgokat. Lehet, hogy aug.-ban az az 1 hét külön sokat fog segíteni. A doki előtti utolsó ciklushoz pedig drukk!!! :wink:

Tyunti, rutinhoz drukk!

Én mióta vezetek, ki sem lehet alólam robbantani a kocsit.
:wink: :roll: Anyós szerint ha tehetném, még wc-re is azzal mennék. :lol: :lol:

Mi egyébként jól vagyunk, én most már majdnem meggyógyultam, s gyerek is tegnap este óta láztalan. :wink:

Ciklus tekintetében fogalmam sincs hol tartok, Chis táblázata szokott útbaigazást adni. :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Kriszti: beszéltem egy ismerősömmel, neki is ilyen "problémája" volt, Ő is volt dokinál és azt mondta h ez a fogamzásgátló kellemetlen mellékhatása, nincs teendő!
úgyhogy most egyenlőre nem megyek dokihoz!
Szerintem is jó lenne ha nyáron eljönnél Mo-ra!
de a párod miért nem akar jönni?
de jó a barátnődnek aki ikreket vár!!!
nekem is van egy barátnőm, hármas ikrei vannak!

Pinkiné: nekem csak egy fiú van, nem akarok többet! nagyon ari, már kivettem többször, nagyon barátságos, nem harap, nem agresszív, állandóan a pólómat rágná!
én is imádok vezetni immáron 12 éve!

Csip veletek mizu?
még jövök

Kép
csicsiy
 
 


Pinkiné, akkor jobbulást!!!!

Hát igen elmaradoztam a táblázattal, de most pótolom! :lol:

Csicsy, én már lassan 2 éve hogy nem szedem a fogamzásgátlót, ugyhogy nálam ezzel nincs is gond. Igaz mikor abbahygatam 2 hónapig meg sem jött :shock: De aztán beállt erre a 35 napra, viszont 2009 szeptember óta amióta elindult a babaprojekt van nálam is hogy rövidebb a mensi, meg sokat barnázok.. :roll: :shock: Szóval ez számomra egy rejtély.....biztosan érzi a nöi szervezet, hogy valami most másképp megy... :P

Gabóó, mizujs? Volt már teszt?
Henne te is közeledsz a ciklus vége felé...Igaz, hogy akkor most neked a késöi p.é miatt kitolódik a cikluod!Reméljük a mensi is elmarad...legalább 9 honapra :lol: :lol:

Csip-csip hogy vagy? Beszéltetek a pároddal?

Csajok én ma elmentem délután a városba vásárolgattam ezt-azt magamnak. Olyan jó érzés!! :lol: Süt a nap, igaz azért hüvös van, de kimozdultam és végre magammal foglalkozhattam!Vettem egy-két felsöt...olyan tunikaféléket, nagyon csipem most ezeket! Ott takar ahol pont kell :lol: :lol: A hasamat ki nem állhatom...JA, meg ha egyszer valamikor terhes leszek akkor is jó lesz!!! :lol: :lol: :P
Meg vettem pár bizsut, fülbevaló, nyaklánc..imádom, van halom bizsum, de nagyon szeretem öket és használom is :wink:
TÀBLÀZAT 2010.03.04
Vendég
 


sziasztok lányok,

csicsiy:hát nem tudom, szerintem a 2 nap menszi nem normális.:(

csipcsip: mi a helyzet nálatok?

pinkiné:örülök,hogy jobban van a fiad.:)

chrissy: kérdeztél a palástról.:) pé után 5 nappal lehet elkezdeni inni. ÉN használtam, de állítólag 3 hónap után 3 hónap pihit kell tartani a teák után, szóval én ebben a hónapban semmit sem teázom.

lányok, én haladgatok, felfele. Tünetem nincs, dehát még csak 4 nappal vagyok pé után.:)

tyuntyi: milyen volt az első rutin vizsga?
én is imádok vezetni:)
henne
 
 


Sziasztok :D

Vagyok :D :D :D :D :D

Tyuntyi: dehogy is sértődtem meg, Én is tudom ezt vagyis gondolta, de hát, akkor semm tudok most mit mondani!!!Vagy akármi!!!

Csicsy: Te magadról sosem írsz.... :(

Kriszti: De jó neked, jól teted a vásárlást!!!

Pinkiné: Tessék c vitamint szedni, és nem betetg lenni :D

Gaboo: Megjött???

Hkitty: Hol vagy???

Henne: Nem sokára itt van a nem várt :wink:

Durcipok: ??????????
csip-csip18
 
 


Jaj csajok Én elmentem a dokihoz, de majd beszartam anniyra izgultam félek jobban, mint a fogorvostól, nem tom mért, de 100 ver a szívem

Na nem volt semmi különös...Nem vártam egy percet semm, rögtön behívot!!!!Amúgy nekem nagyon szimpi fiatal nőci és van már 2 gyereke!!!Türelmes, és mindenre válaszol amit kérdez az ember...
Elmondtam neki, hogy Augusztusban voltam utoljára és még a rákszűrés leletemért semm jöttem vissza, de nem baszot le oda adta és mondta minden a legnagyobb rendben...Aztán mondtam a ciklusomat...Azt mondta, hogy valószínűleg most kezd változzni minden...Mondta, hogy szedjek vitamint...Meg, hogy nem feltétlenül kell 2 naponta együtt lenni...A 14 naptól kezdve legyünk rajta a dolgon és az semm baj, ha elötte legalább 4 napig nem is voltunk!!!
Mondtam erre, hogy pont ez a 14 napom, és lebaszot hogy mit keresek nála???Apán kellnene éppenséggel lennem Na erre felnevettem
Nem bántam volna, ha megnézett volna ekkor Uh-n, de sajna nem nézte meg, hogy esetleg van-e vagy látni-e tüszőt!!!
És ehez meg gyáva voltam, hogy szóljak...Amúgy meg nem is láttam uh-t!!!!!!!
De megmondom az öszintét, hogy kb.most már lssan egy hónapja nem szedek semmit...Direkt!!!Mert már akkor is a gyerekre gondolok, mikor beszedem azt a fránya gyogyit, és a végén teljesen bedilizzek...Most nem szedem és ez így tök jó nem jár annyit a fejembe a gyerek dolog!!!!
Azt mondta, hogy figyeljem meg egy hónap múlva fogok vissza menni hozzá a jó hírrel, na mondom legyen igaza!!!!
Ha meg nem történik semmi, akkor Augusztusban vár vissza!!!
Erre megkérdeztem és mi van akkor???Ha nem sikerül???Én ne ezzel foglalkozzak, majd ő akkor mondja, most azzal foglalkozzak, hogy mielöbb haza érjek!!!
Ennyi volt
Hát megnyugodtam egy kicsit, de igazán csinálhatot volna uh-t, akkor még jobban megnyugodtam volna!!!
No sebaj nem vagyok elkeseredve
Ráadásul mielöbb oda értem volna elmentem wc-re és a wc papíron egy totálissan átlászó nyálkát láttam!!!!
És természetessen össze is gyürtük a lepcsit Szerdán
De tegnap nem sikerült, mert vitatkoztunk azon a kibaszot fürdőszobai függönyön az ágyban, ahelyett, hogy mást csináltunk volna
Sebaj, majd ma
csip-csip18
 
 


Tegnap meg reggel papírokat intéztem a régi albival kapcsolatban...Aztán segítettem ott uncsitesómnak lomtalanítani!!!
Aztán délután meg szépítkeztetni voltam
Fodászat Kozmetika
csip-csip18
 
 


Akkor Csip-csip ha jól vettem ki a dokis sztorit, akkor várnotok kell türelmes, hogy leteljen az 1 év és csak akkor vizsgál??
Na ettöl tartok én is következö hónapban, de ha elküld, hogy várjak szeptemberig, akkor egy másik dokihoz megyek,meg van már a száma is, ott meg egy kis kegyes hazugságot bevetek, hogy már több mint 1 éve próbálkozunk :lol:
AZért Csip-csip adjatok bele mindent még ma is!! :wink:
Vendég
 


Kriszti hát végül is mondhatjuk, hogy igen ezt mondta!!!
Hogy Augusztusban menjek vissza!!!
De végül is ha azt nézzük, mi még eléggé az elején is vagyunk, mert Én ügye bár eléggé sokáig is szedtem a gyógyszert...és most nem rég tettem is le végül is...Szóval mi még jók vagyunk és ahoz képest még a ciklusom meg a tisztulás is hamar eljött!!! A Doktornő úgy látta, hogy itt nem lesz gondd nálunk!!!(Vannak akik pl.2 havonta mennek hozzá, hogy meghozzák a menzit)!!!Amit nagyon remélek. És eléggé várható volt ez, hogy hónapról hónapra kitolódik a menezim!!!De szerinte ez volt a tisztulós hónap hisz 45 napra jött meg és 7 napig is volt meg...Lehet most kezdi produkálni a rendszerességét!!!Azt mondta az még eléggé időben"korán"elkövetkezett ez az idő!!!Mert ügye gyógyszerrel semm kellett megindítani és az is jó!!!vannak akik 1-2 évig szenvednek ezzel, hogy jöjjön meg...ahoz képest Én jól állok!!!
Hát nem tudom, de most egy kicsit megnőtt az önbizalmam, hogy ezeket mondta, és optimistán állok a tények elébe és egyaltalán nem keserít el a helyzet, ha ezen múlik, akkor kiborom most már Augusztusig!!!De szerinte előbb találkozzunk!!!
Hát ezek vannak, most nem is tudom, de "érzzem" vagyis remélem valóban igaza is lesz!!!!
Eljönn az Én időm is: :wink: :wink: :wink:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Csip-csip tök jó amit mondott a nődokid!kihez jársz?remélem igaza lesz és hamarossan azért mész hozzá,hogy meg kuksizzátok a petezsákot!nagyon szurkolok neked!

Chrissyke szerintem ne hazudj a dokinak,hogy több mint egy éve próbálkoztok,mert akkor már máshogy kezel,mint azokat akik még az elején vannak.más vizsgálatok meg mnden,hogy miért!szerintem nem éri meg dokinak hazudni,mert hogy segítsen,ha félre van vezetve :roll: :wink:

Henne nemsokára te is tesztelhetsz!remélem + lesz!!!!!drukk!!!!!

Pinkiné jobbulást neked is és a picúrnak is!remélem hamar kigyógyultok!

Hkitty merre vagy?

Durcipók remélem már sikerült helyrehozni a fürdőt is és a hálót is!

Rólam:tegnap teszteltem egy negatívat,de még nem adom fel amíg nem jön meg.most ez a hónap szerintem nem tör meg annyira,mert nem is sokat voltunk eggyütt apával,meg sok gyógyszert szedtem be mert fájt a fogam.de persze azért reménykedem.vasárnap tesztelek újból,ha addig nem jön meg!
Na legyetek jók és szép napot mindenkinek!
puszi Gabi
Vendég
 


Gabooo: szerintem is jókat mondott!!!!
Mondd meg és megértettem, Én?!?!?! :shock: :shock: :shock:
Egyaltalán nem tört le!!!Pedig azt hittem, hogy lefogok törni és szomorú leszek, hogy nem vagyok babás...Ahoz képest nagyon jól elbeszélt az Én is agyacskámmal, jól megmagyarázta és megnyugtata!!!
Én a Honvéd kórházba járok hozzá, de amúgy megtudtam, hogy van magán rendelője is :)
Tudom ajánlani jó fej, de kemény is,érhetően elmagyarázza a dolgokat és ez szerintem nagyon jó :)Lehet mondjuk első alkalommal kicsit bunkónak tünt, de az is lehet, hogy kicsit bunkónak találja sok ember a hozzáállását, pedig baromi türelmes, csak lehet kicsit nagyképűen adja elő magát, és azért furi valamikor, ahogy magyarázz!!!
Na most jól leelemeztem :D :D :D
De remélem érted mit írtam :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok csajok!

Nem tudtam jönni szinte egész héten, annyi meló volt.Olvasni azért olvastalak benneteket.

Henne:
Örülök, hogy megvolt a pé, és sikerült is elkapni. Azt szeretném tőled megkérdezni, hogy miért megy a férjed smermakukkra? Ha a doki szerint is sajnos a múlt hónapban vetélésed volt, akkor minden rendben mindkettőtökkel nem? Egyébként te kaptál progeszteront, amit szedni kell?

Csip-csip:
Jó, hogy megnyugtatott a dokid. Bár én addig el nem jöttem volna, míg uh-val meg nem néz. Pláne, ha a peteérés a napokban a legvalószínűbb.

Gabóó:
Még nincs veszve semmi, nagyon drukkolok neked!!! De tessék jönni a hírekkel vasárnap vagy legkésőbb hétfőn, rendben?

Csicsy:
A két napos mensihez nem igazán tudok hozzászólni. Ha logikusan végiggondolom, akkor szerintem nincs baj, ha minden hónapban megjön, ráadásul közel egy időben. Emlékszem, mikor szedtem a gyógyszereket, melyek a peteérést segítették, mensikor dőlt belőlem a vér. Már bocs, hogy így leírtam. Akkor azt mondta egy kollégám, aki megjárta a lombikot, hogy ez azért van, mert több petesejt érik meg ilyenkor, s sikertelen terhesség esetén, több a mensi is. Azt nem tudom, hogy ha alig van valami, az összefügghet-e azzal, hogy esetleg nincs peteérés? Nem akarlak megijeszteni, csak gondolkodom, mert mint írtam, alapjáraton fogalmam sincs.

Kriszti:
Mikor lesz pé? Férjed kezd már akcióba lendülni? Szerintem ne is szólj neki, hogy közeleg az idő, csak próbáld meg becserkészni!

Pinkiné:
Remélem már mindenki jól van a családban,s letudtátok a betegségeket jó időre! A munkával végül nem lett semmi? Így megy tovább a babaprojekt?

Durcipók:
Veled mi újság? Te sem voltál nagyon a héten. A háló fala már rendben és nem ázik, ugye?
Remélem volt 18-as, mert te is írtad, hogy pé környékén jársz!

Hkitty:
Régen jártál erre! Bírod az éjszakai melót?

Velem semmi extra. Csütörtökön életemben először a kormány mögött ültem és vezettem. Jó is volt, meg félelmetes is. Még most sem vagyok biztos abban, hogy én vezetni fogok valaha. Annyira be voltam tojva, hogy azt sem néztem meg, milyen kocsin tanulok vezetni. De még a színét sem tudnám biztosra mondani. Majd hétfőn megnézem. Mondtam a férjemnek, hogy holnap menjünk el gyakorolni, mert azt nagyon kellene. Jövő hétvégén festés itthon, utána egész héten itthon vagyok, tavaszi nagytakarítást csinálok. Meg közben pihenek, már arra értem, hogy nem megyek dolgozni. A fizikai munka jó lesz, de az agyam pihentetni szeretném. Nem akarok embereket látni és a problémáikkal foglalkozni! Legalább ide is sűrűbben tudok jönni.
Most nem hőmérőzők, tulajdonképpen nem csinálok semmit, csak a homeos bogyóimat szedem. Arra gondoltam, hogy talán a jövő héttől, akkor kezdek a 11. nappal, újra mérem a hőmet, legfeljebb addig, míg lesz peteérésem, utána visszarakom a helyére a hőmérőt. De ha ezalatt a 10 nap alatt is feszült és ideges leszek a ciklusom miatt, akkor visszamegy a hőmérő hamarabb a helyére. Elhatároztam, hogy nem leszek idegbeteg a gyerektéma miatt. Most nagyon jól vagyok, tényleg alig gondolkodom a témán, sokkal jobban foglalkoztat a vezetés és hogy milyen színű függönyt vegyek az étkezőbe a halványlila falhoz!

Na megyek, nagyon remélem nem hagytam ki senkit!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok csajok!

Nem tudtam jönni szinte egész héten, annyi meló volt.Olvasni azért olvastalak benneteket.

Henne:
Örülök, hogy megvolt a pé, és sikerült is elkapni. Azt szeretném tőled megkérdezni, hogy miért megy a férjed smermakukkra? Ha a doki szerint is sajnos a múlt hónapban vetélésed volt, akkor minden rendben mindkettőtökkel nem? Egyébként te kaptál progeszteront, amit szedni kell?

Csip-csip:
Jó, hogy megnyugtatott a dokid. Bár én addig el nem jöttem volna, míg uh-val meg nem néz. Pláne, ha a peteérés a napokban a legvalószínűbb.

Gabóó:
Még nincs veszve semmi, nagyon drukkolok neked!!! De tessék jönni a hírekkel vasárnap vagy legkésőbb hétfőn, rendben?

Csicsy:
A két napos mensihez nem igazán tudok hozzászólni. Ha logikusan végiggondolom, akkor szerintem nincs baj, ha minden hónapban megjön, ráadásul közel egy időben. Emlékszem, mikor szedtem a gyógyszereket, melyek a peteérést segítették, mensikor dőlt belőlem a vér. Már bocs, hogy így leírtam. Akkor azt mondta egy kollégám, aki megjárta a lombikot, hogy ez azért van, mert több petesejt érik meg ilyenkor, s sikertelen terhesség esetén, több a mensi is. Azt nem tudom, hogy ha alig van valami, az összefügghet-e azzal, hogy esetleg nincs peteérés? Nem akarlak megijeszteni, csak gondolkodom, mert mint írtam, alapjáraton fogalmam sincs.

Kriszti:
Mikor lesz pé? Férjed kezd már akcióba lendülni? Szerintem ne is szólj neki, hogy közeleg az idő, csak próbáld meg becserkészni!

Pinkiné:
Remélem már mindenki jól van a családban,s letudtátok a betegségeket jó időre! A munkával végül nem lett semmi? Így megy tovább a babaprojekt?

Durcipók:
Veled mi újság? Te sem voltál nagyon a héten. A háló fala már rendben és nem ázik, ugye?
Remélem volt 18-as, mert te is írtad, hogy pé környékén jársz!

Hkitty:
Régen jártál erre! Bírod az éjszakai melót?

Velem semmi extra. Csütörtökön életemben először a kormány mögött ültem és vezettem. Jó is volt, meg félelmetes is. Még most sem vagyok biztos abban, hogy én vezetni fogok valaha. Annyira be voltam tojva, hogy azt sem néztem meg, milyen kocsin tanulok vezetni. De még a színét sem tudnám biztosra mondani. Majd hétfőn megnézem. Mondtam a férjemnek, hogy holnap menjünk el gyakorolni, mert azt nagyon kellene. Jövő hétvégén festés itthon, utána egész héten itthon vagyok, tavaszi nagytakarítást csinálok. Meg közben pihenek, már arra értem, hogy nem megyek dolgozni. A fizikai munka jó lesz, de az agyam pihentetni szeretném. Nem akarok embereket látni és a problémáikkal foglalkozni! Legalább ide is sűrűbben tudok jönni.
Most nem hőmérőzők, tulajdonképpen nem csinálok semmit, csak a homeos bogyóimat szedem. Arra gondoltam, hogy talán a jövő héttől, akkor kezdek a 11. nappal, újra mérem a hőmet, legfeljebb addig, míg lesz peteérésem, utána visszarakom a helyére a hőmérőt. De ha ezalatt a 10 nap alatt is feszült és ideges leszek a ciklusom miatt, akkor visszamegy a hőmérő hamarabb a helyére. Elhatároztam, hogy nem leszek idegbeteg a gyerektéma miatt. Most nagyon jól vagyok, tényleg alig gondolkodom a témán, sokkal jobban foglalkoztat a vezetés és hogy milyen színű függönyt vegyek az étkezőbe a halványlila falhoz!

Na megyek, nagyon remélem nem hagytam ki senkit!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


na. most kétszer ment el minden. Még mindig jobb, mint egyszer sem. :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok... :D

Tyuntyi nálad legalább kétszer ment el, nálam tegnap este egyszer sem :evil: :evil: Olyan mérges lettem, hogy nem volt kedvemmár mégegyszerírni...
Amúgyis a tegnapi napom....No comment :shock:
Ugye hát úgy volt, hogy moziba megyünk, elözö nap meg is vettük a jegyet interneten keresztül...szép kis napnak idult a tegnapi,megkaptam a fizumat, sütött a nap, de k...va hideg volt. Párom mondta, hogy ebéd után mi lenne, ha bemennénk Hannoverbe shoppingolni, aztán majd a Bundesliga meccset ott nézzük valahol a városban, aztán koktélozunk valahol még a mozi elött. Húuu ondom szuper ötlet!!! :lol: :lol: El is mentünk, shoppingoltunk egy rövidet, de nagyon hideg volt, na amikor be akartunk ülni meccset nézni, hát mindenhol telt ház...na párom berágott,mert állitólag ez egy fontos meccs és ö mindenképp nézni akarja.....autóba be, hazajöttünk....fél óra az út...szakadó hóban,meg ködben jó volt :lol: Meccs itthonmegnézve, párom átöltözött, rohanás....aztán kizártuk magunkat :lol: :lol: De úgy hogy a kocsikulcsot is fent hagytuk a lakásban :lol: :lol: :shock: Ekkor jött az anyázás, hogy persze kinek a hibája....aztán mondtam, hogy te is ugyanolyan hibás vagy....jól öszevesztünk...aztán lehiggadtunk 20 perc fagyoskodás után itt a hidegben,merthogy nem is lett volna semmi baj, ha a föbérlönk itthon lett volna...de ök sem voltak, telefonon nem tudtuk öket elérni, így eljött párom apukája értünk és elmentünk anyósékhoz.Mozi ugrott, a pénzünk is,mert nem fizetik vissza, hiáb szóltunk a film elött jóval....aztán a föbérlö hazaérkezett 11 körül, ja akkor após hazahozott minket, a föbérlö meg beengedett...Ennyit a romantikus estéröl...a babaprojektröl nem is beszélve..... :cry: :? :shock:
Különben meg lehet volt már p.ém, mert múlt héten kedden, szerdán majdnem pozitív ovutesztem volt, csak majdnem...aztán elfogyott, így csütörtökön em tudtam nézni, pénteken meg tegnap totál negatív, csak kontrollcsíkos, úgyhogy lehet megvolt a p.ém...Vagy lehet nem is volt,meg nem is lesz... :roll: :o
Most sza...ok az egészre komolyan....mintha a sors sem akarná, hogy boldog legyek, vagy mi? :? :roll:
Vendég
 


Chrissyke sajnálom az elrontott estét!majd bepótoljátok! :wink:

Tyuntyi ne izgulj,nekem is remegett kezem lábam az első vezetésen! :roll: de majd megszereted!engem alig lehet kirobbantani a kormány mögül! :roll:

Hát csajok ma reggel csináltam egy tesztet,de ez is totál negatív lett. :cry:bár még nem jött meg,de szerintem nincs baba,csak az idegességtől nem jön meg.de hát remélem napokon belül minden kiderül.arról beszélgettünk apával,hogyha augusztusig nem tudjuk összehozni a babát akkor elbegyünk a BM-be(budai meddőségi)és elkezdjük a lombikot,mert augusztusban már több mint 2 éve lesz,hogy próbálkozunk.de remélem,hogy nem jön el ez az idő.meg még azon gondolkozom,hogy egy áttjárhatóságira is el kellene mennem.csak nagyon félek tőle.na majd meglátjuk!
szép napot mindenkinek!puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem. Nem dolgozom már, ez is csak azért vett fel, mert akkor pillanatnyilag sok munkájuk volt, hétfő óta nem dolgozok. Újból munkát keresek :evil:

Gabó
lehet, később fogant, és még nem mutatja ki a teszt.
Milyen vizsgálataid voltak eddig?

Chrissy
ezt a pechet. Sajnálom a rossz estét. És lesz majd kisbabátok, lehet, hogy a sors úgy akarja, hogy még ne, de előbb utóbb lesz :wink:

Tyuntyi
gratuálok a vezetéshez! Menni fog, ne aggódj! És a ciklusod miatt sem :wink:

Csip-csip
minden orvos egy év próbaidőt szokott adni. Nekem is azt mondta, meg hogy mivel én is sokáig szedtem a fog.gátlót, fél év mire helyrejön a ciklus. De nekem ez már letelt, jövő hétre várom, kap plusz két hetet, és ha addig sincs semmi, irány a doki.

Henne, Pinkiné
drukkolok!!!

Csicsiy
én a helyedben azért felhívnék egy dokit, 2 és fél nap nagyon kevés. Mennyiségileg oké volt?
Vendég
 


Szia hkitty!
Sajnálom,hogy nincs munkád!ez nagyon sz@r amikor így kihasználják az embert!sajnos ismerős :cry:
de fel a fejjel biztos találsz valamit!
Hát én fél éve nem voltam semmi vizsgálaton,mert mondtam apának,hogy menjen el ő is de nem akar.de most megbeszéltük a este az augusztust,de azt mondta ha bejön a pénz amire várunk akkor elmegyünk és mind a ketten kivizsgáltatjuk magunkat tetőtől talpig.én mondtam neki,hogy beválalom a petevezető átjárhatóságit is.most nézelődtünk a neten és a Kaáli melett döntöttünk,hogy oda fogunk menni.csak még kell egy kis idő.
de remélem igazad lesz és később fogant meg :roll: bár nem tudom. :( majd eldől! :roll:
puszi
Vendég
 


Gabó
hát aug.ig még sok idő van :wink: Addig simán teherbe eshetsz spontán :wink:
De az alapos kivizsgálás nem árt egyikőtöknek sem, biztos, ami tuti 8) És hát sajnos ez csak úgy megy, ha fizetsz érte, nem is keveset :?
Vendég
 


sziasztok, lányok!

chrissyke: hát igen, amikor az ember eltervezi, hogy jó napja lesz..na akkor tuti nem jön össze.:(

gabóó:tényleg lehet, hogy később fogant a baba, várj máég pár napot.

tyuntyi: a vezetés leköti az embert.:) azért megy a párom spermakukkra, mert szükséges. A múltkori egy dolog, de vetélés lett a vége..és akkor a rossz minőségű sperma miatt is lehetett.
még nem kaptam progeszteront, ettől parázok is, mert köv ciklusban kell mennem hormonvérvételekre, és ha azok indokolják, csak akkor fogok kapni progit..aztán meg ha az lesz a baj, és netalántán ebben a hónapban lenne baba, megint el fog menni..:(
de remélem, nem ez lesz.
most a 7.dpo-n vagyok, szombat-vasárnapra nem várom...
henne
 
 


Sziasztok....

Hát csajok nekem fenomenális hétvégém volt :D :D :D
Szombaton átjött egy barátnőm, meg apája barátja és 4-ben kajáltunk!!!Volt bableves és uborkás pulyka ragu no meg túrós pogi Jókat beszélgettünk nevettünk és iszogattunk
Aztán vasárnap volt a párom neve napja felköszöntöttem du, de már panaszkodott, hogy hát neked is boldog névnapot
Bárszéket kapott, nagyon örült neki...
Végre otthon volt!Átnézett mindent, tett-vett a dolgai között Aztán takarított porszívozott és felmosott, amíg Én meglepiként csináltam neki az ebédet:Pizzát és Brownie volt Csajok Én nem csináltam, de valami eszméletlenül fini vanilía fagyival és csokiöntettel nem bírtam megállni, még este 10 kor is ettem belöle
Aztán egész hétvégén végre sikerült majdnem az össze sarkot felavatni :D :D :D :D :D
Szóval Én most repdesek az örömtől, apjuk meg csak reggel megjegyezte, hogy kivan Semmi ereje Elfogyott totálissan a fehérje belőle :D :D :D

Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


Gabooo: Hát lehet igaza van Hkittynek!!!

Kriszti: Dobsz majd egy táblit, mert kiváncsi vagyok ki hol tart....

Tyuntyi: Na akkor majd tessék megírni, mien kocsin tanulsz :D

Pinikné: Meggyógyultatok már???

Csicsy: Hogy telt a hétvégéd???

Henne: Na és sok 18 volt???

Durcipók: na mi van a falal??

HKitty: nagyon sajnálom...

Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


Andi: hát nem tudom, egy dokit megkérdeztem, ő azt mondta h a bogyó abbahagyása miatt van!
De lehet h igaza van Tyuntyinak és lehet nem igazán van peteérés, bár a tünetek megvoltak!
Ha a következő is ilyen kevés lesz, akkor elmegyek dokihoz!
Sajnálom a melót, pedig már azt hitted h milyen jó lesz, jól keresel! Ennyire szemetek mostanság! drukkolok h találj valami jó munkát!

Csip-csip: gratula az összes sarokhoz! semmi kül nem történt, hétvégén az egyik napon mindig dolgozom! vasárnap szüleimnél voltunk vidéken! már kérdezték h mikor lesz baba!
A tesómnak meg olyan szép nap pocija van, olyan jó neki!

Gabóó: olyan jó lenne ha nem jönne meg neked, de majd írj!

Tyuntyi: fog menni az a vezetés biztosan!

Kriszti: nem semmi az az este! Te akkor most már túl vagy pé-n?

Henne: drukkolok h összejöjjön, lehet már útban van! jó lenne ha nem kellene semmit kapnod! már csak pár nap, de jóóóóóóó!!!!

Durcipok: veled mizu?

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Csip-csip
párodnak boldog névnapot!
Örülök, hogy ilyen jól telt a hétvége, rátok fért már nagyon! Amúgy hanyadik napon vagy?

Csicsiy
bogyó sok mindenbe bekavar, ezt nekem is mondta a doki. Reméljük, hogy csak ennyi a baj :wink:

Én csüt.-re várom, de még két hetet kap, hogy megjöjjön, ebben a ciklusban ugye ittam a cickafarkfüvet, kivi vagyok, ért-e vmit :roll:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


hKitty: Én ma vagyok a 18 napomon, még kb.most vagyok a ciklus felénél :D...Én is ittam 1-2 szer cickát, aztán mindig elfelejtettem :roll: :? Na sebaj :wink: Annélkül is teherbeesnek a nők :D
Bár nem bánnám, ha szülinapomra egy szép zebrás tesztet kapnék :D :D :D :D :D

Jaj a párom olyan édes volt az imént :D Felhívot, hogy na mizu mami??Mondom semmi!Érzel valamit? Mondom mit?Hát a kis Bendét???
Jaj mondom apukám, hát ez nem így van, hogy csak hétvégén gyúrunk rá a kis Bendére, hanem most folyamostossan!!!
Ja jó, aham...Az fárasztó lesz!!!De, akkor majd meglesz a gyümölcse! Hát jó, akkor legyen :D
Olyan édike :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?