Új privát üzeneted érkezett!

Bols nagyon-nagyon szorítok Nektek, hogy minden rendben menjen és egészséges babátok szépen fejlődjön tovább.

"A világmindenség úgy van berendezve, hogy legmélyebb és legerősebb vágyainkat valóra válthassuk benne."
irises
 
 


Drága Bols!

Nekem is megszakad értetek a szívem. Nagyon sokat gondolok Rád és iszonyatosan drukkolok Nektek keddre!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols!
Borzasztóan sajnálom és borzalmasan dühös vagyok. Miért ilyen igazságtalan az élet???? Veletek vagyunk, reméljük, az egészséges babával minden rendben lesz.
vovanda
 
 

 
 

Jaj, lányok! Annyira aranyosak vagytok!!! KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Drága Bols,
az én lelkem is sajog!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: A legjobbakat kívánom Nektek, bízzunk benne, hogy az egészséges baba szépen fog fejlődni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Minden rendben lesz!!!!!!!!! Mostmár rendben kell lennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PIhenj sokat!!!!
Vendég
 


Bols:

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Nagyon szorítok keddre is és minden napra, hogy a másik baba rendbe átvészelje az egész beavatkozást. Hajdú Dr.-nő nagyon jó, szerintem a legjobb!!!! Tapasztaltam a sok-sok uh. során. Nagyon figyelnie kellett Grétire, hogy biztos egészséges-e.
Legyetek nagyon erősek és beszélj meg mindent az egészséges babával, mi lesz és miért. Én Grétinek elmondtam minden vizsgálat előtt mi lesz a lepény vizsgálat előtt is. Na eldugultam

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Bols Drága - annyira, de annyira drukkolok nektek! Remélem az egészséges babával minden rendben lesz és veled is. Ez annyira igazságtalan!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok!

Ez nem ér, megváltozott a vonalzóm. De miért?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Bols drága nagyon sajnálom a történteket!
Sokat gondolok rátok!
Keddre nagyon szorítok és remélem minden rendbe lesz!
Sok puszi!

Tilli nem akarom elkiabálni de egyég szól kezdek állni tejcsi ügybe!
Most ment apa a Karamalz (sörért).
ESTE BULI LESZ!!! :lol: :lol:
Ja és ami a legjobb itt van maga a központi cég tőlünk 2 utcára!

Ma apa megy intézni Milán TB kártyáját és az egyszeri anyaságit is.
Remélem minden rendbe lesz mert most van csak idő elintézni.
Lányok az anyaságit apa is elintézheti ha viszai a papirjaimat?

Na és még egy kezdő kérdés: az normális ha Milán át fordítja a fejét egyik oldalról a másikra na meg néha szinte teljesen kinyomja magát a kezeivel. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Bols!
Nagyon drukkolok!!!! Én nagyon bízom Hajdú doktornőben, Egészséges kisbabádért mindent meg fog tenni, nem lesz semmi baj!! Pihenj sokat és várunk a jó hírekkel!!!

Amina!
Köszönöm szépen!! Hogy vagytok? ( Ha írásban nem is, de sokat gondolok rátok, nagyon szeretném már az Amina, Alle, Puszedli csapatot is itt látni. )

Skrisz!
Tudom, hogy alul kéne várni a fogacskákat, de Littinek felül érzékeny.

Lois, Angel, Skrisz!
Hát akkor nekünk nem olyen jó az étvágyunk, pedig láthatjátok, jó húsban van a lelkem. 8.5kg. Ugyanis mi kb. 20perc alatt eszünk meg olyan hamit is amit szeretünk, pl. az őszibarackot, sütőtököt. Ja és ebből is kb. 60-80ml-t. És ebben is van válogatás, pl. a hippes sütőtök krumplitól kincsem öklendez, amit én készítek azt bezzeg szépen eszi. :)
Brokkolit már én is fagyasztottam neki, de még nem ettünk belőle.
Különben a tejpépért sincs annyira oda, először a sima Milupa hipoallergén rizspépet próbáltuk, most a banános jó éjszakát pépet. Ezektől is a " végére" öklendezik. Csak a cici kéne neki. Ha látnátok milyen mérges tud lenni, ha nincs benne, meg hogy ütlegel. :lol: Akinek mondom az nem hiszi el.

Én is eszem a more milk kapszulát , de nekem eddig nem használ. Pl. a homeós bogyó hatását jobban éreztem amikor szedtem. Úgy látszik nálam ez lassabban hat.

Niko!
Köszi szépen!

Timi!
Neked is. Ügyesek a picik, hgy ilyen jól tűrik az oltásokat. Litti már a rendelőbe lépve gyanakszik. :) Azt mondja a védőnő nem emlékezhet, de nem úgy tűnik. "Kisebbed" jól belehúzott! :)

Mit is akartam még...

Ja, Ranikám!
Megnyugodhatsz a 60ml az tök jó. Nekem jó ha három hét után sikerült ennyire felturbózni a tejtermelésem. Rengeteget bánkódtam is emiatt, azért is kellett Littinekk tápszer. De ez nálatok tökéletes. Az pedig, hogy Milán így tud már mozgolódni nem hinném hogy baj, egyszerűen csak ilyen erős kis fickó. :)

Akkor jó hétvégét lányok és naposabb időt!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!
Látom, ma is együtt kávézunk :wink:

Visszaolvasok :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katerina,
Makilány is ütlegel :wink: meg két kézzel nyomogat.
aztán ha nem megy (mondjuk megdolgozni érte már lusta), felsandít az asztalkára, ott szokott lenni a cumma :lol:

nem rossz a 20 perc, legalább nem fal :wink:
a hippes tök+krumplit megmelegítetted? mert hidegen tényleg szarabb!
60-80g valóban nem olyan sok, de ha nem kell, úgyse szabad erőltetni. majd alakul :)
Diána 140-160 körül eszik a kb 6400grammjával.

Rani,
miért ne lenne normális, hogy forgatja a fejét? :lol:
most nemrég olvastam, hogy újszülöttek pár hétig csinálják, aztán abbahagyják.

azt hiszem, apa is intézkedhet, ha minden irat nála van!
hajrá Karamalz :wink:

angel37
 
 


Bols, nagyon sok erőt, kitartást kívánok Nektek! Sokat gondolok rátok!

Krisz, Kisnorbinak felül jött először a foga.

Rani, nálunk mindent a férjem intézett, miután még 18 napig bent feküdtünk a kórházban.

Angel, ezek a tündér babák JÁRNAK! Mondom nekik, hogy áll a baba, felállnak megtapsolják magukat, aztán mondom tovább, hogy jobb-bal és elindulnak.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Tegnap evett Gréti 1/2 üveg sárgarépát az normális, hogy narancs sárgás a széklete? Megfoghatja a répa?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Bolsi!
De szomorú vagyok...de őszintén hiszem, hogy az egészséges babátoknak semmi baja sem lesz. Többeket ismerek akiknél muszáj volt a redukció, sehol sem volt semmi komplikáció, a gyerekek már mindenhol bőszen rongyolják anya idegeit :roll:
Hajdú drnő meg szuper, nála jobb kezekben nem is lehetnél!!

Rani!
Zé is rágta mindig az öklét, mindenki osztotta az észt(főleg a férjem :x ), hogy éhezik szegény, de nem, tényleg. Mi Infacolt használtunk párszor, de nem tudok nagy eredményekről beszámolni, mert egyrészt egyiket az ágyba, másikat meg a kutyára öntöttem véletlenül, másrészt, nem volt igazán fájdalmas neki, csak kicsit jobban tekergett, én meg beparáztam.
Karamalz...szerintem belőlem él a cég... nagy rajongójuk vagyok :) Citromosat vegyél, az finom.

Szöcske!
Gratula KisNorbinak! Képek ahogy masírozik?? :D

Skrisz!
Nem törvényszerű, hogy alul jönnek a fogak, a többségnek ott bújik ki először, de van akinek felül. A támadónéni szerint lehet mi is a kisebbséghez tartozunk, mert felül "gyanúsabb" a dolog. De tegnap beszéltem egy barátnőmmel, 13 hónaposan bújt ki náluk az első fogacska, szóval mi sem vagyunk elkésve. Egy másik barátnőm pedig szintén tegnap újságolta (9 hónapos a kislánya 6 foggal), hogy úgy megharapta, hogy konkrétan fröcsögött a vére :shock: Szóval önző módon kijelentem, hogy nekem nem sürgős... :oops:

Angel!
Nem kapott eddig. Most léptünk tovább eddig csak az első körösöket kapta (alma, barack, répa, sütőtök, gesztenye, meggy), Krumplit nem adtam, mert sosem kaptam édesburgonyát, és tartottam is tőke, hogy megfogja az emésztését. Ma megint megpróbáljuk a brokkolit, de már készül a B terv (répa), azt imádja, lehet majd keverek bele kicsit, ha úgysem, akkor passz, parkoltatjuk. Azért hozzáteszem én zsigerből rühellem a brokkolit, lehet levette a kis "empata" (van ilyen szó?? :roll: )

Timi!
Húúú, így megugrott a picikéd? Ügyes!! :D

Kat!
Zé megeszik 180-200-at szinte minden hozzátápis cuccból.Néha többet is. De ő csak egyszer eszik mást még. Tejpépeket nem próbáltuk, mert ő ugye nem kapott sose tápszert, ezért nem akartam neki semmi tehéntej alapút, ha nem muszáj, ezért volt a Sinlac. nem tudom mit szólna az üvegeshez, én még nem vettem. Múltkor elmentünk egész napra közeli kirándulni (na jó shoppingolni a s közeli nagyvárosba :oops: ), akkor is vittem neki "hazait" :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Én minden papírt postán küldtem el, úgy is villámgyorsan megjött a zsé, a nyomtatványokat meg le lehet tölteni :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó!
Bizony, nálunk is mindig visszaköszön a végtermékben az elfogyasztott hami színe, állaga, illata. A répától még a segge is olyan sárga a gyereknek hogy csak na :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na úgy fest ma nem bírok magammal, még ömlesztek némi képanyagot is :oops:

Kép

Ezt azért, mert itt mintha már némi sérónk lenne :) :
Kép

Kép

Kép

Pizsi vágyakozva sasolja Zét:
Kép

Farkas-szemet néznek:
Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, ez a gyerek továbbra is annyira csábos, annyira édes, hogy meg tudnám zabálni!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szöcsi,
naggyon ügyesek vagytok! :D :D

Nikó,
répa tudomásom szerint fog. de lehet, hogy ez egyéni is.

Lois,
cuki kisZ :lol: olyan kis jókedvű, csillogó szemű!
Pizsis képek mindig különösen tetszenek!! :D

én sima krumplit adtam, mármint főve.
répa elvileg, gyerekorvos szerint is, inkább fogós (ezért még azt nem is próbáltuk), Z-t ezek szerint nem fogja?

nálunk semmi kaja nem köszön vissza a végtermékben :roll: pedig én is azt vártam...

ja, sérótok alakul :wink: , Makilánynak még mindig csak Gollam-haja van :roll: :D

angel37
 
 


Babim, már mindjárt szerda! Már tűkön ülök. Gondolom ti is! Én TUDOM, hogy rendben van a baba.

Lois, látom, ti is játszotok a pillepalackkal. :wink: Olyan felfújhatós hengert nem vettél Zé-nek? Én nézegettem, tök jópofa. A mászó Mici mackó bejött?
Ha engem megharap Eszti a két fogával, többet nem adom oda a cicim. :? Brrrr, még rágondolni is rossz. Az ex-pasim babakorában leharapta anya bimbóját, ügyeletre kellett mennie. :shock: Vadállat.

Nyulasz, gyere, hogy vagytok?

Szöcsi, édesek lehetnek, ahogy megtapsolják magukat!

Rani, sör ízleni fog, nagyon finom. Már aki szereti. :wink:

skrisz72
 
 


Krisz,
van felfújható hengerünk, még nagyon kicsi korában hengergettük rajta (asszem van is kép a közösön), épp pár napja lett újra felfújva, pofára esett róla :roll:
néha lökdösi, tapizza.

ez a mászómicimackó már akkor idegesít, ha feljövök a babanetre :roll: a múltkor a védőnő is ezzel jött, hogy vegyünk.
van, aki vett, és bevált?
Lois, nektek van?

Babám,
téényleg, még 5nap... rendben kell, hogy legyen minden!

angel37
 
 


Lois igen citromossat vettünk.
Tényleg jó! :wink:
Hát Milán nagyon tud szenvedni a hascsikarástól ja és most úgy kakil mintha egy fagyinyomó lenne. :roll:
Megy a hasa!
Ez normális?

Kép

Kép
raniko
 
 


Jajj Lois Zé dönörűűűű!!
Na és Pizsi hát kész vagyok tőle!

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba!
No igen, én is megrágcsálom néha... :roll:

Angel!

Azért el tud ám kámpicsorodni is rendesen :)
Répa nem fogta meg egyáltalán. Igazából semmise, csak az elején az alma, de azért óvatos maradtam. Brokkoli ma sem jött be. Én is megkóstoltam, annyira undorító íze van, meg tudom érteni. Mondtam is neki :roll: Szerintem só nélkül konkrétan ehetetlen. Répát ettünk, abból 180 simán becsúszott, utána ivott egy csomó vizet is. Nem jött be nekünk ez az aventes átszoktató pohár. Nem szívja meg. Igazából meg is értem, őt nem lehet "átszoktatni", mert sosem ivott cumisüvegből. Rávezetni meg nem tudtam. Most a halálfejesből (C. megszerelte egy befőttes-gumival :) ) iszik úgy hogy kivettem a szelepet. És nagyon ügyes. Azért én is fogom, de teljesen jó a technikája, alig csurog ki.
Haja valójában látványosabb, csak így a képeken nem jön le, mert szőke eléggé. Most már kezd sűrűsödni.

Skrisz!

Igen egy darabig tetszett neki a palack. A sláger, amit nem is szoktam csereberélni, (mármint a mikor frissítem a kint-levő játékokat) egy Chicco telefon, aminek minden gombja máshogy szól, vannak zenélősek, meg csak effektesek. És tök jó halkan szól, én sem mászom tőle a falra. Egyfolytában azt "szereli". A mászó mackót még karácsonyra kaptuk, akkor még nem volt itt fenn. Én is hülyét kapok tőle, ahányszor frissítek, mindig elkezd vernyogni. Zét nem érdekelte egy pillanatig sem. De maga a játék aranyos amúgy.
Ex-pasi :shock: :shock: És anyu mit szólt?? Helyre lehetett hozni?? Hengert nem vettünk végül, itt a Brendonban akkor csak rendelni lehetett, így elmaradt.

Rani!
Mindenféle mennyiség normális. Az állaga anyatejes babánál ált. folyós.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: ez a pasi szédítő! :D Pizsis képek nekem is szívcsücsök! Nekünk lány vizslánk volt. :wink:

A mászó maciról vélemény engem is érdekelne!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois, igen, helyrehozták a bimbaját. :lol:
Enyimgyerek nem akar vizet inni. :? Ma próbáltam cumisüvegből, de fintorgott és kitolta a nyelvével.
Asszem, akkor nem veszek mászómackót... :roll: Gondoltam, hogy csak trükk, hogy a mackó után mászik a gyerek.

Angel, akkor hengert sem veszek... :roll:

skrisz72
 
 


Lois,
ja, gondolom :wink:
gyors váltások nálunk is vannak néha, aztán gyors visszakapcs a vigyorba :D

basszus lehet, hogy répát kéne adnom neki! felnőttől hallottam már ,hogy őt hajtja...

nem jött be nektek se az aventes csőrős se szeleppel, se anélkül? ezt a halálfejest hol lehet kapni? esetleg van nem halálfejes is? :roll: bár, ha hajlandó inni belőle, tőlem... :)

hát ölég szar az összes zöldcucc natúrban :roll: én meg nem enném, de a kiscsaj a natur spenótot is benyomta :)

Krisz,
a mi tapasztalatunktól még megpróbálhatjátok a hengert!! a pofára esés félig az én hibám :oops:
csak ne a zenélőt! :wink:

de most már inkább óriáslabdán egyensúlyozunk.


na a védőnőt meg csak említenem kellett, az előb hívott! még jó is, úgyis gyűlt néhány kérdésem!

angel37
 
 


Mit vegyek iváshoz a gyereknek? Ha egyáltalán hajlandó meginni a vizet... :roll:

skrisz72
 
 


nahát ez az ivás nekem régóta kérdésem... :?
eddig semmi nem működik.

angel37
 
 


A mászó macitól már én is a falra mászom, amikor meghallom. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én levettem a gép hangját némára. :lol:

skrisz72
 
 


Lois!
Most már elárulom: az összes babát nagyon bírom itt, de Zé külön kedvenc, imádom. Pizsi meg szokás szerint jó fel.

IVÁS: aggódók, nyugi. Nekem Dani nem nagyon akart, most meg vedel, mint a kacsa... :D Belejönnek ebbe is.
vovanda
 
 


Vanda, mitől lett ilyen a vonalzód? Ranié is ilyen... :roll:

skrisz72
 
 


Skrisz most meg nyugodtam köszi azt, hittem, hogy a Karamalz hatását látom a vonalzón! :lol:
(tőlem az is kitelik, hogy az alkoholmentesre is így reagálok!! :lol: )
Na vonalzót szerkeztek akkor.

Kérdés lenne mint mindíg :roll: : a babát kell hagyni aludni ha 4 óránál tovább is békésen aludna?
Nekem azt mondták hogy fel kell kelteni. :roll:
Bevallom nincs szivem megtenni.
Gondolom ha éhes úgy is felkel de 60-70ml után hagyhatok neki időt!(vagy nem?) :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


BOLS, Drága,
hatalmas ölelés Nektek!!!!!!!!!!! :cry:
Millió drukk keddre, millió drukk "B" babának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lélekben Veled leszünk!!!!!

Raniko,
a "hasmenés" milyen? Ha sárga színű, pici bogyókkal (esetleg kicsit nyálkás), az normális anyatejes kaki!!!
Lencsinek most épp "sárga víz" jön, még ez sem gond, mert épp fogzunk, de nagyon!!!
Hajrá tejci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok, Mindenkit olvastam, sajna mire írnék is, lejár a "szabadidőm"...de majd alakul :)

tillidian
 
 


Sziasztok!


Én full beteg lettem, hasmenés, láz. Fel sem bírok kelni már, anyósom vigyáz Grétire. Apa nemsoká itthon. ennyire futotta

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Na a vonalzóm marad még így mert elolvastam hogy 19-től csak egyedi vonalzókat csinálnak.
Még kell egy jó képet lőnöm! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Na remek már vonalzóm sincs! :evil: :twisted:

Nikó te szegény gyors gyógyulást!!

Tilli igen sárgás színű de bevallom a bogyókat nem figyeltem! :roll:
Köszi a tejcihez a tippeket szedem és iszom amit mondtál így van egy cicibe 60-80ml. :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,
nekem is azt mondták, sőt, hogy négy órát is csak akkor hagyjam, ha sokat evett előtte. na de Makilány mondjuk más volt kicsit a koraságával. amúgy 4 óránál tovább sose húzta :roll:
szal én hagynám :wink:

ja, a fagyinyomó nekem nem hasmenésesnek hangzik! :)

Nikó,
szegény, jobbulást. :?

angel37
 
 


Nikó, jobbulást!

Twist, ha olvasod, reagálnék a blogodra. Szerintem babakocsizni nyugodtan vidd el a gyereket. De még ne menjetek vásárolni, főleg ne tömegbe.

Rani, én hagytam aludni Esztit. A pocakja úgyis felébreszti. Ezt hívják igény szerinti szoptatásnak. Ami neked hasmenésnek tűnik, az sztem rendes anyatejes kaki. Szép sárga és híg. :wink:

skrisz72
 
 


Rani!
Ha hízik szépen, nyugodtan hagyd aludni. Az is nagyon fontos a fejlődéséhez. Sárga, híg trutty normál anyatejes kaki, készülj fel, hogy a világon semmivel nem lehet kimosni. 8)
vovanda
 
 


Köszi lányok!

Ma kint volt a gyerekorvos és mondta hogy mivel ilyen hasfájós inkább kevesebbet adjak neki de többször.
Így tuti nem húzza akkor 4 órát.
Kipróbálom ezt is hátha nem terhelem meg annyira a pocakját! :roll:
Felírt homeós bogyót és Espuvizan cseppeket is ja meg egy kúpot.
Most kaja után vagyunk és elszik már egy órája!!!
Kopp Kopp!!!
Nagyon remélem segít neki mert a szíevem szakad meg mikor keservessen sír!! :(

A kaki infót is köszi akkor ez rendbe van!
Skrisz tetszik ahogy írod szép sárga!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nikó: látom, beteg vagy!Sajnálom és jobbulást!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Mi volt tegnap, nem is mesélsz :?:

KépKép

Kép
keny
 
 


Skrisz!
Az a gyerek a reklámban fenn jóval nagyobb mint a mi kölkeink azért...még mászhat utána. EnyémGyerek mászás nélkül is pillanatok alatt változtat helyet...nem tudom mi lesz ha még mászik is :)

Angel!

Ilyen, Hajni linkelte be ide múltkor:
http://www.hudebaba.hu/302-markak/303-e ... pohar.html
De ki kell szednem belőle a szelepet. De szerintem más ilyenből is is inna. Van még egy nagyobb-babás Haba-s szettünk szelep nélküli csőrőssel, majd kipróbáltatom vele azt is.

Vanda!
:roll: :roll: :roll:

Nikó!
Ez gáz, jobbulást! A láz nagy szívás, engem annyira levert a mellgyulladásnál.. :?

Rani!
Én nem kelteném fel, az tuti :roll:

Éjszakánk :D :D :D :D Ennél bővebben nem is merem már leírni, mert akkor tuti rám cáfol :roll: :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois igen most én se keltem fel.
Éccaka sikerült megint belefutni egy 70-es szopiba és ahogy észre veszem az még egyszerre sok neki.
Volt ám megint hasfájás! :(
Kapott kúpot és cseppeket is, na meg volt egy kis hőmérőzés.
Reggel gondoltam csak keveset lesz cicin max 40-et kap és többször adok neki 7 perc alatt viszont már 50-et benyelt! :shock:
Most várom hogy legalább 4 óra teljen el és ha felébred akkor kap megint de csak keveset.

Irulok pirulok de megint kérdésem lenne: :oops: :roll:
Amit lefejtem tejcit azzal mit lehet kezdeni?
Mármint ha jól tudom 24 óráig felhasználható ha hűtőbe teszem ugye?
Annál tovább meg csak a fagyasztóba tehetem, ha igen akkor ott medig lehet?
Az adagokat gondolom lehet egybe önteni.
Végül meg hol melegítsem meg a tejcit?
(Nincs kajamelegítőm.)
Tényleg röstellem már a kérdések sorát! :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Ha nem ordít az éhségtől, akkor nem baj, ha picit kevesebbet eszik.
Tej: fagyasztóban fél évig tárolható (írj dátumot a poharakra). Én az ikrekkel a nagyüzem miatt Aventes tejtároló poharat vettem, jó volt, kb. 180 mili fér egybe és egymás tetejére lehet pakolni. De ha veszel sima eldobható műanyag poharat, abban is tökéletesen tárolható, egyszerűen le kell takarni a tetejét (alufólia). Alkoholos filccel mind a kettőre lehet írni. És én bevallom, az egy napon lefejt tejet simán összeöntöttem. :oops:
Amúgy kérdezz bátran, lehet röhögni: én Baluval folyton a tesómat "zaklattam"(neki addigra már 3 gyereke volt) és biza megesett, hogy egy nap alatt 5ször is felhívtam. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok!

Jobban kezdek lenni nincs lázam, se hasmars. Csipegetem a ropit, kétszersültet, kortyolom a vizet. De nagyon gáz volt az éjszaka, apa már azon gondolkodott kórházba visz, semmi erőm nem volt a víz is kijött ájulás határán voltam.

Bols!


A körülményekhez képest minden oké?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Keny:még nem volt időm. Nemsokára jövök és képet is rakok. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: