Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Szilvi!

Remélem nem csázsi, csak annyira szép Réka baba, hogy eszébe sem jut Dollinak sms-t írni, hanem a babaájában gyönyörködik, próbálja szoptatni! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak benéztem van e babánk.
Valaki írjon nekem smst ha megtudunk valamit Dolliról, mert mi csak fél9kor érünk ma haza. most fél9kor van találkozó megyünk állatkertbe aztán ebéd mamánál aztán 6tól babazsúr b.örsön apa itthon lesz 12től, légyszi légyszi írjon valaki

pussssssssssssz
Vendég
 


hahó

semmi hír???

én még 2in1.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 

 
 

Orsi
Jó utat :wink: :wink:

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Jó reggelt!
Hát én azt hittem,hogy már Rékababa képe itt fog várni reggelre.ű
Én meg vittem magammal a telót,hátha kapok smst.

KostyiAndi!
Műtét után a kezünket lehet mozgatni,viszont adnak altatót,és jól bealszunk.Amúgy nekem mellettem volt a telefon,és talán küldözgettem is sms-eket hajnalban :lol:
De amúgy a spinálisnál 24órát kell feküdni a másiknál meg kb 12-orát.Én hála égnek felkelhettem hamar..bár az is délután volt.Háát a fekvés volt a legcarabb a műtétben,nekem minden alsó porcikám sajgott már 10óra fekvés után.

Orsi!
Jó naggyal!

ZsAndi!
Állatkert??Ilyenkor??Brrr,már a gondolatától is fázom
:lol:
Jó bulizást nektek!

mimi12
 
 


Csajok!

Írtam egy sms-t Dollinak, úgy szégyellem magam, hogy zavarom szegényt, de hátha Géza olvassa!
Én már úgy izgulok Értük! Lassan 24 órája vajúdik szegénykém! :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Jajj, még mindig semmi hír? :(
sylph
 
 


Hívott Dollika!

Ma hajnalban megszületett Réka baba! 3350gr, 55cm és természetes szülés volt!!!!!!!!


Drága Dollika!

Nagyon sok boldogságot, egsészséget kívánunk Nektek!
Büszkék vagyunk Rád, nagyon ügyes voltál!!!!!!!


Kép
Vendég
 


Gratulálunk mis is :D
Szép méretek:)
Sok boldogságot Réka babához:)

Orsi
Végül bejött a jóslatod, hogy Dolli szombaton szül :shock: :lol:
akkor én is készülök a keddre :lol: :lol:

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Dolli!
Hatalmas gratula nektek!Nagyon ügyes vagy! :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok!

Időnként bekukkantok Hozzátok, ne haragudjatok érte :oops:
De most milyen jókor tettem :D

Dolli, szeretettel gratulálok én is a kicsi Rékához, legyetek nagyon boldogok és egészségesek!!!

Judit

/ én is nagyon szeretnék hamarosan egy Rékát magamnak :wink: /

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


DRÁGA DOLLI!!!!

GRATULÁLUNK NEKTEK!!!!!
JÓ EGÉSZSÉGET, SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK!!!!!

Kép

Kép
sylph
 
 


Szia Jucc!
:lol:

Hogy vannak a fiúk?
Hajrá nektek a kis tesóhoz!

Judy!
Na most már Ti jöttök :lol:

mimi12
 
 


Sziasztok!

Dolli, gratulálok Réka babához! Jó egészséget, és boldogságot na és sok tejcit kívánok nektek :!: :)

Andi
andrea27
 
 


Lányok, nem is meséltem, tök cuki volt a Bálint a minap...
ugye nézegeti Pupit, hogy pöttyös, meg mondjuk, hogy bárányhimlő.... erre megszólal: Anya, anya.... Pupika azért pöttyös, mert sokat nézte a Rafit(Hunyor major című mese) és abban is bárány van!!!! :shock: :lol: :lol: Hááát én kész voltam, annyira komolyan mondta, nagyonédi volt! :wink:

Pupikám, meg szenved szegényke... :cry: most már nagyon sok pöttye van, és már viszket is neki, egy kettő már szárad le... ruhát nemigen akar felvenni, egyszál pólóban rohangál.... minden birizgálja szegényt....

Orsi, kellemes hétvégét Nektek!!!!!

Rita, küldtem pü-t!
sylph
 
 


Judy, Te hogy vagy? Fájások? :wink:
sylph
 
 


Dolli Gratulálunk! Nagyon ügyes vagy!
Kép

Drága Réka! Isten hozott!!!!!
Kép

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


sziasztok!

Nem voltam csutortok ejjel ota es LAM, lemaradtam egy csomo dologrol!!!!!

Kép
VEGRE! Mar nagyon vartuk hogy megszulessen a pici Reka!!! Sok boldogsagot kivanunk nektek !!! (sms-ben ment a gratula) ;)


Noemi: Nekem szakertoi merlegeles utan is csak 38 a juttatas havonta es abban benne van a csaladi potlek is. (Pedig nekem megvolt a kello ido, csak hat nem kerestem tul jol.... :S



zsAndi: Remelem nincs komoly baj!!!!!!!! Ugye jol vagytok!!!!!!!?

sünciboglya
 
 


Kép

sünciboglya
 
 


Drága Dolli!

Bár valószínűleg ezt nem olvasod most, azért ezúton mi is nagyon gratulálunk Réka babához! Jó egészséget és sok tejcsit kívánunk!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Mia!
Te Gyest kapsz??Vagy hogy lett ennyi a pénzed?Én minimálra vagyok bejelentve igaz 8órában.Arra volt kb 50.000a t-gyás.
Szerintem Te nagyon keveset kapsz!
De tudjátok mi a szomorú és felháborító az egészben??
Nekem nem adják meg a gyedet,helyette lesz gyesem..így kb 20-25000 ft-al kapunk kevesebbet havonta..ezt még 18hónapig kaptam volna.Na adjátok össze!!
És lehet gondolkodni,ma milyen végkielégítések is vannak..
Elkezdtem számolgatni és csak ingattam a fejem..a 18hónap alatt kb 300ezer ft-ot spórolnak rajtam..
Van aki meg több 10millió végkielégítést kap..meg ugyi ez a 300e kicsit átlagon felüli havi keresete egy embernek.

mimi12
 
 


Beszéltem Brigivel. Jól van, volt nagy örömködés Dorinával amikor hazajött. :lol: :lol: Hétfőn szedik ki a varratokat de már alig fáj neki. Csomót akar írni de még nem jutott el idáig. :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Gratula Dollinak!!!

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Kedves Réka,
Isten hozott :D :D

Mimi,
300 e fizetés jöhet :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Dolli GRATULÁLOK NEKTEK!!!

Réka!
Isten hozott!!

Mimi!
Magamtól eszembe sem jutott volna ma állatkertbe menni, de egyesületi gyűlés volt az állatkert különtermében és ezzel jár egy belépő is. Ilyenkor sok barátunk, ismerősünk ott van és ezért nem hyagytuk volna ki:))) így kerültünk ma az állatkertbe.

megyek, mert hulla vagyok jó éjt mindenkinek
Vendég
 


DOLLI, SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK NEKED ÉS RÉKÁNAK (ÉS PERSZE EGÉSZ KIS CSALÁDODNAK)!

Nagyon hősiesen viselted ezt a nehéz terhességet, és nagyon örülök, hogy természetesen született Réka!

HURRÁ!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


ZsAndi!
Azért gondolom jó volt az Állatkert.Az az igazság,hogy adott szituban,tuti én végig sétálnám -10-ben is :lol:

Kosztyika Andi !
Azért ha az a 300 bruttó akkor már nem is lesz belőle olyan sok piiiiz...
Amúgy nekünk is jöhetne :wink:
De tényleg nevetséges!!!Kb ennyinek kéne,hogy legyen egy átlag havi kereset...Ezzel szemben meg mi is az átlag?
ÁÁÁ na örüljünk annak ami van! :wink:

mimi12
 
 


Szilvi
köszi jól vagyok. fájások néha kószán.
meg nyomja magát lefelé Blanka.
de amúgy semmi.

Mimi
az indexen van egy gyes, gyed, egyebek c. fórum a Szülői munkaközösség alatt, ott szoktak szakérteni és válaszolni.

ma anyukám elviszi a kisebbik fiút Sopronba. úgyhogy most már jó lenne szülni.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Voltunk lent délelőtt sétálni és MÁR NYÍLNAK A HÓVIRÁGOK :D Péntekre már 12 fokot mondtak.

Judy,
Anyudnál lesz addig amíg nem szülsz? Ja akartam kérdezni valami mást, miért járnak ki a magyarok tömegével Ausztriába bevásárolni egy olyan régi Plus jellegű boltba? Ha átszámolom az árakat abszolút nem olcsóbb mint itthon és a parkoló tele volt magyar kocsikkal.

Jucc,
Szia :D Nálatok mikor lesz kis Réka?

Zsand,
Milyen egyesület? Nem válaszoltál arra hogy ki az orvosod.

Mangora,
Hogy haladtok a visszarázódással?

Brigi,
Gyors gyógyulást neked is.

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


DOLLI

NAGYON NAGYON SOK BOLDOGSDÁGOT AZ EGÉSZ CSALÁDNAK A KISHERCEGNŐHÖZ !!!!!!!
(természetesen sok tejcsit is)

Csütörtökön hazamentünk disznóvágásra tegnap éjjel értünk haza, nagyon fincsi lett hurka kolbi tepertő miden !!!

Bocsika most visszaolvasok aztán irány ki az udvarra piknikelni, apuka kitalálta, hogy grillezzünk kinnt !!!

Kép
kditke
 
 


Szasztok!

Na, levágtam a kiscsalád séróját.... mindenkin végigmentem... :wink: Ma nem varrtam, nem volt kedvem, levezetésképp kitakarítottam a lakást, elpakolásztam, főztem, szóval utolértem magam... amit egész héten nem tudtam a varrás miatt. Sajna alig haladok, hogy itthon van a Lili...
Amúgy Lilibabának tök szépek már a pöttyei!!!!! És úgy örülök, hogy már nem fáj neki!!!! Kivi vagyok Bubó mikor kezdi... :wink:

Mimi, fizetések... hááát én is örülnék az átlag fizunak... :wink:

De jó, hogy gyógyulgat Brigi!!!!

Edit, disznóvágás... hmmmm... de jó kis buli az!!!!

Andi, nem mondod, hogy hóvirágot láttál?! :shock: Én annyira szeretem, meg a gyöngyvirágot, a krókuszt is, na meg a tulipánt is, meg még sorolhatnám az összes tavaszi virágot!!!! :lol: Olyna jó volt ma is ez a kis napsütés!!!!! Már látszik a füvünk is!!!!! :lol: Még egy két hófolt van rajta, de nemsokára az is elolvad!!!!

Kép

(Hóvirágot kerestem, de nem találtam... megnéztem mi angolul a hóvirág, olyan szééép: snowdrop-hócsepp :) )
sylph
 
 


Sziasztok!

Mimi, Kostyika, köszi az érdeklődést :)
Jól vagyunk, fiúk nagyok, Balázs nagyon szereti az első osztályt, Gergő utálja az ovit :?
A harmadiknak a tervek szerint az év második felében szeretnénk nekiugrani, de még sok múlik a gazdasági helyzeten sajna. A válság miatt halasztottunk már egy évet, és nem kéne kifutni az időből...
/ elég furán érzem itt magam, alig ismerek valakit régről, Ti meg nagyon összeszokott baráti társaságnak tűntök.../

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jucc!
De jók a vonalzóid :lol:
Ne szórakozz!!
Okés össze szokott társaság vagyunk.De láthatod,hogy itt mindenki szeretettel fogad mindenkit :lol:
AMúgy meg régről itt van Kosztyika meg Dolli is,és vissza csöppent Juti is,meg itt vagyok én is :wink:
Mellesleg olyan lökött társaság van itt,hogy pillanatok alatt őskövületé válik bárki :lol:
3. bébi.Hát nekünk nagyon kaka jelenleg az anyagi helyzetünk.A Gyuri munkanélküli,én csak gyest fogok kapni..de 1másodparcig sem bántam meg semmit..Valahogy a gyerekek mellett eltörpülnek a gondok..Ha meg elő jön akkor borítunk néha :oops: :lol:

mimi12
 
 


sziasztok,

Most már leszek én is! Túléltem a mai napot!!!! Már egy pár napja erre a mai napra készültem lelkileg azért nem voltam (nagyszülőknél voltunk) :D

Szilvi: Szeegény Lilike hogy viseli a pöttyeit?
kész a macika!!!! Remélem nem kell már a nagykabát, kimosom és akkor az is mehet hozzád! SAJNÁLOM, de mostmár mindenem hozzád fogom vinni! :oops: :lol:

Hajni: mikor filmezünk? Hogy van Lili? Már annyira hiányzol!!!!!

Brigi: hogy vagy?????

Andi: milyen sűrün vagy mostanában! :shock: :oops: :lol: Lassan jön a játszós idő. Jeeeeeeeeeee
ja még valamikor kérdezted csak elfelejtettem válaszolni, mi olyan 10:30körül szoktunk lemenni. Délelőtt alszik még Lili 2 órát, délután meg egy felet eseteg 1t.

Mimi: én lemaradtam miért nem kapsz gyedet. Nem is értem, ha Tgyest kaptál akkor azt miért nem??? :shock: :shock: Voltál bent az OEPbe megkérdezni?

Judit: mikorra is vagy kiírva?

Orsi: gyerkők hogy vannak, most le is maradtam, hogy mentetek e hétvégén el?

Kriszti: ti melyik kórházban voltatok? tudom hogy mondtad, csak szita az agyam :oops:
Sajnos nekünk is menni kell a keze miatt a gyereksebészetre, csak nem tudom, hova vigyem :? Érd a János kórházhoz tartozik, de az vajon jó lehet?????

Megyek, Lili kész a fürdéssel.....

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Lini!
Én vállalkozó voltam mikor a Szabi született.2007-ben a könyvelő unszolására vissza lett adva a vállalkozóim.Én ekkor még gyeden voltam,és passzív jogon kaptam gyedet.És állítólag a passzív jogon kapott gyed nem számolható bele a 2éven belül 180 napba.A T-gyásnál lehet hibáztak....
De ehhez én kevés vagyok...Most jövő héten megigénylem a gyest,oszt majd meglátjuk.
Sajnos a jogszabályokat nem ismerem..Mármint,hogy a passzív az tényleg nem biztosítási idő?

Brigi!!!Merre vagy,mi van veled???
Zsandi!!
Meséld már majd el,miért voltatok ébren hajnalban..
Orsi???Milyenre sikerült a wellnes?
Hajni!!
Nagyon bocsi,hogy még nem vittem vissza a Mei-Tait..de annyira jó!!:lol:
Ma is abban alukált a hátamon a Regi míg a corában vásárolgattunk :lol:

mimi12
 
 


Elnezest, nincs idom visszaolvasni, csak egy hir:


Patriknak kijott az elso ket foga (alul) !!!

sünciboglya
 
 


sziasztok!

Mi ma megjartuk a Margit szigetet, nagyon klassz volt! :) Patrik boldogan hallgatta a varjakat amint "enekeltek". (Parom szerint tul elnezo vagyok a varjakkal, szerintem meg o egyszeruen csak dilettans a madardalhoz...) ;)


Mimi: En GYES-t kapok. Nalunk az volt a gond hogy en az Onkormanyztanak dolgoztam mint szemelyi gondozo es a fizum mindossze 25 ezer/ho volt. Ez utan kapom en most a hatalmas osszegu GYES-t....
Le van szarva! Megy minden honapban az OTP szamlara, amit nem is hasznalunk..... hatha egyszer pont EBBOL gazdagodunk meg. :D:D:D:D:D:D:D

Oh, es a legszebb az egszben, hogy amikor megtudta az Onkormanyzat hogy veszelyztetett terhes vagyok, egyszeruen kirugtak az allasombol es kozoltek hogy amint megszultem, szeretettel varnak vissza. Addig meg fizessem a TB-met magam! Tenyleg, ennel a GYES dolognal en fizetem a TB-t? (Mert parom azota is szorgalmasan utalja at a penzt a TB-seknek.....


FODRASZ: Parom ma legavatta a hajat, ugye o csak ugy megy fodraszhoz ha elmegyunk a bolt elott es "rajon". De vegre nem hegyi yeti-nek nez ki, egesz emberformaja lett.
Az en hajam tovabbra is csampas!
Jovo heten el kene mar mennem a fordraszhoz....
Jah, Peter megkerdezte a notol, aki vagta a hajat hogy itt lenne az asszony, csale az alja a hajanek, kene egy kis igazitas. aszongya a no: 4250 ft. Paromnak kikerekedik a szeme; Semmit nem kell vele csinalni CSAK kiegyenesiteni. Sem mosas, sem szaritas, semmi nem kell! Mire no: 4250 ft. (no comment!) Parom hajat 2900-ert vagtak. Mosas+szaritas+zsele+fazonra vagas......

sünciboglya
 
 


Kép

sünciboglya
 
 


Szijasztok, szép jóreggelt! :lol:

Megjöttünk (már tegnap) nagggyon szuper volt!Ez a hely egyszerűen fantasztikus, el is határoztuk, hogy karácsony előtt a szokásos családi wellness hétvégére ide fogunk jönni!

Szombaton mentünk, az első jó élményünk, hogy ránknyitott egy takarítónő! :oops: :lol: :lol: :lol: Szerencsére mi nem láttuk ki volt az, már csak az ajtócsukódást hallottuk!
A másik, hogy rögtön összefutottunk az Api előtti exemmel, aki az egész családdal ott volt!(apuka, anyuka, tesója) Próbáltuk egymást kerülgetni, aztán a szaunában vágérvényesen összetalálkoztunk! Bemutattam Apit! Végülis vicces volt, csak innentől mindig azt néztük hol nincsenek, de szegények ők is ugyanígy! :D
Vasárnap már nyugiban telt ilyen szempontból, ők csak élményfürdőztek, nem a szállódában voltak!
Szaunáztunk, gőzkabinoztunk, volt egy szuper aromaterápiás bioszauna, tepidárium,sóbarlang, voltunk a kinti medencében szombat este a sötétben, meg tegnap a gyönyörűűűű napsütésben!
Kaják nagyon fincsik voltk, híztam egy csomót! :oops:
Minden nagyon jó volt, de tegnap már nagyon hiányoztak a gyerekek, egy idő után azt vettem észre, hogy csak a gyerekeket nézzük, meg azt hogy mi hogyan tetszene nekik! :oops:
Szombat déltől már csömöröm volt a semmittevéstől! :shock:
Ááááááááááááááá, a végén már a falat kapartam, annyira untam magam! :? Kép Kép

Kép
Kép Kép
Kép
Vendég
 


Baccus! Nem idnult az autóm, lemerült az aksi! :?
Így Bubut sem tudtam elvinni suliba!
Igazolok neki egy napot, nem indulok el most gyalog a 3 gyerekkel! :oops:

Patrik babának hatalmas gratula a fogacskákhoz!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Megyek mert romokban a ház, 600 kiló mosatlan, vasalatlan és minden....... :shock: :? :cry:
Vendég
 


Mia!
Gratula a fogacskákhoz :lol:
A Reginek bezzeg még 1db sincs,viszont újságot falni így is remekül tud :lol:

Orsi!
Rátok nyitottak,meg ex barát??? :lol: :lol:
Nagyon szép a szálló,jók a képek.
Autód...Hogy a francba merült le az akksi??Már nem jó vagy valami rajta maradt?
Amúgy debértem???Miért nem indultál el három gyerkőccel?? :lol:

ÁÁÁÁáááááá A Szabi 1hete a Marcipáncicát nézi naponta 100x..viszont tök aranyos..Ugrál táncol és énekel :lol:

Mia!
Gyes alatt nem kell fizetned semmit!!!Amit eddig befizattetek azt szépen vissza lehet igényelni!!
Ami meg a gyesből meggazdagodást illeti
:lol:
Háát nem tudom???3év alatt durván 1milla ft.Mondjuk tuti jól fog jönni akkor.Max elmentek nyaralni belőle :lol:
Mostmár mindegy..meg anyagilag sem jártál volna jobban.De azt tudod,hogy nem rúghattak volna ki terhesen!

mimi12
 
 


Lini: Ti is hiányoztok!!!!! :cry: :cry: :cry: De Lili még mindig taknyos. :( Doki szerint legalább 10 nap. :( De tegnap legalább már sétáltunk 1 órát a gyönyörű napsütésben. :lol:


Mimi: akartam már mondani, hogy maradjon nyugodtan a mai-tai. Ti jobban kihasználjátok, nekünk 3 hetente kell max. 1×. Most meg már mehetünk babakocsival is. :wink:

Brigi: ilyen sokat akarsz írni? :lol: :lol: :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni!
Köszi!!De vissza fogom valamikor Nektek vinni..szeress csak Te is bele :lol:
Amúgy pl kirándulásnál tök jó,vagy nagy bevásárlásnál egy multiban..

mimi12
 
 


LÁNYOK!!!!!!!

Ismét engem ért a megtiszteltetés, hogy jó hírt közöljek! :D

Ma reggel 9 óra 6 perckor megérkezett Blanka baba! :D 3kiló 53cm
anyuka és babája is jól vannak! :D

Drága Judy!

Nagyon sok boldogságot, egészséget kívánunk Nektek!

Kis Blanka! Isten hozott közöttünk!!!!!


Kép
Vendég
 


Mimi

Nem egyszerű nektek most akkor, de fel a fejjel a három gyönyörű gyereked hatalmas húzóerő !!!!!!Drukkolok, hogy mielőbb megoldódjonak a problémáid !! :wink: :wink:

Tudom könnyű ezt mondani saját példából én a gödör aljában voltam ill. néha még mindig vagyok, mert még én sem tudom, hogy mi lesz a munkahelyi probléma megoldása. :wink:

Autó elromlása-pont ezt írtam mikor az autó fenntartása és karbantartását írtam a dolgozóba járáskor !!! A költségek lehetnek 10 ezertől 100 ezerig. :oops:

Orsi

Nagyon jó a hajad szerintem a csokibarna szín neked nagyon jól fog állni ill. szerintem még a padlizsán szín is nagyon jó lenne neked !!!

Szobatisztaság ügyben nagy gratula, nálunk éjszaka biztonságossága miatt még akkor használunk nappal nem !!!
Remélem már nem sokáig !!!!

Hétvégéteket nagyon irigylem !!Ex barátot annyira nem !!!
Bár nálunk is fennáll, ha Tomikát elviszi a keri már 2-3 óra múlva hiányzik és unatkozunk nélküle,de ez szerintem normális dolog !!!

Kriszti

Kórházi élmények szörnyűek lehettek a leírásod alapján.
Az a lényeg, hogy mielőbb gyógyuljatok meg !!!
Szerintem Orsinak teljesen igaza van hál istennek abban, hogy a kiscsimoták gyorsabban átvészelik a bajokat, mint mi.

Mia

Gyönyörű baba Partik !!!
Milyen jó, hogy apukával jól elvoltak !!!!

Sylph

Hogy vannak a kis bárányhimlősök ????
Nálunk Tomika és édesapa is megkapta a védőoltást, de állítólag így is betegek lehetnek , de kevesebb tünettel járnak.

Igen nagyon jó a disznóvágás és így kb. 1 évi kajánk is megvan ebből.Minden házilag készült és tudjuk, hogy nincs teletömve mindenféle E anyaggal.Igaz nagyon sokat dolgoztunk vele !!!!


(mivel édesapa retteg ettől a betgségtől)

Kép
kditke
 
 


Már 2 babánk is van! :shock:
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Sziasztok!

Juti! Gratulálok Blanka baba születéséhez! Jó egészséget, és sok tejcit kívánok nektek! :)

Orsi! Nagyon jó lehetett a hétvége, de ahogy olvasom nem volt teljesen zökkenőmentes. :lol: Hol voltatok?

Mia! Gratula az első fogacskákhoz!

Hajni! Lilinek jobbulást!

Sajnos még mi is itthon, mert Bálintnak ráment a fülére.
Péntek délelőtt bementek a farsangra, mert csütörtökön már a doki azt mondta, hogy hétfőn mehetünk.
De nem kellett volna, mert szombaton elkezdett fájni Bálint füle. :(
De ők legalább jól szórakoztak:

Kép

Kép

Kép

Andi
andrea27
 
 


Micsoda hírre jövök?! :lol:

Drága Kép !!!!

Nagyon sok boldogságot, jó egészséget és sok tejcit kívánunk!!!!


Kép
sylph
 
 


Szasztok!!

Hát ez annyira jó, két nap különbséggel megszülettek a lányok!!!! :lol:

Épp tegnap kérdeztem Judyt, hogy mi újság a fájásokkal, azt monda még semmi, csak nyomakodik lefelé... aztán tessék! :lol: De jóóó!!!!

Lini, Lili már jól van, nagyon "szépek" a pöttyei, már nem fáj neki, mostmár csak gyógyul! A macit, ha erre felé jársz, bedobhatod, ha gondolod, hogy Lili tudjon vele játszani! Sajna vendégeket most nem fogadhatok Lilim miatt, de leszaladok érte a kapuhoz.....

Mia, gratula Patriknak!!!!!! Hűűű, ez fodrász!!!!! :evil: :evil: De genyó, ennyit akart kérni az igazításért???? Ennyiért nekem fazonra vágják!!!
Minnyá' írok pü-t!

Orsi, de jók a képek!!! Elhiszem, hogy jó volt ott!!! :lol: Autó.... :evil:

Edit, szépen gyógyulnak a pöttyei Lilinek! Nem volt vészes hamar átment rajta, a péntek, meg a szombat volt rosszabb, akkor fájt és viszketett neki nagyon....

Andi, jobbulást Bálintodnak!! Micsoda jelmezek!!! Nagyon jó!!!

Na, megyek, folytatom a melót... :?
sylph
 
 


Drága Judy!!
Gratulálok Blanka érkezéséhez!Sok boldogságot nektek a kiscsajhoz!!
És nem elkényeztetni ám nagyon a fiúk mellett :lol:

Edit!
Tulakdonképpen nem rágom magam ezen a gyed dolgon.Szülés előtt egy fizuból éltünk.Most még így is több pénzünk van mint akkor volt.Szóval nem rosszabb anyagilag,csak azért dühöngök kicsit,mert állami cégek leépített alkalmazottai több 10milla végkielékítéseket kapnak.És így ,hogy napjában ezt zengi a híradó így jobban dühít a dolog...
Most frankón!!!!Egy ilyen végkielégítésből mennyi kismama gyesét lehetne felemelni 1évre????Akár duplájára??Ááá aki az egészet kitalálta költse gyógyszerre amit elvesznek a rendes becsületes anyukáktól!No meg szarjon sünt :lol:

mimi12
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?