Új privát üzeneted érkezett!

Bebe 7020 g és 64cm.
imád ülni, azóta alig van el a szőnyegén :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Este most először hasalt a kádjában egyedül :D :D :D :D :D :D Annyira kis édes volt!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ne hari az eltűnésért, csak annyi minden összejött. Voltam anyunál Tolna megyébe, mert beteg volt, ott nincs net, ezért sem tudtam jönni. Nekem kellett segítenem, mert a nővérem 4km-re Tőle nem hajlandó rányitni az ajtót.
Valentin napkor pedig sikerült páromnak nagyon megbántania, csalódtam benne. Két napig csak sírtam, de mára talán rendeződött a dolog.
A munkahely nem nagyon akar alakulni, így anyagilag nem könnyű és lehet egy hét múlva költözünk vissza anyuhoz, majd még meglátjuk mit hoz a jövő.
Párommal tegnap volt a kapcsolatunk 1 éves nem volt nagy ünneplés. De kaptam Tőle egy csodás levelet az érzelmeiről, amit sírva adott át. Délután együtt főztünk-sütöttünk, este pedig összebújtunk.

Bridget: Örülök a jó eredménynek. Nagyon drukkolok neked. Jajj én alig merném magamat megbökni, de ha muszáj lenne akkor persze megtenném.

Zsu: Nagyon szép Bence. És csodálatosan fejlődik. Édes nagyon a képeken.

Nóci: Remélem már jobban vagytok. A bébi kompot nővérem is használata mint két gyerekének és nagyon szerették, csak már nem tudom, hogy mikortól használta.

Kitty: Örülök, hogy találtál munkát. Hány műszakban dolgozol? Mit dolgozol pontosan? Én is szoktam inni cickafarkfű teát bár én nem abból a célból mint Te. Nekem segít, hogy ne jöjjön elő a húgyhólyaghurutom, plusz mikor megjön akkor is iszom mert enyhíti a görcsöket, meg hamarabb kitisztulók.

Kriszti:Gratulálok a pozitív teszthez!!!

Dorka: Jobb már a hátfájásod. Remélem azért a sok munka mellett jut egy kis időd a pihenésre is.

Kata: Lillának utólag is Boldog Névnapot kívánok!

Bocsi, ha valakit kihagytam!

Kép
tündérke25
 
 


Tündérke!
Sajnálom, hogy nem úgy alakulnak a dolgaito, ahogy szeretnétek :( :( :( :( :( :( :(
Anyukád jobban van már :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Boldog 1. évfordulót nektek!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Zsu: Igen anyukám már jobban van, csak nagyon gyenge volt, meg volt fázva. Csak így a beteg mamámat nem tudta ellátni. Igy kellett a segítség.

Kép
tündérke25
 
 


Sziasztok! :)

Brid :) Üdv itthon!Mikor lesz a beülti?
Tudod, lélekben veled vagyok!!!Akárhogy is alakuljon!

Tündérke :) Szia újra!! :D Anyudnak, mamádnak jobbulást kivánok!
Sajnos igen, ez így szokott lenni, hogy aki a legközelebb van, épp az van a legmesszebb ilyen helyzetekben :evil:
Boldog évfordulót Nektek!

Kitty :) Húúú, milyen műszakos munkarendben dolgozol?Ez így elég húzós :shock: Nem 8 órában dolgozol?

Zsu :) Gratula Bebének a forgolódáshoz! :)
És nektek a spontánkodáshoz! :wink:

Nóci, hogy van Regi, és Te?

Kriszti :D Hogy vagy Kismami? :lol: :)

Beze?

Nálunk semmi különös, annyi csak, hogy ugye írtam az anyós témát múltkor.Na, most képzeljétek, tök részegen anyukámat zaklatta tegnapelőtt este telefonon másfél órán keresztül!Persze mi voltunk a szemétládák a Zolival együtt.
meg sírt a telefonban.Hogy öngyilkos lesz, meg stb.
Zoli rájött, hogy az a baja, hogy nem kapta meg az örökséget egy öregasszonytól, akit ápolt pár hónapja.Hát mit képzelt?Majd neki adja pár segitségért?Aztán az élettársa is lehordta ezért, és azzal is összeveszett aztán jól beivott :roll:
Na, most erre no comment :evil:

Marci elvan, sokat huncutkodik, egyre többet beszélget, 2 hete már hogy átalussza az éjszakát :P
Vendég
 


Zsu
Na az jooo :) bromot meg szeded? :roll: Menzid beallt mar?Hany naposak a ciklusaid? :idea: Apacska eredmenyeinek pedig ngyon orulok.Ha egeszseges lenne a parja(esetben en)akkor tuti elsore osszejonne a baba ilyen eredmennyel :roll:

Tunderke
Jaj hat mivel bantott meg? :roll: 1eves fordulodhoz gratula mi most leszunk 3evesek 8) A level szep dolog volt :P Anyudnak jobulast...lehet akkor most az lesz a legjobb mindenkinek ha visszakoltoztok anyudhoz :? :roll:

Furti
A vonalzit azert tettem fel ne kelljen mindig irogatni mikor mi lesz...egyenlore 4.cn-en vgyok es 23-an uhu 8) Nalatok mizu inkabb arrol beszeljunk :P Anyosod nem semmi :shock: szokott anyugy inni vgy ez olyan egyszeri eset? :roll: Marci gagyog mar vgy szavakat mond?Ediii lehet :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid :) jajj, bocs, nem figyeltem a vonalzidat :oops:

Hát anyós ilyen alkalmi ivó, ha valami baja van, akkor szokott.Szerencsére én még úgy nem láttam őt, de nem is szeretném.Leginkább sehogyan sem szeretném :lol:

Marci félszavakat mond, pl. any, ap,cici, cica, búúúú(bocira), kakak(kakas), ez, az, de bármit kérdezek, hogy hol van, már rámutat.

Mit jókat csinálsz itthon igy,hogy apa már elment?
Vendég
 


Furti
Hat nem is szep latvany egy elazott ember :roll: en ezert nem szoktam apummal talalkozni vgyis tartok a talalkozastol :| altalaban azert megyek be a melohelyere ott jozan tutira :roll:

Na ari lehet ahogy gagyod majd kepzelt el milyen jokat fogtok hamarosan beszelgetni :lol:

Jelenleg kuralom magam a megfazas miatt :roll: kaaliban jartam tegnap es tegnap elott is megmutattak,hogy kell beadni a szurikat,teloboltban voltam mert bekrepalt a telom is :x boltban bevasaroiltam aztan itthon izzadok a paplan alatt tegnap ota...neocitran es meleg teakkal :roll: Jobban vgyok de annyit aludtam most vgy a betegseg miatt vgy a neocitran nyomott el nem tom :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri :) én is aluszékony vagyok mostanában.
Tudod-e hogy egy kis betegség jó is a fogamzásnak is?
A szervezet a betegségre koncentrál és a hormonok tudják végezni a maguk dolgát.
Nálunk Marci is mikor összejött én influenzás voltam, apának meg kezdődő tüdőgyuszija volt
Vendég
 


Sziasztok!
Az én lánykám is összeszedet valamit mert egész éjjel köhögött de nem emlékszik semmere Voltunk orvosnál de nem adott AB csak köptetöt

Bridget
Nem vagy semmi ha meg mered szurni magadat Én ápolonöként dolgoztam da amikor magamat kellett megszurni a frász kerülgetett
Kurálgasd magadat Forro tea után be a meleg paplan alá Gyerekeknél is azt mondják ugy alusszák ki a betegséget lehet most te is igy alszod ki,

Fürti
Nem irigyellek az anyosod miatt Én kocsmát csináltam 8évig de elég volt az ittas emberkböl

Tündérke
Gratula az évfordulohoz Mi apával már 18 éve vagyunk eggyütt és most lesz a 11 házassági évfordulonk Jobbulást anyukádnak

ZSu
Gyünyörü nagy fiad van

Nóci
Regi meggyogyult már

Kitty
Ez aztán a munkaidö Nem huzos egy kicsit

Kati
Lillának nagyon boldog névanapot

Puszilk mindenkit















gr
kriszti0406
 
 


Kriszti
Hat muszaj bar az elsot remego kezzel tettem...most ez a 3szuri sok foleg,hogy az egyik 3ampulla a masik meg 1/2ml es + a gonal ami szinten 225 de ez mondjuk a legjobbb DE az eredmeny erdekeben barmit megtennek!!!Barmit :wink:
Igen en meg lehet gyerekkent mukodok es agyban alva jon ki a betegseg belole :lol: Csak a petefeszkeim tulkorosak :twisted: :roll: Mar nem vgy apolono? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Már nem dolgozok ápolonöként mert nem tudtam bejárni pécsre
Amikor férhez mentem a növérszállorol ki kellett költöni és ahol most lakunk onnan nehéz lett volna bejárni
Utánna pár évig csináltuk a kocsmát de már az életünk azt a részét is befejeztük mert jöttek a gyerekek és igy jobbnak láttuk ha velük foglalkozunk és nem a részegekkel
Nekem amikor kiderült az 1 terhességem középfül gyulladásom volt és fel is szurták a fülemet .
kriszti0406
 
 


Kriszti
Nem semmi egy hivatas noverkenek lenni am :idea: en tesom menyasszonya is annak tanult bar nem dolgozik o sem benne de en mindig ugy gondoltam nem egyszeru munka masokat segiteni ellatni na meg az a sok szuri megadas agytalazas es meg sorolhatnam... :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Ne harizzatok a szükszavuságomért, de a manónak úgy tünik most jönnek az első fogacskái! Nos én már teljesen jól vagyok, meg a manócsak is kezd szinte teljesen jól lenni! Tegnap már délután nagyon nyügi volt szionte egész délután sírt és az éjszakánk is maga volt a pokol! nem aludtunk egy szemhunyásnyit sem és ma délután sem birtam pihizni, mert csak sir és sir! Van erre valami ami bevált tipp?? Értem azt az inye enyhitésére??!!

Brid! Válaszoltam a prividre! Írj légyszi, ha megkaptad! OK??

Zsu! nem semmi méretekkel rendelkezik a kis Bebe!!

Megyek, mert megint sír! :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
En is jobban vgyok neocitran es izzadas a paplan alatt 8)
Gyogypuszik mennek a manonak 8) :) Uzid megjott 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szisztok!
Majd jövök holnap, csak a mai nap nagyon hosszú..... takarítás, vendégek, stb....

Nóci!
Gyógyszertárban lehet kapni homeos és nem homeos kenőcsöket, amivel az ínyét lehet kenegetni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóci
Mi dentinoxal kentük nekünk csak ez használt
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Nóci, dentinox nálunk nem használt, de próbáljátok ki, hátha!

Brid, drukkok mennek továbbra is!

Zsuzska, szép nagy fiú Bebe!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Brid!Kúrálgasd csak magad, hamar rendbe jössz!

Nóci :? nekünk a dentinox csak ideig-óráig használt.
De van homeos kúp is, a Viburcol.Az állitólag nyugtat is.
Meg a homeos bogyó, a chamomilla ch15.
Szegény kicsi Regi :( és látod is az innyét, hogy duzzadt?
Nekünk most a doki a calcimusc-ot adta, hogy gyorsabban jöjjenek a fogacskák.
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti, nálad is ugyanaz a vonalzó, mint nálam, és gondolom, te se nyúltál hozzá. Nem értem! :shock:

Regikének gyógypuszik!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tündérke!
Én is jobbulást kívánok anyudnak is, és mamádnak is!!!

Bridg!
Gyógyulj meg minél hamarabb!!!
Bromot csak a 11. terhességi hétig kellett szednem.
Mensi tegnap látogatott meg először 13 hónap után..... elég brutál ..
Kitartást a szurikhoz!!! REmélem, kevés lila folttal megúszod majd!!!

Kitty!
Jó munkát neked és kitartást!!!!!!

Fürti!
Anyós de gááááááááááááz :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem is csodálom,hogy nem nagyon vagy rá kíváncsi :oops:
MArci ügyes fiú!!!

Kriszti!
Lánykádnak is jobbulást.... úgy látszik, ez egy ilyen időszak.... sokan betegek
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Amit en adtam be az nem lilult be 8) Tegnap 20percet potymotoltem mire beadtam az osszes szurit :oops: Gondolom jo erzes volt nem pirizni 13honapig :shock:

Koszonom a drukkokat es kuralgatom magam bar meg mindig nem vgyok teljesen jol de sokkal jobban vgyok 8) Micsoda uj vonalzik :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu ez meg neked jon 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NAgyon szépen köszönöm :D :D :D :D :D :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu! :)
Kép
Vendég
 


Köszönöm szépen Fürti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na mindenki itt van :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsuzska drága:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


én is itt vagyok...
Marci most aludt el, huh!Már fél1 óta próbáltam altatni, de nem akart..
Teszek mindjárt képeket
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Furti
Koszi a kepeket....hogy repul az ido... :roll: Amikor ranezek Lillara meg Marcira akkor latom igazan...ti meg babasak voltatok sot Katit meg elotte ismertem! :shock:

Megyek a korzetihez EKG-ra :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Én is itten vagyok!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok

Zsuzska
Nagyon boldog névnapot!

Bridget
Remélem már jobba vagy Mi már igen Hétfön ovoda

Fürtöske
Nagyon gyönyörü kisfiad van

Annyira jo idö van nélunk hogy délután megyünk játszoterezni meg bicajozni

Nóci
Jobban vagytok már használt valamelxik krém bevált valami ird meg hátha hasznos lesz majd nelünk is

Pusz mindenkinek
kriszti0406
 
 


Csajok mi ez a vonalzó csere?? Nem ismertem magmra!!

Zsuzsu! nagyon boldog névnapot neked!

Brid! Már írtam is vissza!

Fürti! Nagyon édes a kis Marci a képeken! egyszerüen tündéri!!

Köszönöm szépen a tippeket a fogra!

Fürti! Van olyan bogyó is ami segíti a gyorsabb kibujást?? Na erről majd én is érdeklődőm a dokinál!

Csajok! Manó legujjabb hobbija, hogy átfordul a hasára ami nem meglepő, mert már rég átfordul és ki is huzta eddig a kezét, de most nem éás átfordul a keze maga alatt és sír! És ez megy fél percenként! Átfordul sír én vissza fordítom és megint kezdődik előröl!

És lenne egy nagy kérésem! Elkezdtem gyüjteni a delikátos vonalkorot a játszó térhez, mert itt a környéken nincs azaz van csak nagyon gázos és ami jó az meg messze van nos szertnénk mi is nyerni ezen a pályázaton! Nos az lenne a kérésem, ha nem gyüjtitek akkor ha megtennétek, hogy elkülditek nekem azt nagyon megköszönném!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kriszti! még nem vettem egyiket sem mert most olvastam amiket írtak a csajok! Majd ma délután mikor apa haza jön veszek!
Nálunk még mindig vastag köd van! Pedig mi is mennénk sétálni!!! Irigy irigy :D :D :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, most nincs delikátunk :?
Hogy van Regi és Te?

Köszönjük a dicséreteket! :lol:

Kriszti, privi ment
Vendég
 


Fürti! Én remekül vagyok meg Regi is! ma egyhuzamban éjszaka reggel fél 8-ig aludtunk!!! Úgy hogy ma nagyon jó napunk lenne, ha itt is jó idő lenne!
Épp most küzd az elalvás szindromával!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Fürti!

Küldtem én is privit.
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Hú, de nagyon 7vége van! Itt nagyon szép idő lenne, ha nem fujna a szél!
Csajok! A lány randira hivja a tesom! Asszem most kezd valóban éles lenni a helyzet!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsu
jó nagy fiú már Bence. Gratulálok a hasaláshoz!
Kép


Tündérke
egy műanyagüzemben dolgozok, két műszakban (nappal-este).
Remélem, nektek is hamarosan rendeződnek a dolgaitok!
Gratulálok az évfordulóhoz, jó is ám a csendes ünneplés :wink:

Fürti
az éjszaka az 8 órás, de nappal 12 órázok.
Anyós: no comment, nem lehet egyszerű vele :roll:
Aranyos a szőke herceged ;)

Bridget
jobbulást!
Drukkhegyek!

Kriszti
meg lehet szokni, persze elsőre húzós volt, meg baromira elfáradtam, de már kezdek hozzászokni.
Lánykádnak jobbulást!

Mi úgy döntöttünk a párommal, hogy most szüneteltetjük a babaprojektet, mivel ide bejelentenek, és nem is keresek rosszul. mivel még nincs munkaviszonyom, így egy évet dolgozok, és majd utána térünk vissza a babatémára. Azért remélem, még jöhetek ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Bridget
Hogy vagy Kikuráltad már magadat

Nóci
drukkolunk a tesodnak a randihoz Mikor lesz Ha lesz delikátos kodom akkor kóldöm meg szolok az ismeröseimnek is hütha valakinél lesz Nagyon ügyes a kicsi Regi 1-2 nap és szerintem simán fog forgolodva gurulni

Kitty
Nagyon sajnálom hogy le kellett álljatok a baba projektel Sokkal jobb lesz ha már lesz 1 éves munkaviszonyod
Nagyon szomoru hogy ezt kell nézni de az embernek nincs más választása Nem mindegy hogy utánna mennyiböl kell eltarani a családot

Puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok!!!!!

Fürti!
Mekkora már Marci!!!! Halli azokkal a göndör fürtökkel!!!!

Kitty!
Sajnálom, hogy egy évet szüneteltettek, de jobban fogtok járni anyagilag, az biztos.

Nóci!
NAgyon drukkolunk, hogy tesódnak össze jöjjön ehz a csajszi.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Csak gyors beköszönés, végigolvastalak titeket nagyjából, holnap majd jövök rendesen!


Zsu, boldog névnapot kicsit megkésve is!!!!!


Mennem kell dolgozni- másodállás :( A kényszer nagy úr!


Puszi csajok!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


En is majd holnap jovok ma vendegek voltak most megyek agyba :? Faj a fejem de marhara :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!


Ez a nap azt hiszem, hogy nagyon különleges, vagyis remélem!

Tegnap kellett volna megjönnie, nem jött szerencsére. Ma reggel csináltam egy tesztet, és egy nagyon, de tényleg nagyon halvány második csík jelent meg rajta.
Andris meg is bántott, mert azt mondta, hogy csak beképzelem, de látom, hogy ott van, azért nem vagyok hülye.
Csütörtök, pénteken picit görcsölt a hasam, aztán semmi azóta, de a mellem úgy feszül, mint ha megjönne.

Próbálok nem reménykedni, de ott van halványan az a második csík!

Brid, minden tiszteletem a tiéd, és azoké a nőké. akik ezt végigcsinálják. A sógornőmék is most voltak lombikon, ma fognak tesztelni, tudom, hogy mivel jár!
És milyen itthon?
Nagyon fáj még a fejed?
Remélem, már nem betegeskedsz!

Tündérke, néhány hónapja mi is nagyon nehéz anyagi helyzetbe kerültünk, aztán megoldódott!Persze, hatalmas spórolás, másodállás stb.És most már latom a végét, konkrétan a március lesz az utolsó rossz hónap.Úgyhogy bármilyen szar is, csak pozitívan!

Fürti, nagyon édes Marci! De az anyósod miért anyukádat zaklatja részegen?Miért nem titeket?


Nóci, hogy van Regi? És te? Tudtatok már pihenni?Barátnő?

Kitty, szereintem jól döntöttetek, sajnos ezt is nézni kell!
És mindenképpen gyere , ha van időd!!!!


Na, megyek elemzem az extra halvány csíkomat!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Dorka
Elöször nekem is nagyon halvány volt a teszt Alig akartam elhinni Aztán rá 2 napra mégegy teszt egy kicsit erösebb volt Utánna megint 2 nap mulva tesz még erösebb volt Most a 365 napon már iszonyu erösen ++++.Nagyon halk gratula Én is igy voltam hogy fájtak a melleim Mikor csinálsz ujabb tesztet

Bridget
Remélem meggyogyultál és a fejed se fáj már

Puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 


Bocsi nem a 365 napon hanem 35 napon volt a legerösebb a teztem
kriszti0406
 
 


Nekem most a valtozatossag kedveert a kohoges jott elo :twisted: 1hetig a torkom fajt 1 hetig az orrom folyt matol meg kohogok.Tippeket kerek,hogy hozzam magam minnel elobb rendbe mert mar kivgyok :x

Dorka
Edi vgy koszonom.Tudod sokan meg elkepzelni sem birjak min megy az ember keresztul ilyenkor :roll: Most lesz egy eve,hogy kezdtunk es ez a 3.lombik eees hat nem a legjobb eredmenyekkel zarok de feladni lenne a legkonnyebb...en meg nem az a fajta vgyok :wink: Na meg ngyon szeretnek egy bebit ami belolem es apabol van :roll:

Orulok,hogy mar latod az alagut veget 8) es micsoda hiiiiiir :shock: :o :D Halk gratula neked :wink:

Kriszti
Ne is kerdezd...elso heten fajo torkom volt aztan elkezdett folyni az orrom most meg ma ugy ebredtem,hogy kohogok jo mi :twisted: Te teszteltel azota?Nem jhozol fotot? :roll: Na pont most irtal...muti a teszteket!!Mikor mez dokihoz?

Kitty
Sajnalom,hogy igy kellett dontenetek de talan addig vegere jarhatsz majd annak is mi a baj veled :roll:

Noci
En nem tom mi ez a delikateszes valami :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jaj, csajok én egyáltalán nem akarom elkiabálni, meg beleélni magam, mert nagyon halvány! Andris is azt mondta, és próbálok nem is gondolni rá!Ahhoz képest, pozitív terhességi teszteket nézegetek a neten, és hasonlítgatok!

Nekem ez most a 29. nap.

Holnap reggel csinálok még egyet, egy másik fajtát, mert most ami itthon volt, az egy 25-ös érzékenységű, amit a tescoban vettem.
Megkeresem az ügyeletes gyógyszertárat!


Hú, Brid, tippek.....hát én szerencsére nagyon ritkán vagyok beteg, de akkor c vitamin minden mennyiségben!

Kriszti, te 2 naponta teszteltél?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?