Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem semmi, mennyit termeltetek, azta! :D Napközben csak olvasni tudok, este meg barátok után zuhanok az ágyba. :oops:

Köszönjük mindenkinek a dicsiket. Bikfy, anno nekem az igaz történetek és a mozi nagyon sokat segítettek, mér akkor tudtam, ha lesz gyerekem, leírom, és elküldöm a történtünket, valamint küldök fotót.

Lucuzs, én ezt nem értem. :( Nagyon-nagyon sajnálom, ölellek, és csatlakozom Bikfy jótanácsához!

Rodina drága, holnapra mega drukk!!!

Nati, sajnálom. :cry: Ha lesz több időm, írok neked mailt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy!
Hozzád majd rózsaszínűt küldök!
Egyébként mentalista lesz, én imádom!
:wink:

Nati!
Köszönöm a drukkokat! Megígérem, hogy holnap amint tudok, jövök!
Na, a doki már megelőlegezte a kismamaságot neked! :wink:
Írnám, hogy lehet, hogy ő tud valamit, de utána láttam, hogy 1 cn. Nagyon sajnálom!
De kárpótlásul tényleg fogathatnál vele egy csomagos gólyát!

rodina74
 
 


Sziasztok,

itt vagyok ám én is :lol:

Bikfy,

én is megvettem ma mindent a körözötthöz, de most értünk haza, így majd holnap esszük meg.
Hát én virtuálisan egy pohár bort azért elfogadnék.
:oops: Igazán már 2008 nyara óta nem ittam alkoholt, vagyis egyszer ittam pálinkát az egyik ebéd előtt amikor már Dávid a pocakban volt, de még nem tudtam.... De a pálinkát nem szeretem, egy jó édes vörösbort el tudnék kortyolgatni.
Én ma a Grace kilinikát nézem majd.

Rodi,

nagyon jól tetted, hogy összepakoltál, a Titok működik, hisz ezzel az agyadnak azt üzented, hogy te oda bizony nem mész többet.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Remélem a Titok nem véletlenül talált rám éppen most!
Én most nagyon hiszek! :P
Na megyek, most lefürdök, kicsit rendbe szedem magam!

rodina74
 
 


Sziasztok lányok!

CSak egy pillanatra ugortam be, most értem csak haza, és olyan fáradt vagyok, hogy vacsi aztán alvás.

Rodi!
Drukk holnapra!

Nati!
Sajnálom nagyon, hogy megjött. :(

Lucuzs!
Bocs, most nem tudom összeszedni a gondolataim, hulla fdáradt vagyok, de holnap írok, igérem!

Monic!
Mindenképpen kapsz bort! Szerzek neked édes vöröset! Ezen ne múljon a jó kedv! :lol:

Beze!
SAjnos még mindig nem tudstam megnézni a videót, de most már próbálok szakítani rá időt!

Jó éjszakát, szép álmokat mindenkinek! Vagy jó beszélgetést, aki marad! ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Hát én még vagyok mert a páromnak sürgősen el kellett mennie dolgozni. Aztán hajalban megint indul, ha egyáltalán hazaér addig.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Danika úgy aludt el, hogy a keze a pocakomon volt, és Dávidka olyan erőteljesen rugdosta a kezét, hogy még én is megijedtem. Szerintem tuti, hogy érzik egymást 8)

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Csajok, én tegnap az utolsó hozzászólásom után elaludtam, ez volt 19.48-kor és csak most ébredtem fel. De akkorát pihentem, hm.

Mára mindenkinek küldöm a drukkjaimat, különösen Rodira gondolok majd sokat.

8-tól tanítok, ma helyettesítek. Mindenkinek puszi: Bikfy :wink:


Moncsi!
Én hiszem, hogy nekik még nyitva van a 3. szemük. Egyszer olvastam róla valahol. Bizti tudnak egymásról. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi,
nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!! Lassan odaértek!!!!!!!

Lucuzs,
((((((((((((((((((((((((((((((((sok sok ölelés))))))))))))))))))))))

Este már azt hiszem jövök :P

Beze,
addig is megírod, hol kell nézni Lexikét???? Köszi!!!
Vendég
 


Jó reggelt,

Rodina,

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bikfy,

jól tetted hogy aludtál egy nagyot :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Timejka látom itt vagy! Még mindig nem kaptam meg a prividet!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodina! Millió drukk neked!!!! :lol: :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luczus
Nem írtam még privit azóta. Most leírom a gondom: gyerekem járt logora mert t betűsen beszélt, most olyan gyorsan beszél, hogy csak na. Hogy lehet ezen segíteni? Negyedéves és féléves bizijébe is beírták, hogy beszéde gyors, olykor nehezen érthető. A másik szerintem pszichés: amikor számon kérik az iskolába, akkor meg olyan zavarba van, hogy alig mer megszólalni, vagy ha igen, akkor nem igazán érteni.

Egyébként meg b.....a meg az egész mindenség ezt a sok sikertelenséget.

Monic
Daninak utólag boldog szülinapot.

Vius
Darinkának boldog névnapot.

Bikfy
Tényleg hitetlen lettem, dokim engem is elküldött, hogy nem tud mit kezdeni velem. Most csak vagyok, várok, gondolkodom, hogy mit csináljak.

timejka
 
 


Timejka,

sajnálom, hogy elküldött a dokid :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodina!
Drukkolok én is neked nagyon, és remélem, hogy nem kell a munkahelyedre menni pár évig! :)

Bikfy!
Kakaós kalács! Hm. Isteni lesz, már nagyon várom! :) De a rétes is finom!
Mindenképp kérünk fotót a feldíszített auláról! Én nagyon kíváncsi vagyok!!!!

Lucuzs!
A mensi azóta is kitart?

Nati!
Úgy látszik, már a doki is beképzelt egy babát a picidba! Ezek után most már tényleg össze kell jönnie. Te mikor mégy megbeszélni a következő lombikot?

Monic! Már most édes lehet a két lurkó együtt! ;)

Timejka!
Rég nem láttunk! mi van veled, veletek? Kérlek, jelentkezz, hiányzol!
Most látom, hogy írtál. Sajnálom a hitetlenséget. ((((((nagy ölelés)))))))

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Rodi:+++++++++++++++++

Nati drága, www.pco-szindroma.hu
metformin bébimozi

Monic, Kiki, oké. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki! Persze ráérsz a válasszal!!! :lol:

csak nagyon csöndben mondom, hogy tegnap dél óta nincs semmi...

Timejka! Sajnálom a dokit. De lehet ez egy jel, hogy most kell továbblépned!
A kisfiadat mutasd meg logopédusnak, esetleg beszédtechnikai fejlesztéssel tudnak javítani a dolgon.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki
Minden változatlan, azon kívül, hogy fogalmam sincs mi legyen, hogyan tovább. Az biztos, hogy megyek taplnasszázshoz, meg a homeos dokin tanakodom. Fogalmam sincs.

timejka
 
 


Beze,

megnéztem Lexike fotóját, nagyon aranyos kisbaba volt :lol: És tényleg ott van apa keze is :wink:
A történeted is megtaláltam, nem semmi miken mentetek keresztül...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Luczus
az a baj, hogy tök sok gyerek jár logora és nem tudják betenni, mert úgymond kell azoknak a hely, akik iskolába mennek és baj van a beszédükkel. Én megpróbálnám otthon is fejleszteni, csak nem tudom, hogy álljak neki, mert hiába mondom, hogy lassal beszéljen, elkezdi lassan mondani, aztán felgyorsul. Azt mondta a logo tanár, akihez jártunk, hogy előrébb jár az agya. De ez akkor se jó, mert tök akadályozza a beszéde szerintem a (mibe is? nem tudom megfogalmazni röviden, nekem is kéne logo?) pl. suliba a felelésbe, meg ha kérdőre vonják, inkább nem szólal meg. Szóval a tököm kivan mindennel.

timejka
 
 


Kiki
A felfázásommal nem tudom mi van, mert múlt héten hétfőn voltam, akkor még véres volt a vizeletem, de akkor már kicsit barnáztam, igaz csak most jött meg 3 napja. Hétfőn kellett volna visszamennem vizelettel, de nem mentem, merthogy megvolt a bajom.

timejka
 
 


Timejka,

nekem volt olyan fiú osztálytársam aki nagyon gyorsan beszélt, és hihetetlen jó esze volt, a fiúk között ő volt a legjobb tanuló. Tényleg igaz rájuk, hogy előrébb jár az agyuk.. Ő még sportban is nagy sikereket ért el, hosszútáv futó lett és a vb-kre is kijutott.
Ha Bencusnak lesz elég önbizalma akkor akár még előnyt is kovácsolhat ebből, hisz a tanárok szeretik ha felelésnél valaki gyorsan elmondja az anyagot.
De azért próbáld egy kicsit lassítani, de igazából halvány fogalmam sincs hogy lehetne.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Szerintem Bencének az önbizalmát kicsit visszafogja ez a gyors beszéd, de csak akkor amikor a tanítónénik kérdeznek tőle, és amikro volt nyílt nap, bementem, jelentkezett és olyan zavarba volt szegénykém, amikor bezsélt. Ezt mindenképpen valamennyire javítani, javítatni szeretném. Tanulásal nincs baj, nem azt mondom, hogy kintűmő, meg ő a legjobb, de nincs lemaradva, amit kell megcsinál. Ha jobban odafigyelne és nem járatná a száját órán, akkor még jobb is lehetne, de ne legyünk telhetetlenek. Ennél rosszabb ne legyen.

timejka
 
 


sziasztok,
hát, aranyosak vagytok, hogy jóindulatúan gondoltok a dokim asszisztensére (aki a beutalókat írta), de sajnos én már nem így látom.... elmentem magánba a dokimhoz, aki már nem itt van fehérváron, hogy egy csomó vizsgálatot szeretném megcsináltatni, legyünk túl rajta (autoimmun panel, leiden, hormon, pajzsmirigy, genteika). Ő mondta, hogy ok, persze, majd a meddőségin megkapom a beutalókat az asszisztensétől (aki magánba még mindig az assz-e és fehérváron dolgozik a meddőségin). Az asszisztens már akkor is mondta, hogy miért nem megyünk privátba genetikára - erre én, mert nincs felesleges 30e ftunk... Ok, megállapodtunk, hogy majd megyek a beutalókért. Mentem is, kész is volt, de genetika nem volt benne, mert megint győzködött, hogy ő nem tud adni, menjek privátba. :twisted: Én meg meggyőztem, hogy tud adni, adott is. De ez a leiden mutációs dolog már nem sikerült neki... Nem hiszem, hogy "véletlen" volt. A szép a dologban, hogy a dokimnak írtam vasárnap este (többnyire azonnal válaszolni szokott, ha érdeke), de most azóta nem írt. Szóval már a t...m tele van, nyilván arra megy ki a játék, hogy csináltassam meg magánba :twisted: . Nagyon de nagyon kiakadtam!!!!!!!!!!!

Persze a szervezetem megint becsapott, tornáztam, diétáztam, nem figyeltem a jeleket, de múlt pénteken azt hittem leégnek a cickóim, émelyegtem (most semmit nem szedek) - én meg örültem, mint majom a farkának, hogy húha, talán most, hogy nem is figyelem magam, sikerült. Persze én hülye, kihagytam a tornákat, nehogy ártsak a babának :oops: , stb, stb. Naná, hogy nincs baba, csak megint szívtam egy nagyot :twisted: :twisted: . Pedig most aztán már tényleg tényleg mindent megtettünk.
Most már elhatároztam, hogy lombikig élvezzük az éltet, nem próbálkozunk, mert én nem akarok ebben élni, hogy mi van ha most??? mikor tudom, hogy úgyse. Most inkább leadom az a "pár" kiló felesleget, ami rajtam van :P :lol: .

Itthon tornázok dvd-kre, figyelem mit eszek, kicsit pcos diéta, csak nem számolom. Aztán tavaszra végre megint csinos leszek és jöhetnek a kistesók csőstől!!!!!! :P :lol: :lol:
Vendég
 


Rodina,
gyönyörű a neved jeletése, lesztek is ti még nem is kicsi, hanem nagycsalád!!!!! Talán éppen most termékenyülnek meg a kicsikék!!!!!!!!!! Pihizz sokat!!!

Lucuzs,
olvastam ám a nagyon aprókat is!!!!!! :P Kívánom, hogy bárcsak a beágyazódás legyen és végre törd meg ezt a siralmas állapotot és tesztelj nekünk egy gyönyörű kétcsíkosat, majd még maradj otthon 3 évig!!!!!!!!!!!!!! Ámen!!!!!

Vius,
most van Darinka???? Akkor Istenke éltesse a kicsi lányt!!!!!

Timejka,
Hívtad Győrt??? Homeoshoz én is járok, ami meddőségre jó, az a Mastodynon cseppek - prolaktint csökkenti vagy a Hormeel S cseppek - ez ismeretlen eredetű meddőségre van.
Bencusodnak tényleg nem ártana egy szakember, aki rendszeresen foglalkozik vele.

Bikfy,
tudod már hogy kell képet feltölteni???? Mert az aulát mindképp meg szeretném nézni (no meg a pozi tesztet is!!! ). Tanító néni lévén, meg egy kis lurkóval itthon, én is imádok kreatívkodni!!! Bencusnak most madarakat akarok fellógatni. Van vmi ölteted, honnan csórhatnék alapot???
Ugye diétás lesz a kalács????? mert akkor végre én is bekajálok belőle!!!!!!!!!

Kiki,
jajj, de jó, hogy jöttél!!!!!
Én antsz-ben csináltattam meg a következőket (ingyen): Clamidia Apának és nekem, ureaplasma mindkettőnknek (ezt nem kérik a lombikhoz, de ismeretlen eredetű meddőség miatt kértük mi, hátha ez okozza - Apinak volt is, szedtünk is antibiot.
Aztán a hepatitis b, c , plusz hormonsor, pajzsmirigyet a meddőségin kértem és kaptam is beutalót, sima vérvétel volt. Meg majd kell egy ekg és teljes labor (háziorvos adja a beutalót), a lombik előtt kb 2-3 héttel, az altatás miatt.
Azt hiszem nekünk már nem kellett....
De jó, hogy kedztek Ti is!!!!!!!!!! Előttem fogsz babásodni, juhééééjjjjj!!!!!!!!
Vendég
 


MOnic kismami,
hogy van a lábad???? Ugye nem esel-kelsz mostanában??? Apa mit dolgozik, hogy éjszaka is kellett mennie?? Van már segítséged??? Ugye iiiiiiiiiiiigennnnn????
Édes lehet Danika, ahogy bokszol Dáviddal!!!!!!
Dávidot hogyan fogjátok becézni??? hogy hogy ilyen hasonló neveket kapnak a fiúk?

Beze,
hamarosan megnézem Lexikét is, kíváncsi vagyok rá!!!!!! No meg a történeted is megkeresem, bár én nagyjából már sajnos ismerem :cry: . De erős csajszi vagy, reméljük kistesó most már hamarosan spontán kopogtat!!!!!!
Vendég
 


Lányok,
itt a tavasz, nálunk már nyitva az ajtó. Egy esti virtuális kávézás után, nem volna kedvetek egy szombat vagy vasárnapi igazi randihoz??? Esetleg pcos bográcskajcihoz??? Gyerkőcök rohangálhatnak az udvaron, vagy idebenn, mi meg jót cseveghetnék, Apák meg az ebédet főzhetnék??????? Nálunk elég nagy a hely, meg az udvar is gyerekbarát, szóval msot nagyon szívesen meghívlak Benneteket egy ismerkedős, dumálós ebédre, tízóraira, uzsira, amire akarjátok. Mivel az ország minden részén lakunk, talán mi lennénk középen :P . Mit szóltok hozzá??? És még nyár előtt kellene, hogy Monic ne szüljön meg!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Képzeljétek, holnap megyek a mensbe Rencz doktornőhöz. Viszem a papírjaim és az alacsonyodó cukromat :lol: , kíváncsi vagyok, mit mond.
Van esetleg valami jótanácsotok, hogy mit kérdezzek, vigyek, mondjak, stb????

Aztán szintén holnap megyek laborba, mindenféle csudajó vizsgálatra, utána úszni Bencussal :P .

Március 12-én pedig a cégem által finanszírozott, teljeskörű éves kivizsgálásra, majd délután a Kaáliba konzultációra, hogy mikor kezdjük a második és egyben utolsó lombikot :P :P .

Aztán 16-án a 21. napi vv-re :P , és remélhetőleg befejeződnek a vizságlatok :P .

megyek, mert lassan velem lesz tele az oldal :P .

napsütéses, madárcsicsergős délutánt nektek!!!!!
Vendég
 


Szia Nati! Tök jó, hogy ilyen aktív vagy! :lol: :lol: :lol:

Jaj, egy talinak nagyon tudnék örülni!!! :lol: Én megyek!!! Meg viszem a párom, ő szeret kint sütni-főzni! Bogi meg biztos ellesz a srácokkal! :lol:
Ti hol is laktok? Székesfehérváron?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok

Rodi egésznap rád gondoltam remélem sikerült!!!

Köszi lányok ma is van Darinka de mi decemberben tartjuk.

A bunyevác naptár szerint meg jan 31 Darinka.de m dec 31.én tarjuk.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Monic, igen, de megérte várni Lexikére. Köszönjük a dicséretet!
Hogy vagytok?

Nati drága, végre olyan sorokat olvastam tőled, amiből rád ismerek, ez az, ezt szeretem!!! A 2. lombik az utolsó lesz, az tuti!
A bográcsozás nagyon jó ötlet, mi megyünk, férjem nagyon szeret főzni, és alig várom, hogy megismerjem a vejemet és a picikém leendő anyósát. :D
Én nagyon pozitív vagyok, tudom, hogy idén megint kismama leszek, csak persze azt nem, mikor pontosan. :)
Akinek kell egy kis pozitivitás, forduljon nyugodtan hozzám. :P

Lucuzs, hú, ezek nagyon biztató jelek!!! Drukkhegyek mennek!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Halihó!
Most először magamról, aztán visszaolvasok. Reggel fél 8-kor már a BMC-ben is voltunk. Majd apát hamar hívták. A doktornő 10 órára hívott vissza, de végül is csak dél körül mentünk fel az emeleti kórterembe. Láttam, hogy nagyon sok lombikos volt ma, és a rendszer is összeomlott serverhiba miatt. Két nagyon aranyos lánnyal voltam, az egyik szintén a Káliból jött át, mindkettőjüknek a 2. inszeme volt. Majd 13 óra előtt szóltak fel, hogy mehetek le. Nagyon örültem, hogy előtte meguhuztak, és megállapította a doktornő, hogy megrepedtek a tüszők. Aztán a biológusnő hozta a fiúkat és bekerültek a jó, puha meleg helyre. Nálam a méhszáj kinyitása mindig probléma, sokat szenvednek velem. A doktornő is megharcolt vele, de én ebből most semmi nem éreztem. Aztán megdöntöttek és pihiztem. A fiukat, pont 13.05 perckor engedték útjukra. Aztán még pihentem egy órát, és utána meg kaptuk a zárójelentés. A papír alapján 16-án kell tesztelnem. Szóval ennyi. Most nemrég értünk haza, kicsit görcsölgetek, de ennek örülök, mert így érzem, hogy történt valami! Utrogesztanból 3x1-t kell holnap reggeltől dugdosnom!
Én nagyon meg vagyok elégedve a doktornővel.

rodina74
 
 


Rodi!
Jó pihenést neked! Gondolom, amiatt nem jelentkeztél még.

Beze!
Megnéztelek, elolvastalak titeket. Jó, hogy te is megírtad a történeteteket. Tényleg annyira bátorító és felemelő a sok sikeres történet a képekkel! Már akkor is nagyon édes volt Lexike! :)

Lucuzs!
Írtam privit. Drukkolok nektek nagyon!

Timejka!
Remélem a talpmasszázs téged is kikapcsol picit, mint Bikfyt! Sajnálom ezt a makacs felfázást, remélem most már sikerül meggyógyulni! Nem tudom, mit lehet tenni a hadarással. :(

Nati!
De jó, hogy jöttél!
Sajnálom ezt a beutalós mizériát, kitartást! Drukk a fogyáshoz, és ahhoz is kitartást! Emlékszem én is még azokra a hónapokra, mindig reménykedtem a spontánban, nem tudtam nem gondolni rá. Mióta kiderült, hogy tényleg esélyünk sincs rá, azóta lenyugodtam, és a nem inszemes, lombikos hónapok tényleg pihenősek, mert nem is reménykedhetek. De így sokkal pihentettőbb, az biztos!
Egy igazi találka is jó lenne, tényleg!
Látom nálad is zajlanak az események! Kivizsgálások, vérvételek, szinte nem is tudlak követni! :)

Bumi!
Hogy vagy? Mi van veled? Gyógyulgatsz? Várunk vissza nagyon!

Dy!
Merre vagy?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi!
Titokban kisfiút szertnél? ;) Örülök, hogy minden rendben ment! Jó pihenést neked!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kikinda79 2010.02.24 16:56-kor.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodina drága, pihenj sokat, már kismama vagy! Örülök a jó híreknek! :D

Kiki, köszönjük. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi! Ezek nagyon jó hírek!!! Örülök, hogy jól vagy! Pihenj sokat! :lol:

Kiki! Köszi, megkaptam. Ha lesz időm, meg agyam, válaszolok. :oops: :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nagyon köszönöm a drukkjaitokat!

Nati!
Hidd el, szép lassan meg lesznek a vizsgálatok! Azért az tényleg elég undorító, hogy magánban akarnak megcsináltatni olyan vizsgálatot, amit tb-re is meglehetne! Sajnálom, hogy nem baba volt a dologban, de hidd el leszel még rosszul!

Jaj, olyan jó lenne egy ilyen tali! AZ én párom imád tüzeskedni, tehát a tűzgyújtó, és tűz fenntartó feladatok teljes mértékig ellátná!

Lucuzs!
Nagyon szurkolok az apró betűs résznek!

Kiki!
Miből gondolod, hogy titokban kisfiút szeretnék? Mert jól gondolod!

rodina74
 
 


Nati

elég bosszantó, hogy nem akarja az asszisztens megírni rendesen a beutalót :?
Tali tényleg jó ötlet. :wink: Hol is laktok pontosan?
Mi jól vagyunk, szerencsére nem amortizálom magam mostanában.Ez a része a terhességnek nagyon kellemes, mert már nincs hányinger, és még tele vagyok energiával, bár néha azért kifulladok...


Beze

írtad, hogy Lexikének jön a 11.foga. Az melyik nálatok? Mert Danikának is kint van 10, és most úgy látom, hogy a két felső szemfoga egyszerre jön, ami eléggé megviseli... Állandóan hozza nekem a dentinoxot, de azzal csak napi háromszor lehet bekenni.

Rodina

orülök, hogy túl vagy rajta, és minden rendben zajlott. Pihizz sokat, hisz te kismami vagy már.
A vonalzódra nem azt akartad írni, hogy 18 nap múlva tesztelsz?
[/b]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodina drága, én is fiút vártam, de Lexit senkiért nem cserélném el! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lucuzs,

én is nagyon drukkolok az apróbetűnek :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!!

Rodi remélem a fiúk jó úton haladnak!!!

Lányok a talihoz biztosítok helyet a Duna parton.Én imádok ott lenni.
Na mit szóltok?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


A talival kapcsolatban, nekem mindenhol jó, csak talizzunk! :wink: :wink:

rodina74
 
 


Monic!
Pont akkor próbálkoztam a vonalzóval. Ugyanis először nem akarta a dátumot helyesen számolni, és már kínomban több dátummal próbálkoztam! Aztán csak sikerült! :wink:

rodina74
 
 


Monic, a felső 4. mellett jön.

Vius, Duna-part se rossz ötlet. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok,
mi a bicske M1-től 15-20 percre, a székesfehérvári elkerülőtől kb 20-25 percre lakunk Csákváron.

Vius,
Duna parton van kerítés??? mert Bencus esze-veszetten tarol bele a vízbe és mindenhova, ha nincs ami megállítsa :P

Rodina,
de jó, hogy végre otthon vagytok a kicsikkel!!!!!! Ahh, 16 nap????? Az még nagyon messze van!!!!!!!! De az nagyon szuper, hogy nem fájt a méhszájad!!!! Pihizz sokat!!!!!

Beze,
elhiszem, hogy senkiért nem cserélnéd el Lexit!!!! Ezzel én is így vagyok!!!!!!!! Imádom ezt a kis zsiványt!!!!

Kiki,
ti védekeztek, vagy nincs rá szükség? :oops: Bocsi, hogy megkérdezem, csak nem tudom, hogy ilyenkor tuti nem termékenyül meg, vagy jobb, ha nem termékenyül meg a baba spontán....

lányok, én mára elbúcsúzom, kisuvickoltam az egész házat, ki is purcantam rendesen. Holnap csak a teapartira jövök este, egész nap úton leszünk! Szép álmokat mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok, ma hosszú és kaka napom volt, de megpróbálok gyorsan mindenkinek írni.

Rodikám!
Jó, hogy megint kismama vagy. Szorítok nagyon, hogy ne kelljen visszamenned dolgozni. Legalább 3 évig.

Nati!
De jó, megint kis locsi-fecsi lettél. Meggyógyultál, erős vagy újra. Gratulálok. :wink:

Nati, Vius!
Találkozó nagyon jó ötlet, én benne vagyok. Május és június viszont vizsgaidőszak.

Lucuzs!
Nagyon drukkolok, de hát ezt úgyis tudod.
:wink: Engem most semmi más nem érdekelt, csak az apróbetűsöd. Sikerülnie kell!!!

Beze!
Ilyen gyönyörű kiscsibém lenne, én sem cserélném 10 fiúra sem.
:wink:

Moncsi!
Hogy lehet az, hogy mi viszonylag közel lakunk egymáshoz és még sosem találkozhattunk? Pedig de megdögönyözném Dancsit. Édes kis pofa lehet, ahogy hozza a kencét.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikim!
Lesz kalács és rétes is, csak gyere!!! :wink:

Timejka!
1000%-ig megértelek. De valahogy ki kell kászálódnod a gödörből. Engem sem vállal tovább a doki, mit van mit tenni. Így legalább megvan a lehetősége annak, hogy találjak egy újat, egy jobbat. Nem tudlak mivel bíztatni. Csak egy dologgal. Gondolj arra, hogy ennél rosszabb már nem lehet, legalábbis baba ügyben. Csak és kizárólag nyerni tudunk. Nincs lejjebb.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt Csajszikáim! Ébresztő! :wink:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Natika!

Nagyon nagy kérés a táblázat?

Jó lenne tudni, ki hol tart. Ha van egy csepp időd, megcsinálod? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Helló Csajok! Jó reggelt!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: