Új privát üzeneted érkezett!

Halihó Kép
ADSL már van, csaka gép nincs még összerakva, Apacuka notebookján gyorsan bejelentkezem, de elviszi dolgozni Kép
Nemtom Beu írta-e, sajnos hétfő hajnalban begörcsöltem, kicsit véreztem és még el is ájultam, Apacuka kanalazott össze, de muszáj volt bemenni a kórházba, tegnap reggel engedtek ki, de semmi gáz, csak tényleg nem kellett volna gazolnom. De mikor olyan ronda az árok a ház körül!!!
Talira mennék én is, mivel, mint kiderült, Julcsi remekül elalszik Apájával meg a Mamával is. Szóval, amikor a többség ráér, és ha Apacukának alkalmas, akkor én is mennék!

Miszike Kép
Én is drukkolok, hogy Apa ne fázzon meg! Így utólag!

Na megy Apacuka a melóba, mi meg holnap Somlóra. Úgyhogy pusszantás!

Kangi
kangi
 
 


Myssnia,
kukiügyben elvileg akkorának kell lennie, hogy gond nélkül pisilhessen. Tornáztatni szabad, ahogy én tudom. A legjobb fürcsiben, meleg vízben, finoman húzni amíg enged, semmiképp nem rángatva.
Tejet én is kínálok, drnéni szerint csak a frissen fejt tejet kellene forralni, a bolti mehet simán. Én némi kakaóport is teszek bele (cukros Nesquick, de csak kb 1/3-át teszem az ajánlott mennyiségnek) úgy issza. Szólóban ő se. De csak ritkán kap, inkább más tejtermékkel oldom meg ezt a fehérje-dolgotKép


Lányok,
tegnap este már nem volt erőm feltenni Réka szomorú üzenetét: 14-én jöttek hazafele nyaralásból, vérezni kezdett, nem volt szívhang, tegnapelőtt épp műtétre várt, mikor hívtam.Kép (Tök szar volt, lelkendezve hívtam, hagytam vicces üzit, hogy 2 új pocis van, de nem árulom ám el, csak ha visszahívsz...aztán jött az sms, hogy mindjárt műtikKép)
Tegnap már otthon volt, jól van, bár ő is meg Dani is taknyadzik, de amúgy minden rendben. Azt mondta, valahogy érezte, hogy valami nem stimmel, újfent csalódott a dokijában, aki a "nem volt betervezve" dolog miatt még csak be se jött a kórházba, úgyhogy le is cseréli. Ez a 12. hét volt, de már 1-2 hete megtörténhetett a baj. Lelkileg viszont egész jól viseli, csak a náthára panaszkodott, de azt mondta, mivel már van egy egészséges Danija, tudja, hogy ha megint jól alakulnak a dolgok, lesz kistesó is, úgyhogy nem aggódik vagy depizik.

Na, ennyi, ma havaj van, maradt tegnapról fasírt, nem kell főznöm, már sétáltunk is egy nagyot reggel, úgyhogy itthon lógatom a lábamKép

üdv
E
ellimami
 
 


SziasztokKép

Tegnap már nem tudtam jönni, nem kaptam engedélytKép

Cactusban én már voltam csajbulin, de erősen gondolkodnom kell, milyen nap voltKép, az biztos, hogy nem voltak sokan (talán kedd volt)

Gombóc
Ha nem megyünk anyukámékhoz, akkor nekem mindkét időpont jó, azzal a "kikötéssel", hogy szerdán csak este 8-tól jó.

Zsuzsó
Gratula álldogáló AbigélhezKép

Urszila
Szétgondolkodtam magam, ki a két Enikő, akit ismerek, az egyik egy játszótéri kislány...Kép Boldog névnapot így utólagKép
Kutya szilveszterig kiheveri a tűzijátékotKép

Orsoly
Mi volt a dokinál? Mennyi az annyi?Kép

Zsófi
Kis Zsófi hogy van? Jobbulást!!!

Zulu
Te hős!Kép
Nálunk néha muszáj megenni a rudit, vannak időszakok, amikor valahogy nem akar elfogyni.


Én még nem iratkoztam be, csak elfaxoltattam a jelentkezési lapot, remélem, nemsokára jelentkeznek a részletekkel. Viszont ma megyek befizetni a nyelvtanfolyamot.
Bébiszittet nekem is le kellene fixálnom

Kakukkfű
Én még nem is gratuláltam Danihoz, szóval hatalmas gratula!!! Viszont semmit nem tudok, mikor született Dani, mekkora volt stb... Sztorit is írtál? Mert ha igen, elolvasnám...
Gyerkőcök tündériekKép

Manó2
Jobbulást Nektek is, hogy vagytok?

Maci_2
Köszi a lehetőséget, egyelőre meccselünk a tulajjal (remélem, igyekezni fog az aláírással, viszont megszívtam, mert nekem két lapot kell kitöltenem, így mehetek még kérni az okmányirodából)

Myssnia
Miért csak benézel? Gyere gyakrabban, ha tudszKép
Sziliről kép?Kép
Nem baj, ha nem beszél sokat szili, mi már emlegetjük, hogy "amikor Zsombi még nem beszélt"Kép
Tej: én most kezdem adni Zsombinak, ugyanis kéri. Látja, hogy iszom a tejes kávét és kér, így most már csinálok neki is egy bögre Maci kávét, amiből nem sokat hagy.
Fütyi tornáztatható, fürdés közben-után vissza kell húzni a bőrt, amennyire csak megy, egy icipicit tovább is. De azért nem árt, ha doki látja.

Miszike
Tied Apa hogy van?

Kangi
Vigyázz Magatokra!!! Ne a gazzal törődj!!! Szerencse, hogy semmi gond...

Elli
Bakker, ilyen rossz hírtKépKépKép

El is romlott a kedvemKép

Toffi
toffifee
 
 

 
 

Sziasztok!

Myssnia!
De jó, hogy itt vagy! Nemférjapa eltűnése sajnálatos, de lesz még szerintem kistesó, ha nem is most. Majd jön az igatiKép
Doktornéni nekünk azt mondta, hogy tehéntejet 2 éves koráig ne.

Kangi!
Örülök, hogy itthon vagytok!

Kakukk!
Damjanich u. 36 szám. A sógornőmék a lakásukból csináltak egy játszóházat, baba-mama klubot, délelőttönként. Hétfőn nyílik. Adok egy telefonszámot, ott tudsz érdeklődni. Azt hiszem 300/óra, de kérdezd meg. Tel.: 06-20/9577793
Beu
beu
 
 


Elli! Az önzetlen szeretetre gondolt. Sex ha rajta múlna, lenne minden nap.

Milyen borzalmas hírt mondtál, egész libabőrös lettem. Még jó, hogy ilyen jól fogadta.
A helyszínelők az én kedvencem is.

Myssnia! Én nagylányomnál kb. 1 1/2 éves korában kezdtem el a tejet. Gyere gyakrabban!

Miszike! Férjed hogy van? Nem fázott meg?

Nelli
hnelli
 
 


Jaj, borzalmas, ami szegény Rékával történt, annyira elszomorít KépKépKép

Kangi
az sem volt piskóta, amit Te átéltél, de örülök, hogy végülis nincs semmi gond Kép

CSajszik, Dani megint megfázott Kép, és képzeljétek, reggel a babatej ivása közben annyit köhögött, hogy hányt is. KépKép jÓl megijedtem, de remélem, csak a köhögés ingerelte fel, és nem valami komoly áll a hányás hátterében. Ugye neM????

Sörözés
hát azért Budára nem szívesen mennék át, de a többi hely jó lehet.

MIszike
szegény apa, remélem nem fázott meg

Megyek orrot szippantani, szegény gyerek tiszta takony

Andi
psandi
 
 


KangiKép
Tessék ám jobban vigyázni! Az viszont jó, hogy most már van netedKép Remélem, ez azt jelenti, hogy sűrűbben is fogsz jönniKép

ElliKép
Ez borzasztóKép Remélem, Réka hamar kiheveri.

AndiKép
Szegény DaniKép Nálunk már nem folyik Gergő orra, viszont sikerült beszereznünk vmi jó kis hasmenéses nyavaját (sajna nekem is)Kép

MiszikeKép
Remélem, apa sikeresen átvészelte az éjszakátKép

KakukkKép
Nagyon édik a gyerkőceidKép

Kép
Mostanság Gergőnek is vannak hasonló mutatványai, csak ő mindezt a zöldségesnél adja előKép Egyébként a helyzet változatlan, már lassan nem is tudom a frontra fogniKép

UrszilaKép
Utólag is boldog névnapotKép

Tegnap voltam cukros dokinéninél, ahol minden rendben találtatott. Mondjuk az kevésbé esett jól, hogy ezért a kerek 5 percért, amit ott töltöttem 3 órát kellett utaznom Gergővel.

Most megyek, és amíg Gergő alszik, én is szigorú ágynyugalomra ítélem magam.

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Réka, nagyon sajnálom, de örülök, hogy pozitivan állsz a dolgokhoz!

Kangi: tessék pihenni és komolyan venni!

Tej: ANcsi szereti magában is, kakaónak is, de csak és kizárólag hidegen (akár rögtön hűtőhidegen). Meleg kakaón meglepődött és inkább nem kellett neki. Ő a miénkbe szokott beleinni, teljesen kimaradt a forralgatásos korszak. Mondjuk valódi, közvetlen a tehéntől jött tejet még nem kapott, csak boltit.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


sziasztok,

muszáj bejelentkenem nem birom ki. Van INTERNETünk újra. az email cimünk változott,de majd kiabálok,ha be lesz állitva az is. remélhetőleg apa estére megcsinálja.
még nem volt időm visszaolvasni,1-2 dolog viszont szemenütött.

gratula Franyónak és Norkának! Kép

Réka,
nagyon sajnálom,ami veletek történt. Kép Viszont nagyon talpraesetten kezelitek a dolgot. Kép
drukk a továbbiakhoz,hogy minél előbb ,újra boldogan......

kangi,ez ijesztően hangzik. örülök,hogy most már minden oké.

mi jól vagyunk.Petra most alszik,nekem meg be kéne hoznom a több mint 1 hónapos lemaradásom.

puszi mindenkinek
n hiányoztatok és nagyon örülök neki,hogy újra itt lehetek veletek.

Évi és Petra

két frissebb kép
Kép
Kép
Évi24
 
 


Kangi! Most aztán tessék pihenni, mert irgum-burgum lesz!

Évi! Üdv újra itt közöttünk! Nagyon édi Petra!

Betegeknek jobbulást. Az én lányaim se akarnak kikerülni a takonykorszakból.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Sajnálom ami Rékáékkal történt Kép. De az jó, hogy ilyen jól viselik és szurkolok, hogy legyen majd kistesó hamarosan.

Évi!
Petra még mindig nagyon édes Kép!

Kangi!
Irgum-burgum, ne tessék gazolni!

Myssnia!
Üdv újra itt Kép. Már várunk a kerületben Kép. Taliban benne vagyok Kép! Nemférjapa tényleg nem tudja mennyi mindent veszít. De nem baj, lesz majd másik és lesz kistesó Kép. Kép Sziliboyról?

Momo!
Merre jársz Kép? Csak nem... Kép?

Andi!
Dani hányása Kép. Szerintem ha azóta nem hányt újra, akkor csak a köhögés ingerelte.

Tej: Levi még nem iszik tejet, csak akkor, ha mi isszuk és kér belőle. Reggel meg este tápszert kap még, kakaóval. Úgy tervezem, hogy 2 éves koráig ez a felállás lesz, aztán majd tejezünk. Vagyis gondolom a bölcsiben kap majd tejet.

Pusza, Virág
virga
 
 


Hali Csajok!

Elli, jaj ezen nagyon összeszorult a szívem... Kép

Dinka Kinga, vigyázz nekem a picúrkádra!!! Majd gazolsz jövőre, most pihengessél inkább! Julcsit ahogy kiveszem, nem nagyon rázta meg távolmaradásod?

Enyim Zsófi hajnal 4 ig hányt (már epét, éjféltől ivott rendesen - hideg vizet - abból talán maradt bennt valami). Aztán tegnap egésznap keksz és víz, este éhhalál szélén egy kis virsli pillanatok alatt eltűnt, szerencsére bennt is maradtKép. Reggel már követelte a kakaóját.
Közben tegnap reggel Dani is beállt a sorba, moshattam fel az előszobát. Viszont ma már 6 lóval sem tudtam volna itthontartaniKép.

Myssnia, de jó, hogy benéztél!Kép Kispasiról kép??

Mennem kell...
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Egy kép a lábadozóról:
Kép
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Virga,
neeeem, még itt vagyok, bár ma reggel nagggyon gyanúsan fájogattamKép

Kangi,
tessék ésszel élni...mondom én, aki 9 hónapig emelgette a két csajszitKép

Elli,
ez tényleg rossz hírKép Remélem, Réka mielőbb helyrerázódik és jöhet a kistesóKép

Andi,
Daninak jobbulástKép Ha nem hányt reggeli óta, akkor lehetett csak a köhögés a ludas.

Évi,
Petra nagyon helyes lányka lettKép

Csucsuka,
ez a hamiskás mosoly nem semmiKép

Myssnia,
tök jó, hogy előkerültélKép Tessék optimistán állni a jövőhöz és hamar szerezni egy tökéletes pasit a kistesóhoz...no meg a saját kedvedre isKép Különben is, olyan talpraesett csaj vagy, nem létezik, hogy nem kapkodnak utánad a hímneműekKép

Miszike,
a ház ura hogy érzi magát?Kép

Bocs a távírati stílusért, de szétkapják mögöttem a lakástKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Helló Lányok!

Látom sok a kis betegKép
Mindenkinek jobbulást!

Kakukk, Myssnia!
De jó, hogy újra jelentkeztetek!Kép

Réka!
Nagyon sajnálom ami Veled/veletek történt!KépCsodállak, hogy ilyen jól viszonyulsz hozzá és igazad is van!
Ott van Dani, aki eröt ad és tuti, nemsokára jön a kistesó is!

Miszike!
Apával minden rendben? Nem fázott meg ugye?

Kangi!
Hagyd a szennyes ruhát és a gazolnivalót másra!!!
Vigyázz a pocaklakódra!!

Évi!
Jó, hogy van netetek, gyere mihamarabb! Petra tündériKép

Tüni!
De jó, hogy rendben van a cukrod!Kép
Pihenj sokat!

Momo!
Egyben vagytok még? Vagy csak sokat pihizel?

Andi!
Mi van Danival, azóta is hány? Nem lehet, hogy valami van a levegöben, mert Zsófi manói is hánytak?

Gombóc!
Benne vagyok a buliban, egy gáz van csak, hogy a belvárosban elég nehéz parkolniKép
Nekem inkább a szerda volna jó, péntekre általában hulla vagyok, és másnap kelünk mert úszás van...

Urszila!
Utólag is boldog névnapot Neked!Kép
KutyaKép

Zulu!
NÁlunk a rudival az a helyzet, hogy a csokit én eszem meg a túrót meg IlangKép
Ez jó leosztás nem?Kép
Hös vagy!Kép

Toffi!
Meg lettek a nyomtatványok? Zsombi beszél? Miket mond?

Elli!
Kitaláltad már milyen tanulásba kezdesz?
Beiratkozásom már megvoltKép

Zsuzsó!
Gratula az álldogáló Abigélhez!Kép

Na most csak ennyire futotta... meg el is ment a kedvem a szomorú hír hallatánKép

Megyünk sétálni, meg a játszóra!

Pussz
Tündér&Ilang
tündér
 
 


Momo!

Most látom megvagyKép

Na megyek mert bömbi van.....

T
tündér
 
 


Sziasztok,

Elli,
Ez nagyon rossz hir RekarolKépKépKép

Andi,
Matyinak sajna 90%-ban minden leguti betegseg hanyassal vegzodik, addig kohog, hogy oklendezni kezdKép En ha kezdodok akkor megkerem, hogy kortyokban egy kis hideg vizet igyon, ezzel altalaban kivedheto a dolog.

Csucsuka,
Edes a lanykaKép
De jo, hogy ilyen gyorsan tul vagytok rajta.



Evi,
KepekKép

Zsuzso,
Gratula AbigelnekKép

MOMO,
Tud valaki rola?????????????????

Kangi,
Jujjjjj, ez nem hangzik jol, most aztan pihi ezerrel!!!!
Julcsi ugyikeKép

Megkerultek:
Kakukk, Mysnia, De, Miszike, de jo hogy ujra bejelentkeztetekKép

Tej,
Hat lanykam nagy ivben keruliKép, komolyan egy kortyot sem iszik mar beloleKép, gond az, hogy tapszert sem, sot lassan az en tejem is elapadKép
Lakaseladasunk kezd tragikomikus arculatot olteniKépKépKép, ugy kb. csak 1-2x borulok ki miatta napontaKép, gondolom ez is hasznal a tejcsinekKép Remelem meg par nap es tenyleg tul leszunk rajta, persze ugy, hogy szerzodes felbontva es kezdhetjuk ujra hirdetni a lakastKép
Lanykam irto anyas mostanaban, szinte semmit nem tudok tole csinalni, illetve mindent vele csinalokKép
Gond, hogy jovo honapba egy hetre el kell utaznom, hat nem tudom mi lesz igy.

Lepek dolgozni, mert ezer a munkam.

Angi
angela2
 
 


Momo,
Latom alakulszKépKépKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Na egy gyors bejelentkezés.
Kezdünk jól lenni, Dorkának még tegnap volt egy kis hasmenése, de kezd megint nagyon rossz lenni, így arra következtetek, hogy kutya baja.
Én is jobban vagyok, dolgozom.

Milyen taliról írtok?

Vagy rám nem vonatkozik?

Szerintetek az hogy Dorka ilyen sűrűn beteg mióra bölcsibe jár az normális.
Mert ha jól belegondolunk már lassan egy éve jár rendszeresen közösségbe, heti 2 alkalommal, most szept 1-je óta jó ha 4 napot volt bölcsibe, kicsit lehangoló, mit leghetne csinálni?

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Beu!

Szuper! Anyukamek a 38-ban laknak! Koszi

Reka! Kép Nagyon sajnalom!

Toffi!
Leirtam a sztorit a nyari babakban, meg itt is valamikor juli vegen. Dani 23-an szuletett, 4200 gr es 59 centivel. Konnyu es gyors szulesem volt.

puszi mindenkinek
Kakukk
kakukkfu
 
 


Manó2!

Szerintem normális, sajnos ez sokaknál igy van. Ez is egy olyan szempont, ami miatt én azon a véleményen vagyok, hogy minél később jó őket közösségbe hordani (úgy értve, hogy bölcsi, ovi), mert érettebb immunrendszerrel könnyebben esnek át ezen az időszakon. Szinte minden gyereknek az első egy-két közösségben töltött év betegségek tömkellege. Különösen első gyereknél, hiszen kisebb tesó már otthon átesik a nagyok által hazahordott betegségeken. A pláne az, hogy még az óvónénik, tannénik is az átlagnál gyakrabban kapnak el ilyen klasszikus nyavajákat, egyszerűen a folyamatosan újuló közösség, behordott virusok miatt.
Amit tehetsz az a különböző immunerősitéses dolgok (valahol van erről topik) (pl a broncho vaxom, de nem tudom, mennyi idős kortól lehet, mi 3 évesen csináltuk legkorábban), multivitaminok, természetgyógyász és homeopatás immunerősitők. Mindegyikre lesznek példák, akinek az bejött, meg olyanok is, akiknek nem.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


sziasztok!

Köszi mindenkinek a tejes és kukis infókat.

Réka!
Eggyüttérzés!!! Kép

Kakukkfű
Én sem gratuláltam még Danihoz. Szép méretekkel született, és még könnyen is. Gratulálok!

Virga
Készülök már a kerületbe. Kép Bár nemrég megnéztem az építkezést, és akkor szembesültem a valódi méretekkel. Nagyon pici lakás lesz. De elsőre így is szuper.Az írásod szerint 2 évesen mentek bölcsibe? A közelben van valami megbízható? Kicsit félek a bölcsitől, bár van olyan gyerek akinek jót tesz.

Manó2
Szerintem Dorkának tipikus bölcsibetegsége van. Ami azt jelenti, hogy mindenféle valódi tünetet produkál a gyerkőc, hogy ne kelljen menni és anyával lehessen egész nap. Simán megbetegszik a gyerek. Elképzelhető?

Petra és a kis lábadozó Kép is sokat nőttek, gyönyörűek. Néhány kép Sziszkáról:
Kép
a munkahelyemen:
Kép
ott pedig bezsákmányolt egy labdát a két gyerkőctől
Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Momókám!
Úgy várom már azt az sms-tKépKépKép
Beu
beu
 
 


Maci2
Most néztem ezt a képet: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7486/104657.jpg
Szerintem elfogultság nélkül mondhatom, hogy nagyon szép kislány.

pussz: myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Zsuzsó,
Abigel felallasahoz gratula! KépKépKép

Urszila,
Boldog Nevnapot! Kép Zsombi a dacossagat csak nekem tartogatja, bar meg csak nem is szocializalodik, mert barhol vagyunk, nem lesz "baranyka". Kép Bezzeg az Apjaval nem meri ezt csinalni! Kép

Zulu,
ezt az onmegtartoztatast turo rudesz ugyben. Kép En sokszor nem vagyok ilyen hos...Kép

Csucsuka,
jobbulast a lanykadnak! es ahogy tovabb olvasom, a fiadnak is!

Kakukk,
nagyon edesek a gyerkocok a kepen! Kép en emlekszem a szulestortenetedre, emlekszem, nagyon meghato volt olvasni. Kép

Myssnia,
ha ez biztat, Zsombi is csak azt csinalja, amit nem szabad. Kép Remenykedjuk, hogy kinovik mindketten! Kép A fenykepeken nagyon edes Szili, az a kapucnis kep a kedvencem! Kép
Hazavato tali-buliban benne vagyok! KépKépKépKép

Miszike,
Ferjed hogy viselte az ejszakat es a hazautat? Kép

Kangi,
jujjjj! tessek jobban vigyazni magadra! Az a gazolas raer kesobb is! KépKépKépKép Az jo, hoyg mar minden rendben, de tenyleg vigyazz MAgadra! KépKépKép

Reka,
jol elszomorodtam a hiren. KépKép Pedig kintrol meg jokedvu uzenet jott toled. De igazad van, lesz meg kistesoja Daninak hamarosan! Kép

Psandi,
Danidnak jobbulast! Valoszinuleg a kohogestol fordult fel a pici gyomra. HA nem ismetli, akkor nem lehet nagyobb baj. Kép

Tüni,
cukor Kép Gergő hogy viselte az utazast? Mivel mentetek?

Évi,
jo, hogy ujra itt vagy! Kép

Angi,
lakaseladas. Kép De mi borit ki rajta? Van valami nagyobb gond vele? Kép

Momo, Orsoly,
?????????????????????????? Kép

ZSombim tovabbra is veszettul huncut. Kép Minden nap a jatszoteren letamadja egy-egy kislany (mindig mas), mar komolyan azon gondolkodom, hoyg viszek fenykepezot magammal, annyira edesek ezek a törpök olelkezve, meg puszilkodva. Kép Azon gondolkodtam, mi lesz meg itt, ha nagyobb lesz???? Kép
A pocakom tenyleg oriasi, huzodik es faj alul, kemenyedek is, de mar azt is meg szoktak idonkent kerdezni, hoyg mindenoras vagyok-e. Kép De nem, meg "csak" a 34. hetet taposom. Ma felhivtam azt a szulesznot, akinel Zsombi szuletett, remelem, sikerul Ot "felfogadni" a szuleshez. Kép
(Egyebkent most kezd tudatosulni bennem, hoyg megint szulnom kell. Kép)
Anyospajtas ujra rosszul, a ferjem es az en idegeim meg romokban. Kép

Joejt!
Gombóc
gombóc
 
 


Kakukk! Gyönyörűek a lurkók! Szép nagy babát szültél, és jó, hogy könnyen ment. Kép

Manó2! Jobbulást! Most olvasom, hogy már jobban is vagytok! Kép Sajnos a legtöbb ismerősöm átesett ezen a bölcsis (és ovis is Kép ) betegeskedésen. Van köztük olyan is, akit a gyakori betegszabi miatt csúnyán elbocsátottak. Kép Azóta viszont egy sokkal sokkal jobb mhelyet talált. Kép A kivédésről Pildi már írt.

Ellimami! Veled tartok az irigykedésben. Én csodálom, aki tud még a gyerkőc, házimunka, munka mellett tanulni is. Remélem nemsokára már magamat is csodálhatom. Kép De frissek vagytok! Mi kilenckor kászálódtunk ki az ágyból bedagadt szemekkel. Kép
Borzasztó hír, de jó, hogy Réka ilyen erős lelkileg.

Beu! Táncoló kismamik. Kép

Myssnia! Szilárdról szivesen látnánk ám képeket is! Kép

Miszike! Ugye már nem szomorkodsz? Apucitok biztos jól átvészelte. A fiúk strammok ám! Kép

Kangi! Vigyázz magatokra, és hagyd a gazokat, úgy is jön a tél. Kép

Toffi! A nyelvtanfolyamot támogatják vajon? Én is kacérkodom a gondolattal, ha már a suli nem jött össze...

Psandi! Gyerkőc jobban van már?

Tüni! Ez akkor egy régebbi front hatása, csak ez hosszan tart. Kép Zöldséges. Kép

Évi! Az ottan a Szent István park? Petra nagyon nagyott nőtt! Kép

Csucsuka! Kisrókák Kép De ha jól értem (ill. látom) már jobban is vannak! Kép

Momo! Nemsokára hétfő! Kép

Angi! Lakás Kép Úgy látszik ezek a lánykák ragadósak. Az enyém is ilyen. Kép

Nahát, ti már tejet adtok a babóknak? A mi védőnénink és dokinénink azt mondta, hogy várjunk 2 éves koráig. Már megfordult a fejemben, hogy ha már nem szopik, és még nincs 2, lehet, hogy megszegem. Ezek szerint semmi baja nem lenne tőle már most sem!?

Nagyon jó kis napunk volt. A szomszédban ma kezdődött a házépítés. Markológép gyakorlatilag lekanalazta a telken álló kis kőházat. Az összes hangos zörejt ide lehet képzelni. Gyakorlatilag élhetetlen volt nem csak a kert de a ház is. Virág össz 30 percet aludt du (na jó, amúgy sem egy nagy alvógép). Még most is zakatol a fejem. No és persze ujjnyi vastag por lep mindent. Kép Kicsit vigasztal, hogy a szomszéd vmi gyékénykerítést ígért, ami eltakarja a borzalmakat.

Amint lehetett, el is húztunk itthonról és fájdalomdíjként vettem Virágnak kabátkát, zoknit, pizsit (utóbbiból egy csinit magamnak is Kép ). Most menek aludni, mert holnap uszi, főzés, és Tündérék szekrényhírén felbuzdulva ruhásszekrényátrendezés.

Virág dumagép ma rámnézett és nagy komoly képpel közölte, hogy GAMBA. Kérdezem tőle: mit mondasz? - Gamba. Én: nem értem, kislányom. Mire ő: tututu. (Ezt "mondja" nálunk ugyanis a GALAMB.) Kép

Detti
dé_
 
 


Myssnia! Most látom csak! Kész kislegény, és naggyon pasi! Kép

Detti
dé_
 
 


Sziasztok!

Csak röviden vagyok, ahogy Momo mondta, távirati stílusban Kép.

Apuci nem fázott meg, viszont olyan hangulatban jött haza, mint egy kibiztosított kézigránát... Nagyon köszöni az együttérzést és üdvözöl mindenkit. Viszont még mindig nem szerelmes belém és asszem ebbe belegárgyulok záros időn belül KépKépKép Valaki egy jó pszichológust?

Réka,
ha olvasol, nagyon együttérzünk és sok erőt kívánunk!!!

Momo,
fájások??? Drukk-drukk! Pontosan mikorra vagy kiírva?

Myssnia,
én benne vagyok a házavatóban! Sziszka már igazi nagyfiú! Kép

Csucsuka,
szegény kis lábadozó Kép. De nagyon ari képet raktál fel róla! Kép

Tüni,
5 percig voltatok ott? Még jó, hogy nem vártál ránk... 3 órás út miatt együttérzek.

Évi,
jó, hogy megint itt vagytok! Arik a képek! Kép

Kangi,
miket hallok??? Légyszi pihenj és ne dolgozz sokat!!!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Zsebi nemes egyszerűséggel resetelt az előbbKép
Na újra...

Beu,
én is szeretnék már kapni egy SMS-t, hogy megszültem, mert már kezd uncsi lenni a folyamatos készenlétKépKépKép

Miszike,
szept.26 a végKép Má' csak nem hordom túl pont a harmadikatKép
És ha nem vagyok túl indiszkrét, miből gondolod, hogy apjuk nem szerelmes beléd? Nem lehet, hogy csak rossz passzban van?...no meg te is, és így bizony könnyű nagyon borúsan látni a világotKép
Kívánom, hogy mielőbb kilábaljatok belőleKép

Dé,
építkezésKép Azt a finom kis téglaport én is ismerem a tavaszi bővítés kapcsán, fujjjjjjKép

Mennem kell, már megint megy a harcKép

Momo
38+6


Momo
momo
 
 


Lányok,
kicsit visszaolvastam azt sem rendesen, bocsánat,de rátok kell zúdítsam az aggodalmamat.
Előtte csak annyit,

Réka, nagyon-nagyon sajnálom, nem is tudom, mint írhatnék. Legyetek erősek!

Szóval, Abigél elválasztását illetően teljesen beparáztam, hogy a gyereknek valami baja van. Eddig szépen fejlődik meg minden, a születési súlyát persze nem duplázta meg, de ezt Dana után nem is vártam. Viszont semmit, de semmit nem fogad el. Se cumiból, se kanállal se sehogy. Amúgy a cumi ellen nincs kifogása, 3 hetes kora óta megissza belőle az anyatejet. A jelenség, hogy egyre gyakrabban éhes, tehát már nem igazán elég neki a tejci, plusz továbbra is (6,5 hónaposan) elég hasfájós, ami még rosszabb, hogy eddig kétszer (egy hét különbséggel) próbáltunk neki tápszert adni, nem túl sokat egyszerre - 60ml- azt elfogadta, majd sugárban kihányta mind a két alkalommal. Teljesen odavagyok, hogy valamilyen felszívódási zavara van vagy ilyesmi... Nincs ötletetetek? Ja, és úgy nem fogadja el a kaját (pont ellenkezőleg, mint Dana csinálta), hogy az első egy-két falat/korty OK, aztán rájön, hogy ez neki mégsem jó, és akkor irdatlanul sír.
Bocs, mjad olvasok/írok rendesen is, csak ráadásul még annyi munkám is van. Kép vagy Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Momo,
én nem vagyok az a paranoiás fajta, hogy csak úgy borúlássak, ha nincs okom rá. Onnan tudom a szerelem hiányát, hogy ő mondta... Kép Vagyis nem lehetett félreérteni. Sok-sok feltétel és "ha" teljesítése esetén majd esetleg visszaáll a dolog.

26-a??? Az már mindjárt itt van! Kép Csomag kész van már?

Zsuzsó,
nem akarok hülyeséget mondani, de asszem Kangi hasonló cipőben járt nemevésügyileg Julcsival, voltak mindenféle kivizsgáláson. Esetleg őt megkérdezhetnéd, hogy hova ment. LLL-es tanácsadók, védőnő, ilyesmi nem segíthetne?

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Miszike,
Köszi. Hétfőn megyünk a dokinénihez. Egyébként szopni tök jól szopik, azzal nincs gond. Majd mgkörnyékezem Kangit.
Neked meg boldogabb napokat!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzso, MArcipán sm fogadott el sokáig semmit, és a tápszerektől meg hasmenése lett. Etetésnél nem lehet, hogy túl éhes, és ezért türelmetlen?

Miszike, nem vagyok okos az ilyesmiben, de nem lehet, hogy túlbeszégettétek a témát? Mikor már gyerekek is vannak az élet nem egy Júlia-történet. Nagyon nehéz lehet most Neked. De remélem alakulnak a dolgaitok.

Momo, hát bezséd meg azzal a gyerekkel... (nekem mindig ezt mondták, no de pl. Orsi már akkor is tojt a fejmere.)
sofka
 
 


sziasztok,

köszi lányok a visszafogadást...hi-hi Kép

Momo,
már annyira izgulok én is,hogy mi lehet veletek.Pont most meséltem apának,hogy mindenórás vagy és ez tök izgi...alig várom az örömteli hireket,miszerint Emese végre rajtad kivül élvezi az életet. Kép

Myssnia,
Sziszka.....hát szóval mit is mondjak,...TESSÉK FÉLRETENNI Petrának!!!!! Kép
Csudahelyesek vagytok együtt!

Miszike,
jaj ne szomorkodj és főleg ne depizz,inkább gyere gyakran és élvezd Beki társaságát...és egy gyönyörű,csodálatos kislányod van. Apa biztosan nagyon szeret...mi meg már nem vagyunk azok a mai gyerekek,akik állandóan rózsaszinben látják a párjukat...az érzelmek idővel nagyon meg tudnak változni és az,hogy esetleg apa már nem szerelmes,nem jelenti azt,hogy nem szeret! Szerintem,ahogy megismerhettem,Neked nagyon jófej férjed van. Kép

Zsuszo,
drukk,hogy Abi mihamarább elfogadjon mást is a tejcsin kivül. Vannak itt a topicban rosszevő gyerekek bőven,szerintemnem kell eggódnod. Nálunk Petra a hozzátápi elején olyan szépen evett mindent és sokat is,hogy most meg pont a visszájára fordultak a dolgok. Szinte semmit nem eszik meg a mi kajánkból..és még mesélhetnék.
Biztosan nincs Abinak semmi baja,lehet,hogy még nem érett a hozzátápihoz.
Esetleg többfajta tápot kipróbáltál már,lehet,hogy csak az nem izlett neki,amit kapott?

Dé,
amenniyben Szent István parknak hivják az állatkerttel szembeni parkot,akkor az az. Kép eddig csak 1-szer voltunk ott,mikor a kép is készült.

képzeljétek,most délelőtt esküvőn voltunk a fóti templomban,este megyünk a vacsorára is.de ez mind semmi ...a fordrász csajszi,akihez járok, reggel házhoz jött hozzánk,hgy belőjje a sérónk ...apát is megnyirta. Kép anyuék jönnek délután Petrára vigyázni...ittalszanak és holnap meg kezdődik a kert rendberakása...földelegyengetés,most hoztak friss termőföldet,aztán füvesités,meg apukámnak lesz még egy csomó házon belüli segitenivalója is....képek felfúrása a falra,polcok felszerelése,stb....
végre össze lesz rakva a gardróbeszekrényünk is,mert egy hónapja dobozokból élünk és már nagyon unom.

egyenlőre ennyi vagyok,mennem kell Petrát etetni.....felébredt. Kép

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Sofka,
ez a sokáig mit jelent?
Zs.
zsuzso
 
 


Zsuzsó,
az én Zsebim 8 hónapig csak anyatejet volt hajlandó megenni, se hozzátápi, se tápszer és még sorolhatnám. Igaz, hogy a fejlődése lelassult, de eleven gyerek és a húsformái alapján senki nem mondaná meg róla, milyen rosszul eszikKép Csak nekem szörnyű napról napra kínlódni az etetésévelKép Timi is hasonló kaliber, de mostanság a sok mozgás kezdi egy kicsit megváltoztatni az étvágyát, lassan már olyanokat is megeszik, amit eddig sohaKép Én már csak az idő múlásában bízok, hisz én is ilyen gyerek voltam, most meg nem győzök fogyózniKép

Miszike,
így már értemKép Ettől függetlenül, ha eddig nem húzta el a csíkot, akkor ő sem gondolja úgy, hogy itt a vége fuss el véle, csak kicsit tanácstalan. Sofkának igaza van, a gyerek, a költözködés, munkahelyváltás mind megannyi romboló tényező az amúgy sem nyugis hétköznapokbanKép Talán csak egy kis feszültségmentes periódusra lenne szükségetekKép
Csomag már 2 hete a sarokban figyel, rajtam ne múljonKép

Sofka,
beszélhetek én ennek a kölöknek, csak olyan lesz, mint a nővéreiKépKépKép Szerintem egyébként a csajok okozta zajártalom miatt döntött a bennmaradás mellettKép

Évi,
azért a körmöd le ne rágd a nagy izgalombanKép
A rendezkedéshez meg sok-sok kitartást, bár ez már a jobbik rész így az építkezés utánKép
Estére jó szórakozást nektekKép

Férjem főzött, mosott, gyereket pesztrált és még füvet is nyírt közbenKép Nekem is kéne már valami kreatívat csinálni...mondjuk szülniKép


Momo


Momo
momo
 
 


Zsuzsó, én nagyon mást fogok mondani. Nekem nem szimpatikus itt sok minden, ami most elhangzott:

"Abigél elválasztását illetően " -mért elválasztás? célod, hogy ne szopjon? vagy szeretnéd, hogy mást IS egyen? utóbbi esetben hozzátáplálás

" többfajta tápot kipróbáltál"
Miért? MIért? Miért?????

Nem értem, lányok, ha 6 hónapig egy babának jó volt az anyatej, fejlődött a maga ütemében, miért kéne most tápszerezni őt??? AZ nem hozzátáplálás, hogy anyatejről átszoktatjuk tápszerre. Nem az a célunk, hogy tápszerrel tömjük a babát!

6,5 hó még nagyon fiatal, még semmit nem jelent, ha most még nem kér mást a szopin kivül. Kinálni kell, rendszeresen, szopi UTÁN ("Etetésnél nem lehet, hogy túl éhes" -szopi után ez sem valószinű) és ha érett lesz a hozzátápira, ténylegesen szüksége lesz a szervezetének másra az anyatejen kivül, akkor el fogja fogadni! Persze lehet variálni, délelőtt, délután, családi asztalnál, egyedül, kiskanál, nagykanál, higabb, sűrűbb, anyatejjel kevert stb stb amiket végig lehet zongorázni, hátha valamelyik bejön.

De. Az anyatejes babáknál, ha kinálod, de nem kell neki, a csak anyatej akár 1 éves korig is elegendő lehet! Rengeteg olyan baba van, aki 6,5 hósan mindent elutasit, aztán egyszer csak, később, 7,8,10 hósan elkezd enni és akkor már szépen mindent elfogad.

Türelem! Ez nem lóverseny, lesz annak a lánynak még 80 éve mindenfélét enni, és akkor ez a pár hét nem oszt, nem szoroz. Ha ő nem akarja, nem szabad erőltetni, mert az egész evészet egy stresszes, utálatos tevékenységgé növi ki magát.
Tápszerrel meg végképp nem tudok egyetérteni, ha szopik, jól szopik, akkor minek próbálkozzunk olyannal, amit elutasit, nem kivánta már korábban se a pocija és semmivel se jobb, (sőt), mint az anyatej, amit viszont szivesen fogyaszt és szerencsére fogyaszthat is.
Normális, hogy sűrűbben kér enni, de ez az igény szerint szoptatott babáknál amúgy is normális, a tankönyvi 3-4 órát nagyon sok baba egyáltalán nem tartja, akár 6 hó előtt se, mégis elég és optimális nekik a tejecske. Utalhat a sűrűbb evési igény arra, hogy fejlődik az emésztése, gyorsabban feldolgozza a tejecskét. Lehet, hogy pár napról van csak szó, türelem!

Huh, jó hosszú lettem, remélem azért a lényeg átmentKép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Én is jól eltűntem.Kép

Gratulálok a pocisoknak!
Momo megy a drukkk!

Ildi!
Az én lányom 15 hónapos és éjjel 5-6x szpoizik még. Nappal is 2-3x. A mi kajánkat megkóstolja de mennyiséget nem eszik meg belőle. Inkább szopi van. Ebédre 2-3 kanál kaját eszik meg. Egyedüla húsleves tésztával megy neki.
Szerinted ez is normális még??? Meddig fog szopizni így? Már nekem is nagyon fárasztó. Hogy lehetne elválasztani, sírás nélkül?

Milyen tali lesz?

Kriszta
tkriszta
 
 


Ildi meg mindenki,
köszi. Rosszul fogalmaztam, nem elválasztani akarom, csak szeretném, ha mást IS enne. Azt sem azért, mert a könyvekben 6 hónapot írnak, hanem 1) mert egyre gyakrabban szopik, és nagyon fáradt vagyok. Az éjszakáink horrorisztikusak. 2) sajnos nincs annyi tejem, hogy lefejjek előre, így fél éve gyakorlatilag ki sem tudom tenni a lábam otthonról, és néha úgy érzem, bekattanok tőle. Persze ebben az is benne van, hogy bár a nagyszülők rengeteget segítenek, nagyon nehéz két ennyire kicsi gyereket rábízni egy emberre.
A tápszer pedig csak elkeseredésünkben jutott eszünkbe, hogy hátha akkor legalább felváltva alhatunk egy kicsit, illetve néha elmehetek otthonról. Egyébként csak egy tápszert próbáltunk ki.
Én is tudom, hogy a 6,5 hónap még nem késő, rossz evőt sem szeretnék belőle csinálni, de nagyon megijedtem ezektől a sugárban hányásoktól. Nem lehet, hogy valamilyen intoleranciának a jele? Egyébként abszolút várakozó álláspontra helyezkedtünk, annyi a változás, hogy naplót kezdtünk írni az evéséről, tegnap éjjel pedig apája etette meg cumiból (mindössze 40ml) mégis így, hogy nem ciciből jött, nem kelt olyan hamar, mint szokott. Szóval lehet, hogy a cicizés gyönyöre is benne van. Lehet, hogy azt gondolod, nem vagyok elég odaadó, de erről az éjszakai cicizésről nagyon szívesen leszoktatnám, nagyon kikészítenek.
Egyébként egy kicsit megnyugodtam, hogy valszeg tényleg semmi baja csak anyafüggő.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Zsuzsó!
Eszembe jutott még (írtam egy sort Neked a másik topikba), hogy Brokkoli (régen többet Babanetezett, mióta elköltöztek azóta nem nagyon jön) lánya is ilyen volt ennyi idősen. Egyszerűen semmi mást nem fogadott el az anyatejen kívül, akárhogy trükközött. Aztán lassacskán jobb lett a helyzet, csak nem emlékszem mennyi idősen. Az igazi elválasztás ha jól emlékszem valamikor tavasszal volt, azaz Zsófi 15 hónapos kora körül. De majd megkérdezem hogy mikortól fogadott el a cicin kívül más és megírom hátha megnyugtat, hogy nem vagy egyedül Kép.
Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok,
csak bekukkantottam...

Momo,
nagyon drukkolok, hogy már ne kelljen soká várni Emesére!!

Réka,
nagyon sok eröt kívánok, és kitartást, és amennyire lehet, jókedvet. És minél hamarabb egy szép egészséges kisbabát. +++++++++++++

Miszike,
KépKépKép. Annyira drukkolok neked, hogy sikerüljön észre téríteni valahogy a férjed. Hátha-hátha. Lehet, hogy hülye ötlet, de léteznek családterápiás foglalkozások, ahol a babavállalás utáni nehézségekkel is foglalkoznak... egy próbára nem lenne kapható a párod?

Dé,
jó hogy elökerültél! Virág meg csudaszép!

Myssnia,
rólad is jó volt olvasni! Sziszka mekkorát nött, és milyen helyes!!!

Norka,
mizujs??????

Köszi mindenkinek még egyszer a gratulát a csíkokhoz!!!

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Zsuzso, amiben bitos vagyok: decemberben (márciusi gyerek) el kellett halasztani a műtétet, mert még az anyatejet sem itta meg cumisüvegből. Viszont január első hetében kihúzott nélkülem tíz egész órát, a kecskeméti alma-banánnal csirkehússal nevű menüjén, meg vizen pohárból. Kép (merthogy nálunk ezért volt a kísérletezés a tápszerrel is. Persze nem jött be. Én meg meglepődtem, hogy nem jól reagált az altatóra. Na ja, hát nem éppen először találkozott vel, lehet hogy immunizáltam az anyatejjel. Kép )

Kitartás.

Momo, hát ha egyszer nő az Istenadta! Megadja a módját, kéreti magát.
sofka
 
 


Mai jáccótéri baleset. Kép
Ha még megismeritek a gyerekem, lehet köveket hajigálniKép bár én legszívesebben arra hajigálnék, aki a lakótelepi jáccón a homokozó körül a betongyűrűt kitalálta/jóváhagyta.
Bár most olvastam a Mancsban, hogy az EU miatt kötelezően korszerűsítenek, ha lesz miből.
Apa Omega koncerten, anya meg itthon depizik a hanyagsága miatt, és ronyózik, hogy mit fog szólni Apa holnap reggel.
Jajjjajjaj.
jó éjt,
Rossz Anya
Kép
Kép
rosszanya
 
 


Miszike
Csak drukkolni tudok. Remélem egyenesbe jöttök. Egyszer nekem is volt életem (eddigKép) nagyszerelmével, hogy válságba kerültem. Ez kb 2 hónapos intervallumra tehető, de egyik napról a másikra elmúlt. Nem tudom mi lehetett az oka, de azt tudom, hogy egész nap nyomott voltam, és a legnagyobb problémám az volt, hogy nem éreztem semmit a másik iránt. No persze annyiban más eset, hogy még 20 éves voltam.

Zsuzso
Szilárddal kb én is fél éves kora körül sokaltam be igazán, ha nem is a hozzátápi miatt, hanem az éjszakai ébredések miatt. Ő még akkor is tartotta a 2-3 órás szopikat. Drukk, hogy mielőbb sikerrel járjatok.

Momo Kép
Drukk!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
Elkopott apaKép
KépekKép
Köszi, Roni nevében isKép

Miszike,
Szegénykém, azért tudtál aludni? Nem lehet könnyű neked, úgy sajnálomKép
Majd elszáll apuci vétke. Drukk, hogy minél hamarabb!

Kangi,
Tessék jobban vigyázni!

Ellimami,
Ez nagyon szomorúKép
Rékának üzenem, (ha beszélsz vele) hogy sajnálom és drukkolok neki, meg jobbulást (a takonykorból is)!

Évi,
De jó, hogy újra tudsz jönniKép
KépekKép

Csucsuka,
KépKép

Dé,
GAMBAKép
Roni már régóta mondogatta, hogy MANÍ. Fogalmunk sem volt, hogy mi lehet az és honnan szedte. Mostanában nagyon odavan a könyvekért. Előkerült egy mesekönyv, amiben manók voltak. Hát kiderült, hogy MANÍ = manóKép Néha így is szólítomKép
Tegnap mondtam neki, hogy ő a manó, erre megütögette a mellkasát és mondta maníKép

Momo,
Nem hétfőre tervezted? Mindjárt itt is vanKép

Maci_2
maci_2
 
 


Elli,
Kis sebesültKép
De ne okold magad! Balesetek előfordulnak a legnagyobb odafigyelés mellett is, sajnos

Maci_2
maci_2
 
 


NemvagyRosszanya ;)
Akárkivel előfordulhat. A múltkor én is elbambultam, és Szilárd a csúzda felmászó részéről lezahált. Hidegráz, ha belegondolok a pozicióba, amibe leesett... Az ElevenésBátor gyerkőc pedig tök vidámnak tűnik. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Ja, még egy kérdés:
Gaál Ottó Kreatív nyelvtanulás módszere alapján tanult már valaki?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Miszike! Sajnos nem tudok neked nagy okosságot mondani, csak remélem, hogy rendbejöttök. Már említettem, hogy nálunk sem okés minden, és elég hosszú, iszonyat nehéz időszakon vagyunk(vagy csak -ok?) túl. Annyit, de annyit gondolkodtam meg dacoltam ez alatt, és annyi új élethelyzetben kellett megállnom a helyemet, hogy csuda. Viszont rengeteget tanultam magam(unk)ról, és most egész rendben vagyok. Hasonlat: mintha a kezembe nyomtak volna egy nehezen megmunkálható anyagot, és mostmár megtanultam kezelni, ill. már látni is, hogy idővel lovat vagy búsuló juhászt tudok belőle szoborni. Nagy bölcs magyarmondat volt, mi? Kép Legalább ezen jót derülhetsz. Kép Adj még időt magatoknak, és próbálj lazulni. (Persze mondani könnyű.) Őszintén kívánom, hogy helyrerázódjatok hamarhamar!

Momo! Vörös por??? Atyavilág, mi lesz még itt? Kép Kép Egyelőre itt csak szürkés homok hull az égből. Megy neked a drukk! Férjed egy szuperpapi! Kép

Évi! Ja, az nem a Szent István Park, viszont ez szépnek látszik, és jó tudni, ha több helyen is van jó játszótér. Jó szórakozást! Kép

Franyo, Norka! Hogy vannak a friss kismamik? Kép

Rosszanya (nem is vagy az)! Nem látszik, hogy nagyon megviselte volna a gyerkőcöt az eset! Szerintem az a rossz, aki ilyen hüle homokozót épít! Kép Kép Mi ketten álltunk közvetlenül Virág mellett apával, amikor is hanyatt leesett a lépcsőn. Na nem mondom, hogy nem martuk magunkat, de egyszerűen megakadályozhatatlan volt. Na ezt a szót mondjátok ki 3* egymás után, gyorsan! Kép

Maci_2! Maní. Kép Így, hosszan? Kép Kis indián. Kép

Kérdés: Virág pofija nagyon kiszárad az uszitól, tudtok vmi jó kencét rá? Másutt teljesen oké a bőre.

Jó hétvéget nektek!

Detti
dé_
 
 


Miszike! Húúúú most látom csak, hogy tényleg elég idétlen az a mondat. Nem megy nekem ez a virágnyelv. Kép

Detti
dé_
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?