Új privát üzeneted érkezett!

Angie drága, mérhetetlenül sajnálom, erre tényleg nincsenek szavak.
Ha jobban leszel gyere, mi várunk itt téged.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Szilvi, gratulálok. Örülök, hogy veletek minden rendben. Éljen :lol: :lol: :lol:

Sucer, mennek a drukokk neked, hogy minden jól alakuljon továbbra is++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Laptető :wink:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri,
nagyon köszönöm, minden rendben lesz, ebben biztos vagyok! Nem lehet másképp! :)

Szilvi,
nagyon örülök, hogy hallottad-láttad verni a pici szívecskét! Én hiszek az olyasmiben amit írtál, biztos Édesapád küldte hozzátok ezt a kis lelket! Vigyázz magadra, pihenj és gondolj a jóra!

Angie,
várunk vissza, még egyszer nagyon sajnálom! :cry: Meríts erőt Szilárdból és a férjedből, ők segíthetnek neked, na meg mi is veled vagyunk!

Szép napot lányok, vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 

 
 

Sziasztok,

hoztam nektek pocakfotót, mai, friss. Ilangocskával az 5. hónapban volt ekkora pocim. Jó-jó tudom nem óriási, de az én mínuszos hasam után ez egy dinnye :roll: :roll: :roll:

lehet, hogy mégse küldöm, nem csinálja a bnet.... :? :evil:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Lányok,

bocsi , de bnet nem csinálta meg, nem értem miért, nekem most a feltöltés egyáltalán nem megy. Majd lehet később megpróbálom. :evil: :evil: :oops:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer, tedd fel a közös fotótárunkba, oda biztos menni fog :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Angie,
nagyon sokat gondolok Rád, erőt, kitartást kívánok Neked és tényleg meríts erőt a családodból!van egy gyönyörű kisfiad!az máris maga a csoda!

Szilvi, szuper, én is hiszek az ilyesmiben, biztosan közben járt Édesapád a jó ügy érdekében! :D

Sucer, hol az a fotó, kíváncsi vagyok! :D

Danyuci, Lina, milyen az élet 2 gyerkőccel?Rátok is sokat gondolok! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


ZsigaCsigaáradat!



imádom a bocisajtot Kép sapiban Képanya nyomdokaiban! Képekkora vagyok már Kép ZsebiZsigi Kép csak szép Képiszom Kép egy kis alkotásos baleset Kép majd én megmutatom...Kép
téli táj az ablakunkból Kép Kép
Vendég
 


Jó reggelt Lányok,

megpróbálom innen a munkahelyemről!

Kép

Boni,
nagyon szép kis gyerek Zsiga, hihetetlen édes és milyen kis kreatív :) .

Kri,
nem tudom, hol van a közös fotótár. Elküldöd nekem?

Szép napot! :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer szép kis pocak!

KRi tied volt a leptető :wink:
Vendég
 


Boni,
az "ijesztő" az, hogy még csak a 14. hétben vagyok és ekkora. Elképzelhető hogy most sokkal nagyobb pocakom lesz mint Ilanggal?
Vele 5 hósan volt ekkora pocim....

Kri,
tényleg, laptetőőőőőő :wink: :wink:

Angie-ról tudtok vmit?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


hát mondják,hogy a második gyereknél előbb látszik.. de szerintem nem feltétlen lesz nagyobb pocid..
Vendég
 


Sziasztok!

Angie
Én is nagyon-nagyon sajnálom ami történt. Hatalmas ölelést küldök.

Sucer
Tényleg nagyon szép poci.

Boni
Nagyon tetszik a Zsiga csiga áradat. Nagyon aranyos kis kopé a kicsi fiad.

Szilva72
De jó hogy ilyen jó híreket hoztál. Az ismétlésről már lecsusztunk. De Anyukám szülinapján még meglehet ami okt. 12-én van.

Moti
Gyönyörű vagy a fotokon.

Kri
A táblázatba az adatok legközelebbre: 33, 2009. május, A többit később.

És tegnap Valentin nap alkalmából sikerült egy halvány 2 csíkosat csinálnom.Bár öszintén már pénteken is csináltam egyet és azon is kettő csík volt de annyira halvány hogy vagy 10-szer megnéztem hogy csak képzelem vagy tényleg ott van. De a második már erősebb lett.

Többiek?Mennek a drukkok++++++++++

Üdv Piroska

Kép
Kép
pimpa3
 
 


Sziasztok!

Angie!
Még mindig alig akarom elhinni... annyira sajnálom.Remélem ma már picit jobban érzed magad. Bementél dolgozni, vagy a héten otthon maradsz táppénzen?? Kép egy nagy ölelés innen a távolból.

Boni!
Nagyon jó ez a Zsigaáradat. Nagyon édes Zsigacsiga. Eleven kisfiúnak néz ki. :wink: :wink:

Sucer!
Szerintem nem tűnik nagynak a pocid, inkább olyan kis helyesnek, nagyon csininek.
A fotótár itt: https://www.google.com/accounts/Service ... ssive=true
Kri az előző oldalon leírta a felhasználónevet és jelszót.

Piroska!
Akkor csak nagyon halkan, GRATULÁLOK!!!!!!

Csajok!
Én holnap megyek délután dokihoz. Szorítsatok!!! Én annyira szarul vagyok, az előbb kétszer is kidobtam a taccsot, úgy, hogy remélem minden rendben lesz nálam.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Piroska :lol: akkor mennek a drukkok hogy minden rendben legyen :wink:

Annamari drukk a holnapi vizsgálathoz!
Vendég
 


Piroska, mennek a drukkok :lol: :lol: :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni, édes Zsiga nagyon :lol: :lol: :lol:

Sucer, nagyon helyes pocid van. Irigy-irigy :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Piroska, Annamari mennek a drukkok!!!

Jaj de aranyos a kisfiad Boniko, nagyon szépek a képek :)

Sucer ! Tetszik a pocakos fotó :D

Moti! Te hogy érzed magad?Pihenj sokat!

Angie! Nagy ölelés!!!!!

Szilvia!Mi van a melóval? És Te hogy vagy? :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, mi is. Minden oké, ha így maradna a dolog összetenném a két kezem, most is egyszerre alszanak...éjjel 12 órát durmoltak, Boróka csak 3 óránként kelt enni és egyből szunya, semmi fenékrázás...stb.
Ma kitakarítottunk, Apa remélem megörül neki, imádja a tisztaságot...Eddig jól vesszük az akadályokat, Gabim megint fogzik, beteg, mint mindig, kistesót nagyon szereti, folyton simogatja és puszilgatja...
Képet nem tudtam picasára feltenni, mert valamit telepíttetni akar velem, de telepíteni meg nem engedi...ilyenkor mi van???
Kinek küldhetem át a képeket, aki szívesen feltenné???Csak egy emailcímet adjon...
Olvasni mindig olvaslak benneteket, csak írni nem igazán tudok mit...mert kicsit most mások a dolgok...de ez teljesen természetes, Ti babákért izgultok, én meg értetek szorítok...
Majd néha benézek...
Mindenki vigyázzon magára !!!

ANGYALKÁNAK PUSZI ÉS ÖLELÉS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danyu
danyuci
 
 


Azok a bukták azért megmozgatták a fantáziámat...olyan éhenkórász vagyok...ja kettőt etetek, Gabim is ismét anyatejes lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, angie törölte magát a babanetről... sajnálom nagyon.

szilvi: Neked gratulálok a jó eredményekhez!

Annamari: holnapra mennek a drukkok! Rókakoma befejezhetné ténykedését...:D

Piroska:
halk gratula a kétcsíkoshoz!

boni: Zsiga nagyon cukkancs! Kedvencem a közös képetek!

sucer: szép poci! Én is-én is!

Mennem kell, felébredt picikém.

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Drága Angie!
Ha olvasol: Nagyon sajnálom ami történt. Részvétem.
Nem tudom mért történik ilyen velünk.
Pihenj sokat és ölelgesd a világszép fiadat.
Ha túlleszel mindenen mi visszavárunk.
franci
 
 


Sziasztok!
Szilvi! Örülök, hogy a kicsi Pötty pici szíve dobogott. Apukád vigyázz rátok.

Annamari! Gondolok rád holnap. Róka koma biztos nem hazudik.

Piroskának nagyon halkan gratulálok a két csíkhoz.

Danyu! Kíváncsi lennék Boróka fenékrázására. Gabi bepótolja ami kimaradt. :D

Második babánál sokkal hamarabb elkezd nőni a pocak. Van olyan akinél nagyobb is lett. Nekem 9 hetesen nagyobb volt a hasam mint Gergővel 5 hónaposan. Nagy öröm hogy nő a poci, de sajnos az elején nehéz eltakarni.

Kicsi Gergőm takonykóros, és sajnos be is lázasodott. Viszont olyan jó kisfiú volt ma, hogy már furcsa is volt. Szót fogadott, nem hisztizett. Vasárnap az udvaron még a szomszéd csajokat püfölte.

Jó éjt Mindenkinek!
franci
 
 


...most bocsika, hogy név szerint nem írok senkinek...csak bemásolom a másik topikomba írt szöveget, s megyek is fekükdni...

Illetve Annamari!! Holnapra drukk ezerrel!

S Piroska! Neked is drukkhegyek, hogy tovább erősödjön az a második csík!!

Lányok!
Mindenkinek köszönöm a "velem örülést", de azt hiszem, hogy még egyenlőre mindig van miért izgulnom...ma piros lett a papír, rohantam is dokihoz (persze nem a sajáthoz)..sürgősségin nem csináltak SEMMIT (konkrétan volt egy vérnyomásmérés és egy beszélgetés egy dokival, aki közölte, hogy itt nincs UH készülék, s ilyen esetben csak előrehaladottabb terhességnél csinálnak UH-t)...annyi, hogy akkor már nem volt semmi színes váladékom...mert nem nevezném vérnek, hanem piros színű váladéknak, amit láttam ....de végül kikunyeráltam a dokitól, hogy vigyen át a rendes rendelésre, s ott újabb 3/4 óra várakozás után (összesen három órát vártam) bejutottam egy másik dokihoz, aki kézzel is vizsgált, nem talált vért odabent, s Uh-n láttuk a Picurkánkat, aki szombat óta 0,59mm lett, s persze még mindig szépen ver a szíve...semmit nem mondott,csak annyit, hogy valószínűleg a méhnyakaból jön, mert látja, hogy volt konizációm.....mondjuk hülye vagyok, hogy nem kérdeztem, hogy 5 és fél év után ez hogyan hathat most.....de annyira örültem, hogy minden ok, hogy nem kérdeztem...most pedig azt hiszem, hogy megint kezdek barnázni. De nagyon bízom a Kicsikénkben....s ami nagyon nehéz, hogy Marcus mellett nem tudom, hogy mi a helyes viselkedés, azaz mennyire fogjam vissza magam, mert ugyebár neki nem lehet megmagyarázni semmit.....most Anyu nagy segítség, sokat levesz a vállamról, de közben meg annyira hiányzik, hogy én Marcizzak...bár egyik doki sem mondta egyszer sem,hogy feküdjek, vagy hogy ne emeljek....

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi a sok pihenés csak jót tesz! nekem is volt többször hasonló, egy hétig feküdtem kórházban is.. de aztán elmúlt..

illetve javaslom a Magne b6ot napi 3*2 vagy egy magasabb magnézium tartalmú dolgot..nem tudom ott mit adnak..

szóval ahogy teheted pihizz! jó hogy anyud ott van!

Lillaanyu gyere majd gyakrabban :lol:

Angie sajnálom, hogy úgy döntöttél kilépsz, de megértem .remélem ha lelkileg jobban leszel visszajössz közénk!

Danyu örülök,hogy jól telnek a hétköznapok! :lol: nekme küldheted a képeket, nincs meg mail címem?
Vendég
 


Sziasztok!

Annamari, nagyon drukkolok, majd gyere és mesélj!

Boniko, nagyon édes fiad van, meg kell zabálni! Nem lesz gond a csajozással, már most látszik. :wink:

Angie, nagyon sajnálom, ha úgy döntesz, visszajössz, mi szeretettel várunk!

Sucer, szép pocid van!

Danyu, édesek lehetnek a gyerekek, örülök, hogy jól vagytok!

Szilvi, tényleg nem ártana, ha minél többet pihennél, nekem szigorúan feküdnöm kellett. Az emelgetést is jó lenne mellőzni egy ideig. Szurkolok nagyon!!!

Évi, boldog névnapot Lilla kislányodnak!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Drága Angie,
nagyon várunk vissza! Ha készen állsz, gyere, segítünk amiben tudunk! :(

Annamari,
mennek mára a drukkjaim! Gyere és mesélj, mi volt!! :)

Lányok,
nagyon köszönöm a poci dícsérteket! :D

Szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Danyu,
de jó, hogy jelentkeztél és minden rendben!!! Nekem is küldheted a képeket csak most kicsinyíteni nem tudok, így ha eleve piciben küldöd fel tudom tenni. Email: rhajdu76@gmail.com

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Elég rég jártam erre...de úgy látom nem hiányoztam :( :( :( :( :(

Elég zsúfolt napjaim vannak/voltak..farsang dögivel,állandóan kell valamit intézni..stb...

Most olvasom mi történt Angie-val :( :( :( :(
Annyira de annyira sajnálom..sajnos igazán át tudom érezni mert az utóbbi 6 hónapban 2x is átéltem és iszonyat lehet...de arra bíztatom h ne adja fel mert ő is erre bíztatott engem akkor amikor nekem kellett a bíztatás nagyon!!!

Valaki nem tudja esetleg az e-mail címét?Mi nagyon sokat priviztünk egymással és szeretnék most is írni neki...hátha tudnék lelkileg segíteni.

Szilvi!

Neked meg nagyon drukkolok!!!

Annamari!

Látom te is ok!!Helyes!!!!

Nekem múlt héten volt a pé-m...amit lehetett megtettük apával..majd meglátjuk.Ez volt az első próbálkozós hónapunk a műtét és a gyogyik óta.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


PAnni sajnos egy nagyobb társaságban előfordul hogy nincs kihangsúlyozva mindenki.. én se tudok mindig jönni, így vannak összeszokottabb emberek, de azért ha jövök mindig kedvesen fogad mindenki :wink:
dobsz farsangos képeket? remélem hogy a kicsi lelketek hamar beköltözik pocakba és veletek is marad! +++++
Vendég
 


Hát, én is jelentkezem.Bocsánat, hogy sokáig nem voltam, de o, azaz nulla időm van.Néha olvasgatlak titeket, de bennem is az van, mint Danyucinál: most egy kicsit másról szól az élet, mint nektek, és sokszor nagyon nehéz lenne bekapcsolódni.

A babát-váróknak gratula, és sok egészséget kívánok!!!

Danyuci!Még nem is gratuláltam!!!!!Sok boldogságot!!!!Hja, az első két hétben még nálunk is gyönyörűen aludt Tulipán...de aztán... :wink:

Moti: írtam privit, megnéznéd?

Teszek fel egy-két képet.

Kép fürcsi

Kép tesók

Kép

Kép

Kép
linus
 
 


egy kis off Csajok eladósorba került a babaközelben oldalon vásárolt
mei tai kendőm.. ha valakit érdekel irjon privit !

http://www.teszvesz.hu/item910453826_me ... andek.html

Lina gyönyörűek vagytok!!!! mekkora a szerelem! :lol:
Vendég
 


Hahó!

beze: köszönjük a köszöntést! Nagyon aranyos vagy!
Nemsokára átjönnek szüleim, meg ma korábban várjuk haza az Uramat, így együtt ünnepelünk. Hétvégén majd a többiekkel is.

Mellesleg mostanában annyira hisztis és akaratos a kislányom... Elég nehéz vele. Most szunnyad, szerencsére az alvással nincs gond. Csak az enyémmel...

Megyek, tanulok egy kicsit míg alszik. Még este jövök!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Lina,

válaszoltam az üzire!!nagyon szépek agytok, TUli tiszta Te vagy!!
DAnyu, de jó, hogy ilyen mázlid van agyerkőcökkel!!!!!


Mi kikapcsolódásképp ma megjártuk a Bethesda égési osztályát BOldival......tegnap este megfogta az olvasólámpa égőjét.szóltam, hogy ne, persze csak azért is.3 órán keresztül sírt szegény, mi meg vele.elláttam, ahogy a mentősök tanították.reggel viszont a férjem már annyira kész volt, hogy kérte, vigyük be kórházba megnézetni.
egy rettentően unszimpatikus doktornőnél voltunk, megváratott minket 1.5 órát, mialatt kint cseverészett a többiekkel......
de ez nem is számít, hála IStennek nincsen semmi baj.nem is csináltak vele semmit....éjjel meg már voltak jóslófájásaim, gondolom, az idegességtől......most megyek is, pihenek egy kicsit, teljesen kimerültem idegileg.....

KépKépKépKép
moti
 
 


Boróka és Gabó :lol: gyönyörűek!

Kép Kép Kép Kép Kép

Lillusnak Boldog névnapot! :oops: :lol:
Vendég
 


moti örülök,hogy nem komoly az égés :cry: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a drukkokat!!!!! :D :D :D :D
A dokinál minden rendben volt. 27 mm-es szabályos petezsák, életjelenségeket mutató magzattal. cr: 13mm.

Panni!
Én hiányoltalak!!!! Elküldtem Angie elérhetőségét priviben.
Akkor hamarosan te is jöhetsz a 2 csíkos teszttel. Drukk-drukk

Linus, Danyu!
Nagyon édesek ezek a gyerekek. Zabálnivalók. :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi!
Lillusnak nagyon boldog névnapot!!!!!!
Kép

Moti!
szerencse nem lett nagy a baj. Az a baj, hogy a gyerekek addig nem tudják, hogy ne nyúlj hozzá, mert meleg, csak, ha már megtapasztalta. Sajnos nálunk is így volt, csak nálunk a főzőlapot fogta meg Levente.

Sucer!
Van még hányingered????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szilvia!
Nem lesz semmi baj, csak ahogy a többiek már mondták, pihenj, pihenj, pihenj!!!! Jó, hogy anyukád ott van, tud segíteni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Linus, nagyon szépek a gyerekek!

Moti, örülök, hogy nem lett komolyabb baj, pihenj sokat, és vigyázz magatokra!
Lexi a kályhaajtót fogta meg, de szerencsére csak egy pillanatra ért hozzá. Hiába mondtam, hogy ne...

Annamari, jaj de jó, tudtam, hogy nem lesz gond!!! :D
Angie elérhetőségét elküldenéd nekem is? Köszönöm szépen!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Linus, Danyu nagyon édesek a gyerkőcök.

Annamari, nagyon örülök, hogy minden rendben. Szorítottam értetek.

Panni, hiányoztál, jó hogy jelentkeztél. Mennek a drukkok a két csíkért :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lillusnak, nagyon boldog névnapot.

Szilvi, pihenj amennyit csak tudsz. Nem lesz semmi baj. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Moti, örülök nem lett komolyabb sérülése a gyerkőcnek.

Sucer, hogy vagy?

Egész jól állunk az elválasztással, már csak 1x szopizunk az esti elalvás előtt. Egyedül alszik el Zsombi és átalussza az éjszakákat. Kint van a 16. fogunk is jupi :lol: :lol: :lol:
Hétvégén elmegyünk kicsit velneszelni, már alig várom.

Babásodásra fel!!!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Angi! Nagyon sajnálom h elmentél, de bízom benne h vissza fogsz találni hozzánk! Mi várunk rád!!!

Annamari! De jó h minden rendben!

Danyu, Linus! Nagyon szpek a gyerkőcök!

Szilvi! Ne aggódj és pihenj sokat! Már amennyit csak tudsz!

Piroska! Nagyon halkan, de hatalmas gratula!

Lillusnak nagyon boldog névnapot!!!

Múlt héten megvolt a bölcsiben a farsang, Petra cica volt. Annyira édes volt, nagyon várta, persze még nem igazán érti h mi volt ez, de tetszett neki nagyon. Amikor mentem érte, bekukucskáltam az ablakon és cicafülekkel ült az asztalnál és úgy ebédelt. Azt hittem megzabálom.

Itt is van az én kis pocakos farsangi cicám:
Kép Kép

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kri! Wellnessért irigy-irigy! Én meg úgy néz ki mehetek anyósékhoz. :twisted:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Annamari!

Klassz hírek,szuper!!!!!

Tudom én hogy hiányoltatok :wink: :wink: :wink:

Köszi a címet!!

Te most hogy leszel?...úgy értem hamarosan lejár a gyes-ed...kiveszed a szabijaid a postán ?Mert én is ezt tervezném..tudod egyszer már beszéltünk erről...vagy táppénz?De az nagyon nem éri meg...már csak a fizu 65% és abból számolják akkor a gyed-et is.

Teri!

Édi a kiscsajszid :wink:

Remélem hamarosan csatlakozhatom a zebrás brigádhoz :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Pruci!
A cicafülek nagyon tetszenek, olyan kis bájos a kislányod :)
Linus, Danyu!
HÁÁÁÁÁÁÁÁÁt irigykedve nézem a képeket, gyönyörűek vagytok :) É
Én is irigykedem a wellnesért, remélem jövőhéten nekünk is összejön, bár apával most elég gyenge a kapcsolat... :(
Lányok!
Lehet olyan hogy a szülés utáni depresszió esetleg most jön ki rajtam?
Beze! hogy álltok az elválasztással?
Kri! Ti viszont már nagyon ügyesek vagytok!!!
Nekem még nem volt szívem elkezdeni.Holnap este megyek dokihoz, kíváncsi vagyok minden rendben van e

Kép
Kép
maryka
 
 


panny! Egyszerre írtunk! :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Teri, nagyon édes Petra :lol: :lol: :lol:

Maryka, nekem se nagyon volt kedvem az elválasztáshoz, de tesót szeretnénk és már csak ez volt az akadálya. Zsombikám még vígan cicizne :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

boni: köszi a köszöntést! Egy kérdés hozzád: Zsigusz mivel szeret játszani? Hogyan szoktál vele foglalkozni? Mostanában Lillust nem érdekli semmi. Dobálja szana-szét a játékait, leülök vele rajzolni, gyöngyöt fűzni, építeni, stb.... kb. 3 percig elvan, aztán ennyi. Úgy veszem észre, unatkozik. Elpakoltam egy csomó játékát már hogy mindig legyen neki új, de ez sem használ.
Ötletek jól jönnének!!!

Annamari
: névnapi köszöntést köszönjük! Gratula a jó hírekhez!

kri: Neked is köszi a köszöntést! Szupi, hogy Zsombi ilyen jól viszonyul az elválasztáshoz. Szerencsére ezzel nálunk sem volt gond! Fogakhoz gratula, már csak 4 van hátra... Éljen a közös wellness hétvége!

Teri: Petra-cica nagyon édes!!! És Neked is köszi a névnapi jókívánságot!
Kiscicád jól érzi magát a bölcsiben? Könnyen beszokott?

Csajok, egyenként megköszöntem a köszöntést, mert olyan jól esett hogy gondoltatok ránk!
Én már érzem, hogy piri-anyó hamarosan meglátogat (csütörtökön kéne érkeznie). Ebben a hónapban esély sem volt, mivel ugye apával nem volt valami felhőtlen a viszony...Nade majd a következő periódusban!!!

Jó éjt mindenkinek!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Még azt akartam kérdezni, hogy boni, hogy van a nővéred?

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Jó reggelt!

Egy kis kávé?
Kép

Sucer! Nagyon helyes kis pocid van!

Évi! Petra imádja a bölcsit. A beszokás kemény dió volt... Először nagyon tetszett neki, aztán amikor rájött h nem az van amit akar, akkor már nagyon nehéz volt: állandóan sírt, nem akart menni. Az alvás volt az igazi kihívás a gondozónéniknel... Nem tudtak vele mit csinálni, m annyira ellenkezett. Volt h az ágyra ráborulva elaludt, gondolták h ok, most fel lehet rendesen rakni az ágyra és ahogy megmozdították, újult erővel elkezdett ordítani. Volt olyan nap h 2 órán keresztül próbálkoztak vele sikertelenül. De végül beletörődött és onnantól kezdve nagyon szeret menni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kri az augusztusi babás fórumon több kismama még szopiztat! :wink: de ha le szeretnéd szoktatni, akkor remélem ügyesek lesztek!


Lillaanyu hát szerintem ez egy életkori sajátosság.. Zsigabiga is mostanában kevesebb türelemmel és érdeklődéssel viseltetik az egyébként kedvenc játékok iránt.

mostanában nagy kedvence a felezős kirakó
http://fakopancs.hu/allatos-felezo-puzzle-p-788.html
gyurma,
a mágneses rajztábla,
műanyag edénykészlet, teáskészlet
a fogantyús kirakók! ezekkel le tudom kötni.. imád négykézláb fogócskázni,állathangokat utánozva, és labdát dobálni..

illetve szeri a könyveket lapozgatni

néha előkerülnek a kis autók is, akkor ki be parkolászik velük, és van amikor az építőkockák is lekötik


de a régi sokáig jól elvan percek tovaszálltak, nálunk is max fél óra..


köszönöm, nővérem túl van a műtéten, tegnap már sikerült neki a "trabanttal" pár lépést tenni.. sajna hőemelkedése még mindig van.. de már talán jobb ...

csajok sajnálom az apákokkal való nem éppen kedves perceiteket! remélem hamar ren0deződik

Pruci A kis bölcsis cicmica naggyon édes!

kávé igazán jól esett! köfike
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Boni, én is tudok jó pár embert aki szopi mellett teherbe esett, de sajnos nekem ez nem fog bekövetkezni. Van egy pajzsmirigy betegségem és emiatt a szoptatás nekem gátolja a teherbeesést. Ez van sajna. Boldog lettem volna ha szopi mellett összejött volna a babó.
Nővérednek továbbra is jobbulást és kitartást kívánok.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?