Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Sajnos Gréti is elkapta a hasmenést és persze apa is. Remélem megússzuk kórház nélkül. Nagyon ügyesen viseli picit nyafis csak. Adnom kell neki normaflort és sokszor de keveset enni. Remélem sikerülni fog, tegnap du. 5-kor evett és hajnal 2.-ig semmit nem tudtam bele imátkozi. Ma is eddig 100, 180 tápszi ment le de persze ki is jött. Most alszik én eszek és pihenek vele.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Keny: gratula a kukishoz! Igen, igen, ez a poci már jól látható! :D

Nikó: jobbulást nektek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Keny, helyes poci! :lol: Gratula a fütyihez! :wink: Nevet mikor választotok?

Babim, te szégyenlősködsz? Nem dobsz egy pocifotót? Katerina, kicsit összekeverte a dolgokat, ne izgulj! Loisnak is válaszolt olyanra, amit nem is ő írt... :wink:

Nikó, sok-sok gyógypuszi az egész családnak.

Hanna, örülök, hogy jobban vagy. Olivér már kész férfi. :wink: Mindig élvezettel nézem a videóit. :D

Rani, beszéltél a védőnővel?

Tobi, puszi nektek! Majd gyere, ha tudsz.

skrisz72
 
 

 
 

Hanna,
nagyon édi nagyfiú! :lol:
tényleg tejtesó is van? akkor szépen el vagy látva!!
szerintem napokban mérhető, és én kifújok. de sebaj, szép, hogy eddigis ment.
Olivér hogy áll a főzelékekkel?

Makilány már teper, egyelőre vízszintben! :lol:

Nikó,
családi jobbulást nektek! :?

Katerina,
köszi, aaaz biztos, hogy akarata az van nekije :roll: :lol:
szt meg lehet próbálni a brokkolit óvatosan először egy kicsit!

angel37
 
 


Angel, tegyél képet a teperésről! :D

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Köszönöm még az infókat!

Skrisz a gyerekorvossal beszéltem mert vele is kellet.
Azt mondta sokszor álljunk meg etetés közbe és sokszor böfiztessem hosszú ideig.
Vette apa Infacolt is most ezt próbáljuk.

(Gyerekek az ember míg nincs gyereke nem is tudja mennyire jó hallani egy jó izü rottyot!Nekem ma ezek az apró örömök!! :lol: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Keny, szééép poci és gratula a kukishoz! :D

Nikó, jobbulást az egész családnak!

Hanna, nagyon szép kis krapek Oivér! Örülök, h jobban vagy és KÖSZÖNÖM!

Tobi, jó h be tudtál nézni. Puszi nektek!

Ma már a barnázás kezd alább hagyni, így a múltheti elmaradt vérvételre sikerült eljutnom. 7 kémcső vértől szabadultam meg, de legalább ez is megvan.
Szeretném siettetni az időt és a holnapi napon túl lenni! :oops:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, szorítok neked holnap++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols drága! Kívánom, hogy minden nagyon simán menjen, és mihamarabb túllegyél az egész beavatkozáson.

Rani, pont ezt mondtam tegnap a férjemnek, hogy hogy elítéltem az anyukákat, hogy csak arról tudnak beszélni, hogy mekkorát pukizott, meg kaksizott a gyerek. Most már értem miért. Az egyik legfontosabb dolog a gyerek életében. :D Boldog vagyok, hogy ezzel nincs gond!

skrisz72
 
 


Bols!
Holnapra nagyon sok szerencsét Nektek, és az elkövetkező hetekre is!!!

Hanna!
Nagyon aranyos a fiad!

Angel!
Teperés :lol: , jópofa lehet, akkor megy a pakolás, lerángatás is.

Nikó!
Gyógyuljatok meg!Hasmenés hess!

KépKép

Kép
keny
 
 


Kép

16w+2d

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna, ez milyen babakocsi? Hasonlít arra a multifunkciósnak a sportosára, amit kinéztünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Betegeim alszanak, én nem tudok. Görcsbe a gyomrom félek Gréti miatt nagyon. Nem tudom ha úgy alakul hova vigyük korházba . Ha lenne vélemény szívesen hallgatom.
Nálunk nincs gyerek fertöző csak felnőtt és ide kerülnek a gyerekek is ha kell. Grétit is oda kell vinni ha jelentkeznek a kiszáradás tünetei nála. Mardhatok vele de nem tudom milyen ellátásba lenne része egy 5 hónapos babának egy nem speciális gyermek fertöző osztályhoz képest.
Szóval ha ez nem akkor a Heim Pál vagy Székesfehérvár ahol született. Egyforma távolság a kettő. Ti merre indulnátok ha úgy alakul?

Vizes a hasmenése teljesen, ami picit bíztató az hogy délelőtt 25 percel evés után ment a hasa du. pedig 2 óra után. Láza nincs és a kedve is jó egyenlőre. Apával úgy beszéltük meg éjjel is keltjük 1,5 óráként enni meg közte egyszer legalább inni.

Baba:

Csini a pocid!

Bols:

Nagyon szorítok nektek holnap!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Csak nagyon átlóztam, bocsika...

Összes pocak és baba nagyon szépséges, így tovább mindenki! :-)

Rani!
A híg kaki normális, elvégre folyékony a kaja is. Rossza anyatej nincs, a saját tejed összetétele mindig a baba korához igazodik, emiatt se izgulj.
Attól, hogy már nem akar "szétrobbanni" a melled, hidd el, van benne annyi, amennyi kell. Egy idő után beáll a termelés és elmúlik az állandó telítettség.

Nikó!
Megpróbálhatsz a kis betegnek egy kis vizet adni. Jó eséllyel fogyni fog, de ha nem szárad ki, nem lesz belőle kórház! Jobbulást nektek!

Angel!
Fotót kérünk. :D
vovanda
 
 


Keny és Baba nagyon szép pocik!!
Olyan furi, hogy nekem már nincs!

Bols holnapra sok szerencsét, és remélem hamar túl leszel rajta!!

Skrisz igen ezek az apró örömk!! :lol:

Vanda köszi az infót remélem azért beáll nemsokára a tejci tremelés.
Ma minden etetésnél 90-et szopizott! :D
(zabagép)

Rakok fel képeket a közös tárba ha valakit érdekel!

Kép

Kép
raniko
 
 


Nikó: Fehérvár! Én bent laktam anyaszállón, amíg bent voltak a lányok. Ha még van tejed és Gréti kapja, akkor ingyenes, kajára be lehet fizetni. Ha nem kap már anyatejet, akkor valamennyit fizetni kell, de nem tudom mennyit. A kaja, ha jól emlékszem 1 napra 700 Ft, reggeli-ebéd-vacsora. A szülészet épületében vannak az anyaszobák, 3 ágyasak, mindegyik fürdőszobás, a fertőző osztály másik épületben van. Ennyit tudok róla.

Bols: holnapra a lehető legjobbakat kívánom! Sok-sok erőt nektek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babim, azta milyen szép poci! :lol: Teccik.

skrisz72
 
 


Keny!
Nagyon látványos a változás, cuki!! :D Grat a KisPasihoz! Jól jártok, sok itt a csajszi :wink:

Baba!
Ez már letagadhatatlan, szééééép!!! :D

Hanna!
Aranyos vagy, köszi!! :D Olivér cuki, jó kis verda :) Betegség :(

Nikó!
Sajnálom, remélem nem lesz kórház a vége! :?

Hehe, én is hosszasan tudok témázni a Kölköm bélműködéséről... ez már csak így van, ha Anyák leszünk :roll:

Mi ma dottorénál jártunk 8850 és 72 cm a Ded. Szerinte fogak mindjárt kinn (múltkor is ezt mondta :) ), kaptuk szurit is, de hősiesen álltuk. Ja és kúszunk, meg tapsikolunk is :shock: :shock: :shock: És úgy fest ránk tört a "szepszó" (másik topikban olvastam, hogy így becézik a szeparációs szorongást, ez annyira béna, hogy már jó.... :roll: ) Mindenkinél nyuszipicsa, de az kezemből ezerrel cimbizik. Holnap megyünk kicsit fürdőzni C.-vel, (vettem ma új fürdőruhát, amiben kevésbé leszek remélhetőleg Pam-es :wink: ) nem tudom hogy fogja viselni, ha eltűnök.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bolsi!
Holnapra ++++++++++++++++

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Bols, mára hatalmas drukk és együttérzés! Sok erőt! Kívánom, hogy gyorsan és a lehető legkevesebb testi/lelki fájdalommal jussatok túl ezen a nagyon nehéz időszakon és megújult erővel menjetek tovább! Mostantól majd minden rendben lesz! Most nehéz, de az egészséges babára kell koncentrálni! Ölellek!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols, gondolok rád!

Baba, már csak egyet kell aludni!

Lois, jó pancsizást!

skrisz72
 
 


Nikó!
Mihamarabbi gyógyulást az egész családnak! :(

Baba!
Persze hogy nem rád gondoltam.... :oops:
Naa ez a kialvatlan anyuka kétfelé koncentrál tipikus esete. :)
Ezennel küldök neked egy virtuális bocsánatkérő tavaszi csokrot!

És Bols neked is!
És persze továbbra is drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Angel!
:) Nagyon édi lehet.

Ma sem lesz túl jó napunk, Litti nyügi az éjszaka is fárasztó volt.
Puszi

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina, sajnálom az éccakát. Nálunk most jó volt, csak reggel 5-kor ébredt a csemete.

skrisz72
 
 


Katerina!
Kávé?? :wink:
Nálunk megint kicsit elromlott. Nem nagyon azért, elmúlt 4 napban reggel 7-ig egyben a saját ágyában, ma 4-kor gajdolás, átvittem magunkhoz, és most keltünk fel. De este annyira gyorsan elaludt, hogy nem volt kielégítő a szopi hogy kitartson reggelig. Vagy mittudomén :roll: Végül is ugyanannyit alszik, csak hamarabb átviszem.

Skrisz!
Szuper! És ilyenkor fel is keltek? Mikor kezded a melót így?

Baba!
Te a tyúkokkal kelsz mindig?? :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bols,
gondolok Rátok!! legislegjobbakat!

Baba,
szépen alakulsz pocakilag! :lol:

Nikó,
Fehérvárt nem ismerem, de a HeimPál baromi lehangoló. szakmailag azért jó.

Lois,
nálunk evvan, hogy bealszik utsó kaja közben, mert már jobban ki van ütődve, mint amilyan éhes. cumiból még simán 100lml fölött álmában is.
de ettől függetlenül is tud parádézni éjjel :roll:

tejesávét most iszom :wink:

Csajok,
okés majd hozok fotót, a gépre feltöltéssel mindig nagyon csúszunk :roll:
a kiscajt "in action" meg szinte lehetetlen :lol:

angel37
 
 


Angel, én már a 2. kv-t iszom.

Lois:apával 3/4 5-kor. :lol:

Skrisz, igen, de eredmény csak péntek du. lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2010.02.23 10:55-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki jobban van Gréti, éjjel nem volt hasmenése csak most reggel, de már nem annyira vizes. Tartsatok otthon ilyet, nekünk du. mondta a dr. nő ha van ittasam Grétivel mert nagyon jó: tényleg használt.

Hipp ORS Sárgarépa-rizs ital hasmenéses egyének részére

Sárgarépát, rizst, ivóvizet és elektrolitokat tartalmazó hasmenéses állapotok alatt fellépő folyadék és elektrolit hiányt pótló rehidratáló ital. 4 hónapos kortól, de felnőtteknek is adható!


Megyek is mert lassan megint éhes lesz 9-et ehet 1,5 óránként , szegénykém úgy sír amikor elfogy.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Baba,
mostanra jutottam el az elsőig :wink:

drukk péntekre az eredményhez!

Nikó,
szegény Gréti :? örülök, hogy jobban van! így tovább!

akkor mégis hasfogásra van a répa!

angel37
 
 


Persze Angel, gondoltam ám. Nem ér rá mindenki úgy, mint én mostanában. :oops: :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
jó ez így, használd is ki! :lol:

az én "szabadidőm" eddig tartott, kegyes volt a kisasszony egy másfél órás alvással, de már mocorog.
közben némi pakolás, mosás, mosogatás, egy gyors sterilizálás (rég csináltam), egy kis net :wink: a gesztenyés almáját megcsinálni már nem fért bele.

angel37
 
 


Lois, 5-kor evett, aztán visszaaludt 7-ig. Én 7-kor kezdek dolgozni. Közben tisztába teszem, kihozom a nappaliba, és mikor megéhezik, akkor reggelizünk. 7-nél tovább nemigen alszik. Gondolom azért, mert nincs sötétítő függöny, sem redőny.

Nikó, hurrá! További gyógypuszik Grétinek.

Bols hányra ment? :roll: Egész nap gondolok rá...++++++++++

skrisz72
 
 


Baba!
Holnapra sok szerencsét, remélem jó híreket kapsz pénteken!!!

Bols!
Sokat gondoltam ma rád, remélem jól vagytok!

KépKép

Kép
keny
 
 


Booools.. mi a helyzet, drága 70-es barátném? Annyira szorítok. Remélem, hogy minden rendben.. lécci adj jelet. :roll:
kuglica
 
 


Bolsi!
Legjobbakat remélem :roll:

Angel!

Zé is bealszik szinte mindig. Néha próbálom letenni még ébren, de mostanában teljesen kiüti magát fél 8 körülre, és hagyom szopizni, és ha kicsit megébred közben, akkor még váltunk cicit is. Ha letenném, mikor látom rajta hogy álmos, akkor kimaradna az esti szopi :roll: Persze üvegből gyorsabban tudnám tömni, úgy lehet még elcsípném, az utolsó ébren töltött percet. De nem zavar igazából, nem sokkol be az ágyában mikor felébred, hogy "tejóégmitkeresekénitt??" Mosolyogva-magyarázva ébred. Szerintem megszokta már, hogy itt alszik el és ott ébred :roll:

Baba!
És nem tudsz visszaaludni?? Az én éjszakai bagoly lelkemnek ezt extrém :lol: Ha rajtam áll, én inkább akörül feküdnék... vizsgaidőszakban simán át szoktam csúszni :oops: De persze Zé óta ez nem áll. De azért ő sem egy korán-kelős fajta, mi 10 felé ébredünk ált.

Nikó!

Örülök, hogy picivel jobban van Gréti. Hallottam már én is erről a répás léről, jókat.

Skrisz!

Most már én is behúzkodom este a szobájában a függönyt, keleti fekvésű, nagyon napos reggel. Tegnap reggel kómáztam át hozzá, ő meg vidáman hasalt a napsütésben :shock: Egyre hamarabb világosodik.
És tudsz haladni a munkáddal reggel? Hagy dolgozni?

Nekünk klassz napunk volt, bár részben külön :oops: Mi Zé nélkül relaxáltunk egyet, szétszaunáztam és áztattam magam, de a Kölök is nagyon jól vette, kajált, aludt egy maratonit, és mosolyogva fogadott.

Hiányzók?? (Nyulasz, Till, Hanna? (na jó, ő volt tegnap, de csak kicsit.., Viktu és még sokan mások....)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi,még mindig betegen...

Bols,remélem minden rendben!

Lois,boldog névnapot így utólag Zének! :D

Ne haragudjatok,nem olvastam vissza.

Ma megyünk kontrollra törökbálintra,így ma se érem magam utól.

Mindenkinek pussz,lassan itt a tavasz,remélem rajtunk kívül nincs beteg!
Vendég
 


Nyulaszkám!
Köszi aranyos vagy! :)
De azért már kifelé mentek a nyavalyából? Remélem... :roll:

Na úgy látom, csak én nyüzsgök itt ma is. És jelentem el vagyok magányosodva, szóval mindenki keljen fel!!!!!!!!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Borsót hogy szoktátok passzírozni? Help!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyussz!
Jobbulást!

Lois!
Én itt vagyok, persze nem rég keltem fel, megint félálomba szédölgök majd oda a tornára 11-re hihi :D .Nekem is jó az alvókám, a korán keléssel kínozni lehetne.Sajnos a borsóhoz nem értek, de a tesóm gyereke azért nem ette meg az elején mert kicsit is darabos volt, és kiköpködte a héjját.De ugye a borsót nem igen lehet meghámozni :roll:

KépKép

Kép
keny
 
 


Losi, én csak üveges borsót adtam, nem kínlódtam. Valami szitán vagy szűrőn kell nyomogatni, hogy csak a belseje menjen át.

Nikó, jobbulást, nekünk is írt valaha a dokinő ilyen répás italt, de akkor már nagyobbak voltunk, így nálunk mehetett a krumpli-répa diéta sok teával. Normaflore is jó, szerintem hamar túllesztek rajta. Pici fogyás biztos lesz, de visszaáll elég gyorsan az eredeti állapot.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois!
Én még csak most iszom a kaffét. Kincsem rosszul aludt, de legalább korán is kelt. 5.45-kor. :shock: Viszont 8-tól 10-ig aludtunk. :) Úh. most kortyolgatok...
Borsót nem tom, azt nem próbáltam. Különben ma őszibarackot evett Litti nagyon kevés banánnal. De nem sokat evett, Egyfolytában rágcsálja a semmit a szájában. :) Csak kibújik már valami. :roll:

Na, visszaolvasok.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Lois,
oké :lol:
azért az egyért erőlködöm, hogy szépen egyen utsóra, hogy legalább emiatt ne keljen föl éjjel! :oops: utálok tápot keverni éjjel (cicc meg már nincs annyi).
olyat mostanság kisasszony is szokott, hogy már csöndben fenn van, átnyomul az ágy másik végébe és játszik :D

borsó passz.

nálunk most jön a joghurtpróba, utána csirkemáj!

és utólag is boldog Z nevenapot! :D

Nyulasz,
jobbulást, drukk a kontrollhoz!
hát sajnos bármi dokis gond van, tud nehezíteni :?

Bols,
eszemben voltatok tegnap sokat.
remélem rendben ment!!

Keny,
torna félálomban? :wink:

angel37
 
 


Lois: ne érezd magad magányosnak, látod jön mindenki! Én itt vagyok reggel óta, de csak olvasgattam. :oops:
A héten itt volt a védőnő, átbeszéltük a hozzátáplálást, elég korán, mert 6 hóig nekünk nagyon nem szeretné sem ő sem a doki. Borsót szűrőn kell átpaszírizni úgy tudom.

Kicsiny lánykám (Alexa) ma átvert reggel! Megjegyzem soha rosszabbat! 6.50-kor kiabált, hogy ő fent van, ez azt jelenti, hogy hanyatt fordítom, kihámozom a hálózsákból, ő meg vagy fél órát mesél a macijainak és nézelődik. Hanga is fent volt, de ő csendben elfekvőtámaszozgatott, mint mindíg. Alexa nyünyörgött, így visszahasaltattam, hát a kis piszok nem beverte újra a szunyát! Alhattam volna 8-ig.

Bols: sokat gondolok rád! :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nikó!
Örülök, hogy Gréti jobban van, meg gondolom ti is, akkor már nem lesz baj.

Angel, Lois!
Litti kilenckor alszik el, és már éjfélig is többször felkel. Ezé' vagyok tanácstalan, mitől lehet ez. Rosszabb mint újszülött korában. Mert ugye mér a három órákat se húzzuk ki. Pedig egészen karácsonyig egyszer max. kétszer kelt föl.


Tényleg! Kis Zé-t Isten éltesse utólag is!

Bols!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tillikém!
Mindig te hiányolsz engem, most meg mióta aktivizáltam magam nem vagy. Remélem nincs baj. Puszi nektek!

Angel!
Szépen haladtok a hami létrán. :)

A tapasztalt mamikat kérdezem, hogy mertetek adni vegyes zöldséget anélkül, hogy minden egyes összetevőt külön próbáltatok volna. arra gondolok, hogy pl. a bébiétel finomfőzelékben van borsó is meg karfiol. Egyiket sem ette még Litti. De elvilleg már 4 hótol lehetne. Szabad vagy nem? ( A borsót elkészíteni ezek szerint tényleg tényleg nem egyszerű. Szimplán borsó bébiételt még nem láttam. )

Szép napot!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina,
ja, nekünk is voltak hetekig töknyugis éjszakák, de egy ideje befigyel több mozgalmas éj :roll:
változó, hogy mikor, hogy miért, legtöbbször elmozog valami lehetetlen helyzetbe :roll: , és meg kell csak igazítani.

jaj, az a finomfőzelék? egyszer régebben adtam neki pár kanállal, egész éjjel díszlövések voltak :shock:
épp tegnap mutattam a védőnőnek, hogy van ilyenünk, azt mondta, odaadhatom. 4 hóstól korainak gondolom, pl. karfiol is van benne.

Timi,
ha nem mész oda, valszeg addig kiabált volna :wink:
így is jó, ha visszalaszik!
nálunk sajna ez már reménytelen.

angel37
 
 


Bols, ha tudsz, jelentkezz!

ma vérem adtam a 4-es tesztért. Meglátogattunk Harcikánkat is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Gyorsan míg alszik, hasmenés nem múlt el, sőt ismét nagyon vizes, répás izét nem eszi meg. Sehogy nem tudtuk bele imátkozni öklendezett tőle. Estére semmit nem akart elfogadni így répa elfelejtve. Ma elvittem orvoshoz, nincs kiszáradva kapott smectat, azt kell adnom neki napi 1 adagot 2 részletbe. Meg valami probiotikumot és egy ásványi anyagokat tartalmazó valamit az ásványi anyagok pótlására.
Nagyon hulla vagyok éjjel is keltem telefonra 1 óránként itattam és 2 óránként ment a 90 ml tápszer. Sinolac, alam, alma-krumpli, vegyesen. ezeket adhatom neki. A répát meg sem hajlandó kostolni.
Olyan édes , óvatosan kitolja a nyelve hegyét a szájából és megnyalja amit adok neki ha jó szájat tát. Ha répa elfordul, száj bezár és ki nem nyit.
Megyek próbálok pihenni én is, de eléggé izgulok miatta így nehéz lesz.

Bols:

Remélem rendbe mentek a dolgok és rendbe vagytok.

Köszönjük a jókívánságokat és gyógy puszit átadtam őket Grétinek.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Na helyes, azt hittem mindenki lelépett, csak én lettem itt felejtve :roll:
Köszi a borsós válaszokat, mi elmókáztunk vele, szűrőn nehézkesen át lehet passzírozni, ízlik neki :D Ma csak főpróba volt pár kanállal, holnap lesz igazi borsónap :)

Angel!
Éjszakai tápi-gyártás elég szívás lehet, gondolom hogy elkerülnéd.
Én hét vége felé tervezem a husit. Sót használsz már?

Timi!
Azért reggel 7 sem rossz :D

Kat!
nekünk is volt egy ilyen időszak, mikor 2 órával alvás után újra fenn volt. Nem is volt komoly evés, csak kis cicizés, és aludt újra. De elég macerás volt. Fárasztó. Elmúlt.
Én karfiolosat nem adnék, azt csak 1 éves kortól lehet nem?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.02.25 00:19-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hahó!!!!!

Drágák, csak életjel, még visszaolvasni sem bírok :oops:
Éjjel nem alszunk, Lencsi hányja-veti magát, Vackor 2x jön ki sírva, hogy fáj a foga...szal mindkét gyerekem fogzik :mrgreen:
Holnapra kaptunk a Nagynak fogászatra időpontot, szal még ma éjjel kell kibírnia...szerintem húzás lesz!
Lencsi napközben még 3x 20-25 percet szunyít, aztán nyígunk... óránként orrszívás, éjjel is, taknyosság 12 napja tart. Lakás szalad, a többit nem részletezem....de tényleg ne vegyétek panasznak, csak helyzet-jelentés...

Bolsival mi van? :oops:

Kat, felhívlak majd, ha szabad! :wink:

Pusssssz, eccer csak majd lesz olyan is hogy rám untok :mrgreen:

tillidian
 
 


Lois,
anyu gyártott neki egy nagy adag csirkecicipapit, ő tett bele egy kicsike sót. én ma gyártom köv. adagot, jó is hogy kérded, de szt megpróbálom anélkül, megeszi-e.
a csirkemájhoz biztos teszek majd egy kicsit.
védőnő azt mondta, hogy lightosan már lehet sót meg még egy-két fűszert mondott.


Tilli,
füstjeled vettük :wink:
hát, a sokat említett kitartás... :roll:
jobbulást a takonyságból, fogas gondokból.

Nikó,
Grétinek is jobbulást...
tényleg a Normaflore-t nem próbáltátok? bocs, ha írtad. vki más is asszem írta előttem.

Baba,
négyes teszt eredményhez szurok, de sok!

angel37
 
 


Tillikém, sajnálom, hogy ilyen mostoha sorod van. :(

Nikó, szegény Gréti. Nehezen akar elmúlni ez a nyavalya. :(

Lois, 7-től dolgozom fél 9-ig. Aztán reggeli, fürdés. Utána megint egy kis meló, közben Eszti egyszer szundizik az ölemben. Fél 11-11 körül babakocsizás, délben ebéd. Utána megint egy kis meló. 2 körül Eszti délutáni alvása. Míg alszik, meló és háztartás. 4 körül Eszti etetése, utána 5-ig még ha van mit, akkor meló. Jól be tudom osztani. :lol:

Bols? :roll:

Baba, drukk péntekre. Milyen volt Harcikánál?

Jelentem Eszti ma hajlandó volt megenni 60 ml almapürét. Aztán öklendezett egy nagyot, és már csak az őszibarack pürét ette meg. De abból még egy fél üveget. A zöldségeket a gyümi mellé kell bevezetni, vagy aznap ne adjak gyümölcsöt?

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: