Új privát üzeneted érkezett!

-----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:50-kor.
szonce82
 
 


hahó, koppkopp picit jobban :wink: , tápi egyelöre pocakban remélem marad is :wink: holnap jövök még, de musz aludni mert kicsit fáradt lettem :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép
Nagyon Boldog 1. Szülinapot Ádám! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce:

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK ÁDÁMNAK!

Hogyan fogtok ünnepelni?

KépKép
charlott
 
 


Babusok: örülök, hogy már jobban vagytok! :-)
Különben is itt a tavasz, vagyis nekem nagyon melegem van tegnap óta. (de lehet, hogy a bent lakó fűt engem?:-) )

KépKép
charlott
 
 


----------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:50-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

itt vagyok én is.

Hát e Nelli még nem bárányhimlős, most éppen nincs nagyon étvágya. én meg már napok óta küszködök olyan fejfájással, ami csak úgy rám jön. De mindennap kimerészkedek kicsit, mert úgy elviselhetőbb.

Babusok: jujj, szegény csajok! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: mondott valamit a doki nénike?? hogy mitől jön rájuk a róka rudi??? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Charlott: a terheléses vércukornál amit kimutat eredmény azzal tényleg vigyázni kell. azt hiszem ilyenkor kell a kalóriákat számolni amikor eszel, de nem vagyok benne biztos. ugye nem gond, hogy most veled nem lenne szabad majd találkoznom, mert ha a Nelliben tényleg lappang a víruska akkor azt nem akarom rád ragasztani... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Szonce: ATYAÉG!!!!!!!!!!!!

LEGYEN EZ ÉLETETEK LEGSZEBB NAPJA MIÓTA MEGSZÜLETETT A KISFIATOK, ÁDÁMKA!!

kÍVÁNOK NAGYON SOK BOLDOGSÁGOS SZÜLETÉSNAPOT, ÉS JÓ NAGY TORTASZÉTCSAPÁSOKAT! :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombócka, köszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2010.03.03 20:14-kor.
szonce82
 
 


Szonce: bakker Te milyen ügyi vagy :wink: , ezt mivel csináltad???
Charlott: hát lehet h jön akkor tényleg a tavasz??? :lol: hu nagyon megy a vonalzod :lol:
Gombocka: meddig jöhet ki a bari? hát dokinéni azt mondja h a fogtol van ez a felsöléguti nyavaja, mert ilyenkor picit legyengül az immunrendszer, hányás a sok köhögéstöl, de éjjel koppkopp alig volt köhécs, reggel nagyon pici, most 2 részletben kapja Laurci a tápit, h ne egyen egyszerre sokat

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: nagyon szép és ötletes lett a képösszefoglaló Ádámról. :wink: Meghitt lehet együtt ünnepelni, emlékezni a kis családdal.
Tényleg könnyű szülésed volt?

Gombocka: igen, már számolom a grammokat, illetve vezetem a szénhidráta táblázatomat. És úgy ennék egy szelet csokoládét! :roll: De tudom, ha egy szelet lemegy jön a többi is utána.
Jobbulást Nellynek - és jobb túl esni a bárányhímlőn minél előbb!

Babusok: rohan az idő, de azért még messze a május. :lol:

KépKép
charlott
 
 


-----------------
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:50-kor.
szonce82
 
 


Szonce: aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa leesett az állam de ügyi vagy, én szeretném megtanulni ha benevezhetek Hozzád egy ilyen gyorstalpalora azt megköszönném :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jaj Csajok én már azt hittem jobban van Laurci, egész jol volt napközben de este csomot köhögött, alig evett tápit, de vizet ivott szerencsére, picit hányt megint, ma itthon volt Apa, de holnap megint egyedül :? és olyan kis bujós lett a Drágám

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Képzeljétek olyan nyugis éjszakánk volt h el se hiszem 1x keltek, aztán 6.45kor és Laurci nem köhögött, csak reggel, de akkor már Tamma is picit...meglássuk... igyekszünk gyogyulni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:50-kor.
szonce82
 
 


Szonce: oksa, köszi :wink: de jo a vonalzod :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: a vidiket milyen programmal csináltad? megkérdezem Apát van-e a gépen :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:51-kor.
szonce82
 
 


Csajok tessék aktivizálni a lepcsest :lol: :lol: mondjuk én se nagyon tudtam jönni :oops: , kicsit Anyásak a Csajszik :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ha nem probléma,csatlakoznék én is.
Eszternek hívnak mi is Békáson lakunk a Duna felőli oldalon
Van egy tündéri 9hónapos Csenge babám :D :D
Bár lehet,hogy látásból ismerjük egymást,pl.ha összefutottunk a védőnőnél :D :D
Mindenkinek szép napot :)
lady23
 
 


Sziasztok!

Lady23: Üdv a csapatban! :-) Gratula 9 hónapos Csengédhez! Lassan, de azért gyarapszunk. Pedig annyi kismamát látok Békás utcáin....

Szonce: köszi, hogy leírtad a szülésed történetét, úgy olvasom, hogy aránylag gyorsan zajlottak a dolgok. Hasonló módon szeretnék én is szülni. Semmi komplikáció, csak csússzon ki babóca a pocimból és kész .... aztán lesz, ami lesz.

Babusok: hogy vagytok ???

KépKép
charlott
 
 


Szia charlott!

Igen én is rengeteg kismamát látok Békáson
Te melyik oldalon laksz?
Melyik kórházban fogsz szülni?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: hegyfelöli oldalon lakom és a Margitban szeretnék szülni. Te melyikben voltál? Én csak a terhesgondozóban lévő dokit ismerem, de valószínűleg nem ő lesz a szülődokim.
Március 1-én megyek szülésfelkészítőre és ott választok szülésznőt, legalább személye legyen biztos.

KépKép
charlott
 
 


-------------
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:51-kor.
szonce82
 
 


Én is a Margitban szültem Burik Zoltánnál
Szülésznők közül mindegyik rendes
Amikor én szültem a Wéber Zsófi volt velem,ő nagyon fiatal,csinos
A nemét már lehet tudni,?

Kép


Kép
lady23
 
 


[quote="lady23"]S írta:lady23ziasztok!
Ha nem probléma,csatlakoznék én is.

Szia Lady, de jó, h jöttél :wink: Üdv :lol: Mindenkinek örülünk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na szoval, sziasztok, Csajszikák szunyálnak, ma kicsit korán sikeredett az ébredés...6:00 :evil: :lol: így már 11kor kidöltek :lol:
köszönjük, koppkopp Laurci jobban, Tamma most kezdett jobban köhögni, megy a porszivo, már sirnak ha meglátják :cry: de musz...
Laurci jol alszik éjjel, Tamma óránként kel de gondolom a nozija miatt is, ja Laurcinak már karmol az egyik fogacskája, Tammának még nem lehet ez is benne van...tök szépen süt a napocska lassan majd lehet együtt sétálni :lol: gondolkoztam, h du. lemegyünk de voltam lent boltban és azért fuj a szél...még meglátom mi lesz

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szia Melcsi!

Köszönöm :D !
Milyen volt az ikerterhesség?
Nekem a férjem iker,én is szerettem volna,ha ikrek lesznek,de elvileg csak a mi lányunknak lehetnek ikrei
A férjemék 4-en vannak testvérek 2-2petéjü ikrek 10 év különbséggel

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce: jaj de édi nagyfiud van :wink: hogy vetted rá, h ilyewn szépen csücsüljön a torta mellett??? :lol: :lol: :lol:
Charlott: de jo akkor mindjárt mész a szülésfelkészitöre :wink: jol vagytok? viszketés jobb lett a kencéktöl?
Lady: nagyon szép neve van Csajszikádnak :wink: mesélj kicsit magatokrol amit gondolsz :wink: Ha visszaolvastál minket picit már ismerhetsz, de kérdezz nyugodtan :wink: Ha jol olvasom, akkor Csenge elsö baboca, szeretnétek teso/ka-t? Régota laktok itt Békáson?
bocsi ám nem vagyok ennyire rossz helyesiro, csak némett bill. vana laptopon és még mindig nem sikerült megtanulnom :oops: :lol:
Gombocka-val beszéltem, hétvégén nagyszülöknél vannak, de azt igérte jön... :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csenge első baba,és már fűzöm apát,hogy vágjunk bele a babaprojektbe :D
1,5 éve lakunk Békásmegyeren albérletben,és most keresünk új lakást
Csenge már most egy igazi csajszi!
Imádja nézegetni magát a tükörben és hisztis nagyon :) :)
Mi hátul lakunk a 4 emeletes lakásoknál,de így legalább közel vagyunk a Duna-parthoz

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: aztaaa 2 ikerpár a családban :lol: :lol: de jo :wink: hát én már sok verziot hallottam, h anya-apa családban elsö-másod-harmadágon ikrek igy nem lepödök meg semmin :lol: sztem simán lehet nálatok is még :lol: :wink: Nálunk nagymamámék voltak 2 petéjüek meg Anyumnak vannak 1 petéjü unokatesoi :lol:
Én nagyon szerettem a terhességem, nagyon szupi volt, szerencsére 1 percet sem voltam korházban, kicsit nagyobb lett a pocim azt ennyi :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: És maradnátok Békáson vagy másfelé nézelödtök? Nagyon kivi vagyok ám Csajszikádra :wink: Iwiwen vagy?
Na akkor hajrá teso :)
az jo ha közel a Dunapart, majd megyünk arra sétálni ha jobb idö lesz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:51-kor.
szonce82
 
 


Mindenképpen a 3 kerületben maradnánk,talán még Budakalász,én ott nőttem fel
Fent vagyok iwiwen:Czomba Eszter
Könnyen rám találsz,mert csak 4 Czomba Eszter van

Kép


Kép
lady23
 
 


Csengét én túlhordtam 5 nappal,nem lehetett kiparancsolni,sehogy sem...... :lol: :lol:
Sajnos már nem táplálta améhlepény,ki is dobták!!,így fogyott a pocakomban
:evil: :evil:
4,5 óra alatt lett meg,apás szülés volt,
Eléggé belekakilt a magzatvízbe,így amikor megszületett sajnos nem sírt fel rögtön,és elvitték inkubátorba,meg oxigént adtak neki
Szegénykém 2 naposan vért hányt,így kimosták agyomrát is,ráadásul szopizni sem tudott,így 2 napos kora óta tápszeres mert elapadt a tejem :cry: :cry:
a minimális oxigénhiány miatt feszesek az izmok a vállában,emiatt nem tud kúszni,mászni,csak gurulni,de azt mesterien
Pont ebben a nagy hóban jártunk 5 hétig a Budai Gyermekkórházba rehabilitációs tornára,csoda,hogy a nagy hó alatt nem tört ki a babakocsi kereke :evil:
Csenge egyre ügyesebb,apa egyetlen nagy SZERELME :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


sajnos nekünk nem volt egyszerű a kezdet,de már mondja,hogy baba,aka,felismer minket,összeütöget tárgyakat,egyszóval nincs lemaradva
Meg hál'istennek a buksival minden rendben,csak az izmok merevek

Melcsi,én is néztem ikeás etetőszéket az Antilopot
Milyenek?
Mert Csenge egyszer ült benne a kórházban és jónak tűnt

Kép


Kép
lady23
 
 


Mindegyik törpi tündéri :D

Én annyira fiút akartam,hogy nem is gondolkodtunk lány neveken,így jött a meglepődés :oops:
Ha fiú lett volna:Koppány,Zétény,Csanád,Márk--ezeken gondolkodtunk

Ami dühít,hogy még mindig van ratam +12 kg
Csajok ti hogy nyertétek vissza az alakotokat?

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce: már mondtam Apának, ilyen nincs de most nem is fér rá a laptopra, majd ha kész lesz a nagygép egyszer végre...már ezer éve nyaggatom Apát h csinálja meg...de rákerestem a progira vmi probaverziot le is lehet tölteni, majd megnézem aztán jol szolok, ha nem tudok vmit :)
én most paramami vagyok, nem merem levinni Öket pedig már ugy mennék :? nem tudom megkapjuk-e az oltást, lehet csuszik...de Ti nyugodtan sétáljatok ám, mi majd egészségesen egyszercsak csatlakozunk :lol: :lol:
Lady: bejelöltelek :wink: nagyon édes Csajszikád van :wink: Te meg szemtelenül fiatal, tök jo :)
Hu nem semmi a sztoritok, de szerencsére minden okés akkor tornával meg hipihopi minden okés lesz :wink: egyik ismerösünk ide Bkalászra a Gézenguzba jártak tornára, azt nem néztétek? nagyon szerették és szépen fejlödött a Csajszika, Ö picit (nem is olyan picit sajnos) elöbb jött, de szerencsére makk egészséges és csak tornára meg uszira jártak
akkor még jártok tornára? milyen gyakran kell?
mi szeretjük ezt az ikeásat, egyszerü, még benne van a párna, de igy sztem kényelmesebb, nem akartunk drágát mert ugye 2 már horrorár így ez egyértelmü volt :lol: bár amikor még nem tudtak ülni rendesen vicces volt h dölöngéltek :lol: de a párna azért megtartotta Öket és akkor már kezdtek ülni is íyg nem volt gond
Lehet teso majd fiu lesz és akkor már nem kell nevet keresnetek :lol:
a plusz kilokrol ne beszéljünk :evil: :oops: na jo persze lehet, sajnos rajtam is van...pedig ugy örültem mikor 63al hazajöttem a korházbol, de én sajnos hiztam a szoptatás alatt, pedig mindenki azt mondja, h akkor fogyni szoktak...na ja csak nálam az 5 percem van enni vége az lett, h ugye 5 perc alatt csak egy kis sütit vagy turorudit lehet enni :lol: :lol: :lol: így még jött pár kilo :cry:
vmit kellene tenni az ügy érdekében...csak még nem szántam el magam :oops: pedig jön a nyár... :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Azért nem viszem a Gézengúzba,mert irtó drága,és Csengének nincs semmi komolyabb baja,így nem kell oda vinni szerencsére :)
Nektek is az Antilop van?
Néztem egy másikat is,valami Leopárd??de azt visszahívták,mert hibás,pedig az jobban tetszik
Én tavaly februárban kemény 7 év után letettem a cigit,és szeptemberben pedig terhes lettem,a cigi után 13 kg jött rám 5 hónap alatt,a Csengussal pedig 20kg híztam :evil:
Én letöltöttem R.Réka tornát,az nagyon jó,meg sok zöldtea

Kép


Kép
lady23
 
 


Aha, értem, na az anyagiakrol nem tudtam :oops: :lol: de tényleg milyen jo, h nem lett komoly baj :wink:
egyedül szoktad vinni tornára?
igen antilop :wink:
na én nagyon lusti vagyok sajnos :oops: :oops: :oops:
Apa mindig azt mondja, h ha majd szaladok a Csajok után bizti le fogok fogyni :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


5 hétig mentünk minden nap tornázni,pénteken járt le,persze pont idáig volt nagy hó :evil:
Az utat meg sehol sem takarították,alig bírtam tolni a babakocsit,egyszer még cipelni is kellett :roll:
Az a baj,hogy ott a torna alkalmanként 5000 körül van
Én is lusti vagyok, :D :D

szonce:Nektek ki a gyerekorvos?

Charlott:hihetetlen,hogy így spontán összejött a baba,tényleg csodababa

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: ÁÁÁ pont ebben a nagy hoban :evil: :evil: akkor többet nem is kell majd tornára menni?
szerinted mi hogy fértünk el a nagy hoban? ugye Lányok? :lol: :lol: :lol: remélem nem lesz több mert most mindenhol jo a terep :lol:
hu az azért huzos ár :shock:
ja, ma rekordot aludtam Csajszikáim, 2 óra 45 perc :shock: :shock: :shock: na ja aki 6 kor kel :lol: :lol: most meg a házikoban bandáznak :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csenge is minden reggel 6kor kel
Most 1 hét pihi,és utána egy darabig hetente 1Xkel menni,ambulánsan
Holnap kell menni tejallergia tesztre,remélem nem fog esni az eső,vagy hó
Jár fel hetente tornázni egy pár nekik 3ikreik vannak,3 tökös :D
Meg itt a mi oldalunkon is vannak 3 ikresek 2 töki és 1 csajszi

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: miért kell tejallergia teszt? hu mennyi 3as iker :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:52-kor.
szonce82
 
 


---------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:52-kor.
szonce82
 
 


[quote="szonce82"][ írta:szonce82b]lady, Csenge gyönyörű, te meg tényleg piszok fiatal vagy, és helyes :) Mi meg piszok irigyek :)

jajajaja :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Azért kell menni,mert evett már párszor túró rudit,de az utolsónál lett pár pötty az arcán

Dévényesre azt mondta a neurológus,hogy azért nem kell menni mert ott inkább azokat a babákat viszik,akinek komolyabb más baja is van
Csajok nektek,hogy jöttek a nevek?
Ti találtok ki,vagy apa?
Ti is mind helyesek és fiatalok vagytok,és mindegyik baba tündéri

Most megyek,mert hazajött a párom,de holnap délelőtt leszek

Szép napot

Kép


Kép
lady23
 
 


[quote="szonce82"]
írta:
szonce82babusok, tényleg sokba kerül egy ilyen torna, szerencsés vagy, hogy ikerekkel nem kellett menni. Készítsek neked egy videót?

Jaj köszi ari vagy :wink: az az igazság h ugye a szülinapra szerettem volna...de a régebbi képek a nagygépen vannak :evil: :evil: majd megprobálom egyedül, ha nem megy szolok ám :wink:
de mindenképp meg akarom csinálni, hiszen ez örök emlék :lol:
jaj én ugy izgultam, h mi lesz majd Velük, de szerncsére minden okés, picit lassabban haladtak-nak a mozgásban, de eddig minden megy :wink: és azért pár hét különbséggel de mind2 csinálta-ja amit kellett-kell :wink: az biztos, h nem kapkodják el a dolgokat :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?