Új privát üzeneted érkezett!

Boni,

jobbulást Nektek!!borzasztó lehetett az éjszaka!!!remélem, ma már nem lesz láza Zsiginek!és ráadásul egyedül is voltál....



csajok, nincs valami ötletetek: jövő szombatra kaptunk egy meghívást jelmezbálra.....mit tudnék én magamra húzni?és hol venném meg?a jelmezről már le is mondtam, nincs időm ezután járkálni, megelégednék valami szép alkalmi kismamaruhával, de hol kapok ilyet????valakinek bármilyen ötlete?

és olyan fáradt vagyok..állandóan aludnék.

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Sajnálom, de semmi ötletem nincs. :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:
De biztos kapsz párat, vagy lehet már ki is találtad. :wink: :wink:
Aztán lassan nektek is lehet vágni a centiket.

Szilvia!
Hogy vagy? Minden rendben????

Boni!
Zsiga már jobban van? Lement a láza??

Franci!
Gergő gyógyulóban??? Jól van ő is???

Panndi igen lapít, lehet már pozitívat tesztelt. :wink: :wink: :P :P

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Mi van csajok??? Sehol senki??? Csak nem mindenki síelni ment????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Sziasztok!

Annamari, én vagyok. Hogy vagy?

Boni, hogy van Zsiga? Remélem, már jól!

Moti, sajnos nincs ötletem. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Boni, remélem már jobban van Zsiga.

Moti, én a Brendonban találtam nagyon jó alkalmi ruhát, mikor pocakosan mentünk esküvőre. De szerintem neked biztos el nézik, ha nem öltözöl be, és inkább valami kényelmes rucit öltesz magadra.

A hétvégénk nagyon jól sikerült, majd teszek fel képeket. :lol: :lol: :lol:
most megyek, mert szalad a lakás :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Sajnos még Gergő is beteg egy kicsit. Köhög és nagyon nyűgös. Sikeresen összeszedtem a bacijait és egészén héten itthon dekkolok. Most legalább egész héten köhöghetünk egymásnak.
Mi van veletek? Gyerkőcök? Pocaklakó?

Moti!
Sajnos nekem sincs ötletem. :(

Szilvi!
Hogy vagy? Mi van veled? Kiki hazament?

Többiek????
franci
 
 


Hali, sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést! Jelenleg azt mondanám, hogy panaszmentes vagyok...megint nincs barna .. kopp-kopp!!!
Szerintem már látszik a pocim, főleg este...majd csinálok képet , s egy napon a párom lekicsinyíti őket, s majd látjátok is... talán...
Kiki megérkezett, ő is elkapta otthon a vírust, illetve vitte magával, valószínűleg..jól érezte magát, de azt mondta, hogy jó már itthon lenni....anyósék jönnek a hétvégén egy hétre, s akkor nagyon valószínű, ha a dokinál is minden rendben lesz velem, anyu is hazamegy velük.....van otthon ügyintézni való, majd még jön tavasszal biztos :roll:
Egy kicsit visszakerül minden a régi kerékvágásba....

Moti :)
Ötletem nekem sincs!! Bízom benne, hogy találsz valalmi szépet!

Boni :(
Szegénykék!!! REmélem, hogy már jobban vagytok!!

Franci :?
Nektek is jobbulást!!! Talán már jön otthon is a jó idő, s néha ki is tudtok menni....bár mi az utsó héten ki sem mozdultunk :oops: Itteni viszonylatban nagyon rossz idő volt.

Annamari :)
Torkos csütörtök jó poén lehetett, a lényeg,hogy nem kellett szaladnotok :wink: Róka koma??? Én "csak" émelygek, s az édességet nem annyira kívánom (pedig én eddig mindig azt választottam, ha lehetett :roll: )cicim is alakul, szóval reménykedek....

Angie: nagyon sajnálom, remélem, hogy mihamarabb helyre rázódik a kis lelke.....s jöhet hozzánk jó hírrel majd egy nap...megértem, hogy most nem akar babásodásról olvasni...sok volt ez most neki....Ha mégis olvasol, vagy lányok beszél vele valaki, akkor PUSZILOM!!!

...húúú , bocsi de nem olvastam már vissza az előző oldalra, így remélem, hogy nem hagytam ki semmit :roll:

Jó éjt lányok!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Kijött a jóidő, Boró is nagyon szereti a friss levegőt, nem nagyon jövök, de próbálok...csak mesélek...
Nagyon élvezem a 2 gyerekes anyaságot...olyan jó látni őket...ma volt védőnő, Gabit megdícsérte, mert annyit segít...pelenkázásnál mindent odakészít, ma még Boró fenekét is törölte nedves törlőkendővel...a védőnő majdnem elsírta magát...sokat puszilgatja, simogatja, néha kel éjjel szoptatni, ott ül lelkesen velem és utána odabújik, együtt alszunk, mintha neki is ez lenne a feladata...2 napja egyedül eszik kanállal, villával...igaz szörnyen néz ki utána, de már teljesen nagyfiút játszik...Boró is igazi mintagyerek, éjjel alszik, 3 óránként kel enni, nappal sokat nézelődik...mozgásfejlődése Gabim 3 hós státuszával egyezik, emeli a fejét hason és forgatja is, annyira más a 2 gyerek, de olyan jó velük...

Majd próbálok reagálni is-néha :lol: :oops:
Pussz: Danyu
danyuci
 
 


Csajok!
Köszi a kérdéseteket. Hát őszintén, elég sz@rul vagyok. Napi 2-szer visszajön a kaja, de utána legalább jobb.
Meg olyan lettem, mint egy óvodás. Ebéd után alszok egyet. :lol: :lol: :lol:

Újabb babásunk??????? Valaki, aki eddig hallgat?????

Danyuci!
Nagyon édesek lehetnek. Nálunk is így volt, jaj, milyen régen is volt már. Gyorsan elmegy az idő.

Szilvia!
Te mikor mész legközelebb dokihoz? Kikinek jobbulást!!!! És mit mondott, jó volt itt apukánál? Szeret jönni hozzá???

Franci!
Talán már Gergő is kilábal ebből a baciból. Gyors gyógyulást neki.!!!

Kri!
Mi volt hétvégén??? Várjuk a képeket!!!!

Beze!
Alexa elkezdett beszélni?

Moti!
Sikerült valami jelmezt találnod???

Itt szépen süt a nap, de semmi kedvem nincs kimenni. Délelőtt már sétáltunk, s most csak vagyunk.Réka alszik, Levente dvd-t néz.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


sajnos ZSigikém még beteg, láza már nincs, én is dögrováson vagyok :cry: puszka
Vendég
 


sziasztok,

Szilvia, csak így tovább!!!!minden ok lesz a Babóval!
Annamari, az ebédutáni alvás nálam is megy mostanában.teljesen hulla vagyok.hétfőn 1től fél 3/4 4ig aludtam Boldival! :D és még utána is álmos voltam.
tegnap voltam ctgn, meg dokinéninél!egy centire nyitva vagyok már, aminek örültem is, és a dokinő szerint lesz az még egy centi, mire szülünk, annyival kevesebbet kell majd ott vajúdnom. :D kb. 2 hetet jósolt. már úgy várom egyébként.tegnap is voltunk babát nézni, 2 hónapos, de annyira icurka picurka, olyan jó volt fogdosni, ölelgetni. :D
DAnyuci, de jó, hogy írtál!és örülök, hogy ilyen jól vagytok!Gabusod egy angyal!!!!


képzeljétek, találtam ruhát, persze nem kismamaboltban, mert ott mindenhol csak lebernyegek voltak, én meg szeretném még szombaton csinosan kinézni.a zarában vettem egy fekete kis miniruhát, nagyon csini fölvéve, veszek föl hozzá egy szép kék harisnyát, meg valami színes bizsut.sosem volt még fekete ruhám, mert nem szerettem, de ez nagyon megtetszett, van egy édes kis masni is rajta.és ráadásul ahhoz képest tök olcsón megúsztam, le volt árazva 8990ft-ra.úgyhogy duplán örültem.
Boldi is ott volt velem, meg anyuval, most volt először plázában, de muszáj volt vinnünk, mert mentünk vele a keletihez darut nézni, be volt ígérve.ugyanis az a kedvence.nem tudom, honnan jött.imádja. :D
a pláza is úgy tetszett neki, a szökőkút, minden.pedig én utálom az ilyen helyeket, de ez esett most útba.
már főzni sincs erőm, csak lihegek, pihegek, állandó légszomjam van, olyan vagyok, mint egy bálna. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Életjel!

Megvagyok, igyekszem visszaolvasni. Bocs, hogy eltűntme, de közben beteg voltam, átestem egy foghúzáson és egy szájsebészeti műtéten :(
Vendég
 


Sziasztok!
Moti
Nekem a kenguru jelmez ugrott be rögtön, de gondolom inkább csinos akarsz lenni mint vicces :wink: Köszi a múltkori privit, még nem léptünk ez ügyben.Nagyon-nagyon gondolok rád!
A fáradtságról csak annyit: két gyerekkel még fáradtabb leszel :lol: Kösd föl a gatyeszt, mert nem egyszerű!!!De gyönyörű!!!
Kristóf a forgó hirdetőoszlopért volt oda a Westendben....

Két kép Tuliról:
Kép

Kép

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Boni, Zsigának továbbra is mennek a gyógypuszik!

Moti, de jó, hú, már nagyon a finishben vagy!

Annamari, jobbulást nektek, én utáltam hányni, remélem, most a 12. hét környékén elhagy róka koma.

Danyu, szép volt, amit írtál, örülök, hogy jól vagytok!

Linus, de jó, hogy jöttél te is, jó olvasni a kétgyerekes anyukákat. Milyen nagy Tuli. :)
Nekem csak 1 van, de így is folyton hulla vagyok. :(

Szilvi, hogy vagy?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Franci, Gergőnek is mennek a gyógypuszik!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari, pár szót tud már, de hogy beszél, az azért túlzás. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nagyon édes a kis Tulipán aki már nem is olyan kicsi :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Lina,

de örülök, hogy jöttél,
szuperek a képek, nagyon nagy már Tuli tényleg és olyan szép!!!és olyan csinos a kis rucija!!!!!

én is dobok néhány képet Boldiról, a vasárnapi vendégségben készítették a házigazdák.

Panndi, TÉged is hiányoltalak ám!!!nem gondoltam, hogy betegség miatt vagy távol.
:o Zsófinak tetszik még a családi napközi?

Boni, Nektek jobbulást!!!!tavaly én is bekaptam egy ilyet.....5 napig feküdtem, nem tudom, mi lett volna, ha Anyukám nem jön ki Boldihoz. Kép B Kép Kép Kép

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy csak ritkán jövök, de sokszor csak az olvasásig jutok el... :oops: :oops:

Szilvi, Annamari,
nagyon mennek a drukkjaim nektek!!! Gömbölyödjetek! :)

Moti,
nagyon csini lehettél! Vigyázz magadra tartsd még bent a picúrt egy darabig! Nagyon nagy fiú már Boldi és milyen jóképű! :wink: Kár, hogy Ilangomhoz túl fiatal :wink: :wink:

Linus,
de drága Tuli és milyen nagy már!!!

Danyu,
de jó olvasni, hogy ilyen jól megvagytok, hogy ilyen boldog vagy!!! Én is nagyon várom a 2 gyerekes létet!!!! :)

Boni,
Zsiga babának most már aztán gyors gyógyulást!!! ++++++

Panndi,
de jó, hogy jelentkeztél! Remélem a sok rossz után már jó jön nálatok is! Lányok is betegek voltak, vagy csak te tartottad betegen a frontot? Szegény te! Gyógyulást neked minden téren!

Angiról van friss híretek? Hogy van a lelke? Nekem hiányzik, ha beszéltek vele, mondjátok meg neki, hogy sokat gondolok rá, és szorítok nekik!!!

Megyek, mert ma itthon nyomulok, takarítok, mosok, miegyéb!

Szép napot nektek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Én majdnem minden nap mail-ezek Angie-val..talán egy picit jobb már a lelke....talán egy picit már bízakodó is ami szuper!!!Majd átadom a drukkokat!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Linus!
Mekkorát nőtt, Tuli kisasszony!!!! Nagyon szép kislány lett belőle. Csini ebben a ruciban.

Moti!
Gratulálok a sikeres ruhavásárláshoz. Boldi micsoda nagy fiú lett. Nagyon helyes. Még egy picit bent tartani Sebit.

Panndi!
Jobbulást nektek!!!!!

Sucer!
Meddig fogsz dolgozni? Lassan már te is eléred a félidőt.
Én is írtam Angienek levelet, de én úgy érzem, velem nem szívesen beszélget. Arra emlékezteti, hogy ő is ennyi idős terhes lenne. Hívtam vissza, de egyenlőre nem szeretne jönni.
Panni! Hátha rád jobban hallgat!!!!!!! Nekem is minden nap eszembe jut.
Panni!
Most akkor megjött neked? Olvastam, hogy elkezdtél barnázni. Drukkolok, hogy te is minél előbb pocakos legyél.
:wink: :wink: :wink:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Moti, nagyon szép nagyfiad van. :D

Angiera én is nagyon sokat gondolok.

Annamari, hogy érzed magad?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt Lányok,

tegnap kitakarítottam az egész házat (2 szint), mostam, konyháztam, én úúúúúgy elfáradtam, hogy csak na! A pocakom ismét növésnek indult, akkorra már, hogy 7végén fotót kell hozzak nektek. Hegyesen előre "nyúlik", Ilangocskával, vhogy kerekebb volt. Hátulról semmi nem látszik, de ha oldalra fordulok...... :shock: :shock:
Ilangom drága este már fájlalta a torkát, sírós volt, korán el is aludt, ma reggelre lázasan ébredt, fejfájással, torokfájással. Annyira sajnálom, 1 hónapja, hogy beteg volt :( :( .

Annamari,
június végéig fogok dolgozni, sajnos muszáj :( :( , nagyon kell a pénz. Persze csak ha bírom. heti 3 napot dolgozom, így talán ki lehet bírni. Aztán utána kiveszem az éves szabimat, és szülés. Azt számoltam, hogy így a 33. hétig munkában leszek, ami azért nem semmi. Addigra az ovinak is vége lesz. Sajnos sok minden júliusra marad, mint szobafestés, bútorozás, pakolás, nagy élmény lesz 35 fokban, nagy hassal, de ez van. Túl leszünk ezen is, augusztusban meg békésen babázunk és készülünk Ilangommal a sulira :wink: .
Angie: biztos nehéz neki, hogy ti nagyon egyidősek voltatok
:( . Remélem azért még visszatér egyszer közénk!

Szilvi,
hogy vagy? Mizújs?

Többiek merre vagytok?

Megyek mert pakolnom kell, a cég ahol dolgozom ma költözik új irodába.

Szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Beze!
Engem minden nap meglátogat róka, de azért elég jól viselem.
Jó lett az új vonalzód!!!!!!! Alexa nagyon édes rajta. :wink: :wink: :lol: :lol:

Sucer!
Jó sokáig kihúzod a munkával. De ha már nem bírod, inkább pihizz!!!! Akkor nektek is gyorsan eltelik majd a nyár. Lesz szabid alatt bőven tennivalótok. Óvatosan, nagy hassal már nehezebb lesz a festés, pakolás. Aztán hamarosan tutira tudjátok majd a nemét is. Mentek majd 4d-re?

Én is bízom benne, hogy Panni rá tudja beszélni Angiet, hogy visszajöjjön közénk.

Még mindig nem hozta a védőnő a kiskönyvemet. Pedig azt ígérte, hogy a héten ideér. Bár délig még van idő, kiváncsi leszek, mikor ér ide.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari,
róka.... szegénykém. De az jó jel. Szerdán mentem vérvételre, előtte nem ettem, de gondoltam iszom egy pohár vizet, hogy ne legyen nagyon sűrű a vérem.... hát nem kellett volna. :shock: :shock: Akkor már 1 hete nem hánytam, émelyegtem, de akkor minden kijött, mármint a víz.... brrr. Szörnyű :( De én már túl vagyok rajta sztem :) . Te is már a 10. hétben jársz, rohan az idő! Már neked se sok van ebből az időszakból. Aztán jön más. :wink:. Nálam lesz majd pihi is, ne aggódj, kiharcolom magamnak. :wink: A párom majd biztos sokat segít, megoldunk mindent.

Beze,
tényleg szép Alexa új vonalzója, fényképe :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Meg van a kiskönyvem.Kép Kép Kép
Amint elküldtem a hozzászólást, nem tellett bele 10 perc, s csöngettek, s jött a védőnő. Majd nem 1 órát itt volt. Jól elbeszélgettünk.

Sucer!
Nekem a hányás jó jel, addig tudom, hogy minden rendben van. Ha kijön minden, már jobb. :lol: :lol: :lol:
Sajnálom, hogy 1 pohár víztől ilyen rosszul voltál.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari,
látod ez is megoldódott! :wink: Hozzám nem jön a védőnő, mehetek a hiper-szuper rendelési idejében :evil: H-12-14, SZ:10-12-ig, szted?? Munka mellett fincsi....na mindegy megoldom, de nagyon gáz ez a rendelési idő. Mondjuk pár hónap múlva már nem fog zavarni :wink: :wink:

megyek enni,
jó étvágyat!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Egyenlőre hallani sem akar Angie róla h visszajöjjön a babanetre:(...talán ha megint pocakos lesz és minden jól alakul.

Annamari!

Grat. a kiskönyvhez!

Szilvi?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert Zsombi is beteg. Vírusos torokgyuszi :evil:

Linus, Tuli nagyon édes :lol: :lol: :lol:

Annamari, grat a kiskönyvhöz. :lol: :lol: :lol:

Angie-t sajnálom hogy nem jön, de adjunk neki még időt.

Moti, mi van veled?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást!!! Mostanában nem voltam olyan sokat erre, de jól vagyunk!
Ma voltunk dokinál, s már 1,78 cm nagyok vagyunk, kalimpál a kicsi szíve, mocorog a kicsi kéz-, s lábkezdeményeivel, nagyon nagy élmény volt Őt látni....két hét múlva megyünk újra, s már mennem kell vérvételre is, s ennek most nagyon örülök....doki nem mondta, hogy bármi tilos lenne, a lightos tornára is rákérdeztem, s evidensen mondta, hogy miért ne...szóval eddig kipp-kopp rendben vagyunk!

Jobbulást a beteg gyerkőcöknek!!

Moti! Gyönyörűsége fiúcska Boldi :wink: De hát tudjuk, hogy anyuja is nagyon szép, így nem meglepő :wink:

Annamari - gratula a kiskönyvhöz, s persz a rókakomához!!!

Sucer - a poci fiúsnak hangzik :wink:

Nálam van néha émelygés, hányásról szó sincs, néha elkap egy-egy éhségroham, de igyekszem normál keretek között maradni....a nasit/csokit nem kívánom túlzottan, pedig én nagyon édesszájú vagyok alapból....s du. főleg este már látszik a pocóm, mert irtóra fel vagyok fújodva, bármit is egyek.....cicik úgy látom nőnek, de nem túlzottan :roll:

Megyek, mert itt a család (anyósék, sógornőmék)...
Kellemes hétvégét mindenkinek!!!Vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Kri, Zsombinak mennek a gyógypuszik, gondolom, most akkor nem választottad el.

Köszönjük a vonalzó-dicséreteket, aranyosak vagytok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Holnap megjön, kicsit, vagyis nagyon el vagyok kenődve...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, m a héten kissé magam alatt voltam:
1. megjött, pedig most nagyon bíztam h talán összejött;
2. a munkahelyen vissza kellett mondani a londoni tábort, m az igazgató meggondolta magát. Nem is ezzel van a baj, hanem az h 1 hónapja belement, elkezdtük szervezni, a gyerekek behozták az előleget és most meggondolta magát. De ő nem áll ki a szülők elé... Megint én csinálok hülyét magamból és magyarázkodhatok.

Angit nagyon megértem! De nagyon remélem h vissza fog jönni közénk!

Annamari! Gratula a kisköünyvhöz!!!

A képeken minden baba nagyon szép!

Betegeknek jobbulást!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci, én megértelek, valahogy én is így voltam vele egészen ma reggelig...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Angol tábort sajnálom. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszönöm a gratulációkat!!!

Sucer!
Hozzám is azért jött, mert a lépcsőházban volt dolga. Ő kedd délutánonként van, de megbeszéltem vele, hogy mehetek délelőtt is. Én nagyon szeretem a védőnőmet. Mindent meg lehet vele beszélni. A lányai velem egyidősek. Sőt az egyik lányánál hamarosan kisbaba lesz. úgyhogy, ngyon boldog, hogy nagymami lesz.

Szilvia!
Hatalmas gratula!!!! Nől rendesen ez a kislány. Nem lesz semmi baj. Most biztos mindenki a kedvedben jár, sokat segít neked a család. Pihizz amennyit tudsz!!!!!

Beze, Teri!
Sajnálom, hogy megjött. :( :( :( :(

Teri!
Szemét dolog az igazgatótól, hogy nem engedi a tábort. Az előleget vissza tudjátok adni a gyerekeknek? Nem mondta az ig., hogy miért gondolta meg magát???? Ezt akár jelnek is veheted, lehet, hogy terhesen te sem szívesen mentél volna. :wink: :wink: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Beze!
Már nincs sok, s Alexa se kap több cicit. Lehet elsőre majd összejön tesóka. :wink: :wink: :lol: :lol: Vágod már a centiket???

Holnap meg már március. ( apa névnapja :lol: :lol: :lol: ) Bár a héten vissza esik a hőmérséklet, de remélem utána már tényleg jön a tavasz.

Moti!
Hogy sikerült a farsang???? Sikerült egyben maradnod???? Mikor tudjuk meg, hogy megszültél? Van, akinek írsz sms-t???

Kri, Boni, Panndi, Franci!
Meggyógyultatok?????

Évi, Benita!
Merre vagytok? Jól vagytok??????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari! Igen, vissza tudjuk adni, m szerencsére még nem fizettük be az irodának. Annak a határideje márc. 5 (ha jól emlékszem...). Nem tudom miért gondolta meg magát, de most úgy vagyok vele, h tök mindegy mit fogok jövőre kapni (kicsiket matekból, vagy nagyobbakat angolból), m én úgyis terhes leszek és nem kezdem már el az új tanévet. Bárcsak így lenne! Terhesen meg amúgy se mentem volna...
Apának boldog névnapot!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Igyekszem mindig visszaolvasni. Örülök kismamik, hogy ilyen jól vagytok!
A betegeknek én is sok- sok gyógypuszit küldök :D
Panndy!
Nemtudom Ti hol laktok, de ma a Decathlon-ban láttam 2 olyan gyönyörűséges kislányt mint a tieid. nem voltatok véletelenül Dunakeszi decathlonban? Nagy véletelen lenne :lol:
Majd igyekszem többször is jönni, de Gyurika mostanában annyira nyafi, hogy nemtudom mi lehet vele. remélem csak átmeneti, mert neki is és nekem is fárasztó ez így. remélem csak a foga gyötri és nemsokára kint lesz és végre minden a régi kerékvágásba kerül. na ezt jól megfogalmaztam :lol: Ja és az alvás az katasztrófa, nagyon nehezen lehet csak elaltatni reggel és este is.
Voltam nődokinál is ellenőrzésen. A miómám eltűnt de lett egy kis méhszájsebem-hát nem örültem neki :( És kértem prolaktin csökkentőt is. remélem nemsokára leszokunk :)

Kép
Kép
maryka
 
 


A vonalzóm magától megváltozott!? :shock:

Kép
Kép
maryka
 
 


Annamari, jövő pénteken már nem cicizünk, úgy látom, Lexi már nem igényli, és bevallom, nekem is elég volt. :oops: Igen, vágom a centit, lesz romantikus vacsi borral, reggel meg hatalmas adag cappuccino-t vágok be szigorúan tejjel. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok Lányok,

betegek, hogy vagytok?????remélem, mindenki jobban!
piriseknek meg kitartás!!itt a tavasz, indulnak a hormonok!!!!jöhetnek a babák!!
Maryka, nekem is magától megváltozott a vonalzóm....nem tudom, miért.pedig én a régit akarom! :D

tényleg, jó, hogy írtad, Annamari, nem tudnék kinek smst írni, ha szülnék!Valaki elküldi nekem a számát priviben, ha nem vagyok tolakodó?előre is köszi.
Szilvia, ez szuper, nagyon örülök a kicsi embernek, vigyázz rá továbbra is!!!!
Beze, Te eddig nem ittál kávét????hűűű...minden elismerésem....én nem bírom ki.mondjuk szinte az egész tej, de azért egy kis gyenge kávé van benne.

ja, a jelmezbál nagyon jó volt, azt hitték, hogy nem is igazi a pocakom, csak beöltöztem és kitömtem.nagyon vicces volt.azt meg végképp nem akarták elhinni, hogy mindjárt szülök.jó zene volt, jó társaság, megérte elmenni.Boldi mondjuk hiányzott reggel, mert nem aludt itthon, mi viszont 9kor keltünk. :D
Maryka, én is voltam ma a Dunakeszi decathlonban!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Jó reggelt!

sajnos csak olvasóban tudtam lenni ...

Moti Boldizsár egyszerűen tünemény!

ma viszem vissza Zsigit drnénihez, remélem már abba hagyhatjuk a gyógyszereket..

Pruci ez nagyon durva az igazgatótok igazi határozott jellem :twisted:

Beze honnan tudod biztosra hogy ma megjön? :wink:

mmarya gratulálok a kiskönyvhöz! matricákat vettél már kidíszíteni?

panny jó hogy megint aktív vagy :wink: Angit megértem hogy nem akar visszajönni.. nehéz lehet, de örülök,hogy veled tartja a kapcsolatot és hogy kezd jobban lenni

Linus Tuli abban a kis kötött kardiban! összerándul a méhem :lol: :lol: :lol:

na megyek fiam felébredt!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt ám :)

Maryka, de voltunk :) Hehe, kicsi a világ :) Zsófinak néztünk biciklit, mert már nagyon szeretne :)
Vendég
 


Sziasztok!

Eddig én is csak olvasó üzemmódban voltam. Zsombi már jobban van, de még mindig nagyon köhög, és az orrát is szívni kell :evil:

Vonalzó változás: azért változott ,meg mindenkinek, mert megújult az oldal és a szupi régi vonalzómintáink egyszerűen megszűntek. Most már nem is olyan jó az az oldal én is azért változtattam meg.

Csöppöm üvölt, majd még jövök.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Boniko, barnáztam tegnap, mára meg is jött.

Moti, cappuccino-t iszom egy ideje, a tej a lényeg, arról kellett lemondanom Lexi féléves kora óta, mert nem bírta. Alig várom, hogy megint ihassak. 8)

Zsombinak mennek a gyógypuszik továbbra is!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Panndi!

Azóta nem teszteltél?Vagy tán megjött a fránya piri?
Olvastalak a 2010 novemberibe.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Beze, elhalasztottuk az elválasztást e hét péntekre. Remélem addig meggyógyul.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Köszi mindenkinek a gyógypuszikat :lol: :lol: :lol:

Majd még jövök.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Ja még annyi, sajnálom a piriket.
De itt a tavasz, és ne feledjétek

Babásodásra fel :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kri29
 
 


Hú most látom csak, ezt nem hagyhatom ki :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kri29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?