Új privát üzeneted érkezett!

Tetőőő!!!! :lol: :lol: :lol: Az enyém! Pedig nem is figyeltem, hogy már megint itt tartunk! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Halleluja, előkerült Nati is!!!


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


SZiasztok,

itt vagyok ám én is, anyukámnak van ma szülinapja, őt köszöntöttük, de mostmár vagyok :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

tnati írta:Én bekeveredtem az egérkékbe :shock: . Azt hiszem jobb lesz ha kezetrázunk a kövi talin :P


Nati! Ott a pont! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi!

Hááááááááááát persze, hogy nézem. De öcsém, ha hozzámegy az a csaj, ahhoz az aljadékhoz, én nem nézem többet.

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok, én is vagyok, de sajna nem sokáig, megint dög fáradt vagyok. :oops: Kalács jöhet, igaz, vacsoráztam, de szokás szerint kilyukad a gyomrom. :oops:

Köszi mindenkinek a vonalzó-dicsit, puszi érte.

Nati drága, arany szíved van, de tudod, megfogadtam, hogy a kistesóval lesz pozi tesztem, amit elrakok emlékbe. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Monic! Szuper, hogy megérkeztél te is!

Lucuzs! Grat a laptetűhöz!!! A magadat leevés is szerencsét hoz, nem? ;)

Ki kérdezte a folsavat? Simát szedek.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs,
én megelőlegezem neked a pozi tesztet!!!! Ennyi laptetűűűűűűűű már biztos nem véletlen!!!! :lol: :lol: :lol:

Rodina,
ugye 3*1 utrót használsz???

Én ma jártam Rencz doktornőnél. Valóban nagyon kedves, jó volt vele beszélgetni. Emberi módon magyaráz és állt hozzám. Az alacsony cukrom miatt szerinte egy nagyon enyhe ir-em van, de nem öröklött, hanem csak a súlyom :oops: :oops: miatt. Úgyhogy elmagyarázta, hogy hogyan diétázzak, kiveséztünk mindent és utamra engedett. Teljesen feltőltődve jöttem el. :P :P
Ja, és 4800-ért nyálból megcsináltattam a leident is.... reggel meg jól megcsapoltak a többi vizsgálat miatt. most egy ideig nyugi lesz :P
Vendég
 


Monic, anyukádnak boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Beszarok ezeken a képeken!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nati! Saját honlap?! :shock: :wink: :lol: Szuper!!! Hadd lássuk!!!

Bikfy! Aula kép jöhet!
Erről jut eszembe, hogy még Bogi előtt én is dekoráltam a suliban aulát Őszi tárlatra. Hát egy komplett gyümölcsöskertet varázsoltunk oda. Olyan só-liszt-gyurma gyümölcsöket, terméseket gyártottam a papírfákra! Nagyon büszke voltam magamra!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy!
Látom, holnaptól nem nézed!

Én nem tudom meddig leszek, mert nekünk ma még dolgunk van apával! :oops: Tudjátok! :wink:

rodina74
 
 


Rodi!

Dutyiba ezzel a rohadékkal!

Kép

Nem bírom ezt a Damu Rolandot. :evil:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!

Igen, 3x1-t írt fel, de még a múltkoriból maradt egy kevés és pont még tudok 12-ig 3x2-t használni! Szóval önhatalmúlag megemeltem. :oops:

rodina74
 
 


Kedves újonnan jöttek!
Nagyon ajánlom a zsíros kenyeret lila hagymával, ez Bikfy (egyik) specialitása, és hozzá a forralt bort! Mindenkinek jó étvágyat! :)
Bikfy, köszi! :wink:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati,
jó, hogy voltál ma Mens-ben. Onnan én is mindig nagyon pozitívan jövök haza.

Rodi!
Persze, hogy értjük, menj, aztán gyere vissza!
:wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hello lányok

Monic velem is talihattál volna...

Bikfy pedig ma direkt arra sétáltam de már régen eljöhettél volna..

Most értem haza pestről

Páromnak kelett mennie én meg mentem vele addig Dari anyuval volt férjem nem mehet egyedül mert alvásgondjai vannak bárhol bármikor elalszik még a volán mögött is.
Pedig úgy volt megyünk anyóst köszönteni mert ma van neki a szülinapja de áthúzták a számítást.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nati!
Tök jó, hogy neked is szimpi volt Rencz doktornő. Szerintem is tök rendes, kedves, és nagyon emberközeli.
Mennyit írt fel a gyógyszerből, és melyiket írta fel?

rodina74
 
 


A jóban rosszbant nézitek???? HOgy azok mennyit ordibálnak :twisted: :twisted: .

Monic,
boldog szülinapot Anyudnak!!!

Hát, lehet én is ünneprontól leszek, de leszédülök a székről.... és még mosni is kellene... de előtte megsuvickolni Bence kajás holmijait........ ahhhhhhhhhhhh

Honlap majd jön, ha teljes lesz. :P :P még nem az :wink:

Rodi,
én nem értem... ha már megrepedtek a tüszők, akkor hogy hogy még mindig van leckétek??? api keze rendbejött már? Vagy most mindketten otthon vagytok??? DE jóóóóóóóóóó!!!!

Beze,
most látom csak az új vonalzót!!!! nagyon tetszik!!! Javítottam a táblicskuba a durkkot :wink:
Vendég
 


Kiki!
Egészségedre!

Rodi!
Én nem is értem, miért spórolnak ezzel a hülye Utróval. Ártani én úgy tudom nem árt, maximum nem használ. Viszont ha segíthet, akkor tényleg nem értem, hova ez a spórolás. :x

KépKépKép
bikfy
 
 


NA, még nem megyek! Még traccspartizok veletek!

rodina74
 
 


Rodi,
nem kell gyógyszer, azt mondta, hogy elég a diéta is. S mivel már szedtem egy hónapig és nem bírtam, azt mondta, hogy hagyjuk. Az eredmények alapján nem tudja egyértelműen azt mondani, hogy ir, mert valószínű a 30. perben megy fel az inzulin és azért esik le nagyon a cukor 1 és 2 óránál. Szóval csak sejtés az egész, de a diéta megoldja. és a súlyvesztés a magas tsh-t is csökkenti :lol: . szóval tuti lesz minden a második lombikra.

ha kell még utró szólj, tudok adni :wink:
Vendég
 


Beze,

Képzeld, két napja hősiesen kenem Danika szemfogait, erre mára kijött a 11. alul egy őrlő. Ilyenkor azért elég balféknek érzem magam.

Csajok,

Még nem olvastam vissza :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vius!

Hűha, ez a volánnál elalvás nem hangzik túl jól. Miért húzták át a számításotokat?

KépKépKép
bikfy
 
 


én kimaradtam a zsiroskenyérből lila hagymával. pedig api oldalas liba zsiros kenyeret evett kenőmájassal... csigázzalak még benneteket??? :P :P

csurog a nyálam!!!!

Beze,
te is mindig éhes vagy????????? Én esküszöm, a fél hűtőt fel tudnám falni!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Nati!
Szuperül intézed a dolgokat, örülök, hogy feltöltődtél a dokinál, szuper az ilyen doki!

Monic!
Anyukádat Isten éltesse!

Lucuzs!
Nincs kép az auláról? Úgy megnézném.

Rodi!
Persze, persze! Kimenőd van estére! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Monic,
ez nagyon jóóóó!!! Én is így szoktam járni!!!! Nálunk már "csak" a 4 leghátsó örlő van hátra, szerintem most bújik mert írtó nyügi...
Vendég
 


Moncsi!
Szegény gyerek, akkor azért hozza napok óta neked a kencéjét. Te meg jól benézted. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindjárt jövök, el ne menjetek!

KépKépKép
bikfy
 
 


Apa keze még nem túl jó. Minden másnap gyógytornára jár, de még csak max. 60 fokosan tudja felemelni a kezét. Úgyhogy még nagyon sokat kell tornáznia. Még keddig együtt vagyunk itthon, aztán ő bemegy dolgozni, bár március végéig kiírják.

Hát igen, az inszemnél mindig elmondták, hogy a beavatkozás után még 2-3-4 napig, ahogy bírjuk, még otthon dolgozzunk rá! Mi meg szorgalmasak vagyunk!

Rendesen szurkál és görcsölget a hasam!

Beze!
Most nézem, tényleg nagyon jó az új vonalzód. Nagyon teccik!

rodina74
 
 


Hát, igen, szó ami szó, ma lekentem az egész ínyét alul és felül, biztos ami biztos :oops: :lol:
Biztos gondolhatja Danika, hogy milyen béna vagyok, zsibbasztom össze-vissza csak nem ott ahol kellene.

MInjrt jövök, kiveszem Dancit a kádból. Utána apa adja a tápszert neki úgyhogy tudok jönni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vius!
Anyósodnak is most van a szülinapja? Isten éltesse őt is!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Monic! :lol: :lol: :lol: Ez jó! Szegény gyerek! :lol: :lol: :lol:

Kiki! Próbálok képet keresni!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati, folyton. :oops: Borzalmas, de nem ehetek állandóan. :oops:
Azért kell ilyenkor szeretkezni, mert a katonákban van olyan anyag, ami előkészíti a nyálkahártyát a befogadásra. :)

Rodina, én is 3x2-t alkalmaztam, szóval jól teszed, ne ezen múljon. Dolgozni pedig igenis kell! :wink:
Miért megy dolgozni a párod, ha táppénzre vették?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok,
mindenkinek nyugodalmas éjszaká kívánok, babás álmokkal!!!!! Én kidőltem!!! :cry:

További jó bulizást!!!! :P :P
Vendég
 


Monic!
De amikor bekented, akkor nyugodtabb lett, nem? Placebo? Vagy most newm hatott úgy, mint szokott? :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze,
ahh, köszi, most már értem!!!!! De jü, ezt eddig nem tudtam!!!!
Vendég
 


beze írta:Azért kell ilyenkor szeretkezni, mert a katonákban van olyan anyag, ami előkészíti a nyálkahártyát a befogadásra. :)


Beze!
Ezt még nem is hallottam! Te miket tudsz! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati!
Jó éjszakát, szép álmokat!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!

Én sem tudtam! De jó!
Tudod, api nagyon szereti a munkáját, és már 3 hete itthon van. Szóval mehetnéke van már. Ő ilyen, nagyon szereti a főnöke is!
Úgyhogy, itthon váltjuk egymást!

rodina74
 
 


Nati!

Jó éjt! Álmodj babákkal!

rodina74
 
 


Na itt vagyok, ettem.

Most meg átkapcsoltam Fábry-ra, vinnyogok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Monic!
Szerintem Danika arra szokott gondolni, hogy az anyucija egy csoda anya! A legtökéletesebb anyuci a világon!

rodina74
 
 


Nati!

Babás álmokat kívánok!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeljétek!
Azt hittem, hogy a kutyánk a másik gazdáját várja annyira, azért nyafog, és csak most jutott eszembe, hogy biztosan éhes. Mindig utánunk szokott vacsizni, és így, hogy a gép előtt ettem a bikfys zsíros kenyeret, nem jutott eszembe, hogy adjak neki. Na, gyorsan pótoltam. Ezek után most már tényleg csak a gazdit fogja várni... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


na itt van pár:

Kép
Kép
Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

Ez szép nagyon, na majd én is fotózok.

Kiki!
Szegény kutya. :wink: Adj neki jutalomfalatot is.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Ez hihetetlen jó!!!! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Csajszik, fogalmam sincs, hol olvastam, de örülök, hogy új dolgokkal szolgálhattam. :D

Lucuzs, ez gyönyörű! :D

Kiki, még jó, hogy eszedbe jutott. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csajok, jó éjt,én is kidőltem. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Termeljük a tetőket rendesen!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: