Új privát üzeneted érkezett!

Micikem! Ez a Te laptetod Draga!
Libuska! Elhiszem, h nem konnyu megfelelni az elvarasaiknak,kozben a sajat maganeletedet is orizni...
Nekem szuper a Dokinenim, en is sok dolhot tudtam, megis tok "hasznos" volt a vedolanyunk is. Nagyon megszerettuk egymast.
A stilust birom, Te kis harcsapaprikasfozomamika! Kerek!!!

Kép
bodza2005
 
 


sziasztok,

csak egy gyors kukkra jöttem,hogy Chilikével tudassam, lélekben veled vagyok én is és drukkolok nagyon,hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen.
Boldogságos talákozást a lányaiddal,majd sok sok tejcit és mielőbbi felépülést.Várunk vissza a fotókkal.

Bodzi,Patrika éppen megkezdte az esti műszakot :)
megyek is mert újra telepakkolta a pelust :)

majd jövök holnap
jó éjt,szép álmokat
Chilike ma alszol utoljára otthon pocakosan ;-)

U.i.: szegény Moncsika,nem semmi,hogy nem volt Eda,kicsit ledöbbentem :(

Kép
hanyatka
 
 


Sziasztok Csajszik!

Egy gyorsra jöttem én is!

Chilike!
Ha még indulás előtt olvasol minket, akkor üzenem, hogy nagyon-nagyon szorítok, és gondolok rád, már tegnap óta! Minden a legnagyobb rendben lesz hidd el! :) Sok-sok PUSZI Nektek! :)

Csajszikák! Egy kérdésem lenne, azokhoz akik a gyerekszobát kifestették már, vagy már tudják hogy mivel fogják! :)
A kérdésem az, hogy milyen festéket használtatok? Úgy értem, hogy vízzel higíthatót? És milyen márkát? Vagy bementetek a festékboltba és mondtátok, hogy mit szeretnétek? Csak azért mert most már el kéne menni megvenni a fránya festéket, de nem tudom, hogy milyet?! :roll: :roll: :?:

Előre is köszönöm a válaszokat!

Ja! És megjött Kendra ágykilépője, felteszem Nektek!

Kép

További szép napot! Ma megyek dokihoz, de holnap jövök és mesélem Mi volt! Puszker Mindenkinek! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 

 
 

Egyet azért elfelejtettem!

Julcsi!
Írtad, hogy Szonjus szobájába fali matricát rendeltetek a neten. Milyen volt pontosan? Mert most ErcsiApu is kitalálta, hogy inkább fali matrica legyen Kendra szobájában! Ezért gondoltam, hogy megkérdezem tőled, hogy Ti milyen fajtát rendeltetek! Pussz

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Sziasztok!


Chilike drága hajrá nagyon szorittok és lélekben veled vagyok,minden rendben lesz!Puszi

Ercsike nagyon jó az ágykilépő.A falfestéshez nemtudok hozzászolni,de szerintem amilyent szeretnél kikeverteted és az jó.

Ezzel a könyv dologgal én ugy vagyok hogy az ember elolvas minden babás dolgot mert érdekli,legalábbis én ugy vagyok és meghallgatok minden tanácsot de mindig a saját ösztöneimre hallgatok hogy mi a jo nekünk és ez eddig bevállt.

Kép
póci
 
 


Póci!
Én is úgy gondolom, hogy valami klassz csajos színt kevertetek, aztán kész! Majd meglátom! A könyvekkel én is így vagyok! De tudom, hogy úgyis azt teszem majd, amit az ösztön "diktál", mert az lesz a legjobb! :) Robcsi egyébként nekem nagyon életvidám kis pasinak tűnik! Nagyon édes! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Chilike,nagyon szorítunk!Drukkolunk holnapra!!!!!!
Sok puszi!!!!

Kép
cs.andi
 
 


Julcsika,kifejezett altatódalt én sem tudok(még most sem :oops: ),a hangod a lényeg,azt biztos megismeri majd Szonja!Mici,sajnálom ezt a fül dolgot,nagyon durva lehetett!
Remélem hamar meggyógyulsz,elintézed a dokit,és indulhattok!

Kép
cs.andi
 
 


Örülök,h Lukács füle is meggyógyúlt!!!
Rencsi,nagyon jók voltak a Murphy törvények!!Apával jókat röhögtünk,nagyon találó egyik-másik!
Rencsi,engem is foltoztak rendesen,de mindenem szerencsére helyreállt.Edát én sem kaphattam,mert 4 újjnyi körül kértem,és aztmondták akkor már nem lehet.
Melánia,klassz a babakocsi,jó nagy,biztos telelehet majd pakolni!
Bodzi,okos Esztikénk,hogy van?
Hanyi,Patri jó sokszor eszik!Hogy bírod?Cicid fáj még?Nagyon édi lehet a kisangyalka!
Most megyek,puszi mindenkinek!!

Kép
cs.andi
 
 


Micikém, Jesszus ,csak most láttam amit írtál.....gyógyulj meg Drága!!!

Andikám, és te megkérdezted a dokid, hogy már kibírná a méhed a tesókát??? vagy mennyit kell várni?

puszi

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!

Moncsiga: Szívből gratulálok neked és pici családodnak Nimród baba érkezéséhez. Jó egészséget és sok boldogságot!

Chilikém: Sokat gondolok én is rád és holnap nagyon drukkolok, hogy minden a legnagyobb rendben menjen!

Ercsikati: Klasszak Kendra holmijai!

Vjulcsi: Szonjának már csak egy hetet kell legalább kihúzni és minden rendben lesz! De szerintem tovább is fogod bírni.

Melánia: Nagyon szép a babakocsitok. Nekünk is az egyik kocsi hasonló és most télen nagyon jó volt.

Akiket nem említettem, azoknak is kívánok további problémamentes babavárást és a mamáknak pedig jó babázást!

Bocsánat, hogy mostanában ritkán jövök, de minden hétvégén megyünk valahova több napra és hét elején megy a mosás, vasalás, majd csütörtökön megint bőrödbe pakolás, hogy pénteken indulni tudjunk. Még most hétvégén Várgesztesre megyünk, de utána egy pár hét pihenő jön. Akkor ígérem többet jövök.

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Juj, mi lehet Chilikével? :)

Kata,
Mi Delux festékkel kentünk, olyan, ami előre beszinezett. De ha elmentek egy barkácsáruházba, ott általában segítenek, meg ki is lehet kevertetni (nekünk pont olyan sárga volt amilyet szerettünk volna, így nem kellett keverni).

Falimatricára keress rá a neten, sok webshop van. Mi a www.walltrend.hu-ról rendeltünk (ma jött meg:)), de ez olyan, hogy le lehet szedni nyom nélkül, de utána már nem tudod visszatenni máshova.
A www.fali-matrica.hu szerintem ami inkább tetszeni fog neked, ez át is helyezhető .
vjulcsi
 
 


ja és ezen a 2. weboldalon van micimacis is! :)
vjulcsi
 
 


Sziasztok!

Most megy az izgi Chiliékért! :D

Rencsi! Helyi érzéstelenitést sem használtak a varráshoz??? Az nagyon durva...
Normál spontán hüvelyi szülés után a regenerálódás kb. fél év. (Méhet-hüvelyt-gátat, medencefenék izmokat is bele értve). Ha valakinek császár volt, vagy méhszáj repedés, a következő terhesség előtt ajánlott minimum egy, de inkább két évet várni.
És persze itt is vannak kivételek, akik még fél évet sem várnak ki, mégis gond nélkül kihordják a következő babát. :)

Harcsapaprikás nagyon finom lett, ilyet csinálunk máskor is. 8)

Póci! Hét akkor neked sem volt könnyű szülésed, de nagyon jó lehetett, hogy kaptál EDA-t. Azért ahogy érzem benned alapvetően jó élmény maradt a szülés.

Nagyon várom már Moncsiga beszámolóját, az sem lehetett semmi amit ő átélt szegényke...
Meg persze Nimródról a képeket is nagyon várom. :)

Kép
kislibus
 
 


Bodzi! Hát esetleg postán tudnék küldeni egy kis harcsát! :) De majd ha tavasszal talizunk, akkor készitek esetleg. :D

Ercsikati! Aranyos a kilépő! Remélem festéket sikrül találnod valami szépet!

Kép
kislibus
 
 


Rencsikem! A Ferjed tunderi,Eszti odaig volt erte. Azonnal megmutatta Neki a nyaklancat,ezerrel mosolygott Ra es meg puszit is cuppantott,amikor elment. :D :D
Irok mailt.

Kép
bodza2005
 
 


sZIASZTOK!

Chilike, nagyon gondolok Rád! :D Majd mindenről számolj ám be, ahogy szoktál, mert nagyon kiváncsi vagyok, hogy pontosan milyen volt......hú aztán a fényképekre is nagyon kiváncsi vagyok.

Nem tudtam vissza olvasni, Moncsiga Ti, hogy vagytok?

Julcsikám, Neked sok pozitiv energiát küldök....+++++++++++++++
emerenc
 
 


Képzeljétek apa meg fia vacsoracsatát rendez nekem,gofrit sütnek én meg csak itt kuncogok :D Csak mert apa nem egy fözös tipus és Robcsi mutatja meg neki hogy mi hol található.Nagyon édik!

Libus jol látod nagyon szép élmény maradt talán azért mert erre fel voltam készülve ,hogy a szülés biztos nem egy sétagalop és annak ellenére hogy nehéz volt bármikor ujra csinálnám örömmel.

Kép
póci
 
 


Pocikam! Annyira edesek a fiuk!!! Fotozd le oket!!! Elkepzelem,ahogy Robcsi mutatja,mi,hol van,Apanak. Cukik!!!
Tuzhely:Te egy edes csillag vagy!!! :D Megneztem a takarokat,nagyon szepek. Felteszem majd Esztiet is,h lasd azt is.
Andikam! Petikecukisag miben santikal eppen? Azok a szoke furtok, foleg a felfele allo hajzat... :D
Julcsika! Altatodal kapcsan irtam mailt,de felteszem ide,mert rajottem,h sosem kapod meg a dolgokat,bar, most kivetelesen atment,amire valaszoltal is.
Ma ujabb 10szavunk van pl.kabat, kicsi, cin-cin /egerre/, kad. :D
Mi lehet Chilikevel? Moncsikarol sem tudok ma semmit. Biztos mindenki jol van. Holnap jonnek az ikrecskek!!!! Huuuu!!!
Tegnapelott akkorat estem en is a jegen, a jobb kezemre. Azt hittem,eltort,de ma mar tokeletes volt. Vigyazzatok a kis alnok jeges feluletekkel,amelyek sima viznek tunnek!!!

Kép
bodza2005
 
 


Libuska! Draga vagy!!! Fu,az jo lenne tavasszal!! Annyira ennek. Csinalok hetvegen azt hiszem. ;-)
Szombaton Eszti 2eves Baratnoje szulinapjara megyunk. Allati nagy buli lesz,ahogy hallom a terveket.. :D
Patrika? Indul az esti muszak??? :lol:
Domika,a kis kejenc hogy van? :D

Kép
bodza2005
 
 


Moncsikaek jol vannak,holnap megy haza a kis Csaladka! :D
Chilike izgul, de jokedvu! :D Varja a nagy talalkozast.
Talalkoztak a Mamik a korhazban. :D
Jo ejt Csajocskak!!!

Kép
bodza2005
 
 


Jaj, nagyon várom ám a hireket Chiliékről! Ha valaki tud valamit azonnal irja meg!!! :D

Póci! Remélem nekem is ilyen jó élmény marad. Ma kérek időpontot 4D-re. :D

Bodza! Csinálj csak, nekem nayon tetszik, hogy gyorsan megvan! Nyami! Eszti nem semmi milyen rohamtempóban fejlődik... Mint aki siet valahova... :lol: Bár tudom én, hova siet: Minnél előbb meg kell értetnie magát a világgal, hogy tudjon sokat cserfeskedni. :D Szerintem, ha folyékonyan beszél majd, "le se tudod lőni" kategóriába fog tartozni. :lol:

Kép
kislibus
 
 


sziasztok,

libuska, köszi az információt, még nincs hírem, de itt van mindig mellettem a telcsi! :D azt akartam még kérdezni, hogy meddig kell a kicsiket büfiztetni? úgy értem, hogy hány hónapos korig?

Bodzus, tegnap Domi meg férjecske fél óráig nyomkodták az új szerzeményt, olyan édik voltak!!! :D :D

puszka majd még próbálok jönni!

Kép
rencsi79
 
 


Rencsi! Hú, az teljesen változó, van amelyik baba már 3 hónaposan büfizik egyedül, ha oldalt fekve beteszik a kiságyba (ilyenkor még kitámasztva), de van aki csak azután tanul meg, hogy felült. Kb. 6-8 hónap (Ez is a gyomor záróizom működésével van összefüggésben). Egyébként hogy van Domi? Jártok mostár sétálni rendszeresen? Jaj de jó lehet tolni a babakocsiban, már alig várom.
Hireket nagyon várom. :wink:

Nem tudok időpontot kérni 4D-re... :cry: Barátnőmet a bunkó főnöke lehet, hogy átteszi mésik műszakba= másik beosztás... Most meg kell várni, hogy ez kiderüljön. Szegény anyira aranyos volt, a kezdetektől mondta, hogy velem jön, igy nem akarom kihagyni. Remélem ma délután már kiderül, hogy tényleg átkerül-e, vagy mi lesz. Nem hiszem el, hogy 5 éve van ugyanabban a műszakban, és erre mos se szó se beszéd átrakják. Egy ilyen nagy gyárban, ez kb. olyan, mintha totál új helyen kellene elkezdened dolgozni...Ráadásul mindezt úgy, hogy egy hónappal előtte szólniuk kellene, de persze ez sem igy működik... Komolyan ez a hazai rendszer.... :cry:

Kép
kislibus
 
 


Hello LÁnyok,
Az utóbbi napokban kicsit nyügi voltam, de most újra szuperül érzem magam, akkorát aludtam éjjel, hogy csak na.

Nagyon sokat gondolok Chililkére, irigykedem is egy kicsit (de csak úgy jó értelemben!), hogy ő már találkozhat a picikéivel.
Persze én még szeretném Szonjust növeszteni pár hétig, remélem ezzel ő is egyetért.

Tegnap megjöttek a falimatricáink, szuperek lettek, majd hétvégén tesszük fel őket, nagyon izgulok!

Most en haragudjatok de kivételesen nem írok mindenkinek külön, de mindenkit külön puszilok, mennem kell borsólevest csinálni.

Puszi!
vjulcsi
 
 


Várjuk ám a híreket Chilikéékről!
Moncsiékat pedig pusziljuk!
Rencsi,nekem is kb.fél évet mondott a dokinő,ahogy Libus írta,bár nekem volt belső varratom is.(Libus,vagy az nem számít??)
Nekem Peti kb olyan 4-5 hós körül büfizett igazán magától,bár ő hamar ült.És kiskora óta oldalt fekve alszik a legtöbbet.(magától szeret így)
Hogy van Domika?Ari lehetett apájával!
Kislibus,sajnálom a 4d-t,de bízzunk benne,h kiderül a dolog és eltudtok menni.Aranyos a bnőd,h elkísér.(én sajnos kicsit csalódtam a két"legjobb"barátnőmben,mióta Peti megvan,nem ezt vártam tőlük,de ezt hagyjuk :cry: )
Lassan te is tologathatod Annát,pikk-pakk eltelik az idő ám!
Milyen lett a harcsapaprikás?
Bodzi,Peti állandóan"rosszalkodik"(bár most épp édesem zenélőkét nyomogat,meg kopácsol :lol: ),nem tudom mi történt vele,de napok óta kicsit"elviselhetetlen",nagyon nehéz vele.Szó szerint hisztis lett.Ha vmi nem úgy van,ahogy ő megálmodja,képes ordítani,meg"csapkodja"magát.Aztán meg kiröhög..Néha csak lesek,miket produkál..Remélem elmúlik hamar ez nála.De egyébként imádnivaló,csak most ez megint egy olyan időszak,amit túlkell élni.
Bitos befolyásolja az is őt,h egyszerre jön megint 2 foga,attól is nyűgősebb.
Valamlyik nap vettünk neki egy új szandit benntre(eddig mamuszozott itthon),most az nagyon tetszik neki.A boltban sem hitték el,h 9 hónapos.. :oops: :shock: Jót mosolyogtam valamelyik nap a Story címlapján,h B.G.unokáját 3 évesnek nézik,mert 1 évesen 80 cm,és 12 kiló,és ezáltal csodagyerek.. :shock: Na jó kilóban 2-vel levagyunk maradva,de 3 hónap hátrányunk van..
Eszti nagyon okos kislány hihetetlen h fejlődik.Kameráztok mindent??
Julcsika,hogy vagytok?
Na most mennem kell,puszi mindenkinek!

Kép
cs.andi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezésre jöttem! A dokinál tegnap minden rendben volt! Kendra a korának megfelelően fejlődik! Nagyon szép! :) Nem volt pörgős kedvében, pedig én nagyon éhes voltam! :) Mindent klasszul le tudott mérni a doki! :)

Julcsi!
Mi valószínűleg a 7végén megyünk a fali matricáért, remélem az életben is olyan lesz, mint a képen! Ha készen lesztek a felragasztással dobsz pár képet, hogy lássuk mi is? És megérdeklődtem azt a festéket amit mondtál, és képzeld van olyan rózsaszín amilyet szeretnénk! :) Úgy megörültem! :)

Mindenkit Puszilok, és jövök még! De most rohannom kell, mert séta idő van! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Édes Csajok! Jövök majd du. és válaszolok is Nektek cukik!
Most csak azért írok, hogy még nincs hírem, de el kell mennünk itthonról, ezért nem fogom tudni azonnal megírni, ha ír Chilikénk, remélem, Rencsikémnek lesz lehetősége referálni, hogy ne fúrja a kis oldalatokat az kíváncsiság sokáig. ;-)
Hajrá ikrecskék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezer puszika Nektek, du. jövök, amikor Esztili alszik.

Kép
bodza2005
 
 


Andi! Gondolom méhszáj miatt volt a belső varrat, vagy a hüvely miatt?? Ha a méhszájat kellett varrni, akkor az egy, de inkább két év kihagyás a következő terhesség előtt. Ha "csak" a hüvelyt kellett varrni, akkor elég a fél-egy év, mert az gyorsabban regenerálódik és a 9 hónap alatt nincs annyira nyomásnak kitéve, mint a méhszáj.
Sajnálom, hogy csalódtál a barátnőidben, esetleg privibe leirod, mi volt a baj?

Julcsi! Örülök, hogy megvan a falimatrica, nagyon szépültök már! :D
Én be vagyok sózva mostmár, mennék vásárolni, de minden hétvégére jut valami, igy sosincs időnk elmenni. Úgyhogy csak a neten nézegetek-irogatom össze, mit szeretnék.
Azt hiszem, ezen a héten elkezdem "legyártani" a falra-kiságyra tervezett figurákat. :D

Ercsikati! De jó, hogy találtál zép festéket! Ha kész a szoba fotót kérünk. Örülök, hogy Kendrával is minden rendben! Legközelebb Dévainál nekünk is lesz uh., legalábbis úgy igérte, de majd számon kérem rajta! :lol:

Rencsi, hirhozó! Minden tekintet rád szegeződik! (Legalábbis az enyim biztos!
:lol:

Kép
kislibus
 
 


Libuskám,
még a mosdóba is viszem a telcsit magammal!!!! :wink: nekem méhszájamat is kellett varrni.... :cry: 1-2 év :?

Andikám, köszi jól vagyunk, a pocakfájás enyhűl, még nem teljesen múlt el, de már sokkal jobb, látszik a babám is hogy teljesen kivírult, állandóan mosolyog annyira cukika!!!! kúszni mikor kezdett el Peti?

Kép
rencsi79
 
 


Na..ez szégyen.Én azt nem tudom,h a méhszájamat kellett-e varrni.. :oops:
Örülök Rencsi,h jobban vagytok..Látod,napról-napra javul a helyzet!! :lol: Egyedül vagy napközben Domival?
Peti 4 hónaposan elevickélt a távirányítóig,de igazán kúszni olyan 5-6 hósan kezdett,aztán 6 hósan állt fel.Én a mászás miatt aggódtam,nehogy kimaradjon,de aztán rákapcsolt 7 hósan arra is.
Most az elindulásra várunk,mert kapaszkodva ellépeget jó ideje.Nem baj,majd eljön ennek is az ideje.
Libuskám,ari vagy,h kérdezed,ha lesz időm hosszabban itt lenni,leírom neked.
Chiliéktől ,várjuk a híreket!

Kép
cs.andi
 
 


Chilikéről még semmi hir?
Folyton bekuksizok de semmi és már csak este tudok jönni mennem kell dolgozni :( ,szét furja az oldalamat a kiváncsiság :D

Rencsi jó olvasni hogy a Domika jol van!

Andi Petike biztos a fogátol meg ettől az időtől olyan kis hisztis!
De ügyi hogy már lépeget,lassan szaladhatsz utánna :D .

majd este irok a többieknek is de most mennem kell.

Kép
póci
 
 


sziasztok,

most jöttünk meg a korházból a vizsgálatról és gyorsan beléptem,hogy lássam Chilikéről a nagy hírt,de még sehol semmi :(

Megyek enni,remélem minnél előbb olvashatom jó hírt ;-)
puszi nektek

Kép
hanyatka
 
 


még csak félig olvastam vissza,de gondoltam Bodzinak leírom,hogy Patrika tegnap nagyon belelendült az éjszakai műszakba,ugyanis 3ig nem volt hajlandó elaludni,foglalkozni kellett vele,olyna éber volt,hogy ilyent nem látattok :)
Amúgy tegnap napközben sem aludt túl sokat,nem tudom mi volt vele,folyamatosan evett,meg is döntötte a rekordot,15x evett :)
na majd írok a ciciről is,mert kérdeztétek,hogy meggyógyult-e,meg lenne is 1-2 kérdésem ezzel kapcsolatosan hozzátok,de most mennem kell enni,mert kihül a húsleveském :)

Kép
hanyatka
 
 


még mindig semmi hír :cry:

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok.

Jöttem én is,de látom,hogy még nincs hír chilikéről.Sokat gondolok rá!

Csajok segítség! Fáj a derekam,egyenesen nem túl kellemes.Mivel lehetne bekenni??? Flector van itthon de azt nem ajánlják 6 hónapos kortól.
Még egy kérdés:kálcium pezsgőtablettát én ihatok? Alacsony a kálciumom de védőnő nem javasolt rá semmit.

Julcsi:várom a fotókat én is a matricákról.
kislibus:mit vásároltál már eddig?

Kép
Kép
melánia
 
 


Hanyikám,
asszem még is láttam már olyat :D :wink: nekünk este 8-tól hajnal negyed 6ig volt eddig a rekord.....és hatalmas kipattant szemekkel nézelődött és foglalkoztatni kellett....én már a végén ülve aludtam. A túl gyakori szoptatástól megfájdulhat a pocak, nincs ideje pihenni mert folyamtosan emészt. Jó étvágyat a húsleveshez!

Andikám,
általában egyedül vagyok, 1-2 órára időnként beugrik anyum anyós vagy a nagyikám. most pl itt van a nagyim, de holnap nem jön senki. nem tudom nálunk hogy lesz ez a kúszás- mászás, mert a földre nem akarom lerakni a kutyák miatt....

Kép
rencsi79
 
 


Melikém,
nekem is fájt, de csak annyit mondott rá a védőnő, hogy ne kenjem semmivel.... A Calciumra Tovitát szedjél az nagyon jó! Pocakkép????

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!

Én is be-bekukkantok, hátha hoz valaki hírt Chiliről, de még mindig semmi! :( De nem adom fel! :)

Meli!
Nekem azt mondta a doki, sőt a fogdoki is, hogy a Calcium Sandoz pezsgőtablettát ihatom nyugodtan, napi 1-et, mert az hamar felszívódik és nem árt! Igaz nem a legolcsóbb, de én ezt iszom napi 1-et! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Megjött az sms!!!! :D
"Megszülettek a babák minden rendben, Molly 3000g, Lili 2260g, nagyon szépek, de nem hasonlítanak egymásra"

Chilikém,
Szívből gratulálok!!!!

Kép
rencsi79
 
 


Yesssssss!!!!!:D :D :D
Isten hozott Lilike es Mollyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo egeszseget, sok tejcit, gyors regeneralodast kivanok!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Chilike,sok boldogságot kívánunk nektek!!!
Gratulálunk a kis családnak! :lol:

Kép
cs.andi
 
 


Melikém,kálcium pezsgőt ihatsz,ahogy Kata írta.
Rencsi,nekünk macskánk van,minden nap felmosással,és porszívózással(ez akár többször is napközben)kezdjük a napot.Szerencsére nincs gond,odafigyelünk nagyon.

Kép
cs.andi
 
 


Andikám,
és nektek kijár a cica? mert nálunk a kutyuk naponta 100x kimennek a kis kertbe (50m2 összesen) és hiába törlöm meg a lábukat ilyen szar időben állandóan kosz van....és hogy vannak meg a cicussal?

Kép
rencsi79
 
 


Chili! Nagyon sok boldogságot nektek! Lilike és Molli Isten hozott idekint!!! Lilike, remélem te hamar meghizol!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Melike! Pezsgőtabi és Tovita is jó. Derekadra semmi ilyesmit nem szabad ilyenkor, mert olyan hatóanyag ami árthat a babának. Kemény alapra fekvés, masszázs, esetleg gerinctorna-de ez aktiv szakban nem javasolt (illetve a cicahát domboritást lehet csinálni, de homoritani nem szabad!!). Ha aludni fekszel, oldalra kell feküdni és a lábat térdben behajlitani. (Nekem eddig csak ez jött be, mikor nagyon fájt, doboritani sem tudtam).

Kép
kislibus
 
 


Melike!En a Tovitara szavazok.2x1.
A hatadra valami gyogynovenyes lenne jo!
Andika! Persze,most tanulgatja a kis indulatait is kezelni Petiked. A fogacskai is kozrejatszanak,az biztos.
Ki az a BG?
Szerintem a pediped cipo a legjobb elso cipo,jarni tanulashoz es megelozni a kesobbi gagogast. :D
Esztinek ilyen csizmacskaja van, bent pedig mezitlab jarkal a kis Edesseg. Az a legjobb. Persze harisnya is van.
Rencsikem! Ami nagyon fontos, h legyen "terep" es ne puha.
A kuszas es a maszas is re dkivul fontos allomas. Ne aggodj, teljesen valtozo, ki, mikor, nem vagytok lekesve semmirol.
Orulok,h oriltetek. ;-)
Libusom! Igen,lehet, h erre hajt Esztili. :lol: Annyira szep tisztan mondja pl. a gyurut, r-rel!!!!, mondja azt is, pl., h kerem alma :D + tegnap azt enekelte:Jar a baba jar. :lol: Tok erthetoen es tisztan.
Imadunk Vele lenni minden pillanatban. :D
Julcsika! Orulok,h ujra jo minden. A geprol elkuldom az altatos uzimet majd.

Kép
bodza2005
 
 


Basszus,mennyit melle utok errol. Bocsanat! Ekezet sincs... Azert ugye kitalaljatok, miket szeretnek irni valojaban...?
Annyira jo lenne latni az ikreket! Remelem,hamar feltesz kepet a ChiliCsalad.

Kép
bodza2005
 
 


Chilike,
Gratulálok!!!
Nagyon sok boldogságot kívánok , sok tejcit, egészséget és szép életet Mollynak és Lilinek!!!!
Annyira kiváncsi vagyok Rátok!!!!
Holnap lehet bemegyek anyóshoz nem tudjátok lehet látogatni? Bár nem is tudom Chilike nevét!!! Tud vki segíteni? Rencsikém szerinted meg lehet lesni őket egy másodpercre??

rencsi,
örülök, hogy már ilyen jól összeszoktatok Domival. Mennyi mindenen mentél keresztül, pedig, de látod csak kialakult .

Katám,
nem is tudtam, hogy voltál dokinál. Milyen a doki bácsi? Hozzá is olyan sűrűn kell járni, mint Apánkhoz?

Andi,
nem is baj, hogy nem jár még Peti, ennek egy ortopédus csak örülne. Sokkal jobban fejleszti az izmait a mászás(törzsizmok) , ami később nagyon fontos. Ráadásul az ő súlyával (:) ) nem is baj, ha nem terheli még a lábboltozatát ,nehogy lúdtalpas legyen. Nehogy járassátok, hagyd, hogy magától csinálja és amíg csak akar addig másszon. (bocs, de a gyógytesis múlt feltört belőlem)
miciona
 
 


Azert ez cool,h van egy sajat vedolanya a topiknak,igaz?!!!
Libuska! Szuper vagy!
Mire bebenaztam az usenetet,ketten is irtatok.:D

Kép
bodza2005
 
 


Bodziii,
kitaláljuk még azt is amit le sem írsz ,csak gondolsz ne izgulj :)))
kérdezted a spárgát egyik nap. Apu kapott egy cikket ,hogy kell használni hasonló problémáknál. Semmi extra leturmixolja és napi 2x eszik belőle. Az íze nem vmi jó, pedig én szeretem a zöldeket, de ez nem jó. De az a lényeg, hogy hisz benne ,hogy hasznos.
miciona
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?