Új privát üzeneted érkezett!

Éhes vagyok, ennem kell valamit.

Van valami ötletetek? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati hogy áll? Mindjárt megnézem a táblázatot.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Erről eszembe jutott egy sztorink. Apa nagyon fél a lepkéktől, mert nagyon megijedt egyszer még gyerekkorában. A lakás újítottuk fel, nyári meleg volt. Én már lefeküdtem, az ablak tárva nyitva, apa meg még csinált valamit. Hát egyszer csak bejött egy lepke. NA, apának nem kellett több, már mondta is, hogy jaj itt van egy lepke. Már a macskákat is rá akarta uszítani. Ez ment percekig, én meg már aludtam volna. Aztán elvesztetem a türelmemet, felültem az ágyba és ráordítottam,: Légy már férfi!! Nagy, ijedt, kerek szemekkel nézett rám! :shock:
Aztán úgy röhögtünk... :lol:

rodina74
 
 

 
 

Nekem is ennem kéne valamit!
Valószínű pirítóst eszem!

rodina74
 
 


Bikfyke!
Ennyi laptetű! Lesz a pocakban valami! Majd meglátod!

rodina74
 
 


Rodi!

Én is röhögök. :lol:

Jók ezek a sztorik. :lol:

Nati a ciklusa végén tart. Megvan az 1. kismamink? Istenem segíts meg bennünket, nagyon jó lenne.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jaja, én is itt vagyok, vagyogatok. Folyton be van kapcsolva a bnet, aztán ha van egy pillanatom ideülök, visszaolvasok, aztán futok tovább. De most már Bogi ágyban, apa épp olvas neki, a lakás rendbevágva, szóval itt vagyok.
De nem maradok soká. Iszonyat fáradt vagyok mostanában a sok utrótól, főleg mióta délben is dugom. Ledőlök utána, és azonnal el is alszom, de olyan méllyen, mintha agyonütüttek volna. Pillanatoknak tűnnek a röpke órák! :shock:

Éjszaka is voltam pisilni fél 4-kor. Majd visszafeküdtem, és hallom, hogy most meg apa megy. Fél hétkor meg arra riadtam, hogy Bogi felkelt. Fordulok apához, hogy elaludtunk, erre ő már nincs sehol! :shock: Ekkor esett le, hogy ő nem fél 4-kor, hanem 6-kor ment le. :shock: :D A köztes idő kiesett. :shock: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi!

Pirítóst így este már nem szabad. Túrja a cukrot. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs-Nati az 1. párosunk. Remélem, megvan az első zebrapár. Én úgy, de úgy sírnék örömömben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


De durva lenne együtt zebrásodni!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szóval Nati is meg Bikfy is!!!:wink: :lol: :lol: :lol: Meghát ugye én meg Rodina... Szuper! Van itt pörgés! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy,
édes vagy, de 3cn-en tartok :cry: . Már én se tudom mitől fáj... Állítólag a stimu miatt, még nem ürült ki a szervezetemből... de én ebben már nem hiszek. Fájt előző ciklusban 5-6 napig, mikor érett 2 tüszőm. Aztán mielőtt megjött azon a napon, aztán ma... ki érti ezt?????

Rodi,
igen-igen, most már én is tuodm, hogy a piritós már gyorsan felszívódó, még ha tk-ból van akkor is :roll: .

Babi,
hát, ezen a boritékos dolgom marha nagyon nevettem. ez most kellett a lelkemnek!!! KÖszi, hogy leírtad!!!

Lucuzs,
és szerinted az utrótól van???? Nem a kistesótól????????, :lol: :lol:

Bikfy,
mi van, ha valaki ir-es de megdöglik egy kis édességért????? ilyenkor mit lehet enni????????????????
Vendég
 


Lucuzs!

Hétfőn teszt? :wink: Hát én már beleborzongok. Nem bírom ki addig.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ma este mondta apa, olyan elérzékenyült hangon, hogy "olyan jó lenne hétfőn kádban fürödni!" :D A mi nyelvünkön ez azt jelenti, hogy "dejó lenne ha babás lennék!". Mert akkor boldogok lennénk, és végre megengedném, hogy kádban fürödjön. Védem a katonákat, már idejét sm tudom mikor adtam kádban fürdésre utoljára engedélyt. De szerintem egy éve biztos nem. :shock: :oops: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi: ez is jó lehetett. :lol: :lol: :lol:

Bikfy: Nagyon bátor voltál! Szembeszáltál avval a kis szörnyeteggel!
Honnan jött az ilyenkor elő? Még a hideg is kirázott engem is.

Örülök hogy tetszett a kis történetem nektek. :D De ha most tudná hogy elkotyogtam.....

Lányok jó volt dumcsizni, de most nekem is mennem kell. Tök jó lenne ha így megbeszélnénk időpontot, amikor mindenki itt van tutira. Már majdnem olyan mintha msn-eznénk, vagy skype-oznánk.

Az egész hétben a péntek délutánokat és a szomatokat imádom. Holnap nem kell menni dolgozni, hurrá.

Nagyon szép álmokat kívánok nektek, aztán holnap talizunk.


Kép

Kép
babicsek
 
 


Nati!

Almát dióval.

Almát félbe vágod, csumáját kiszeded. Diót ledarálod, egy pici tejben megfőzöd, bele folyékony édesítő. Aztán ezt beletöltöd almába és be a sütőbe, míg a dió picit megpirul.

Ez finom és én sosem vagyok tőle rosszul, nem nyomja a cukrot.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Az éjszakai pisijárat is nagyon biztató! Mikor terhes voltam egy alkalommal minden éjszaka mentem pisilni!
Az utrótól egyébként én is elalszom. Délután megebédelek, aztán fellövöm az utrót és nem telik el fél óra, már alszom is. Ma is vagy másfél órát aludtam!

Tudom, hogy nem lehetne pirítóst, de hát mit egyek? A sok hús sem jó! A végén köszvényesek leszünk! Nekem sincs ötletem!

Na jó, akkor ti mit vacsiztok?

rodina74
 
 


Bikfy!
Ki lehetett az, aki meglátogatta a papot? Izgi! Biztos valaki a sötét múltjából! :twisted:

rodina74
 
 


Salátát, bele negyedelt főtt tojást. Finom, laktató, tápláló. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Majdnem betojtam. Valami szellem? És egyedül vagyok itthon. Nem szeretem az ilyent. Itt ne hagyjatok! :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Ez a fürdésre engedély, hát ez is nagyon tetszett!
Szegényke! El van tiltva a fürdéstől! De hát mindent a babáért! Mindenkinek áldozatot kell hozni érte, sajnos!

Jó éj Babaicsek!

Lucuzs!
Csuriban a kezem a hétfői teszted miatt!
Amikor csinálták az inszememet, akkor is csuriba tettem a kezem. Eddig még soha nem tettem ilyet, de most igen! Hidd el szerencsét fog hozni nekünk!

rodina74
 
 


Nati!

3. cn-t sajnálom, nagyon. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


És bocsánat, azt hittem, végén vagy. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Itt vagyok! Szólj és megvédelek! :twisted: :twisted: :twisted:

A tojást én nehezen emésztem. Múltkor is vacsoráztam 2 tojásból rántottát, még éjfélkor is rosszul voltam, pedig este 7 körül ettem!

rodina74
 
 


Nálatok apa nem fürödhet kádban? Én is mindig izgulok. Lehet megkérem, tusoljon innentől kezdve.

KépKépKép
bikfy
 
 


A rántotta nehéz, a főtt tojás talán nem annyira.

Mondjuk én gondolkodom olajos vagy paradicsomos halon is, tk. kenyérrel.

KépKépKép
bikfy
 
 


Megnyugodtam, nem szellem. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hallod, nekem ez a Bodolai Bandi is odab@sz.

Mindig röhögök rajta. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
köszi, kipróbálom... hát, igaz nem cukros kakaós vagy nutellás, de biztos fini :wink: te milyen édesítőt használsz??

elalszom :roll: pedig utrót sem használok :P

Rodi,
te is egyedül vagy otthon????

Babi,
jó éjt, kellemes hétvétét!!!

megyek én is lányok, lassan beleszállnak a legyek a számba akkorákat ásítok :wink:
Vendég
 


Bikfy! Nem, fürdés kizárva! Mert több mint egy hétre mozgásképtelenné teheti a fiúkat. Állítólag. Mindenesetre mi nem kockáztatunk. Annyi biztos, hogy a meleg nem tesz jót, hideg vízben meg nem jó ázni, az se segít. :wink: Szóval letiltva! Én kemény vagyok! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na én is megyek fürdeni, aztán még beugrok elköszönni! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luci!
Ne idegesíts! Mondjuk túl sok ész nem kell hozzá. Nálunk api napi többször is befekszik a jó meleg vízbe. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!
Van diabetikus nutella is, ami nagyon finom. Nem lehet belőle sokat enni, de nekem picit megkenve is álomnak tűnik egy tk lisztből készített palacsinta.

KépKépKép
bikfy
 
 


Esetleg próbáld meg róla lebeszélni. :roll: Nem tuti, hogy ennyire káros, de mi nem rizikózhatunk, apának így is szar volt az eredménye.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucika!
És te fürdesz vagy tusolsz? Én mindig fürdök, de állítólag középidőtől ezt sem szabadna. Nem tudom.
Úgy vagyok vele, ha jönni akar az a baba, akkor úgyis jönni fog.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem én szerencsére nem vagyok egyedül! Apa bújja az internetet, családi házat néz. Egész délután azt nézte, és kétpercenként mondta, hogy ez tök jó, nézzem meg, aztán rögtön megmondtam, hogy miért nem jó! :?

Bodolain én csak röhögök! Tipikusan az a pasi, aki többet erővel, mint ésszel! :lol: De a lelke mélyén, jó ember! Csak egyszerű!

Na, most eszem valamit!

rodina74
 
 


Én is eszek, ha vége a sorozatnak. :wink: De addig egy tapodtat se. Nehogy lemaradjak valamiről. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi kajcsizik, Nati aluszkál, Lucuzs fürdik.

Remélem azért hamarosan visszatértek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Én is mindig tusolok, bár ez nem tudatos, csak egyszerűen ezt szeretem, fürdeni egyáltalán nem. :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na Csajok! Én búcsúzom! Jó éjszakát mindenkinek!!! Holnap találkozunk! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó éjszakát Neked is!

Én meg fürdeni imádok. Aroma terápiával. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én is kajcsizok, aztán jövök, hátha lesz még itt valaki. Api 11 körül jön csak, addig szalma vagyok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindenki aluszkál már? :wink:

Én vacsiztam, olajos halat. Szeretem.

Husit én is unom, gondolkodtam, mit lehetne még enni.

Körözöttes kenyér, avokádó krémes, tojás krémes, mind nagyon finom, és mégsem hús.

KépKépKép
bikfy
 
 


Hahóóóóóó,

itt vagyok ám, csak visszaolvastam gyorsan...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na, itt vagyok!Végül is vacsiztam!

rodina74
 
 


Főtt tojást ettem, csirkesonkával, hagymával, kukoricával, olajbogyóval és tk kenyérrel! Nagyon finom volt!

rodina74
 
 


Lucuzs!
Jó éjt! aludj jól!

rodina74
 
 


Babicsek,

akkorát nevettem a sztoridon, hogy Dávidka azóta rúgkapál a pocakomban, szépen felébredt a rázkódástól :lol:

Bikfy,

igen, holnap este lesz a bál, ha elmegyünk egyáltalán, mert Danikának lehet hasmenése van, legalábbis ma este már 3-szor telirakta a pelust, harmadszorra annyira, hogy a háta is kakás lett, amit én nem vettem észre, a ruhát szépen áthúztam a fején, am által a fenekétől a nyakáig lett rajta egy 2 cm-es kakacsík :oops:

Kiki, Rodi,

szerintem nagyon szép lettem 8) Rég éreztem már ilyen jól magam, rakattam a hajamba még több szőke tincset, most olyan mint amikor férjhez mentem (apa kívánsága volt), és nagy csavarókkal berakták, most először és szenzációsan jó lett :lol:
Persze azóta már kétszer eláztam, de holnap újra megyek és ha nem esik az eső akkor a bálra is berakatom, mert tényleg nagyon jól áll nekem, ha pedig esik akkor csak ki lesz vasalva. Nem vagyok konty párti...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na, majd tegyél fel képet magadról a báli ruhában és a gyönyörűséges hajadról! Nagyon kíváncsi vagyok! Biztos nagyon szép lehetsz! :wink: :lol:

Lányok!
Megfogadtam magamnak, hogy nem nézegetek jeleket! De ma már nem érzek semmit! Kicsit el vagyok kenődve, de még hiszek a sikerben az utolsó pillanatig! :oops: :?

rodina74
 
 


Na, pont most laptetű! Máris jobban bízom! :wink:

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: