Új privát üzeneted érkezett!

Úgy ám, nem is bírtam enni. Huj de rossz volt.
Ne félj, el fog múlni, és sok erőt, kitartást kívánok!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rodi! Miért pont este fél? Így mondta a doki? Na csak azért mert inkább nappal szoktak kicsi adagot bevenni és este többet, mert akkor nem zavar annyira a rosszullét.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ja, és a tetőhöz gratula!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Lucuzs!
Igen, igazad van estére mondták mindig az emelést, de úgy még rosszabbul bírtam. Szóval először reggel emeltem, és tegnap délben. Egy hét múlva megpróbálom az esti egészet! Úgy látszik én fordítva működöm!

rodina74
 
 


Gyakorló anyukáktól kérdezem, hogy szabad-e a terhesség alatt csípőset enni? Én imádom a csípőset. Gondolom, a baba nem menne el egy jó erőspistás kajától, csak nem szúrok-e ki magammal úgy, hogy ami máskor jól esik, az most rosszullétet okoz?
Egy nagy csípőspaprikás levesen jár az eszem, meg hegyes zöld csípős paprikás kenyéren, felvágottal...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse,

elvileg nem szabad csípőset enni, ezt tegnap a szülésfelkészítőn is mondták.
De én Danikával és Dávidkával is az első 12 hétben annyira kívántam a csípőset, hogy állandóan csípős szecsuánit ettem vagy ha mást akkor csípős zöldpaprikát ettem mellé. Valamiért a szervezetem nagyon kívánta az erőset, majd megvesztem érte.
Tehát rád bízom, esetleg csak nagyon enyhén csípőssel próbálkozz az biztos, hogy nem árt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hát nekem megint magas a vérnyomásom, fogalmam sincs, hogy mi okozza, de mostmár 100%, hogy jövőhéten elmegyek a belgyógyászhoz mielőtt eldurvul a helyzet...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic! Sajnálom. :cry: Mi a fenétől lehet? És mennyi?

Eclipse! Én most megnéztem neked a kismamás könyvemet, abban nem írja, hogy ne, de nem is említi egyáltalán. Csomó mindenre kitér, amit ne, így gondolom ez nem tilos. De asszem szoptatósan tényleg nem ajánlott, mert átmegy az anyatejbe is, asszem.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,

igen, jól tudod, a csípős kajától az anyatej is csíp. Tapasztalat... :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs,

140/80 és hát 150/90-nél már kórház esélyes a dolog. AZért akarok a belgyógyásszal gyógyszert iratni rá, Danikával is szedtem végig, és nem is volt gond vele.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodi!
Gratulálok a laptetűhöz! ;)

Monic!
Sajnálom a vérnyomást, de a belgyógyász csak tud segíteni, tényleg jó, ha elmégy hozzá!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Eclipse, csípőssel csak óvatosan, én úgy tudom, mértékkel szabad csak.

Nati, igazán nincs mit. Nem csodálom, hogy nem hallott róla senki, igazából ez egy olyan inkejció, amit koraszülés esetén adnak az anyukának, hogy erősítsék a baba tüdejét. Nekem viszont lenyomta az immunrendszerem, gyenge is voltam, ezért maradt Lexi velünk.
Köszönöm, ma már minden rendben, fejem se fáj.
Vérvétel Fehérváron lesz, a talit meg összehozhatjuk, vagy akkor, vagy 1 héttel később uh előtt vagy után. Örülnék. :D

Rodi, köszi, jól vagyok!

Kiki, hát szerintem is lemondhatna. :lol: Elfelejtettem írni, hogy nagyon szép a kutyátok, nekünk német juhászunk van, egyelőre anyáéknál, mert még nincs kerítésünk. Képem sajna nincs róla. :(

Monic, nagyon vigyázz magadra, nem lehet, hogy többet kellene pihenned? Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, bocsi, nekem sose volt magas a vérnyomásom. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Monic!
Nagyon sajnálom, ezt a fránya vérnyomást! Remélem, a belgyógyász tudni fogja, hogy mitől van!

Lányok, akkorát aludtam az utrótól! Most ébredtem csak fel!

rodina74
 
 


Rodi, jól tetted. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma negyed 5 körül hazaértem, de dél óta az zakatol a fejemben, hogy ha nem ehetek csípős almapaprikát, megbolondulok. Úgyhogy amint beléptem az ajtón, neki is ugrottam és megettem 3 db bitang erős savanyú almapaprikát. Remélem nem fog 2x csípni. :lol: :lol: :lol:

Visszaolvasok és jövök. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!
Vérnyomást sajnálom, remélem, mihamarabb rndeződnek a dolgaid.

Rodi!
Éjszaka azért fogsz tudni aludni? Amúgy meg egészségedre!!! :lol:
Ha én elalszok, akkor holnap beszámolsz a filmünkről. Jó? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!
Vérnyomást sajnálom, remélem, mihamarabb rndeződnek a dolgaid.

Rodi!
Éjszaka azért fogsz tudni aludni? Amúgy meg egészségedre!!! :lol:
Ha én elalszok, akkor holnap beszámolsz a filmünkről. Jó? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfyke!
Nagyon gyanús vagy nekem! :wink:
Ha visszaolvasol, érteni fogd!

rodina74
 
 


Oksi, beszámolok! Csak ez a 20 perc tényleg nagyon rövid!
Kulcsaid?

rodina74
 
 


Már értem a gyanú okát, de én nem vagyok terhes. Nem barnázok, nem pecsételek, de ez meg fog jönni. Megérezném, ha babás lennék.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Csak most mondod, hogy nincs is barna!!! :shock: :D Én megérzem helyetted is! :wink:
Na mi lesz? Vettél tesztet? Holnap tesztelsz?

Holnap lesd a postást!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eclipse!
Akkor éljen a csípős paprika! :lol:

Én kb. 3 napja kívánom, de olyan csípőset, amit öreganyám ki akart dobni, mert az egész család szerint ehetetlen. Na én ezt kívánom magában. Sokszor még éjszaka is eszembe jut. Ma mondom dél óta egyfolytában csak a paprika körül járt az agyam. És olyan érdekes, mert még a gyomrom sem fájdult meg tőle.
Mondjuk azért te más helyzetben vagy, vigyázz vele nagyon! Én viszont most kiélem magam, aztán mire kismama leszek, talán már besokallok belőle.

Lucuzs!
Csomagot nagyon köszönöm!!! Előbb tesztelek, aztán ha van valami, akkor Utró. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kulcs nincs, természetesen senki nem tud róla semmit.

Megfogadtam, ha péntekig nincs mensi, akkor tesztelek. De lehet, holnap ellövök egyet.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sajnálom, hogy nincs meg a kulcs! Ezek a gyerekek!

Szerintem holnap lőj egy tesztet!

rodina74
 
 


Bikfy! De ha lenne barna (de ne legyen!) akkor nekiesel az utrónak, ugye?
Milyen teszted van? Milyen érzékenységű? Én 10-eset küldtem.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfykém!
Fent vagy? Vagy már alszol?
Mindjárt kezdődik a filmünk!

rodina74
 
 


Bocsi csajok, hogy csak most jövök, de iszonyat egy napom van. Mindenki ma akar velem telefonálni. Odatettem a levesemet, hogy főjön. Se beízesítve, se semmi, de már ripityomra főtt. Babfőzelékem tropa, az is miszlikben, mert egyfolytában telózok. :lol: Minimum, mint ha a miniszter lennék.

Lucuzs, ha reggelig nem jön mensi, akkor azonnal kezdem az utrót.
Még tesztem sincs, mert azt írtad, hogy küldesz 10-est. Én bevallom őszintén ezért nem is szereztem be, mert patikában csak 25-öst lehet kapni.

Olyan birka vagyok, nem is tudom, kinek mit akarok írni. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodikám!

Még 1 óra múlva. Nem? Addig még 3x ki is alszom magam. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Milyen volt a mai napotok?

Jó lenne egész nap itthon ülni és beszélgetni veletek. De csak ha én is kismami lennék. Munkanélküli nem lennék szívesen. Szegény Timejka, olvastam, hogy mi történt náluk a munkahelyen.

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!
Az, hogy 29-30. napon vagyok, még semmit nem jelent. Igaz, mostanában már visszaállt 28 napra a ciklusom és pé a 14. napon volt, de most nem tartottam becsülettel a diétát , nem is éreztem rendesen, mikor volt peteérésem, lehet, csak a 20. napon. Akkor meg még semmit nem fog kimutatni. Ezért gondoltam 1 pénteki tesztre. Addigra meg gondolom megjön, mert így szoktam járni.

Kiki!
Sikersztori kezdete? De jó is lenne!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze, Nati, Eclipse, merre vagytok?

Névsorolvasás.

Bumi, Timejka? Vius, Dy? Többiek?

KépKépKép
bikfy
 
 


Eclipse ma van UH-n?

KépKépKép
bikfy
 
 


Ezek szerint még fent vagy!

Bikfy!
Szerintem tesztelj, de lehet, hogy még valóban korai, ha csak a 20. nap körül volt pé-d. Szóval még bármi lehet!
Tudod, mi annyira izgulunk érted!

Beze!
Lexike mit csinált ma? A képeket nem felejtjük! :wink:

Nati!
Ti mit csináltatok ma?

rodina74
 
 


Bikfy! De akkor mindenképp reggeli pisi kell!!! A korai terhességet azzal tudod bizonyítani és a 10-es tesztel.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi!
Az a gáz, hogy azt sem tudom, volt-e egyeltalán pé. Ezt most nem nagyon éreztem meg.
Nyák az zúdult rendesen, de ennyi. Mindegy csajok, engem most ez nem is nagyon érdekel. Most olyan erős vagyok, nem akarok kiborulni. Ha sikerül jó, ha nem akkor majd legközelebb.

Nézed a sorozatot? Milyen kis patkány az a Bea!!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Akkor teszt péntek. Ha addig barnáznék Utró. Jó így? :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! A nyák az jó!!! És a hőd is fent van!!! Neked volt pé-d!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ja, azzal a sipítozós hangjával! Jól átveri szegényeket!
A csajszi meg hajt a papra? :shock:

rodina74
 
 


Hát vagy még lehet a holnap reggeli pisit eltenni, aztán a postás érkezése után tesztelni. :wink: De ezt csak azért írom mert ez is egy lehetőség. Én szerintem ráérsz pénteken tesztelni!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy!

Akkor holnap tesztelsz? vagy csak pénteken?
Annyira izgatott vagyok!

rodina74
 
 


Csajok!

Az én ügyemen ne izguljatok! Én nem vagyok terhes!

Drukkokat tegyétek el inkább a következő hónapra!!!

Már sajnálom, hogy reggel megemlítettem ezt a dolgot. Csak a barnázás ügy tett ilyen érdeklődővé.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nagyon szépséges jó reggelt kívánok!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!

Nem is meséled Eclipse-ről a híreket?

Mindjárt kiugrok a bőrömböl!!!!!!!!!!!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Eclipsem!

Ide is követelem a képet a szépséges csodababádról!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindjárt dél és sehol senki? :shock: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bocs, Bikfy! Eclipse kérte, hogy oda írjam meg. :oops: Azt mondta ide csak bepofátlankodott. :D

Akkor majd biztos ide is jön, főleg, ha követeled! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


No, Bikfy kérésére, és a többi ismeretlenül is jófej csajszika kedvéért, bemásolom a beszámolót :D
De sajnos nem tudom, hogyan kell képet feltenni! Technikai analfabéta vagyok!!!

Sziasztok Lányok!

Nem tudom hogyan kell feltenni a képet!!
DE!!

A tegnap este fantasztikus volt.
Ez az UH-s rendelő egy szuper hely!

Apa kintmaradt, úgy beszéltük meg, ha van néznivaló, akkor jön.
Mártika egyból megtalálta a babát - a méhem belső falán szépen beágyazódott. Mnyh vastag és gyűrűzött, a petezsák nagy és ép szélű, benne az embrió él, 5,1mm CRL - és van szívhang!!!

Egyszer csak szólt Márti, hogy tegyem a kezemet a fenekem alá, hogy kicsit megemelje a csípőmet, és akkor kiáltott, hogy Apuka, tessék bejönni!!! - És már tette is rá a hangot, és ott volt a kis dobogás. És szemmel is látható volt a lüktetés a képen.
El is kezdtem pityeregni, de aztán abbahagytam, hogy ne menjen el a kép
Megkaptuk a leletet, egy fotót kinyomtatva, azt lefotóztam, kicsit gagyi lett, de sajnos feltenni nem tudom Meg kaptunk egy cuki mappát, gyűjtögetni a fotókat.

6 hét és 2 napos vagyok.

Azt mondta, az lehet, hogy kisebb teljesítményű gépen 2 napja nem látszott volna a szívhang, de a szikhólyagot, az embriót magát benne a petezsákban, azt bőven kellett volna látni.
A bunkó doki nem akarta meglátni, mert 10mp alatt nem is lehet, szóval nemcsak bunkó volt, hanem gondatlan, hanyag is.
De kit érdekel már!


Most megyek kajáért.

Szép napot mindenkinek!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kép

Na végre!
Fekete a petezsák, benne bal alsó szélen a kis pötty a mi babánk :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Szia Lucuzsom!
Minden rendben? Azt hittem, ma már nem is jön senki. Reggel óta itt unatkozom.

Eclipse!
Dehogy vagy bepofátlankodó!!! Nagyon örülünk neked. Gondolod ki bírtam várni mire ide érsz? Tegnap este óta 10 percenként frissítek, nézem a PCO-s oldalt is, várva, hogy jössz. És nagyon boldog vagyok, hogy ilyen jó híreket kaptál. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


És most látom, van kép is! Ez már egy igazi kis babóca!!! Gyönyörű. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: