Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy! Én is csatlakoznék! Boldog névnapot!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Dy! Puskáztam. :oops: :wink: Akkor neked is boldog névnapot!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy, Dy,

nagyon sok boldog névnapot kívánok nektek!

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Köszönöm, aranyosak és figyelmesek vagytok nagyon. :wink:

Kiki!

Kép

Hörpölj! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

köszönöm szépen a kalácsot és a kakaót, nagyon jólesett. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mondom magamban, nehogy már az én Moncsim korgó gyomorral induljon az uszodába. Inkább hajnalban keltem, oszt lefőztem a friss kakajót. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki,

jó megbeszélést, ma én is kicsit mosott vagyok, nekem is szoknom kell még ezt az éjszakai bulikat :lol:
Reggel 3/4 8-kor kezdődik a babúszás és 1 óra hossza. A babáknak elég is, Danika is mindig úgy elfárad, hogy utána alszik egy nagyot. Kivéve most, mert a riasztószerelők elözönlötték a házat a tetőtér beépítés miatt és felébresztették Dancit.

Lucuzs,

örülök, hogy ma sem jött meg. Én úgy tudom, hogyha meg akar jönni akkor utró mellett is megjön akármekkora is az adag... De embere válogatja..

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy!
Köszönöm, ez nagy segítség volt most, kómás vagyok! :)

Bikfy, Dy!
Boldog névnapot kívánok nektek én is! Bikfy, te vagy iwiw-en, be lehet jelölni (eddig nem is tudtam a keresztneved... :oops: )?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Dy-nek én is kívánok nagyon boldogságos névnapot!



Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Lassan újra elköszönök, megyek tanítani.

Jók legyetek!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodina! Épp most kaptam meg a küldeményt! Nagyon hálás vagyok érte!:D :D :D Kérhetsz tőlem bármit!:wink:
Teljesen meghatódtam, mert a másik lánynak is sikerült elküldenie, így két levelet is kaptam.
Köszönöm, hogy vagytok nekem! :D

Ölellek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Dy!
Bikfy!

Nagyon boldog névnapot kívánok !

rodina74
 
 


Hát igen, nekünk jól telt a tegnap este! :wink:
Igaz, majdnem röhögésbe fulladt! :oops:

Hát ti reggel is hogy pörögtök.
Már fent voltam 8 órakor, de még fellőttem az utrót, és feküdtem másfél órát. Aztán pakolásztam egykicsit, majd felébredt a párom. Most ment el gyógytornára!

Nálatok is lóg az eső lába?

Lucuzs!
Annyira örülök, hogy minden rendben van! Egyébként érzel valamit? Görcsölgetést, vagy bármi mást?

rodina74
 
 


Nem értem a vonalzómat. A blogomban ugyanez a vonalzó van beillesztve, és ott normálisan számol visszafelé! Igazán nem értem. Megpróbálom még egyszer beilleszteni, hátha akkor magához tér!

rodina74
 
 


Van itt valaki? Vagy csak magamba beszélgetek? :roll:

rodina74
 
 


Rodi! Hát, hogy érzek-e valamit? A hasam feszül, olyan furán. Ennyi.
Várom nagyon a hétfőt, hogy tudhassam már végre! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szerintem az jó, ha feszül. :wink:
Elhiszem, hogy várod a hétfőt! Mi is nagyon várjuk! :lol:

Na, most meg eltűnt a vonalzóm! Hát, ezt most nem értem. Még próbálkozom!

rodina74
 
 


Na, sikerült megjavítani!
Nem tudom mi volt vele, majd kíváncsi leszek arra, hogy holnap működni fog-e.

rodina74
 
 


Tegnap még én is éreztem feszülést, és görcsölgetést is, de ma reggel már semmi! :roll:
Majd meglátjuk mi lesz! De nagy erőt adna, a te hétfői zebrás teszted! :wink:

rodina74
 
 


Rodina,

jól tetted, hogy pihiztél. Utró után én is mindig nagyon szigoúan betartottam a fekvést.

Bikfy,

jó tanítást, csak keményen ahogy a képen :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs!
Szuper, hogy megkaptad az utrókat! Most már semmi sem állhat az utatokba! :) Mindjárt itt a hétfő!!! Mit terveztek hétvégére?

Rodi!
Most nálam 14 napot mutat a vonalzód, az jó, nem?
Nálunk nem csak lóg a lába, hanem esik is.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nem akarom elkiabálni, de nálunk süt a nap, de tegnap amikor mindenkinél jó volt az idő itt esett.
Mi délután fodrászhoz megyünk Danikával (festés, vágás), holnap ismét fodrász (beállítja a hajam a bálba), és kozmetikus. Várom már, szeretem, ha kényeztetve vagyok, bár a párom rendesen kiakadt, hogy kétszer megyek fodrászhoz :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kiki!
A 14 nap az már a jó! Sikerült megcsinálnom!

rodina74
 
 


Monic jó kikapcsolódást a délutánhoz! :) Azért az eredmény biztos ki fogja elégíteni a férjed is!;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


sziasztok!

Csajok,
köszönöm szépen,hogy gondoltatok rám! Nagyon de nagyon jól esett!!!! :wink:

Bikfy

neked is nagyon boldog névnapot!!!
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Halihó! van itt valaki?

rodina74
 
 


Lucuzs!
Ugye, ment a postás?

rodina74
 
 


Rodina!

Most nagyon megzavarodtam, mert én úgy tudtam, már írtam, hogy megkaptam. :oops: :lol: És tényleg írtam 10:46-kor. :lol:
De akkor rápontosítok: igen jött a postás, és megkaptam a levelet. :lol: Mégegyszer nagyon köszönöm a segítséget! :D
Puszillak!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bocs Lucuzs!
Ezek szerint valahogy átsiklottam felette! Na, akkor örülök, hogy odaért!

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok!

Én elköszönök a hétre, szerintem hétfőig nem tudok jönni, állandó vendégünk lesz. Jó pihenést mindenkinek! Akinek drukkolni kell, drukkolok, és hétfőn mindenképp jövök a jó hírekért! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Majd jövök, egyelőre ennyi:

Bikfy, Dy:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem bírtam visszaolvasni, annyit írtatok.

Én sajna kimaradtam a buliból. :(

Edinák Boldog névnapot kívánok én is!

Bikfy: Érdekelnek a szép virágaid. Én is gondolkoztam azon, hogy kikellene az enyémet is díszíteni. Mindjárt keresek is a neten valami egyszerű dolgot, mert az én tehetségem nem valami híres ezen a művészi téren. Ha kész van a kép várom!
Az alapanyagokat biztosítják neked, vagy a sajátodból megy? Nálunk akkor van ha én beruházok rá.

Nemrég szedtem le a hópelyheket az ablakról, most már ideje hogy jöjjön a tavasz.


Rodi: NAgyon tetszik a hozzáállásod! Az az egy gólya aki most jött meg, az a tiéd, figyeld meg nem egyedül jött, hanem egy kis csomaggal, ami szerdán került a pocakodba.
:wink:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Csajok, néha nekem úgy begörcsöl a petefészkem, olyan érdekes, de csak 2-3 mp-re, aztán elmúlik. Vagy újra nagyon PCO-s vagyok, vagy nem tudom. De a lényeg, hogy még nincs barna, pedig múltkor ilyenkor már volt. Ma már 24. napon vagyok. Múltkor már 21.-en is volt.

KépKépKép
bikfy
 
 


Babi!

sajnálom, hogy kimaradtál a buliból. Majd legközelebb. Mert lesz legközelebb is. :wink:

Nem ismered a Fensterbilder vagy Ablakképek magazint? Csodás dekoráció minták vannak benne.

Csajok!
Mindenkinek köszönöm a köszöntést. :wink:

Lucuzs, Rodi!
Nagyon örülök, hogy Utro rendben odaért. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy: Ez jó jel ha nincs barna! :) Vagy nem lehet hogy van megint tüsződ? Ami megrepedni készül? Előfordulhat 24. napnál is nem?

Kép
babicsek
 
 


Bikfy: Nem ismerem azokat. Újsáosnál lehet kapni?

Kép
babicsek
 
 


Kiki!
Érezzétek jól magatokat hétvégén!

Babicsek!
Remélem igazad lesz, és hozott nekem csomagot! :wink:
Én is várom már a jó időt, de sajnos a hétvégére megint hidegebbet mondtak, sőt a hegyekben még havas eső is lesz!

Bikfy!
Az nem biztos, hogy rossz, hogy a petefészked görcsölget! Az lehet a baba előjele is!

rodina74
 
 


Babicsek!

Nagyon jó az új vonalzód! :wink:

rodina74
 
 


Moncsikám!

Milyen lett a fejed? Nagyon szép lettél? Holnap van a bál?

Érezd nagyon jól magad és táncoljatok sokat!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Mit szoktatok csinálni a névnapodon? Otthon töltitek, vagy majd csak hétvégén tartjátok?

rodina74
 
 


Babicsek!

Igen újságosnál lehet kapni, de én már a SPAR-ban is láttam. Szuper mintaívek vannak benne, már csak színes papír kell, és kész is a csodás dekor. :wink:

Rodi!

Mit nem adnék érte, ha ez a baba előjele lenne!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Monic!

Tényleg, milyen hajat csinálnak holnapra? Tudod már, vagy csak holnap derül ki, hogy mit csinál a fodrász?

rodina74
 
 


Bikfy!
Nem néztél szét a környéken a bokrokban? :shock: Lehet, hogy ott lapul neked is egy csomag! :wink:

rodina74
 
 


Rodi!

Én itthon leszek, api elkéreckedett a srácokhoz. Holnap én Pesten leszek, ő Szfehérváron.
Talán vasárnap tudunk ünnepelni. Szerintem elmegyünk a kedvenc éttermünkbe ebédelni.

Mondtam neki, ne vegyen semmit, ma sok virágot kaptam a kollégáktól, szülőktől, gyerekektől. Lehet, hülye vagyok, de minek egyel több csokor virág itthon. Nekem elég, ha őszintén átölel, odabújik.

Amúgy cuki volt, vett nekem 2 adag diabetikus somlói galuskát. Ennek örültem. És az ölelést is megkaptam. Túl nagy cirkuszt amúgy nem csinálunk a névnapból.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Jobban örülnék, ha az a csomag már a pocakomban lenne. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most mi legyen? Ne nézzem a Jóban rosszbant? :oops: :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Persze, hogy ott van már!

Mi sem szoktunk nagy dolgot csinálni belőle! Én is általában kapok virágot, meg elmegyünk vacsizni.

rodina74
 
 


Többiek hol vannak?

De nézd! Egyszer úgyis elkenik a száját! :twisted: :twisted:

rodina74
 
 


Ma nem lesz bandázás, csajok? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na, gyerünk a gép elé, és trécseljünk!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: