Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy, nagyon sajnálom, csatlakozom a többiekhez, cseréltess zárat. Ez nagyon durva!!! :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pénztárcám megvan.

Kulccsal kinyitottam az ajtót, aztán az asztalra tettem magam mellé. Na innen tűnt el. A baj az az, hogy van pl. egy down -szindrómás fiúcskám, aki kulcs mániás. Lehet, ő tette el. Hívtam az anyját, de ő sem találta meg nála.
Vagy valamelyik másik gyerek, nem tudom. :cry:

Mindegy, túl vagyok rajta, nem fogja elrontani a napomat.

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok, ezek rosszarcú c. gyerekek. Nem reménykedek semmiben. Ezt nem elhagytam. Ki sem léptem a teremből.

Sebaj, le van szarva.

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

És a kocsi? Azt is cseréltessem le? :cry: A kocsi és az elektromos motorom kulcsa is rajta volt.

Nem ez a megoldás. Hátha holnap egymást beköpik. Még ebben reménykedem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Párocskád hogy van? Gyógyulgat?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, nagyon sajnálom... :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hát még nem a röntgenen nem látszik, hogy a csont külső része is összeforrt volna. Szóval visszarendelték 30-ára, akkor újabb röntgen, és majd meglátjuk. Még legalább egy hónap a gyógytorna, de szerintem lesz az kettő is!

rodina74
 
 


Bikfy,
nagyon sajnálom, akkor tényleg nem elveszett :wink: :wink:

Beze,
megírnád a kilökődésgátló nevét???? millió köszönet érte!!!!! most sehol sem találom!!!
Vendég
 


Beze!
Ez van, ilyen az élet. Legalább a bankkártyáim, pénzem, telefonom megvan. Nézzük a pozitív oldalát!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!
Hát, nem hiszem el! Holnap jól szorongasd meg őket, hogy előadják a kulcsaidat! :twisted: :twisted:
Még szerencse, hogy a pénzed, telefonod és egyéb más értéktárgyaid megvannak!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Szép reggelt kívánok Mindenkinek! Hogy vagytok?

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Gondolkodtam, megírjam-e vagy ne, de megírom:

mensim sehol, hőm valamelyest visszamászott.

Ezzel nem azt akarom írni, hogy terhes vagyok, de mi van, ha erőlködik a szervezetem? Mi van, ha úgy vagyok, mint Lucuzs? Hogy segítene egy kis Utrogestan? Mert azért ez mégsem normális, hogy napi 1 aprócska foltot pecsételek 1 héten keresztül, utána meg zúdul, mint a Niagara. Lehet, nekem is kellene egy kis progi pótlás?
A múltkor, mikor férjem bevitt a kórházba, hogy ömlik a cucc, egyértelműen vetélésre gondolt a doki. Vért is vettek, de már nem tudtak kimutatni semmit.
Most is, mint múlt hónapban, ugyanaz a helyzet. 26. nap óta pecsételek, ma a 29. vagy 30. napon vagyok de semmi. Lehet, veszek egy hülye tesztet, hátha kimutatna valamit. :shock:

Vélemények?

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy! Hol áll most a hőd?
Egy görbét nem tudsz mutizni?

Hát teszt, én nem hiszem, hogy mutatna valamit, számításaid szerint szombat környékén lehetett a pé...bár ha jobban belegondolok, akár még mutathat is. De én inkább egy progi-vv-re mennék el a helyedben. És nyomnék egy kis utrót próbaképpen, megnézni mi lesz a barnával.
Tényleg ma is van barna?

Én pont ezt írtam neked tegnap, lehet nem olvastad, hogy lehet épp beágyazódás.

A teszt azért nem gondolom, hogy a legjobb ötlet, mert ha nega, nagyon padlóra vágna, és szerintem kell a hit. Na mindegy, lehet nálad máshogy működik. Döntsd el! De 10-es teszt kell!!! Ha akarod küldök, holnapra ott van! Csak írd meg a címedet priviben! És ha nincs utród egy kicsit most én át tudok passzolni! mondjuk 2x1-et elkezdhetnél szerintem. Többiek? Ti mit gondoltok?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


bikfy! De komolyan mondom! Délelőtt el is megyek postára! Úgyis arra járok!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Bikfy!
Sajnálom a kulcsaid. Sz@r ügy.
Teszt: szerintem tesztelj mindenképp. 10 DPO után már simán kimutatja a teszt, ha baba van. És remélem jó hírekkel jössz!!!

Rodi!
Akkor most lehet még nem forrt össze a csont?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lucim!

Egyszerűen tündér vagy, de az az Utró most neked kell!

Csak tartsd meg szépen !

Én nem írtam, hogy szombaton lehetett a beágyazódás. Csak már szombaton is rosszul éreztem magam. Hányinger, emberundor. De ez mensi előtt is így szokott lenni.
Cicim semennyire nem fáj, pedig nekem mensi előtt majd szétrobban. Eszem a barátcserjét. Lehet, ez kever meg ennyire? Ráadásul az utolsó 3 ciklusom, pontos 28 napos volt. Most a peteérést sem igazán éreztem meg. Illetve talán később. De azt sem tudom, volt-e. Sok itt a kérdés, várakozó álláspont a legjobb, ma ha nem jön meg, holnapra veszek egy tesztet.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bumikám!

Már dolgozol? :lol: Timejka is és te is nagyon hiányoztok nekem. Ha van lehetőségetek és persze kedvetek, gyertek gyakrabban.

Lehet, már unod, de én mindig le fogom ezt nektek írni. Puszi és szép napot! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Amúgy nincs görbém, csak néha mérem. Ma reggel 36.7. Mensi előtt azért nekem lejjebb szokott menni. De ha azt nézem, hogy 37.1-ről indult, akkor meg.

:shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Többiek? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Ne hülyülj már!!!! Azért mondtam, hogy tudok küldeni, mert úgy is van! A Török nekem hétfőn felírt egy rakattal, és még postán is kaptam még, akitől vettem. És ha kevésnek találom kedden úgyis iratok még! És persze bármelyik Soproni doki is hozzámvág, csak kérnem kell! :lol:

A teszt meg mindenképp legyen 10-es! Azért is mondtam, hogy küldöm, mert olyat gyógyszetárban nem kapsz!

Na mit mondassz? Légyszi most had segítsek én is valakin! Velem is olyan jók voltak a lányok! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzsom!

De én ezt nem tudom meghálálni. És lehet, nekem más a bajom. Csak mint elméleti problémát vettem fel.

Tartsd meg nekem inkább következő hónapra. Ha akkor is így járok, akkor egye-fene. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ha nem jön meg addig, akkor pénteken tesztelek. De meg fog. :lol:

Kicsikéim!
Most elmegyek bevásárolok, aztán tanítok, persze közben kiverem belőlük a kulcsot. Csak este leszek.

Legyetek nagyon jók! Mindenkit ölelek: Bikfy :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Tudod Bikfy! Azért gondoltam, hogy jó lenne neked egy kis utró próba, mert ha meg beválik és elmúlik a barna, kövi ciklusba már felkészülten tudsz belemenni!

A meghálálásról meg ne is halljak! Látod, hogy ez nem így működik, annak segítünk, akinek éppen kell. Rodi nekem, én neked, te meg majd továbbadod másnak... :D ez így szép!

Én tartom mindkét ajánlatomat!!! (3 hétre való utróm van, hidd el, hogy abból jut neked is :wink: )

Na én megtettem mindent! Innentől a te döntésed! De nehogy azért utasítsd el, mert nem tudod meghálálni! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfykém!

Szerintem lőj el egy tesztet, és az ovutól számított 14-20. napig használj utrót. Ha akkor pozi, akkor nagyon jó. HA nem, akkor... de erre nem gondolunk!

rodina74
 
 


Lányok!

A BMC-s topikban, ma is volt egy zebrás teszt! Az övénél nem sírtam! Az csak Lucuzséhoz járt! :oops:
Szóval azért potyognak itt a babák!
Úgyhogy Bikfyke tesztre és utróra fel! Legyél te a következő!

rodina74
 
 


Bikfy,

érdekes ez az utró dolog, én egyik inszemnél sem kaptam (de még csak Duphastont sem), nem is lett baba belőle, pedig az első inszem után amikor megjött én is annyira rosszul voltam ahogy te leírtad a vetélést. Akkor mondtam a dokinak, nem írta fel :roll:
Aztán a lombik után kaptam először utrót és tessék, itt van Danika. Én nagyon hiszek az utró baba megtartó erejében :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Lányok!

Bikfy,
a franc essen a kulcs eltűnésbe! :evil: Hát, le a kalappal, hogy gyógypedagógus (is) vagy, és fogyatékos gyerekekkel, meg "hátrányos helyzetűekkel" dolgozol - az utóbbiakat nem bírnám. Ha csak sejtésem lenne róla, hogy valamelyik kokszos nyúlta le a kulcsomat, felrobbannék, nem hogy még oktatni őket :shock:
Cseréltesd le, legalább a lakásod zárját feltétlenül!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Jól van Lucuzs, akkor előre is köszönöm, megy a címem priviben.


Eclipse!
Jajj, ezen de jót röhögtem. Imádom a hozzászólásaidat. :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszi csajok a bíztatást! De tudjátok, én minden hónapban így vagyok és mindig pofára esek, szóval nem hiszem, hogy terhes lennék. Csak Lucuzs ügye elgondolkodtatott. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Jajdejó, hogy beadtad a derekadat! Repülök a postára!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszi mindenkinek a Titok filmetm.

Tegnap meghalt a főnököm, most futhatok munka után, biztos nem lesz Kaáli meg semmi.

Bikfy
Akkor most tesztelsz vagy nem?

Mindenkinek puszi. Nem vagyok toppon mostanában, majd jövök még.

timejka
 
 


Sziasztok!

Bikfy, szerintem tesztelj, nem veszthetsz semmit. Drukkolok!!!!! :D

Timejka, sajnálom. :cry:

Nati, diadrezon.

Puszi mindenkinek, majd jövök.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Timejka!

Őszintén sajnálom! Régóta ott dolgoztál? Remélem, hamar találsz magadnak valami jó állást! Részvétem!

rodina74
 
 


Timejka,
őszínte részvétem Neked és a főnököd családjának is!!! Sajnálom!!

Beze,
millió köszönet érte!!!!! A lombikos topickomban rákérdeztem, hogy valaki használt-e már ilyet a többedik lombiknál, több biokémiai terhesség után, és képzeld, nem is hallottak róla :roll: . Mindenki nagyon kíváncsi volt, mi ez!!! Én is megkérdezem a doktornőt legközelebb, hogy kaphatnék-e :P . Most már mindent bevetek :P :P :P
Fejed, pocakod hogy van ma?????
Szóval mikor is lesz a vérvétel?????? Itt fehérváron????? Tali????? :wink:

Rodina,
hogy vagy ma kismami????? Nem is baj, ha nem sírtál, azért gondolom Lucuzs közelebb áll hozzád!!!! De látjátok, elindult itt a tesztarzenál!!!!!!!!!!

lassan jön pé és én is elbizonytalanodtam, hogy biztos, hogy ne próbálkozzunk???? :shock: :roll: Pedig a sport miatt nagyon nem akartam... :oops:

Bikfy,
hát, én is remélem, hogy kituszkolod vmelyik gyerkőcödből a kulcsokat!!!! nem semmi, hogy öko iskola, és ennyi hátrányos helyzetűűűű van!!!!!!!!
És te motorozol???????? Nahát!!!!!

Lányok, ismét én is felajánlom, hogy ha valakinek utró kell, szívesen küldök, tele a fiók :P :P

Bikfy,
nagyon drukkolok, hogy Lucuzs példája alapján neked is a picurka okozza ezeket a tüneteket!!! Azért én emlékszem, hogy fájt a hasad, amikor api elutazott 3 napra, de időben hazaért :P :P

Eclipse,
neked is óóóóóóóóóóóriási gratula!!! Mikor mész rendes dokihoz??? A tegnapi sztori nagyon felháborító!!!! :twisted:
Vendég
 


Dy!
Örülök, hogy javulsz, remélem hamar rendbejössz teljesen.

Beze!
Remélem ma már jobban vagy. Fránya mensi mondjon le! :) Mondjuk én most pont nagyon várom, mert a héten meg kellene jönnie, különben új időpontot kell kérnem a konzira... :(

Bumi!
Milyen volt a színház? Mit néztetek?

Bikfy!
Annyira sajnálom, hihetetlen, hogy mit meg nem engednek maguknak. :( Én annyira csodállak, hogy megrázod magad, és elkezded a dolog jó oldalát nézni, hogy mi nem tűnt el! Remélem, azért ma minden előkerül!
Nagyon drukkolok neked, hogy a barnázás eltűnjön. És hátha tényleg baba van a dologban, olyan jó lenne! Nekem is úgy rémlett valamiért, hogy neked csak hétvégén kellene nem megjönnie, kb. úgy, mint Rodinak, rosszul emlékszem? A péntei teszt viszont már tényleg kimutathatja, drukk ezerrel!

Rodi!
És tud így menni a párod dolgozni, vagy otthonmaradásra lett ítélve? Hogy vagy ma?

Monic!
Én sem kaptam utrót még sosem, az első 3 inszem után semmit sem, a másik kettő után már Duphastont. De a lombik után fogok utrót kapni, én is reménykedem, hogy az is megoldhatja a gondot... :)

Eclipse!
Gyere este az eredményekkel, légyszi! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Timejka!
Nagyon sajnálom és részvétem. A főnököd nélkül esély sincs arra, hogy a munkahelyeden maradhass?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
sajnos csak melóhelyről tudok netezni, így csak holnap fogok tudni hírekkel szolgálni. Remélem képem is lesz :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Gondoltam pihiképp megnézem kivel mizu. Sajna 3 hétnyi melóm halmozódott, szóval csak kapkodom a fejem, hogy mihez is kezdjek hozzá.

Tényleg jön a tavasz, biztos azért van ennyi zebra. Remélem mi is beállunk a sorba.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nati!
Gratulálok a 2 kilóhoz, látom szépen haladsz, kitartást! Mit sportolsz?
A sport nem árt szerintem. Én megkérdeztem a dokim inszem után, hogy mehetek-e teniszezni is, és mondta, hogy persze, menjek! Sőt, mondta, hogy a heti kétszer fél óra sportot ne hagyjam abba, a mozgás vérbőséget okozhat, ami segíti a beágyazódást...
Ha viszont a lelkednek szeretnél egy kis kimenőt adni, hogy ne reménykedj megint abban, hátha most sikerül (úgy rémlik, hogy erre panaszkodtál legutóbb, hogy mindig nagyon beleéled magad, amit persze természetes, nem is lehet másképp), akkor megértem, hogy a nem próbálkozás mellett döntesz.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Eclipse!
Rendben, akkor holnap várunk a hírekkel, képpel! :)

Bumi!
Hú az kemény lehet, ha minden munka megvárt. Remélem, azért sikerül behoznod magad! Örülök, hogy pihenésképp még így is benéztél! :) Az idézeted annyira jó, remélem már az utolsó kanyarban vagy, ahhonnan egyenes az út a babához!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


TNati,
jövő szerdára, azaz márc. 10-re kaptam időpontot Cseh Erikához.
Ha ma jobban látszik a profi UH-n, hogy áll a pöttyünk, akkor nem fogok hétfőn visszamenni az sztk-s bunkóhoz.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bikfy: Szerintem te is kismami vagy! Úgyhogy várjuk a teszt eredményét. :D De péntekig nem bírom ki! Én már holnap reggel tesztelnék. 29-30. napon vagy, már ki kellene valamit mutatnia, a 1-es HCG-nek. Nagyon izgalmas. Szorítok nagyon.

Velem semmi különös, mindjárt hozzáfogok dolgozni itthon. Nemsokára indulok az oviba is, addig megakarom csinálni, amit meg kell.

Bumi: Hajráááá!Hát 3 hétnyi melóba nagyon belelehet fáradni, úgyhogy gyere pihenni többször. :D

Timejka: Remélem hamar rendeződnek a dolgok.

NA léptem, majd jövök még. :wink:

Kép
babicsek
 
 


Az 1-es Hcg 10-es akart lenni. :oops:

Kép
babicsek
 
 


Bikfy! Küldemény elindult!!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Babicsek!
De jó, hogy mostanában te is gyakrabban jössz! :) Hogy haladsz apa meggyőzésével? ;)

LUcuzs, Bikfy!
Szorítok, hogy ez is egy sikersztori kezdete legyen, mint Lucuzsnál... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Látom, ma délelőtt nagyon pörögtök!
Mindjárt vissza is olvasok!

rodina74
 
 


Bikfy!
Kisajtoltad belőlük a kulcsodat!
Hogy érzed magad kismami?

Nati!
Hát, már jobban vagyok! Olyan egykedvű vagyok! Bizakodom…. más úgy sem tehetek!
Persze, azért írtam, hogy ott nem sírtam, mert Lucuzs ezerszer közelebb áll hozzám, de a másik topikbeli + tesztjének is örültem.
Natikám! Próbálkozzatok! A sport csak tényleg jót tesz! Hányan lettek terhesek és simán sportoltak mellette! Szóval nehogy visszafogjátok magatokat!
Ügyi vagy a fogyás miatt! Nagyon kitartó vagy!
Beze!
Jobban vagy már? Elmúlt a fejfájásod?

Kiki!
Tud dolgozni menni. Sajnos ma már egyedül vagyok, sőt tegnap is dolgozott már. Igaz március végéig ki van írva, de bemegy, mert szükség van rá!

Bumi!
Elhiszem, hogy sok melód van, így 3 hét elteltével! Sajnálom, hogy ennyit dolgozol! Lassan készülhettek a baba projektre!
Eclipse!
Most nézem te is meforalt szedsz! Te nem voltál rosszul tőle annak idején?

rodina74
 
 


Rodina,
amikor elkezdtem szedni annó, az első 2 hétben nem történt semmi. Aztán azonban, olyan durva brutál rosszulléteim lettek, hogy ki sem mertem és bírtam menni az utcára, napokig csak fetrengtem, és nyögtem, és azt sem tudtam, melyik felemmel forduljak a wc fele. Semmi nem maradt bennem, rengeteget fogytam, majdnem kiszáradtam és totál kinyúltam. És ez egy hónapig tartott. Azóta minden oké, hálistennek.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rodi!
Sajnálom, hogy egyedül maradtál otthon, de ha mennie kellett, nincs mit tenni. Bizakodjál csak, mi is nagyon bízunk a sikeredben!!! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Te szegény! Hát neked sem volt könnyebb! Én nem bírtam felmenni 750 mg felé, pedig nekem is 3x500mg-t kellene szednem.
Tegnap óta fel bírtam vinni 1250mg-ra, reggel, délben egész, este fél. VAn egy nagyon kicsi hányingerem, de simán tűrhető! Talán sikerül egy hét múlva felvinni a rendes adagra!
Te is úgy voltál vele, hogy semmi kaját nem kívántál? Lassan semmit nem eszek jó étvággyal!

rodina74
 
 


Opsssssz, laptetű!
Lehet, hogy a végén még szerencsém lesz!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: