Új privát üzeneted érkezett!

Dolli
piszkálást úgy értem hogy megnézni a dokker a méhszájat...Gergőnél ez indította be anno, 1 nappal a kiírás után.
én már nem tudom mikorra vagyok kiírva...most 27-ét mondták. Neked mikor volt az UM? Nekem május 20.
viszont 27-e semmiképp sem jó, mert nem lesz itthon a dokker.
ctg-n most tényleg semmit nem látok, pedig éjjel is voltak joslók :roll:
na mind1, jöjjön amikor jönnie kell...

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Kriszti! Ok, csak szóltam, nehogy megázzanak a rucijaid! :wink:

Juti! Jah, vagy úgy! :wink: Én 28-ra vagyok kiírva, UM 22-én volt és 27 napos ciklussal számoltunk.
Csak egy napot nem lesz doki? Azt csak kiböjtölitek valahogy! :D Én éjjel olyan jót aludtam, csak Gézu kelt korán, meg pisilni jártam sokat, de utána visszaaludtam. Gondoltam is, hogy bizti azért aludtam jól és nem voltak jóslók, hogy kipihenten mehessek szülni. :lol: Erre most itt van négy óra és sehol semmi. A jósláson kívül! Noh asszem sütnöm kéne valamit...

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szasztok!

Hááát, gyülnek a pöttyök.... :wink: de szerencsére eddig egész jól viseli! Csak olyna csúnyák :? én nem is emlékeztem, hogy ezek ilyenek, az ember legszivesebben kipukkasztaná a pöttyöket.... :wink: persze nem teszem, csak az az inger.. :)

Andi, nekünk is ezt a rhus izét mondta a dokinéni....

Zsandi, na, sikerült a pelerin?
Perszepersze, azért is mondtam, hogy Lili himlős, hogy ne gyere most!!!

Orsi, hogy van Bogi? Lilinek nem volt semmi előzménye (láz, náthás tünetek..) egyszer csak voltak a pöttyök....

Doli, mégsem szülsz ma? :wink:

Judy, nálad se semmi?

Kriszti, beszéltem tesóddal... eltoltuk a dolgot, mert most ez a sok pözsi szerelés elvitte-elviszi a pénzt.... Majd tavasszal visszatérünk rá :wink:

Mimi, igen azt én is hallottam, hogy azt a rázókeveréket már nem ajánlják! egyenlőre még nem viszket....

Mia, igen, vízzel teli hójagocskák... és csúnyácskák... előbb pöttyök jelennek majd megtelnek ezzel a "vízzel"

Brigivel mi újság? Tudtok róla valamit?

Lányok, olyan lassú a gépem!!!!!!!!! Pedig nemrég raktam újra :roll: Ha írok, akkor is akadozik, a franc ki van vele :evil:

Képzeljétek, baromira fáj a hasamalja... :cry: most nem tudom mitől... :roll: vagy felfáztam, vagy megerőltettem magam, mikor pözsit kellett tolni :? nem tudom... asszem ma belefekszek egy jó meleg kamillás vízbe, aztán ha hétvégén sem múlik akkor doki :? Nem tudom mitől lehet.. néha olyan, mintha az egész görcsbe lenne, meg fáj, meg szúr...
Ez mi lehet?
sylph
 
 

 
 

DOLLI, megvan!!!!!!!!!!

Be kell tenni a meglepit a frigoba, a melyhuto reszbe 2 orara.
Utana viheto hozzad! Parom elviheti, neki volt pottye gyerekkoraban!!! :D

Mit szolsz?

sünciboglya
 
 


Kép

sünciboglya
 
 


Mindent megteszek hogy a ne legyen luk az oldaladban a kivancsisagtol :D:D

sünciboglya
 
 


Szilvi: van egy kocsog virus, uj fajta, most terjed eppen....

Beszivarog a gepedbe es kesleltetett aktivalassal mukodik, fa-szeruen. (Ami annyit tesz hogy egy kinyilik, ami utana kinyit kettot, a ketto negyet, a negy tizenhatot.... stb) A NOD32 elkapta nalam, de mar osztodott a disznoja!

pffffffffff

sünciboglya
 
 


Szilvi!

Nekem másfél éve volt olyan, hogy nagyon görcsölt a hasam alja, mikor leültem, olyan volt mintha késbe ültem volna. Reggel kezdődött délután egy picit véreztem és nagyon megijedtem, hogy méhen kívüli terhes vagyok irány a nőgyógyászat, megvizsgáltak és mondta a doki, hogy peteérésem van. Iszonyatos fájdalommal járt, se ülni se állni nem tudtam. Remélem nálad sincs semmi komoly:)))

Sziasztok
Vendég
 


De izék vagytok...könnyű a kisebbet bántani :lol: :lol:

Na Mia!
Dollihoz semmikép ne menj!!! Ha Dolli nem is kapja el,de a születendő babára veszélyes lehet.Mert Dolli is emlékszik,volt itt ilyen..
Terhesekre viszont tényleg csak a 12.hétig veszélyes,vagyis a magzat károsodhat..de nekem úgy rémlik a rubeola az ami veszélyesebb,hogy talán attol lehet nyitott gerinc...

Orsi!
Neked viszont van egy remek hírem..
Attól,hogy Bálint kapott oltást,még simán barihimlős lehet.Sajnos nagyon sok oltott gyerek elkapja..No de legalább nem akkor kaptátok el mikor terhes voltál...
A másik rossz hírem,hogy te is elkaphatod,és a felnőtteket jobban leteríti..
Viszont van egy jó hírem is :lol: :lol:
2010 ben a göndör haj és a pöttyök a divat :lol:

Na viszont a bulin még tuti nem fertőzött senki.Nekem úgy rémlik,hogy a betegség kijövetele előtt pár nappal fertőz,lappangási idő alatt sz.tem még nem fertőz..

Pedig milyen buli lenne...tarthatnánk pöttyös bulit :lol:

mimi12
 
 


Jó estét!

Hát csajok, én totál leeresztettem. :(

Mia! Annyira ari vagy, köszi a privit is! Nehogy lefagyaszd a "nemtudommit"! Igyekszem uralkodni magamon meg a kíváncsiságomon... :D

Orsi, Szilvi? Kis betegek?

Brigi? Ha van egy icipici energiád írj két sort! Hiányzol!

Hajni! Lili babád? Hogy van?

Mimi! Jaj, tényleg, nekem is beugrott a kis Alex baba!

Edit? Merre vagy? Sikerül dönteni? A legrosszabb a bizonytalanság...

Meddig lehet húzni jóslófájásokkal? Bár most már mindegy, csak programozott ne legyen!

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Jó ez a találgatás a pötyökkel! Azon röhögök, hogy beparáztunk! :lol:


Mimi! Hogy sikerült ezt az üzit 2x elküldeni???? :lol:
Jövőhétre van programotok?
Vagy nem tudsz elszabadulni egy kicsit gyerkők nélkül????gyuri nem vállalja be őket?
Azt találtam ki, hogy bizti jól esne Neked egy masszázs, vagy egy manikűr, vagy infra, vagy amit akarsz! :wink: Másban nem tudok segíteni, de kis lelkednek kéne egy kis törődés, a nőkre meg jó hatással van, ha kicsit magukkal törődhetnek!

Szilviiiiiiiiiii, nem lehet hogy felfáztál amíg a kocsimat szereltük????? :shock:
Jaj szegénykém! Most bűntudatom van! :cry:


BRIGIKEEEEEEEEEEEEE!!!!! GYERE MÁÁÁÁÁÁÁR!!!!!

Dolli, Judy menjetek szülni!

Én nagyon álmos vagyok! Barátnőm volt itt, olyan jót lehet vele beszélgetni kezelések közben, szerintem életben nem tudtunk ennyit beszélni, mert ha gyerkőkkel vagyunk őket lessük!
Vendég
 


Orsi! Jól van már! Zavarunk? :wink: :lol:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Orsi! Ha így folytatom, le fogkopni a lábim, mire a szülőszobába kerülök. :lol:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Ehheheee, jopofakat irtok:) most nincs is mit igazan mondanom, max azt hogy megis jo moka lett volna Dolli meglepijet lefagyasztani!
:):):) De akkor varunk az ajesszal, pedig majd megol mar a kivancsisag hogy mit fogsz szolni hozza. :D En ahogy meglattam, tudtam hogy a tied lesz! :D
na nem huzom tovabb a tarsasagot. Legyetek jok es ebredesmentes ejszakat kivanok mindenkinek!
Dolli, Judy, ejjel ne szuljetek de ha megis, telefonokat bekesziteni a szuloszobara es dobjatok par jopofa sms-t. :D
En amikor szultem, a fajasok kozott anyuval traccsoltam. :D Anyam otthon ajuldozott en meg vihogtam a telefonba szokas szerint.
Kép

na L dugulok! sziasztok! puszka

sünciboglya
 
 


Jó reggelt!

No nem szültem éjjel, de kellett nekem panaszkodni, hogy éjjel nincsenek jóslók! No most volt pár keményebb, aztán 3/4 5-től meg zsinórban, de nem rendszeresedtek eddig, pedig elég sűrűn jönnek. 6-7 perc. Megvárom, míg felébred csibe, aztán lehet bevágom magam a kádba, hogy tudjam, mi van.

Mia! Áh! Nem is húzod nagyon az agyunkat ezzel a meglepivel! :wink: :lol:
Hát el tudlak képzelni a szülőszobán vigyorogva! :D

Andi! Kérdezted még korábban, de most jutott el az agyacskámig... :oops: 90- és 74 közt: az első 2-3 kilo nem az én érdemem valszeg, hanem a pajzsmirigy túlműködésé. De mivel tudtam, hogy ez át fog menni alulműködésbe, ami pedig hízással jár, iszonyat mód el kezdtem figyelni a szénhidrát bevitelre. No krumpli, no kenyér (szerencsére ezt a kettőt nem is favorizálom annyira), no tészta (no ezt már ettem volna párszor). Cukrot már bő 10 éve nem sokat fogyasztok, nálunk 1 kilo cukor fél évig is elvolt. Akkor is sütésre használtam max, ha vendégek jöttek.
Reggelim mindig adott volt: gyümölcsös müzli tejjel és egy activia, nem volt napközbeni nasi, és el kezdtem tornázni. Eleinte csak max 20 perc RR ment, később akár 40 is, ha Gézu hagyta. És rengeteg séta, ami közben eszembe sem jutott kajálni. Vacsi amit asszem Orsi is írt... sajt, tojás, virsli, sali, zöldségek. Volt, hogy délben is felvágtam egy csomó ubit, paradicsomot, paprikát és azt ettem, teljesen jól laktam tőle. És közben éreztem, hogy teli vagyok energiával! :D
Lehet, hogy zagyván írtam le, bocsánat! :oops:

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Hát mi egy cseppet nem javulunk. :( Most már Lili torka is fájhat, be van rekedve, nem akar enni ( még tápit se), 6 óta ébren van és pityereg. Délután levisszük a Dokihoz, nem merem így hagyni hétvégére. :roll:

Brigi szerintem egyenlőre zugolvasó üzemmódban működik. :wink: :lol:
Brigi: írj vagy hívj, hogy hogy vagy!

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Dolli
na ez már bíztatóan hangzik:) drukkolok :!:

nálam továbbra is semmi :lol: :lol: hát nem tudom miért lep meg, a fiúk sem kapkodták el anno, ragaszkodtak a jó kis meleg helyhez :lol: :lol:

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hajni
Jajj szegénykék...Jobbulást :!: :!:

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hajni! Szegény Lilikéd! :( Jobbulást neki! Majd írj, mit mondott a doki!

Juti! Áh! Én már nem élem bele magam. :wink: Ahogy múltkor is átverte a fejünket, lehet, hogy most is. :lol:
Állítólag a csajoknak sietősebb idekint, de szerintem ezek olyan népi mendemondák. Barátnőm is egy héttel hordta túl a lányát.

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli
Na túlhordáés azért ne legyen :roll: :roll:
a terminust még kivárom türelmesen ha kell, de márciusban már szeretnék babázni.....
én valószínűleg már nem leszek babás, így próbálom az utolsó napokat kiélvezni még, úgy döntöttem nem sürgetem a dolgokat.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Mérlegeltem...... 4 nap = - 1 kg!!!!! :shock: :shock: :lol: :lol:
Mondjuk tegnap kaptam egy jó kis lökést: Jani este megjegyezte, hogy jéééé van egy jó nagy úszógumim. :oops: :roll:

Dolli, Judy: látom csiripeltek korán reggel. :lol: :lol: megy a visszaszámlálás.. :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Ja Apósomat meg "imádom". Épp erről az úszógumiról meg a fogyókúráról beszéltünk Janival ( szépen kértem, hogy ne nyaggasson házi sport szeletekkel, muffinokkal mert úgy sem sütök :lol: ) erre Apósom kihozott egy tábla mogyorós milkát ( a kedvencem) és a kezembe nyomta! :evil: Én meg majdnem a fejéhez vágtam! :twisted: Aztán inkább eldugtam.... :wink:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Jó reggelt!

Orsi!
Köszi ajánlatodat,nagyon aranyos vagy :D
De sajni egyenlőre nem tudjuk megoldani..jövő héten semmikép.
Milyen üzi lett 2x elküldve????én nem látom

mimi12
 
 


jaj Orsi téleg :oops: :oops:
most nézem az üzit.Szóval az úgy volt.....
szerintem tök véletlen sikerült...de lövésem nincs hogyan???
Valami gikszer rémlik tegnapról,de pont vendégek jöttek...
Rá néztem a gépre láttam,hogy az üzi mezőben ott az üzi.Még meg is jegyeztem,hogy jéé nem ment el pedig elküldtem..hát ráklikkeltem az elküld gombra... :lol:
Go gondolom lefagyhatott a net amt nem vettem észre, :roll:

mimi12
 
 


[quote="mimi12"]D írta:mimi12e izék vagytok...könnyű a kisebbet bántani :lol: :lol:

Na Mia!
Dollihoz semmikép ne menj!!! Ha Dolli nem is kapja el,de a születendő babára veszélyes lehet.Mert Dolli is emlékszik,volt itt ilyen..
Terhesekre viszont tényleg csak a 12.hétig veszélyes,vagyis a magzat károsodhat..de nekem úgy rémlik a rubeola az ami veszélyesebb,hogy talán attol lehet nyitott gerinc...

Orsi!
Neked viszont van egy remek hírem..
Attól,hogy Bálint kapott oltást,még simán barihimlős lehet.Sajnos nagyon sok oltott gyerek elkapja..No de legalább nem akkor kaptátok el mikor terhes voltál...
A másik rossz hírem,hogy te is elkaphatod,és a felnőtteket jobban leteríti..
Viszont van egy jó hírem is :lol: :lol:
2010 ben a göndör haj és a pöttyök a divat :lol:

Na viszont a bulin még tuti nem fertőzött senki.Nekem úgy rémlik,hogy a betegség kijövetele előtt pár nappal fertőz,lappangási idő alatt sz.tem még nem fertőz..

Pedig milyen buli lenne...tarthatnánk pöttyös bulit :lol:


Ez, de most már 3x van! :lol:


Hajni! De ügyiiiiiiiiiiiiiiiii vagy!!!!!! Lilikének jobbulást!
Vendég
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaaj Dollika írt!
Úton vannak a kórház felé, rendszeresek a fájásai....... :
shock:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ elkezdtem izgulni, megy a hasam is! :D

DRUKKOLJATOK CSAJOK DOLLIKÁNAK!
Megy a vudu, hogy gyors és könnyű szülése legyen!

Jaaaaaaaj most bőgök is, nemsokára megszületik Réka baba! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: HIHETETLEN!!!!!
Vendég
 


Dolllliiiiiiiiiiii!!!!!!

Jajjj, de izgiiiiiii!!!!!!!!! Drukkolok, hogy minden simán menjen!!!!!!!!!! Veled vagyuuuuuunk, Veled izgulunk! De jóóóóóóó!

Kép
sylph
 
 


DOLLI :D
DRUKKOLOK NAGYON :!: :!: :!: :!: :D

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


DOLLI!

MEGY A DRUKK!!!!

Mangora

Kép
mangora
 
 


Jujjjj Dolli!!!!
Hajrá,hajrá!!De izgi!!

Na nekem meg téleg a hócipim tele mindennel..
Úgylátszik maradok panaszkodóban.

Vissza dobták a gyedemet.Nem kaptam volna sokat,kb 50.000ft-ot de szerintük nem jár,mert nem volt meg a biztosítási időm...
A t-gyásra viszont megvolt :roll:
Ok van egy kis csavar a dologban ez tény..csak nem igazán értem!!Ha az egyik jár,akkor a másik miért nem??Ugyan azok a feltételek mindkettőhöz.
No mindegy!!Gyesem még lehet,és örülni kell a kicsinek is!!!
Mert ugye aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli :wink:
Nekem mán mindegy!!!Csak valami legyen már!!
No ez van..
Viszont nincs valaki aki ért az ilyen tb ügyekhez?Mert nekem hottentotta az egész.

mimi12
 
 


Jaj de jó!!!! Akkor legközelebb már Rékával együtt beszélünk vele! :lol:

Én meg várom Janit, hogy menjünk a Dokihoz. Lili egyre rosszabb már enni sem eszik. Reggel megette a tápit azóta semmit még tápszert sem! És egész nap pityereg... nyűgös. Na majd meglátjuk...

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni jobbulást Lilinek!!
Szegénykém :cry: Azért remélem csak a foga és semmi komolyabb!!

mimi12
 
 


Sziasztok!

De jó lesz egy új babánk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jajjj, lányok kegyetlen éjszakám volt. Ide nem írnám le, a titkosba pedig nem vagyok regisztrálva!!!!
Lehet megírom valakinek privibe és megkérem rakja fel a titkosba. Majd meglátom hogy leszek este, mert 2 óta fennt vagyunk apával és még soká lesz este!!!

MEgyek holnap szülinapra hivatalos a csaj és nuku ajándék, úgyhogy el kell szaladnom!!!

Puszi mindenkinek Dollinak pedig sok +++++++++++++++
Vendég
 


Bekukk hátha van hír.... de még korai lenne. :lol:

Megjártuk a Dokit, vírus.... tőlünk kapta el. :( Végszükség esetére kaptunk antibiotikumot de nem valószínű, hogy beadom neki.
Szerintem is a foga a ludas ( még ez is szegénynek, nem elég, hogy nem kap levegőt :evil: ) de Apától legalább most elfogadott egy kis kajcsit. :)

Brigi????????????

ZsAndi: már akartam kérdezni, hogy mivel foglalkozol? Tök jó, hogy otthon lehetsz mellette.

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Hajni,
Jobbulást Lilinek. Zsombornak is mindig egy betegség után jöttek a fogai. Ügyes vagy fogyás terén!!!

Zsand,
Csecsemősökre annyira nem emlékszem mert rooming-in van, mindent vinni kell már a babának, pelenka, törlőkendő, krém stb. Ruhát meg takarót azt viszont adnak. Este öltöztetik át őket fürdés után. A szűlőszobás rész szerintem nagyon korszerű, egyszemélyes szobák, külön zuhanyzóval, volt labda is meg egy külön fotel. A szobák mögött van egy folyosó ahol lehet járkálni amíg vajúdsz. Szülésznőt tudok neked ajánlani, velem ő volt mindkétszer és nagyon aranyos volt. Ki az orvosod? A gyerekágyas rész már annyira nem volt korszerű két éve, 5 fős szobák vannak. A szobába nem mehetnek be a látogatók, neked kell kimenni egy aula szerűségbe és az üveg mögött láthatják a babát. De ahogy Rita is írta, van egy hátsó folyosó, mi is oda csempésztük be manót hogy megsimogathassa a tesója lábát :D

Mimi,
De rossz ez a keverés. Gyed :(

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Senki nem tud semmit Dolliról?

mimi12
 
 


Semmi hír nincs még Dolliékról?????????? :shock:

Jaaaaaaaaaaaaj lehet, hogy már babázik????
Vendég
 


Mimi! Nagyon gááááz ez a gyed! :cry:

Hajni! Jobbulást Lilikének!



BRIGI MERRE VAGY??? HOGY VAGY???? FÁJ MÉG A MŰTÉT HELYE??? OTTHONIAK BOLDOGULTAK NÉLKÜLED????
Vendég
 


Szasztok!

Még semmi hír Dolliékról? :wink:

Orsi, én is jót nevettem, hogy micsoda para lett itt egy kis himlőtől.... :wink: persze a kismamák más eset....
Szegény Lilikém már vakarózik, meg fáj is neki :cry: és a puncója körül is sok van... :cry: olyan csúnyácska :cry: annyira sajnálom szegénykét!!! De egy pár már szárad le neki, hintőporozgatom, meg grapefruitmag cseppes vízzel törölgetem neki...

Mia, ez a kutyás kééééép......... :lol: :lol:

Hajni, jobbulást Lilibabának!!!! :cry:

Brigiiiiii, hogy vagy???????,,

Zsand, ha gondolod írd meg nekem és beteszem a közösbe! De tudok egy jobbat! Regisztráljak neked a windowslive-ra, ráküldöm meghívót, bejelentkezek Neked, és elküldöm a címet, jelszót.... amit persze megváltoztathatsz utána!!! Na?

Páá, később még benézek, hátha küldött Dolli sömöst valakinek!!!! :lol:
sylph
 
 


Csajok!!
Én kikapcsolok..ha van hír Dolliról,akkor lécci dobjon rám valaki egy smst.
Én olyan izgatott vagyok...hát mi van már??? :)

mimi12
 
 


Szasztok!

Semmi hír?????? :(

Biztos alszanak már..... :wink: külön.... :wink:
sylph
 
 


Sziasztok!

Én is rágom ám a körmöm nagyon! Istenem... majdnem olyan, mintha én szülnék... addig fogok bekukkolni ma, amíg nem olvasom a csodás hírt. :)

Addig is jó éjszakát!

(Vasalással tartom ébren magam brrr)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Én sem tudok aludni!
Remélem már kibújt Réka baba!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


?????????????? :lol: :lol: :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Megyek aludni. :wink:
Vendég
 


Szép jó reggelt!!!!

Naaaaaa????????????? Semmi??????????? :(
sylph
 
 


Szijasztok, Jó reggelt!

Én nem kaptam sms-t, lehet Andikának írt?????
Ő meg még nem ébredt fel!

Jajjjj Édes Jó Istenem, remélem már túl van rajta szegény Dollika és nem 1,5 napja vajúdik! :shock:

Mi 13h felé indulunk Velencére, valaki ír nekem egy sms-t, ha addig nem jön hír?
Vendég
 


én sem aludtam 1ig. :D
Remélem csak elfelejtett írni Dolli! :wink:

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Én sem kaptam sms-t :( Lehet hogy mégis császár lett? Utána mennyi ideig nem lehet mozogni?

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Orsi, majd küldök sömöst, ha úgy alakul! De szerintem úgyis neked fog írni... :wink:

Én azt álmodtam, hogy még nem szült, de benntartották..... :wink:

Remélem azért túl van rajta!!!!!
sylph
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?