Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bumi, nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked!!!

Rodi drága, én teljesen egyetértek veled, bár ln most abszolút pozitív vagyok. :wink: De Lexi előtt nekünk se volt fáklyásmenet, szerencsére a kapcsolatunk megerősödött, és ezért a tündérkéért megérte ennyit küzdeni!

Érdekes, met alatt én nem kívántam az édességet. :shock: Bár ettem akkor is, de nem voltam kívánós.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csajok! Köszi a drukkokat! Zsebre tettem! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy, valentin-napot hülyeségnek tartjuk, 13-án ünneplünk, a kapcsolatunk félév fordulóját, tegnap voltunk 6,5 évesek. Elmentünk vacsizni, aztán tesco-ba, addig anyukám őrizte Lexi álmát, utána pedig a fantáziátokra bízom... :lol:

Lucuzs drága, nagyon-nagyon-nagyon drukkolok már most holnapra. :!:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Csajszik, szerintetek mitől lehet, hogy ma és a múltkori ciklusban is olyan erősen görcsöltem pé-kor, mintha megjönne, közben amikor megjött, alig fájt a hasam? :shock: Nem értem... A beállt 26 nap se igaz már... :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Nem tudom! És a ciklus hosszabb vagy rövidebb lett 26 napnál?
Mennyire aktív még a szoptatás? Nem lehet, hogy hormonális változás állt be nálad?

Lucuzs!
Még egyszer nagy-nagy drukk holnapra!

rodina74
 
 


Rodi drága, gyönyörű az új vonid! :D A múltkori 28, a mostani 25 napos lesz. Szopi napi 2x van még.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Hát igyekeztem szépre csinálni ezt a vonalzót, hisze ezután már csak terhes vonalzót rakok fel! :wink:

Hát nem tudom mi oka lehet a rövidebb ciklusnak! Majd megnézem a neten. Legalább okosabbak leszünk!

rodina74
 
 


Szép jó reggelt!!!!!!!!!!!!!

Lucuzs,
csak ügyesen, minden rendben lesz!!!!!!!!!! Török tanár úrnak is mondd meg, hogy legyen nagyon ügyes :P :P !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drukk hegyek nektek!!!!!!!!!

Monic,
Danikának nagyon sok bolgod első szülinapot kívánunk!!!!!!!!! Majd gyere és számolj be a mini lagziról!!!!!

majd jövök, csak most reggelit kell készítenem a fiúknak :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Beze!
Én is mindig nagyon megérzem a peteérést, még azt is, melyik nap reped, melyik oldalon érik. Ez azt mondják PCO-ban a megnövekedett petefészkeknek köszönhető.

Nati!
Eddig azért nem jöttem, mert megszoktam, hogy hajnalban, reggel soha senki nincs, mindig egyedül kukorékolok itt. Jó, hogy itt vagy. Majd gyere!

Rodi!
Új voni nagyon szép.

Lucuzs!
Millió drukk mára!

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok boldog születésnapot Danikának!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, anno Lexi előtt sose voltak ilyen tüneteim, most fordult elő másodszor, ezért is nem értem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

Régebben nekem sem voltak ilyen tüneteim, csak amióta bizonyítottan van peteérésem.

Illetve ha nagyon belegondolok, még gimiben fordult elő párszor, hogy haza kéreckedtem, mert azt hittem vakbélgyulladásom van. És akkor ugyanúgy fájt a hasam, mint mostanában.

Szóval Isten tudja. De nekem tényleg nagyon szoktak fájni a petefészkeim. Ma vagyok a 13. napon és most alig-alig érzem. Ez érdekes. Lehet, megint szarok az eredményeim. Mondjuk a diétát nem is tartom rendesen. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi,
olyan szép a vonalzód!!
Segítenél nekem? Én is próbáltam lombik előtt készíteni ilyet a mamaneten, mert ezzel lehet így visszafele is számolni, de a kép hozzáadásánál elakadok. Az én gépen vmi miatt nem jelöli ki a megfelelő részt, illetve nem is csinál semmit annál a fázisnál... s kép nélkül meg nem lehet vonalzót csinálni... a tied működik rendesen???

Lucuzs,
nagyon sokat gondoltam ma Rátok, remélem minden rendbén, kiskatonák épp randiznak a petécskékkel és hamarosan meg is lesz az eredményE!!!!! Választ köszi :wink: .

Bikfy,
látod, hiába jöttem korán, fiúk felkeltek és elindult a nap nálunk. Voltunk Apival másfél órát gyalogolni az erdőben botokkal (nordic walkint). Hát, kicsit sok lett, de nagyon jól esett.
Valami miatt most a torna jobban megy, mint a diéta. Nem tudom megállni a nem evést, pedig mától nagyon odafigyelek...
Tapolcán persze híztam egy kilót, úgyhogy most még többről indulok... csak indulna már meg, az ad egy löketet!!!!

Beze,
hát, én mindig éreztem, már gimiben is, én is azt hittem vakbelem van :lol: :lol: . Most nekem a stimu miatt szokott elviselhetetlen lenni és nekem is van, hogy pirit meg sem érzem. Pedig korábban akkor (is) fetrengtem... Nem tudom mi ez... de uhun nem látnak semmit, úgyhogy csak valami "kémiai" dolog lehet a háttérben...

Kiki,
merre vagy???????????????? Gyere kérlek, hiányzol!!!!!

Babi,
nem jöttél, pedig vártunk a pozi teszttel :cry: . Gondolom ezek szerint piri van :cry: :cry: :cry:

Timejka,
ha már Dévayn gondolkodsz, ha jól tudom az is pesten van.. akkor miért nem a pesti kaáli??? Hívtad Győrt, most mit mondtak??? Tuti kapsz időpontot, csak kérdezd meg, mikor hívd őket!!!!!

kicsinyítek képeket és hozok párat!!!!
Vendég
 


Kép Élvezem a kinti hideget és a vizet

Kép Apa és fia köntösben :))))

Kép Kistesót is ilyen ügyesen tologatnám!!!!

Kép Apa megtanított hogyan egyem a pilóta kekszet :)))


Kép Szejetlek Gigimaci!!!

Kép Kukucs!!

Kép Imádok főzni!!
Vendég
 


Na sziasztok!

Megjöttünk Tapolcáról! Megvolt az inszem. Tüsző megrepedt, a mnyh 13 mm, 6 milla katonát kaptam vissza, ma estétől indul a 2x1 utro.

Hasam fájdogál, és megint vérezgetek, aminek nem annyira örülök. :?

Viszont nagyon pozitív vagyok!!! :lol: :lol: :lol:
Elvileg jövő pénteken kell visszamenni tesztre.

Most pihenek, majd este próbálok még jönni! :wink:

Puszi Mindenkinek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati!
Küldd át, mit szeretnél, és ha gondolod, megcsinálom!
Az enyém működik rendesen. A vonalzó előtti képet nem tölti be rendesen? Szívesen megcsinálom!
Nagyon jók a képek! Nagyon helyes Bencus! A pilótakekszes kép, pedig isteni!

Lucuzs!
Nagyon örülök, hogy minden rendben van! Nagyon ügyi voltál! A vérezgetés miatt ne aggódj, az a végeredményt nem befolyásolja!
A pozitív gondolkodás nagyon fontos! Csak így tovább!
Mega-giga drukkok neked!

Képzeljétek tegnap apa meg akarta nézni a Sejtjeink című dokut, mert ő még nem látta. Féltem tőle, hogy hogyan fogom fogadni, de végül én is végignéztem vele. Képzeljétek én nem sírtam el magam, a páromnak viszont többször könnybe lábadt a szeme! Úgy imádom őt! Tudjátok, hogy végül nagyon jó hatást gyakorolt rám a film! Az ő küzdelmük, és sikerük, még több erőt adott nekem!
A merionaltól kezd nőni az alhasam. Ti is jártatok már így?

rodina74
 
 


Rodi,
köszi, majd a lombik előtt megkérlek, jó?
merionaltól nekem nem nőtt a hasam, vagy nem vettem észre, mert amúgy is óriási :oops: :oops: . HOgy megy a magadba bökés? Nem rossz??? Én eddig csak penes szurit adtam, az semmi volt, de igazi tűűűűűűűűűűvel... - ahhhh nagyon bátor és ügyes vagy!!!!!!!!!
Nagyon kedves párod van!!! Én se sírtam, de ledöbbentett rendesen, nagyon megérintett érzelmileg :cry:

Lucuzs,
a vérzés jó is lehet. Nekem a lombikkor mondta a doktornő, hogy picit vérzek, mert felsértette a méhszájat, de ez ilyenkor sűrűn előfordul, mert nagyon vérbő a méh - de annak is kell lennie ilyenkor hogy befogadja a piciket, szóval hajrá!!!!!!!!!! Nagyon ügyesek vagytok!!!! SIEKRÜLNI FOG!!!!!!!!!!!!!

Rodi,
köszi a dicsiket!!! Bencus mikor először kapott pilótát, Apja megkérdezi, no Bence tudod-e hogy hogyan kell enni. Erre Bence ránéz és szétcsavarja a pilótát, majd elkezdi nyalni le róla a csoikt :lol: :lol: :lol: az autóban is ezt gyakorlota, akkor volt másodjára pilóta a kezében (egy darabig utoljára is - elég spártaian etetjük szegényt, ami az édességet illeti :shock: :oops: )
Vendég
 


Nati
Budaőrsön van a Dévay,nekem azt mondták. Ha így van akkor tényleg hamarabb mennék oda, mint bebumlini Pestre.


Rodi
Tényleg gáz a doki? Akkor nem megyek. És egyébként se megye, mert pihenőt tartok, mert teljesen tanácstaln is vagyok, hogy mit csináljak, hová menjek.

Luczus akkor majd küldöm a privit újból.

Annyi mindent akartam írni, de megzaartak és elfelejtettem.

timejka
 
 


Natikám!

Presze, hogy megcsinálom majd! Csak szólj!
Az ovitrellet is én szúrtam magamnak, hát ezt is. Nekem már meg se kottyan!

A filmet én már régebben láttam, amikor a tv-ben vetítették. Szóval majdnem mindenre emlékeztem, bár, hogy már érintett vagyok, kicsit más szemmel néztem. Arra emlékszem, hogy akkor sírtam, mert sajnáltam őket. Most a bátorságukat és a kitartásukat csodáltam!
Egyáltalán nem bántam meg, hogy megnéztem!

Most éppen paradicsomos tonhalas tésztát eszem. Azt mondták, hogy a tonhal jó hatással van a mnyh-ra és a tüszők növekedésére! Elég jó lett!

rodina74
 
 


sziasztok!

Lucuzs!
remélem, ügyi volt ma a doki. Tapassz minden erőddel! :wink:

Nati!
Mennyire tündéri, amikor apijával áll fürdőköpenyben. Jajj, zabálni való. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejka!
Nem elbizonytalanítani akartalak. Van egy fura modora, kicsit nyers, de a lényeg az, hogy bízzál benne, ha hozzá akarsz menni. Ezt a topikban is leírják a lányok, de csak tájékoztatásul írtam le, nehogy meglepődj, ha mész hozzá! Pl. Velem nagyon kedves volt, még röhögtünk is!

rodina74
 
 


Nati!

Én megint fogytam 1 kg-ot, annyira elegem van, nagy nehezen feltornászok 1-et, aztán 2 meg lemegy. Most éppen megint 46 kg vagyok. Pedig híznom kellene mert ezt ígértem Tüűnek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Rodikám! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Csinálok egy jó forralt bort, mert nagyon fázok. Mindjárt jövök.

Kér valaki? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én üldözlek el benneteket? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én inkább egy jó pohár, száraz vörösbort kérnék! Lehet?

rodina74
 
 


Sziasztok,

nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat Danika nevében is :lol:
Szülinap tegnap volt tartva 22 vendéggel, nagyon elfáradtam, még ma is azt hevertem, igazán holnap tér vissza a rend, akkor több időm lesz és részletesen beszámolok, majd válogatok a millió fényképből is ami készült.

Addig is puszi mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!

Danikának nagyon boldog születésnapot kívánok!
Bocsánat, hogy nem figyeltem erre eléggé oda! :oops:

rodina74
 
 


Moncsim!

Én is nagyon boldog szülinapot kívánok a Dancsi bébinek!!!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi, Bikfy,

nagyon szépen köszönjük. :lol: [/b]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok lányok!

Bocs, hogy ilyen sokáig nem jöttem, kicsit rendbe kellett szedni a lelkem, meg a munkahelyen is sok munka volt, itthon meg várt egy beteg férj... De szerencsére ma már tudott menni dolgozni a drága! :)
Köszönöm, hogy hiányoltatok, és bocsánatot kérek, hogy ilyen sokáig nem jeleztem semmit sem, röstellem, és sajnálom, hogy így alakult. javascript:emoticon(':oops:')

Lucuzs!

Nagyon-nagyon drukkolok neked, látom, sikerült szép mnyk-t is növesztened! Csak pozitívan! A vérezgetés most még nem jelent semmi rosszat, nyugi! :)

Rodi!

Olyan jó, hogy kezdődik újra neked is az inszem, már alig várom! :)
Látom, próbáltad kicsit rendberakni az elkeseredetteket, köszi. Kell az őszinte szó. Jól esik a bátorításod. Én most azon gondolkozok, hogy elmegyek egy pszihológushoz, hátha sikerül úgy helyretenni egy-két dolgot. Azt érzem, hogy mindennél fontosabb a baba, és közben lehet vannak rejtett félelmeim, én is aggódok néha azon, hogy nem fog összejönni.

Nati!
Bencus nagyon édes! Sajnálom, hogy hasfájás árnyékolta a pihenést! Remélem, jövőre már a kistesót fogja babakocsiban tologatni ez a nagyfiú!

Danikának és Buminak boldog szülinapot kívánok én is!

Beze!
Sajnálom a mensis görcsöket pe-kor. Nekem csak a mensi első-második napján van egy folyamatos enyhe görcsölés, "morajlás", és érdekes, mert olyankor mindig éhesnek érzem magam...
Lexike annyira édes!!! Nagyon jó képeket csináltok!

Bikfy!
Ezek a képek! :)
Mi nem tartjuk a Valentin napot, hanem házassági évfordulót ünneplünk február 14-én... :) Így tegnap mentünk étterembe. És ilyenkor mindig szeretem, hogy fel van díszítve az étterem piros szivecskékkel, így kicsit úgy érzem, hogy ez nekünk van. :)
Nagyon örülök, hogy éppségben hazajöttél a síelésből. REndbejött már a térded?
SAjnálom a negatív gondolatokat, de látom, Rodi már összefoglalta a lényeget, hogy szabad feladni, meg kell rázni magunkat, és menetelni tovább!

Bumi!
Sajnálom, hogy nagy műtét lett a laparból, de jó, hogy sikerült mindent rendbetenni. Hogy érzed magad? Hogyan tovább? Most otthon pihensz és gyógyulsz?

Monic!
Gratulálok, szép nevet választottatok! Akkor kiderült, hogy kisfiú?! :) Szuper!

Timejka!
Miért mondja azt a dokid, hogy
Tök jó, hogy elkezdtél sportolni. Nekem is kéne, csak olyan nehezen szánom rá magam. :( A te felfázásod is elmúlt, ugye?

Babicsek!
Hogy vagy? Helyrejöttél a felfázásból? Te hogy állsz most? Új ciklus kezdődött?

REmélem nem hagytam ki senkit, nem szeretnék senkit magamra haragítani. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kikinda79 2010.02.15 21:49-kor.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!

Jöhezt a forralt bor, már úgy átfagytam a gépeléstől. Lefagynak az ujjaim. :( Tudnál küldeni nekem?
:oops:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sehol senki? :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Monic! Utólag én is boldog születésnapit kívánok Danikának! :lol:

Nati! A fiad gyönyörűséges!!! :lol:

Kiki! Dejó, hogy végre jelentkeztél! :D Most akkor hogyan tovább?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki!

Jajj de jó, hogy vissza jöttél!!! Lassan újra együtt lesz a nagy csapat! :wink:

Forralt bort mind megittam. Bocsi. :oops: Holnap? Akkor is iszok egyet, mert nagyon finom lett.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Megyünk tovább, lombikra! :) Képzeljétek, kiderült, hogy a doki már decemberben beírt minket lombikra (már akkor is mondtam neki, hogy nem szeretnék több inszemet), így áprilisban jöhet az első lombik! Már nagyon várom! De addig remélem kitaposod előttem az utat egy pozitív teszttel! :) Meg Rodi, meg egy-két spontán baba!? ;)

Bikfy!
Holnap későn jövök, de szívesen iszok veled. :) A férjem ugysem szereti, egyedül meg nem iszok... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Dejó! Ez szuper!!! Április mindjárt itt van!!! Hajrá lombik!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki!
Jaj, de jó, hogy jöttél! És pozitív a hangulatod! Ennek is nagyon örülök!
Húúú, április, tényleg mindjárt itt van! Hajrá!

Lányok jön a tavsz, jöjjön a babaeső is már végre!
Lucuzs!- Kezdhetnéd! Jó? :wink:

Tegnap a tv előtt elájultam! Mostanában nagyon rajtam van az alhatnék! :oops:

rodina74
 
 


Sziasztok!

Nati drága, el vagyok ájulva a kis vejemtől, nagyon szép!!! :D Az anyósa is fantasztikus, és látom, már most szeret főzni! :D

Kiki, örülök, hogy ismét jöttél, hiányoztál. Köszönjük a dicsiket, a képeket én csináltam.
Hajrá lombik, én is az áprilist néztem ki magamnak, hogy összehozzuk a kisöcsit. :oops: Na jó, később is jó, de Lexivel is áprilisban fogantam.

Bikfy, forralt bor nekem is jöhet. :wink:

Lucuzs, drukkolok nagyon!!!!!!!++++++++++

Rodi, 8 nap múlva kismama leszel, de jó!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is az áprilist néztem ki magamnak. De jó is lenne!

Forralt bor este mindenkinek repül. Tegnapi szuper lett. :wink:

Képzeljétek, eddig nézegettem Arszák blogját, hát érdekes. Fene tudja miért, de nem tudtam abbahagyni az olvasását. Láttátok már?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, én nem. Érdemes?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Azt nem tudom, hogy érdemes-e, de érdekes.

Ilyen egy mi fajtánk, ha megborul. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Aha, értem. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Azért érdekes, mert bár ez az eset napvilágra került, ki tudja hány olyan ember van még ebben az országban, aki hozzá hasonlóan gondolkodik.

KépKépKép
bikfy
 
 


11-re megyek dolgozni, de azt sem tudom, mit vegyek fel. Már utálom a meleg göncöket, de kint meg olyan hideg van.

Szerintetek lesz még idén tavasz? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lassikán mennem kell, délután jövök. Addig írjatok jó sokat!

Kép


Jó hírem, kezdek lassikán kilábalni a depiből. Tegnap voltam nőgyógyászomnál, de mire odaértem, már nem rendelt. Csütörtökön újabb próbát teszek. Tudni akarom, mit mond, merre lépjek tovább.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok

Rodi,

látom, kezdődik az inszem. Jó látni, hogy megint zajlanak az események.
A Sejtjeinket mi még nem láttunk, ellenben valalmi hasonlót igen és a férjemmel mindketten megkönnyeztük.

Kikinda,

örülök, hogy jelentkeztél!

NAti,

nagyon jók a képek, igazi gyerekcsodaországban voltatok. Ennyi játékot... Látom a kisfiad nagyon élvezte.
Azt hiszem megjegyzem magamnak ezt a helyet, érdemes lesz nekünk is ellátogatni oda.

Bumi,

sajnálom, hogy komolyabb műtét lett a laparból. Endometriózisnak aztán jó nagy volt amit kiműtöttek

A szülinapi buli nagyon jól sikerült, Danika nagyon élvezte a tömeget, egyedül akkor sírt ha anyukám megfogta, pedig amúgy őt imádja a legjobban, hisz nála még éjjel is megalszik. Nem tudom mi történt vele :?
Minden ajándék nagyon tetszett neki, nevetve és tapssal fogadta az ajándékokat, mindennek nagyon örült, annyira aranyos volt. Barátságos és nevetős volt végig, mondjuk ez annak is köszönhető, hogy a vendégek érkezése előtt sikerült egy nagyot aludnia.

KApott hatalmas dömpert, kukásautót, homokozó tálcát homokozó felszereléssel, kismotort, nagy plüsskacsát ami hápog, centit amin a magasságát lehet nézni, fürdetőt, a mamám két kardigánt és egy mellényt kötött neki, és még ezen kívül rengeteg ruhát.

Képeket is mindjárt teszek csak még le kell kicsinyíteni. :lol: :shock:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic, képek? Tényleg jók az ajándékok, nekem is tetszenek. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mennem kell, tündérke türelmetlen, majd még jövök.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szóval, jöjjenek a képek, raktam néhány régebbit is amit még nem láttatok:

a Boni mami-féle gyerekzenéket hallgatom a számítógépen:
Kép

szeretem a krumplis tésztát:
Kép

sokat nevetek:
Kép

babaúszáson a bukfenc után:
Kép

esti fürdetés:
Kép

apa féltett autós újságját olvasom:
Kép

megint nevetek:
Kép

nekem is van alattvalóm akit tologathatok:
Kép

és akkor szülinap:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: