Új privát üzeneted érkezett!

kispatak
Sok sikert kívánok neked az új kezeléshez.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kispatak,
én is kívánom,hogy gyógyulj meg!

Krisztike,
ez nagyszerű!Akkor a down-ra már ne is gondolj!
Ha megnyugtat téged az istenhegyi,érdemes rá áldozni,inkább,mint a szúrás.

Lányok,
kezd nagyon nehéz lenni a várakozás.Még 5 éjszaka.jól alszom különben,csak mindig van egy-egy rossz álmom,pl.ma,hogy felszálltam a 4-6 vilire,volt nálam egy kés,amit még nem raktam el a táskámba éppen,erre meglátta néhány rossz arcú pasi,odajöttek és úgy belevágtak a jobb mutatóujjamba,hogy majdnem levágták...rémes,nem?Semmi nehezet nem ettem,nem értem.
Vendég
 


Mary,
mensid megjött?Hányadik napon vagy?

Ma beugrom a klinikára Utrogestan receptért,péntek délig elég és hétfőig még biztosan kell(remélem,tovább is).
Vendég
 

 
 

mmzsó
Hát ténleg rémes lehet.Nekem is mindig rémálmaim vannak.
Szörnyű.Már csak 5 nap és megtudod az eredményt.De jó :D
Megy a drukk!!!!!!
Tudom neked lassan telik de mindjárt itt van. :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Na most hívtam a Patkóst és azt mondta hogy nem akarnak
engem hasba szúrni,először tanácsadás van és megnézik
hogy egyáltalán indokolt-e a magzatvizes levétel.
Megkérdeztem a kombinált szűrésről is,és azt mondta ott
csak az esélyeket nézik vérből hogy van-e hajlam stb.....
Szóval ez van.Azt mondta ha sok pénzem van menjek és
nézessem meg,de ezzel nem fogják kiszűrni csak az esélyeimet.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok,
Baba,
Rosszat mondtam, h. annyi zárójelet tettél?:(
Mmzsó,
Nem jött még mindig, de tesztelni nem akarok, elzárt petevezetővel , abból is csak 1 van, ugye, semmi esélyem.
Krisztikém,
Erre írtam az este, h. én nem akarnám.

mary80
 
 


mary
Ezt nem értem.Hogyhogy erre írtad hogy nem akarnád?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mary
Attól hogy csak egy petevezetőd van szerintem lehetsz
spontán terhes nem?De örülnék ha az lennél. :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztikém,
Én sem szúratnám meg magam, ha muszáj lenne sem akarnám!Eléggé kicsavartam, de remélem érted!
De el van záródva a petevezetékem:(A hsg-n az látszott:(
Én is örülnék neki, ha az lennék egyébként.
Puszi

mary80
 
 


De biztos csak a hormonok szórakoznak velem:(

mary80
 
 


MAry:megöleltelek virtuálisan. A zárójelek a karjaim :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisztike, sajnos nem lett túl jó a vérvételi eredményem a kombinálton, ezért nekem kell ún. négyes teszt és majd utána eldől, kell-e. Remélem, hogy mostmár jó hírt mondanak. SZerdán megyek, de pár nap, mire lesz eredménye.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba
Értem.Hát én most körbetelfonálgattam mindenkit akinek
volt ilyen genetikai vizsgálat,és mindenki azt mondta csak
akkor szúrnak ha indokolt.Elmegyek és meglátjuk.De a szúrást
nem fogom engedni.Csak jó lesz minden nálad.
Drukkolok neked is hogy jó legyen.
mary
Értem.Azért ne add fel lehetnek még meglepetések.
És vannak még csodák.Én tudok olyanról aki egy petevezetővel
babás lett spontán. :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Ja, Baba, köszönöm!:)Én már csak ilyen szédültke vagyok:)))

mary80
 
 


Baba,
Remélem, h. minden jól fog alakulni!Szorítok!
Kriszti,
Ok, azt értem, de elzárttal sikerült neki?

mary80
 
 


Mmzsó,
Egyébként a 30. napon vagyok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2010.02.17 10:59-kor.

mary80
 
 


Én éppen most írogatom, számolgatom a napokat.
Vendég
 


Mary, sajnálom, hogy mindkettőtök munkahelyén gondok vannak! :D Hát igen, sok ember nem a normális viselkedéséről, a másik helyzetének megértéséről híres.:(

Én most tartok 2008 márciusánál a ciklusnapok számolásánál.
Hogy lehettem ilyen szét szórt? :oops:
Vendég
 


Én is átfutottam a táblimat.Volt olyan, h. 24 naptól-32-ig.:(
Tehát várok.
Köszi Drága Röpcsikém, ez van.
Annyira fáradt vagyok ismét, éjjel megint alig aludtam, most várom a rendszergazdát, vírusirtó lejárata miatt, ezért nem mozdulhatok ki.De legalább egyedül vagyok!:)Ez kicsiny vigasz:)

mary80
 
 


Mary én is majdnem elaludtam ma délelőtt, olyan álmosság jött rám! :( Szerintem az idő is benne van, meg a nincs kedvem semmihez hangulatom is!
Olyan szívesen lennék már otthon, a kanapén ülve leveleket, beszámolókat írni a költözésünkről stb.! :roll:
Vendég
 


Azt elhiszem!
Igen, felénk is nyomott idő van:(
már mennék haza

mary80
 
 


röpcsike
Mikor küldesz képet?
mary
Na azt nem tudom hogy elzárttal látod.Nade ott a kórházban
hallottam olyan dolgokat,hogy nem számítana csodának
ha teherbe esnél.Jó nem akarom beléd beszélni,mert tudom
hogy beleélni sem jó magadat,de azért írtam ezt hogy ne add fel.
Bármi lehet.Gondolj csak azokra akiknek azt mondták nem
lehet baba és lett.Szóval minden előfordul.Én nagyon szurkolok
hogy az legyél,és minél hamarabb anyuka lehess.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


kamilla
Megkaptad a privimet?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krsiztike,
köszi, de nem vagyok az!
negatívat teszteltem!
ez van.

mary80
 
 


Mary,
sajnálom :cry: akkor nincs más hátra,mint megvárni a mensit és irány a klinika!

Krisztike,
örülök,hogy a Patkós megnyugtatott.Remélem,lassan,de biztosan egyre jobban leszel,szuri sincs már...remélem,a 2.trimeszterben már élvezni is tudod a várakozást :wink:

Képzeljétek,voltam a klinikán receptért,1 perc alatt megvolt,de épp ott volt az a lány,akivel együtt lombikoztunk,csak ő jobban haladt,előbb ért a végére.Eredményért volt ott.1/2 12-kor mentem én,ott volt már,síkideg volt szegény,láttam rajta.
Ott maradtam vele,hogy legalább dumáljunk és ne legyen egyedül.1/4 2-kor hívta be a prof,még ebédelni is elment,pedig 1 mondat lett volna.Sajnos nem sikerült neki.
Hú,elfáradtam az izgulásban.Fura volt újra a klinikán,10 napja nem voltam már,előtte meg állandóan ott lebzseltem.
Vendég
 


Krisztike,
volt egy másik lány,neki sem sikerült,vele is beszélgettünk,és képzeld,ő is szurit kapott ilyen kísérletit mint te és ő is nagyon rosszul volt tőle.Szegények,ti aztán jól megjártátok ezzel a kísérleti nyúl-szereppel...

Röpcsi,
mikor kell megjönnie harmadszor?Utána mész?Fagyisra vagy simára?
Vendég
 


Sajnálom Mary! :(

Igen az ember hall a klinikán, kórházakba, ismerősöktől váratlan teherbeesésekről híreket és félig-meddig ad is rájuk, hogy ez vele is megtörténhet, mármint a csoda, nem csak azokkal akikről hallott. De szerintem ebből a mostani helyzetből, hogy még nincs a pocakunkba baba, nem vagyunk terhesek másképp látjuk a teherbeesés esélyeit. :roll:
Vendég
 


Kriszti, az 1 petevezetékkel spontán babás lett:erre én is jó példa vagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


MAry:akkor most hogy is van? Hány vezetéked van?Vagy megvan mindkettő, csak egyik elzáródva? Vagy hogy van ez?? Most belekavarodtam!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


mmzsó nekem jövő héten kellene megjönnie, persze ha nem jönne meg csúcs lenne, mert spontán azért próbálkoztunk! :D :wink:
Amikor megjön akkor hívom a klinikát, mert még dec.-ben mondta a Kati, hogy akkor amikor megjön 3-szorra akkor hívjam fel őket és akkor úgy adnak majd időpontot rövid vagy hosszú lombikprogram kezelésre.
Szerintem mivel van bőven lefagyasztott babynk és azok is nagyon szépen voltak amiket nemrég beültettek fagyi babákat kapunk vissza.
Igen, az a klinikára járás érdekes dolog. Az embernek először szokatlan odajárnia sokszor, aztán mire belejön már nem is kell mennie. És amikor jó párnap után mégis visszamegy olyan fura érzés fogja el. :roll:
Vendég
 


mary
Nagyon sajnálom.Ténleg.
mmzsó
Annak a lánynak aki szurit kapott milyen panaszai voltak?
Hát akkor nem csak én vagyok ilyen gáz.Remélem azért
nem lesz mostmár semmi bajunk tőle így utólag.
Nagyon fura visszamenni a klinkára így utólag igen.
röpcsike
Te direkt nem írsz nekem vissza?Mert már annyi mindent írtam
és kérdeztem tőled.Megbántottalak valamivel?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


A nap legjobb híre csajok!
Most voltam a védőnőnél,és képzeljétek mivel én Balassagyarmathoz
tartozom kórházilag megnyertek egy pályázatot és ingyen
megcsinálják nekem a kombinált tesztet.Úgy örültem.
Holnap megyek.Lehet semmit sem ér,de ez most így tök jó jött ki.
És nem mindeggy hogy 28 000 ft vagy ingyen van.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Köszi Lányok, ez van. Már nem tudom mit mondjak...mire legyek dühös, az életre, v. magamra.Bezzeg olyannak sikerült, aki cirka 1/2 évvel ezelőtt volt ab-n anyagi okokra hivatkozva-ezt még meg is értenem, de most újra megy!Á, forr a vérem...:(
Vagyis csak a könnyeim folynak...
Baba,
Volt 1 méhen kívülim, azzal ugrott a bal pv-m, és a jobb pedig el van záródva:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2010.02.17 17:46-kor.

mary80
 
 


marykém
Ne sírjál lesz ez még így sem hidd el.Az élet nem könnyű.
Persze van akinek.Nade az ritka.Leszel még te is boldog
anyuka hidd el.Úgy segítenék neked ha tudnék. :(

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Azt hiszem, éjjel beveszek vmit, h. aludni tudjak, mert a holnapi napom még a mainál is szarabb lesz:(

mary80
 
 


Krisztikém,
köszi, de már nem akarok én semmi sem lenni...
ne haragudj, és a többiek sem, de egyszerűen muszáj kiadnom magamból újra
ha bkit zavarok, csak szóljatok, és akkor tényleg végleg elmegyek innen.

mary80
 
 


mary
Dehogy zavarsz.Rossz hogy így vagy.Nem is tudok néha
mit mondani neked.De ne legyél szomorú,és próbálj
pihenni aludni.Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Kriszti: ez nagyon jó hír, reméljük szerencsével jársz a vizsgálaton, nem is beszélve, hogy megkiméled magad egy csomó kiadástól. Ezt a babára tudod költeni, csak másképp.

Mary: én nagyon szurkolok neked. Te is és mindenki nagyon megérdemelné, hogy sikerüljön már neki a dolog. Tiszta szívből őszintén kívánom a legjobbakat.

Nagyon sajnálom azt a hölgyet, akit ennyire megvárattak - és még jó hírt se kapott. Tényleg ez nagyon rossz igy.

Én elkedztem járni az orvoshoz. Legalább végre valaki megvizsgált és kezelni fog. Nagyon bízom a sikerben, és hogy megszabadulhatok a fájdalmaktól.Ehhez mondjuk nem olyan helyen kellene dolgoznom, ahol nincsenek normális körülmények. Holnap szóvá is fogom tenni, hogy nagyon kitoltak velem. Egyszerúen nem hagyom magam, mert mindent nem kell és nem lehet eltürni.

Minden jót nektek

üdv kispatak
Vendég
 


Mary, ja, az más. A bal vezetékkel ugyanúgy jártam, mint te, de nekem a jobb átjárható. Sajnálom, hogy neked nem. Figyu, azért a lombik igencsak esélyes ám!! Drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok,
Baba, Kriszti,
köszi Nektek.
Csak az anyagi még mindig ott lóg a levegőben...:(
Férjem pár napon belül mn.lesz, és tuti, h. nem tudunk menni márc-ban.
De a vérzés sem akar jelentkezni, ha 7végéig nem jön meg, kénytelen leszek felmenni a Klinikára.
Vagy nem tudom mennyit várjak vele-mennyire húzódhat el?

mary80
 
 


Mary,
nagyonsajnálom az anyagiakat!De tudod,hogy a fagyibabás sokkal olcsóbb?

Én sajnos kezdem feladni,pár napja még olyan érzékeny volt a mellem,most már simán tudok hason aludni.És mindjártmegjön-hasfájásom van,ami tudom,jót is jelenthet,de ez a mell-dolog elég aggasztó. :roll:
Vendég
 


Mary,
szerintem akár 40 napig is elhúzódhat...
Vendég
 


Mary, ha van fagyibabád és nem akarod pazarolni a tb-s lehetőséget, akkor azt hiszem 50000 a beülti (legalábbis a Kaáliban anyni volt), + repiszuri+progipótlás. Esetleg ha adnak Clostit, akkor az is. De azt nem mindig adnak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mary:Nekem van maradék 1/2 doboz eladó Utrogestanom, ha esetleg kellene.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
köszi, de én múlt héten küldtem el Krisztinek az utro-t, mert úgy gondoltam neki segítek vele, nekem meg 1 darabig úgysem lesz rá szükségem.

mary80
 
 


Oksa.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mmzsó!Nekem is mensis érzésem volt és holt fájt a mellem hol nem.Ne add fel!!!!Bizzál!Nagyon szoritok!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,
nagyon köszönöm,olyan jólesik a biztatásod!
Azóta már én is elhatároztam meg a barátnőm is mondta,hogy nem adom fel,amíg igazán meg nem jön vagy inkább amíg nem kapok rossz eredményt.

Köszi,hogy szorítasz!
Vendég
 


Kriszti
Nem, nem direkt nem írok vissza :!: :shock: Nem, nem bántottál meg semmivel :!: A képek megvannak, csak a beszámolóval alig-alig haladok, mert nagyon elfoglalt vagyok :!: :oops:
Ne haragudj, ha elkerülte valami a figyelmemet, de nem nagyon jut most eszembe, hogy mi kerülte volna el a figyelmemet. :roll:
Próbálok mindenkinek írni, de nem mindig sikerül. :oops:
Vendég
 


Kamilla, Adri megnéztem múltkor a pocak fotókat nagyon szépen nőnek a picurkáitok :!: :D :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?