Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ez csúcs, hozzá se nyúltam a nagyonbabás vonalzómhoz, erre tök más van ma, és láttam, Viusnál is ugyanaz. Nem értem. :shock:

Bikfy drága, én ajánlanám a saját orvosomat, bár lehet, hogy Fehérvár is messze van hozzátok. Egyébként nagyon jó dolgokat hallottam a szegedi Kaaliról is. Ha valami nyomja a szíved, tessék jönni, majd mi kirángatunk!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok
Csak gyorsan a mi monitorunk megdöglött igy anyuék gépéről jövök

Bikfy igen az Édesanyák útján van a klinika a sörgyár mögött.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Beze azt irják a nagyon baba oldalon hogy kell képet küldeni és csinálnak egyedi vonalzót! ez csak átmeneti

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

SZiasztok,

Bikfy,

igen, Szegeden a Kaáliban 2 doki van, a nő Krizsán drnő, a férfi dr Zádori. Én a férfihoz jártam, mindketten nagyon ügyesek és lelkiismeretesek, de a szegedi Kaális topicban azt mondják, hogy az én dokimnak (ZÁdorinak) nagyobb a sikerességi százaléka. És hát nagyon okos, jóképű is (ez tény), és kedves, és lelkiismeretes.
ENgem nem tanácsolt el a dokim anno, én váltottam, és milyen jól tettem, mert a Kaáliban igaz, hogy 4 hónapot kellett várnom az első konzira, de onnantól kezdve 4 hét alatt már terhes is voltam. Nagyon profik, én csak jót tudok mondani. Nagyon sokan vannak betegek, főleg románok, sokat kell várni de megéri szerintem.

Rodi,

csodás eredményeid vannak. 8 mm mnyh? Ez szuper! :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vius,

örülök, hogy jobban van a pici lány.
Mi köszönjük jól vagyunk, Danika mostanában nem beteg, érdekes, mert egy kicsit vérszegény (vérvételen mutatták ki) és amikor a vérszegénységre kell adnom neki napi fél szem folsavat sosem beteg, de ahogy vége a kúrának le is betegszik. Ilyenkor a drnéni újra elkezdi velünk szedetni és megint nem beteg. Ki érti ezt?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Lányok, jó reggelt!

Sajnos tegnap csak olvasni tudtalak már benneteket, írni nem.

Rodi!
Ez szuper! Csak így tovább! :)


Bikfy!
Nagyon sajnálom, hogy a kedvenc dokid elküldött, de ha jól értem, nem lemondott rólad, csak úgy érzi, hogy most már nem ő, hanem egy központ tud jobban segíteni. Úgy tűnik, ő is a te érdekedet nézni, és ez nagyon jó! És beszél is a kaalis doktornővel? A honlap szerint van ott olyan nevű dokinő. Megértem, hogy szomorú vagy, de szerintem jó kezek közt leszel, és remélem, hogy ez a váltás/változás meghozza végre a rég áhított gyümölcsöt, gyümölcsöket! :)

Vius, Beze!
Pedig épp akartam írni, hogy nagyon egy húron pendültök, de akkor nem ti választottátok a vonalzót...

Monic!
Ez a folsavos dolog elég érdekes. És a doki nem mond rá semmit, hogy mitől lehet ez?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfyke!
NAgyon sajnálom, hogy elküldött a kedvenc dokid! De gondolj arra, hogy jót tett veled, hiszen elindít egy uton, aminek a végén egy gyönyörű baba vár rátok! Gondolj arra, hogy ő most segített neked, és nem rabolta el az idődet, feleslegesen!
Szóval hajrá! Amit Monic írt Zádoriról, az nagyon bíztatóan hangzik! Tessék most bejelntkezni hozzá, s mire időpontod lesz, lelkileg is összeszeded magad! Bikfykém! MERJ CSELEKEDNI!

Bikfykém!
Nekem te vagy a zebratársam! Tudod a társak jóban rosszban együtt vannak! Szóval mindenkit nagyon szeretek itt, de a zebratársam te maradsz! Ezen többet nincs vita!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat!

Lucuzs!
Tényleg, mikor is tesztelsz?

rodina74
 
 


Csajok! Nekem elvileg 26-át mondta a Török a tesztre, de akkor még csak a 11. dpo-n leszek, így lehet eltolom hétfőre, ami márc.1-je, asszem. Amúgy is most kaptam a hírt, hogy lehet jövő héten se lesz a Török, én pedig most már mindenképpen nála akarok tesztelni! Na majd meglátjuk! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Atyaúristen!
Munka után, körmösnél voltam, utána megfőztem holnapra, és ennyi idő alatt nem jött senki délelőtt óta?!
Hát mindenki nagyon elfoglalt mostanában!

Hozzánk még este eljönnek anyósék, úgyhogy nem tudom mikor tudok jönni!

rodina74
 
 


Sziasztok

Basszus tönkre ment a monitorunk hál istennek meg van a régi az újjat meg vihetjük hétfőn szervízbe.

Megyek majd jövök ha tudok most épp diszeket csinálunk a leányzónak aDokinál minden oké volt.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!

Örülök, hogy minden rendben volt a dokinál!
Majd gyere és számolj be róla részletesen, ha tudsz!

Lányok, még nem is meséltem nektek, hogy mi történt.
Én annak idején nem tudom, hogy miért ezt a nick illetve blognevet választottam magamnak. Így utólag talán a Rodin nevet akartam nőiesíteni, és így lettem Rodina. Képzeljétek a másik fórumon, az egyik aranyos lányka, kérdezte, hogy tudom-e, hogy mit jelent a nevem, és ezért választottam-e. Hát nekem fogalmam sem volt arról, hogy bármit is jelentene a nevem. Aztán kiderült, hogy az egyik álmomat fogalmaztam meg a nevemmel, ugyanis CSALÁD-ot jelent! És ugye a család azt jelenti, hogy gyerek is van! Na, mit szóltok?! Én majdnem leestem a székről! Remélem ez egy Isteni sugallat volt, és ez egy kis biztatás a sorstól!

rodina74
 
 


Rodina! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt,

Rodina,

nahát, látod, ezek az élet csodái és jelei! Biztos, hogy család lesztek hamarosan!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Hoztam nektek valamit, én pityeregtem rajta. De nagyon szép.

http://www.youtube.com/watch?v=FZVar8CT ... re=related

Annyira szeretném én is ezt.

Most gyorsan visszaolvasok.

Kép
babicsek
 
 


Mindenkinek nagyon szorítok, aki a nagy esemény előtt áll.

Én még mindig szarul vagyok. Tiszta takony vagyok, szétmegy a fejem, be van dugulva az orrom már egy hete, utááááálom. Elegem van. :?

Közben tele vagyok munkával, fáradt vagyok stb.

De majdcsak jobb lesz. A vizelet vizsgálatomra majd csak kedden megyek. Remélem az legalább helyre jött.

Szerintem ez a hónapunk is befuccsolt. Ma vagyok a 11. napon.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Babim!
Én is sírtam, szép nagyon. Lesz nekünk is. Csak az utunk nagyon hosszú odáig, de lesz. Ez biztos. :wink:

Rodi!
Nomen est omen-nevedben a végzeted. Már a rómaiak is megmondták. Így lesz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!
Nagyon jók az új vonalzók.

Vius!
Mostanában ritkán jössz. Nem érsz rá a kiscsaj mellett? Hiányzol ám nagyon.

Lucuzs!
Alig várom, hogy tesztelj egy pozitívat. :wink: Nekem most ez óriási erőt adna. Na meg gondolom mindannyiunknak.

Kiki!
Jól estek a szavaid. Hálás vagyok és nagyon köszönöm. :wink:

Rólam: Nem tartottam a diétát, ki is csúszott a peteérésem. Ma vagyok a 18. napon, de még nem repedt. Picit érzem a hasam, de nem vészes. Kíváncsi vagyok, hogyan tovább. Apival igyekszünk. Hátha. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Megyek takarítani, lakásom szalad.

Amint tudok, jövök. Mindenkinek puszi. :wink:

Van egy számomra fontos kollégám, aki még sítáborba hozott egy könyvet. Már akkor is képen ütött a benne lévő idézet. Abszolút magaménak éreztem. Sose gondoltam, hogy még 1x kezembe kerül ez a könyv. Hát mit ad Isten, tegnap elhozta előadásra. Azt hittem, sírva fakadok, mikor újra bele olvastam. Most még 1000x-es erővel hatott rám. Nagyon durván üzent nekem a Jóisten. Majd este leírom nektek.

Lassan-lassan kezdek erőre kapni. Bár a fejem még búval bélelt, arcomra kiülnek az érzéseim, azért napról-napra jobb.

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek! Nekem is könnyeket csalt a szemembe. :) köszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Babicsek!
Remélem, hogy minden rendben lesz az eredménnyel! Miért is ment fuccsba ez a hónap?

Lucuzs!
Szerintem is korai a 11. nap. Szerintem max 13. nap csinálj tesztet.
Nagyon szurkolok, hogy végre legyen már egy pozitív teszt!

Moncsi!
Tényleg nagyon jó az új vonalzód! Az uhus kép nagyon jó!

Bikfykém!
Sajnálom, hogy kicsúszott a peteérésed. De azért hajrá, spontánkodjatok, hátha ez lesz a ti hónapotok!
Áááá, takarítás! Nekem is kéne, de holnap délelőttre toltam át, mert ma nagyon nyűgős vagyok!
Nagyon kíváncsivá tettél ezzel az üzenettel kapcsolatban! Mindenképpen gyere, és írd meg!!
Végül, hogyan döntöttél az orvossal kapcsolatban?

Dy!
Régen voltál! HOgy vagytok? Grétiről új fotók?

Vius!
Hogy vagytok? Látom nagyon elfoglal az anyaság! Ez nagyon jó lehet! Észrevettél már Darnikán, a viselkedésén olyat, amelyben rád vagy az apukájára hasonlít?

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi!

Én mindig is nagyon féltem a lombiktól, az inszemtől. Nem is tudom ezt elmagyarázni. Nem a fájdalomtól, a szurkáktól, hanem attól, hogy mi van, ha még az sem sikerül.
És az idézet a következő:
"A titkos tudományok útjára senki se lépjen rá vakmerően, mert ha egyszer elindult rajta, célhoz kell érnie, különben elveszett.
Ezen az úton kételkedni annyi, mint eszelőssé válni, megállni annyi, mint elbukni, visszahőkölni annyi, mint feneketlen mélységbe zuhanni."

Lehet, hogy másnak nem jelent semmit ez a pár mondat, de nekem üzenet volt. Mennem kell tovább az úton, nem kételkedni, nem megállni és nem visszahőkölni. Jókor érkezett hozzám ez az üzenet és ráadásul nekem fontos embertől. Mindösszesen ennyi. Most a túlélésemet segíti. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok

Bikfykém én jövök amikor tudok a leányzótól de te mikor mész ahová már rég el kelett volna menned?

Minden ok már nem vagyunk annyira taknyosak most válogattam át Dari ruháit tök sokat kinőtt.

Már a 62 esek is kicsik.

11.én voltunk tanácsadáson akkor volt5730 meg 62cm.de folyamatosan nől.napról napra nagyobb.

Most épp anyu dajkálja mert kicsit nyűgi megen.

Én mensizek nagyon görcsölök is sosem voltam görcsös de mióta szültem nagyon.

Megyek mert készülünk a fürdéshez amikor tudok akkor jövök

Pusza mindenkinek!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Csajok nem emlékeztek ki járt a babájával babaúszásra?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!

Én úgy emlékszem, hogy Monic járt babaúszásra!

Örülök, hogy minden rendben van. Biztos ettől a melegfronttól nyűgi Darnika!

Bikfyke!
Hát igen, szerintem is el kellene már menned egy meddőségi dokihoz! Szerintem, most ez a te utad!
Te eddig mindig olyan aranyosan, kedvesen bátorítottál mindenkit! Most ezt az erőt, amit nekünk adtál, használd te, és hidd, hogy sikerülni fog! Küzdj, hogy sikerülhessen!
Mi itt mindenben támogatni fogunk! :wink:

rodina74
 
 


Vius,

mi járunk Danikával 3 hós kora óta minden héten egyszer babaúszásra.
Nagyon szeretjük, Danikának is sokat jelent, ráadásul mostmár ott tartunk, hogyha beledobják a vízbe akkor a medence széléhez úszik és ott megkapaszkodik. Nekem nagyon fontos, hogy a gyerekem a vízben is mindig biztonságban legyen amellett, hogy a heti egy strandolás nagyon jó kikapcsolódás, szórakozás és családi program is, mivel én már nem mehetek a vízbe a párom úsztatja Dancit én pedig a medence szélén ülve nézem őket.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok!

Addig nem vállalnak a meddőségi intézetek sem, amíg le nem szorítom a terhelt inzulinomat. Volt olyan intézet, aki azt mondta, 30-as szint felett szinte minimálisra csökken a megtapadás esélye. Nekem 120-as. Most még a legújabb hormonsort le kell vetetnem, azzal vissza a Mens-be, és ott a doki meglátja, javult-e kellőképpen. Ha igen, akkor valami egyéb ok is lehet, vagy idővel sikerül. Ha nem javult, akkor kapnom kell Avandamet-et, de az alatt 3 hónapig védekeznünk kell.
Amíg az endokrinológus rendbe nem tesz, nekem nincs értelme meddőségi intézethez mennem. Ha ott rendben vagyok, akkor irány tovább.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!

Teljesen érthető, amit leírtál. Nem fogunk sürgetni, mert így tényleg az IR-t kell rendbe tenned, és utána van értelme inszemezni. Bár akkor szerintem már spontán is menni fog!

Amit viszont írtál, az kicsit megijesztett. Nekem a 120 perces inzulinom 31,3-as volt. Aztán nem bírom a meforalt, csak 3*1/2-t az 500 mg-ból. (Azt is nagy nehezen, mert ma is émelyegtem egész nap!) Így nem tudom mennyire vitte, viszi le az inzulinomat. Ezzel a 30 feletti értékkel, szinte semmi esély nincs a megtapadásra, de vajon ez a kis adag meforal, mennyire viszi le?! Elégséges lesz-e? Na, mindegy, majd meglátjuk! Próbálok nagyon pozitív lenni! Azt hiszem holnap újra megnézem a titok filmet!

Látom nincs itt már senki! Jó éjt mindenkinek!

rodina74
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Nálunk megint süt a nap, remélem egész nap íg yis marad.

Bikfy,

remélem az IR-ed jóval lentebb van mostmár, hogy jó ideje diétázol és a gyógyszert is szeded.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Csajok, most olvastam egy idézetet, ami nagyon tetszik:

"Fordítsd az arcodat mindig a nap felé, és akkor minden árnyék mögéd kerül!"

Na, ez lesz a mottóm.

Rodikám!
A 30 körüli érték már kiváló egy olyannál, akinek előtte magasabb volt. Ne tojj be! Linának is sokkal magasabb volt, látod mégis sikerült Levi. Csak szedd a gyógyszert! Neked bizti hat, én nem tudom, mit gondoljak róla. Csak ismételni tudom önmagam: mint a C vitamin. SEMMIT!!! nem érzek tőle. Se szédülés, se hányinger, se hasmenés, se gyengeség, egyszerűen semmi. És ez rohadtul megijeszt. Lehet, azért, mert nem is reagál rá a szervezetem?

Moncsikám!
Nálunk is süt a nap, és ez majd szétszakít, olyan boldog vagyok tőle. Már nagyon kellett nekem ez a jó idő.
IR-em nem tudom, hogy áll, következő hónapban hormonsor, azzal vissza Tüűhöz. Azt mondta, nem csinálunk terhelést, mert attól legutóbb nagyon rosszul lettem.
Megpróbálom ezt a hónapot nagyon tartani, mert sajna 1 hónapja igencsak megszegem a diétát. Viszont néha kellett a bűnözés a lelkemnek. Meg is szívom, mert 18-19. napon vagyok, vagy hogy is és még mindig nem tudom, volt-e peteérésem. Ma mondjuk felugrott a hőm, de még mindig szurkál a hasam. Kíváncsi vagyok, mikor jön meg a mensim. Legutóbb már sikerült pár 28 napos ciklust csinálnom. Jó lenne ezt nem elrontani, de félek, kicsúszik 33-35-re.
Danika mit tud a kistesóról?

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindenkinek szép napot és csodás reggelt!

Kép

Most főzök valami finomat, délután elmegyek talpmasszázsra és sete leszek.

Puszi Mindenkinek!

KépKépKép
bikfy
 
 


sete=este

KépKépKép
bikfy
 
 


Még valami:

Rodi, akkor te most mennyi met-et is szedsz? Összesen 750-et?

3x fél az 500-asból az annyi. Nem? :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Gondolkodom, de ez a 30 körüli inzulin nem olyan rossz. Te azért is vagy rosszul, mert így tényleg nagyon letúrja a gyógyszer a cukrodat. Ami persze nem rossz dolog. Ha terhes maradsz, abba ne hagyd a gyógyszert! Ezt mondták?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!

Szerintem arra ne is gondolj, hogy nem ragál rá a szervezeted. Szerintem csak annyi van, hogy én keésbe bírom a gyógyszereket. Én eleve gyógyszer ellenes vagyok, van hogy három napig is fáj a fejem egyfolytában, de nem szedek be gyógyszert. Az antibiotikumoktól is mindig rosszul vagyok, nem bírom azokat sem. A nagyim volt ilyen. Ezért elég "büntetés", hogy most ennyi gyógyszert kell szednem. Gyerekkoromban is két felnőtt kellett ahhoz, hogy beadjanak nekem gyógyszert. Az egyik lefogott, a másik kifeszítette a számot és belekanalazta a gyógyszert. El tudjátok képzelni!? :roll: :wink:
Szóval én érzékenyen reagálok minden gyógyszerre, ebben az esetben sajnos!
De most nagyon besz@rtam, így reggel egy egészet bevettem.
Igen, 750 mg-t szedek, mert az még bírom. Tegnap is egész nap émelyegtem, már kívántam, hogy róka koma jöjjön. De aztán nem jött.
Igen, mondták, hogy a 12. hétig mindenképpen kell szednem. És szólt a doktornő, hogyha terhes leszek, azonnal hívjam fel.
A dokinővel nagyon meg vagyok elégedve, nagyon rendes, és még telefonon is felhívott, hogy megnyugtasson az adagok miatt!

rodina74
 
 


Rodikám!

De tartod rendesen a 3 óránkénti evést? Ha rosszul vagy és küldesz le egy kis CH-t, akkor sem lesz jobb?

Nem gondoltál még a váltásra? Mondjuk nekem a Meforaltól se volt bajom, de ez a Mercformin xr egyenesen király. Lassan, hosszan szívódik fel, így nem árt.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzsom,
ment privi. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

érdekes dolog ez nagyon, mert fogalmam sincs, hogy felfogja-e mondom neki, hogy kistestvére lesz, de érezni biztos, hogy érzi, mert már napok óta úgy alszik el este, hogy a kis fejét a hasamra hajtja, nem a gyomromhoz hanem a méhemhez ahol a kistestvére van.
A kiskutyánk is mindig úgy fekszik, hogy a hasamhoz gömbölyödik.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy!

Sajnos akkor sem lesz jobb. Tartom a 3 óránkénti evést, bár hét közben jobban megy, mint hétvégén. Ha rossz a gyomrom és eszek ch-t, attól sem lesz jobb. A doktornő azt mondta, hogy nem akarja hogy még váltsak, majd meglátjuk április elején, hogy mire volt elég a napi 750 mg meforal. Mondta, hogy nem szívesen írna fel mást, mert ez a legjobb gyógyszer, ha terhes akarok lenni.
Na, mindegy!

Monic!
Biztos, hogy megérzik! Mikor én mind a két alkalommal terhes lettem, a macskák az alhasamat nyalogatták. Addig sem, és utána sem csináltak ilyet! Szóval már alig várom, hogy újra nyalogassák a pocim! :wink:

Bikfy!
Mit főztél ma?

rodina74
 
 


Rodi!

1.Tyúkhúsleves
2. Rántott sajt, rizi-bizivel
3. Csípős szecsuáni mártás csirkemellből, hozzá barna rizs.

Desszerthez lusta voltam, kinyitottunk egy diabetikus szilva befőttet.


Ti mit főztetek? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi, Rodi,

érdekes, amit írtok. Hihetetlen, hogy a gyerekeknek és az állatoknak mennyire ki van élezve a hetedik érzéke.

Soha nem felejtem el Évi tojásait és Linácska kislányának Anya ne izgulj, mert úgyis sikerülni fog mondatát. A mai napig beleborzongok. Hihetetlen radarral rendelkeznek a gyerekek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi:

Cukrodat szoktad ilyenkor mérni? Kíváncsi lennék, mennyi ilyenkor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Mikor kéne mérni a cukromat? Amikor rosszul vagyok a gyógyszertől?

Nálunk húsleves volt, és pörköltöt csináltam Budapest módra. Most én sem csináltam desszertet, csak ettünk egy krémtúrót. Most a túrós kaják kellenek nekem, hogy jó vastag legyen mnyh-m.

Aha, akkor már értem, hogy Linácskának miért volt az a szövege: Anya, sikerülni fog!

rodina74
 
 


Bikfy,

nálunk zöldbableves volt és ananászos csirke rizzsel. Desszert most készül, mindjárt sütök palacsintát, holnapra pedig kivettem a meggyet a fagyasztóból a meggyes süteményhez.
Danikával nem voltam kívánós, de Dávidkával hihetetlenül az vagyok, múltkor este 11-kor álltam neki tejberizst főzni :oops: (és ennek ellenére érdekes módon még csak 2-3 kg-ot híztam a terhesség alatt 8) )

Rodina,

Linácskáéknál nemcsak a gyerekek 7. érzéke van kiélezve, hanem Linácskáé is, előre megmondta, hogy a kisfiunkat Dávidnak fogják hívni. Vagyis nem előre, mert nekem nem árulta el, csak amikor már bejelentettem, hogy Dávid lesz, akkor írta, hogy ő megálmodta előre, hogy Dávid. Mondtam is neki, hogyha lesz még gyerekem és megálmodja a nevét szóljon előbb, mert akkor sok időt meg tudok majd spórolni a névkereséssel, hisz a vége úgyis az amit ő már megálmodott :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodi!

Én kezdetben naponta többször is mértem. Sok mindent elárult. És ami megdöbbentett, az az volt, hogy amikor olyan kaját ettem, amitől azt hittem, kiakad a mérő, akkor nem volt sok a cukker, mikor meg azt hittem, jó kajcsit eszek, akkor sajna rossz értékeket kaptam. nekem sokat segített, hogy megtanuljam kiismerni a szervezetemet, és azt, mikor mit ehetek.

Azt mondják, az ilyen rosszulléteknél hypózik az ember, vagyis nagyon leszalad a cukra. Csak ezért érdekelne amúgy, hogy méred-e.
Elküldeném az én mérőmet, de elhasználtam a csíkokat, így meg nem ér semmit. Igazándiból nem is a mérő kerül sokba, hanem a tesztcsíkok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeljétek, most jövök talpmasszázsról.

Én azt nem is tudom elmondani, hogy milyen nagyon jó volt. Isteni, fantasztikus. Vettem is egy bérletet. Heti 1 alkalommal kell mennem, egyelőre 5 hétig, aztán meglátjuk.

A PCO-s csajoknál is talpmasszázs után maradt terhes egy számomra nagyon kedves lány, aki már sikertelen lombikon is túl volt. Sajna a baba méhen kívüli lett, így el kellett vegyék, de igazi csoda volt az ő története, még így is. Hátha nálam is beválik a masszázs. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mit szóltok a mai jó időhöz? :wink:

És egész héten ilyen csodálatos lesz. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


A talpmasszázs nagyon jó dolog! Mikor én is terhes maradtam az ikrekkel előtte talpmasszázson voltam, és energia áramlásomat tették rendbe. Most is be akartam jelentkezni a csajszihoz, de azóta terhes lett, és mos nem dolgozik!
Szóval a talpmasszázs tényleg jó!

Nálunk is nagyon szép idő volt, sajna a párom miatt nem tudtunk menni még sétálni sem. De a jövő hétvégére egy nagy sétát tervezünk!

Na veszek akkor majd egy ilyen mérőkét a gyógyszertárban! Ez egy jó ötlet!

rodina74
 
 


Rodim!

Mi lett az akupunktúrával? Te oda is jártál. Nem? :shock:
Ezt már többször akartam kérdezni. tapasztalataid?

KépKépKép
bikfy
 
 


Valaki?

Ha nem jöttök, elmegyek fürdeni! :wink:


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Api jött, hogy ma még van egy kis dolgunk. :oops:

Bocsi, de szólít a kötelesség, így mára búcsúzom.

Kép


Mindenkinek jó éjszakát!!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: