Új privát üzeneted érkezett!

Még itt vagyok!

Rodi: Hát ez az. Az ember mindent megtesz azért amit bnagyon szeretne. És csodákra vagyunk képesek.

Én gyerekkoromban mindig azt mondtam hogy engem nem fognak sosem megműteni, nekem sosem fogják felvágni a testemet sehol, inkább szenvedek. Emlékszem rá mikor szegény nagyapámmal erről beszéltünk, mikor neki volt valami műtétje.

Ennek ellenére Marcim császármetszéssel született, ráadásul a függőlegesen vagyok vágva a köldökömig, és azt mondták a következő is ha lesz ugyanígy lesz vágva, mert már csak császárral szülhetek és ennek ellenére is annyira szeretném hogy legyen még egy babám. Nem érdekel a műtét sem, az utána lévő fájdalom sem, az sem, hogy terhesség alatt végig szúrkálnom kel majd magam heparinnal. Semmi sem érdekel csak a cél, hogy a kezemben tarthassam a kisbabámat.

És mi, akik itt vagyunk ebben a topikban mindenre hajlandóak vagyunk, mindent kibírunk, elviselünk, szóval a sok kudarc tesz minket hónapról hónapra egyre erősebbé.

Kép
babicsek
 
 


Beze!
Jó éjt!

Egyébként ez a szúri nem nagy dolog... most már. De korábban el nem tudtam képzelni! Mindenkinek vannak mumus dolgai, nekem ezek voltak. :roll:

Lehet, hogy én is megyek aludni, mert délután nem volt időm pihenni, és nagyon álmos vagyok!

rodina74
 
 


Na most már tényleg elmentem.

Puszi nektek!

Kép
babicsek
 
 

 
 

Tudjátok, mit vettem észre még magamon. Azt hogy igyekszem jobb ember lenni. Jobban odafigyelek dolgokra, másokra. Na, eddig sem voltam önző vagy ilyesmi, de jobban teszek másokért. Eddig eszembe sem jutott, hogy vért adjak - ugye megint a szúrizás- de volt egy esetem, ami miatt így döntöttem. Egyszer a legutolsó sikertelen inszem után, éppen egy plázában sétáltunk, mikor azon gondolkodtam, hogy mit kéne tennem, hogy végre sikerüljön. Kicsit Istenhez beszéltem, kicsit magamnak, hogy mit kellene még megtennem? És a következő pillanatban odalépett hozzám egy hölgy, és arra kért, hogy adjak vért, mert véradás van az első emeleten. Sajnos az orvosi vizsgálatok miatt éppen aznap és az előző nap csapoltak meg, így nem tudtam vért adni. Aztán úgy jött ki a dolog, hogy nem volt véradás, én meg nem kerestem.
Aztán a munkahelyemen most február 11-én rendeztek országos véradást. Egyszerűen úgy éreztem, hogy ez most Isten ujja, ezt most nekem szervezte, és mennem kell!
Szóval meg volt az első véradásom, és tudom, hogy nem nagy szó, de nekem az!

A másik hasonló dolog, hogy a múltkori inszememnél még arra gondoltam, hogy milyen jó lett volna még bowlingozni egyet. Aztán nem lettem terhes és a bowling is elmaradt. Aztán nem is foglalkoztatott a dolog. Aztán a kollégáim február 8-ára bowlingot szerveztek, és így játszani is tudtam még.
Szóval két érdekes dolog is összejött úgy, hogy nem én kerestem a lehetőségeket, hanem ők találtak meg engem!
Szóval érdekes. ÉS én eddig nem voltam vallásos, és az igazi értelemben nem vagyok hívő, nem járok templomba, de hiszek Istenben és rendszeresen beszélek is hozzá. Azóta jobban is alakulnak a dolgaim! Na, most nevethettek! :oops:

rodina74
 
 


Na, mire megszültem a monológomat, addigra eltűnt mindenki!

rodina74
 
 


Itt vagyok, csak visszaolvasok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem nevetek. Templomba járok és hiszem Istent. És szégyellem is, hogy sokszor meginog a hitem, de utána mindig történik valami olyan, ami újra bizalommal tölt el. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát, én most kezdek el hinni. Tudod, mi olyan családból származunk, akik még megkeresztelve sincsenek! Nálunk ez nem szokás, senki nem járt templomba. Aztán a munkám sem olyan, ami ezt a dolgot támogatná. Sőt annyi szörnyű dolgot láttam már, és tapasztaltam, ami megint nem azt igazolja, hogy hinnem kéne. És mégis!
A húgom kint Amerikában már templomba jár, és imádkozó csoportba. Régen lehet, hogy kiröhögtem volna, de ma már nem. Képzeld, minden héten imádkoznak értem is, vad idegen emberek, hogy végre már legyen babánk! Milyen szép dolog is ez! Egyszerűen nem lehet rá szavakat találni! Na, számomra ez is a boldogság egyik fázisa!

rodina74
 
 


Na, azt hiszem most túlságosan "mély" lettem!

rodina74
 
 


Vagyok megint. Miért lenne mély? Mindenki gondolatai fontosak, már megtanultam, hogy sokat tanulhatok belőlük.

KépKépKép
bikfy
 
 


Én magam is nehezen érkeztem meg anyuékhoz. Évek küzdelme után, szegedi segítséggel.

Születésem káoszos volt, nem volt szívhangom anya pocakjában. Már császárra sem volt idő. Még az orvos sem hitt abban, hogy én onnan élve kijövök. De én mégis itt vagyok. Nem lettem sérült, oxigén hiányos, hanem egészséges kisbaba.

Szereztem több diplomát, 3 nyelven beszélek.

Van gyönyörű családom, szerető férjem.

Van munkahelyem, pénzem, kocsim, otthonom. És Isten kegyeltje vagyok. És én ebben rendületlenül hiszek. És tudom, hogy lesz kisbabám. Sokszor nem értem, mi miért történik velem, de a hitem töretlen. És erre büszke vagyok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Igen, büszke is lehetsz!

Hisz mindannyiunk Isten kegyeltje vagyunk, hisz megszülettünk!
Szóval kicsit kezdem másképp látni a világot! Lehet, hogy nekem ez kellett megtanulnom, megtapasztalnom!

rodina74
 
 


Nekem gyerekkoromban volt többször, hogy csak egy hajszál választott el, hogy ne nőjek fel. az egyik nagyon meredek!

De majd holnap elmesélem, mert most hívom még a húgom, utána meg már biztos nagyon fáradt leszek. A vasárnap este a húgomé vagyok, ilyenkor megdumcsizzuk az eltelt hét dolgait!

Jó éjt! Jó volt dumcsizni!

Lucuzs!
Nagyon-nagyon drukkolok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

rodina74
 
 


Jó éjt drága barátnéim!

Lucuzs, én is ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok!

Most olvastam, a babásoknál Cinki spontán terhes lett. Újabb csoda érkezik hozzájuk. Ezek után mondjátok, hogy nincs Isten! :lol:

Olyan csoda mint Moncsi Dávidja. Hihetetlen és mégis igaz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok Csajok!

Remegő kézzel írom, hogy ZEBRÁT PISILTEM!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:
Volt sírás-rívás, minden ami kell. De én éreztem, hogy babás vagyok. Ott volt az a fura nyomás a hasamban.

Megpróbálok képet tenni, de sajnos nemrégiben bekrepált a fényképezőgépünk, úgyhogy élvezhetetlen képeket csinál. A telefonomról meg nem tudom most áttölteni, mert mióta újraraktuk a rendszert nem lett még felrakva a hozzá való progi. Bocs.
Szóval, ha értékelhetetlen a kép, akkor azért higgyétek el nekem, hogy ott van!!!! :lol:

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én látom, mert tudom, hogy ott van. Remélem ti is! :lol:

Rodina! Már felhasználtam egyet a küldött utróból! :lol: Örök hálám! :D

Tapolca után hozom a híreket, délután lesz már.

Ja, és most kezdjetek szorítani, hogy minden rendben legyen! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzsom!

Ezt neked tartogattam, én napok óta röhögök rajta. Ez most a tiéd:

így álltunk a férjemmel, mikor olvastunk téged:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem is tudom elmondani, mit érzek. Czinki csodababája, na meg most Lucuzsé. Csajok, én röpködök.
Azt ígértem, bőgni fogok, ha valakinél kiderül, de most még arra sincs időm. Boldog vagyok és szárnyalok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Van itt valaki? Most nem jó egyedül lennem. Gyertek, örüljünk együtt. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Megindult a babaeső!!!!!!!!!!!!!


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.03.01 08:33-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Még egy üzenet Lucuzs férjének



Kép


Kellemes KÁDBANFÜRDÉST!!!!!!!!!!!!! ma estére! (remélem a kismami most már nem lesz olyan szigorú hozzád)

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Remélem nem haragszotok, hogy csak ritkán jövök, de nincs lelkierőm semmihez, meg zajlanak az események. Felfázásom szar, péntek óta fáj a vesém, véres a vizeletem, meg vagyok fázva, úgy köhögök, mint a csuda, olyan vagyok mint a mosott szar, alig alszom éjszakánként. Ráadásul a főnököm, akinél 1 éve állapították meg, hogy daganatos, kórházba van csütörtök óta, morfiumot kap és fogalmam sincs mi lesz velem. Szóal szar minden.
Ma megyek talpreflexológiára.

Luczus
Nagyon örülök, hogy végre babás lettél.

Remélem most már a többiek is beindulnak.

timejka
 
 


Timejkám!

Hajrá talpreflexológia!! És próbáld összeszedni magad. Hiányzol nagyon. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!

Bőgök, mint egy majom! Nagyon-nagyon örülök nektek! Olyan jó végre kétcsíkosat látni! Nagyin-nagyon gratulálok!

rodina74
 
 


Lucuzs!
Örülök, hogy használtad az utrót! Tudod, egy kicsit legalább úgy érzem, hogy közöm van egy pozitív teszthez! :wink: Még ha a készítésében nem is voltam benne! :oops: :wink:

rodina74
 
 


Sziasztok!

Lucuzs, éreztem, nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen, és gratulálok!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodina, én megértelek teljesen, nem járok templomba, de hiszek istenben, meg is vagyok keresztelve. Bár sokszor meginog a hitem. Lexit is megkereszteltettük, persze én akartam, férjem meg belement, na ja, nem volt más választása. Nekem ez fontos.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hát, most sikerült befejeznem a bömbölést! Annyira jól esett, olyan boldog vagyok!

rodina74
 
 


Beze!
Igen, most már tudom, hogy nekem is fontos lesz. HA lesz egyszer babám - és ugye most lesz - akkor meg fogom kereszteltetni!

rodina74
 
 


Ahányszor elolvasom Lucuzs írását, mindog bőgni kezdek!

rodina74
 
 


Pedig nem vagyok egy sírós fajta! De mmost ez annyira jó! :cry:

rodina74
 
 


Még apát is felébresztettem a másik szobában a sírásomra. Szegény meg rohant ki ,mert azt hitte velem van baj! Aranyosan megvigasztalt!

rodina74
 
 


Luczus tiszta szívemből gratulálok és veletek örülök.
Rodi remélem te is pizit pisilsz pár napon belül.

Nekem holnap meg holnap után lesz egy éve hogy sikeres inszemi volt.

nagyon örülök a pozi tesztnek itt is egy ott is egy. :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina, szerintem te leszel a következő, aki megerősíti, hogy kismami. :D :wink:

Csajok, én ezt nem értem, még mindig "csak" barnázok, félek, hogy megint nincs rendben valami. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi!

Hogy tudtál sírni? Én is azt hittem, fogok, de ahelyett ugrálni kezdtem. Eszembe sem jutott a sírás. Én most vagyok úgy, hogy át tudnám ölelni a világot. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ne sírj Drága, te leszel a következő. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!

Én is csak barnázok. De akkor csak, ha nagyon meregetem a szemem. Derekam viszont leszakad. Nekem az sosem szokott fájni. Nem tudom, mit tett a masszázs. Az tuti, hogy egész éjszaka kijártam pisilni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kép

Kép

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Az én hírem:

Felhívtam ma a Szegedi Kaálit, Krizsán doktornőhöz május végére lenne időpont, a doktor úr most szabin van, jövő héten kell hívnom. Én is megindulok a nagy úton.
Megpróbálom Szegedet, aztán a többit meglátjuk. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


SZiasztok,

Lucuzs,

nagyon-nagyon örülök, és természetesen drukkolok ezerrel. :lol:

Kép

Bikfy,

tegnap este olvastam vissza szombat-vasárnapi termést és nagyon megfogott és szívenütött az írásod.
Most gondoltam csak igazán bele, hogy mennyire különbözik az első babáért és a kistestvérét való küzdelem. Maximálisan igazat adok neked! Mert tényleg nehéz lehet a másodikért küzdeni, de ott van már egy kisgyerek aki ha az anyukájára mosolyog, az minden gondját elfelejti. Nagyon bízom benne, hogy mát neked sem kell sokáig küzdened az elsőért, és remélem a másodikért sem. Pl egy iker terhességgel meg is oldódna a gond
:wink:

Maci kérdés miatt nem vagy gyogyós, én a második kutyát azért kaptam mert kezdtem beleőrülni a gyermektelenségbe. Akkor még nem is fórumoztam, azt később kezdtem el és nagyon sokat segített. Nálunk a két kutya volt a gyerekpótló, a mai napig teljes jogú családtagok (pl most itt ülök a hálóban az ágyon, a fiam itt alszik mellettem és a két kutya is :wink: ).

Plüssállat öltöztetésben pedig én is profi vagyok, csak nálam ez az első terhességemmel jött, mert megvettük a babakelengyét és kiderült, hogy halvány fogalmam sincs hogy kell egy babát öltöztetni. :oops: Úgyhogy én egy plüssmacin vagy kutyán (nem is tudom minek néz ki inkább) gyakoroltam a pólyázást, öltöztetést, és a babakocsiban is folyamatosan tologattam. Párom meg is jegyezte nevetve, hogy kíváncsi mikor merészkedek ki a plüssgyerekemmel az utcára babakocsizni :oops: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy,

nagyon büszke vagyok rád, hogy felhívtad a Kaálit!!!!!!!
Privit megkaptam, így nyíltan is tudok rá válaszolni. Nekem az inszemek nem a KAáliban voltak, én tb alapon csináltattam mind a négyet a pesti SOTE II. sz. Női Klinikán.
De miután megláttam, hogy a Kaális inszem és a SOTE-s inszem között mekkora a különbség ezerszer meg is bántam.
Árfolyamot nem tudok, de nekem úgy mondták, hogy kb 40 ezer a beavatkozás + gyógyszerek, szurik.
A KAáliban az első konzi kb 14 ezerbe kerül, ebben benne van az elbeszélgetés és egy uh. Nagyon alaposan kikérdeznek és mindent felírnak, szerintem tőlem még életemben nem kérdeztek ennyi mindent.
Sajnos mindig sokat kell várni, ha időpontod van az nem jelenti, hogy akkor be is hívnak, viszont volt olyan is, hogy a doki már a folyosón rohangált és engem keresett mikor mi beestünk (ez épp a punkciónál volt), így gyors mentem is utána, a férjemtől nem is volt idő elbúcsúzni mert a műtősök már beöltözve vártak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monic80 2010.03.01 11:22-kor.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsám!
Privimet megkaptad?

Tudom én, hogy dilis vagyok, de mit van mit tenni, nálunk az egész család ilyen. :lol:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

megkaptam :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Látom elkésett az írásom.

Választ nagyon köszönöm. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Ez nagyon szuper! Persze, hogy elhisszük neked, hogy ott van! Ez annyira jóóóóó! Gratulálok!!!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Egyszerűen nem tudlak ma benneteket itthagyni. Pedig 11.40-től vár rám a sok kisgyerek.

Olyan jó vidámnak lenni. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mennem kell. Este jövök. Ölelek Mindenkit! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hétvégénk:

Bál nagyon jó volt, sajnos kép nem készült, mert épp elkészültem, gondoltam megkérem apát, hogy fotózzon le amikor Danika az útra kész tiszta ruhájában talált egy tócsát a fürdőben amibe boldogan beleült és összevizezte nagyon durván a ruháját. Úgyhogy azonnal át kellett öltöztetnem, épp kész voltunk, hogy indulunk, erre még gyors be is kakilt, úgyhogy újra vetkőztetés-öltöztetés... Így csak annyi időnk volt, hogy gyorsan elvittük anyuékhoz, így is fél órát késtünk a bálból, már mindenki minket várt :oops:
AMi jó történt még velünk, hogy volt tombola, és 8 elég értékes tombolatárgyat megnyertünk, köztük egy nagy szuper nagy teljesítményű álló porszívót is (tudjátok, aminek nyele van és azt kell tologatni). Nem győztünk kimenni a nyereményekért, volt hogy a párom ment, aztán rögtön nekem kellett menni, aztán újra a páromnak :lol:
Sokan mondták, hogy bunda, de nem lehetett az, mivel 6 tömbből választottuk a tombolákat, még az sem lehetett, hogy nem keverték meg rendesen :lol: Még jó, hogy kocsival mentünk és nem gyalog ahogy először akartunk, így is alig tudtuk kihordani a rengeteg cuccot a kocsiba

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs!

Téged meg nagyon várlek haza a jó hírekkel! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: