Új privát üzeneted érkezett!

Dorka, elmúlt 17 óra, remélem, már bent vagy. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jajj, bocs, Beze :oops: hát változó a szopi.
volt olyan nap amikor nyügibb volt, hogy eláég sűrűn rácuppant, tegnap pl. 11-kor szopizott délelőtt, utána meg csak reggel 6-kor.Most már nagyrészt átalussza az éjszakát, de a délutáni alváshoz mindig kell neki.Meg ha nyűgibb.
Nekünk most jön majd a 10. fogacska. :)

Dorka????????
Vendég
 


Na itt vgyok enis....miota "meggyogyultam" nem ulok itthon igy nem ulok agepen sem 8) Holnap se ngyon leszek megyek babazni a barinomhoz aztan anyuert szinten babazni 8) Penteken se nem ngyon leszek szombaton meg leszek 8) :lol: de jovok majd minden nap :wink:

Foci
Koszonom en eddig ugy tudtam az a mhny-ra van jo hatassal :shock: De mar tegnap megvettuk es iszom 8)

Tunderke
Tudtam,hogy ez marad a megoldas szamotokra igy mindenkinek jo lesz :wink: de hianyolni foglak :? gyere majd ahogy lesz netetek :!: Mikor koltoztok?

Beze
Anyci is jol elvan tunve te sem tudsz rola semmit? :roll: Enisnek mondtam,hogy jojjon a multkor :roll:

Dorka
Igen a gerincedre gondoltam....de neked muszaj ezt megnezeti mert nem jatek de ezt mar megbeszeluk :wink: Lemaradtam a szurkolassal de lelekben veled voltam alig varom mar a hireket!!!!Foto meg ilyesmi 8)

Noci
Nana,hogy novesztem a tusziket 8) enis jol van...szokasos barinok problemaja ennyi :roll: Holnapra drukkok mennek!!!

Furti
Azt hiszem az imaid meghallgattattak :wink: eszem iszom...remelem egyre jobb hirekkel szolgalhatok 8)

Csajok mennek a drukkjaim am nektek is kinek mihez kell!!!!


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2010.02.24 22:09-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Fürti, semmi gond. :wink: Akkor jól álltok már! :D

Bridget, sajnos nem, nem tudom, mi lehet vele. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!


Bocsi, hogy tegnap nem jöttem, jó későn értem haza.
Szóval csinált hüvelyi ultrahangot, még nagyon picike, úgyhogy csak a megvastagodott méhfal látszik. Pár pillantara bevillant egy aprócska pont.
Azt mondta, nyugodjak meg, nincsen semmi ond, én azért abszolút nem lettem nyugodt sajnos.
A korára sem tud tippelni, majd ha megmutatja magát.

A hasam feszül, és állandóan olyan érzésem van, mintha WC-re kéne menne, de nagyra. De nem olyan, mint amikor meg akar jönni.

Szóval továbbra sem nyugodtam meg!

Bocsi, hogy most nem írok senkinek, dolgozom, majd mielőtt megyek haza!

Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka :)

Elég erős pedig a teszted, érdekes, hogy nem látta igazán.Nekem sima uh-n is kimutatta a petezsákot az 5. héten :shock:
Szerintem nem vagy még 5 hetes.Akkor nem igen látni még.Mit mondott, mikor kell visszamenni?
Egy hét, de talán már pár nap múlva is megmutizza magát :wink:

Ismerős az érzés(a WC-re gondolok :lol: )alakul át a szervezeted :)
Vendég
 


Fürti, jövő hét szerdán kell majd visszamenni. Szerinted gáz van?
Ugye nincs, csak még túl picike!

Nagyon remélem!

A hashúzódás normális?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka
Epp ezert irtam a 6-7hetes kort :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Dorka
Szerintem is Fürtinek van igaza Bizos nem vagy még5 hete terhes Most elöszedtem a 2 terhességem uh papirjait és az 5-6 héten még csak petezsákot lattak Nekem 6 hét 4 nap akkortol volt szivverése
Minden héten kellett mennem mert a petezsák alatt volt egy bevérzett terület
Ugyhogy nem kell aggodnod minden rendbe lesz
Mikor mész legközelebb uh ra

Bridget
Nem is hallottam még olxat hogy sokat kell inni ilyen estbe

Puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 


Kriszti
Sok feherje,vorosbor,es sok-sok viz de ezek mehnyalkahartya vastagitasara vannak :roll: Tuszonovelok sajnos nincsenek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Akkor igyál rengeteget hogy jo eredményed legyen szombatra
kriszti0406
 
 


Dorka!
A hashúzódás jóóóóóóó! :wink:
Nekem is volt, és még el fog tartani egy darabig.Nekem mensis tüneteim is voltak, de valahogy más volt mégis :lol:
Ma is csináltál tesztet?
Az is lehet, hogy nekem pár nappal elnézték ám amikor 5 hets
est írtak a papirra, szerintem már diősebb volt :)

Krsizti :) neked tünetek?

Brid, most akkor neked mennyit szivnak le szombaton?
Most úgy értelmeztem, hogy több lett, mint a múltkor volt :)
Vendég
 


Brid, akkor igyál nagyon szorgalamasan!!!!
A sógornőmnek 6-t ültetettek vissza.


Kriszti, pont az a bajom, hogy adoki azt mondta, hogy kb. 5 hetes lehet, az utolsó menstruációm alapján, és én nagyon remélem, hogy nem annyi, mert még a petezsák sem látszódott egyértelműen, csak be-be villant egy kis pontocska.
Jövő hét szerdán megyek a következő uh-ra.

Fürti, nem csináltam tesztet, azt mondta a doki, hogy felesleges.
Majd max. jövő héten, mielőtt visszamegyek, ha gyanúsat észlelek vagy vmi.

Kriszti, te hogy vagy?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, szerintem nézz át a 2010. novemberi topicba(ha már inditottak olyant)a várandósságon belül, mert ott is írhatnak tapasztalatokat a lányok.
Én meg a 2008. novemberibe írogatok :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti,Dorka
Tüneteim vannak egyfolytába kevereg a gyomrom Hányingerm van a szagoktol de ez ilyenkor normális Az elején nagyon f-jt a derekam az már elmulott még a cici fájás van jelen meltartoba kell aludnom Jövö héten uh Várom már nagyon
kriszti0406
 
 


Sziasztok!


Mi is meg jöttünk! Jó ráment az egész napunk, de egy cseppet sem bánom, hisz minden a leg nagyobb rendben! Azaz úgy hall mint egy átlagos ember! És azt mondták a margit korházi eredményre, hogy minek vizsgál olyat egy neurologus, ha nem ért hozzá meg hogy ők sem vizsgálnak neurologiai esetet! Szal minden happy!!

Dorka! Elősször is ne aggodj! Nekem is 5 hetesen még csak egy kis petezsákot láttak és a 7. héten mutizta meg magát és akkor volt szívhang is! MOst az a legfontosabb, hogy szépen nyugodj meg és pihenj amennyit csak birsz! Tudom ez nem könnyü, de megéri! Beszélek én! Bár én azért az elején pihentem csak a végén nem bírtam magammal!

Kriszti! Nálad akkor viszont már szépen alakulnak a jelek! Te a jővő héten mész úgye?? Tesókkal hányos voltál??

Brid!Nagyon csurizok!!

Fürti! Neked mikor is kell nem megjönnie???

Itt csajok olyan szép idő van! De kéne főznöm rizses húsit szeretnék csinálni, de kedvem semmi! Hisz ma nagyon korán keltünk ,bár kinek mi a korán! Nekem a fél 6 az az!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok lányok!

elnézést, hogy csak így ismeretlenül írok nektek, de időnként olvasgatlak Titeket, mert Mindannyitoknak nagyon drukkolok. Én már nem leszek babás, kicsit nosztalgiázom.. :roll:


Dorka!
Ne aggódj!
Az semmi rosszat nem jelent, ha az 5. héten még nem látnak semmi egyértelműt. Csoda, hogy egyáltalán látott a doki valamit!
Kérlek, nyugodj meg, higgy a kisbabátokban, és várj!
Ennél többet most nem tehetsz!
Persze,tudom,jó volna mindent tudni, de a várandóssághoz, és a gyerekneveléshez türelem kell. (Szerintem a 9 hónap erre is tanít..)
A 7. héten De legalább 6+ valamennyi látnak először szívhangot, és azt is tudnod kell, ilyenkor rohamléptekkel fejlődik a baba. Egyébként az 5 hetes terhesség is csupán 2, jó esetben kicsit több hetes baba.
már az is nagy szó, ha a két pici sejt egyesüléséből addigra látszik szabad szemmel valami.
A hashúzódás pedig teljesen természetes tünet.

(Remélem, nem haragszotok, hogy a gondolataimmal idetolakodtam... :roll: )

Egyébként nekem 3 lányom van, és mindegyiket az Ördögnél szültem. Kissé zárkózott ember, nem túl bőbeszédű, de rendkívül jó szülész!
Nekem semmi bajom nem volt vele a 3 problémás terhességem során, mindegyik baba időre, egészségesen született.


Bridget!
Nagyon drukkolok neked!


Mindenkinek, anyukáknak és leendő anyukáknak minden jót kívánok!

Sziasztok

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


Nóci, hát ezek szuper hírek!!!! Nagyon nagyon örülök!
Rizses húsra rávetted magad? Én már alig várom, hogy hazérjek, és menjek kutyát sétáltatni, ebben a szuper időben!!!

Fürti, megfogadtam a tanácsod, írtam a topicba, Kriszta is írt!
Még mindenki a tesztes időszakot éli.

Kriszti, már kíváncsi vagyok, hogy mit mond neked a doki!Biztosan csupa szépet és jót!

Mária, örülök nagyon, hogy jöttél!!!Köszönöm a jótanácsokat.
Szerintem az építő jellegű tanácsokat, kritikákat mindenki szívesen és örömmel fogadja!
Akkor ezek szerint te is komáromi vagy! Többi dokiról mi a véleményed?

Puszi mindenkinek

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Kriszti, Dorka
gratulálok!

Bridget
szurkolok ám ezerrel :wink:

Bővebben hétvégén :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Dorka, nyugi, nincs semmi gond. Azt írtad, hogy Lexi születésnapján jött meg utoljára, az pedig nem 5 hete volt. A kis fekete pont a petezsák, ilyenkor még nem lehet többet látni. Lexinél egyébként 5+6 hetesen már volt szívhang. :wink:

Nóci, nagyon jó hírek, örülök! :D

Mária, gyere, csatlakozz hozzánk, nemcsak babákról beszélgetünk.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Elvoltam barinomnel babazni (Katanal) aztan anyuert mentem aztan haza ettem majkremes zsomlet lilahagymaval 8) Este szurom a tuszorepit 11kor 8) izgiii 8)

Furti
Annyit szivnak le amennyi lesz ...ezt elore nem tudniiii :roll: 6tuszo van nem tudom melyik ures es melyikben van mag...multkor 7tuszo volt :? es lehet hogy a 6tuszobol tobb a jo minosegu es mar elorebb leszunk mint multkor de ezt nem mennyisegre mondjak....szal nem lehet tudni meg semmit...majd szombaton kiderul :wink:

Dorka
6-ot ultettek visszaaaaaa :o na az nem semmi...mi volt ott a problema mert ilyet en meg nem is hallottam :roll: Tuti sikeruk lesz :lol:

Noci
Na latod dejoooooo Kép
Orulok,hogy minden rendben...egy kovel kevesebb :lol: Itt is szep ido volt...barinommel meg a babaval mi is setaltunk 8) Kodokat gyujtod? 8)

T.Maria
Hogyhogy te mar nem leszel babas? :shock: Biztiiiii? :roll: En kifejezetten orulok mar hogy haragudnank azert,hogy bejottel segiteni valakinek :) En is latod mondtam neki dehat ezeket jobb egy anyukatol hallani...biztos megnyugtatobb neki :wink: Gratula a 3lanyodhoz 8) 3lany :shock: huhh meg egybe se tudtam belegondolni milyen lehet :lol: Te is ott lax ahol Doriek? :roll:

Kitty
Koszonom 8) Melo?Faraszto mi azert nem tudsz jonni :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!


Dorka!
Én az Ördögön kívül még a (Nem tudom, hogyan kell írni a nevét..
:? ) Mozejko dokit ismerem.
A 3. lányom születésekor segédkezett a dokimnak, órákig ő volt velem.
Végig homeopátiás golyókat adott nekem, hogy könnyebben menjen a szülés. Nekem nagyon szimpatikus volt. (Más téma, hogy végül nem lett rá szükségem, mert császárral fejezték be a szülést) A többi anyuka, akik nála szültek, csak dicsérték, és egyébként pedig nem egy paráztatós típus, jól el lehet vele beszélgetni. (ebben nekem is volt részem, amikor visszatartáson voltam a kórházban.)

Rókay főorvos urat nem ismerem, de azt tudom, hogy mivel nekem Emma farfekvéses volt, (és nagy baba, a fejátmérője 10,4 cm volt 10 fölött automatikus császár) mindig csak legyintve mondta, hogy ááááááá, 3. gyereket simán meg lehet szülni!
ettől nekem nem volt szimpatikus, persze ettől még lehet jó doki...


Brid!
Hát, ha véletlenül becsúszna egy baba, akkor még lennék, mert megtartanám, de már nem tervezem, hogy legyen.
Nem akarok itt ömlengeni, de valóban azt érzem, a világ legjobb dolga édesanyának lenni, és kívánom mindenkinek, aki szeretné, hogy ezt átélhesse, de én átadom a lehetőséget annak, aki kéri!
:wink:


Ja, és kérdeztétek: én nem komáromi, hanem kisbéri vagyok.



Mindenkinek mennek a drukkjaim!

Sziasztok

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


T.Maria
Jaj hat azt gondolom,hogy a legcsodalatosabb erzes :D 16eves korom ota szeretnek anya lenni :roll: Hat azert en kivanom,hogy becsusszon egy kisfiu meg :wink: Majd odafont eldontik 8) Koszonjuk a drukkokat.(Nem is tudtam,hogy te meg mindig olvasgatsz 8) mert mostanaban nincs nagy mozgas itt :? )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ez lemaradt :lol:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Deee, Brid!

Én még mindig olvasgatok, és még mindig drukkolok!!!!

Szép napot!

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


Sziasztok!

Dorka! Tegnap már mire nekiálltam főzni ösze vágtam a hagymát meg a húsit jött apa, hogy most hadjam mennyünk el a postára ott hagyni egy kis pénzt! Aztán meg elvitt hambizni szal épp most rotyog a pöri alap a rizses husinka!
Tegnap sétiztatok a kis Dokussal?? Hogy vagy ma??

Brid! Hát igen! Egy mérföld kővel kevesebb!
Holnapra istenem nagyon szurkolok! Tudom, hogy Te vagy a következő! Nem akarom, hogy megint csalodj! Bár tudom, hogy te vagy közülünk itt a leg pozitívabb, és tudom, ha netán...., de te akkor is felsz és megint míg nem igen lesz a vége, de én annyira akarom neked!!

T.Maria! Ennyi csaj van apa környezetében! Igazi nőuralom!! Kell még oda egy kis pasi!!!

Közben lezártam a rizses húsit és isteni fini lett!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


MOst azon filozofálok, hogy kéne valami fincsit sütni! Úgy ennék valamit! Csak annyi gondolatom van, hogy lekváros legyen! Palacsinta volt vasárnap! Csaináljak egy fánkot?? Végül is hamar megvan csak nincs itthon élesztő és mivel esik nincs kedvem sétálni! Hmmm! Ötlet!? Bár nem van itten senki! Vagy van valami egyszerű receptetek??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és persze gyors legyen! Bár az már rajta múlik!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és neked Beze már tudom mit akartam írni! Azt, hogy nagyon jó az uj vonalzid!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nos hogy tetszik az új vonalzi?? Kábé fél órát szüttyögtem mire rájöttem, hogy melyik kodot hogy találom amit be kell írni! De a lényeg, hogy sikerált!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


DE most nézem, hogy a szöveg nem látszik benne na minjá lehet a szín miatt?? Mert az alap szint is kiválasztottam kékre mint Beze, de az sem látszik!! Jajj mááááá!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nos hogy tetszik???? Úgy látszik a szinnel volt a problémája!! na minjá probálkozom még egyet csinálni!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
Nagyon édes a kis Regi Szerintem csinálj gofrit Az lehet kakaos és lekváros is és hamar megvan

Fürti
Csomag megérkezett már

Bridget

Mennek holnapra a drukkok este gyere az eredménnyel nagyon kivéncsi vagyok

dorka
Remélem jobban vagy mint én Ma iszonyatos rosszul érzem magamat egész nap fáj a gyomrom meg kerülget a roka

puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 


Sziasztok Csajok!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Szóval bénázok :D

Brid, én mindenki véleményét ugyanolyan örömmel fogadom ám! :D
Holnap nagyon sokat gondolok majd rád!!!!!!
Addig is nagyon vigyázz magadra, és gyere és írj, hogy mi volt!
Várunk, nagyon!!!!!

Beze, Nóci szuper az új vonalzótok!!!!
Nóci, sütöttél vlamit?

Kriszti, engem is kerülget a hányinger, meg eléggé nyűgös vagyok, és már alig várom a jövő hét szerdát, hogy újra menjek a dokihoz!
Te mikor is mész?

Maria! Akkor nem lakunk messze egymástól :D
Én is úgy gondolom, hogy a világ legszebb dolga lehet anyukának lenni!
Köszönöm a tanácsokat a dokikkal kapcsolatosan! :D
Valamelyiküket biztosan meg fogom keresni :D Csak még gyűjtögetem a véleményeket!
Gyere és írj ám!

Puszi csajok!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Van egy kis időm munka előtt, így gondoltam benézek. Párom meg elment angolozni.

Mária
én is üdvözöllek, gyere máskor is! A tanácsok mindig jól jönnek!

Nóci
nagyon jó az új vonalzó, és Regi is gyönyörű rajta! Mikor láthatunk róla megint képeket?

Bridget
babázásért irigy :twisted:
Punkcióhoz drukkolok!
Meló fárasztó, de kezdek hozzászokni, mondjuk így hétvége felé azért így is elfáradok :roll:

Hétvégén kertet rendezünk, előkészítjük a szántásra, füvesítésre. Meg egy csomó fát, virágot akarunk majd ültetni, plusz lesz fóliasátrunk is 8)
Jövő hétre kérek drukkokat a páromnak, állásinterjúra megy az épülő Merci gyárhoz. Minden álma, hogy egy autógyárban dolgozzon, már két körben bejutott, ez lesz a harmadik... Mondjuk ha felveszik, akkor ki kell menni németbe, aminek annyira nem örülök, de vmit vmiért :roll:

Kép
Vendég
 


Jó estét mindenkinek!

Jelentem nem sütöttem semmit! Elővettem egy tábla csokit és befaltam! Közbe össze kaptunk apával vagy is inkább én förmedtem rá, mert lehet, hogy meg fog jönni és dulnak a hormonok! Nem tudom, de valami nem stimmel az tuti!

Köszi a vonalzó dicsit!

Kitty! Na kis mericgyáros lesz apa?? És mi lesz a feladata, ha minden oksi lesz?? És mikor derül ki, hogy felvették? És meddig kell kint lenni németbe? Vagy ez csak valami inga járat lenne??

Kriszti! 2hete volt gofri 1 hete meg a palacsinta! Szal ezekre abszolut nem is gondoltam! Így maradt egy tábla csoki!

Ja és köszönöm a vonalzó dicsit!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 



Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
tessék kibékülni apával! :wink: Mondjuk mi mindig akkor veszünk össze, ha megjön, bár mostanában nem sűrűn van ilyen, mindennek van előnye és hátránya :lol:
Két munkakörbe adta be a jelentkezést, mérnök és szerelő (van diplomája is, meg autószerelő szakmája is), most lesz egy elbeszélgetés (angolul v. németül kell beszélni a vezetőkkel), meg egy teszt. Hogy mikor derül ki ennek eredménye, azt nem tudom. Azt sem, mennyi ideig kéne németben lenni, egyesek szerint egy év :roll: Közben persze hazajöhet, de nem tudunk még erről semmit, hogy milyen gyakran, stb.
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty!
Igyekszem békülni, de ilyenkor elöjjönnek olyan sebek amik már marha rég nyomják a bögyöm és ilyenkor nem tudok igazán higgattan beszélni vele pláne most mert már fel huztam jó alaposan!
Huuu! És apácska jól beszél külföldiül?? Melyik nyelv megy neki inkább?? 1 év az szerencsére nem is olyan sok jót tesz a kapcsolatnak!!!!! Bár azért, ha az én párom készülne el 1 évre lehet én se így vélekednék a dolkoról! DE szinte minden hétvégén talizhattok! Szerencsére német ország még nem a világ vége!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
tudom, milyen ilyenkor. Én még az ezeréves dolgokat is képes vagyok felhozni :oops:
Párom angolul tud, mert most is néha kell használnia, meg ma ment angolozni egy munkatársához (aki tolmács). Mondjuk nem is baj, hogy tolódott a babaprojekt, mert azért terhesen, vagy pici babával rosszabb lenne itthon egyedül, mint így, hogy hétköznap dolgozok :roll:
Tök szép ez a kép! Imádom a rózsákat :D
Vendég
 


Kitty!
Majd azért este meglátom, hogy mit tegyek! Egyenlőre akkora füst körülöttem, hogy mingyárt robbani tudnék! Azért is ültem ide hátha van itt valaki akivel beszélhetek, mert ha még ott ülnék akor valószinű csunya veszekedés lenne!
Mióta itt ülök csak 2x kötött belém! Meg nem tetszik neki, hogy mondtam ma Ő fürdet még jó, hogy pont itt volt anyú és modta majd akkor Ő fürdet!!ÁÁÁÁÁÁÁhhh nem bírom cérnával! Nem tudom mi van velem!
Jaj én is úgy szeretnék meg tanulni angolul! De nincs olyan ismim akivel leülhetnék kicsit angolozni! Gondoltam rá, hogy elmegyek valami tanfolyamra, de ez most több szempontból is lehetetlen!!
Örülök, hogy tetszik a kép! Én is imádom a rózsákat!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Brid! Látom itt vagy! Még egy darabig én is!
Hogy vagy?? Ma nagyon aludt ki magad! Ha birsz aludj el amilyen korán csak birsz!
fennt vagyok msn-en!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bocsi csajok de en ma kis topiktalin voltam :oops: 8) 11-fel 5ig :shock: tok jo volt...egy lombikos lany jott es meg egy lany es egy harmadik aki mar kismami o majdnem jott 8) Mar ramfert kicsit a dumalas csajok meg kimozdulas...a Mom parkban voltunk :)

Noci
Ertem en mit mondassz 8) Es ugy ahogy mondod ha...akkor felallok es megyek addig amig igen nem lesz :wink: Szep az uj vonalzid :D Es vegre van uj kep is 8) Nem toltessz fel uj kepet? :roll: Rizses husi milyen lett? 8) Ittvoltam jah csak irtam egyik helyre aztan dumalas anyuval aztan most jutottam ide :oops: holnap tobbet leszek :wink: Faaaank az finoooooom :shock: Apacskara meg nem szep 1000eves dolgokat ramormolni foleg ha azt egyszer mar megbocsajtottad neki...akarmirol is legyen szo :roll:

Dorka
Akkor jo :D Sietek ahogy tudok del utan mar varhato 8)

Kitty
Uj az avatarod? 8) Parod angolozik? :shock: Neki mar most mennek a drukkok! Milyen allas?Jaah a merci gyar de akkor miert kell kimennie nemetbe?Kertetek tavaly is olyan szep volt hozzal rola fotokat 8)

T.Maria
Olvasgassal csak akkor es neha irhatsz is mi nem banjuk :wink: Es en remelem egyszer meg belendulunk itt es lesznek itt nagy beszelgetesek 8)

Enis???????Nem jossz? :roll:

Pusza a tobbieknek is holnap jovok mar tobbet 8) majd del utan!

Kriszti
Mar del utan jovok 8) Koszonooooom 8) Vonalziddal mivan? :roll: Es veletek?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nóci :? hát, ezek a veszekedések!! :lol: Én nagyon hülye p@csa tudok lenni, ielőtt megjön :? Mindenen felkapom a kakit, apa meg akkor nemnormális, ha fáradt :evil:

Kriszti :)mikor adtad fel a teszteket?Remélem a posta nem cseszett el megint valamit, mert nem kaptam meg :? Már jártam úgy múltkor is egy teszveszes cuccon, hogy nem kapta meg az illető :?

Brid :) hát mit is kivánjak holnapra?Reeeeengeteg tele tüszőcskét!!!
Gyere majd a hirekkel!

Nálunk semmi jó nincs.Apu ma volt Pécsett szivkatéterezésen és sajna nagy a baj, haza sem engedték, kedden műtik a szivét, ércsere lesz :(
Párocskám meg a munkahelyen beszipákolt valami mérges gázt és rosszul lett.Még az üzemorvos is kijött.Már semmi baja, de keresi a másik munkahelyet.Minnél előbb el akar menni innen.Hát ez lassan ölő méreg, ami ott a cégnél van :evil:
Hát ezért is sürgetem a babaprojectet is.Lehet, már nincs is használható katonája :?
Úgyhogy a mai nap katasztrófa.Csodálom, hogy nem 13.-a van :roll:
Vendég
 


Furti
Koszonom ugy legyeeeeen :D De jaj nem jo hireket hoztal nekunk :( Apukadat szornyen sajnalom...gondolom nem egyszeru mutet ez legalabbis nekem ngyon bonyolultnk hangzik :oops: Parod meg jobban figyeljen oda magara!Jol is teszi ha mast keres mert a penz jo ha van de nem mindenaron plane nem az egeszsegunk aran :twisted: Felhaborito :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello!
Látom mindenkinél vannak nyűgök....

Nálunk a szitu: Lilla meggyógyult, bár befigyelt egy kis szemcsipásodás, de csak rövid ideg, másnapra elmúlt. Aztán tegnap éjjel a Levente hányt, tele lett a párna meg minden, csere után kis lötykölés, hogy a nagyja kijöjjön, Levente sírt, mert fél a hányástól, Lilla aludt szrencsére, bár az ő lepedőjére is ment a cuccból. Szóval még fel is most kicsit a folyosón. Ez kb. fél 1-kor volt éjjel.
Két percet tettem le a fejemet, a jelenet megismétlődött, Levente sírt, csere újra, lötykölés majd vártuk lesz e még valami, néztük a tévét. Aztán újra hányt, de már szinte semmi nem jött, szerencsére ez már a mosdóba ment. Utána lefeküdtünk, szerencsére aludt jól, ma viszont hőemelkedése lett, (ja hányás közben kétszervolt vc-n, de egyenlőre nem fosimosi volt).
Mivel vírusra gyanakodtam, és gondoltam jön a hasmenés is, elvittem dokihoz. Mondta, hogy lesz még hasmenés, mert meghallgatózta a hasát, de mégse lett. Délután aludt egy jót, remélem holnapra tud enni is. Még jó hog a Lilla átaludta a dolgot, Zoli éjszakás, különben nem bírtam volna a két nyüsszögő gyerekkel egyedül.

Bocsi, most csak a magam kínjáról írtam, majd jelentkezem, mindenkinek drukk amihez épp kell neki!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kata
Jaaaj teged kihagytalak pedig akartam irni,hogy megneztem a kepeket!Liila annyira edes...es tenyleg ezeka genek milyen furcsa dolgok...mondjuk en az eleje ota mondom nekek Levente tiszta apuja Lilla pedig tiszta te :arrow: De olyan,mint a kikopott masotok :lol: Szeretnem ha nalunk is igy lenne :D

Jaaaj ez a hanyas nem hangzik valami jol :? eszembe jutott egybol mikor most volt nekem is kis rosszulletem :roll: tudod meg mikor visszamentem novemberben az a hanyos ejszaka :x hat en is kivoltam es uuuuuuutalok hanyni :x megertem Levit...emlexem gyerekkoromban amikor hanytam en is sirtam :oops:

Irtam mar de nem gyozom hangsulyozni itt Magyar orszagon eszmeletlen virusok vannak :!: :!: :shock: En is latod majdnem 3hetig beteg voltam :x apacska tolem elkapta mielott ment vissza es csorikam meg mindig beteg folyik az orra a torka gaz es kohog...es mar mikor hazament masfel hete :twisted: nem is szokott beteg lenni :roll:

Jobbulast nektek!

Zsu
Te meg elvgy utazva de remelem hamarosan jossz mar...remelem jol erzitek magatokat 8)



Fu csajok apa epp az elobb hivott mert irtam neki,hogy izgulok :oops: olyan edi :) :oops: 8) Megnyugtatgatott meg mondta menjek aludni :lol: Jaaaah es hooooovihar van megint nyujorkban :shock: kuldott fotot :shock: Na de mostmar tenyleg megyek :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?