Új privát üzeneted érkezett!

Angel!
Igen, a nitrátos répát tudom, meg még a körtéről hallottam, hogy jobb az üveges, mert a frissből nem lehet kiszedni valamit, amitől fáj a pocak.

Ranikám!
Panaszkodj nyugodtan, az jár minden friss maminak :wink:

Keny!
Mingyá' küldöm a hozzáférést priviben!
No igen, kicsit zilált ilyenkor az ember agya :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


LOIS, ÉN MÁR ELKÜLDTEM NEKI PRIVIBEN.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Akkor majd válogathat a sok jelszó közül :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Na úgy látszik Milán is hallota anya panaszát és ma egész jó éccakánk volt!! :D
Csak akkor kelt mikor éhes volt és nem is nyafizott!
Jól tudtunk mi is aludni!! :D

Köszi lányok, hogy panaszkodhatok kicsit, és hogy azt írtátok ez most egy kicsit jér nekem! :wink:

Kérdésem lenne: Ki hogy altatja a babát?
Nekem tegnap azt mondta az ortopédus, hogy felejtsem el az oldalt fekvést mert nem jó a csípőjének.
Bevallom én akkor voltam nyugodt ha oldalt volt a bukás miatt. :roll:
Volt hogy bukott rádásul nem rögtön kaja után hanem vagy fél órára rá.
Sajna büfi ugye még mindíg nincs nagyon.
Amikor háton fekszik már kétszer volt hogy szerintem fel akart jönni neki egy kis kaja és elkezdett köhögni és szinte fulladozni.
Persze ha háto van ott vagyok mellete és rögtön odladra fordítottam.
Na nem jött ki semmi de én akkor is nagyon meg ilyedtem! :roll:
Szóval tanács és ötlet kéne.
Kaja után háton van picit meg van emelve e feje egy kis szopi párnával utána meg hasra fordítom,de így bennem van a para! :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba,
jól van! :D
mai telefonhoz+++++++++++

Rani,
csatlakzom Szöcskéhez!
én sötétben etettem éjjel, csak szépen csöndben magamhoz vettem, és nem is pelenkáztam! hacsak rútul össze nem kakálta magát (de erre akkoriban asszem nem is volt példa)

alvás: hason
nekem minden "szaki" ezt mondta, több szempontból is.

Vanda,
ugye? én is ezt szoktam mondani! :lol:

Lois,
körte is? na tegnap szemeztem egy nagy körtével, de győzött az üveges vilmos! 8)
jó, hogy írod, akkor én eszem meg! :wink:

angel37
 
 


Rani!
Remélem elég lesz egy kis torna is Milánnak. Kitartás a pocakfájásrhoz!


Skrisz!
Mi is csak vidéki bio répát eszünk. Litti almával imádja.

Cici ügyileg én is aggódom. Már néha olyan kellemetlen a szopi, mint tejbelövelléskor, mert annyira szívja a kiscicám, de nem sok mit van. Néha nekem is olyan puha, hogy úgy érzem itt a vége... :( Persze nagyon örülök, hogy így elhúztuk, csak azért szar érzés mert Litti még mindig leginkább az anyatejet hajlandó enni.

Angel!
Úgy látom répárais mindenkinek mást mondanak. nekem annyit mondott a vné. hogy csak üvegest, vagy otthoni biot.

Tejcsi termelés nálam is tényleg kezd kifújni, ez a cs odakapszula egyenlőre nem segít, csak marhára puffadok tőle. Szal lehet elhagyom és még próbálkozok a sörcivel meg az olajammal, oszt evvan...

Nekem még vérzés nuku.... Többiek?

Bols!
Inkább pihenj, mi megvárunk. A lényeg, hogy túl vagytok rajta. Másik babával meg minden rendben lesz!!!

Lois!
De jó, hogy Clarod ebben is besegít. Nálunk apának arra jut ideje, hogy bevásáol, és néha-néha hétvégén főez egy levest vagy egy pörit.

Rani!
Látom rendben is volr minden. :) Pocifájással sajna nem lehet mit tenni.

Szöcsi!
Én is eltolva adom a bébikajákat, liit még a 4hósakat eszi, de próbálok saját főzésűt adni.

Képeket most nem tok nézni. :(
Mennem kell. Különben tegnap aszittem péntek van. :) Talán észrevettétek.
Szal jó hétvégét!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Mi ma 2.40-kor ébredtünk. 4.11-kor sikerült visszaaltatni Esztit. Ráadásul csöpög az eső, ki sem tudunk menni. Fúúúj de ronda nap van. :? Pedig azt mondták, sütni fog a nap! :evil: Ma megint megpróbáljuk a répát. Hátha ma több megy belőle.

Babim, azonnal írj, ha hívnak a genetikáról!

skrisz72
 
 


Rani!
Összes kölköm hason alszik, Balu alatt légzésfigyu sem volt.
vovanda
 
 


Skrisz: már tűkön ülök.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Apropó, meddig kell légzésfigyelőt használni?

skrisz72
 
 


Nnnnnya megnéztem a képeket, tök jók!Főleg sokaknál a kronológia is teccik, babák cukik :lol:

Baba!
Dobhatnál majd sms-t, mert nem leszek gépnél.

((ma sikrült tornára odaérnem :wink: ))

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba, lukas lesz a popsid! :wink:

skrisz72
 
 


Lili!
Végre már azt hittem teljesen elvesztél, azé' ne dolgozz olyan sokat!Gyere gyakrabban.

KépKép

Kép
keny
 
 


Megvan az eredmény és rossz!!!!!!!!!!!!!!!!Magzatvízvételre kell mennem. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba: francba, de minden rendben lesz a babával, csak már most kis huncut, ijesztgeti az anyját! Drukkolok nagyon!

Rani: mindkét lány hason alszik, a kórházban kizárólag így rakhattuk le őket kaja után.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Baba,
jaj ne már :( :(
biztos nagyon meg vagy ijedve, de reméljük a magzatvízvétel kimutatja, hogy nincs baj!
mikor lesz?

Krisz,
1 éves korig mondják.

angel37
 
 


kedd délre kell menni

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba nagyon sajnálom!
Biztos nem lesz semmi baj!
Nagyon drukkolok keddre!!

Egy barátnőm is most hívott sírva, hogy az AFP eredméye 0,75 lett és küldték őket genetikai tanácsadásra!
Montam neki is hogy biztos nem lesz semmi baj, ő is kedden megy UH-ra.

Borzalmas ez a nap rossz hírek rossz idő!!!
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá úúútálom az ilyet!!

Köszi lányok tehát a has az ami a legjobb.
Milán még köztünk alszik így könnyebb éccaka a szopi!
Én is halváy fénybe szoptatok egy sólámpa ég aminek halvány narancs színe van.

Most a gyerekorvotól kaptunk még egy szert ami jót tehet a pocakjának ez valami ALOEVERÁS izé.
Nagyon kíváncsi leszek segít e!

Kép

Kép
raniko
 
 


Babim,
visszakerestem, hogy mi volt a probléma a kombinált tesztnél. :( Nagyon drukkolok, hogy rendben legyen minden, hisz ilyen harcos csodababa csak egészséges lehet.

Keny,
most már nincs sok munka. Készülünk, pihenek és vásárolunk. Visszakeresés közben láttam a pocakodat. :lol: nagyon aranyos kis poci, és milyen csinos vagy. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Baba!
Nanemár :cry: , nem baj majd a magzatvíz megmutatja, hogy azért is minden okés!!!!!!!!Hétfőn ugye én is genmetikán voltam a SOTE-n, és sok csaj várt az eredményére akiknek minden (kombi, négyes, AFP) sz@r lett, és sorra jöttek ki a jó magzatvíz vizsgálati eredményükkel.Hova kell menned?Hol csinálják?

Lili!
Köszi :oops:

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
A franc essen bele (bocsánat). Szorítunk neked nagyon, reméljük, minden rendben lesz.

Krisz!
Egy éves korig szokták javasolni, mi 7 hónapos korukban leszedtük, mert rongy kölkeim elkezdték szerelni. :lol:
vovanda
 
 


ÁEK (volt MÁV), Hajdú dr.nő csinálja. 3 hét múlva lesz eredmény.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Baba:

Biztos rendbe lesz minden!!!!!!! Nekem is Hajdú Dr.-nő csinálta a méhlepény vizsgálatot. Nagyon ügyes és figyelmes.


Most csak magunkról mert igen csak fáradt vagyok.
Gréti hasmenés nagyon lassan akar műlni elvittem egy másik orvoshoz ott kiderült van egy csúnya felsőlégúti fertőzése. Most már szegénykémnek nem csak hasmenése van ha köhög és tüsszög is. Éjjel 1,5 óránként keltem inni vagy enni. Sokszor lövésem sincs miért ébreszt a telefonom éjjel.
Semmi kanalas kaját nem fogad el, szájához ér a kanál és öklendezik.
Ha hétfőig nem múlik a hasmenése akkor viszem vissza-
Tegnap szinte egész nap csak sírt, ma jobb a helyzet de anya anya ana kell!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Gyógyuljatok!
vovanda
 
 


Baba!
Basszus :( Sajnálom. Túl leszel rajta gond nélkül, és utána már tényleg csak a jó részek jönnek :roll:
Legjobb barátnőm második gyerkőcénél minden létező teszt rossz lett, aggasztó volt a tarkóredő is :( Chorionbiopsziát csináltak nekik, minden okés volt, Bence most tölti a négyet és makk egészséges nagydumás kiscsávó :)
Szorítok Drága!++++++++

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Zé mikor megszületett egyfolytában oldalra fordult.
Ő abszolút háton-alvós, de ő nem volt sosem bukós, és büfizni sem büfizett, csak néhanap. Ha bukós lett volna, biztos nem lettem volna nyugodt, és jobban erőltetem a hason szunyát.

Kat!
Nekem sincs még ciklusom. Na mondjuk nem is hiányzik, totál elfelejtettem, hogy olyan is van, fura lesz, ha lesz megint.

Légzésfigyelő:
Én úgy olvastam 2-8 hónap közötti időszak a kritikus. Én úgy tervezem, hogy nyáron, ha elutazunk nyaralni, oda már nem visszük...... bár a bébiőr miatt lehet hogy kéne.... na ezen most elmélázom :oops:

Nikó!

Szegény, Gréti, ezt olvasni is rossz :( Remélem, a hétvégétek már jobb lesz.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztk!

Lenne egy nagy kérésem a brendonba beváltható kupon akcióba van pelenkázó táska ami kéne nekem. De mi most nem tudunk elmenni a jövőhéten Brendonba. Nem megy valaki véletlen, mert ha igen akkor elutalnám a pénzt rá és kifizetném a pósta költséget is. Totál tönkre ment a pelenkázó táskánk és ez a Graco most majdnem 5000.- -al olcsóbb lesz kuponnal. Babamagazinba van a kupon, póstázom azt is ha nincs. Előre is köszi ha valaki megy.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Én elmegyek neked szívesen :) Nekem van itt egy a szomszédban :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

Van kuponod ? Küld el privibe a címedet és küldöm a kupont, meg a számlaszámot és utalom is a pénzt.

Nagyon nagyon köszike!
Mindjárt leírom mi a táska neve és melik szín kell.



Ja és tízóraira Gréti megevett 1/2 üveg almát krumplival. De nagyon sírós éjjel is sokat felsírt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Szegény Gréti, nagyon lassan javul. :(

Mi meg megpróbáltuk a sütőtököt. Egy fél üveg ment. OVKO bébiétel. Hallottatok már róla? Én még nem... :roll:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Én még nem... milyen gyártmány??
Sütőtököt szeretni szokták. Mi ma almát ettünk barackkal, szerintem vagy 300-at benyomott, azt hittem menten kidurran...nem is értem hogy fér bele ennyi :shock:

Nikó!
Ne utaljál, csak majd ha már tuti megvan. Megnéztem a B. honlapján, itt ebben a boltjukban van mindkét színből 1-1. (legalábbis gondolom, hogy azt nézted ki, mert nincs más Graco táska)
Küldöm a címemet, postázd izibe a kupont, hogy el ne vigyék :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

Vedd meg az újságot is légyszi, annak is küldöm az árát mert én csak hétfőn tudom feladni és az keddre érne csak oda.

http://brendon.hu/Products/ViewDetails/14449

Kép ez a szín kéne remélem lesz még.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Oké, így gyorsabb lesz mindenképp :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

Köszönöm! :D :D :D :D :D :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Baba, annyira szurkolok, remélem, nem lesz semmi baj!

Nikó, jobbulást, ha már egy kis szilárd kaja lement, és benn is maradt, az jó!

Rani, mi is mindig hason aludtunk! Légzésfigyunk nem volt, babák külön szobában, saját ágyban aludtak. Valszeg, azért purcantam ki az első 3 hónapban. Dokinő mondta, ha a férjem véletlenül ráfekszik valamelyik gyerekre a 130 kg-val, akkor annyi. Erre jól beijedtünk, így nagyjából a kezdetektől mindenkinek saját ágya van.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 



skrisz72
 
 


MINDENKINEK köszönöm a biztatást, a priviket, az sms-eket, nagyon jól esnek. Igyekszem nem sírni már és pozitívan gondolkodni. Annyira szép baba és ő maga a csoda!Egyszerűen rendben KELL lennie!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!


Tuti rendbe lesz!!!!!!!!!!!!!!!!
Eddigi uh.-okon rendben volt minden? Nem láttak semmit? Mire utal a rossz eredmény, nem mondták?
Enyém se volt jó annó, én pl. pecsételtem amikor csinálták és azért. De sok sok minden befolyásolja az eredményt.

Gréti 3 óra óta alszik, ma is ment a hasija 1-szer már nem annyira vizes hanem inkább nyálkás. Nem elégszik meg a 90ml tápszival már mint 2 napja . 160-at megevett ma.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, az jó, ha van étvágya. Akkor javulgat, nem?

skrisz72
 
 


Nikó, nem értem a kérdést.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Skrisz:

Igen úgy látom javul, du. is evett almát -krumplival.

Baba:

Nem emlékeztem rá de visszakerestem a hsz.-t milyen is lett az eredményed. Ez volt az egyik kérdésem, a másik, hogy már voltatok uh.-on és biztos látszott volna ha valami nem oké?
Nagyon drukkolok, hogy minden ok legyen. De úgyis az lesz!!!!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok, bekukk!!!

Csak átlóban tudtam visszaolvasni, de igyekszem innentől megint visszakapcsolódni!

Baba, Drága,
MINDEN RENDBEN LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bolsi,
óriási ölelés!!!!!!!!!!!!!!!! Pihengess!!!!!

Grétinek gyógyulást!!!!!

Nálunk:
2. napja próbálkozom este az időben altatással...hogy ne hajnali 2-kor aludjon el, mert nem bírtam már :oops: .
Most úgy "nyomjuk", hogy nem hagyom 3x aludni egy nap, csak 2x, és este 9-ig próbáljuk ébren tartani. 9-től vállon ringatás fel-alá mászkával, majd félálomban szopi, majd kiságyba letesz, de 4x kelt fel sírva idáig. Mindig fölveszem, de szigorúan sötétben mászkázunk...meglássuk...

Evés:
A kevés tejes napok száma gyarapodott.
Milupa HA pépet ajánlott egy anyuka-barátnőm (a doktornőm fel sem fogta, hogy olyan kaját írjon fel pótlásnak, amit lehet kanalazni, mert ugye üvegből nem eszünk, aztán az asszisztense értette meg...), és hál'Istennek, erre rákapott a Lány :P
Barátnőm szerint a hozzátápit is lehet majd úgy kezdeni, hogy ebbe a pépbe keverek almát, stb. Felírattam Sinlac-ot is, de azt még nem próbáltuk...
Igyekszünk a 6. hónapig most már ezen kihúzni :P

Már nagyon hiányoztok!!!!! Ha bejön ez az altatós projekt, akkor végre lesznek estéim, és tudok jönni!!!!!!!

tillidian
 
 


Sziasztok!


Till!

Köszi. Remélem beáll hamar az esti alvás és tudsz pihenni rendesen.

Grétinek kibújt az első fogacskája !!!!!! :D :D :D :D :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, akkor ettől is volt a hasmenés és tüsszögés.

Tilli, jól értem, akkor most már üvegből iszik tápszert Lencsi?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára skrisz72 2010.02.28 12:54-kor.

skrisz72
 
 


Nikó!
Valszeg a fogtól ment a hasa. Danim isfogzik, az ínyén még semmi nem látszik, de a feneke kész katasztrófa. Picit hígabbat kakál, meg szerintem ilyenkor jobban marja, mert hiába tesszük azonnal tisztába, percek alatt kicsípi...
vovanda
 
 


Vanda, Skrisz!

Igen valószínű az is okozta a hgabb székletet. Mondta az orvos, hogy mindjárt kint a foga pár nap és ez is okoz hasmenést, meg ilyenkor fogékonyabbak a fertőzésekre és lassabban gyógyulnak. Este elaludt 21:00 kor és 04:15-ig aludt, sajnos köztünk de legalább aludt. ma este már megy a helyére aludni. gonosz anya nem engedi már a köztünk alvást. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Till!
A Sinlacnak pont az lett volna a lényege, hogy ne tejalapút kapjon. Ha tejpépet adsz neki, még ha HA-t is, a Sinlac okafogyottá vált.

Skrisz!
Jónak néz ki. De a kóstolás dönti el, bejövős e :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, nálunk bejövős. Elfogyott ma a másik fél üveg tök. :lol: Aztán még legurított fél üveg kecskeméti barackot is.

skrisz72
 
 


Nikó!
Akkor meg van a fosi oka, első fogacska hihi:)

Csajok!
Nekem ma majd szétszakad a derekam brrrr..., sehogy sem jó, ülve, állva, fekve, állandóan fáj.Eddig ilyen nem nagyon volt, biztos kisfiam növekszik, helyezkedik :roll:

Baba!
Nagyon csöndben vagy, azért ne legyél olyan szomorú, mert a babád is érzi.Úgy is minden okés lesz!

Bols!
+++++++++++++

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny:

Biztos azért fáj, picúr bővíti a lakhelyét.

Skrisz:

nem mondom van étvágy Esztinek. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: