Új privát üzeneted érkezett!

Na, látod pont ezt írtam, én is!

rodina74
 
 


Api most ment el. :cry:

11-nél előbb biztos nem jön haza.

Részemről beszélgethetünk. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Úgy sajnálnám, ha visszatérne a hideg. Én tegnap már egészen kivirultam. Nagyon jól esett a meleg.

Holnap ha beszabadulok a plázába, hm... Tőlem eshet is, fújhat is, én csak vásárolok majd. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Én nem nagyon szoktam kreatívkodni. Egyedül csak azokat a szalvétatechnikás micimackós képeket csináltam. De azokat is beraktam a nagy dobozba a babruhákkal együtt. És azt nem is veszem elő, csak ha terhes leszek és elhagyom a 12. hetet!

rodina74
 
 


bikfy: Köszi az infót, holnap szétnézek, szerintem délelőtt bevásárló körutunk lesz, ha csak apus el nem megy egyedül. Idegesítjük mikor vele megyünk, meg egyébként is tömeg iszonya van. Tiszta bolond mikor vásárolunk. :lol: Én mindent megszeretek nézegetni ő meg ezt utálja. Mikor már forgatja a szemét , tudom hogy abba kellene hagynom bámészkodást.

Rodi Köszi a dícséretet a vonalzóra elég kis idióta lett, de nekem is megtetszet így. :lol:

ÓÓÓ. Mit hallok a másik szobából. Nem hiszitek apja meg a fia miről beszélgetnek. Hát a globális felmelegedésről. :lol: api magyarázza, hogy mi az. :lol: Marci meg kérdezősködik.

Most meg már a szelektív hulladékgyűjtés a téma. :lol:
Megyek meghallgatom az eszmefuttatást.

Kép
babicsek
 
 


Bikfy!
Mesélnél egy kicsit a munkádról? Mit tanítasz pontosan? Ha jól vettem ki a szavaidból, fogyatékos vagy nehezen kezelhető gyerekekkel foglalkozol?

rodina74
 
 


Nem tudom. Nekem is van vagy 4-5 zsák babaruhám, előkészítve, kivasalva, szatyorban a szekrényben.
Lehet, ha most nem vagyok terhes, elrakom. Mondjuk ha babona szerint nézem, meg sem szabadott volna vennem. Ha a pozitív gondolkodás szerint, akkor minden nap meg is kellene szagolnom és vele aludnom.

Egyelőre nem fáj, ha látom őket, de lehet mégis elrakom őket. Te miért pakoltad el a kisruhákat?

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát ezt nem hiszem el. Azt beszélik, hogy a Nap egy hatalmas gázóriás, amelyben termonukleáris folyamatokzajlanak. :lol: :lol:

Ezek megőrültek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!

De édesek lehetnek, ahogy a komoly témákról beszélgetnek!
Kár, hogy nem lehet őket most megkuksizni!

rodina74
 
 


Engem szokott a közös vásárlás kiborítani. Én mindig tudom, hogy mit akarok, és tudom, hogy hol van. Kivéve ha átrendezik az áruházat! Szóval megyek célirányosan. Ha valamit meglátok, megnézem, hogy hasonló minőségben van-e olcsóbb és kb. 5-10 mp alatt eldöntöm, hogy megveszem-e. Na apa, egy égőt is kb. 10 perc alatt vesz meg. Filózik rajta, és ezért egy egyszerű vásárlás nálunk órákig is eltarthat. Ezért én többnyire bevásárlok, majd összeszedem apát valahol az áruházban! Jó, hogy van mobil! :wink:

rodina74
 
 


Babicsek!
Én apusomat ezért nem is viszem semmiféle bevásárlásra. Meg is őrülnék tőle. :shock:

Rodi!
Igen, sérült, fogyatékos és magatartás problémás gyerekeket tanítok. Napközis tanár vagyok, 6-7-8.-os gyerekeim vannak, na meg én vagyok az angol tanár is.
Én sem vagyok nagy dekor tehetség, de ott muszáj volt megtanulnom egy-két fogást. Pl. azt, hogy hogyan lehet sz@rból várat építeni. Ráadásul öko iskola vagyunk, igyekszünk mindent csak természetes anyagokból készíteni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi: Akkor én a párodra hasonlítok. :D De milyen jó hogy nálatok is például te határozottabb vagy a vásárlás terén, nálunk meg apus az. Szóval érdekes lenne ha mondjuk mind a két fél úgy vásárolna, hogy percekig gondolkozik mi hogy legyen. Sokáig tartana a döntés. :lol:

Kép
babicsek
 
 


Láttátok már az Avatart? Érdemes megnézni? Hétvégén el kéne menni valahová, olyan régen voltam már mondjuk moziba, hogy nem is tudom mikor volt.

Kép
babicsek
 
 


Bikfy!
Szép és nemes foglalkozásod van! És nem könnyű! Minden elismerésem neked!

Babicsek!
Hát igen, ha mind a ketten olyanok lennének, mint apa, akkor a fél életünket az áruházban töltenénk!

Még mi sem láttuk az Avatart, de meg akarjuk majd nézni!

rodina74
 
 


Mi csak az esküvői öltönyét vettük együtt. Tán még a múltkor 1x elmentünk neki nadrágot venni. Felpróbálta, de nem nézhettem meg.
Hazaértünk, én leszedtem róla a blokkokat, matricákat, hát jön a karácsony, mondtam, vegye fel azt.

Hát mit gondoltok? Kb. 3 mérettel nagyobb rá. Azt hittem felrobbanok. Hogy próbálta fel? Nem is tudom, de már nem is érdekel.
Most ott áll a gatya a szekrényben.

Ennyit a mi közös vásárlásainkról. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Azért karácsonyra ráadtam, mondtam, csend legyen, anyádékhoz jó lesz. :lol:
Ez volt a bünti. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát, akkor jó bevásároltatok! Elhiszem, hogy majd megütött a guta! ÉN biztos agyvérzést kaptam volna!
Azt azért ne kívánd, hogy hízzon bele!

Tényleg Bikfy! Te kérsz számlát a ruhák vásárlásakor?

rodina74
 
 


Egy kollégám azt mesélte, hogy neki tetszett az Avatar. Férjem viszont azt mondta, nem jó. Én még nem láttam.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Hát a büntin jót nevettem! Mit szólt hozzá? ÉS az anyósodék?

rodina74
 
 


Nem kérek számlát, nem kapunk ruha pénzt. Téged érdekelne? (ha igen, privizz!) :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Tényleg nem lehet könnyű. Biztos rengeteg türelem, kitartás, és elhivatottság kell hozzá.

Én most elbúcsúzom lányok! Megyek megnézem van e még a főzőcskézős műsor.

Kép
Lehet hogy még benézek, de nem mondom biztosra.
8)

Kép
babicsek
 
 


Apa alig várja, hogy megnézzük az avatart. Csak még nem volt jó a keze, és csúszott a jégtől az utca, addig nem mert még kimozdulni sem. Talán most a hétvégén megnézzük!

rodina74
 
 


NA, most megkergült az egyik macskánk! A Login össze-vissza rohangál a lakásban és nyávog! Ilyenkor mindig azt mondjuk, hogy biztos szellemet lát! Ilyenkor teljesen be van gazolva!

rodina74
 
 


Bikfy: Ez tetszetthogy: " csend legyen, anyádékhoz jó lesz" :lol: :lol:

Kép
babicsek
 
 


Az nem érdekelt, ők mit szólnak. Mindig én vagyok a ludas a szemükben, hát most megláthatták, a fiuk még gatyát sem tud venni egyedül.

Övvel ráfogattam, aztán ennyi. Ő mondta, hogy jó. Ha jó, hát jó. Végül is uram, parancsolóm. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!

Nehogymár! Elmész? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


rodi: Ari lehet a macska. Hozzánk is ideszokott egy anyacica a kis gyermekeivel vagy 2 éve. Azóta tavaly idehozott tavasszal még 2 cicát. Ráadásul úgy néz ki, hogy mind lány. A tavaly előtti kölykökből 1 eltűnt, így vannak 4-en. De a férjemmel annyi vita van miattuk, ő nem szereti őket, én meg igen. És az a baj, hogy idevonzák a kandúrokat, azok a szédültek meg pont a bejárati ajtónkat jelölgetik meg, a jó büdös meg bejön a lakásba. Nemtudom hányszor mostuk már le domesztosszal. :shock:

Kép
babicsek
 
 


Látjátok nem bírok. :lol: :lol:
Még mindig itt vagyok.

Kép
babicsek
 
 


Bikfy!

Vizuális alkat vagyok, és elképzeltem a férjedet, bő gatyában, övvel. Hát bocsi, de körbe szaladt a szám a fejem körül!
Gondolom az a meggyőződés látszott az arcán, hogy milyen jó nadrágot vett, és milyen fess benne! :lol:
Édi lehetett!

rodina74
 
 


Babicsek!
Azt nem lehet lemosni semmivel. Én ezért nem szeretem a macskákat. Egyszer egy vadi új csizmámat tették tönkre. Ment a kukába.

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!
Hát igen, a jelölés nagyon büdös! Elhiszem, hogy utálja is a párod! A mi kandúrjaink heréltek, Mandykém nagy szomorúságára!

rodina74
 
 


Lehet kapni macskariasztó sprayt. Oda kell fújni, ahova nem akarod hogy menjen a macska, és ha a macska is úgy akarja, akkor tényleg nem megy oda. :twisted:

rodina74
 
 


Rodi!
Anyja egyből levágta, hogy nagy a gatya, előbb sopánkodott, aztán ő is kiröhögte.
Végül api is röhögött. Háááááááááááááát, így járt!!! :lol:

Kicsi cuki pofám. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeljétek a férjem felakart adni egy levelet a múltkor, végül is fel is adta, ráadásul ajánlva. Szóval az volt a poén benne, hogy a feladót, azaz magát írta a címzetthez, a bal felső sarokba meg azt a címet írta ahová küldeni akarta a levelet. Kisorakozta magát a postán feladta, fizetett háromszáz valamennyi forintot, aztán másnap megkaptuk hozta a postás. Én úgy röhögtem, hogy még a mai napig is ha eszembe jut vigyorgok rajta. És ő okoskodik mindig anyósoméknak, hogy nemtudnak emailt küldeni, pedig már hányszor elmagyarázta nekik.

Erremondtam neki, hogy ne legyen olyan nagy mellénye, mert ő meg még egy egyszerő levelet sem tud postán elküldeni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
babicsek
 
 


Rodi: Vettünk már olyat, jól befújtuk vele a lábtörlőt is, de semmi hatása nem volt. Meg sem kottyant nekik. Ezek már nagyon edzettek.

Kép
babicsek
 
 


Babi!

Ezen fetrengek. !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ki kellene őket lőni a férjemmel együtt a világűrbe! 2 Ufó!!!!!!!!!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Na, szép lehetett! :lol:

rodina74
 
 


Mindjárt jövök, 5 perc. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Küldtem pü-t!

rodina74
 
 


Bikfy, DY,
nagyon sok boldogságot kívánok névnapotok alkalmából!!!!!!!!!!!!

Nekem megint fáj a hasam, tiszta ideg vagyok ettől :twisted: :twisted: megyek és lefekszem, hátha jobb lesz egy kicsit :roll:

jó dumcsizást nektek!!!!!
Vendég
 


Babicsek! Itt röhögünk a férjemmel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati, sajnálom. Mitől fáj? Az én petefészkeim is fájnak. :x

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi, ment a válasz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok


Babicsek hát ez tök jó tök jót röhögtem

Most fürödtünk minyá eszünk és alvás.

Megyek ha még tudok akkor jövök

Nati jobbulást.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lucuzsom!

Te is itt vagy? Jajj, de jó! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bejött hozzánk egy büdös bogár, nagyon félek tőle. De kidobtam. :x

KépKépKép
bikfy
 
 


Helló Vius!

Várunk vissza.

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Gyere gyorsan, megy a filmünk. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Agymosás. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!
Nem baba lesz a dologban?

Babicsek!
Hát, ez nagyon jó! Én konkrétan besz@rtam a röhögéstől! Apa nézett,mi? :shock:
Biztos nagyon el volt gondolkozva, mikor kitöltötte a borítékot!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: