Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Visszaolvasni nincs időm, bocs. :oops: Csak helyzetjelentésre jöttem.

Tegnap elkezdtem barnázni, pedig még egy hete sem volt az inszem. :evil: Így megemeltem az utrómat 2x1-ről 2x2-re. Most várom, hogy hasson... :roll:
És megint elkezdtem nézni a Titokfilmet, hogy erőt, hitet adjon, mert ez a barna most nagyon arculcsapott. :( Rodi! Újra köszi a filmet! Sokkal egyszerűbb így talpraállni! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Mennyire barnázol? Nem lehet beágyazódási jel? Mindenesetre jól tetted, hogy felemelted az utrot! Van, aki 3x3-t használ.
Lucuzs! Ne kenődj el! A másik topikban ma reggel teszteltek egy szép két csikosat! Ez és a titok film adjon erőt!

Rólam:
Hát kicsit el vagyok kenődve, illetve nem nagyon értem. A mai uhun 10mm-es volt az endóm, a jobb petefészkemben van egy nagyon szép 22-es, a balban pedig egy 14-es. A csütöröki helyettes doki által vizsgált uhun a balban egy 13-as és két 10-es volt. A mostani 14-es csak 1 mm-t nőtt volna 3.5 nap alatt, és a 10-esek semmit? ddig mindig a bal petefészkembe voltak a nagyobb, jobb tűszök! Szóval kicsit tanácstalan vagyok, de azzal vigasztalom magam, hogy egy, nagy, szép tűsző is elég a babához!
Ja, a lényeg szerda délelőtt 10-kor inszem!

rodina74
 
 


Rodi! Drukk a szerdai inszemhez! Akkor ma kapod a tüszőrepit?

A kétcsíkos lánynál Vayaconra gondolotál? :wink: Egy harmadik topikban együtt szorítottunk/örültünk neki mi is! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Bikfy!

Végül is anyagi okok miatt az akupunktúrát abbahagytam. Úgyhogy sok tapasztalatom nincs. :? A heti két alkalom egy hónapon keresztül, alkalmanként 4500 forintért. jó, sok!

rodina74
 
 


Lucuzs!
Igen, VAyaconra gondoltam! Én a BMC-s topikban vagyok vele együtt! JA, én is nagyon örültem, még sírva is fakadtam! Annyira jó ez!

Igen, ma este 8-kor kell beadnom magamnak!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Élek, és egyre jobban vagyok, de még sokat fekszem, és így nehéz gépelni. Pusz Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Hogy vagy? Mit mondtak az orvosok? Mikor mész felülvizsgálatra?
Majd, ha tudsz gépelni, és nem akadályoz a fekvés, gyere, kíváncsiak vagyunk rád!

rodina74
 
 


Szisztok!

Bumikám!
Jobbulást, gyógyulj nagyon!

Rodi!
Fel a fejjel! Én is voltam már így. Egyik nap még látott petét, 2 nap múlva meg már sehol semmi. Illetve akkor már a másik oldalon volt domináns. Előtte abban a petefészekben nem is volt semmi. Ki érti ezt? És ugyanaz az orvos nézett. Én nagyon sokszor megkérdőjelezem ezt az uh-s tüszőkukucsot. Pont ezek miatt. Emlékszem olyan lányra is, akinek azt mondták, az a hónap fuccs, tüsző nincs. Persze még abban a hónapban terhes maradt. Azóta már meg is szült. A felsőbb hatalmakkal nem tudunk packázni. Erre már többször is rájöttem. Nincs reménytelen hónap. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok! :)

Rodina nemtudom tudok e jönni szerdáig, de tudd hogy nagyon szorítok. Ez lesz az utolsó inszemed figyeld meg! :wink:

Képzeljétek tegnap megtudtam, hogy a szomszédunkban lakó lány terhes lett és ez még semmi, a barátnőm már nagyon sok lombikon van túl és képzeljétek úgy néz ki most sikerült nekik. Első babát várják. Vagy babákat, még nem tudni. Ma volt vérvételen. Nagyon örülök neki, már 5 éve várják a csodát!

ÚGYHOGY CSAK ANNYIT MONDOK KITARTÁS ÉS ELŐBB UTÓBB ELJÖN A MI IDŐNK IS!

Kép
babicsek
 
 


Lucuzs!

Hajrá pozitív gondolatok, hajrá emelés. Uncsitesóm is 3x3-at kapott, meg is maradtak a babái. Török féle lombikbabák. :wink:

Rólam:
Ma reggelre rendeződtek a gondolataim. Újra pozitív vagyok, menetelek előre. Ma kaptam áprilisra időpontot a Mens-be, addig kell még 2 hormon, azt megcsináltatom márciusban.
Még reggel felvettem a Róbert Károly Magánklinikával a kapcsolatot, és írtam Fülöp doktornak is. Várom válaszát, nála szeretném megcsináltatni az UH-s petevezeték átjárhatóságit. Már az is energiával tölt fel, hogy történik végre valami.
És várom, hogy rendebe jöjjön az inzulinom. Utána pedig spontán terhes leszek. Az áprilisi Mens-es beszélgetés sok mindent eldönt majd, addig várok türelmesen.

Ma megnéztem a Metforminos babamozit. Engem ez lendített át a holtponton. De még ma este beleolvasok a Titokba is. Várom a következő talpmasszázst és örülök a tavasznak.

Sajnálom az előző heti negatívságomat, mindenkitől elnézést kérek. Az a furcsa, hogy ez a letargia most úgy jött, mint derült égből a villámcsapás. De úgy gondolom, itt a gödör vége. Remélem, kimásztam és jó ideig sikerül is újra bíznom. Mást úgysem tehetek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!

Miért nem tudsz jönni? Nagyon hiányzol ám. Örülök a mai jó híreknek és az utolsó mondatodnak is. :wink:

Most pedig megnézem Vayacont. Én is akarok örömködni!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Rodi drága, nagyon drukkolok már most!

Bikfy, ne kérj elnézést, én örülök, hogy ezt megosztottad velünk. Az ember nem lehet mindig pozitív, de sokkal erősebb lesz, ha mindig talpra tud állni! A babamoziban mi is benne vagyunk. :wink:

Lucuzs, nekem mindig 3x2-t kellett alkalmaznom.

Nati, régen voltál. Kiki is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babaicsek!

Holnap mész az eredményért, nem? Azért gyere, és írd meg, hogy mi lett, elmúlt-e a fertőzés?
A barátnődnek nagyon gratula, és a szomszéd lánynak is! NA, csak beindul a babeső!

Köszönöm a biztatást, remélem igazad lesz! :wink:

Bikfyke!
Nem kell senkitől sem bocsánatot kérned. Nem könnyű ezekkel a gondolatokkal, eseményekkel együtt élnünk! Már az is csoda, hogy néha nem veszítjük el a józan eszünket! Szóval érthető, hogy nem tudunk mindig pozitívak lenni. Csak az a lényeg, akkor legyünk pozitívak, amikor fontos! Például egy terhességi tesztnél! :wink:
Most élvezzük a tavaszt, a jó időt, a korai kis virágokat, melyek nemsokára kibújnak a földből!
Bikfyke, te is egy topikban vagy Vayaconnal? De jó!

Hajrá, április! És lehet, hogy addigra babás is leszel!

rodina74
 
 


Lányok!
Timejka is elég rég volt!
Tud róla valaki valamit?

rodina74
 
 


Rodi!

Nem vagyunk Vayaconnal egy topicban, de mivel már régen láttam pozi tesztet, gondoltam átnézek. Én mindig annyira megörülök a két csík látványának, hogy totál elérzékenyülök. Ha ismerem az illetőt, ha nem.

Zsu mennyi idős terhes volt? Megkérdezhetem?

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkáról semmit nem tudok. Szerintem ő is hitetlen lett már. Az az igazság, hogy megértem. :cry: De hiányzik nagyon.

Nati? Merre vagy csajszikám?

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeljetek, ma anyukám megkérdezte, hogyan tartalékolja a szabiját. Mert ha terhes leszek és szülök, akkor ő két hetet itthon akar lenni velem.
Hát nem cuki? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem véletlenül kerülök mindig laptetőre. 50 hozzászólásból 30 az enyém. :oops:
Hun vagytok Csajok?

KépKépKép
bikfy
 
 


Tényleg, nagyon aranyos az anyukád!
Most az enyém nem tudja, hogy megint próbálkozunk.
Mikor rákérdezett, akkor letagadtam! :oops: Tudom, nem szép dolog, de most nekem így a könnyebb!

Zsu, talán 6 hetes terhes lehetett. Nem is tudom pontosan. Max 2 hete tesztelt pozit. Nem is akartam, ide hozni ezt a hírt! Ma nem volt abban a topikban - Vayaconon - kívül sok jó hír, de annál több rossz!

rodina74
 
 


Én itt vagyok!
Csak közben nézem a hal a tortánt!
Még 3/4 óra és be kell adnom két tüszőrepesztőt!

Járt az agyam ezen a tüszőkön, és szerintem a bal oldaliban a tüszőm megrepedt magától. Én úgy látom a nyákból!

rodina74
 
 


Szia!

Én meg várom a Jóban rosszban-t.

Húh. Tüszőrepesztő? Félelmetesnek hangzik.

Ne agyalj. Voltatok együtt apiddal? Hátha sikerült azt elkapni. Mármint a megrepedt tüszit. :wink:

Gyors vacsizok, aztán jövök ám.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bezém!

Melyik babamoziban? Ne csodáld, hogy nem vettelek észre, felét végig bőgtem. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok,

Rodi,
minden erőmmel drukkolok neked szerdára!!!! Tüszők nekem is voltak így utolsó hónapban. Minden uhun mást és máshol láttak...

Lányok, bocsi, hogy nem jövök, de most én vagyok gödörbe és estére kinyúlok... igyekszem jönni, de most inkább csak olvasok.

puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Bikfy!
Voltunk, mert kötelező volt. Végül is lehet rá esély!
Hol néztél babamozit?
A jóban rosszban-t én is néztem mostanában! Egész jó volt!

Natikám!
Pihend ki magad! Aztán ha újra érzel magadban erőt, gyere, mert nagyon várunk! Azért tudd, hogy amíg nem jössz, addig is nagyon hiányzol! Volt, hogy én is eltűnőben voltam, úgyhogy megértünk! De azért gyere, ha tudsz!

Na megyek beadom a tüszőrepit!

rodina74
 
 


Na, beadtam a tüszőrepi! Az egyiket az egyik oldalamra, a másikat a másikra! Biztos, ami biztos!

rodina74
 
 


Rodi!

www.pco-szindroma.hu oldalon van ilyen, hogy eredmények. Na ott vannak a metforminos babamozik.
Ki ne hagyd! Legalább annyit ér, mint a Titok. Gyönyörű és iszonyatosan megható. Akkora lökést és erőt ad, el sem tudom mondani.

Bökésen túl vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!
Ha valaki, hát én megértelek. És nagyon várunk vissza. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!

Megvagytok! Kié az a szőrös kéz? :lol: Na mindegy is. A gyerek az gyönyörű. Még annál is szebb. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!
Vagyok, csak most kezdek visszaolvasni. Mire végzek, már biztos nem lesz itt senki!

Addig is gyorsan:
Bumi!
Jaj, de jó, hogy jöttél, remélem már egyre jobban vagy!!!

Lucuzs! Rodi!
Minden rendben lesz, ne aggódjatok, sikerülni fog!

Bikfy!
De jó, hogy javul a kedved! Én is örülök, hogy megosztottad velünk a rossz kedved is, remélem tudtunk segíteni!

Nati!
Te is nyugodtan gyere a bánatoddal is! Azért vagyunk itt, hogy meghallgassunk és segítsünk, bátorítsunk!

Beze!
Ti hogy vagytok? Olyan régen tettél fel képet! ;) Tudsz küldeni?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!

Gyere gyorsan, én még vagyok. Ha jössz, akkor maradok is még picit. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, ezen most jót röhögtem. :lol: A szőrös kéz a férjemé. :lol:
Köszönjük, nagyon aranyos vagy. :D Nem is tudom, a képen hány perces a tündérkénk.

Kiki, nem raktam fel az új képeket a gépre, de majd pótolom. És akkor hozok. :wink:
köszi, én ma ramatyul, hulla vagyok, ingerült és elviselhetetlen, Lexi pedig extra nyügi volt, érezte, hogy én nem vagyok a toppon, na meg hamarosan kibújik a 11. foga.
Lombik hol lesz? Bocsi, ha már írtad.

Nati drága, én megértelek, de azért ha úgy érzed, gyere, várunk.

Rodi, ügyes vagy, én még soha nem böktem magam. :oops: Nekem mindig anya csinálta.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Natikám!

Te most fogyózol? Hogyan és miért?

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!
Milyen díszeket csináltatok? Feldíszítettétek Darinka szobáját! Tudsz fotót küldeni? SAjnálom a monitort.

Rodi!
Ez a név! Nagyon jó, tényleg meg van írva, hogy lesz családod! :)

Babicsek!
Remélem azóta már jobban vagy! gyere holnap a vizsgálat eredménnyel!

Bikfy!
Örülök, hogy megtalált téged ez az idézet! Nem teszed be magadnak aláírásba?

Lucuzs!
Akkor egy hét múlva tesztelsz? Én is mindig két héttel az inszem után szoktam.

Monic!
Nagyon jó lehet ez a babaúszás! Jól hangzik! :)

Bikfy!
Mikor nézték utoljára az inzulinodat, mikor volt 120-as?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
A Kaaliban lesz, Bp-en. Március 16-án megyek vissza megbeszélni a részleteket. 11. fog?! Jaj de édes lehet! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Az, hogy nincs tüneted a gyógyszertől, nehogy elkeserítsen már!! Várjuk meg az eredményeidet, szerintem használnia KELL a gyógyszernek!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Mikor is? Júniusban? Tavaly.

Akkor kaptam Meforalt, de csak 500 mg-ot. Aztán decemberben átállítottak Mercformin xr-re, 1500 mg-ra.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Nagyon jó dokinőd van, ha ennyire figyel rád, meg fel is hív, hogy megnyugtasson! Jó kezekben vagy! :) Ő a Mens-es dokinő, igaz?

Bikfy!
Lábmasszázson voltál? Nálunk sogórnőm járt tegnap, aki kozmetikusnak tanul és olyan jó arc-kezelést kaptam, hogy fiatalodtam vagy 5 évet! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nagyon kellene mozognom. És az most sajna nem megy.Pedig minden nap elhatározom. Diétát megint igyekszem tartani. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
És decemberben is nézték, mikor állítottak a gyógyszeren?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!

Lábmasszázson és nagyon jó volt. Én minden nap el tudnám fogadni.
Azt mondta a csaj, hogy elegendő heti 1x. Lehet, rábeszélem a heti 2 alkalomra.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem, nem nézték. A doki kiakadt a júniusi leleteken is, azt mondta ez egyértelműen diabetogén görbe. Nincs értelme, még 1x kínozni. Az az igazság, hogy az 1. cukorterhelésen nagyon rosszul lettem.
Azt mondta, nekem az 500 mg semmit sem ér. Még lehet, az 1500 is kevés lesz.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!
Igen ő a menses doktornő! Tényleg nagyon rendes! Meg vagyok vele elégedve!

Bikfy! Beze!
Ezen a pcos oldalon rajta van Beze család? Netalán Lexike születése? Most már nagyon kíváncsi vagyok! :P

Na, megyek megnézem miről beszéltek!

rodina74
 
 


Bikfy!
A sport sajnos nekem sem megy. Mondjuk sétálok legalább naponta 15-25 percet a kutyával, de ennyi. Pedig nekem is mondta a dokim, hogy hetente 3-szor 30 perc! Kezdetben futottam, de beállt a rossz idő, azóta semmi. :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rajta hát. Lexi, mint kicsi csomag. Bőgni fogsz, pláne, ha hallgatod alatta a zenét. Készíts, de legalább 100-as csomag zsepit! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!
Én is így vagyok. Mire ősszel összeszedtem maga, leesett a hó, és nagyjából azóta maradt is. Most meg ugye síelésnél megsérült a térdem.
Holnap reggeltől amúgy AVIVÁZNI fogok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


:) Mennyi idő egy lábmasszázs? Biztos jól kikapcsol! Nekem arcmasszázs volt tegnap.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!
Neked milyen volt a terhelt inzulinod?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Na az az, ami nem volt nekem. :oops: Csak sima inzulin.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


30 perc. De végén már figyeltem az órát. És szó szerint féltem, hogy vége lesz. Bírtam volna még.
Viszont mikor leszálltam a székről, olyan álmosság kapott el, azt hittem, haza sem tudok vezetni. És anya is ugyanezt mondta. Úgy ellazított.ááááááááááá..........nagyon szupi.

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: