Új privát üzeneted érkezett!

Na meghülyült ez a gép, szóval Panndi mi újság veled, teszteltél?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Teri!
Köszönöm apa nevében. :lol: :lol: :lol: :lol: Szeretem ezt a hozzáállást. :wink: :wink: :lol: :lol: igenis, babás leszel.

Kri!
Laptető!!!!! Jobbulást!!!

Panndi!
Én is olvastalak a novemberibe, ééééééééééééééééééésssssssss??????????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri!
LAPTETŐ!!!!!!!!!!!!!!!

Panndy!
Tök jó! képzeld még gyurika is megcsodálta Zsófit ahogy a gördeszkán száguldott apával, és ő is rögtön talált magának egyet. le sem tudtuk vakarni róla :lol:

Lányok!
Nem csak a Panndy lányai gyönyörűek, de az anyukájuk is irtó csinos :)

Beze!
Olyan szerencsés :D vagy hogy már Lexi nem igényli a cicit , így jóval könnyebb lesz a leválás. :) Nekem Gyurika mintha egyre jobban ragaszkodna hozzá, kezdek kétségbe esni :(

Kép
Kép
maryka
 
 

 
 

Jaj de kedvesek vagytok, köszi az érdeklődést.

Volt egy pozitív tesztem, aztán egy nagyon-nagyon halvány teszt, de halványabb volt, mint az első :? Szóval nem tudom mi van. Nem jött meg, lassan két hete késik, de semmi terhes tünetem nincs. Ma délután megyek dokihoz, aztán okosabbak leszünk... Nem akartam leírni, amíg nem tudok biztosat :roll:
Vendég
 


maryka, köszi a bókot :oops:
Vendég
 


Panndi!
Akkor csak halkan, gratuláloooooooooooooooook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
Aztán gyere később, hogy mi volt a dokinál!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Olvasó üzemmódban működtem az utóbbi 1 hétben. Elolvadt a hó, irány a kert! Tavaly ősszel költöztünk, és a kerti munkákra már nem volt időnk... így most kell behozni a lemaradást. Az előző tulaj dzsungel-mániás volt, így a kertünkben bőven lehetne paintball partit, illetve számháborút is játszani. Tele van ültetve örökzölddel, fákkal, bokrokkal, cserjékkel. Ahhoz, hogy egy kis játszóteret csináljak Lillusnak, komoly szanálást kell végrehajtani... ma is 10 bokor szúrós cserjét-bokrot ástam ki, meg rózsabokrokat is ki kellett szednem. Szóval időnk nagy részét kint töltjük. Lillus lelkesen segít, pl. egyenként szedegeti a leveleket és dobálja a kukába, irtó édes. Szerencsére az 1 hetes éhségsztrájk hisztivel fűszerezve véget ért, most pótolja a lemaradást, állandóan enne.
Nekem múlt héten jött meg, de már nem voltam bánatos miatta.
Amióta elhatároztam, hogy visszamegyek dolgozni és csöppöm bölcsibe megy szeptembertől, azóta nem görcsölök annyira a tesó-ügyön... majd most fog összejönni.
Este az Urammal megyünk vacsizni, ma van a házassági évfordulónk.

Kismamik vigyázzanak magukra és az albérlőkre is!

A beteg picúroknak pedig gyógypuszik!

Másra most nem tudok reagálni, ébredezik a drágám!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Panndi, gyere majd, nagyon várunk. :wink:

Évi, boldog házassági évfordulót nektek!

Maryka, igen, én is örülök neki, meg őszintén elég volt. :oops:

Kri, együtt hagyjuk abba a szopit, lehetnénk együtt babásak, benne vagy? :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Panndi, egyelőre csak drukkolok, nagyon!!! Remélem, jó hírrel jössz!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


A menstruáció alapján számított terhességi kornak megfelelő terhesség nincs.
A méhnyálkahártya meg van vastagodva, ami két dologra utalhat: vagy nagyon korai terhesség, vagy egy elhalófélben lévő terhesség :cry:

Most várunk két két hetet, aztán irány vissza a doki. Ha addig nem jön meg, de a terhesség sem lesz bizonyítható, akkor kapok gyógyszert, hogy megjöjjön. Hát ennyi :?
Vendég
 


Panndi, én azért még drukkolok, és bízom benne, hogy később fogant. Ölellek a távolból, és küldöm a pozitív energiákat!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Panndy!
nagyon remélem, hogy az első verzió jön be!!!!!!!!!! Nagyon drukkolok, Vigyázz magadra! :)
Az jutott még eszembe, hogy mikor voltak ezek a fogászatu dolgok, nem csináltak véletlenül röntgent, mertaz nem túl szerencsés ilyenkor :(

Kép
Kép
maryka
 
 


Moti! Ha Te is decathlonban voltál , hét tényleg kicsi a világ :) Máskor összehozunk egy decathlonos talit :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Beze, én benne vagyok :lol: :lol: :lol:

Panndi, mennek a drukkok, bízzunk benne hogy az első variációról van szó ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Maryka, átérzem amit érzel szopi ügyileg. Zsombi még vígan szopizna, de én tesót akarok, meg elég is volt. Van 16 foga ami most már kellemetlen szoptatáskor :roll:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Nem volt röntgen szerencsére.

Köszi a drukkokat, én nem tudom, mit érzek..
Vendég
 


Panndi,

Gondolok Rád! Sokat! Remélem minden rendben lesz!

Velünk minden oké, Boró már egy hónapos, éjjel 2x kelünk 1 és 5-kor, Gabi még mindig imádja, szerencsére kijött a jóidő, sokat sétálunk...bár meggint telet ígérnek, csak én izzadok le, mire elkészítem a bandát...

Puszi mindenkinek, olvasni szoktalak benneteket!
Danyu
danyuci
 
 


Sziasztok!

danyuci: örülök hogy jól vagytok!

panndi: drukkolok!

beze: köszönjük a gratulációt! A tegnap este nagyon jól sikerült, többet kéne ketten lennünk, de közben meg hiányzik a Tücsök...Így van ez. Szuper a vonalzód!

Én kislányom megint tiszta zizi. Remélem csak az időjárás viseli meg.

Csajok! Van valakinek olyan az ismeretségi körében, aki terhesség mellett rendesen, normálisan "piri anyózott"?

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi, de van ám! És csak 14 hetesne tudta meg, hogy babát vár. Totál semmi tünete nem volt.
Vendég
 


Lillanyuci, az én Anyukám, mikor velem volt várandós, az első 3 hónapban rendesen pirizett!meg egyik kolleganőm is!talán Nálad is hasonló eset forog fenn? :D

Panndi, szorítok én is.tegnap délután írtam, csak eltűnt az egész és nem volt időm újragépelni. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


ja, és köszi a telszámokat Lányok!
kicsit szétszórt vagyok, minden hajnalban fent vagyok, nem bírok aludni.ma is fél öttől fél hétig fent voltam.fél hét után sikerült elaludnom, Boldi negyed nyolckor keltett.
most voltam ctg-n.olyan hihetetlen. :D láttam is egy újszülöttet, olyan iciripiciri volt. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Panndi!
Én is drukkolok, hogy az a baba ott legyen!!!!!!

Csajok!
Én olyan boldog vagyok. :D :D :D :D :D kb. eddig ér a szám. Délelőtt átmentem a dokimhoz, hogy bélyegezze le a vérvételes beutalóimat, s közben megkérdeztem, hogy ha délután vissza jönnék, csinálna-e uh-ot. Mondta, menjek nyugodtan. Kisdrágám már 28 mm-es, és szépen dobog a szíve. Minden rendben van.
Kép
Sőt képet is adott róla, pedig nem is kértem. Nagyon rendes volt.

Tegnap rekordot döntöttem. 4-szer néztem farkas szemet a klotyóval. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri, Beze!
Drukkolok, hogy együtt babásodjatok!!!!!!

Beze!
Tetszik ez a vonalzótok is!!!!!

Évi!
Nálunk is így 2 éves kor előtt zizzentek meg a gyerekek. Átment rajtuk a hiszti korszak, utána már jobb. :lol: :lol: :lol: :lol:
Sikerült a bölcsi???
Itt lent a játszótéren is volt egy csaj, aki elmúlt 20 hetes, mikor elment dokihoz, hogy mintha mozogna benne valami, sőt őt is meglátogatta piri anyó. Minden rendben volt nála, egészséges fia született.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, ez szuper, gratulálok, elhiszem, hogy boldog vagy!!!!!van miért! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Annamari, gratula, de édes! :D

Moti, hú, már nagyon a finishben vagy, nem izgulsz?

Kri, oké, ezt megbeszéltük.

Annamari, Évi, köszönjük szépen.

Évi, én is hallottam ilyet, anyukám ismerőse akkor ment dokihoz, amikor érezte, hogy mozog bent valaki, addig végig pirizett, aztán egészséges kislánya született.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze,
köszönöm kérdésed, inkább izgatott vagyok, mint izgulok. :D tulajdonképpen várom!várom, hogy a kezemben tarthassam Sebit. :D a fájdalomtól tartok egy kicsit, mert már tudom, hogy mi vár rám, de abban bízom, hogy most gyorsabbak leszünk, mint Boldival a 15 óra. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti, az tuti,hogy Sebivel gyorsabbak lesztek. Én is izgatott vagyok már, kíváncsi vagyok a pici fiúcskára. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


moti, gyorsabbak lesztek :)

Zsófit indították, 9 óra alatt bújt ki :)
Fruzsi meg jött, mint a villám, ugye 19:50-kor csöngettünk a szülőszobán, 21:00-kor már a hasamon szuszogott :)
Vendég
 


Annamari!

Elhiszem h mennyire boldog vagy..meg is érdemled!!!!

Évi!

Nekem is van egy ismerősöm itt Gödöllőn aki a terhesség 7.hónapjáig rendesen menstruált...egészséges gyereket szült és időre.
Talán veled is ez van?

Panndi!

Drukkk!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Ma már mindenki a munkahelyén van. Igaz Gergőt Apa még csak most viszi bölcsibe.
Köszönjük a rengeteg gyógypuszit.
Gergő jobban van. 2 féle antibiotikumot is szedett, az első csak addig használt míg szedte. Remélem most tovább bírja.
Nekem is sikerült elkapni. Annyit köhögök hogy már sok.
Jó kis bacink van, kb: 6-8 hétig lehet köhögni tőle. A házunkban minden második gyerek és Anyuka beteg. Jól elkapták egymástól a gyerekek.

Nekem nagy nehezen 39 napra megjött. Legyűrtem a Closti-t. Kíváncsi vagyok fog e használni.

Próbálok visszaolvasni….
franci
 
 


Moti,
doki szerint én is mindkét gyerekkel, még plusz egyet piriztem, azért jöttek előbb, holott minden oké volt velük és másra nem tudja fogni...
Gyorsabb lesz, de fájdalmasabb és az utófájások is erősebbek...
Boróval burokrepesztéstől 19 perc...A kemény fájások 29 perc...ne aggódj kibírható és minden oké lesz...

Szorítok majd: Danyu
danyuci
 
 


Sziasztok! :D

Panndi,
nagyon drukkolok, hogy baba legyen, meg van rá az esély!!!

Évi,
boldog házassági évfordulót!! Jó volt a a vacsi?

Annamari,
nagyon drága kis picúrod van, nagyon örülök nektek! Képzeld tegnap óta reggel megint hányok, pedig már úgy örültem, hogy elfelejthetem :? :? Akkor tegnap rekord róka-napod volt, már nem tart sokáig :wink:

Moti,
nagyon drukkolok, hogy gyors és szép szülésed legyen! :)

Franci,
hú, ez aztán makacs egy betegség :( . Mi is lassan 1 hete küzdünk, lázzal, torokfájással, fülfájással, hányással, ma volt eddig az első lázmentes napunk, eddig :roll: , múlt csütörtök óta. Én szerencsére "csak" torok és fejfájtam, de lázam nem lett. Gyógyuljatok, most már Gergő is biztos rendben lesz!!

Danyu,
azta Boró már 1 hónapos??? :shock: Jesszusom, hogy rohan az idő! Gáborka, hogy viseli a kistestvért? Örülök, hogy jól vagytok, jó rólatok olvasni! :D

na megyek, még ma itthon vagyok Ilangocskával, holnaptól Apa veszi át, én meg mehetek dolgozni... :?

Szép napsütéses napot nektek! :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


köszi Lányok a bíztatást!!DAnyu, ez a 19-29 perc teljesen okés lenne!!!!benevezek rá! :D
az utófájás furcsa dolog, mert nekem pl Boldival nem volt.de a mellettem fekvő csaj majd meghalt tőle, még gyógyszer is kért rá, annyira fájt neki.mondjuk ő gátvédelemmel szült, én metszéssel, lehet, hogy van összefüggés?mindegy, lényeg, hogy rendben legyen!

tényleg hihetetlen, hogy Boró már 1 hónapos és Tuli is már mekkora!

Panndi, Zsófi jár még a csanába?
Sucer, ez a hányás elhagyhatna már...nekem azért a 15. hét utána elmúlt, úgy emlékszem...aztán lehet, hogy nem is, csak utólag megszépült minden :D

Beni, merre vagy?rég írtál!!!!mi újság az állással?

Kri, Zsombi jól van már?
minden többi betegeskedőnek is jobbulást kívánok.sajnos most jön a megfázásos, köhögős időszak.

KépKépKépKép
moti
 
 


gyors bekukk...
Moti!
Biztosan gyorsabb lesz, ne aggódj!A fájások meg hiába nagyobbak(állítólag), mivel már tudod pontosan mi történik, sokkal elviselhetőbb, szerintem.Képzeld, utófájások nekem se voltak Kristófnál, most meg algopirint kellett kérnem(pedig nem vagyok gyógyszerpárti), annyira fájt szoptatásnál.A vicc, hogy én nem is tudtam, ,mi ez :shock: ciki, de így volt :lol: A dokinőm azt mondta, minél többet szül valaki, a szülés annál könnyebb, az utólagos dolgok annál nehezebbek....
Szerintem készülhetsz, ezek a megváltozott alvási szokások nagyon gyanúsak :D :D :D

Kép

Kép
linus
 
 


Linus,

én is kezdem azt hinni, a szervezetem már szoptat.ma is hajnalban 3.15-től fent voltam csomószor. :D :D

most éppen ablakot pucolunk Anyukámmal.persze én csak a passzívabb dolgokat csinálom, mint pl. függönycsipesz szedegetés. :D

Tuli és Kristóf hogy vannak egymással?sikerül pl. egyszerre "pihentetni" őket?éjszaka hogy működik?Nálatok is egy szobában vannak?

este megyünk Csík zenekar koncertre a műpába.abban nem láttam nagy rizikót, mert kb. 2 percre van a kórháztól. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


moti, jár, aham. Heti három délelőttöt van ott.
Vendég
 


Panndi, és tetszik neki továbbra is?mondjuk gondolom, igen, különben nem járatnátok. :D
csak én parázom túl ezt a dolgot......

KépKépKépKép
moti
 
 


moti, miért, szeretnétek Boldit is beiratni?

Igen, szereti különben, én nem akartam csanába adni, gondoltam, majd megy háromévesen oviba, de igénye volt rá, hát elkezdtük. Nem bántam meg :)
Vendég
 


Köszönöm a gratulációkat!!! :lol: :lol: :lol:

Moti!
Én is minden nap gondolok rátok. Meglátod ez gyors lesz, de erősebb fájások is lesznek. Hamar túl leszel rajta.

Bátor vagy, hogy még koncertre is elmész. Jó szórakozást!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Még egy órát idebent időzöm… Nem vagyok én ehhez hozzászokva! Irigykedem mindenkire aki otthon van.

Annamari!
Nagyon édes a babócád! És milyen nagy már!

Moti!
Én teljesen lázban vagyok, hogy csak pár hét van hátra a szülésig.

Panndi!
Drukkolok!!!

Sucer, Kri!
Jobbulást a gyerekeknek!

Tényleg ennyivel gyorsabb a második babával a szülés? Mert én akkor a következőt otthon fogom megszülni. Gergővel 2-kor értem be a kórházba, akkor folyt el a magzatvíz és 6 óra előtt már a kis csúcs fejét nézegettük.

Szilvi!
Hogy vagy???
franci
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat!

Igen, rólam van szó... Tegnap kétszer is úgy éreztem, hogy mozog odabent valami/valaki. Előzmények: 2 hónapja fogyózom, 1 kilót HÍZTAM. A hasam kifejezetten nőtt. Pár héttel ezelőtt olyan bizsergés éreztem, mint Lillussal éreztem legelőször. Mondtam is az Uramnak, hogy milyen fura. Aluszékonyabb vagyok, általában délután én is lepihenek a Tücsökkel - ez is csak terhességem alatt volt. Hányinger-hányás nincs, hangulatváltozások vannak. Szóval dettó ugyanazok a tünetek, mint Lillával voltak. Erre tegnap mocorgást éreztem...
Voltunk ma a védőnéninél, (Lilla 13 kiló és 88 centi), mondta hogy a teszt pozitív lesz ha terhes vagyok. Vettem egyet: negatív. Holnap délelőtt megyek ügyeket intézni, beugrok egy uh-ra a dokihoz, mert nem vagyok nyugodt!!!
Hát ennyi. Kíváncsi leszek holnapra!

Annamari:
én is boldog vagyok Veled! Éljen a picuri!
Róka koma pedig már elfelejthetné a címeteket!
Bölcsi sikerült, csak "halkan" írom, hogy kettőbe is felvennék, mostmár nekünk kell dönteni.

franci:
jobbulást Neked! Fránya vírusok!
Aztán mindent bele...:D

moti:
gyors és problémamentes szülést kívánok!

sucer:
köszi! Nagyon jó volt a vacsi kettesben! Romantikáztunk...
Róka koma hozzátok se kopogtasson már!!!

Valamit még akartam... Később biztosan eszembe jut, majd jövök.

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Én is jó régen jártam itt :oops:
Jól vagyok, hízok, szemre, s mérlegre is :roll:

Moti - második nekem is könnyebb volt, pedig 14és fél év telt el a kettő között, s mondjuk volt egy méhnyak műtétem is elötte. Utófájás- szerintem elviselhető (nekem elég magas a fájdalomküsszöböm), a pici a kezemben volt, így könnyebb volt nem annyira odakoncentrálni....azt mondják a méh egyre fájdalmasabban húzódik vissza :roll:

Annamari - Tök jó kép, megértem, hogy boldog vagy!

Lillanyuci - akkor most mihez drukkoljunk?? Én a kistesóhoz, főleg, hogy olyan jól sikerül az évforduló! Utólag is gratula Nektek!
Lilla szép nagy lány! Marci még mindig nincs 12 kilónál több...

Panndi - mennek a drukkok, hogy ott legyen a babó! Ez az időszak borzasztóan nehéz...brrrr, nagyon nem irigyellek! Az ember semmi másra nem tud gondolni, s nem tudod, hogy mibe éld bele magad......

Franci - itt vagyok, ragyogok :lol: Jobbulást Nektek még mindig!!! Már éppen ideje, hogy vége legyen!!

Sucer - Te is vigyázz magadra! Hajrá gyógyulás!! MIlyen doki van Neked legközelebb??

Danyu és Linus - Engem is érdekelne az altatásos rész! Külön? Együtt??? kicsi felsírja a nagyot??? Ha lesz egy kicsi időtök írjatok erről légyszíves!!!

Beze - annyira édes a vonalzója Lexinek!!!

Pruci - sajnálom az angol tábort! Remélem, hogy jön a baba! Mindenesetre fura az igazgató! Én, mint szülő, nem lennék boldog!

Kri - reméljük tényleg hamar kopogtat hozzátok is a babóca!!! Karácsonyra még ti is lehettek négyen!!

Panny - Neked ezek szerint akkor megjött, ugye?

Remélem, hogy senki nem maradt ki, jó sokat kellett visszaolvasnom, de az a jó! Szép napot mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Évi, gratula a böcsihez, nagyon örülök! :D Az uh-hoz meg drukkolok, hátha téved a teszt! :wink:

Szilvi, örülök, hogy jól vagy, és köszönöm a dicséretet. Én is úgy tudom, hogy az utófájdalom 2. szülés után rosszabb, az egyik szobatársam legalábbis elég sokat panaszkodott, hogy nagyon görcsöl.

Franci, jobbulást nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Évi!
Gratulálok a bölcsihez.
A holnapi uh-hoz sok sikert kívánok. Majd írj mindenképp, hogy mi volt. Szorítok, hogy sikerüljön!!!!!

Franci!
Elég rendesen ledöntött ez a baci. Jobbulást nektek!!!!

Szilvia!
Réka is 12 kiló. Majd megnőnek. Jobb lenne, ha egy 20 kilós gyereket kéne cipelned? Nem, ugye?? Ő biztos ilyen csontozatú.
Mire meglesz hugica, addig majdnem 3 éves lesz Marci. Igazából a délutáni alvást kell össze egyeztetni. Lehet, hogy már nem is fog délután aludni. Esti altatásnál pedig Kiki biztos segít.
:D :D

Beze!
Már csak két nap????? Aztán hajrá!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Bár nem engem kérdeztetek: nálunk a lányok külön szobában alszanak, és pár hétig tartott, míg összehangoltuk az alvásukat. Fruzsi májusban született, az elején a délelőtti alvása babakocsiban volt, míg mi Zsófival játszótereztünk, aztán ebéd után együtt aludtak. Most jönnek a fogai (Fruzsinak, nem Zsófinak :) ), így picit felborult a nappali alvása, de így is ebéd után egykor mennek mindketten aludni a szobájukba. Zsófi két órát alszik, Fruzsi fogfájásfüggő :)
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Panndi jó korán keltél. Ilyenkor még alszanak a lányok?
Jó nagy lakásotok lehet, hogy külön szobájuk van a gyerekeknek.
Mi egy szobába alszunk a Gergővel, bőmből ha nem vagyunk ott.

Szilvi!
Örülök, hogy megvagy és hogy jól vagy.
Gergő már több mint 3 éves, de múltkor 13,5 kg-ot mértünk. Ha sokat eszik, akkor 14 kg. :D

Évi!
Mi volt az Uh-n.

Ezt a bacit tényleg jól elkaptam, de a háziorvosom nem akart antibiotikumot adni így a babaproject előtt. Így marad a köhögés... :(
franci
 
 


Sziasztok!

Zsombi is még mindig beteg, bár már csak köhög szerencsére.
Így holnap elhagyjuk az utolsó szopit is.

Beze, ti is itt tartotok ugye?

Franci jobbulást nektek.

Évi, mi volt az uh-on?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Aktuális tálánk:

Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Zsombinak is jobbulást!

Köszönjük a táblát.
franci
 
 


Panndi - köszike a tippet!! NÁlunk van egy szoba még, ami most iroda/vendég szoba, de anyum sokat van itt, ezért neki kell külön helyiség....ezért hezitálok, hogy mi legyen...első hónapokban velünk (nem nagyon van hely a mi szobánkban kényelmesen egy babaágynak, s egy pelenkázónak), s utána a Marcival...vagy a vendégszoba beáldozásával rakjam Hugit :-) :-) külön szobába, s a nappaliból csípjünk le egy kuckót anyunak, anyóséknak :roll: még van időm dönteni....csak én mindig túllihegek mindent :oops:

...egyébként ma egy kis barna volt megint reggel, remélem, hogy ennyibe is marad, mert már nem kéne :roll:

Kri - köszi a táblát!!! Jobbulást Zsombinak, további gyógypuszik, és sok erőt a szopielhagyáshoz!!

Lillanyuci??????????? én is izgulok :roll:

Annamari - nem sovány ám Marci, csak megakadt a szemem Lillus méretein, mert ugyebár a lányok általában kisebbek, mint a fiúk 8)
MÁr mindenki tudja a környezetetekben, hogy jön Hármaska??

Ma még arany életem van, három nagyszülő ugrál Marci körül...holna reggeltől maradunk négyen.....fura lesz újra szervezni az életünket :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Azért annyira nem nagy a lakásunk ám! Van benne három háló, de terveink szerint ezen összesen hatan fogunk osztozni (négy gyereket szeretnénk), így rögtön belakjuk :)
Vendég
 


Lillanyu, mi van veled nagyon izgulok?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?