Új privát üzeneted érkezett!

Sehol senki?

rodina74
 
 


Rodi,

látod-látod, az ég rögtön adott is egy jelent, hogy hinni kell a sikerben :lol:


ÉN mára búcsúzom, a párom most ért haza és olyan mint aki csalánra hugyált, az élő fába is beleköt...
Gondolom a következő megjegyzése az lesz, hogy mit ülök a net előtt :evil: Persze Danika kb 5 perccel azelőtt aludt el, hogy a férjem hazaért és jól felriadt a kutyaugatásra,..
Elhiszem, hogy fáradt a férjem, holnap reggel 6-kor már megint megy dolgozni, de azért nem esik jól, hogy rajtunk csattan az ostor....

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Akkor menj, a családi békesség az első!
Jó éjt! Nyugtasd meg a párod! Neki sem lehet könnyű!
Vigyázz magatokra!

rodina74
 
 

 
 

Bikfy!
Nálatok megjött már apa? Csak nem hagysz itt egyedül?

rodina74
 
 


Itt vagyok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Dehogy van api! Még dajdajozik.

Én meg találtam egy jó oldalt a lúgosításról. Lehet, megint elkezdem. Nagyon bíztatókat írnak róla. Egy csaj, 5. lombik után fogott neki. Persze terhes is lett.

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát, nem tudom. Én nem hiszek ezekben. Hány olyan kismami van, aki savas, és mégis terhes lett. Én már csak a szerencsében és Istenben hiszek!

rodina74
 
 


Látom, eltűntél, vagy találtál érdekes olvasnivalót!
Én is lelépek! Nagyon álmos vagyok!
Jó éjt!

rodina74
 
 


Jó reggelt Csajok!

Ti aztán jó sokáig bírtátok tegnap! :lol:
Én aludtam már korán, de elég éberen egész éjszaka, így most is fáradtnak érzem magam.
De legalább süt a nap, ha már a szél leviszi az ember fejét.
Nem megyek ki, innen bentről meg tök szép! Szikrázik az egész lakás, na nem a tisztaságtól. :oops: :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

luczus: De jónektek. Itt nálunk zuhog az eső. Siralmas az idő.

Mindjárt jövök, megjött apus a boltból, végül is egyedül ment. Szaladok mert letol mindjárt.

Jövök még majd.

Kép
babicsek
 
 


Nálunk most kezd kisütni a nap! Az ebéd nemsokára kész, még kb. fél óra. A párom hajnalig nézte a filmeket, így még alszik.
Jól elmegy így a mai nap!

rodina74
 
 


Na, most azt hiszem jól számol a vonalzóm!
Összeszedte magát!

Monic!
Mikor indultok a bálba? Ha tudtok tegyetek majd fel képet!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Ti aztán termeltetek tegnap is. :D Már nem volt erőm este gép elé ülni, most is olyan vagyok, mint a mosott sz@r, de legalább mára mindennel végeztem.

Babicsek, a sztorin nagyon jót röhögtem, ez nagyon tetszett, köszi, hogy leírtad.

Rodina drága, nem elkenődni, én tudod, mikor éreztem először a jeleket Lexivel? 28. napon, és a 11.-en volt az inszem. Szóval tessék szépen bízni!!!

Lucuzs, amíg én utro-t használtam, nekem se voltak alvásproblémáim, nem úgy, mint mostanában. Mindjárt hétfő. :wink:

Bikfy, büdös bogár sajnos tavasszal nálunk rengeteg van, idén már volt 3, én kinyírom őket, nem érdekel!

Nati, Bencusról kérhetek képeket?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na most értem vissza.

Én is főzök, meg kipróbálok egy új pogireceptet, most kel a tésztám, van fél óra pihenőm addig.

Rodi: Szerintem sem kell még érezned semmit. Csak nyugi. Most nagyon lassan telnek a napok gondolom. Ezt a részt úgy utáltam. Alig vártam hogy elteljen a 14 nap.

Mit fogtok csinálni délután?
NEkem jönnek a férjem szülei 5 óra felé. addigra renbe kell hoznom a házat. Nem haladok egyébként semmivel. Itt még mindig esik az eső.

Rodi majdnem egyforma most a ciklusunk, amikor neked kiderül hogy babás vagy, akkor fog nekem is kiderülni majd hétvégén.
De megmondom őszintén nekem nincs sok esélyem rá, ugyanis ebben a hónapban edig védekezve csináltuk a bacijaim miatt.

Nálunk nincs büdös bogár. Én két darab pókkal találkoztam valamelyik nap. Az egyik egy nagy fekete tömzsi, a másik meg olyan fehéres volt. Nem kaszások. Honnan jöttek azok is, utálom őket.

Kép
babicsek
 
 


Babi, hatalmas fekete pókjaink is vannak, ősszel és tavasszal, eleinte féltem tőlük, most már szívfájdalom nélkül kinyírom azokat is. Undorítóak!!! :evil:
Pogácsából majd lehet kérni? :oops: Bocsánat, éhenkórász vagyok, pedig már ebédeltem. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Kaptam rövid kimenőt, így tudok picit jönni. Mekkora nagy fennforgás volt tegnap is! Tök jó, hogy újra éledezik a topik, és Dávidbabát is rázogatja a nevetés, mint hajdan Danikát!

Látom, készült pozi-teszt tervezet.... Na ehhez tartsuk magunkat! :):):)

Babicsek!
Ez annyira jó sztori volt! Szuper, hogy most te is tudtál jönni este! :) És hogy a srácok milyen komoly dolgokról tudnak beszélgetni!! :)

Monic!
Remélem el tudtok menni a bálba, a sok munka mellé igazán rátokfér egy kis pihenés is! Biztosan csodásan nézel ki!!! (Esetleg egy képet tudsz majd küldeni?) Jó szórakozást estére!

Bikfy!
Sikerült a vásárlás? Hogy vagy?

Rodi!
Jól számol a vonalzód! Nyugi, tudod, a jelek nem számítanak. Csak pozitívan!!!


Babicsek, Rodi, Bikfy!
Szeretnénk egy zebra triót tőletek!!! (ugye jól számolom, hogy kb. egyszerre fogtok pozit tesztelni?)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi, az előbb elfelejtettem írni, hogy az 1. és a 3. inszem után is 3 héttel kezdtem barnázni, tehát tudtam, hogy a 4. után minimum 3 hetet kell várnom, mire talán tudni fogom, mi a helyzet. Meglátod, a 13 nap olyan gyorsan elmegy. :wink:

Kiki, mit jelent a kimenő? Nem értem. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csajok! Olyan elviselhetetlenül lassan vánszorog az idő. :? :roll:

Bikfy! Na miket vettél magadnak?

Monic! Szép lettél? :wink: Apa elvarázsolva? :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csá Csajok!

Itt vagyok! Képzeljétek, nem vettem magamnak semmit. :cry: :cry: Valahogy nem tudtam olyant találni, amire azt mondtam, hogy ez az enyém kell legyen. (Rodi, júniusig még áll a buli ugye?) Apumtól kaptam egy manikűr készletet, annak nagyon örülök.

Viszont egész nap görcsölnek a petefészkeim. És egész nap hánynom kellett. 2x kellett kijönnöm a Westendből úgy éreztem elájulok. Már azon gondolkodom, lehet pánikbeteg lettem. :oops:

Terhességi tüneteket ne említsetek, ahhoz még korán vagyok. Gondolom, megint benyeltem valamit a gyerekektől.

Amúgy minden rendben, hiányoztatok. meséljetek, mi volt ma. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!

Neked már csak alig van vissza valamennyi. Alig 36 óra van vissza a tesztelésig! Jaj, de izgi! Jó lenne, ha most kezdődne a babaeső! Már úgyis régen volt! Sőt, talán tavaly is ilyenkor indult be a babaeső! Szóval, hajrá!

Beze!
Én nem barnázok, és nem barnáztam korábban sem. Egyszer a 14. napon teszteltem halványat, abból lettek volna az ikrek. A kémai terhességem iedjén, pedig talán a 16. nap teszteltem pozit, talán a 20. napig. De erre már nem emlékszem pontosan, a blogomban benne van. Szóval ha nálam lesz valami, akkor a 14. napon már látni kell a teszten. Ha nem, akkor annyi. De a 14. napon kétcsíkos leszek, mert másképp nem lehet! :wink:

rodina74
 
 


Kiki!
Jó, hogy tudtál jönni! Azért remélem este még e tudsz nézni! Babicsek hátha megkínál bennünket egy kis frissen sült pogival!

Babicsek!
Jó lett a pogi?

Bikfy!
Sajnálom, hogy nem találtál semmit magadnak! Persze, a buli ráér, de nem is fontos! De azért köszike!
Sajnálom, hogy rosszul voltál! Nem ettél valamit?

rodina74
 
 


Bikfy! Hogyhogy nem találtál semmit? :shock: :? Fene enné meg!
Pedig már úgy vártam, hogy csorgathassam a nyálam. :wink: Magamnak sosem veszek semmit, legalább a tieidnek örültem volna. :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én reggel gyorsan megfőztem, apa meg egyig aludt. Aztán felébresztettem, mert már ebédelni kellett volna. Aztán apa kiporszívózott, én meg felmostam. Aztán pihentünk, majd elmentünk egy nagyot sétálni.
Most megint azon töröm a fejem, hogy mit vacsizzak!

rodina74
 
 


Rodi!
Nyugi, meglesz addig. És puszikállak, de ne izgulj ezen!

Lucuzs!
Fene tudja. 1 felsőt találtam, egy citromsárgát, az jól is állt, de 3950 Ft-ot sokallottam érte.
Leárazott kabátot szerettem volna még venni, de amire vágytam, az már csak lila színben volt. Így az is ugrott. Ráadásul, mivel nem voltam jól, valahogy nem is érdekelt az egész. Pedig olyan nagy izgalommal vágtam neki.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Apa porszívóz? ÚRISTEN!!!!! Hogy micsoda jól nevelt. Az én uram még itthon sem hajlandó maradni, ha én porszívózok. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ha látnátok a körmeimet....Hm. Ez a manikűrkészlet.

Valami japán manikűr, vagy mi a szösz. 3 anyaggal kell rápolírozni a körmeidre és úgy ragyognak, mint a gyémánt. Ennek viszont nagyon örülök.

KépKépKép
bikfy
 
 


Gyerekek, nekem lehet most peteérésem? 25. napon vagyok.

Hőm magas már vagy 6-7 napja. Olyan érzésem van, mint mikor petém érik. Lehet, hogy a diéta nem tartása így vág vissza? Kíváncsi vagyok, mikor lesz ebből mensi.

KépKépKép
bikfy
 
 


Eltűntetek? :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bocs, mi végül is vacsiztunk.

Nagyon jó lehet, az a manikűr készlet! :lol: Én még nem is láttam ilyet!
Én is sokszor úgy vagyok, hogy hiába látok valami szépet, ha úgy érzem, hogy ár/érték arány nem megfelelő, akkor ott hagyom. Igaz, néha megbánom! :oops:

rodina74
 
 


Bikfy, ezt nem értem. :shock:
Egyébként múlt hétvégén mi az Árkádba mentünk le, egy felsőt vettem, aztán ennyi. Pedig valami mással is meg szerettem volna lepni magam. :oops:

Lucuzs, mindjárt vasárnap, nekem gyorsan telik. Meglátod, ripsz-ropsz itt a hétfő. :wink:

Rodi, párod magadtól porszívózott? Enyém csak akkor, ha mondom neki, ő sose látja a koszt, vagy nem zavarja, nem tudom. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy!
Lehet, hogy csúszik a peteérésed! Nincs otthon teszted, hogy megnézd! De peteéréskor egy kicsit leesik a hő, és utána megy fel ismét, nem?
Inkább babát szeretnék neked, mint peteérést! :wink:

rodina74
 
 


Nálunk apa porszívózik, ha kell felmos. Volt, hogy én dolgoztam ő meg itthon volt, és mire hazaértem már kitakarított!
Bár még lennének kívánalmaim, de ez is nagy segítség!

rodina74
 
 


Mivel későn kelt, és én addigra megcsináltam az ebédet, meg rendet is raktam a lakásba, lelkiismeret-furdalása volt, hogy nem csinált semmit! Így kiporszívózott, magától!
Nem is cserélném el senkire!

rodina74
 
 


Na, most meg én maradtam egyedül?

rodina74
 
 


Én folyamatosan vagyogatok.

Csak este nálunk mindig hatalmas a rumli :oops: , így mikor Bogi ágyba kerül ránk még hosszú pakolás vár. :?

Bikfy! Szuper lehet a manikűr készlet! :lol: Irigy-irigy! Nekem mostanában megint hosszú a körmöm, főleg mióta a Lenkey-vitamint szedem, olyan bika erősek, nem töredeznek le. :lol: De kifesteni is csak ritkán van időm. :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodim!
Én is nagyon szeretném a babát, kicsit, de csak igazán kicsit gyanús is vagyok magamnak. Az a baj, hogy a terhes tünetek mikor valaki igazán terhes, nem szoktak jelentkezni. Nekem ez a tapasztalatom. Meg amúgy is én már nem is bizakodok, akkor nem ér csalódás. Ha jövő péntekig nincs mensi, akkor tesztelek. Cicim nem fáj, barnázni nem barnázok, csak a petefészkek görcsölgetnek. Ez még bármi lehet.


37.1-es hővel nem hiszem, hogy most érne pete, pedig az érzés olyan. :wink:

Beze!
Ugye? Nincs semmi olyan, ami észveszejtően dögös lenne. Igazi tavaszi még nincs, téli leárazottak meg már hiányosak. Hát akkor majd itthon veszek 1-2 holmit, ha találok.

Haza felé jövet voltunk még Stadler-nél, nekem túl ömlesztett minden. Nem annyira tetszettek a cuccok. Pedig szegény Józsi bácsi hogy próbált rábeszélni egy bőrkabátra. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Itt vagyok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Ez az. Az én körmöm is erős, egészséges, nem is akarom zselével vagy műkörömmel elrontani.
Ez egy polír réteg rajta. De nem lakk, tehát semmi mesterséges anyag. Csak polír. És egészségesen ragyognak tőle a körmeid. 3 perc alatt átcsiszolod őket és állítólag 3 hétig gyönyörűek. Húgom legalábbis ezt állítja.
Festegetésre nekem sincs időm. Vagy kedvem. Mert tudom, hogy mosogatásnál lepattogzik. Annál rondább meg nincs, mikor látszanak a félig lakkos körmeid.


Rodi!
Nincs egy öccse? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!

Félve kérdem: barnázás?

Képzeld, mióta szedem a barátcserjét, kb. 24 napja, nekem sincs. Ma elfogy, holnapra sajna nincs, pedig jó lenne fenntartani a progi szintet. Hétfőre tudnak nekem hozni a patikába.

KépKépKép
bikfy
 
 


A párom egyke, sajnos! :wink:

Nekem műkörmöm van, mert mindig betörik oldalt. De nem hosszú, mert akkor nem tudnék gépelni!

A fennmaradó hő is babát jelez! :wink:

rodina74
 
 


Bikfy! Nuku barna, nuku vérzés, kedd óta.

Neked viszont nem hiszem, hogy magas hővel pé-d lenne, ez már a pé utáni fázis.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi!
Egyke? vagyis ritka mint a fehér holló. De kár!!!

Lucuzs!
Nincs barnázás? Az nagyon jó. Hidd el, neked ez az emelt adag Utró kellett volna máskor is.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kezdek fáradni, ma korán keltem. Lehet, ma én lépek le kicsit korábban. :roll:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó éjszakát!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én is egy kicsit ki vagyok dőlve, mert ma nem aludtam délután, és az hiányzik egy kicsit!

Igen, egyke, de szerencsére nem önző, ami sajnos sok egykére jellemző. A volt férjem is egyke volt, de szerencsére ég és föld a különbség! :wink: :P

rodina74
 
 


Bikfy!

Jó éjt neked!

rodina74
 
 


Rodi!

Te már voltál őelőtte férjnél??? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bocs, ha tapintatlan vagyok. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Tényleg jó éjt!!! :wink:

Nem bírom tovább.

KépKépKép
bikfy
 
 


Na, ha még itt lettél volna, kitárgyalhattuk volna.
Nem vagy tapintatlan!
Igen, én már voltam férjnél korábban! Szóval már sok mindent megéltem!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: