Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anyko!
Ez nagyon jó hír!!!!!
Beindul a vállalkozásKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


ÁÁááááánizs!
Háááát ezek gyönyörűek!!! És azóta, mióta neked félretette a hobbis csaj, és többen látták, már legalább 5 embernek kellett ilyen forma Kép
Anykó!
Gratula!!! Láttad, hogy küldtem mélt csere ügyben?
Jubi!
Fantasztikusakat alkotsz!!

Nálunk mér nincs Obi? Klasszak Krimo cserepei...
Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Krimo, Anyko!
A titok nyitja: pasztellkréta...Kép

Anyko!
Örülök a népszerűségednek!! Hajrá!!!

Ánizs!
nagyon guszták a mécsesek!!

Zsu!
Nálunk sincs OBI Kép

Néhány újdonság:
egy agyonvariált keretű levendulás, egy tőlem szokatlan stílusú mákgubós, és egy savanyúúúság Kép

Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Ánizs!

Nagyon szépek lettek! Az olívás tetszett a legjobban, de aztán megláttam a kukoricásat Kép

Jubi!

Pasztelkréta, persze köszi' mán csak használni kéne tudni Kép Asszem gyakorlatoznom kell.
Megint nagyon szépek lettek a levendulás a kedvencem ezek közül!

Csajok!
Sajnálom akinél nincs obi, meg azt is amelyik obiban nincs cserép Kép Nagyon teccik nekem ez, na meg az ára pláne! Kép

Kép
krimo
 
 


Én is lakottam ma. Egyik sincs lakkozva még. Arra már nem jutott időm. Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=39
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=40
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=41

Jubi! Már megint lenyűgöztek a képeid! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó!

Nagyon szép lett a vázád!
És az előbb el is felejtettem gratulálni a sikerhez! Szerencsés vagy, hogy még a végén a hobbidból fogsz megélni! Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Anyko!
Gratula! A csütörtöki hozzászólásodra még emlékeztem és látod máris rád találtak!KépKépKép Akkor indulhat a karácsonyi nagyüzem!Kép Esbeta oldalán szép karis szalvikat láttam...

Conti!
Brühühü...Kép, akkor nekem egyhamar nem lesz ilyen szalvim vagyis nem lesz belőle egyiptomos meglepi. Nomind1! Akkor majd gerberás órát kap ajándékba!Kép De azért nem adom fel, próbálok egyiptomos dekorpapírt szerezni, már leadtam a rendelést az üzletben.Kép

Koda, ha erre jársz!
Ma írtam neked email-t, légyszi válaszolj, fontos lehet neked!!!

Lányok!
Nagy hír: Kész lett az egyik éjjelilámpám, fehér alapon gerberás!KépKépKép
Kodának külön köszi a tanácsokért!Kép
Ez az 1. igazi szalvis művem a 2 db negyedszalvis kép után(amik hát nem a legjobban sikerültek) A férjem csak ámult és bámult, hogy "felturbóztam" az egyszerű lámpácskát.Kép Viszont digi fényképezőnk nincs, így sajna nem tudom megmutatni nektek.KépKépKép Viszont holnap viszem megmutatni a hobbiboltba mit alkottam, mivel nagyon kiváncsiak rá.Kép
Még csináltam hűtőmágneseket és öntöttem gipszkereteket is, de azokat csak ezután díszítem.

Sztigris
sztigris
 
 


SziasztokKép

Én is előkerültem. Szombaton Zsuzsimanóéknál vendégeskedtünk és nagggyon elfáradtunk a városnézésbenKép De szuper vendéglátók, mindekink tudom ajánlani őketKépKép Köszönjük mégegyszerKépA levelet megkaptad??

ÁnizsKép
Akkor ezek voltak az áhított mécsesek??Kép Szuperek lettek!

JubiKép
Hűűűű..micsoda kavalkád! Most tényleg tőled szokatlan képet alkottál, de neked ez is megyKép Nekem a repesztett kép tetszik most a legjobban.

AnykoKép
Gratulálok a vállalkozás beindulásához. Azt hiszem lassan hozzákezdhetsz a képek gyártásáhozKép

KrimoKép
A cserepeid szuperek! Nálunk van Obi, csak a férjem nem enged a közelébeKép Magadnak fogod őket kidekorálni?? Vagy ajándék?

SztigrisKép
Megy a levélkeKép

AbbyKép
Neked is írtam!!

EraKép
A 3D-s lakk kérdése még aktuális? Mert akkor írok róla..ha nem, akkor szóljKép

Este én is jövök képekkel. A konyhába készítettem fűszertartókat üvegekből..

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,
csak egy gyorsat szeretnék kérdezni, az üvegre tekert madzaghoz tapétaragasztót használjak, és minden "oldalát" kenegessem, vagy vmi más módszerrel érdemes csinálni?

manóka

manóka
manóka
 
 


Itt vannak az üvegek:

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/77251.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/77252.jpg
Ugyan ez, csak kicsit közelebbről:
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/77253.jpg

Ha nem működne, szóljatok légysziKép
Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Megint szépeket alkottál! Nekem az első két üveg tetszik. Kép

És működik! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Ez a hosszúkás vázamicsoda nekem is nagyon tecccik!!

Sztigris!
Örülök, hogy sikerélményed van!!!

Koda!
Tecc az üvegek, főleg az első kettő! Ugye azok Knorr szószos üvegek? Én is gyűjtögetem őket, "majd csak jók lesznek valamire" címszó alatt Kép Gessoval alapzotad őket?


Nekem most van egy csigás fényképkeretemés születtek még ezek a macik, őszi ovidekornak.

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Már megint tanácsért...Kép Remélem, nem baj!

Van valakinek valami jó módszere, hogy hogyan lehetne egy nagyméretű (teljesen széthajtogatott) szalvétát gyűrődésmentesen felragasztani?

Előre is köszi!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


SziasztokKép

Na még jó, hogy az első kettő üveg megy ajándékba...a többi látom annyira nem tecc, de itt a konyhámban jól mutatKép

AnykoKép
Tényleg a vázádat meg sem dícsértem! És így lakk nélkül is jól nézett ki!

JubiKép
A kis csigást imádom, a macik pedig tündériek. Ténylegesen az oviba készültek?
És igen, Knorr szószos üvegek! Látod, milyen jól lehet őket dekorálni??Kép És csakis gessoval alapozd az üvegeket! Drága, de megéri!

ZsizsaKép
lapos,széles, nem túl kemény ecset! És csíkonként haladj szerintem. Ez általában beválikKép

ManókaKép
Van aki pillanat ragasztóval rögzíti a zsinort, de csak helyenként! Én ragasztópisztollyal csináltam és csak én is helyenként.Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zsizsa!
Vasalóval.
szorgosstuci
 
 


Szia Lányok!
Csináltam egy pár darab fa holmit. És mivel béna vagyok és nem tudom ideírni a címet , sajnos csak a portálon lehet megtekinteni. A legújabbak címszó alatt.
Nem olyan csodásak mint amit Ti csináltok , de hát ez van.
Jubika drága!
Nagy tisztelettel újból megkérlek , hogy a másik nyertes címét add meg nekem légyszives. A Contié már megvan.
Előre is köszönöm!
szorgosstuci
 
 


Stuci!
Küldöm a címet, csak megvacsoráztatom a családot!!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda,
nagyon szépek az üvegekKépKép, én is hasonló dologra gondoltam, csak előtte le szeretném madzagolni
köszönöm a tanácsot, kútfőből tapraggal próbáltam,és jól átáztattam vele, mikorben rátekertem. Most szárad, kíváncsi leszek, milyen lesz.
A gessóról anyit szeretnék kérdezni, hogy ezzel alapozod a felületet, és rá már diszperzittel mész, vagy akrillfestékbe kevered?

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda,
köszi!Kép

Stuci,
vasalóval hogy kell?

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


ManókaKép
A gessóval lealapozom a dolgokat 2-szer. Főleg a fémet és az üveget. Utána akrill vagy diszperziós festékkel megyek rá, attól függően, hogy mekkora a felület..Kép
Kicsi fiad hogy van? Mekkora, hány kiló?Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Naná, hogy az enyém lessz a cserép! Kép Már van egy ilyenem, igaz csupasz, de nagyon tetszik a formája! Engem meg a Brikostoreba nem enged az ember Kép (ilyen pasikat! )
A chilis üveg naggyon teccik nekem!

Jubi!
Édik a macik! Kép Abba a pici keretbe mit teszel? Vagy nem pici?

Manó!
Épp most csináltam meg a kávétartómat Kétoldalú ragasztót tettem, két helyre az alján, és plextolal áztattam rendesen Kép Nem kellet lakkoznom utánna Kép

Csiszolom a bútorokat, és töröm a fejem, hogy hogyan fessem majd.

krimo

Kép
krimo
 
 


Jaj Koda!

Neked nincsenek rücskök a gessóba? Mikor azt a kupát kencéztem nekem voltak benne, rosszfélét vettem? Kép

Kép
krimo
 
 


Hú, megtaláltam a vasalós technikát, elég ijesztően hangzik! Vagy csak én vagyok ijedős?Kép Szóval, nem ragad rá a sütőpapír is? És amikor leszedem, nem szedi fel a szalvéta egy részét? Vagy van külön technikája a sütőpapír leszedésének? És a vasalás nem színezi el a szalvétát? Bocsi a sok kérdésért!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Krimoka!

CSak nem vettél GESSOT?
Csiszolószerkezet mennyibe került?
Jucus
20170114224602
 
 


KrimoKép
nem, nincs semmi rücsök.....El sem tudom képzelni, hogy neked miért van..??!! Az enyém szép sima lesz, ha felviszem. Hmmmmm...

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Stuci!
Megnéztem az oldaladon az újakat, hát mit mondjak...gyönyörűek! Nekem legjobban a provance-i tájas trió teccccik.

Krimo!
A kicsi keret fotónak készült. A kávésodon látszik, hogy az egy örök darab lesz Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok,

Krimo,
jó a kávétartó, most én is azt találtam ki, hogy a babakajás üvegekkel kezdek vmit,és erre gondoltam.
Jó alaposan betapragoztam mindent,úgy tűnik, szépen meg is száradt.Csak azt nem tom, hogy belülről még ki tudom majd mosni?

Koda,
ilyen a fiúKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=7644& ... 1&index=15
már igazi kis pasi, most lesz 9 hós, és max 8 kg lehet.De meg nem áll, csak míg alszik,az meg nem hosszú idő.Most ő a főnök itthon, bitorolja a lakást, szóval imádnivalóKép
Láttam án a talis lépeket, Marci is olyan komoly nagy fiúKép

Szóval, akkor holnap vegyek gessót, meg plextolt is?

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Tegnap ezt a zöldségest készítettem fa alapra (sokkal jobban szeretem, mint a gipszet!), és ezeket a fotokereteket, amik - a látszat csal! - nem egyformák ám, az elsőnél az indák arany festékkel vannak kiemelve, a másodiknál pedig fehér krétával. Ezekkel most elégedett vagyok Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Stucin kívül más nem szokott vasalni? Nem merek csak úgy belevágni, kérek tanácsot, légyszi!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Jubi!
Én má nem is reagálok a munkáidra! Kép Kép Annyira szépek és nem ist tudok betelni velük! Kép Szóval nagyon tecc mind! Kép

Köszi, hogy drukkoltok nekem! Olyan jól esik! Most is alkotok, csak közben lopom az ötletek a netről. Böngészem a külföldi oldalakat is!
most egy szafaris fakeretes képen dolgozom, aminek semm köze a szalvétához! Egy kis karton, faág, sisal, ragasztó és máris kész! Majd este mutizom! Nagyon aranyos! Kép
Ma beszéltem a bolt tulajával, aki rendelt tőlem. Minden általam alkotott dolog érdekli, nem csak gipszből! Kép Ez olyan jó. Jövőhét végén viszem az első adagot és a részleteket is akkor beszéljük meg!
Segítség is kellene nekem! Stucikám!!!

Nagyon tetszik az általad kivágott sablonok! Én is bele akarok vágni! Nos...miből van kivágva??? Mivel ragasztod ősszemondjuka fakanáltartót??? Faipari ragaccsal??? Milyen vastag a falap??? Mi a vasalós technika???
Most csak ennyi a kérdésem! Ja..meg, hogy a falapot mekkora méretben árulják és mennyibe kerül???
A férjem vesz nekem egy dekopika fűrészt! Kép Kép Kép Aztán megyek a sebészetre, de tuti írok majd a kórházból is! Kép De ha az összes újamat levágom, akkor nem fog menni! Kép
Na megyek is, mert alkotok ezerrel!

Jubi!
Ha még nem említettem volna 100x...gyönyörűeket alkotsz! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Koda!

Még szeretnék infót a 3D lakkról. Még mindig ott figyel a zacsiban, ki sem vettemKép
Előre is köszi!

Era

Era
Kép
era75
 
 


SziasztokKép

Eddig kerestem az állam, mert ugy leesett, annyira klasszakat csináltatok, nem győzöm raktározni a jobbnál jobb ötleteket a likas agyambanKép

Ma elkövettem a konyhapénz ellen egy csöpp merényletet, vettem porpasztelt végre, igaz nem kaptam panonosat csak ko-hi-nort, meg vettem Gessot, meg kaptam végre temészetes si... nem tom hogy kell leirni, de vettem azértKépKépKépKépKépKépKép
Meg vettem egy ari keretet, szal a konyhapénznek annyi, sebaj, apjuk majd zsiroskenyéren él fizuig, én meg egy kis akrilfestékenKép

Lányok csinált valaki ugy már szalviragasztást hogy elötte felvasalta vetexre? Lámpaernyőt szeretnék alkotni és ahhoz kéne valami tapasztalat ezügyben.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


sziasztok!

Jucus!

Csak DE VETTEM Gessot Kép Már nagyon kellet az nekem! A csiszatolót 1999-ért vettük az obiba, akcijós volt, és szerencsére müxik! Gyanúsan olcsó, ha az avonos lábreszelőkémre gondolok, ami 2500 vótKép

Koda!
Köszi az infót, akkor majd kevergetem, vagy valami, nem tom engem miért leptek meg kis gümőkkel! Kép

Manóka!
Hogy őszinte legyek a kávés üveget eddig se mosogattam! Eztán meg pláne nem fogom. De szerintem lehet hogy túll élné azt is annyi plextol van rajta Kép

Jubi!

Inycsiklandó a zölcsis! Ezeket a keretformákat honann szeded????? Nekem is akarok olyant!

krimo

Kép
krimo
 
 


Krimo!

Megyek OBIba.Ha ezt tudom akkor nem csiszolom hülyére magam az asztalnál smirglivel.Kép
GESSO :ugye,hogy ugye?!
Jucus
20170114224602
 
 


Szia Lányok !
Zsizsa!
Bocs , hogy eltűntem! Nagyon egyszerű a vasalós , nem kell túl forró vasaló és nem szabad sokáig rányomni. Csak finoman érzéssel!!vékonyan lekened a ragasztóval a nem tudom mit , hagyod szikkadni , szépen ráteríted a szalvit és nagyon óvatosan mész rá a vasalóval.Képzeld azt , h. a méregdrága hernyóselyem sálad van a vas. alatt.

Ágiboszi!
Nekem a festett üvegemen van vetexes szalvi.Jó vele dolgozni , csak ott is a vasalóval csínján kell bánni.

Jubi!
Köszi a dicséretet! 2-3 napon belül lesznek jobb képek is a cuccról. Egyébként nekem is a kedvencem.

Anykó!
Az Erdért -nél lehet venni ilyen préselt falemezt. A www.erdert.hu -kinézheted a hozzád legközelebb eső telep címét.Nekem ezt a barátom szerezte be Soroksáron.3 db.75x75 -ös lemezből jött ki ,15db.szla.tartó, 12db.ko.ruhatartó és 7db.fkantartó.Ez kb.2700 Ft. volt.
A fakanáltartó sajnos szögelve is van , mert Nem mind sikerült igenyösre.KépNem volt a fűrészhez távtartó.Úgy hogy erre majd gondoljál mikor nekiállsz faragni.!!Ja és az alja sima faenyvvel lett rarasztva. Egyébként elég sok és macerás az utómunka./csiszolgatás/A szalvitartó meg át lett fúrva és méretre vágott fatiplivel lett összefogatva.Ezt szálba lehet kapni pl. OBI-ban.
szorgosstuci
 
 


Krimo!
Leszívós a csiszoló? Mert a szomszédomnak olyan van , hogy a porszívóhoz lehet csatlakoztatni és ha kivan lyuggatva a csiszvászon akkor nem csinál akkora port mert az rögtön el szívja. Erre fáj a fogam nekem is. Kép)
szorgosstuci
 
 


sziasztok!
Jubi!
Nagyon klassz lett minden műved!! szuperek Kép
Ági!
Gratula a porpasztellhez, nekem is az a márkájú van Kép

Tegnap alkottam, igaz kicsi a kép, mert telefonnal fényképeztem, és még nem nagyon tudom kezelni Kép ( pasztellkrétázva van a Manókától kapott gipszalap)
http://gportal.hu/portal/zsuzsimano/image/gallery/21-09-04_2002.jpg
remélem azért kivehető...
pussz mindenkinek :
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsuzsi!
Valami nem jó , nem látok semmit! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Csak olvasok, ámulok és irigykedek.
Közben suliba járok így nem nagyon van időm alkotni.

Zsuzsimanó képe szerintem jó lett, és itt található: http://gportal.hu/picview.php?prt=19737&gid=73715&index=35

Remélem ez az a kép! Kép
üdv. Melinda
szokolka
 
 


SzorgosstuciKép

Ne ráklikkelj, hanem másold ki, akkor müxik a dolog, innen sajna a gportál giffjét adja ki amugy...Kép

ZsuKép
Egy vagyon volt, de ha darabra vettem volna akkor sokkal drágább lett volna, igy most csak 12 szinesbe ruháztam be,pedig csodaszép szinek voltak (az egyik fajta 180/db a másik valami francia márka az 264/db, panonost nem tartottakKép)
Jó a kép, én is szeretnék egy ilyen keretet, hol vettétek jányok????

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Köszi! Most már látom. Klassz a kép.
Én is raktam fel a legújabbak közé új üveget is.
és hamarosan jobb minőségűek lesznek az eddigi képek is.
Jó éjt mindenkinek! Kép
szorgosstuci
 
 


JubiKép
Gyönyörű lett a két keret! Tudod, ez az én ízlésem teljesn! Kicsit aranyos, kicsit kopott, szóval hmmmmKép

EraKép
nekem Olasz származású a 3D lakkom. Mielűtt ksználom, jól fölrázom. Ezután közvetlenül a tubusból a csőr segítségével viszem fel aközvetlenül a kívánt mintára. Jó vastagon, de vigyázva, hogy ne menjek ki a kontúrból..Ha megszáradt, ami 2 óra, megismétlem a műveletet. majd ne ijedj meg, ha először tejszínű lesz a lakk. Ez kitisztul, ha megszárad.
És akka külön vigyázz, hogy ne maradjon buborék benne. Ezt tűvel vagy a csőr segítségével szoktam kipukkasztani.
Nem szabad száradás utána dec. lakkal lekenni, mert kifakítja a lakk csillogását!Kép
Remélem okosodtál azértKép

Manóka!
Hihetetlen nagy már ImikeKép és milyen jól áll neki a hajvágásKép

ZsuKép
Nagyon jó a kép, kár hogy ilyen picikeKép De azért látni! Ez a keret nagggyon teteszik nekem isKép

MelindaKép
Szia neked isKép Nem alkotsz semmit mostanában? vagy babázol??Kép

StuciKép
Hogy neked milyen ötleteid vannak! Én is örülök, hogy leírtad a faárú beszerzési helyétKép Eszembe sem jutott volna...

KrimoKép
Akkor csak kevergesd a gessot, mert rücsinek nincs helye benne! Pont ez a lényege, hogy szépen, egyenletesen lehet vele fedni..!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Én alkotnék csak időm nincs! Nem tudom ti hogyan csináljátok de a titkot elárulhatnátok! Kép
Iskolába is járok, most kezdődött, és hát a Dávid is ellát jó sok apró-cseprő dologgal.
De jön a karácsony és arra most kezdek el alkotni, mert mire itt lesz addigra vizsgáznom kell.
Bocsánat ez egy kicsit OFF lett.

De az azért valaki elmondhatná nekem, hogy az órákat miből készítitek? Gipsz, vagy fa alap? Ha gipsz akkor az óra szerkezetet hogyan teszitek fel rá?

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!

Mindenki nagyon szépeket alkotott, csak kapkodom a fejem!

Jubi, amikor fára dolgozol, pl a zöldségesnél, akkor aláalapoztál?

Anyko, gratulálok! Ha egy üzlet beindul..Kép

Koda, jók az üvegeidKép Ha nem bánod, leloptam a fakanáltartódat, de ez a szalvi tényleg adja magát. ilyen lett.

Megcsináltam végre az első nagyképemet egész szalviból. Vettem egy lapos ecsetet kb. 2 centi széles, bevált. A keret meg simán be van pácolva mahagónival.

Stuci, megismered ezt a formát?

Még mutizok egy ajándék tulipánost

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!

Conti!
Most már végre tudom , hogy mit lehet rá tenni . Kép Nagyon klassz let!!
A párja nekem is kivan már öntve csak ötletem nem volt hozzá.
Nagyon szép mindhárom kép.Ügyi vagy! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Nagyon ritkán szoktam benézni hozzátok. Tényleg szépeket alkottok.

Kicsit lemaradtam, és nem tudom, mi az a Gesso, és mit lehet vele csinálni, meg milyen az a vasalásos technika.
Adtok valami ötletet, hol tudok utána járni?

Köszi.

Évi
makrancos
 
 


Sziasztok!
Nagyon ügyi mindenki, lehet hogy ha rosszabb az idő akkor itt mindenki szebbeket alkot?!Kép))
Tegnap éjszaka befejeztem a kis szekrénykét már csak lakkozni kell. Stucinak külön köszönet amiért felhívta a figyelmem a mozaikos decou papírra az újságban!Kép A narancsosból csináltam és már alig várom, hogy papám meglássa mit is varázsoltam én az ő régi kis éjjeliszekrényéből! Hát fog csodálkozni az tuti, már azt sem értette miért csak diszperzittel kenem és nem rendes festékkel?!Kép)
Én is csináltam már több ilyen -szintén stucinak köszi!Kép))-sütisdobozból képet és nagyon jók! Én leginkább gyerek mintákat teszek bele az ovisok között is van több is! Olyan rossz hogy nem tudom megmutizni őket! De remélem hamarosan jön 1 megmentőm és akkor nem menekültök én leszek a szatír és mutogatni fogok 1folytában!Kép)))
Hajnii! Köszi szépen a szalvikat ma hozta a postásbácsi! Kép
Tegnap én is használtam a gessot mert a macis kakaós dobozból csinálok ceruzatartót a hugim barátnőjének!
Jubi! Közben próbálom felmérni a terepet kinek lehetne eladni a képeket...van egy bútorüzlet ahol valószinüleg kiteszik, remélem meg is fogja venni valaki! Ha igen akkor megyek én is az Apeh-hoz!Kép)) Köszi a tippet!
No további jó alkotást!
sziasztok
abby
abby
 
 


Bocsi még mindig én!
Jubi! bocs amiért ideírom, de ezt bizti olvasod!
Kellene nekem tőled-ha lehet- a köv. szalvik:
Gy10, Gy12, Á4, Ve20, Zgy5, Zgy7, Zgy9,
Köszi!
Keress te is nálam valamit, vagy majd ha töltöm föl a cseréket szólok!
Még1szer elnézést lányok!
abby
abby
 
 


Sziasztok,
a vasalásos technikához szeretnék:
van nekem egy tchnikai leírás régről, nem tom, ki a szerző, de megosztom veletek:

Minden olyan felületre jó, ami pamut fokozaton vasalható. Pl falapra, menete:
lefesteni a felületet, száradás után ragasztóval bekenni,ha megszáradt rá a szalvéta, arra sütőpapír, és pamut fokozaton megvasalni. Ha kihűlt, újra ragasztózni.

manóka

manóka
manóka
 
 


Abby!

Szerintem venni fogják a képeidet, ha kiteszik a boltban! Csak bízz benne és akard! Én is félve mentem a kiállításra és lám, a képek fele ott el is kelt! Azóta vettek is tőlem, sőt az egyik papír és hobby bolt renderesen rendel majd tőlem. Október elején megy az első adag cuccosom hozzájuk!
Na meg van egy jó hírem, amit muszály még elmondanom. Ma megkeresett egy csajszi és rendelt tőlem 16 képet!!! Kép Most nagyon happy vagyok!

Stuci!
A vasalós technikával kapcsolatban lenne még pár kérdésem. Valamit teszel a szalvira vasaláskor(pl rongyzsepit, vagy más anyagot) vagy a vasaló egyazon módon érintkezik a szalvival? Nekem teflontalpas a vasalóm. Ez ugye nem okoz gondot? Büdös lesz tőle? Kép Talán most ennyi!

Megyek is, mert a kisfiam felébredt!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?