Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Talán ma nem segít Zsombi az irományom eltüntetésébenKép


Micsoda meglepetés!Kép Üdv újra közöttünk!
Virágod tündériKép

Gombóc
Nekem elvileg bármelyik időpont jó, az okt. 8 bizonytalan, mert tanítási szünet, ha lesz kölcsön kocsi, akkor lemegyünk anyukámékhoz

Norka
Én is ezen parázok, Zsombi sem eszik egyedül, de mi elég ritkán gyakoroltunk, enyém Apa folyton kiakad, hogy néz ki a gyerek, pedig víz is van, mosógép is van, mosópor is van...Kép

Tündér
Megbeszélték tulajék, hogy bejelentkezhetünk, de módosítják a szerződésünket. Állítólag ha állandóra beenged, nem tehet ki, szerintem ez hülyeség, de lerendezik papíron és kész. Nekem kell az a hely, szociálisért nem tervezek sorba állni...
Szandinak még mindig bejön a suli, szerintem még mindig többet játszanak, mint tanulnak. Egyszer majd csak belelendülnek. Viszont a fiúktól ki van akadva, vagyis az udvarlási szokásaiktól (egy lányra két fiú jutKép), pl. futópályán fellökik a lányokat és rájuk ugrálnakKép Majd megszokjaKép
Én még nem is kívántam Neked boldog szülinapot, bocsi! Szóval boldog szülinapot utólag és gratu a házassági évfordulóhoz!

Zsófi
Elméletileg okt. 4-én van az első óra, remélem, azon már ott leszekKép
Áll. lakcím: de ennyire más? Azt tudom, hogy az adómból megy vmennyi az áll. lakhely önkormányzatához... majd ha lesz idegzetem hozzá + Zsombi alszik, akkor utána nézek

Momo
Hogy vagy?Kép

És Orsolyról tud valaki?

Megyek, talán még ma vissza tudok jönni

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan mert ma takarítani akarok, bár fölösleges, mert még nincs vége a munkálatoknakKép

Szóval a 2. házassági évfordulónk voltKép
Tudom ez még nem olyan nagy idö, de szép idö akkor isKép
Föleg, hogy olyan tündérmesésen alakul/alakult mindenKép

Toffi!
Örülök, hogy sikerült megoldani az állandó lakcím kérdést. Egyébként nem is tudtam, hogy albiban laktok.
Udvarlás: akkor ez a mi iskoláskorunk óta nem változottKép Igazad van, majd beledzödikKép
Köszi a gratulákat!Kép

Nelli!
Szerelmi vallomásKép Az olyan jól tud esniKép
Na ne csigázon itten minket, tessék azzal a barátnével beszélni és feltenni képeket a lányokról!Kép

Zsófi!
Nagyon jó a kép a két nagycipös gyerköcrölKép
AZt hiszem nekünk is kell egy kisfiú, hogy beszállhassunk pár év múlva, a "mekkora kukija van a fiamnak" beszélgetésbeKép (Beu, ElliKép)
AZért a kamaszkorra kiváncsi leszekKép

Tényleg Lányok mi van Rékával, Leszterrel, Orsollyal? Olyan régen nem jelentkeztek! Bár tudom, hogy pl. Rékának nincs netje, de hátha valaki tud róluk.

Na léptem, még próbálok jönni!

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Nelli
Szerelmi vallomásKép klasszKép

Toffi
toffifee
 
 

 
 

Tündér! Ezért Tündér a beceneved? Mert tündérmese a Ti szerelmetek? Milyen édes.

Dé! Örülünk, hogy végre visszajöttél! Depis időszaka szerintem mindenkinek van néha. Én még gyogyit is szedek. De jobb itt közöttünk, hidd el! Gyere gyakran!

Nelli
hnelli
 
 


Nelli!

A párom Tündérnek hív a kezdetek óta, de Anyukám is így hív, ezért a Tündér név. Persze azóta a pici lányunk is Tündér, Tündérkertttel, meg mindenKép
De nem akarok itt ömlengeni, mert még elpártolnak kedves topictársaim és azt nem szeretnémKép

Na pussz
Tündér
tündér
 
 


tündérkerttttel=tündérkerttelKép

Ja és maga a kapcsolatunk is amolyan tündéri, de ezt már végképp nem részletezem, mert tényleg megutáltok...Kép
Bár gondolom ezzel sokan mások is így vagytok, csak legfeljebb nem írjátok le. Én is csak a sztory teljessége miatt.

Na tényleg megyek, mert alvás leszKép
T
tündér
 
 


Sziasztok!

Norka!
Levi sem eszik még egyedül. Vagyis ha kis szendvicskéket rakok elé, akkor azokat megeszegeti, de kanállal vagy villával nem igazán. Voltak már próbálkozások, de nem túl lelkes Kép. Nem tetszett neki, hogy szinte semmi nem került a szájába Kép. Így aztán marad az etetés, amit én már nagyon unok, bevallom őszintén Kép. Mindig nézem, hogy még mennyi van a tányérban, kb. hány kanálnyi és persze igyekszem, hogy ne lehessen észrevenni rajtam.

Nálunk kajaügyben apósom szerint az a gond, hogy ritkán ülünk le együtt enni. Mármint apa, a Levi meg én. De mit csináljak, a férjem nem ebédel itthon (főtt ételt a munkahelyén eszik, csak magamnak meg a Levinek kell főzöm hétközben), én meg nem vacsorázom. Reggelit szintén nem eszik itthon, meg amikor Ő felkel, mi a Levivel még heverészünk. Általában hétvégén van arra példa, hogy együtt leülünk és eszünk. Tényleg akkor nagy gáz, hogy nem szoktunk együtt enni?

Ja, a kukiméret: Csajok, Ti mikor látjátok a többi kisfiú kukiját? Én eddig egyet láttam a Levién kívül (az mellesleg kb. a harmada az én kiselefántoménak Kép), legalábbis többre nem emlékszem Kép.
Sztem sem a mostani méret számít, hanem az, amit mi anyukák már nem fogunk látni a kamaszkor környékén Kép.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok!

Nem lenne kedve valakinek holnap 1/2 3-kor talizni az állatkerti játszóháznál? 3-ra kell mennem a MÁV-ba rákszűrésre és arra gondoltam, hogy esetleg vigyázna rá addig ott valaki. A belépője árához meg hozzájárulnék Kép.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Mármint Bekire vigyázna addig valaki Kép
miszike
 
 


Miszike!

Pont most akartam Neked írni, csak nem tudtam, milyen címre. De így egyszerűbb.

Én szívesen vigyáznék Bekire, de pont a város másik felében van programom, és nem biztos, hogy visszaérek. Ha nem találsz más megoldást, hívj fel, hogy hol tartok épp. Nem merem biztosra igérni, de elképzelhető. Meg persze pont alvásidő (LőrincnekKép), így az is bezavarhat. De lehet, hogy pont akkortájt jövünk haza. Meg időjárásfüggő is. Szóval hívj fel, csak találunk valami megoldást.

Más: Gondolom már nem használja Beki a baby gymet. Vissszakérhetném? A sógornőmék játszóházat csinálnak, ahova pici babák is mehetnek, és most nagy játékgyűjtés folyi. Gondoltam, ha nincs szükségetek rá, odaadnám nekik.

KépKépKépApropó játszóház:KépKépKép
Ha valaki a Damjanich utca környékén lakik, (ha jól emlékszem senki, de hátha az ismerősök) ajánlom figyelmébe. Ha valakit érdekel, bővebb infókkal is tudok szolgálni.

Beu
beu
 
 


folyi=folyik
beu
 
 


MiszikeKép

Írtam neked e-mailt.

Tüni
tüni
 
 


Tüni,
válaszoltam Kép.

Beu,
persze hogy vissza tudom adni a babygymet, ne haragudj, hogy eddig is nálunk volt. Sajna már nincs el alatta ;).

Apukám felajánlotta, hogy vigyáz arra a 3 órára Bekire itt nálunk, de nem hajlandó pelenkázni, meg etetni. Olyan tipikus férfi Kép. Úgyhogy végszükség esetén őt hívom, ha addig valakinek nem lesz a szíve vágya, hogy holnap játszóházazzon Kép.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


SziasztokKép

A ti gyerkőceitek hogy viselik ezt a közelgő frontot? Gergő tegnap este óta teljesen meg van gajdulva, mintha a kisördög bújt volna belé. A boltban mindent feldöntött, kiborogatott, a plakátokat letépte, rohangál, és közben sikítozik. Csak olyan dolgokat csinál, amit nem szabadKép Most megpróbálom a frontra fogni, nem mintha ettől jobb lenneKép Miután meg jól kiüvöltöztem magam, jön és puszilgatja a kezemetKép És a legjobb az egészben, hogy a szokásos 2 óra helyett most csak 3/4-et volt hajlandó aludni. Mintha megérezte volna, hogy szeretnék kicsit ledőlni, mert elég szarul vagyok. De most legalább jól kiírtam magambólKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Dé!
Üdv újra itt. Csak nem birod ki nélkülünk.Kép A jó és rossz történeteiddel pedig nyugodtan fárassz minket. Kép

Tündér!
Boldog házassági évfordulót. Kép

Nelli!
Szerelmi vallomás Kép

Miszike!
Mi szívesen elmegyünk az állatkertbe. A telcsiszámod még az, ami a táblázatban van? Mert akkor még telcsin pontosíthatunk.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok,

Tündér,
jóvanna. Hullafardatan csak ennyi telik tolem. Kép
Házassági evfordulohoz gratu! Kép

Dé,
hurra, ujra itt! Kép gyerkoc nagyon edes! Kép

Nadine,
ha ez vigasztal, nalunk barki meghallja, hogy a masodik is fiu lesz, azonnal belekezd abba a szovegbe, hogy nem baj, majd a harmadik.... Kép pedig mi ket gyerkocot terveztunk, es ugyan soha nem mondom azt, hoyg soha, de egyenlore nem ugy nez ki, hoyg belevagnank egy harmadikba. Kép Szoval, mintha ket fiu nem is lenne jo...Kép

Toffi,
azert szoktak parazni az allandora bejelentkezes miatt, mert erre valami jogszabaly vonatkozik, hoyg kicsi gyerekkel nem tehet az utcara. Es felnek a foberlok, nehogy visszaeljenek ezzel. Kép

Momo,
?????????????????? Kép

Nelli,
szerelmi vallomas. Kép De edes ferjed van! KépKépKépKép

Norka,
en is elmeseljem, hoygan eszik ZSombi? KépKépKépKépKép

Miszike,
sajnos, nem tudok az allatkerthez elmenni abban az idoben. Kép

Tüni,
zsombi total hasonlokat csinal, de mar vagy 2-3 hete. Kép Igy en nem tudom a frontra fogni...bar szeretnem...Kép

Takaro-ugy:
meg egyzser koszi a valaszokat, azt hiszem, veszunk ZSombinak nagyobb takarot es pluss kezeslabast is, biztos, ami biztos. Kép VAlahoyg nem fulik a fogam ahhoz, hogy mikozben egy ujszulottet kell ellatnom, meg Zsombi orrat is porszivozgassam egesz telen. Kép


Sorozeses tali:
ez az a tali lenne, amit meg a nyar elejen kezdtunk el szervezni Kép. Azaz gyerekmentes, es csak a netmamik (elnevezes copyright by Kangi) dorbezolasara szolgal. Kép Es mondjuk kezdhetnenk du. 6-7 kozott, igy mar olyan esti kiruccanas "szaga" van. Kép

Akkor az alkoholizalo es nem alkoholizalo csapat tagjai nev szerint: Zulu, PsAndi, Miszike, Tunder, Reka, Toffi, Csucsuka, Beu, Elli, Tüni, Leszter, Gombóc...(meg valaki? )

A sorozes idopontjahoz az eddigi visszajelzesek alapjan marad ket idopont, lehet szavazni:
A. szamu javaslat: szept 29. szerda
B. szamu javaslat: oktober 8. pentek
Amelyik tobb szavazatot kap, az nyer. Kép

Tündér,
Te kerdezted ugye Lesztert es Rekat? Reka Horvatorszagban nyaralt, most mar itthon vannak, de meg nincs netuk, Leszter pedig szepen gombolyodik, de neki korlatozott net elerese van, igy inkabb csak email-ben elerheto. Kép

Gombóc
gombóc
 
 


GombócKép

Nekem a B javaslat lenne jobb.

Tüni
tüni
 
 


Gombóc
én is úfjent B-re szavazok Kép
Andi
psandi
 
 


Nekem mindegy egyelőre, de döntsünk hamar, hogy szabad maradjon az időpont. És hogy? Este, gyerekek az apájukkal?
Beu
beu
 
 


Ja, látom. És hol?
beu
 
 


Franyó, Norka,
Hatalmas gratula nektek és drukk a továbbiakhoz!KépKépKép

Norka,
Evéssel ott tartunk, hogy Roni próbál kanállal enni, ami egész jól menne, ha nem használná időnként a kezét is. Villával még nem igazán boldogul.
A szépsége az egésznek, hogy pár napja nem hagyja, hogy segítsek, így van mit takarítani utána. Viszont tálalni én szoktam.
Ja, és a pohárból ivást is gyakorolnunk kell mégKép

Dé,
Jó, hogy újra ittKép
KépekKép

Toffi,
Örülök, hogy szerencsésen rendeződik az állandó lakcím ügy. Egyébként hova lehetne ezzel fordulni (gondolom fogyasztóvédelem ezzel nem foglalkozik). Kár, hogy nincs már TV ügyvédje...

Miszike,
Nem tudod magaddal vinni Bekit (dr. T.-hez mész?)? Én tavaly vittem Ronit, igaz akkor még elült a bébihordóbanKép

Gombóc,
Sörözős tali helyszíne megvan már?

Maci_2
maci_2
 
 


Miszike!
Akkor látom, megoldódik a felügyelet. Ha mégsém, hívj fel. Baby gymet megbeszéljük.

Gombóc!
Kiderült, hogy apa csak szept 29-én tud vigyázni a gyerekre. Nekünk az a jobb.

Beu
beu
 
 


A helyszín engem is érdekelne. Nagyon messze nem szívesen mennék, és füstös helyre sem. Körülményes vagyok? Valami 2-es metró megállóhoz közeli hely nekem megfelelne, pl. Blaha környéke? Kép

Andi
psandi
 
 


Sose bírok írni, de én is beneveznék a talira, de én csak később bírok elszabadulni. Időpont mindegy. Abigél 8 körül szopik. Most nem kezdek bele a nemevése részletezésébe Kép de nagyon elegem van... Jó, tudom, örüljek, hogy szophat.

Zulu,
egy gyors gyakorlati kérdés. Ha apája viszi majd Malacot oviba és te hozod, gondolom, két autóval valósítjátok meg mindezt. Szal, a gyerekülést ide-oda fogjátok pakolgatni, oviban hagyni, stb. vagy vesztek kettőt? Csak próbálom a pasimat elképzelni, amint nap, mint nap jobbról balra pakolássza a gyereküléseket Kép

Mindjárt összeesem,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ja, de bunkó vagyok, azt meg nem újságoltam el, hogy Abigél tegnap fölállt. Szegény kis mostoha gyermekem.
Zs.
zsuzso
 
 


ZsuzsóKép fölálláshoz gratula! Hát igen, jobbára én is csak az elsőszülöttem tüneményes és zseniális fejlődésére emlékszem, még jó, hogy írok naplót a másod- és harmadszülöttről isKép
Nálunk két autóhoz két gyerekülés járt. Most is 2-2 ülésemelő van.

GombócKép Julka is állandóan kitakarózik, csakhogy sem a hálózsákot nem bírja (azt csak az I. sz. szerette 3 éves koráig), sem a lábfejes rugikat. Már látom a fűtésszámlátKép Ja, a nagyokat is gyakran takaró nélkül találom. Lehet, hogy én is kitakarózom, csakhogy ki veszi észre?Kép
Én sem foghatom a frontra Julka hisztijeit. Viszont máris szocializálódott, mások előtt ártatlan, édes, kedves báránykát játszikKép

Julka csakis önállóan hajlandó enni azt a keveset amit eszik, és lehetőleg miénk kanállal. 1/3 leves belé, 2/3 leves valamerreKép Legügyesebben félliteres üvegből iszik.

ZsófiKép én már a 10 éves fiamét sem láttam hónapok ótaKép Mind szemérmesebb, már fürödni sem hajlandó a hugaival.

Kutya hazajött, tegnap du., éhesen, szomjasan és írtó koszosan. Nagy volt a kölcsönös boldogságKép

Urszila, akinek ma volt a névnapja (Na, hogy hívnak??Kép)
urszila
 
 


Zsuzsó,
nem semmi a kiscsaj!Kép
Na ez a gyereküléskérdés minket is erős gondolkodásra késztetett, elsőre az lesz, hogy bent hagyja az ember. És ahogy ismerem, kb. 3 napon belül, miután 3x felejtette el kirakni, vesz egy másodpéldánytKép.

Maci_2,
tarts kiKép! Innen már pikkpakk menni fog az evészet, többé-kevésbé tisztán, bár még jó darabig lesznek "macerásabb" kaják. Nálunk ilyen pl.a spagettiKép.

Gombóc,
én nem írok dátumot, mert nálunk semmi nem biztos mostanság. Azért remélem, tudok menniKép.

Tündér,
grat Nektek!Kép

Dé,
képek szupik, üdv ismét körünkben!Kép

Na megyek is, ismét jóóóóó sokat írtam, de mindjárt lefejelem a monitort, olyan fáradt vagyok. Ráadásul valami botrányos csokoládééhség tört rám, megettem mindent, amit itthon találtam, és már-már rávetettem magam a srácok túrórudijára is, de aztán elszégyeltem magam. Egy hős vagyok!Kép Megyek is aludni, mielőtt meginognékKép.

puszka mindenkinek,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Urszila boldog nevnapotKép (EnikoKép)

megvagyunk meg, szulesnek semmi jele, holnap megyek dokihoz meg ctg, kiderul valtozott-e egy het alatt valamit ahelyzet (mult heten meg 3000-es tok zart mehszajam voltKép)

orsoly
orsoly
 
 


Urszila,
boldog névnapot!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Nini, egy utsóidős Orsoly!Kép Már azt hittem, szép csendben megszültélKép.
Drukkdrukk hogy hamarosan találkozz a kisemberrel!Kép

Zulu
mostmárténylegelhúzKép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Franyó, Norka,
HATALAMAS GRATULA A 4CSÍKHOZ!!!!KépKépKép

Maileket megkaptam, válasz holnap megy.Kép

Jó éjt!pusza
Timici
timici
 
 


Hali Csajok!

Urszila, csak nem álruhás Melitta vagy?Kép Istenke éltessen! Fiadat teljesen megértem, hisz már kész férfiKép, lánytesó mindig más!Kép

Orsoly, jajdejó, drukkolok, hogy holnap kicsit kisebb számot kapj!KépKép

Én kicsit leamortizálódva, Zsófi ma hazafelé a kocsiban tökéletesen összehányta magát, meg persze azóta is... néha elfogad egy kis hideg vizet, talán a nagyobb része bennt maradt... Alszik, néha felkel és öklendezik... Megszakad a szivemKépKép. Dani megengedte, hogy az ő ágyában aludjak, mert szény picilányra vigyázzak. (Leálltunk egy ház elött, hogy kipucoljam a csaj nagyját a trutyiból, a pasi leszólított egy manust, aki épp akkor ért haza: "Tudod Zsófika hányt, mert biztos beteg, én nagyon úúútálok hányni, mert az olyan rossz, de majd meggyógyúl a Zsófi... " stb... a pasi hozott ki nekünk melegvizet, ismét kellemesen csalódtam az emberekbenKép

Zsuzso, már felállt, így megy az idő?Kép

Dé, még képeket!! Meg nyugodtan írjál litániákat is! És gyere minnél gyakrabban!Kép

Nelli, valamikor kell írniKép, ha eccer napközben megfúrják...

Gombóc, akkor most hogy szavazzak?Kép

NA menek, mert a csaj miatt ezt is már egy órája írom... hosszú éjszakám lesz...

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Negy csikos titkolozok tegnap olvastam, de mar nem volt erom irni Gratula!

Eniko Urszila sok boldog nevnapot!

Hazassagi evfordulohoz es szulinapra minden jot!

Hogy engem mindig mindenfele listabol kihagytok Kép Sorozni mennek en is ha nem tul keson van. Valahol a Keletihez kozel lenne jo.

Emlekezetbol nehany dologra valasz:
Pizsi: anno Kristof nyaron is body+ pizsi felso es hosszu ujju kezes labasban aludt jol kb 7 eves koraig, Mostansag ha nagyon hideg van akkor lehet ra imadkozni egy polot ejszakara.

Futyi nagysag: 8.-osok lehettunk amikor a fiu oltozobol orias kiabalas, rohoges hallatszott tesi ora utan. Most a 20 eves talakozon derult ki, hogy akkor azon versenyeztek a skacok kinek hany szal szor van rajta KépKép.

Egyedul eves: Bori nem nagyon eszik maga,de neha csak az a jo amit o rak a szajaba (tanyerba kanalat beledug kezzel rapakol, kanalat felemeli a szajaig majd kanalrol kezzel be, pemposebb kajaknal kanalat vagy a nyelet beledugja a tanyerba majd lenyalogatja ), van amikor hagyja magat eteni. Fenn a Matraban sokkal jobban evett, ott minden etkezes kozos volt, mig itthon nem ferunk el a konyhaban Kép.
Ezert is nagyobb lakas szeretnemk vasarolni, de elobb vevot kellene talalni a mi lakasunkara.

Megyek aludni,ha hagy a lany eppen szemfogat noveszt.

Ari
ari
 
 


Dé,
jó, hogy Te is visszatértél, ha esetleg egy együttérző lélekre lenne szükséged, nálam keresve sem találhatnál jobbat! Kép De tényleg írhatsz ám! Kép

Zulu,
Te egy hős vagy, hogy nem etted meg a túrórudit! Kép Én nagyon szégyenletes módon meg szoktam enni Bekiét így estefele, de bőszen megfogadom, hogy másnap veszek neki másikat. Kép

Magdi,
nagyon édi vagy, hogy eljönnétek velem, de már lefixáltam apukámmal hogy jön holnap, nem mertem bizonytalankodni. Aztán reménykedhetek, hogy Beki nem akkor kakil, amikor távol leszek... Kép

Maci,
igen, dr. T. Kép Beki már sajna nem ül meg egy helyben 10 percet, vagyis egyedül kezelhetetlen lenne...

Urszila,
boldog névnapot!!! Kép
Örülök, hogy hazakerült a kutyus! Kép

Csucsuka,
Zsófinak jobbulást kívánunk!

Sörözős tali felőlem bármelyik időpontban lehet!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Gombóc!
Te nem akarsz engem azon a sörözésen, mindig kihagysz. Kép

Zsuzsó!
Felálláshoz gratula. Kép

Urszila!
Boldog névnapot. Kép

Orsoly!
Hajrá-hajrá! Kép

Zulu!
Túrórudit én is meg szoktam néha enni és reggel irány a bolt pótlásra. Kép

Miszike!
Semmi gond, most úgy is olyan borús az ég, lehet hogy még esni is fog és az 3 kicsivel már nem is olyan biztonságos.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Urszila! Nagyon boldog névnapot!

Orsoly! Drukkolunk, hogy minden rendben legyen!

Zsuzsó! Ilyen korán felállt? Nagyon ügyiKép
Gratula!

Pici lányom ma nagyon nem akart elmenni aludni. Most talán sikerül. Kezdi nagyon csökkenteni a nappali alvásidejét.

Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Írtam mindenkinek, Zsombi közben betojt, idejött, ráfeküdt a billentyűzetre, iromány huss....

Megyek pelenkázni... aztán majd egyszer csak újra írok

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok Csajok!

Húúú de mérges vagyok! (mérgesfej) Tegnap éjjel elszállt az irományom amikor már pont a végén jártam. Na mégegyszer:
Szóval köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtatok, mostmár nem is szabadultok tőlem! Kép

Toffi! Köszi Virág nevében is a bókot! Kép Suli miatt irigy vagyok ám, mert nekem csak a beiratkozásig sikerült eljutnom februárban. Azért még nem adom fel, hátha egyszer lesz még állandó felvigyázóm és energiám.

Nelli! Jövök, jövök! Nekem most ti vagytok a gyógyi. Kép Szerelmi vallomás teccik nagyon. Kép

Tüni! Tudom, hogy ez nem vigasztal, de tegnap/-előtt/ Virág is hihetetlen dolgokat művelt. Kihordta a krumplit és a hagymát a spájzból (kis házias csaj Kép ), felmászott a konyhaszekrény tetejére, ahol talált egy negyed káposztát, amit apró darabokra tépkedett és szétszórt, mindent kiöntött, felborított... Kép Tegnap este már egész kisbárányos volt. Gergő?

Magdi! Naná hogy nem bírom! Nélkületek nem élet az élet! Kép

Gombóc! Köszi a bókot V. nevében is! A sörözésben én is benne lennék. Nekem az okt. 8. jó (amenntiben apánk is hazaér időben). Hely van már?

Maci_2! Van még egy szende kép is a profilomban. Kép

Zsuzsó! Gratula a felálláshoz! Kép

Urszila! Boldog névnapot! A kutyus akkor névnapi ajándék volt! Kép

Zulu! Csokievés. Kép Én Tündértől fogadtam el tegnap minden pironkodás nélkül egy vele elfelezett csokiból a NAGYOBB darabot. Kép

Orsoly! Akkor mehet a drukk! DRUKK DRUKK DRUKK!

Csucsuka! Van most egy a profilomban is, amolyan megtévesztően szende. Kép Na és íme az első litániám is. Kép

Miszike! Köszi! Azért remélem már nálatok minden oké! Kép

Na jó hosszú lettem, de most legalább mentegettem közben, így kb két óra alatt el is készült. Kép

Detti
dé_
 
 


Sziasztok!

Olvaslak benneteket, de irashoz nehezen jutok a ket huncutom miatt.
Eleg nehez napok vagy inkabb hetek vannak mogottunk. Emma nagyon rosszul alszik, meg visitos lett, igy jon ki rajta a kiegyensulyozatlansag az occse miatt.
Egyebkent nagyon szereti, mindig simogatni akarja.
Dani jo fiu, szep nagy kislegeny. Mintaszeruen hizik, nem ugy mint a novere annak idejen.
Emma meg loki a szoveget mindket nyelven, megallas nelkul kommentalja, hogy mi tortenik korulotte.

Beu!
Engem nagyon erdekelne az a jatszohaz, mi ott lakunk a kornyeken, sot a szuleim a Damjanich utcaban.
Irsz rola infot? Koszi!

puszi
Kakukk
Ime egy kep a lurkokrol:

Kép
kakukkfu
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert munkahelyen vagyok, és mindjárt megyek haza, mert nagyon szarul vagyok, nem is tudom minek jöttem be...
Dorka lányom is beteg, kedden telefon a bölcsiből anyuka jöjjön érte, mindent kihányt, apja vitte haza, majd jött adoki, és beutalta a korházba, így bent voltuk 1 éjszakát infúziót kapott, de másnap este már hazamehettünk.
Most otthon a párommal van, mert a héten nem mehet bölcsibe, és mind a 2 et megfertőzte ezzel a vírussal.
Így élmény, de puszikon kívűl mást is osztogat..
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Manó: Szombat délután az jó neked?

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2!

Örülök hogy 1 napot kellett csak bent lennetek!
Lényeg hogy otthon van és javulgat. Amikor Emma rotá svolt 3 hónaposan én is elkaptam és rosszabbul voltam mint ő, nálam 40 fokos csillapíthattalan láz volt, nála csak 38,5, és e yszurira lement neki, én infúzióra kerültem és vénásan kaptam az algopyrint, ő mgúszat az infúziót isKép

Szóval ilyenkor jön ki hogy mi milyne gyenguszok is vagyunkKép

Szombatot még nem tudom, mert kivételesen itthon lesz a férjem hétvégén, d emár jövő hétvégénmegint nem és nem tudommi a terve. Ráadásul anyósom is itt vana héten, megint kemoterápiát kap, és lehet hoyg haza akarja vinni autóval pénteken, úgyhogy tényleg nem tudom, amjd írok sms-t. Anyukám sem tudom hogy itthon lezs e,a héten mindne nap 12-este 9-10-ig dolgozott, majd megkérdezm őt is, mert ha ittho nvan neki is hozhatod.

Bocs az offért a többiektőlKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Tündér
Apája támogatja a tanulást úgy általában- de nem érti, minek nekem 3. oklevél, a nyelv sokkal többet ér szerinte. Úgyhogy én csak irigyelem a sok tanuló anyukát, de istibizi kitalálok magamnak valamit, hogy ne unatkozzak!! Te meg húzzál bele, ha már ilyen szerencsés vagy, hogy csak beiratkoznod kellKép

Nelli
Mint a szüleit...??!! De azért szex van ugye?KépKépKép
Bár én sokszor hónapokig nem kapok semmilyen vallomást se, mit elégedetlenkedek ittKép

Taliügyben
Lányok, nekem mindkettő este jó, de ha lehet egy apró észrevételem: tudom, hogy a péntek jobban hangzik így elsőre, de az már ugye 7vége, és a sok bulimaca és bulimacsó is szórakozni megy-szóval ált. már töminyomi van mondenhol.
Ettől függetlenül ha foglalunk helyet, lesz asztal, de a legtöbb helyen vacsizni kell, azaz kötelező fogyasztás van... És helynek meg akartam javasolni az Oktgonnál a Cactus Juice-t, nemtom, ismeri valaki? (Pontosabban Jókai tér) Ez olyan "rockkocsma" szerű, vannak nagyobb asztalok is, tán tudok is intézni, mintha lenne ott valami ismerősöm. Meg a Liszt Ferenc tér is tele van klassz kávézós-beülős helyekkel, bár ott nemtudom, mennyire vannak felkészülve egy egész kismama-hadtestreKép
A Blahán az Old Man's van ugye, de ott 11-ig koncert van, nem lehet beszélgetni. Meg hátrébb az Akácfa utcában is van valami hely (talán Pepita?) ott meg jazz-zene megy, ha jól emléxem...?

Na, most ennyire futotta, kezdődik a Helyszínelők a Viasat-on, imádomKép

pusza
E
ellimami
 
 


Sziasztok!
Cactus jó, de ott nincs térerő, mert pince. Vagy rémült apák ne telefonáljanak?Kép Azért jobb szeretnék elérhető lenni.
De a Jókai téren lévő csomó hely egyike sem rossz. Vagy táncosat akarunk? EGy csapat kismama fejvesztve táncol? Kisebb nagyobb pocakkal?KépKépKépJujj, már alig várom. Az októberi időpontot is elintézem, ha az lesz.Naná!Kép

Beu
beu
 
 


Urszila,
Boldog névnapot! (Lemaradt tegnap.)

Toffi,
Ez is lemaradt. Ha netán mégsem sikerül a tulajjal megegyezni állandó lakcím ügyben, akkor bejelentkezhettek hozzánk.

Csucsuka,
Szegény ZsófiKép Jobban van?

Dé,
Szende kép is édesKép

Kakukk,
Édesek a lurkókKép

Manó2,
Jobbulást nektek!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Csak benéztem, és látom tiszta izgalom az élet. Kép
Minden csíkos teszthez óriási gratula, nagyon örülök nektek, és persze írigykedem is. Kép
Talira én is szivesen mennék, de nekem semmiképp nem jók azok a napok, mert csak 2 éjszaka (hétfő,kedd) vagyok Pesten.
Esetleg egy következő talit lehetne ezeken a napokon... Kép

Mi jól vagyunk, mint ebben az évben már, továbbra is 3 napot dolgozom, este 8 után pedig itthon maszekba, amíg birom. Így a nyárból nekem csak fáradtság jutott, de egyszer vége lesz ennek is. Remélem. Már én is eltudnék képzelni egy kistesót Szilárdnak, de mint tudjátok, egyedül elég nehéz lenne összehozni. Kép Mellesleg nemférjapa is kikopott mellölünk. Ez sajnálatos. Nem tudja mit veszít...
Szilárd amúgy cukorbogár, imádom, bár bazi eleven. Minden nemszabad érdekes, és minden szabad levantojva. Kép Még mindig kuka, össz szókincs: csat, hoppá, vu-vu, kukucs, ana. Persze az ana szót is csak akkor mondja, ha nagyon remeg valamiért. Kép Kiváncsi vagyok mikor lesz hajlandó beszélni magyarúl, a kína halandzsa mellett...

Lányok! Ti adtok tehéttejet már a gyerkőcnek? Én még nem adtam, és nem is láttam igazán jó, megbízható tejet. A másik. Szilárd kukija baziszűk, egy tűhegyni. Hogy lehet az tornásztatni? Van rá esély, hogy táguljon. Én alig látok.

Momo
Sok-sok drukk!!!

pussz: myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


most látom, hogy milyen szedett-vedetten fogalmaztam. siettem. Kép
jó éjt!
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
jujj de jó, hogy írsz! Kép Sok munka remélem hamarosan mérséklődik! Mikor lesz kész a lakásotok? Én már kb. 13 hónapos kora óta kínálgatom Bekit tejjel, de csak nemrég fogadja el, kuriózum szinten Kép. Csak ízlelgeti Kép. Szerintem mindegy, hogy milyet adsz, ha nincs eredeti tehénből jövő, csak "Reggeli ital" ne legyen.

Kakukk,
aranyosak a gyerkőceid Kép!

Dorka,
jobbulást mindannyiótoknak!

Valahol a belvárosban van egy teázó, még nem voltam ott, de Apuci már soxor, jó nagy társasággal. Ha gondoljátok kifaggatom a részletekről, gondolom ott nincs cigifüst sem.

Rákszűrésen sikeresen túlvagyok, a szomszéd tette tisztába Bekit, amíg távol voltam Kép.

Képzeljétek ma befizettem egy csekket a számlánkról, nem tudtam, hogy csak annyi pénz van rajta. Apuci meg munkából kifolyólag járja az országot, tankolni akart, és nem tudott, így valahol az országúton fagyoskodik és éhezik egész éjjel KépKépKép Már utaltunk neki pénzt, de este nem működik a drága OTP rendszere... Én meg persze így nem tudok aludni, csak szomorkodom.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok,
Mar megint csak egy bekukk a havi nagybevasarlas utan, es egy gyors sorozos-tali osszesites. Kép

(Csak hogy el ne felejtodjon Kép : gyerekmentes, es csak a netmamik (elnevezes copyright by Kangi) dorbezolasara szolgal. Es mondjuk kezdhetnenk du. 6-7 kozott, igy mar olyan esti kiruccanas "szaga" van. )

Akkor a csapat tagjai nev szerint: Zulu, PsAndi, Miszike, Tunder, Reka, Toffi, Csucsuka, Beu, Elli, Tüni, Leszter, Dé, Magdi, Zsuzsó, Ari, Gombóc...

A sorozes idopontjaval kapcsolatban eddig jo:
6 fonek barmelyik idopont,
2 fonek az okt. 8.,
1 fonek a szept. 29.

Igy a B. verzio vezet, de lehet meg szavazni:
A. szamu javaslat: szept 29. szerda
B. szamu javaslat: oktober 8. pentek

Elli, a Cactus Juice tenyleg jo hely Kép, a Liszt Ferenc teren levok inkabb kis ettermek vagy kavezok, de szerintem az is jo. Kép A Balahanal ismerem az Alcatraz-t vagy az Akacfa utcaban a Beszkart Sorozot (ez inkabb egy csondes etterem). A Jaszai MAri terhez kozel a Szlovak Sorozo se rossz, de az fustos. Kép
Ha Budan lenne, az nagyon kiesik? Mert a Margit-hid budai hidfojenel a Replika vagy a MOM parkos Paulaner is nagyon jok.Kép

Myssnia,
vegre valami hir Rolad! Kép Nemferjapat sajnalom, de biztosan hamarosan lesz olyan valakid, akivel szivesen vallalsz kistesot Szilardnak! Kép
Mikor koltozol BP-re?

Gombóc
gombóc
 
 


Miszike
Szörnyű ez a tehetetlenség. Szegény Bekiapa, majd csak nem fázik meg. Kép
Tejes infót köszi.Kép Akkor megpróbálom. A Reggeli tejitalt és sem gondoltam semmiképp.

Miszike, Gombóc Kép
A lakást év végén adják át, de még a konyha üres lesz. Jan-február igyekszem lakájossá tenni.
És szavam ne feledjem, lehetne egy gyerekek által házavató talit rendezni.

Ha van kedvetek. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


A tali persze mindenkinek szólt. Kép
Most már tényleg megyek aludni.
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?