Új privát üzeneted érkezett!

és egy pocakfotó, ez már régebbi:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Két kedvencem lemaradt:

azt hiszem ez anyáék túl kényelmes etetőszéket vettek:
Kép

van aki őrzi az álmom:
Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


NAgyon jók a fényképek! Milyen szép a pocid!
Danci mennyi szép ajándékot kapott! De jó neki!
Danika is már milyen nagy fiú!
Hihetetlen, hogy repül az idő! Nekünk úgy tűnik, hogy csak most szültél! :roll:

rodina74
 
 

 
 

Bikfy!
Igen, igen, jön még tavasz! Lassan vége a farsangi szezonnak is, már nem kell soká várni, hidd el!
Most az írásod miatt megkerestem én is azt a blogot. Talán azért nem tudtad abbahagyni az olvasását, mert szeretnéd megérteni, hogy tervezhet ilyet egy ember, nem? Legalábbis én mindig ezt szeretném, de sosem sikerül. Mondjuk aki saját életét sem értékeli, attól nem meglepő, hogy a másét még annyira se. (Bár lehet a mondat első fele nem is igaz.) Erről a felsőbbrendűségről a Bűn és bűnhődés jutott eszembe, mondjuk azt a könyvet nagyon szeretem.

Monic!
De ügyes a mamád, hogy kötött Danikának mellényt! Nagyon szépek a képek, igazi sármos kislegény a szülinapos! :) Kis kópé! És milyen szép pocakod van! Köszi a képeket, öröm nézni!

Rodi!
Te mit értesz azon, hogy 8 nap múlva kezdődik az inszem? Akkor fog megjönni, vagy már elkezdted az inszemes ciklust? Jaj, de jó, hogy végre megint itt tartasz! :)

Vius!
Bejelöltelek, hosszú nevem van sok aláhúzással meg szünettel... :)
Jól vagytok? Minden rendben veletek?

Dy?
Látom, ti is nagyon várjátok már a tavaszt Grétával, kicsit visszaolvastam, és láttam, hogy szép a vonalzód! :)

Beze!
Laptető! Lehet nem várod te meg az áprilist... :D

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


sziasztok Mindenkinek köszönöm aki bejelölt iwiwen

Mi sajna vasárnap óta betegek vagyunk.Dari is és én is.
Megfáztam és elkapta tölem komolyabb baj nincs csak taknyos meg kicsit köhög de azt azért ahogy csurog le neki hátul a cumó.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziaszok!
bocsi hogy eddig nem jöttem, de semmire sincs időm.

Beteg is voltam, de azt még tudjátok. A vizeletvizsgálat nagyon sok baktériumot mutatott ki, kaptam rá antibiotikumot is, még mindig szedem.

Közben múlt hét szerdán megjött piri is. Holnap megint mennem kéne vizeletvizsgálatra, de lehet hogy várnom kéne még vele, mivel még barnázok.

Rodi:De jó, megint kezditek az inszemit! :)

Monic:Nagyon édi a kisiad!

Nem olvastam vissza még, remélem mindenki jól van!

Vius: Gyógyulást nektek!

Kép
babicsek
 
 


Kiki!

Már elkezdtem az inszemes ciklust, és 8 nap múlva lesz kb. a beavatkozás, ha valami miatt le nem állítják! Szóval már benne vagyok. Csütörtökig minden nap szúrok merionalt, aztán majd csütörtökön megyek vissza uhura, akkor derül ki minden!

Babicsek!
Sajnálom, hogy megjött, de lehet, hogy a megfázás miatt, most így volt a legjobb! Remélem már rendbe jöttél, és holnap - ha elmész - ez ki is derül.

rodina74
 
 


Monic, nagyon szép a kisfiad! Szuperek a képek, öröm volt megnézni őket. A kutyátokat meg kell zabálni! :D

Kiki, én nem hiszek ebben, de azért köszi. :wink:

VIus, jobbulást nektek, én is bejelöllek majd!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok,
hulla vagyok, csak röviden jövök :oops:

Monic,
nem csoda, hogy elfáradtál... hát ez tényleg egy mini lagzi volt!! Csodálatosak vagytok!!! Danika, a kutyus, Te és a pocaklakó is!!!

Kiki,
jajj, de jó, hogy jöttél!!! És az áprilisi lombik hamarosan itt van!!!!!!!! Mikor kell menni uhura, konzira, stb???? Mesélj!!!!4

Rodi,
hogy érzed magad??? haspufi van még?? Nem bökögetnek??? Miért állítanák már le??? Ilyenre ne is gondolj!!!!

Vius,
Jobbulást nektek!!!

Beze,
pedig mágikus erővel bír ám a laptatő!!! Azt jelenti, hogy tuti lesz kistesó, és biza hamarosan!!!

Bikfy,
remélem csütörtökön szerencsével jársz!!!! Örülök, hogy forralt bor segített kilábalni!!!!!!!!

Babi,
ahhh, nagyon sajnálom!!! Remélem hat az antibio és hamarosan újra a régi leszel!!!

Lucuzs,
hogy vagy ma testileg, lelkileg??? vérezgetés elmúlt???

Lányok, dobok egy táblát, mert szerencsére megint eléggé felpörögtek az események :P :P :P

Mi ma ünnepeltük Apussal a 14. megismerkedési évfordulónkat és anyósom névnapját :wink: . Sütöttem fini pizzát és magamnak tesljeskiörlésű zsömit :wink: . fincsi lett. de most megyek tv-zni, kicsit elfáradtam. jó éjt!!!

Kép

Kép
Vendég
 


Nati drága, a szülinapom április 22, nem 29. Kijavítanád? Köszönöm, sok puszi érte!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nati!
14 év! Az aztán szép! Még sokszor 14 boldog évet nektek!

Rodi!
Jaj, de jó, növesztgesd csak szépen a tüszőket!

Bikfy!
Forralt bor? :) Én várlak... :)

Vius!
De jó, hogy jöttél. Sajnálom a betegséget, küldök gyógypuszikat Darinkának, remélem hamar rendbejöttök.

Babicsek!
De jó, hogy jöttél. Sajnálom a pirit, bár írtad, hogy a sok gyógyszer mellett jobb, ha megjön... Na, majd a következőben!

Beze!
Oké, akkor legyen április, babásodjunk együtt! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati!
Köszi szépen a táblát, ez annyira jó, hogy van, és meg lehet nézni, hogy ki hogy áll. Nagyon ügyes vagy, hogy csinálod nekünk!
Nekem most az inszem és lombik között nincs segédanyag, hacsak a folsav nem annak számít. :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Megint nincs itt senki?
Mindig rosszkor jövök. :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok

Köszi a sok gyógyitó hozzászólást.

Nati 38.hétre szültem nem 41 re :)

picikém alszik igy én is megyek most 4ig alszok akkor szokott kelni

Ha tudok jövök

Jó éjt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szia Vius!
Nektek is jó éjszakát!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jó reggelt!

Én vagyok az első?

Kiki, oké, ezt megbeszéltük! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Bikfy!
Se este, se reggel? Remélem nincs valami baj! :roll:

Nati!
Kb. egy hónap múlva megyek, hogy megnézzük, hogy kezdődött-e tüszőérés a fogigátló ellenére (amit a soron következő ciklus első napján kezdek el szedni), ha nem indult el tüsző, akkor szuper, és kb. 4 hét fogigátló után kezdődhet a lombik! :)
Te mikor mégy vissza?

Lucuzs!
Bogi meggyógyult már? Hogy vagytok?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Nati! Tábla szuper! És hibátlan! Köszi! :lol: :lol: :lol:

Monic! Danika tündéri!!! :lol: Nem semmi mekkora csapat gyűlt össze nálatok! :shock: :lol: Gondolom jól kifáradtál...

Kiki! Bogi még beteg, próbálom kúrálni, hogy antibiotikum nélkül megússza. :? Mert kb két hete hagytuk abba az előző anti-kúrát. :(
Sajnos, már nekem is fáj a torkom, meg apának is, de remélem jobban nem keveredek bele.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Lucuzs,

vigyázz magadra, remélem nem betegszel meg. Egy kis megfázás még nem veszélyes, csak láz ne legyen.

Kikinda,

akkor tavaszra nálatok is felgyorsulnak az események.
Remélem, hogy mindenkinél, hisz tavasszal virágoznak a virágok, zümmögnek a méhek :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
És a tavasszal együtt végre jönnek a gólyák!!! :)

Lucuzs!
Jobbulást nektek!
Nem szereted a fokhagymát véletlenül? Abban természetes antibiotikum van, mi mindig azt eszünk esténként, ha az egyikünk torka fáj. Nagyon jót szokott tenni. Meg van isteni fokhagymakrém receptem is, ha érdekel valakit.

Beze!
Ezt megbeszéltük! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!
Van itt valaki?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Én minden este dög fáradt vagyok! A tv előtt alszom el!
Szörnyű, egy filmet nem tudok végignézni!
Holnap eldől, hogy mikor lesz inszem! Jaj, azért izgulok!

Lucuzs!
Hogy vagy?

Bikfyke?
Merre vagy?

Hogy viseltétek ezt a melegfrontot?

rodina74
 
 


Rodi!
Nagyon drukkolok neked holnapra, gyere a jó hírekkel, amint tudsz! Biztos minden rendben lesz, ne aggódj! Ez mindig olyan izgalmas, hogy mennyi ért meg, mekkorák. :) Jaj, jó álmodozást neked addig is.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi,
kezem csuriban, hogy ma minden rendben legyen, legyenek szép kis tüszőcskék!!!!! Drukk hegyek!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


SZiasztok,

Rodi,

drukk a mai uh-hoz++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Rodi! Drukk neked mára!!!! :lol: Várjuk a híreket! :D

Nekem a torkom már iszonyatosan fáj, a hangom is kezd elmenni, láz viszont nincs szerencsére. Próbálom kúrálni magam. Lehet ma nekiesek a fokhagymának! (szegény apa! :oops: :wink: )

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok

Rodi nagyon szorítok

Bocsi most röviden mert itt nyekereg a járókában megunta magát a Leányzóm.

Hoztam pár képet
Kép Kedvenc Malackám Kép úgy szeretem majd meg eszem Kép

Majd jövök ha tudok Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Monic!
Szép a vonalzód, igazi egy éves nagyfiú rajta Danika! :)

Lucuzs!
Azért szoktuk mindketten enni, mert úgy könnyebb elviselni a fokhagymaszagot! :) Drukkolok nagyon, hogy jobban legyetek!

Vius!
De sokat nőtt Darinka! Nagyon édes! Jó, hogy jöttél!

Rodi!
Nagyon szurkolunk és várjuk az eredményed!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda! És milyen mennyiségben kell fogyasztani? És nyersen, ugye?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Igen, nyersen. Amikor emberek közé megyünk, akkor csak esténként, vacsihoz eszünk, amikor hétvégén magunk vagyunk, akkor reggelihez is szoktunk. Egy nagyobb, vagy két kisebb gerezdet szoktunk egyszerre enni kb. Én mondjuk nagyon szeretem pirítóson (megpirított kenyér egyik oldalára rádörzsölöm az egész gerezdet), és rá margarin meg akár felvágott. Mikor megismerkedtem a férjemmel, akkor vele ebben a formában szerettettem meg a fokhagymát. :)
Remélem neked is segíteni fog!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs,
én útálom a fokhagymát, de a múltkor reggel-este ettem két gerezdet. Összenyomtam és egy kiskanál mézbe belekevertem, a mézet gyorsan lenyeltem. Igy nem leszel büdös, nem büfög fel (bocsi), és a gyomrom se fájt!
Jobbulást neked!!! De tudod, a legyengült immunrendszerbe a babák jobban tudnak kapaszkodni, szóval annyira nem rossz ez, csak láz ne legyen!!!!
puszi neked!!
Vendég
 


Köszi Csajok a tippeket!

Persze pont most fogyott el az összes kenyerem :shock: :oops: :evil:, így a mélyhűtőből vettem elő, de az még órákig fagyos lesz. :?
Na mjad apa hoz frisset, meg mézet is, aztán nekiesek a fokhagymának!!! :lol:
Tudom, hogy a legyöngült immunrendszer segíthet, de félek ha így megy tovább, akkor egyenes az út a lázig. :cry:

Na de nem kesergek! Fokhagymára fel!!! :lol: Hajrá gyógyulás!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na, addig nyeszetültem a fagyott kenyeret, hogy sikerült két szeletet leválasztanom róla. :lol: Meg is pirítottam, és a két kenyéren összesen 6 gereszd fokhagymával benyomtam. :lol: Hát a második szelet kissé túl töményre sikeredett, csípett mint az állat. :oops: De kibírtam, bár még a könnyeim is elfolytak, mire megettem, pedig nem sokat tököltem vele. :lol:
Máris jobban érzem magam!!! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Szuper vagy! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda,

köszönjük a vonalzó dicséretet.

Lucuzs,

én nagyon-nagyon szeretem a fokhagymát, nyersen vagy pirítva nekem teljesen mindegy.
De mindkét terhességem alatt nem tudtam enni, iszonyú gyomorgörcsöket okozott, Dávidkánál épp két napja éjjel voltam nagyon rosszul emiatt. Úgyhogy most egy darabig nagyon óvatosan kell bánnom vele.
Nagyon ügyi vagy, hogy ennyi fokhagymát megettél :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Az avataromat is le szeretném cserélni, de hiába kicsinyítem le a képet a kellő méretre akkor is 27 kb marad, és a feltöltéshez 10-nek kell lennie. Esetleg tudja valaki hogy lehet a kb-okat lecsökkenteni? :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia Monic!

Ez az avatar kérdés nagyon jó, és is sokat szenvedtem, de sehogy sem sikerült eléggé lekicsinyíteni a képet, amit szerettem volna, pedig több programot is kipróbáltam. Aztán Bikfy küldte ezt a lóherét, és ez elég kevés színű meg egyszerű kép ahhoz, hogy be tudtam állítani.
De hátha valaki más tud segíteni neked.

Sajnálom a fokhagymát, hogy le kell mondanod érte. De szerencsére nem örökre! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda,

ami most avatarom van, azért lett kicsi mert telefonnal készült a kép, és a telefon eleve kis méretet csinál, ezt engedte a program tovább kicsinyíteni.
De egyszerűen lövésem sincs, hogy a nagyobb méretűekkel mit kezdjek... :? :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Á, értem. Ez is egy technika. :) Hátha tud valaki valami jó kicsinyítő módszert is. Bár ez a telefonos fényképezés se rossz! :)

Rodi!
Hírek? Nagyon várunk!

Bikfy!
Merre jársz?

Dy, Timejka!
Titeket is régen láttunk erre!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Vius,

bejelöltelek iwiwen :wink:
Hogy van Darinka?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Halihó!
Csak most tudtam jönni, mert a melóhelyen nem volt ma net és a fodrásztól most értem haza!

Reggel a Zekéhez kerültem uhura. Ma voltam a 8. napon, az endom 8 mm, a jobb petefészkembe egy 16mm-es, a balban egy 13mm és 2x10 mm tüszők vannak, amelyek számításba jöhetnek. Szóval úgy néz ki szerdán lesz az inszem, de még hétfőn mennem kell uhura, és addig szúrom még a merionalt!

Olyan jól esik, hogy ennyire szurkoltatok!

Avatar kép lecsökkentésével kapcsolatban, én is jártam úgy, hogy nem tudtam eléggé lecsökkenteni, mert annyira pici lett a kép, és használhatatlan volt.

Lucuzs!
Nagyon vigyázz magadra! Kúráld magad, mindenképpen!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi, ezek nagyon jó hírek, hajrá-hajrá!

Lucuzs, sok-sok gyógypuszit küldök, gyógyulj meg gyorsan. Amikor Lexi megfogant, az inszem hétfőn volt, csütörtökön már fájt a torkom, de végülis abbamaradt, vasárnap pedig olyan gyenge lettem, hogy le kellett feküdnöm a kanapéra.

Monic, ezt sajna nem tudom, próbálj meg olyan képet keresni, ami eleve nem nagy méretű. Vonalzók szuperek!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Napok óta magam alatt vagyok, ezért nem jöttem. Mára összeszedtem magam, elmentem a nőgyógyászomhoz. És mi történt? Ma elküldött. Azt mondta, ne haragudjak, de ő már nem tud segíteni. Nincs tovább. :arrow: Hát mit mondjak? Ha azt mondom, nem esett jól, akkor még csak nagyon enyhén fogalmazok. A hőn imádott doktorom, akiben megbíztam, nem vállal tovább.
És ahelyett, hogy a sebeimet nyalogathattam volna, baráti társasággal elmentünk egy vacsorára, ahol most lett terhes az egyik csajszi. Szerintetek mi volt a téma egész végig? Persze hogy a gyerek és a baba.

Ki mit ajánl? Melyik meddőségibe menjek?

Moncsám!
Te jártál Szegedre, ugye? Mit mondasz róluk? Dokim beszél Krizsán doktornővel rólam. Van ott ilyen nevű?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.02.18 22:19-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Nagyon örülök a tüszőidnek. Ezennel felhatalmazlak, hogy keress magadnak egy új zebratársat. Ki tudja, én mikor leszek babás. Rám inkább ne várj! okés?

Lucuzs!

Sokat gondolok Rád, remélem ez most már a te hónapod lesz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!

Köszi a hiányolást, nagyon jól esett, de nem láttam értelmét annak, hogy jöjjek.

Viszont olyan érdekes, ezzel, hogy elküldött a dokim, valahogy megint új erőre kaptam. Szomorú vagyok, és mégis előrelépésnek érzem a dolgot. Legalább biztosat tudok.

Rodi bébim, most van szükségem a Titkodra. Szombaton megnézem.

Holnap nem nagyon leszek, megyek suliba Szegedre. Nem is baj, át kell tisztítanom a gondolataimat. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok

Monic köszönöm már jobban vagyunk holnap viszem vissza kontrollra.
Ti hogy vagytok?

Rodi hajrá!!!!!

Bikfy én nem akarom folyton ismételni magam de én elmennék a helyedben oda ahová én járok.
Le a kalappal a Doki elött és netán ha arra kerül a sor ő csinálja az inszemet meg a lombikprogramot is és nem szarik a fejedre volt mikor én iwiwen írtam neki és válaszolt.

Megyek pihizni nagyon fáj a fejem szó szerint hányingerem van annyira fáj jön piri és ilyenkor beteg vagyok.

Jó éjt Szép álmokat mindenkinek.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Vius!

Ő az Édesanyák útján van, a Klinikán?

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Rodi! Ezek szuper tüszők!!! És a nyh, hogy már a 8. cn-en 8 mm! :shock: Ősanya vagy!!! :lol:

Bikfy! Sajnálom, hogy magadalatt voltál. De szerintem fer volt a dokid, hogy nem húzza tovább az idődet. Ez most tényleg egy új lehetőség! Keress gyorsan egy meddőségi centrumot, aztán ők majd megmondják merre tovább!!! :D

Mondanám, hogy Tapolca szuper hely, és nem mellesleg ingyenes minden, azonnal kap az ember időpontot, hétvégén viszont zárva vannak. De ha jól sejtem, neked az azért messze van. :roll:

Még a BMC-ről hallottam sok jót. Az egyik volt osztálytársamnak ott az 5. inszem lett sikeres. Amúgy ez is ingyenes asszem, de hosszú a várólista, viszont ez hétvégén is működik. De a többiek biztos sokkal tájékozottabbak nálam. :oops:

A Titok filmet jó szívvel ajánlom! Én a harmadát néztem meg, és minden kivirult körülöttem! :lol: Annyi, hogy csak azt szívtam magamba ami tetszett... :wink:

Ölellek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzsom!

Köszi a vígasztalást, jól esik.

Tapolca- tudod, én már jártam a Töröknél is, de mivel nem foglalkozott a PCOm-mal, azt mondta, az inzulin szinttel nem kell törődni, sőt ő igazán a Met-et sem támogatja, én elbizonytalanodtam és nem mentem többet.

Normál esetben a 30-as inzu felett nem csinálnak lombikot sem, nekem kb. 110-120 volt, és ő azt mondta, nem baj. Szóval oda nem nagyon merek visszamenni.

Pécs vagy Szeged tűnik megoldhatónak, mert hát ugye a munkahelyemről sem hiányozhatok mindig.

KépKépKép
bikfy
 
 


Az Isten áldja ezt a laptetőt!!! :x Kéri valaki?

Lucuzsom nem is kérdezem a legfontosabbat: mikor tesztelsz?

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: