Új privát üzeneted érkezett!

Lucuzs!
Na mi van csillagom? Te nagyon meglepsz bennünket ebben a hónapban, mi? Huncutbetyár. Remélem pozi lesz az a teszt. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Itt vagy még? Gyere, mesélj!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Alapból nem szeretem a meglepiket, de ez most jól esne. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Szia Bikfy! Itt vagyok, csak közben Bogit rendezem, öltözködés, reggeli...

Hát azóta is semmi, de sajnos a hitem nagyon messzire szállt. :( Maradt helyette a bizakodás, hogy "hátha" "olyan szép is lenne". De nincs az az erős meggyőződéses hit.

A hétfői tesztet már alig bírom kivárni, mert ez a bizonytalanság felőröl. Jó lenne már tudni mi is van?

Velem ennyi?

És te? Tetűűű! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

A bizakodás a hit kistestvére. Az is elég ám. Ne izgulj, ez már úgyis eldőlt. Nagyon szorítok. :wink:

Velem minden okés, hőm 37.1. Ma vagyok a 23. napon, semmi barnázás. Remélem így is marad. nagy bőszen eszem a barátcserjét. Csak hat valamit. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ezt most loptam, egy számomra kedves lánytól, Bry-től. Remélem nem haragszik meg érte. Nagyon jót nevettem rajta.
Nem semmi félénk ez a gólya. De a fene bánja, csak hozza már azt a csomagot.

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! És érzésed szerint mikr lehettett pé?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


18. nap körül. Vagy 19. napon. Nem tudom, de nem is érdekel. 19. napon még alacsony volt a hőm, 36.2, rá 1 napra már 36.9, tegnap meg már 37.1.

Ne kövezzetek meg érte, de én már a hőnek sem hiszek. Nekem szokott szép magas hőm lenni. 36.9, 37.0. Aztán mensi előtti napon leesik. Ha van gyerek van, ha nincs, akkor majd lesz legközelebb. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Danikával küzdök, mert 9-kor szokott kelni, csak építjük be a tetőteret és apukám meg a párom már fél 8-kor elkezdte a munkát, a bébi felébredt és azóta nyűgösködik. Remélem visszaalszik egy kicsit, akkor tudok bővebben is jönni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Bejöttem a munkahelyre egy kicsit, megnézni mizu. Valszeg hétfőtől jövök dolgozni, mert már nagyon unom magam otthon. Igaz még időnként fájok, de csak ha rosszul mozdulok. Meg egyébként is az irodai pályázatos munkámat fogom csinálni, az nem megerőltető fizikailag.

Lucuzs!
Nagyon drukkolok!

Bikfy!
Texcc a gólya.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Bumi!
Igaz, milyen király a gólya? A szemei kidülledve, valószínűleg pajzsmirigy problémái lehetnek. A csőre görbe és ha jól látom erősen gerincferdüléses is. Az önértékelési problémáit már említettem?

De ki a fene törődik vele, ha csomagot hoz. Nem igaz? :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Abból gondoltam, hogy kisfiút szeretnél, hogy fiúnak hívtad a hímivarsejteket, pedig a fele lány! :D (lehet, hogy szokás így hívni őket, de nekem szemet szúrt...) De a lényeg, nagyon drukkolok!

Nati!
Semmi gond, kérdezz nyugodtan.
Több vizsgálata is volt, ebből egyszer találtak egy darab töredezett, nem mozgó hímivarsejtet, egyébként semmit. Na, annak nem sok esélye lenne, hisz eleve egymásnak törik az utat, és jórészt beáldozódnak azért, hogy legyen aki célba ér. Csapatmunka ez! Magányos harcosok csak a lombikban nyerhetnek... :)
Másrészt viszont a genetikai vizsgálat alapján jóval nagyobb esélye lenne genetikai betegségnek, ezért sem próbálkozunk biopsziával.
Szóval kérdésedre a válasz: jobb, ha nem jön spontán, de nem is védekezünk, mert nincs rá szükség.

Bikfy!
Neked akkor inkább az április vége lenne jó talira? Édes az a gólya a kék csomagjával! ;)

Lucuzs!
Nagyon, nagyon drukkolok én is neked! Megértem, hogy a nagy hit alábbhagyott, de tényleg a bizakodás is elég! Kitartást a várakozáshoz!
Meggyógyultatok már? :lol:

Monic!
Sajnálom a korán kelést. Csináljátok a tetőteret? Azért az izgalmas lehet!

Bumi!
De jó hogy jöttél! Örülök, hogy egyre jobban erősödsz meg! Hétfőig még a fájások is javulhatnak!
További javulást neked!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Szerintem ez a gólya, nagyon bűntudatos, hogy eddig nem tudott jönni, és elfáradt a hosszú úton, hisz már évek óta repül felénk... Ezért próbál nagyon elbújni a virágok mögé. :shock: :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!

Az az igazság, hogy nekem egy nyári tali jobban esne, de ha tavasz, hát tavasz. Én nem vagyok semmi jónak elrontója. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát azért magunk között szólva lehet is a rohadéknak bűntudata. :evil: Épp elég könnyünk volt már miatta.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodikám!

Most mi a helyzet? Délig alszol?

Hiányzol ám! Mindjárt indulok a suleszba és még nem is tudom, ma milyen napod van.

KépKépKép
bikfy
 
 


Indulok a suleszba. Jók legyetek és lessétek a gólyákat! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok csak gyorsan jelenkezem.

Mivel Dari fent van és igényli a törödést nagyon annyi időt adott hogy megfőzzek gyorsan.

Igaz gyors kaja van ma sült kolbász meg sült hurka és hozzá krumpli főzelék.

Közben nagy mosást csinálok ágyneműket mosok és mikor alszik addig gyorsan kiteregetek.

ha tudok jövök és hozok majd képeket is csak nem tom még mikor.

Sziasztok Kép Anyum kezébe

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Halihó!
Ez a bűntudatos gólya nekem is tetszett! Hát engem 15 nap múlva kiengesztelhetne egy pozi teszttel. Biztos nem haragudnék rá, hogy eddig nem hozta.

Reggel már voltam dokinál, aki kiírt 12-ig, úgyhogy addig itthon leszek. De most mindjárt megyünk vásárolni és utána főzök!
Krumplifőzeléket csinálok fasírttal.

Bumi!
Örülök, hogy jelentkeztél. Tök jó, hogy minden rendben van, de azért még vigyázz magadra, ha még vannak nyilallások!

Vius!
Most látom, nálatok is krumplifőzelék van!

Kiki!
Tényleg, észre sem vettem, hogy így elárultam magam!

Jaj, tényleg azt nem is meséltem, hogy tegnap a párom a BMC-ben vette észre, hogy kutyagumiba lépett! Mi örültünk neki, de a BMC-s takarítónő nem annyira! :wink:
Hátha szerencsét hoz! Bár a galambsz@r nem hozott!

rodina74
 
 


Most nézem, lehet, hogy lehet, hogy a vonalzóm nem jól számolja a napokat? Tegnap is 16 nap volt, nem? :shock:

rodina74
 
 


Csajok! Lenne egy hatalmas kérésem! :oops:
Tudna valaki küldeni nekem két szem utró hüvelytablettát?
Még ma postára kéne adni elsőbbségivel, hogy holnapra ideérjen.
Mert ha tartom a napi 5 szemes adagomat, akkor vasárnap este elfogy, és ha hétfőn reggel esetleg zebrát pisilnék nem tudnék többet dugni, és félek az hiba lenne. Azzal a kettővel már eljutnék Tapolcára és írhatna a doki. Persze tudom sok a "ha", de nem akarom, hogy ezen múljon. Vagy nem fog?

Köszi! :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok! Nálunk hétágra süt a nap és 13.5 fok van!!! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Annyira jó! Itt a TAVASZ!!! :lol: Sőt tegnap végre az utolsó kupac hó is elolvadt az udvaron! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy,

képzeld, hogy most azonnal át kell mennem Danikával Bajára céges ügyet intézni, de továbbra sincs meg a mobilszámod, hogy rád tudjak csörögni, hogy ha 2 perc erejéig, de találkozzunk végre...
Mindegy, az enyémet most megírom priviben, bár gondolom te csak este érsz haza és akkor olvasod.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Lucuzs, nekem már nagyon régóta nincs, a maradékot még 2008-ban eladtam, sorry.

Rodina, de igen, tegnap is 16 nap szerepelt a vonin.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Moncsi, nagyon sajnálom.

Küldtem privit. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!

Utró ügyben sajnos én sem tudok segíteni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!

Dari csodálatosan szép. Ez a kis mosolygós pofi.......... :wink:

Ha én egyszer eljutok hozzátok, agyon dögönyözöm. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodikám!
De jó neked, otthon leszel márc. 12-ig? Na meg persze utána is. Igaz? :wink:

Van itt valaki?

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!

Most olvasom! Sikerült utrót szerezned?

rodina74
 
 


Lucuzs!
Ha nem tudtál szerezni,akkor küld el privibe a címed minél hamarabb!

rodina74
 
 


Lucuzs!
Ha nem tudtál szerezni,akkor küld el privibe a címed minél hamarabb!

rodina74
 
 


Rodi! Hát még nem tudom, hogy kapok-e holnap, a csaj, aki ígérte nem jelzett vissza.

De már mindegy, mert még ma fel kellett volna adni, hogy holnap ideérjen.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

Irány a kórház! Nehogy ezen múljon.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi! Azért küldtem privit!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy! Sajnos nálunk az nem úgy megy. :evil: Két hét várólista van a nőgyógyászaton, előjegyzéses. Magán dokim meg nincs most Sopronban, senkihez sem járok. És az sok lé is lenne. Persze ha úgy alakul, akkor valami megoldást biztos keresek!!! Mondta a párom, hogy ha úgy lenne, akkor hajnalban indulunk Tapolcára! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Értem.

Bár én lehet, ha nincs más lehetőség, bemennék.

1x én is így jártam. Összeszedtem a szokásos gombámat, felhívtam őket, hogy kérjek időpontot. 3 hónapra rá kaptam. Mondtam, az nem jó, ez addig nem várhat. És cirkuszoltam. Kérdezték, mi a bajom. Mondtam, ezt egyrészt nem kötöm az orrukra, másrészt ha tudnám, nem mennék orvoshoz.
Még én mondjam meg vazze a diagnózist is. :lol: Hát akkor ők mit csinálnak? Ezen akkor kiakadtam, ma már röhögök, de én nagyon osztottam akkor őket. Na lényeg a lényeg, 2 -3 napra rá kaptam is időpontot.

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!

Nagyon csajos Lexi új vonalzója. Olyan szép. :wink:

Most nem azért, de ha lesüttettétek velem azt a sok kalácsot és nem jöttök dumcsizni, akkor frászt kapok. Merre vagytok? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Lehet valami ilyen lesz mégis. Ha úgy alakulna felhívnám a régi dokimat, és bemmenék hozzá a kórházba a receptért. Csak segítene, szerintem segítene. Aztán csak utána indulnék Tapolcára.
Ez jó ötlet volt, köszi! :lol:
Jó, így együtt ötletelni, magamtól ez nem jutott volna eszembe, így simán menni fog!
Egyszer régen abban maradtunk a dokival, hogy ha plusszosat tesztele, azonnal hívom. Na most így lesz! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy! Én leszek este, csak Bogit lefektetem, meg a páromat elengedem kosarazni, aztán jövök! :D

Amúgy is meg akarom mutatni nektek az új mottómat. Most találtam, és nekem sok erőt ad! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Most értem csak haza. De már érzem Bikfyke friss kalácsának illatát! :D

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!
Küldtem pü-t!
Előre csak annyit, hogy holnap várd a postást!

rodina74
 
 


Én is leszek! A kalács mellé én kakaót kérek!

rodina74
 
 


Rodi!
De jó, hogy te tudsz segíteni Lucuzsnak. Én még nem használtam utrót, így nincs is.

Lucuzs!
Kíváncsian várom a mottót! :)

Bikfy!
Hogy alakul az aula?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Na itten vagyok.

Lucuzs!
Kizárt, hogy van olyan orvos, aki ebben a helyzetben nem segít.

Rodi!
1 kakaó rendel? Megy. Kalács is? Nyisd az ablakot. Kakaóval vigyázz, nehogy leégesse a kezed.

Kikim!
Aula szépen lassan alakul, ma már tiszta virág lett minden. Nagyon mutatós. Majd hétfőn megpróbálok képeket készíteni.

Lucuzsom!
Már nagyon várlak. Mottóstól, mindenestől. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze és Nati is jön a mai partira? Moncsi tudom, hogy lesz, ő ígérte. Csak még biztos, hogy rendezi Dancsit.

Képzeljétek, ma majdnem találkoztam Moncsival. Már ez a majdnem is boldoggá tesz. Hát ha még igaziból is összejött volna. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok!

Nektek előjön a bozótból a gólyám? Reggel még egyik helyről a másikra ment és rakta a kis csomagját, de mióta most beléptem, csak sunyít a bokorból. Mondtam én, hogy lökött ez a madár. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mit is várunk az ilyentől? Az ember hiába noszogatja, ez feszt csak be van rezelve. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nagyon finom a kakaó! Pont olyan édes, ahogy én szeretem!
A párom is kér, ha lehet!
Látom küldtél kalácsot is! HMmmm ! Az is Isteni!
Köszönöm!

Csináltam is képet róla:

Kép

rodina74
 
 


Mit néztek? Hal a tortán-t? 8)

KépKépKép
bikfy
 
 


Párodnak is küldöm. Nyisd az ablakot!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


A gólyád nálam lerakja a csomagot! :wink:

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: