Új privát üzeneted érkezett!

Angel, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisz,
én addig csak gyümölcsöket adtam, míg ki nem váltott egy kajálást. utána indultak a zöldek egy másik kajakiváltásért.

bírod így a munkát? mondjuk jó, hogy tudsz otthonról.
nekem baromira nem hiányzik, nem is tudom, hogy csinálnám :shock:

angel37
 
 


Skrisz, tök fura volt bemenni a Kaáliba, de Harcikát jó volt látni!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Halihó!
Csak nagyon átlóban olvastam, antibigyón élek, felfáztam és minden levegővételre fáj a hátam.

Amire emlékszem:

Borso: most nem nagyon néztem, de ha jó a memóriám, anno az Univer gyártott sima zöldborsópürét.
Zöldborsó-karfiol: legalább az egyiket meg kell próbálni szólóban, ha attól nincs baj, mehet a kotyvalék.

Katerina!
Vannak babák, akik a mozgásfejlődés beindulásával egyszerre elkezdenek rosszul aludni. Idővel ez is elmúlik.

Lois!
Reggel benéztem, de mire írtam volna, Dani kilőtte a gépet. :D Zének boldogat!

Bocsi, ennyi voltam, agyam szita. :oops:
vovanda
 
 


Vanda!
Köszi :)
Neked jobbulást :roll:

Till!
Fránya fogak :?

Angel!
Só nélkül elég tré, nem? Májat sütöd?

Skrisz!
Jó kis napirend, ügyesen alakítottad ki. Csak becsúszott némi alma? :D Mit adsz? Sütőtököt? Ha óvatosan akarod, akkor pár kanál tök, és utána meg amit szeret, gyümi, gondolom barack. Másnap már több tök, kevesebb gyümi, harmadik nap, meg mehet a teljes adag a zöldségből.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
:) Díszlövések nálunk finomfőzelék nélkül is vannak, főleg az etetőszékben evés közben. :lol: Meg kell nevelnem leánykámat, mi illik az asztalnál.

Niko!
További gyógyulást!

Lois!
Védőnőmet majd kifaggatom karfol ügyileg. Gondolom ez is babafüggő,van egy ismerősöm aki anyatej mellett 4hósan elkezdte a hozzátápit 7 hós korában a babája már igazi ragadozó husievő volt. ( Bár én azt olvastam, hogy korai dolgoknál egyszerűen emésztetlenül távozik a hami.)

Till!
Nnna, akkor kb. úgy nézhetsz ki mint én, lakásunk hasonlóképp.:) Bármikor hívhatsz, örülök neki. :D

Skrisz!
Jó kis beostás.:) Velem gond lehet, mert csak háztartás van, Litti meg angolóra. És nem elhanyagolható drága uram. :lol: Naa és így is mindenben elmaradok. na, jó egy mentség, ez az éjszakai átlag 2 óránkénti kelés.

Én már írtam, hogy a répát, krumplit is rögtön gyümölccsel adtam, nem volt gond. De ez nem jelenti azt hogy ez így helyes. :roll: De egy nap csak egyszer, nekem ezt mondta a védőnő. Egyébként ha valami nem ízlik Melikének akkor másnap adtam csak újat. (Na mondjuk ilyn csak egysze volt. :) )

Vandus!
Remélem erről van szó alvás ügyileg, csakhát már több hete tart.
Karfiol-borsó megerősítést köszi.
Felfázás az nagyon rossz. Mielőbbi jobbulást!

Bols!
Remélem rendben vagytok!

Hétvégén utazunk. Puszi és napos időt!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Lois, van egy üveg alma-tök keverékem. Gondoltam megpróbálom. :D

skrisz72
 
 


Kat!
Én is kaptam már ilyen dumákat, "hogy bezzeg a én jocókám 6 hónapos korában már babgulyást evett..."
Zétény is eléggé komótosan emészt, pedig majd 6 hósan kezdtük, azért is haladunk a kajálással csigaléptekkel. Mosat értük el azt, hogy már egész jól megemészti, amit kap.

Skrisz!

Jahogyúgy :) Az más! Azt olvastam amúgy, hogy ezekben a babakajákban olyan szinten vagy szétfőzve minden, hogy halovány emléke csak az eredeti alapanyagnak (gondolom így mehet a 4 hós kajába karfiol). Így szerintem simán adhatod bátran.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.02.25 13:17-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
tegnap végül só nélkül csináltam, szt egyáltalán nem volt rossz még nekem sem (pedig iszony sózós vagyok), örömmel megette tökkel-krumplival-répával :D, de magában is egy picit adtam neki, hogy mit szól hozzá, úgyis.

csirkemájat főzni fogom.

Katerina,
ja, enélkül is van nálunk is, csak attól nagyon durván nyomta :D
mostanában a szájával is olyan hangot ad :roll:

tegnap láttam én is zöldborsót magában, nekem is Univer rémlik!

Vanda,
:roll: jobbulást!

Bols,
:?:

angel37
 
 


Sziasztok!

Bols remélem amennyire lehet jól vagy!
Jó lenne tudni rólatok valamit! :roll:

Lois na igen ezek engem az őrületbe kergetnek, hogy bezzeg az én........ ezt csinálta azt csináta már.

Vanda te szegény jobbulást kívánok!

Mi meg vagyunk Milán sajna még mindíg küzd a pukkokkal és a böfikkel! :(
Hiába kap szinte bármit.
Éccaka mindíg 1 és 4 között fennt vagyunk azok a legrosszabb órák.
ÚÚÚÚÚgy sajnálom szegényt! :roll:
A szpoii rendbe megy talán nincs annyi tejem most mert nem érzem annyire feszülni a cicit, bár mérés szeint azért 80-90ml-t így is ki tud szopizni.
Ma megyünk ortopédiára a kis lábával mert igen csak befelé állt.
Már kezd egész jó lenni de lehet hogy kapunk lábtámaszt.
Hát kíváncsi leszek.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, drukk az ortopédiához!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, Angel, ma anyu hozott Univer-es sárgarépa főzeléket. Lehet, hogy inkább azt próbáljuk ma, nem a tökös-almást. :lol: 4 hónapos kortól lehet adni, az van ráírva. Kíváncsi leszek, hogy ízlik neki. Sima répát nem mertem neki megfőzni, mert apa a Kaiser-ben vette. Nem bio. Sima zacskós. Fene tudja milyen. Ugyan első osztályú, az van ráírva...

Aggódom Bols miatt... :roll:

skrisz72
 
 


Babim, ticker-ed elejéről lemaradt egy szögletes zárójel. Azért nem jelenik meg.

skrisz72
 
 


Krisz,
na mi ezt az univeres répafőzeléket két napja próbáltuk :lol:
répát a fogás miatt nem mertem azelőtt.
tetszett neki :D
előszörre kb a felét se adtam csak, abban sárgarépa kb 30g, ha van. (lehet, hogy nem kéne, én betartom, hogy elsőre kevesebbet adjak, könnyen lehet, hogy éjjel emiatt is műsorozott, be is kakált, pedig ilyet éjszaka sátoros ünnepekkor tesz)

szal nem rossz, kcsiit savanykás, szt Eszternek is be fog jönni! :wink:

egy ismerős anyuka (védőnője) azt mondta, hogy 1éves korig, csak konzerv répát szabad adni a gyereknek, már nem tudom miért :roll:

Rani,
ortopédiához drukk!
luficicik meg egyre kevésbé fognak feszülni, de ettől még a tejmennyiség megvan! :wink:

angel37
 
 


Angel, ciciket ne is mondd! Alig akarnak megtelni. Nagyon csökken a mennyiség. És bazi sok idő is kell. Hol van már a régi szép idő, mikor 2 óránként tele voltak... :roll: Ma anyuékkal hozattam Karamalz-ot megint. Még nem akarom, hogy elapadjon. Ráadásul úgy érzem, peteérésem van. Lehet, hogy két hét múlva beköszön piri nénje is... :( Marhára nem hiányzik. :(

skrisz72
 
 


ó, a régi méret nálam visszaállt :? kb két hete egyiknapról a másikra szotty.
de még van, a napi első kb 100ml, kora du kb 60, este tán 40ml. táp kiegészítés már mindig kell.
ha egy kaja már nem cici, már érzi a szervezet. ha még egy, még kevesebbet termel. így van ez kitalálva.
nálam már semmi trükk nem válik be, de nem is töröm magam. most kezdem a 3. kaját is kiváltani, az egyelőre tejpépes lesz, majd később főzelékes.

a vérzésem meg ma jött épp. franc, hogy nem maradt ki egy sem - ráadásul ez első hónapokban 3hetente jött :roll:

angel37
 
 


ja, Krisz,
lehet, hogy már egy hét múlva jön, ha pé-d van, ne lepődj meg.
sokáig nálam ís így volt. azért a prl szint még magas, lehet, hogy ez még nemnormális ciklus lesz.

angel37
 
 


angel37 írta:ja, Krisz,
lehet, hogy már egy hét múlva jön, ha pé-d van, ne lepődj meg.
sokáig nálam ís így volt. azért a prl szint még magas, lehet, hogy ez még nemnormális ciklus lesz.


remek... :evil:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Csak életjel! Túl a beavatkozáson, görcsök nem vészesek, magzatvíz még nem szivárgott. (Hajdú Kriszta doktornő szerint, ezek természetes velejárói a redukciónak). Fekszem egész nap, a héten, jövő héten kedden megyek kontrollra (doktornőhöz).

Puszi mindenkinek!
Olvasok, de írni nagyon nehéz így, ezért ezt most mellőzöm.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Angel!
Arra gondoltam, hogy legközelebb, ha húsleves lesz, veszek ki neki belőle már egy kis zöldséget, és az ugye kicsit fűszeres. Borsó pár kanálig volt bejövős, aztán nyammogós, tettem hozzá egy kis almát, úgy már imádta.

Lehet én lihegem kicsit túl, de én jobbnak érzem azt , amit én kotyvasztok össze neki (vagyis C.) Persze semmi baj sincs az üveges cuccokkal, de azzal sem, amit én adok, gyakorlatilag biot adok, én nyugodtabban adom ezt, mint egy iparilag előállított végterméket.

Pár napja a délutáni szopi helyett Sinlacot adok, így most ált. már csak 4X szopizik. (délelőtti kaja után még van szopi úgy 1 óra múlva). Én még nem vettem észre, hogy kevés lenne a tej. De a'szem nem vagyok túl következetes, néha inkább szopi van :oops:

Rani!

mellfeszülés akkor van ha túltermelsz, ha beáll a kereslet-kínálat, akkor nem igazán feszül.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bolsi!
Örülök, hogy jól vagy a körülményekhez képest. Most így két nappal később már nagy gáz nem lehet, igaz??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bols,
örülök, hogy bejelentkeztél! jó, hogy túlvagytok a beavatkozáson.
vigyázz magatokra, rendben lesz minden!

Krisz,
ne engem üss agyon :wink: hátha mégis vár két hetet!

Lois,
biztos jobb a házi.
sajna körülményesen jutnék biohoz, így vagyok olyan hülye, hogy megbízom abban, ami az üvegre van írva :roll:
és nemritkán számomra nem elhanyagolható, hogy egyszerűbb az üveges :oops: lustadöganya vagyok, ez van :wink:
sokszor kap olyat is, hogy házi+bébiétel.

borsó úgy magában lehet,hogy nem vmi jó, értem a nyammogást :wink:
leveszöldség jó ötlet!
védőnő nekünk is mondta.
hétvégén szt az is lesz (nem én csinálom, nagymama).



közben tettem 3 új képet a közösre, ha vki nagyon ráér és kíváncsi :wink:

angel37
 
 


Skrisz:képzeld, fel sem tűnt. :lol: :oops: Köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols, nagyon drukkolok továbbra is. Jó, hogy jelentkeztél, mert már többen aggódtunk, hogy miért nem üzensz legalább apával egy sort. Pihenj. Ölelés!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel kislányod egy tündér!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, Te mindig kitalász valami vicceset a képekre! Most épp a harisnya. Szegény gyerek!!!! :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, :mrgreen: Mámika.... :lol: Nekem a másik csíkos pólós kép teccik a legjobban. Állati helyes rajta!

Nikó, nálad meg az oroszlános kép a kedvencem.

Timi, neked meg mosolyognak a gyerekeid álmukban. Olyan édesek!

Babim, te tényleg kismami vagy! 8)

Bols, jaj de jó, hogy jöttél! Már aggódtunk! Jobbulást és jó pihit!

skrisz72
 
 


Skrisz drágám, eddig nem hitted el nekem??? :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, dehogynem! :P Hánykor kell holnap telefonálni?

skrisz72
 
 


Off: csajok, van köztetek valaki, aki Avonozik?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


A biológus hív dél ás 4 közt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, Krisz,
köszi :D
ezt a fogatlan mámi pofát vágja állandóan, cuppogni is szokott hozzá :wink:
apa kedvence is az a csíkos pólós, annyira kis színes vidám az egész kép! :D
nekem persze a harigatyás a kedvencem! :wink:

Baba,
drukkdrukk a holnapi híváshoz!!

nem Avonozok, de miért kérded?

angel37
 
 


Szeretnék rendelni valamit, amim elfogyott, de már senki nem foglalkozik vele a közelemben.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


van több hely, ahol lehet venni "direktben".
pl. az egyik Tescoban is láttam (persze nem a nagyáruház részen), meg a Keletinél is van egy bolt. hogy árban így mennyi különbség, azt nem tudom.

angel37
 
 


Baba!
Nekem van jó ismerősöm, mi kéne, és mennyire sürgős?

Angel!
Én sem magamat fényezem vele, ha C. nem csinálná meg, passz mi lenne. Bár ezek, amiket mi eszünk még egyszerűek, ti már komplexebbeket (macerásabbakat) esztek.

Én is nézem mingyá' a képeket :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


De Angel megoldása valszeg egyszerűbb :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hehe, jó a harisnyás nagyon :lol: :lol:
Mi fürdés előtt a bodyval szoktunk "Sámson-hajat" kreálni... :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
tudom :wink:
az egyik felem azért irígykedik arra, akinek van türelme pampucolni :oops: :wink: azé próbálkozom :lol: és tényleg jobb ezzel etetni :D
apa sajna nálunk nem ér rá, örülünk, ha fürdésre jön és hétvégén nem dolgozik :(

na igen, amiért egyszerűbb a bébikaja, abban eleve szépen ott vannak a kellő tápanyag arányok. saját készítésnél ez biztos csak nekem okoz gondot :roll: pl most se tudom, nem túl sok-e neki egyszerre ez a pipicici :oops:

angel37
 
 


És hozzá kell tegyem, hogy én vagyok az egyetlen, aki lelkiismeretesen töltögeti fel a képeket a porontyáról!!! (na jó, ide is felrakom :roll: )
Tessék képeket rakni, mééééég, mindenki!!!!!!!!

Ranira és Angelre nem vonatkozik a felszólítás, mert ők most raktak :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


És ez pedig légyen a 2000.-ik hsz-em vala.... :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Halihó!

Angel!
Megnézném a kiccsajt, ha kapok felhasználónevet-jelszót. Ott volt a privijeim között és hülye aggyal kitöröltem. :oops:

Kaja: nekem most muszáj volt pampucolni. Csődbe mentünk volna a legolcsóbb babakajával is, amennyit ezek ketten bezabálnak. :D

Bols!
Remélem, már nem lesz semmi baj!
vovanda
 
 


Csirkemájat belefőzhetitek a húslevesbe. Általában nem annyira szokták szeretni, heti 1X mehet.
Én adtam nekik többízű bébiételt úgy 2 hó eltolódással. Amire 6 hó volt írva, 8 hósan kapták. Répát csak üvegeset, a nitráttartalom miatt.

Angel, neked akartam még írni, ha nem vagy keveset iszik a kiscsaj, a levest nem próbáltad még? Pár kanállal paradicsom, húsleves, zöldségleves mehet. Joghurtra kíváncsi vagyok.

Bols, jó, hogy van hír rólatok!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Bols örülök, hogy életjelet adtál!
Drukkokok, hogy minden rendbe mennyen innentől!!

Lányok köszi a cici infót!
Milán kb 100 ml-et eszik minden kajálásnál.
Ennek örülök viszont aminek nem, hogy nem büfizik! :(
Többször is leveszem kaja közbe ahogy mondták. hogy büfizzen és ne fájjon a hasa de sajna nem segít!
Minden éccaka 1-4 között nincs alvás!

Az ortopédián minden rendbe volt doktornéni nagyn megdicsért, mondta hogy milyen szabályos baba és hogy elrabolja!
Mondtam neki hogy csak a testemen keresztül!!
Megnézte a csípőjét is azza is minden ok de mondta hogy azért mennyünk vissza 6 hetessen!

Jajj lányok olyan jó lenne minden ha nem fájna a hasa!
(na nem nyafogni akarok csak úúúgy sajnálom) :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Szöcsi,
na, akkor ezért mondják az üveges répát!
én is "eltolódva" adom a bébikaját! :)
hétvége után beszámolok joghurtról, levesről!
csirkemáj jövő héten majd, ja, egy héten egyszer - már ha bejön :wink:

Rani,
hurrá! :lol:
hasfájós időszaknak is vége lesz!
Makilányt is meg szokták akarni tartani vagy hazavinni! :lol: már befenyítettem a kiscsajt, hogyha rossz lesz, odaadom az egyik bácsinak a környéken!

Vanda,
küldök pü-t!

angel37
 
 


Angel, Lois, köszi, megoldódott. Egy régebbi - veletek közös felhasználó - barátnőm jelentkezett és megbeszéltem vele az Avon-témát.

Rani:örülök, hogy minden rendben volt a a dokinál.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
Köszi, megnéztem. Nagyon Maki. :D

Rani!
Nyugodtan lehet ámm panaszkodni a nem alvásra. Iszonyatosan kimerítő. Neked is csak azt tudom mondani: 3 hónapos kora után jobb lesz kicsit a helyzet.
vovanda
 
 


Rani! Nálunk is 3 hó után stabilizálódott az alvás. Éjszaka csak szűrt fénynél etess, csendben. A hasfájás is kb. 4 hósan szűnt meg, kitartás.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Bols!
Örülök, hogy túl vagy a beavatkozáson!Nagyon szorítok a köv. hetekre, hogy minden okés legyen+++++++++++++++Ölellek!

Rani!
Szóval tökéletes Milán baba, látod a doki is megmondta, álmatlan éccakák meg 1x csak elmúlnak :roll:

Csajok!
Ti hol nézegetiktek a kicsik fotóit?Valaki elküldhetné nekem is a címet.

Krisz!
Mensi brrrrrrr...., de car lehet másfél év után :evil:

Baba!
Várjuk ám a jó híreket++++++++++

Nálam minden okés, csak kicsit lökött vagyok szerdán jól lementem tornázni 10 helyett 11-kor beállítottam, néztem bambán, mire közölték 10-kor van a szerdai óra, még jó, hogy itthon megnéztem :lol:, terhességi amnézia :roll:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok Lányok!

Jól eltűntem egy időre, de tegnapig rengeteg munkám volt. Igaz táppénzen vagyok, de volt mikor behívtak pár órára amiből egy egész napos dolog lett :twisted: , és itthon is volt munkám szerencsére, csak már nagyon fárasztó volt. Estére mindig bedagadt a lábam. :? Csak néha rápillantottam a topikra, de nagyon még olvasó üzemmódban sem voltam. :(

Rani,
Gratulálok Nektek, sok boldogságot és tejcsit kívánok! :lol: Hasfájás remélem minél előbb elmúlik.

Bols,
Nagyon sajnálom ami történt veletek :cry:, Pihenj sokat és beszélgess a babáddal. Nem lesz semmi baj.

Keny, Babim,
A vonalzótokon a hetek száma teljesen megdöbbentett. :shock: Így telik az idő. :lol: Örülök, hogy rendben van nálatok minden.
Hogy vagytok?

Mi hétvégén megyünk beszerző útra. Kiságyat nézünk, matracot, ágyneműt stb. Végre már tudok ezzel is foglalkozni. Most már mással nem is szeretnék. :lol: Jövő héten dobok pocakfotót, mert hétvégén lesz itthon a gépünk.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Megváltozott a vonalzóm is. :shock: Csinálok másikat. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: