Új privát üzeneted érkezett!

Csajok! Köszönöm a drukkokat! :D
Terveim szerint holnap reggel Tapolca előtt még megpróbálom hozni a híreket!

Jó éjt Mindenkinek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


na még tető is! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Csajok!

Remegő kézzel írom, hogy ZEBRÁT PISILTEM!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Volt sírás-rívás, minden ami kell. De én éreztem, hogy babás vagyok. Ott volt az a fura nyomás a hasamban.

Megpróbálok képet tenni, de sajnos nemrégiben bekrepált a fényképezőgépünk, úgyhogy élvezhetetlen képeket csinál. A telefonomról meg nem tudom most áttölteni, mert mióta újraraktuk a rendszert nem lett még felrakva a hozzá való progi. Bocs.
Szóval, ha értékelhetetlen a kép, akkor azért higgyétek el nekem, hogy ott van!!!! :lol:

Csajok! Most kezdjetek szorítani, hogy minden rendben legyen!
Tapolca után jövök a hírekkel!

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

remélem ti is látjátok! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, én megdöntöttem kicsit a monitort, és így láccik shiiiimán! :lol:
Én mondtam, hogy nyugodj meg!
:wink:
Gratulálok! Lesz vv. ma vagy ott is pippantanod kell egy zebrát!?

Nagyon örülök neked is! Gondolok rád napközben, hogy minden oké legyen!

puszi
beni
benigna
 
 


Beni! Nagyon köszönöm a keddi megnyugtató szavaidat! Akkor azok adták vissza a reményt, és az eszemet, hogy még nem szabad lemondanom, még harcolnom kell! Köszönöm!:D

Elvileg mindkettő lesz. De ilyet még nem csináltam, csak hallomásból tudom. :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucus, tudom,hogy a keddi kicsit szigoruan hangzott, bocsi, ha esetleg tényleg... De ugy éreztem, kicsit beparáztál. De mostmár minden rendben lesz, én tudom! :wink: Gyere majd!

Vaya, köszi az infokat. Drukk szerdára.

Én most annyit próbálok tenni, az ügy érdekében, hogy egyelőre nem futok, és napi egy kv-t iszom. (ez utobbi nehéz ügy nálam :oops: ) Ja és bízom ! :wink:
benigna
 
 


Lucuzs jaj de jó :lol: Tuttam tuttam, annyira éreztem, hogy beindul a zebraeső! Én is látom a csíkodat! Csak ügyesen, aztán kérünk beszámolót, mi volt Tapolcán!

Beni mennek a drukkok és ragacsok! Most te jössz! :wink:

Kép
vayacon
 
 


Lucuzs,
gratulálok!!!!
és egy icipicit büszke vagyok,hogy ebben az én 2 szem utro-m is benne van :lol:

De jó,hogy azért van,akinek sikerül...
Vendég
 


Sziasztok!

Lucuzs!
Itt is gratula!
Mi volt akkor a múlt héten az a szomorkodás, hogy nem sikerült? ;)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves szavakat! Igazán jó, hogy velem örültök, még ezen az oldalon sosem álltam. :lol:

Na és a tapolcai hírek:
A teszt ott is pozitív, a mnyh 17 mm, petezsák még nem látható, de a doki már gyanítja, hol lesz a helye. :lol:
Jövő hét kedd uh. Az utró megy tovább napi 5. Végül vv. nem volt.

Repülünk a boldogságtól. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Fantasztikus!Mondtam,hogy ilyen eredményekkel sikerülni fog! :) Annyira örülök! Jó,hogy beindult a zebraeső!!!!Töröknél voltál?
horváth beáta
 
 


Bea! Szia! Igen a Töröknél voltam. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Zsó! Már akartam mondani, hogy reggel haszáltam ám az utródat! :lol: Egy másik csaj is küldött nekem, így egyet tőled, egyet tőle dugtam! :lol: :lol: :lol: Részesi lettetek az életünknek! :lol: Hálával gondolok rátok! Remélem hamarosan meghálálhatom valamivel! :D

Nagy-nagy ölelés!!! Puszi!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Még egyszer gratulálok, nagyon örülök. Akkor nem sokkal később fogsz szülni, mint én. :lol:

Ezek szerint neked volt uh is, az tök jó. Én már nagyon várom az uh-t, hogy lássam a kis petezsákot.

Többiek csak szólok, hogy beindult a babaeső és ti sem maradtok ki a szórásból :!: :lol:

Kép
vayacon
 
 


Lucikám szívből gratulálok!!!
Ahogy írtam is, én is valamiért azt éreztem, hogy ez nektek most sikerül!Látom! Látom! :lol: :lol: Ott a csííík! Csajok itt végre beindítottátok a folymatokat! :lol: Alig vártam, hogy hazaérjek. Még be se értem az ajtón, benyomtam a gépet és jöttem! Tudtam! :lol:

....most én is kérek egy nagy drukkot. Csütörtökre nem várom a mensim. :roll:

Puszi mindenkinek!
T
tapedli
 
 


Tapi! Köszi neked is! Mi sem természetesebb!!! Mennek a drukkok ezerrel! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok!

Hoztam egy látható :wink: tesztet is! Ez a telefonommal készült, és ez a "szép" tesztem, az emlékbe-elrakós, ami kb. másfél éve vár, hogy sor kerülhessen rá! :lol:

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok! Nekem ma reggelre megjött. Azért durva, mert ez csak a 23. nap. Bár a pé is korán volt és nekem 25-26 naposak a ciklusaim. Idegesít miért lett ilyen rövid! :o(
tapedli
 
 


Lucuzs, a tegnapi halk gratula után, mégegyszer, egy intergalaktikusat!!! Vigyázz magatokra!!!



Kép
Kép
benigna
 
 


Tapi, nekem is kicsit megkavarta a mensimet a stimu, asszem irtam is korábban. Szóval ne aggódj, ez nem durva eltérés, főleg, h pé-d is volt. (nekem a vérzés is kevesebb és rövidebb lett)

Az lett volna a jó,ha se ilyen se olyan vérzés nincs. B.szus... :evil:
benigna
 
 


Lucuzs nagyon szép :lol:

Tapi mensi :evil: Nekem régebben azt mondták, hogy a rövid ciklusokat megnyújtja az e-vitamin, napi 200 mg-ot szedhetsz belőle. Mondjuk az inszem tényleg bekavarhat. Nem baj, gondolj arra, hogy legalább korábban kezdhetitek az inszemet. Tényleg, most idultok?

Beni mennek továbbra is a drukkok!

Kép
vayacon
 
 


Lucuzs,
még egy nagy gratula!ezen már én is látom! :lol: Az előzőn nem,de azért elhittem!Vigyázz magadra!

Te is,Vayacon!
Mi is most a helyzet a munkahelyeddel?Hát most ez is megoldódik egy időre... :lol:

Beni,
drukkolok!

Tapi,
sajnálom,de látod,milyen sikeres tud lenni egy inszem!Hajrá most!
Szerintem sem gáz a 23 nap,ha 25-26 szokott lenni.

Hát remélem,nálam nem kavar be a stimu és szépen megjönnek majd a vérzéseim időben,így május közepe-vége felé lehet kezdeni!
Addig meg amilyen gyagya vagyok,nem zárom ki a csoda lehetőségét...annyi történetet hallani... :wink:
Vendég
 


Tapi! Sajnálom pirit! De a csajoknak igaza van, most aztán indulhat az inszem, hajrá előre!!!

Zsó! Nagyon jól teszed, hogy hiszel a spontánban! Igenis vannak csodák! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Zsó, május közepe? Az nincs is olyan messze :roll: tök jó! Az pedig szuper, hogy hiszel a spontánban, nem szabad feladni. Bármikor összejöhet, hiszen tudjuk, hogy elég egy sejtecske.

Munkahelyen valószínűleg nem sokáig leszek, a szívhangot azért még megvárom. Bár zakatol az agyam, hogy kéne csinálni, mert pénzünk az nincs sok, és a táppénz nagyon kevés lenne. ugyanakkor tudok itthon melózni is, de most ilyen munkákból sincs túl sok, mindenhol nagy a pangás. De őszintén szólva nem nagyon akarok kockáztatni, mert nincs közel a munkahely, ráadásul a körülmények sem túl jók, nem valami tiszta a hely, és még saját gépem sincs. És tudjuk, hogy azért ilyenkor nagy a fertőzésveszély.

Viszont sajna nekem a szülés tuti nem lesz olcsó, mert választott orvost (és lehet, hogy szülésznőt) akarok. Így valószínű magánba kell majd járnom terhesgondozásra, ami 200 ezer körül lesz mindennel együtt, ahogy számoltam. Így még a Róbert Károly Klinika gondolata is felmerült, ahol 250 a szülés (császár 300 e), mert nem sokkal lenne több. De lutrira nem akarok menni, mert tesóm nem foglalkozott ezzel, és borzasztó élmény volt számára a szülés.

Viszont nem akarlak untatni titeket ezzel. De talán nektek is hasznos info ez, mert úgyis nemsoká ti is ilyeneken gondolkodtok majd :wink:

Kép
vayacon
 
 


ZSó, addig még két spontán ciklus van! jÓLszámolom? Drukkolok a CsodaBabónak!!!

Vaya szerintem nem unalmas a téma! :D És remélem , hogy tényleg hamarosan nekünk is ilyen problémáink lesznek!

Én hallottam jókat is rosszakat is állami kórházban szült ismerősöktől.
Én ha ott fogok tartani szintén fontolóra veszem a Róbert klinikát, mivel most is oda járunk. De ha rámegy a gatyánk is a magán meddőségibe járásra, akkor majd kitalálunk valamit. De ha hipp-hopp sikerül, akkor én tutira nem váltok. Én az RK-n biztonságban érzem magam. :)

Táppénzzel kapcs, szerintem igazad van inkább maradj otthon , ha rázós a melóhely!
benigna
 
 


Köszi lányok, végülis én is azzal bíztatom magam reggel óta, hogy legalább kezdhetünk mielőbb. Így aztán gyorsan-frissen fel is hívtam a Róbert Károly klinikát és szerán már randizhatunk is a lassúbeszédűvel :lol: :lol: Bocsi Beni és is csípem a fejét, de hát mit tagadjuk, nem egy szószátyár a szentem :D Ha jól számoltam a rövidke ciklusaim miatt még márciusban megkezdhetem a gyogyikat. Szóval ez most végülis öröm :D és újabb remények. Azért az E vitamint elkezdem szedni...

Vayacon,
ha van rá mód, hogy otthonról kevéskét dolgozgass, akkor egy kis pénzecske is van és pihizhetsz is. Ha ez nem megy én inkább maradnék otthon. Igazad van ha nem kockáztatsz.

Zsó,
még szép, hogy bízol a spontánban :wink:

...szülés téma. Én olyan gyáva nyuszi vagyok, hogy nem mernék fogadott doki és szülésznő nélkül belevágni. Úgy gondolom mi is maradunk majd a RK-on, pláne mert a sima nőgyogyim is ott melózik a normál szülészeten. Ő is ajánlotta Fülöp dokit, bár már korábban is Őt szemeltük ki. :D Mondjuk még az Állami Egészség Központ is eszembe jutott, csak sajnos nem ismerek ott egy dokit sem. Mi a pesti oldalon lakunk, Budára átfutkosni minden uh-ért...szerintem túl nagy cicó lenne nagy hassal.
tapedli
 
 


Engem is foglalkoztat a szülés téma nagyon is!
Én maradok az I.klinikán,szerintem szakmailag az egyik legtutibb hely az országban,felszereltség szempontjából is,van intenzív centrum,ha bármi gond van a babával.Most úgy gondolom,nem fogok dokit választani,akik ott dolgoznak,már kiválasztottak,egy egyetemi klinikára nem könnyű bejutni.Könnyen teremtek kapcsolatot és alapvetően bízom az orvosokban,ezt általában megérzik és jól szoktak hozzám viszonyulni.A lóvét meg inkább elköltöm pelenkára :lol:

Köszi a biztatásokat :wink:

Hát,ha sikerülne a júniusi beütetés,szeptembertől én se tanítanék,csak muzsikálgatnék...Istenem,de jó lenne!
Vendég
 


Jó reggelt lányok,

Vaya, majd gyere a hírekkel! D.u. benézek, nagyon várom a jó híreket!

Be kell ülnöm egy konferenciára, ahol tutira hideg lesz és lefagy majd a lábam meg a derekam :evil: . Előre örülök.
benigna
 
 


Halihó,

van egy gyönyörűséges 10 mm-es petezsákocskánk :D Jövő hét kedd vagy szerda szívhang, utána elbocsátanak a BMC-ből.

Sajna párocskámat nem hívta be a doki, pedig arra számítottunk. Valószínű azért mert sokan voltak. Meg fényképet is csak jövő héten kapok.

Nagyon jó volt ám látni az ember csak ilyenkor hiszi el úgy igazán.

Lányok higgyétek el, csak úgy sorjázni fognak a pozitív tesztek. Ilyenkor tavasszal sok kis új élet születik :wink:

Kép
vayacon
 
 


Beni igen készüljetek fel hasonló problémákra :wink:

Zsó te is jól gondolkozol, a lényeg az, hogy bízni kell abban, hogy jól döntesz és akkor minden remekül fog alakulni. A Sote tényleg jó ami a felszereltséget illeti. Én ott a csecsemősökről nem hallottam túl jót, de valakinek ez kevésbé fontos.

Én egyre inkább arra hajlok, hogy a Jánosban fogok szülni, 2 orvos között vacilálok. Viszont nekem muszáj lesz magánba mennem, mert ezekhez az orvosokhoz másképp nem nagyon lehet bekerülni. RK-ba azért nem megyek, mert ha kapok érzéstelenítőt és végül még is császár lesz akkor már nagyon húzós az ár - legalábbis most nekünk. És nálunk nagy babák vannak a családban, úgyhogy benne van a pakliban. De egyébként nagyon klassz lehet ott szülni.

Lucuzs mikor mész vissza?

Kép
vayacon
 
 


Vaya, gratulálok a petezsákhoz. Biztos fantasztikus érzés lehetett látni!!!
benigna
 
 


Sziasztok!

Vaya!
Gratula a petzsákocskádhoz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vayacon,
gratulálok a petezsákhoz!
A Jánosról is jókat hallani,jó helyetek lesz!
Vendég
 


Vaya! Dejó! Gratula! Gondolom, hogy nagyon jó lehetett látni a bizonyítékot! :lol:

Én kedden megyek! Várom már persze! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Vaya,
szívből gratulálok a 10 milis petezsákocskádhoz! Fantasztikus lehetett látni :D Már alig várom, hogy én is itt tartsak.

Luci,
nemsoká Te is láthatod a minikédet :D Mennyire jól időzített a szentem nálatok! Azon gondolkodtam, hogy nagyon jó gyerkőc lesz, ha így szót fogadott és elindult :D

Zsó,
a legutóbbi hsz-odban az utolsó két mondatot elírtad. De a legutolsót mindenképp. :D Szerintem ezt akartad írni: Istenem, de jó lesz! :lol: Olvastam erről már csomó helyen. Kijelentő módban és jelen időben kell a babáról gondolkodni jó sokat, mert a tudatalattinknak segít.

...én is festek majd jó sokat a babavárás alatt, meg rengeteg-rengeteg gyöngyékszert készítek :lol: :lol:
tapedli
 
 


Beni, remélem nem fagytál meg teljesen a konferencián :?
tapedli
 
 


Jó reggelt lányok!

Tapi, de. Sajni megfagytam, bár tekertem a derekamra egy jó nagy sálat diszkréten, de a lábam lefagyott... :shock: De hát mégsem mehettem hótaposóban. Na de így nem is maradtam sokáig! Igazán nem hiányozna egy felfázás! :evil:

Én a terhességgel kapcsolatban azt tudom legnehezebben elképzelni, hogy hogyan fogok a fenekemen maradni huzamosabb ideig :D

Tapi elképzelem, hogy a gyermeked féltve örzött kincsei leszenek azok az alkotások, amiket az ő érkezése ihletett. Ez annyira szép... :)

Lucuzs, már tudod, hogyan mondjátok meg Boginak a nagy hírt!? Biztos nagyon fog neki örülni! :D

Ja egyébként az én normál nődokim, aki egy fiatal doktornő, is nagyon jó szülészorvos hírében áll, sőt túlságosan is, hiszen sokszor kénytelen visszautasítani újabb kismamikat, annyian járnak hozzá. Jó és ő is babát vár jelenleg! :lol:
Viszont az István korház k.messze van tőlünk, pláne, ha beüt egy fini közlekedési dugó... De ez még sajni nem az én problémám.

szépn apot,
beni
benigna
 
 


Beni sajnálom a megfagyást, jól tetted, hogy eljöttél.

Hát szerintem nem sokáig nem lesz a te problémád, amiről írtál. :wink: :lol:

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok!

Beni! Jól tetted, hogy leléptél!

Még nem tudjuk mikor mondjuk el Boginak, de az biztos, hogy minimum szívhang után, de jó lenne még kicsit húzni. De már nagyon szeretnénk! :lol: Neki nehéz lesz kivárni a születést. :D
A hogyanról annyit már tudok, hogy a hír mellé kap egy könyvet is. Még inszem után rendeltem meg egy nagyon jó mesekönyvsorozat 4 részét (már 3 megvolt belőle, és imádjuk mindhárman), és az egyik a Kistestvér érkezik! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, ez nagyon jó ajándék! Szuper mami vagy!!! :D

Vaya reparáld lécci a vonalzódat,ha időd engedi, hogy tudjuk mikor mész szívdobogás nézőbe!
benigna
 
 


Beni! Köszi. :lol:
És te hogy vagy?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hát csajok, itt ülök, egy fenék alatt érő kötött pulcsiban, pluszban a derekamra van kötve egy kardigán, (úgy nézek ki mint öreganyám disznóvágáskor) de fáj és fázik a derekam meg a hasam is, mint kb a stimu idején... Szal bizta mégis felfáztam. :( :(
Ez tutira nem javítja az esélyeinket, pedig ma már hetedik nap...
benigna
 
 


Beni! A fene vinné el, azt a hideg helyet!!! :evil:

De tudod, azt szokták mondani, hogy egy kis betegség még segíthet is! A babó könnyebben elbújik az immunrenszer elől. Emlékezz csak vissza nekem inszem utáni naptól fájt a torkom és köhögtem. Alig pár napja múlt el. A lényeg, hogy láz ne legyen!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszi Lucuzs, igazad van! Egy kis hideg még nem a világ, oszt nem is vagyok én az a kényes fajta :lol: .
Belázasodni is csak ritkán szoktam!
Ja és most ázik a csipketeám! Túúúdod! :wink: :wink: :wink:
benigna
 
 


Azóta is azon élek én is!!! Hajrá! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Beni,
vigyázz magadra és ne aggódj,nem lesz baj!Drukkolok neked!Mikor tesztelsz?Hogy érted,hogy félsz az egyhelyben levéstől?A gyesre vagy a terhességre érted?Mert ha jól van az ember lánya,dolgozni lehet babásan is.én szeretnék muzsikálni,tanítani viszont nem nagyon.inkább sokat pihennék,olvasgatnék,sétálnék....

Tapi,igazad van,jobban kellene bíznom,de azért kicsit meg vagyok roggyanva.Majd összeszedem magam,mire kezdünk.Az még vagy 8-10 hét.Gondoltam rá,bátrabban kéne álmodoznom a babás életről,talán ez is számít.

Lucuzs,
aranyos ötlet nagyon a könyv.Én is várnék még a helyedben egy picit,nagyon hosszú idő egy ilyen picinek,mire megszületik a csöppség.Köztünk 6 év van,és olyan jó volt érezni a tesóm rugdosását,anyukám mindig odatette a kezem.na és mikor megszületett és hazahozták!Hú,de jó erre emlékezni!Azóta is imádom a tesómat,persze gyerekkorunkban sokat veszekedtünk mi is.

Beával mi lehet?Vajon olvas minket,vagy teljesen kikapcsolódott?
Bea?

Bumi,
hogy vagy?
Vendég
 


Beni,
hajrá csipketea! :D Egyébként hátha nem a felfázástól fáj a derekad :wink:

Luci,
ez a könyv nagyon jó ötlet! :D Jajj de fog örülni a kis manód majd a tesónak!

Zsó,
volt egy kollégám egy fiú, akiknél nem akart sikeredni a gyermekáldás egy darabig. Végül egy kis rásegítéssel megfogant és csuda szép szöszke fiúcska lett :D Azt mesélte nekem a kollégám, hogy ők a feleségével rendszeresen álmodoztak azon együtt, milyen lesz a baba ha végre sikerül. Együtt álmodoztak, milyen lesz és szöszke fiúcskát álmodtak meg maguknak. A lány szőke a fiú egyébként barna hajú. :wink: Azt mesélte nagyon sokszor képzelték maguk közé az ágybban fekve este. Ennyire nekem is csak azóta sikerül elképzelnem a babánkat, mióta a pszichológus nőnél jártam. Engem melegséggel tölt el az álmodozás, van aki úgy érzi jobban megsérül ettől a lelke ha újra csalódnia kell. Mindenkinek kedve szerint :D Már gondoltam arra, hogy festek Neki most egy képet. Egy olyan babcsalogatót, amin meseország várja :D Zenélhetnél Neki, az Neked is örömet okoz úgyis :D

...nekem tegnap úgy fájt a derekam/hasam, mint a veseköves hasfájás. :( Elkeseredtem, mert ha megint kövem van, az nem lenne jó most. Közben a kezem is fáj, lehet, hogy mégis van benne üvegszilánk. Még novemberben belenyúltam a törött üvegtálba és megsértettem az egyik ujjam izületét. Szerdán a klinika után irány a sebészet, urológia. Szép nap lesz :?
tapedli
 
 


Sziasztok csajok,

Zsó, én biztos vagyok benne, hogy amire kezditek a lombikot ismét optimistán fogod látni a dolgokat, és képes leszel teljes hittel belevágni! Szerintem az is mutatja, hogy jó úton haladsz, hogy azért jössz közénk, és mégis olvasod a stimus, tesztelős hsz-ket! :wink:

Szerdán tesztelek itthon, csütörtökön vv. Egyébként nekem is van egy hugom, aki több mint 4 évvel fiatalabb nálam. Erre a pocakhallgatós dologra én is tisztán emlékszem! Nagyon vártam, hogy megszülessen, mert mindenkinek volt már addigra tesója a barátaim közül. Azért az elején uncsi volt, hogy nem lehetett játszani vele, és hangosan sírt éjjel! :oops: A tesó az én értelmezésemben egy gyereket jelentett, akivel játszani lehet! :lol: :lol: :lol:
Pedig azért anyukámék biztos meséltek ezekről a dolgokról!

Az egyhelyben maradást ugy mindenre értettem, azért át kell értékelnem egy két dolgot, amire az elmúlt években berendezkedtem, de ezt az élet majd úgyis hozza magával.

Vaya, egyből kiszúrtam az új vonalzódat! Keresztfiókával vagy!? Nagyon édi!!! És akkor kedd?

Tapi, te most a ciklusod elején jársz ugye? Nem lehet, hogy csak azért fáj? LH-tesztelsz ebben a cilkusban is? Szal, szerdán mész a dokinkhoz! :wink: Már kapod a recepteket a stimuhoz!? Jól kikérdeztelek! :lol:

Egyébként ez a baba elképzelése tényleg fura dolog. Én kinézetre egyáltalán nem tudom elképzelni, inkább csak, hogy milyen kis dumagép lesz, és feltételezhetően egy igazi rosszcsont! :lol:

Bea , Bumi hogy vagytok, gyertek,ha időtök engedi!

beni
benigna
 
 


Sziasztok!
Kösz, hogy hiányoltok nagyon jólesik! :) Persze, hogy mindig a háttérből olvaslak bennetek és nagyon szorítok mindenkinek!!!Nem tűnök el!
Én most sűrgősen munkahelyet keresek ezerrel.....
horváth beáta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: