Új privát üzeneted érkezett!

Bols:

Nagyon sajnálom, sok erőt és kitartást. Szurkolok a másik babának nagyon.

Rani:

Nagyon cuki Milán baba. Tejcire: homeós golyók és 3-4 liter folyadék. Mi pótóltunk Grétinek, annyira sírt nem bírtam hallgatni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Bols, veled érzek! A másik babáért szorítok!

Angel, kisszandit a teszen vettem 3500.-ért vadi újonnan, de üzletben 10000.-körül van. Három pántos, bokáját fogja, szépen korrigálódik a boltozat. Akkor kezdtük használni, amikor már álldogáltak a bútorok mellett és azért is, hogy szokják a cipőt. Már reggel öltözéskor mutatják, hogy vegyük fel a szandikat. Délután mezítlábazunk.

Rani, mi is az anyatejgyűjtőből hoztuk a tejcit, akkor is megoszlottak a vélemények, mai napig nem tudom, mi a jó döntés.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Rani!
Nagyon édes, és már most milyen jóképű...komolyan az állán olyan májkldágleszes vágás van??? Behalok tőle :D :D :D
Na most a kevés tejcsi az mégis mennyi?? Mennyit vesztett a súlyából? Mennyiket szopik most? Ha már stagnált a súlyvesztés első körben már az is jó. Mértél 0-24-es szopit, abból gondolod, hogy kevés? Ezeket ha leírnád én csak akkor foglalnék állást a kérdésben. 3 napos babánál amúgy semmiképp sem pótolnék még, van neki annyi tartaléka, hogy átvészelje ezeket az első napokat az előtejjel. Ha kezd kicsit összeesni a bőrében akkor max. egy kis vizet.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Skrisz!
Enyém gyerek nem félt a porszívótól, és fura de most sem, simán körbe tudom akár őt is porszívózni a földön, de ha látja hogy teszem rá az orrszívót már "menekül". Simán összerakja, hogy most szadizás jön. De ahogy kihúzom a nóziból már mosolyog, és ilyenkor megbocsátok magamnak... :roll:

Till!
Emlős anya...nagyon tetszett!!! :D :D :D

Angel!

Mi is lassan "kutyázunk", rajtam már csinálja... szerintem percek kérdése, és menni fog a földön is :)

Baba!
Igen kényeztet, azért még nem veszem készpénznek hogy így is marad... :) De nincs rá egy rossz szavam sem, nekünk egész nyugis éjszakáink voltak kezdettől fogva, köszönhető az én és az ő szimultán mormotaságunknak :roll: (értsd. én sittysutty visszaalszom, és álom-etetek, mikor mindketten alszunk közben :oops: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Csajok, aranyosak vagytok, az sztk-s hsz-ekkel, de igazából annyira nem akadtam ki, csak meséltem nektek, hogy mennyire bunkók, ráadásul felületesek, mert ha elolvassa a papírt, akkor meg sme szólal.

Rani:édes a babikád! Tejszaporítódrukk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Drága BOLS!

Nem is tudom, mit írjak, annyira sajnállak!
Hajdú dr.nő szuper, bízz benne. Ha azt mondják, nem egészséges az egyik, de a másik igen, akkor csakis az egészséges babára kell koncentrálnod és meg kell tenni mindent az ő egészsége érdekében!Nagyon szorítok értetek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bújik a második fogacskánk! Már látszik a csücske. :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Picit fel lógatm!
Apa és Milán még alszik, amit nem csodálok mert nagyon nem volt jó az éccaka.
Tejcsi ügyben a korházbam mondták hétfőn (egy csecsemős) hogy nagyon éhas a gyerek.
Egész nap cicin volt felváltva és ahogy lecuppant jött az ökölrágás és az óóórdíííítás.
Tekergett mint egy kis kukac ahzt hittem, hogy még nem jó az emésztése.
Aztán akkor kapott egy kis tápit és akkor 3 órát csönd volt, és még mosoly az arcán.
Hogy mennyi az annyi? ez jó kérdés de mikor cicin volt egy órát felváltva 10g+ mutatott csak a mérleg. :roll:
Na a gyerek meg persze éhes volt.
Igen én is gondoltam a tejfakasztó dolgokra de azt mondták még nem szabad.(vagy ez egy f@ság?)
Apát ma küldöm is akkor a dolgokért.
Lányok mégegy nagy problémám van.
Saja varni kellet ugye mert a drága könyökkel az arca elött érkezett.
Nahát ez most nemek úúúúúúgy fááááj hogy ülni egyáltalán nem feküdni épp hogy tudok.
Állni a legjobb.
Az én dokim csak a sima gyakori mosakodást javasolta egy szomszédom meg krémet.
Hát most ott tartok hogy szerintem ki van száradva és fáj ég húzódik, ha meg krémezem akkor meg csíp és fáj.
Na ezzel mit lehetne kezdenem?
Jó lenne ülve szoptatni lehet hogy jobban is menne. :roll:

Nem nagyon dudok vissza olvasni még de ígérem ahogy tudok jövök.
Ma jön a védő néni és kifaggggggatom.
Ha nem lesz tejci idegentől tuti nem hozok akkor marad a tápi amit azért nemszeretnék! :roll:

Bols Drága azért hagytalak csak az üzim végére mert tegnap este óta azon gondolkodom, hogy mit is írhatnék ami megígasztal. :(
Nagyon sajnálom az eddigi eredményt és remélem Hajdú doktornővel meg tudtok beszélni valami olyat ami a legjobb a helyzethez képest!
Nagyon nagyon sajnálom a dolgot!
Ha Hajdú doktornő se tud semmi bíztatót mondani akkor tarcsd szem elött a másik babát és kívánom, hogy sok erőt adjon nektek ezekben a nehéz napokban!

Lois igen Milán tiszta pasi! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Csak egy életjel,már több mint egy hete betegek vagyunk,Balázsnak asztmatikus hörghurut,Noémi simán taknyos volt eddig,de már ő is nagyon sokat köhög.
Már megjártuk a törökbálinti tüdőgondozót is,ventolint kap Balázs,az a befújós hörgőtágító.Orrot van hogy fél óránként is szívni kell,iszonyat kínszenvedés.Éjszakák ramatyok,nem bírnak aludni a taknytól,meg köhögéstől,így átlag 2x2 órát alszunk.

Nem olvastam vissza,mert rengeteget írtatok,de láttam Bolsot vígasztaltátok,így visszaléptem...Bols drága,legyél nagyon erős,és a legjobbakat kívánom!Összeszorult a szívem,mikor olvastalak.

Rani,gratulálok Milán baba érkezéséhez!Jó egészséget,sok tejcsit kívánok!

Ne haragudjatok,most csak ennyi,ha tudok jövök még.
Vendég
 


Raniko - lehet kapni ülőpárnát, ami kerek, ki van vágva a közepe, olyan a tölteléke, mint a szopipárnának vagy sima úszógumi is megteszi. Azt hiszem Brendonban van....

Kép

Kép
leo50
 
 


Bols,
:cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Nyulasz, hason fekvés nem segít? Babyluuf-ot is kentem a hátacskájukra éjszakára+kamillát gőzöltem az ágyuk mellett. Reméljük, hamar átesnek rajta.

Nálunk nappal már csak egyszeri alvás van, este 8-reggel 7-ig viszont szuperek az éjszakák. Nappal mint a sajtkukacok, nézni is elfáradok bennük.

Tilli, az olajozást úgy értettem, hogy a hajlatokat kezdetektől fogva olajozzuk. De ha elfogy a 2 doboz, akkor szerintem mi is elhagyjuk.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nyulasz,
szegényeim, főleg Balázs :?
a törökbálinti tüdőgondozó jó.
hónapokig nekem is kellett puffolni Flixotiddal, Ventolin vészhelyzetre volt/van.
jobbulást!! Noéminek is!

Rani,
okosat most nem tudok, remélem megoldódik a cicizés! talán tényleg az üléssel. varratnak jobbulást :?
ha meg táp, akkor táp, én is nehezen vettem rá magam (igaz, már többhó után voltunk), de megnyugvás volt.
de szerintem be lehet vetni tejfakasztó trükköt, miért ne?

Szöcsi,
puszi a kis sajt kukacoknak! :lol:
nálunk is alakul a nézniisfárasztó :roll:

Lois,
hajrá kutyu :wink:
majd ketten fognak négy(kéz)lábazni Pizsivel :lol:

ja, ettünk gesztenyét almával! :D
nagyobb lelkesedést vártam, de benyomta. nekem bejött :wink:

és éjjel egy nyikk se volt kb f10-től kb f9-ig 8)

angel37
 
 


Nyulasz:

Jobbulást gyerkőcöknek. :( :( :( :(


Raniko:

Sajnos én nem tudok a gátsebhez hozzászólni, de az ülőpárna csak jó lehet. Nagyon cuki Milán. Szerintem tejserkentőt simán lehet használni ilyenkor is. Ja igen és én sem akartam idegentől tejcit, akkor inkább a tápszert választottuk apával közösen döttötünk így.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Hunci, Drága,
én csak a saját véleményem írtam le tej-kérdésben, ne haragudj, nem akartalak vele megbántani! :oops:

(Mi minden napért megharcolunk azóta is, mert Lencsi nem hajlandó üvegből enni, pohátból nem tud, ergo: eleve kilőve mindenfajta pótlás. Rákényszerültünk. Jövő héttől bejön a képbe a SINLAC esténként, ennyit pótlunk.)

Raniko,
én gátsebre Aloe Gélt használtam, nekem rengeteget segített!
A tejfajasztókat -szt mondják - szülés után azonnal lehet használni.

Bols, Drága,
rengeteget gondolok Rád!!!! Millió drukk!!!!!!!!!

tillidian
 
 


Till!!
Na itt vagyok már! :)


Rani!
Még nem tudtam gratulálni, legyen sok-sok örömötök a kis Milán babában!!!
(Nekem is durván szétrepedt a gátam, de a dr bá azt mondta kezdetben nem szabad kenni semmivel mert felázik a varrat. Nem akarlak elkeseríteni, mert hátha neked nem így lesz, de nekem az alsó fertályam még most se százas. :cry: A hathetes kontrollon majdhogynem jajgattam. Lassan gyógyul sajna. )

Bols!
Nagyon sajnálom én is ami történt én csak azzal szeretnélek bíztatni, hogy a másik babára kell koncentrálni és minden rendben lesz vele. Hajdú dr. nő egy csodatevő, van egy ismerősöm akinek hosszú idő után, több lombikot követően 38 évesen lettek hármasikrei. Sajnos ezt nem merték vállani és nem is tanácsolták neki, mert ráadásul cukorbeteg, el kellett választani az egyik magzatot. ( Bár mindhárom egészséges volt). A doktornő sikeresen elvégezte a műtétet és nemrégiben születtek meg az ikerbabák makkegészségesen és szép súllyal. Biztosan nagyon nehéz ez most, és nagyon sajnálom de bízzál benne, hogy minden rendben lesz és majd születik egy kis tündérkétek!!!

Lois, Angel, Till!
Olyan aranyosan írtok, sokat mosolygok rajtatok, csak épp oda nem jutok hogy írjak. Enyimkém kislányom asszem el lett kényeztetve. Nagyon sokat hisztizik, csak a kezemben akar lenni, vagy anya mellőzzön minden házi munkát és fenteregjen az ágyon a kislányával... Ja és még mindig nincs fogunk, pedig már tűkön ülök. Mindent bevetettük, még borostyán láncunk is van. ennek ellenére minden éjjel 6-7 ébredés, nem is tudom a fogzás miatt van-e, de meglehetőst fáradt vagyok, ezé' nem is írok. Írok?! Jó ha kicsit olvasni tudok.

Na de semmiképp nem veszek el véglegesen, nehogy má' lemonnyatok rólunk. :) Időről időre azért jelentkezem.
Hoztam pár képet is:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kép

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kép

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kép

Kép

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Nem tudom mér fordult be kettő, de azért ott a lényeg :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina, az te vagy a kisképen? Mint két tojás! :lol: Vedd le a borostyán láncot, hátha az segít. :wink: Na jó, ez csak vicc volt. Sajnálom a car éjszakákat. Látszik valami a kis fogínyén?

Rani, én szülés után rögtön elkezdtem enni a homeós bogyót tejfakasztás címén.

Nyulasz, jaj szegénykéim. Sok-sok gyógypuszit küldök.

Szöcsi, édesek lehetnek az örökmozgóid. Viszont klassz, hogy éjjel alszanak.

Angel, mikor ettétek a gesztenyét? Délelőtt vagy délután?

skrisz72
 
 


Kat,
végre!!! :D :D :D
olvastam, most épp én nem tok írni, de majd pótlok...gyönyörűek vagytok! :D :D :D

Nyulaszkám,
gyógypuszik :oops: ölelés!!!!

tillidian
 
 


Tilli!
Nem minden babának van hője, ha tovább áll a súlya, érdemes egy pisit nézetni.

Rani!
Varrat bent van még? Ha még van, akkor tarts ki varratszedésig, utána már sokkal jobb (engem elég becsületesen varrni kellett balunál, vágtak és tovább is repedt). Lehetőleg ne kenj rá semmit, inkább csak víz. Ha a varrat már kint van, akkor a másik tippem: aranyér. Nem biztos, hogy kijött, de attól fájhat (rohadtul, nekem rosszabb volt, mint a gátseb).
Suopi: jó technikával szopik Milán? Lehet, hogy azzal van gond, védőnőd milyen?Elvileg egy hétig minden nap kéne most mennie hozzátok, próbálj tőle segítséget kérni. Vagy szoptatási tanácsadótól. És lehetőleg próbálj megnyugodni. Hirtelen ennyi.

Kat!
Édes a baba! :D

A többi meg nem jut eszembe, jobbulást, akinek kell. Hulla vagyok, szemészeten voltunk a törpékkel.
vovanda
 
 


Sziasztok Csajok!

Kész van az AFP-m is, és tök jó lett, már csak a hétfői UH, és talán megnyugszom, hogy egészséges a babám:)

AFP MOM értékem: 1,28 , normál tart: 0,8-2,5 MOM

Katerina!
Babád cuki :P

Bols!
Nem akarlak zaklatni, mit mondott Hajdú doktornő?
Lélekben veled vagyunk, nagyon szorítok Nektek!

KépKép

Kép
keny
 
 


Katerina,
Litti édi! :D
na én azt hittem a képen is ő van :oops: szal tényleg hasonlít! :lol:

ááá, Diána nincs elkapatva kicsit sem :roll: néha azért van keménykedés :x :lol:
most itt vinnyog egy tonna játék között, de ketten kell, hogy nézzük közelről, vagy még inkább szórakoztassuk, úgy az igazi! :wink:

Krisz,
tízóraira! ami nálunk vmikor dél és 2 között van :)

Keny
biztos rendben lesz az uh is, újabb mozi! :wink:

angel37
 
 


Angel, nálam is össze-vissza van az evés. Mindig attól függ, mikor kel fel a kiscsaj reggel. :? Ma pl. ebédre kapta a barackot. Bevágta az egész üveget. :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Új fogacska...jól belehúztatok :D Nálunk még semmise...

Nyuszi!

Ez nem hangzik jól :( Jobbulást!

Rani!

Szerintem a dokid azért mondott gyakori mosakodást, mert még benn vannak a felszívódó varratok. Legalábbis tudtommal, akkor ez a javallat.

Kat!

Nagyon "kicsi én" :D És milyen komoly séró van :D Sajnálom a sok kelést, kimerítő lehet :?

Nálunk is tudnak csúszkálni a kajálások, ma pl. az uzsonna (szopi) egy az egyben kimaradt :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny:szupi!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny!
Afp jelentősége a kombinált mellett elenyésző...de persze megnyugtató, hogy ez is szuper :wink:

Skrisz!
És a pöttyök elmúltak?? (Ami az almától volt)
Mit próbáltok legközelebb?

Kat!
Én nem mondok le rólad!! :D :D

Rani!

Nekem még elég jól esett, hogy hűtöttem kicsit zselés tasakkal (nemtom hogy is hívják azt az izét... :oops: )

Na én jól elkiabáltam persze a szuper alvásunkat.... :? Ma aludt 8-tól fél kettőig (amikor ugye én feküdtem volna le), aztán 1,5 órát pezsgett mellettem, utána aludt csak vissza. Most meg már 8 óta fenn vagyunk. De persze most is mondja a magáét a játszószőnyegen (nem ír, csak reklamál), hogy miért nem vele mókázom. Talán ha ezt a kávét benyomom, sikerül nem csak bambán néznem magam elé... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!
Megpróbálok reggelente kicsit aktívabb lenni itt is. Ilyenkor még megy, mert litti jobban elvan.

Skrisz!
nem látszik semmi, vagy nem is tom. Az ujjammal érzek a felső ínyén valami éleset, de nem látni semmit. Szóval nem tom. Alul meg nem is látok semmit. :roll:

Igen én lennék az a kicsi a képen. Eddig mindenki azt mondta tiszta apja az a baba. Ennyire változik. Meg hát nem mindenki látja a kiskori képemet. :lol:

Vanda!
Köszi

Keny!
Neked is. Persze hogy egészséges a babád!

Angel!
:lol: Ez jól esett.

Lois!
Kösz az együttérzést. Ma is szinte óráként kelt fel a kiccsaj. Nem tudom miért. Most az volt az érzésem hogy egyszerűen éhes. Szopizik, de lehet kevés. Bealszik, de aztán újra felriad hogy kevés. Lehet ki kell próbálnom az éjszakai téápszerezést, csak ezt idáig halogattam. Mert akkor tutira addig ordít míg el nem készük és lehet meg sem issza. Mint ahogy ezt nappal is sokat eljátssza.
Köszi, hogy nem mondasz le rólunk. :)
Kis Zénél ez biztos csak kivételes éjaszaka volt. Pihizzél, ha hagy. Én is iszom egy kávét. Koccintunk?! :wink:

Evés ügyileg mi is szoktunk csúszni és néha nem is vagyok benne biztos hogy jóko eszünk-e. Úgy értve hogy pl. Litti még soha nem evett meg egyszerre félüveg gyümölcsöt, vagy este fél adag pépet. Ez is gond lehet, dehá ha már összecsukja a száját nem akarom erőltetni, nehogy elmenjen tőle a kedve.

Nálatok meddig tart egy szilárd hami? Szoktatok közben vizet, teát inni, büfizni? Lehet valamit nem jól csinálok, vagy Litti egyszerűen még mindig elsősorban ciciből akar jóllakni? Nem is tudom.

Nnna, megyek tízóraizunk.
Holnap reggel jövök, remélem. Pusz.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!


Nálunk se fényesek az éjszakák, sokat felsír és persze olyankor fel is ébred Gréti. Nehezen alszik vissza és sajnos napközbe sincs el megint. Folyik a nyála de nagyon, már piros kiütéses az álla és a nyaka is. Gondolom a nyáltól.

Katerina:

Melitta nagyon cuki!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm a tippeket igyekeszm mindet megfogadni kipróbálni!

Tilli szedem már a "csodakapszulát"!

Lois igen felszívódó varrataim vannak így marad a sok zuhany és kipróbálom a hűtést is.

Vanda igen én tegnap jöttem rá,hogy az aranyér fájt igazán! :roll:

Lányok azt meg tudjátok mondani mennyi az ideális mennyiségű kaja amit ilyenkor eszik egy gyerek?
Milán kb 60-at szopizott a két ciciből. :roll:
Ez remélem lesz jobb is.
Ja és cici után jönnek a rotyik meg a büfik éccaka meg mindíg egy kis hasfájás.
Mit csináljak ha szpoi után eszi még az öklét? :roll:
(lehet hogy még éhes?)
Bár egy idő után elalszik.
Bocsi a kérdésekért de tök kezdő vagyok.
Ja és éccaka 4 órát is képes így aludni, ha éhes lenne akkor nemaludna ennyit nem?

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, nincsenek pöttyeink. :D Ma vegyesgyümölcsöt próbáltunk. Univert kapott, alma-őszi-banán. Megette mind. :lol:

Katerina, kb. negyed óra egy üveges kaja kanállal.

skrisz72
 
 


Katerina: mint két tojás! Nagyon cuki Letti!

Rani: bár mi nem biztos, hogy mérvadóak vagyunk, de mi 3 hetesen ettünk 60-at. 5 naposan szerintem ez nem semmi mennyiség! Ügyesek vagytok! Gátsebet sajnálom! Rossz lehet.

A rosszalvó lurkóknak álommanót küldök éjszakára! Enyémek, mint a bunda, ma is kelteni kellett őket 6-kor, mert mentünk oltásra (9-kor már aludtak este) Az én okos nagylányaim nem sírtak! :D Alexa kicsit panaszkodott, de a képek a falon jobban lekötötték, Hanga meg csak szüneteltette az örökös mosolyt egy pillanatra. Nagy meglepetésemre a törpi 2 cm-el túlnőtt a nagyon! :shock: Kétszer is lemérték, mert nem akartam elhinni! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi remélem jó a mégleg! :roll: ( :lol: )
Szegényt úúúgy sajnálom mert fáj a hasa.
Err tudok neki adni valamit?
Minden kaja után ez van sajna, elalszik és elkeltik a pukkkok! :evil:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Én 6 napos korában csináltam egy 0-24-es mérést, (megnéztem az előbb a dokumentációmat), egyszer sem evett 60-nál többet. 30 és 60 között mozgott az összes kajája. A 60 nálatok nagyon szuper!! :D

Kat!
Én a Sinlacot próbáltam esténként, mikor úgy gondoltam, nem elég a tejcsi. Szerette is nagyon. Mikor rájöttem, hogy még sem kell elhagytuk.
Ja, most olvasom, hogy este pépet adsz (tejpép gondolom), akkor nem is mondtam semmit :roll:
Zé elég gyorsan bedörgöli a hamit.
Ma újítottunk, brokkolit kapott, és nagyon utálta :shock: Konkrétan öklendezett tőle :shock: Gyorsan adtam neki egy almát, azt villámgyorsan befalta áhítattal az arcán :D

Na felébredt....folytköv.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
A 60as kaja teljesen jó. Majd megy szépen feljebb. Hasfájás: homeós jöhet szóba, meg Espumisan csepp (nekünk ez vált be). Az öklét minden baba rágja, ha belealszik és nem üvölt, akkor inkább cumipótlék, nem éhség. És ha éhes lenne, nem aludna 4 órát , ebben biztos lehetsz. :D Nyugi, jól csinálod.
vovanda
 
 


Bols,
most olvastam csak :cry: :cry: :cry: nagyon sajnálom és sok erőt, kitartást kívánok!!!!!!!!!! S a legjobbakat, ami ilyenkor történni tud!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vigyázzatok magatokra!!!!!!
Vendég
 


Nekünk hasfájásra Infacol volt, de igazából apa hurcolászása jött be a legjobban.

Ma elindultunk. Kisnorbi lépett 4-et, kicsit olyan, mint a részeg tengerész, Kirácska pedig nagyon sok aprót, mint a katonák, jó feszesen kihúzva magát.

Nikó, esetleg előke nem segít?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Raniko: gratulalok Milan baba erkezesehez! :) :) :)

Bols: nagyon sajnalom! Ollelek es bizom abban, hogy megoldodik a helyzet. El sem tudom kepzelni, milyen nehez lehet most Neked. Kitartas!

Katerina: jo latni teged! Edes kis Littiked van-tiszta anyja! millio puszi az arcocskajara.

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Katerina, még azt akartam írni, hogy szerintem előbb az alsó fogacskák jönnek, nem a felsők.

skrisz72
 
 


Szöcsi,
hajrá :lol: :lol:

Lois,
zöldeket eddig nem kapott? bocsánat, most nem rémlik :oops:
szt ne brokkolival kezdd... inkább krumpli vm gyümölccsel, de ha túlvagytok, sztornó az előző okoskodás :D

ezek az éjszakák :roll:

Krisz,
ja Univer nálunk is lemegy egyszuszra, kisebb üveg, mint a Kecskeméti, Hipp :wink:

Nikó,
saját nyáltól Makilány is piros volt, egyszercsak elmúlt, pedig a csigubigu maradt :wink:

angel37
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm az együttérző szavakat, sorokat. Sokat segít ebben a nehéz helyzetben.

Tegnap sok-sok viszontagság után eljutottunk Hajdú doktornőhöz. A keddi kétszeri hosszú vizsgálat után éjfél előtt néhány perccel arra ébredtem, h piros vér folyik belőlem (lepedő, hálóing csupa vér). Azonnal hívtam a dokim, aki mondta, rögtön irány az ügyelet. Ő volt éppen az ügyeletes, megvizsgált és az előzményeket ismerve, közölte, lehet, h megindult a vetélés. Benn akart tartani, de mivel genetikai tanácsadást javasoltak, beleegyezett, ha nem erősödik a vérzés és nem jönnek darabok, utazhatok Bp-re. Ezek után nem aludtam, reggel még véreztem, sőt indulás előtt néhány perccel, már darabok is jöttek, mégis elindultunk, mert nem göröcsöltem. Hajdú doktornő nagyon szimpatikus és kedves volt. Mivel véreztem, előre vettek, csak hasi uh volt és természetesen vérvétel. Kaptunk 2 képet az egészséges babánkról és egy 16 perces videót mindkettőjükről. Férjem és anyósom is benn volt az uh alatt. Doktornő is megállapította, azt amit előző nap megtudtunk, súlyos fejlődési rendellenesség van az "A" babánál. Felvázolta a lehetőségeket, ő is a redukciót javasolta végül. Így jövő hét kedden elvégzi a redukciót. A másik babánk egészséges a véreredmények és az uh szerint, a kombinált teszt eredménye negatív (annak ellenére, h véreztem is), így a redukció után nem kell magzatvízvizsgálat a másik babánál. A beteg babánk rendellenessége sem genetikai, hanem egy nagyon-nagyon ritka fejlődési rendellenesség Hajdú doktornő szerint. Életem legnehezebb döntése volt, sőt a doktornő elmondta, nekik is nehéz, mert a beteg babánk van közelebb a méhszájhoz, ami tovább növeli a vetélés kockázatát. Bízom az egészséges babánkban és abban, h szépen fejlődik a beavatkozás után is és egészségesen megszületik.
Bocsi, nagyon hosszúra sikerült, de gondoltam megosztom veletek a gondjaimat, hátha könnyebb lesz.
Fekvésre vagyok ítélve, ma is barnázom és sajog a lelkem.
Olvaslak ám benneteket, de most egy kis időre eldugulok.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Drága Bols,
miért kell ennyi küzdés után még egy ilyen nehéz döntés? :(
baromi igazságtalan.
a fekvés legyen a legkevesebb...
szívből szorítok Nektek jövő keddre, hogy a lehető legkevesebb fájdalommal, rendben túllegyetek a beavatkozáson!

angel37
 
 


(((((((((((((((((((((((((((((Bolsika))))))))))))))))))))))))))

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bols, együttérzek veled nagyon. Borzasztóan drukkolok nektek keddre. Én bízom a doktornőben, mindent meg fog tenni, hogy semmi probléma ne legyen. Ölellek drága!

skrisz72
 
 


Bols!
Istenem....remélem a gondviselés Veletek lesz, és egészséges Picúrod mindent túlél!!!Kimondhatatlanul szorítok, sok erőt Neked és Férjednek ezekben a nehéz napokban!

KépKép

Kép
keny
 
 


Bols - úgy sajnálom. :cry:
kuglica
 
 


Bols: a szívem szakad meg nekem is értetek! Nagyon sok erőt kívánok nektek! Nagyon drukkolok keddre!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: