Új privát üzeneted érkezett!

Rodi: Szerintem is sok az a 11 nap. Nem csak 9? A múlt héten szerdén volt az inszemi és onnan számolunk 14 napot nem?


Bikfy: Te mikorra várod pirit?

Na megyek fürcsizek egyet.

Kép
babicsek
 
 


Egyébként nem vagyok teljesen képben. Jó lenne látni összesítve, hogy ki mikorra várja pirit. Jól látom hogy most bikfy, aztán rodi, aztán én következem? Van még valaki közben?

Kép
babicsek
 
 


Jelentem apa fürdik!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon boldog! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Lucuzs,

elhiszem, hogy nagyon boldog, jó fürdést kívánunk neki :lol:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok, én most elköszönök, le kell feküdnöm egy picit, mert leragadnak a szemeim.

Ha Jóban rosszban-ig felébredek, akkor még jövök.

KépKépKép
bikfy
 
 


Luczus: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
babicsek
 
 


Nekem a 16. nap kell visszamennem. Egyenlőre még úgy tervezem, hogy csak aznap reggel tesztelek! Szóval, ha 14 napot számolunk,akkor viszont tényleg csak 9 nap.

Lucuzs!
Apa most fürdés közben - gondolom - nagyon vigyorog! Milyen szép nap is ez neki! Végre fürödhet! :lol: :wink:

rodina74
 
 


Bikfy: Menj csak, szép álmokat. A kismamik hamar elfáradnak. :wink: :D

Kép
babicsek
 
 


Luczus: visszaolvastam amit a 827. oldalon írtál. Akkor el voltál kenődve. :D És a kis pontocska ott van már a hasadba. :)

Kép
babicsek
 
 


Sehol senki? Na jól van akkor megyek én is. Teljesen felpörögtem a sok jó hír hallatán. Nem is vagyok álmos.

Megyek tévézek akkor még egy kicsit.

Sziasztok!

Kép
babicsek
 
 


Dy, hú, ez nem semmi, talán inkább mégis meg kellene nézetned magad. Gréta nagyon szép kislány!

Rodi, én 2 órát feküdtem az utro-val, de nem volt gond, mert mindig beájultam, szóval ne törődj másokkal!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babicsek! Visszaolvastam én is! :D Hát igen, tudom, hogy akkor bepánikoltam, elhagytam magam. :oops: De van mentségem, az elmúlt egy év alatt minden ciklusom barnázós volt, így nem sok reményt láttam ilyen ismerős helyzetben a jó végkimenetlere.
De most az egyszer én nyertem, bár a testem egy kicsit megviccelt, de a lényeg, hogy NYERTEM! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Így van Lucuzs!
Nyertél, és nyert az a kisember is, aki a pocakodban növekszik!

Bikfyke!
Ki nem hagyd a sorozatunkat! Láttad, most már csak egy rész lesz!

rodina74
 
 


Lucuzs!

Hát ma többször is megnéztem a teszted, annyira örülök! NAgyon jó látni zebrás tesztet!

rodina74
 
 


Csajok!

Na apa összeizélte a telefonomat a számítógéppel, így talán tudok hozni jobb képet is.
Ez a "szép" tesztem, Ezt a plusszos tesztelés utánra tartogattam már kb. másfél éve, ez amolyan emlékbe-elrakós. :lol:
Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,

gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűű :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic! Köszi! :D :D :D :D Szerintem is! Ugye milyen szép gyerek! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodina! Még azt akartam írni, hogy mégegyszer köszi a Titok-filmet! :D Nekem rengeteget adott, és tudom, hogy a pozitív hozzáállás nagyban közrejátszott a sikerben!
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

Nagyon szívesen!
Nagyon szép, erős teszt ez! Ez 14. napi? Mert ha igen, akkor meg über erős! Tényleg vv volt ma Tapolcán?

rodina74
 
 


Holnap én is megnézem még egyszer a titok filmet! Remélem nekem is jót tesz!

rodina74
 
 


Igen, ez is ma reggeli, 14. napi. Végül nem volt vv., úgy sejtem utólag, hogy inszemeseknél nincs is, csak lombikosoknál.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


14. napra nagyon erős! Ezért is voltam kíváncsi, hogy vajon mennyi a hcg szinted! Hány tüsződ volt a stimukor?

rodina74
 
 


1 volt mindössze :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hát nagyon ügyik vagytok!
Gratulálok még egyszer!

Megyek aludni, mert holnap korán kelek!
Jó éjt! Mindenkinek szép álmokat!

rodina74
 
 


Halihó! Jó reggelt!
Én ébresztem a társaságot?

Most reggel be kell mennem a munkahelyemre, úgyhogy nem tudom mikor jövök!
Mindenkinek szép napot!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt Csajok!

Rodi!
Muszáj bemenned? Ne nagyon erőltesd meg magad!

Én megint akkorát aludtam, Jesszusom! Este 8-tól reggel 6-ig. Nagyon jól esett. Még a sorozatunkat sem láttam.

Ha este 9-re teszik, akkor én nem is fogom nézni. Ráadásul 1 rész! 20 perc? Mérges vagyok rájuk! :evil:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Lucuzs!
Ez nagyon szép teszt!

Eclipse!
Gratula neked is!

Bikfy!
Ugye érted is izgulhatunk?

Dy!
Nagyon szépek vagytok!

Rodi!
Megy a drukk!

Monic!
Örülök, hogy jól telt a hétvége, meg a bál. Gratula a nyereményekhez!

Babicsek!
Neked is drukk!

Beze!
Én mindig drukkolok neked is!


Nekem jól telt a tegnapi napom, bár esdte nem kellett altatni. 3 hét múlva kell visszamennem kontrollra, és majd akkor megmondja a doki, hogy mikor folytathatjuk a dolgokat. Addig pihi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Bumi!

Örülök, hogy jöttél, és hogy lassikán rendeződnek körülötted a dolgok. Értem ne izgulj, ma vagyok a 28. napon, de már 2 napja látom, hogy picit pecsételek. Szerintem az lesz, mint előző hónapban. 1 hét barnázás után megjön. Annál is inkább, hogy a hőm is leesett 37.1-ről, 36.4-re.

KépKépKép
bikfy
 
 


Luczus
hatalmas gratula. Vigyázz magatokra.

Kiki
Nem hiszem, hogy megyek lombikra. Ha nem lesz munkahelyem, akkor nem tudok menni.

Öcséméknél tegnap megszületett a 3. gyermek. Örülök, de irigy vagyok és szomorú. 2 kislány után végre egy fiú.

Titok film kb. hányadik oldalon lehet?

timejka
 
 


Timejka!

Megkeresem neked. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timej!

819. oldal, Rodi hozzászólásában, valahol az oldal végén. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejka! Olyan febr. 8.-13. között lehet valahol! Asszem akkor voltam lelombozva, hétfőn a kevés tüszőtől, és talán már kedden ott volt a link. Na meg is nézem!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na Bikfy megelőzött. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ha nem találtátok meg, itt van!
http://www.titokfilm.hu/thesecret/

rodina74
 
 


Hát én is megnézem ma, mert olyan fos napom van! Már az éjszakám is szar volt, félálomban csak arra gondoltam -akaratlanul is- hogy nem sikerült. Nem is aludtam rendesen! Nem tudom miért. Tegnap még olyan nagy volt a lendületem, Lucuzsnak is úgy örültem, olyan lendületet és bizakodást adott. Aztán ma reggel, mintha kicseréltek volna! Reggel sírással kezdtem, aztán megnéztem Beze-t és Lexit a pcos-s oldalon, és elolvastam a sztorijukat. NA akkor megint sírtam, olyan jó volt olvasni! Tiszta hülye vagyok.
Én sajnos nem érzek semmit, és ez nálam nem jó jel!
Tudom, össze kell szednem magam, és bízni benne, de most ez ebben a pillanatban nem megy. Szóval megnézem a titok filmet, aztán jövök, hátha jobb kedvű leszek, és nem csinálok ide sz@r hangulatot!

rodina74
 
 


Rodina! Mindenkinek vannak szarabb napjai! Nekem is voltak, és akkor jöttetek ti, és kirángattatok a szomorkodásból.
Én azt tudom tanácsolni, hogy hallgass olyan zenét ami felvidít (nekem sokáig Halász Judit volt a befutó :oops: :wink: :lol: ), nézz vidám filmeket, olvass vidám könyveket, esetleg régi mesekönyveidet. Tegyél úgy, ahogy tennél, ha már veled lenne a baba!!! És ezt most úgy értem, ha már a kezedben lenne, mert azt tudom, hogy már veled van!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


lucuzs írta:Még annyit akartam írni, hogy nagyon köszi hogy ilyen széppé teszitek nekünk ezt a napot azzal, hogy megoszthatjuk veletek az örömünket! Sosem álltam még ezen az oldalon, sok csaj zebrájának örültem már, de itt most olyan jó!!!! :lol:


Lucuzs!
Ezt elolvastam vagy párszor, mire megértettem, hogy nem az a nagy szám, hogy a fórum 840. oldalán állsz (ebben nem értettem, mi a pláne, és mi is azon állunk :lol: ), hanem hogy a pozitív tesztes oldalon állsz, álltok! :):):) Kicsit lassú vagyok! :)
Annyira vártuk már a pozi tesztet, mint mennyből a mannát, szuper, hogy megosztod velünk, és kicsit a miénk is! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Rodi drága, én is nagyon szarul vagyok, mensi miatt, de neked nincs rá okod, hisz már kismami vagy, csak még nem tudsz róla! Látod, olvastad, hogy milyen sokat küzdöttünk, de nem adtam fel. Ölellek és küldöm a pozitív energiákat!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Örülök, hogy sikerült beszélned a védőnővel, és megnyugtatott, hogy nem kell aggódnod a barna miatt, azért ez mindenképp jó.

Dy!
Annyira jó, hogy tudtál te is jönni! SAjnálom a balesetet, remélem javulgatsz és hogy tényleg nincs repedés sem. A pihenés biztos jót tesz!
Gréta pedig annyira gyönyörű, kérlek, ne dugdosd előlünk, küldj gyakrabban képeket! Nagyon szép szemei vannak! :)

Vius!
Azt mondod, a tavasz legyen reményekkel teli? :)
Köszi a bíztatást! Szuper, hogy az ortopédián minden rendben volt.

Rodi!
Én még nem használtam utrót, de ha azt tanácsolták, hogy feküdj utána, akkor természetes, hogy ezt teszed, mindent a babáért. Ne foglalkozz velük!
SAjnálom, hogy be kellett ma menned, vagy már haza is értél?
Ne keseredj el, minden terhesség más és más, attól, hogy legutóbb éreztél valamit, most anélkül is lehetsz terhes! REmélem a titok jó hatással lesz rád! Bikakodj, Rodi! És látod, Lucuzsnak is sikerült, pedig ő is volt kétségek között, mert olyat tapasztalt (a barnázás), ami addig mindig rosszat jelentett! Fel a fejjel!

Lucuzs!
Ez a második teszt egyszerűen fantasztikus! :)

Bumi!
Örülök, hogy jól telt a tegnapi napod, biztos hamar visszarázódsz, bár remélem, nem kell hosszútávra megszoknod a munkát, mert most már hozzátok is jönnie kell a gólyának!:)

Bikfy!
Sajnálom a barnát meg a hőt. Az átjárhatósági így tényleg ugrik? :( Annyira sajnálom. Mikor mégy vissza a Mensbe?

Timejka!
Gratulálok az öcsédéknek, és megértelek, hogy nehéz ilyenkor együtt örülni. A nővérem április végére várja a 3. babát, neki sem jött könnyen, de nehéz együtt örülni vele. Azt hittem mindig, hogy későn kezdete el a babaprojektet, ehhez képpest én már jóval túl vagyok azon a koron, mikor ő az elsőt szülte... De valahogy túl kell jutni ezen a keserűségen, mert az nem vezet sehová. Tényleg sokat számít, hogy hogy kelsz fel, hogy állsz a következő naphoz. Múlt héten szinte minden nap összekaptunk reggel a férjemmel. Persze apróságokon, de mégis nagyon összezördültünk, és mire beértem a munkahelyre próbáltam félretenni a dolgot, hogy ne nyomja rá a bélyegét a napra a rossz kezdet. Bár látom, neked most a munkahely sem egy nyugodt hely, rossz, hogy ennyire összejöttek a dolgok. Küldök neked egy nagyölelést, hogy érezd, hogy veled vagyunk, és támogatunk most is!!!
Kép

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Megint rosszul vagy fizikailag is? SAjnálom, hogy ennyire meggyötör a mensi. Hogy van a lelked? Sokat vagy egyedül otthon Lexivel, vagy hogy néz ki egy napotok?
Nagyon szép lett a vonalzód!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


sziasztok,

jövök én is, csak tegnap 5 adag mosást kellett leszednem a szárítóról és kivasalnom... nem részletezem :twisted: Bencének már nem volt mit felvennie :oops: :oops:

Lucuzs,
gyönyörsűűűűűűűűűűűűűűséges ez a teszt!!!!!!!!! Szó szerint mesebeli ilyen erősen a 14. napon!!!!!!!!!! Tuti nem ikrek????? :lol:

Hát, én most pironkodva, és nagyon szégyellve magam de bevallom, hogy nagyon felnézek Rád és a többiekre is, hogy nem adtátok fel!!!!!!!!!!!!!!!
Én egy tüszővel már az inszemek előtt feladtam és most Api nem túl fényes eredményei miatt már nem is akarok próbálkozni.... De Lucuzs, hogy Te mennyire hittél és kitartottál még a barnázás után is... És láss csodát, SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!! Szóval nekem ez Lucuzs, akárhonnan nézem, csodababa!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Hittél abban, hogy egy tüszőből és Api pár milliós eredményéből lehet baba!!!!!!!!!!! Látod, belőlem ez a hit eddig hiányzott, de remélem ez most kellő bizonyíték arra, hogy én is tudjak hinni!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :P Örülök, hogy az idecsöppenésed után velünk is maradtál és most megosztod velünk az örömöd!!!!!!!!!!!!!!!! Hidd el, ez nekünk is öröm!!!!!!!!!!!!!!!!

És akkor lányok, hajrá, most már nincs megállás!!!!!!!!!!!!!!!!! Zebrásodjunk Lucuzs után mi is!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

Rodi kedves,
egy fos nap a 14-ből még elmegy, mert utána reméljük megint erőre kapsz és már kismamis boldogsággal fogod várni a tesztelés napját! Én téged is nagyon csodállak, hgoy mindig kibírod a 14. napig teszt nélkül!!!! De megértelek és hidd el, most Te is egy legalább olyan szépet fogsz nekünk pisilni, mint Lucuzs!!!!!

Bikfy,
sajnálom barnit!!! Pedig az utóbbi hónapokban már olyan szépen ment mensi barna nélkül is, nem??? Na nem mintha ennek nagyon örülnénk, inkább meg se jöjjön!!!!!!!!!!!!! KÉpet csináltál az auláról????

Drága Beze,
nagyon sajnálom hogy kivagy!!! Tényleg most még lelkileg rossz vagy fáj is a hasad???? Legyen úgy, ahogy írtad, és babásodjunk áprilisban!!! Vagy én májusban, abban is benne vagyok!!!!
Nagyon tetszik Lexike új vonalzója!!!!!!!!!! :wink:

Kiki,
mindig olyan szépeket írsz, jó olvasni a soraidat!!!!!! :wink: .
Öribabával kapcsolatban hol tartotok??? Most már csak a "várakozás" van hátra????
Frissítem a táblit, ti mikor mentek a kaáliba konzira vagy uhura????
Vendég
 


Bumi,
nagyon örülök, hogy végre dolgozol, és jobban érzed magad!!! Remléem a kontroll után már senki és semmi sem állít meg benneteket, hogy végre Te is babás légy!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


DY,
hát, ez nem hangzik túl jól!!!! remélem semmi törés nincs és a pihenés megoldja!!! Vigyázz nagyon magadra!!!!!!!!!!
Gréti pedig tényleg csodaszép baba!!!! Büszkék lehettek rá!!!
Te csak a terhesség létrejötte után kezdted bökni magad heparinnal vagy már a próbálkozás alatt is???

Babi,
hát, szomorúan olvasom, Ti is mit küzdöttetek már Marcival is!!! Én is a fejem a falba tudnám verni, hogy Bence után még gumiztunk. Volt is lelkifurdalásom, hogy most ez minek????? És hát igazam volt, csak pénzkidobás volt az egész!!!!!!!!
És én Bence után azt gondoltam, hogy a másodikért már nem fogok ennyit görcsölni, jön majd amikor jönni akar :wink: - hát, igaz még nem tartunk a másfél év próbálkozásnál, de ahhoz képest, hogy Bencus az első inszemre sikerült.... :roll: :roll: .
Remélem apa belemegy az inszembe!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nálatok egyébként van valami tényleges gond, ami miatt nem jön össze????
Vendég
 


Megnéztem a titkot megint! Jót tett a lelkemnek, kicsit megnyugodtam!

Köszönöm a biztató szavakat, és a drukkokat.
Megint próbálok úgy gondolni magamra, mint terhes kismamira!

Lucuzs!
Próbálom betartani, amit mondasz, amit tanácsolsz! A Micimackó éneklésén már túl vagyok! :wink:

Beze!
Igen, olvastam, hogy mennyi mindenen mentetek keresztül. Milyen nagy harcot vívtatok ti is Lexiért! Minden elismerésem!
Sajnálom, hogy téged is megviselt a mensi.

Kiki!
Hamar haza is értem. Én is ezt mondogatom magam, hogy ez most más terhesség lesz!

Timejka!
Sajnos, nehéz megemészteni ezeket a dolgokat! Hidd el, sikerülni fog nektek is!

rodina74
 
 


Bikfy,
döbbenetes, hogy Anyud is min ment keresztül :cry: . Te is egy kis csodababa vagy, meglátod neked is lesz csodababád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Reméljük nem is olyan sokára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lucuzs,
elfelejtettem kérdezni, hogy akkor marad a 3*2 utró??? Török tanár úr mit szól hozzá, hogy diagnosztizáltad magad???? :wink:
Vendég
 


Lányok,
teszek fel egy általam frissnek vélt táblit, de légyszi írjátok meg (inkább priviben, ott később is utána tudok nézni), hogy ha valami nem ok. Mostanában annyit termelünk, hogy képtelen vagyok követni, és utánanézni, pontosan ki, mikor, mit és hol fog csinálni :oops: :P . Köszi!!!!

Kép

Kép
Vendég
 


Teszek pár képet Huncutságról is :P

"Kávézom Apáékkal" (habos tejet iszik :lol: )
Kép

Kép

Fincsi céklalé!!!!
Kép

Evés utáni takarítás :P - nem lehet elég korán rászoktatni :P
Kép
Vendég
 


Sehol senki????????????? :cry: :cry: :cry: jól teleírtam itt nektek az oldalt egymagamban :wink:
Vendég
 


Ahh, Rodi, neked adom a laptetőőőőőőőőőőőőőőt!!!!! :P :P
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: