Új privát üzeneted érkezett!

Na nem jovok egy napig es micsoda porges van itt :roll:

Hazaertunk de meg eletemben nem volt ilyen utam azt hittem lezuhanunk :shock: mar a siras is ramjott es nyugtatot kellett bevennem :|

Remelhetoleg a napokban mar jelentkezem majd mondjuk holnap vgy hetfon addig is legyetek rosszak 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!
Örülök, Bri, hogy hazaértetek, majd gyere és mesélj, nagyon érdekel, hogy mi történt az úton! Húúú, nem irigyellek, utálok repülni! :roll:

Pusz-pusz mindenkinek!

chrissy81
 
 


Szép napot!

Képzeljétek:el vagyunk vágva a külvilágtól!!!Nem tudunk bemenni az 5km-re lévő városba,az összes út le van zárva!!!Hókotrót persze nem láttunk....A szép az,hogy a férjemnek 6-ra kellene menni dolgozni... :roll:

Felétek mi a helyzet??

Bridget

Ezek szerint már itthon vagytok,de jó!Mesélj majd,hogy sikerült megoldani a fagyasztást meg az egyebeket!

Chrissy és Csibuc

Tanujjatok :wink:

Anyci

Örülök,hogy életjelet adtál magatokról,remélem mostmár csak a jó dolgok jönnek.

Lujzi

Tök jó a kanapé,remélem hamarosan avathatjátok is! :lol:

Puszi

Te meg remélem csuklasz a wellnessben,mert mindenki emleget! 8)

Betty

Eszembe jutott:nálunk is akkor jött a baba,mikor rendbejöttünk lakásügyileg...(januárban költöztünk,és szeptemberig mindig volt vmi idegeskednivaló,még ez nincs,az nincs....kész lett a berendezés,festés stb.... :roll: )
Vendég
 

 
 

Milyen
na látod, azt szokták pedig mondani, hogy ez nem jó ómen, hogy előre meg van csinálva, de hát szarom le :lol:
Nem attól függ, hogy megtapad-e vagy nem :lol: :lol:
És nem egytől hallotta, hogy akkor jött össze, mikor kész volt minden :D


Bri
örülök, hogy épségben megérkeztetek...majd mesélj a rázós repülőútról...nem lehetett semmi, ha nyugtatót is kellett bevenni :roll:
Anyagot le tudtátok adni :?:


Puszika mindenkinek, szép hétvégét csajok :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Milyen, én már napok óta azt érzem, mintha nem is egy országban lennénk... Nálunk nem esett. Sőt: olvad. kis szél van. De semmi ilyesmi, mint amiről ti beszéltek... Na hát lehet még ideér, ki tudja. :roll:

Betty, babonákkal nem is kell foglalkozni, minden rendben lesz.
Nem akarsz egy msn-t telepíteni a gépedre? Már kérdeztem egyszer! Nem válaszoltál!

Puszi, leírtam msn-en is: Veled álmodtam! :wink: Csupa jót! :lol: Na, de nem mondom el mit, mert akkor nem teljesül! :wink:

Rettenetesen unom már ezt a tanulást, kb ki sem teszem a lábam a házból, pfúúj :twisted:
Ja, és persze hogy elfogytak az lh tesztjeim, de már nem akarom kihagyni a tesztelést pont most, kíváncsi vagyok mi történik velem, Csillag tesztjei persze nem értek ide, most mehetek venni a bótba, jó sok pénzért.
:twisted:

chrissy81
 
 


Sziasztok!
lujzedli
 
 


Lujzi
szija 8) :lol:


Chrissy
mikor rendelted a teszteket :?: Hétfő meg már késő mi :?: :roll: ja, gondolom, ha most kell. A boltban nagyon drága..és csak általában 5 db van benne :roll: jó pár ezerééé :roll:
Msn-t nem telepítünk, mert ebben állapodtunk meg. Mindegy, ez egy hosszabb töri...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Senki?
lujzedli
 
 


Betty: msn ügyben meg tudlak titeket éretni, nagyon leköti az embert, már-már a kapcsolat rovására.Írtam neked privit tegnap,de nem küldte el,amjd megismétlem.

Azt hittem, senki nem jön ma, szomi vagyok, ha egyedül vagyok.
lujzedli
 
 


Lujzi
nem kaptam meg, küldd el még egyszer...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Itt vagyok én is!
Ne szomorkodj Lujzikám!
Ok, Betty, a megállapodás az megállapodás! :wink: no problem.
Én sem használom túl sokat...
Ja, még szerdán rendeltem a teszteket, persze hogy nem ért ide! Na mindegy. :roll:

Itt most kezdett esni. De valami hihetetlen mértékben esik! :shock:

chrissy81
 
 


Chrissy
mármint a hó :?: Vagy eső :?:
Nálunk most semmi, bár a szél fúúú nagyon Kép
Akkor csak hétfőn lesz valami abból a csomiból.... :roll:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: megint elküldtem,de szerintem azért nem kaptad meg, mert tele volt a kimenő postafiókom.majd elküldöm mégegyszer.
Ma csináltam banánturmixot a turmixgépemmel,amit apától kaptam.
lujzedli
 
 


Akkor jöhet harmadszor is :lol:
Banánturmix finiiii, én is szoktam csinálni 8) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ki próbáltam a gépet,mert ha nem jó, vissza kell vinni. De franyek. Ezt kértem apától ajiba, meg is kaptam, meg mobiltelefont, de azt most nem kapok,mert megvettük az ágyat.
Hogyan kell vonalzit csinálni? Nem jövök rá.
lujzedli
 
 


Lujzi
megcsinálod a vonalzit (van egy rakat oldal, ahol lehet), és bemész a profilodba (a fejlécnél), aztán az aláírás rublikánál beilleszted a vonalzi URL kódját (a BBC is jó, attól függ, milyen kód van, egyedül a HTML nem jó). Aztán a lap alján elküld gomb, és kész :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kösz

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Lujzi
örülök 8) :wink:
Most még csak egy: A fölös szöveget (amit látsz a vonalzid felett/alatt), de csak azt, kitörölheted....és akkor simán csak a vonalzi lesz ott :wink:
Ügyi vagy :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lujzi, Te is '81-es vagy? Húúúúúú, nem is tudtam!
Csibuc is Puszi is, én is, mind-mind 81-ben születtünk. És köztünk nincs egy hónap sem! Egészen pontosan 25 nappal vagyok idősebb nálad! :D Na hát jó évjárat volt, az tuti. 8)

Betty, hó esik, rendületlenül. :roll:
Banánturmix, én is szeretem, vanília cukorral, fini. Nekem most nem lehet. :roll:

chrissy81
 
 


Na szép jó reggelt fiatalkák!!!

A rangidős jelentkezik :lol:

Szép vasárnapot mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!


Én is itt vagyok. Takarítgatok, hogy mire apa hazaér, szép rend várja. Sajna összebújni nem tudunk, de nem baj.

Csajok! Totyim ma két éves

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Tegnap is ünnepeltünk,ma is , hát mi lesz itt????? :lol:

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Csajok!


Múlt héten vasárnap raktam rendet férjem ruhái között. Erre ma kinyitom, hogy a szétszórt cuccait elraktam, és mit látok, kupi van. Ááááááááááááááááááááááááááááááá :twisted:

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Chrissy: 81 jó évjárat! Persze a többi is:-)

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Lujzi, ezt ismerem: pasik szekrényében mindig össze-vissza vannak a cuccok. Én is utálom, amikor csak úgy be vannak hajigálva a ruhák.
De gyakran megesik. :x
Miért nem tudtok összebújni apival???

Totyinak boldog szülinapot! :D

Miylen, sziaaaaaaa!

Kellemes, pihengetős vasárnapot Nektek! Puszka!

chrissy81
 
 


Mert szerdán megy andrológushoz leadni a cuccot. Már tegnap sem akart, hogy nehogy rossz eredménye legyen ezmiatt.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Milyen
jó, hogy jelentkeztél :D
Másik rangidős is jelentkezik :lol: :lol:


Lujzi
boldogot Totyinak :wink:
A ruhásszekrényt ne is mondd Kép én is néha kész vagyok tőle...


Chrissy
idő milyen ma :?:


Többiek :?: :shock:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lujzi
2-5 nap az ideális absztinencia (önmegtartóztatás).
Mi általában 4-et szoktunk kihagyni, azt mondják az a legjobb. :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty:
Hát ezért nem voltunk együtt már. Majd bepótoljuk. Pedig sajna most van pém a napokban,de mindegy..........
Ügyes vagyok a vonalzival? MAjd keresek jobbat, egyenlőre ezt találtam.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Lujzi
persze, hogy ügyi vagy...látom kivetted a kódból is, ami nem kell oda :wink:
Sztem ez tök jó, ne keress másikat...ilyet még senkinél nem láttam :wink: úgyhogy jót választottál :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szupi:-)

Pakolászom,késyztem a helyet az új ágynak,már úgy várom,mint amikor kicsi voltam, és játékot kaptam.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Szerintem se cserélj vonalzót Lujzi, ez tök jó! Egyedi. én sem láttam másnál ilyet.
Kicsi férjed milyen lelkiismeretes! Na, meg is lesz az eredménye, meglátod tök jó értékei lesznek a kiskatonáknak! Én is szeretem csinosítgatni az otthonunkat, de már rég nem változtattunk rajta semmit... Pedig jó érzés!

Betty, holnap uh? Jól emlékszem?
Idő: már nem esik, reggel még esett, leesett vagy 15 cm hó, de most meg lassan igaz, de olvadozik. Remélem nem lesz minden hirtelen locs-pocs, mert azt nem szeretem.

Mit csináltok?

chrissy81
 
 


Kép Kép Kép

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Lujzi
ari a szülinapos nyuszi :lol: :lol:

Chrissy
igen, holnap délelőtt megyek, jól tudtad :wink:
Még ezzel kapcsolatban akartam mondani, ha azt mondja a doki, hogy semmi változás, és műtét, akkor én ott is szándékozom holnap maradni :roll: tehát cuccal megyek, mert akkor nem autókázunk fölösben annyit másnap is...
Csak mert holnap leszek 10 cn-en, és 14cn. (pé) előtt meg kell, hogy legyen a dolog.
De ha így lesz (bárcsak ne), akkor tudósítok majd :wink:
De végülis nincs bennem semmi, nem izgulok, hogy most mi lesz, hisz attól sem lesz változás, ha idegeskedem. Lesz, ami lesz :lol:


Itt egész nap sütött ma a nap :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: szorítok holnap, hogy ne kelljen ott maradnod.


Együtt buliztunk totyival ma.Kapott finomságot, banánt, almát, narancsot.

Használ valamelyikőtök kontaktlencsét? Én egyszerűen nem tudom megszokni, pedig annyi van, és nem hordom. Ma beraktam, a bal szememben jó, de a jobbat piszkálja.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Lujzi
én nem hordok...
szemim van, de azt sem igazán viselem :roll: nem szeretem, zavar.
Csak minusz feles, úgyhogy látok nélküle is, csak inkább akkor veszem fel, ha feliratos filmet nézünk...vagy ha vezetek....

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, tök jól csinálod ezt a cisztás dolgot, nagyon ügyes vagy! De én érzem, hogy nem kellesz ott maradnod, tuti, hogy elment a ciszta a pics.be és többet vissza se jön! :twisted: Szerintem erre utalt a piri mennyisége is.

Lujzi, kontaktlencsét nem hordok én sem, ugyanúgy vagyok, mint Betty, feles szemüvegem van, de nem igazán hordom.

Na és a lényeg csajok:
Képzeljétek, életemben először pozi lh tesztet produkáltam! Nekem még sohasem volt ilyen egyértelműen pozitív a teszt, pedig már használom egy jó ideje... Most meg... És ráadásul ugye pont most, amikor a vv szerint tök car minden...
Na ezt fel is teszem majd Nektek kiértékelésre. :D :D :D Csak még legyőzöm a technikát és jövök.

chrissy81
 
 


Chrissy
örülök a pozinak, és várom a képet :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép ez az egyik

Kép ez a másik


Na mit szóltok?

chrissy81
 
 


Hát én sajna kell,hogy hordjam, a jobb szemem -2,5-es, a bal -2,75ös

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Chrissy: szupi:-)

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Chrissy
ez egyértelműűűű, sőőt, a tesztcsík erősebb, mint a controll :!: :wink:
Na most aztán ma, holnap, holnapután......adjatok bele mindent :!: :!: :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lujzi

Boldog szülinapot Totyinak!!
Lencsém van/lenne,de ritkán hordom....a mások által említett okokból... 8) Ha beteszem,mindenki azt hiszi színes lencse,mert a kék szemem még kékebbé teszi!Le ne cseréld a vonalzód,tök jó!!!

Én nem szólhatok semmit,a férjem hajtogat a szekrénybe(bár nem figyeli melyik irányból,de elpakol) :o

Betty Rangidőstársam

Úgysem kell ott maradnod,mert a héten még menned kell... :D tüszőrepesztés után :wink:
azért várom a híreidet!

Chrissy

Bakker ,lentről kezdtem visszagörgetni a lapot és egyszercsak mit látok:pozitív teszt :shock: :shock: Azthittem hcg!!(Jó-jó,tudom,azt majd 2-3 hét múlva hozod)

Ma lomtalanítottunk itthon gyermekkel-a fél kukánkat teleraktuk,végre kidobált egy csomó szart!!Kedden bolhapiac lesz a suliban náluk,oda is visz egy csomó cuccot(hogy az árából újabb nélkülözhetetlen és hasznos holmit vegyen)
Vendég
 


Milyen: Totyim nevében is köszi. Ennek örömére ma olyan rossz,mint még soha, be kellett zárnom egy fél órára a ketrecbe. Szégyenletes, nem csoda, minden megvan neki engedve, azért olyan rossz.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Csajok!


Most lépek, lehet benézek még később, lefürcizek aztán kicsit kirittyentem magam, hogy mire apa hazaér csini legyek, ünneplünk, Totyit ,engem meg a Valentin napot. Puszi.

MAjd még jövök.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Lujzi
szépike legyél :wink: :wink:


Milyen
tüszőrepesztés :shock: :?: Milyen tüszőrepesztés :?: :lol:
Ja, ha nem lesz ciszta :?: Arra érted :?: Mert akkor még 8 nap, és megyünk a fagyikért :P (persze előtte uh-k)
De nemtom, kapok-e tüszőrepit előtte, mert múltkor sem kaptam.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Helllóóóóóó!!!





Betty: gondoltam rád iszogatás közben!!!
Remélem nem lesz szükség műtétre, várunk a jó hírrel holnap!



Bri: örülök, hogy épségben hazaértetek végre!!! Mikor mész a Kaáliba??? Tudod, én kedden!



Milyen: ja, csuklottam rendesen! Köszi a sok rámgondolást!



Lujzi: helyes a kanapé, a turmixgép meg elengedhetetlen konyhai eszköz! Imádom a turmixokat!!!
Totyikának hepppibörszdéjt!
(Én kontaktlencsés vagyok már 10 éve( -3.5, -3.5) , szemügét gyűlölöm!)
Férjre én sem szólhatok rosszat, mert nálunk ő többet takarít-pakol, mint én,…



Anyci: örülök, hogy jelentkeztél és írtál magatokról! Gyere gyakrabban, jó?



Chrissy: bocs, hogy nem válaszoltam a csütörtöki kérdésedre. Simán jöhettél volna, ha olvasom. Kiengesztelhetlek valamivel???
Másfél-2 órás jógára járok és imádom!!!
IR: több, mint 1 éve derült ki, már vagy 3-4 féle gyógyszert szedtem rá, most éppen Avandametet. Eddig ez vált be a legjobban. Diéta so-so, most éppen lazázok. De holnaptól majd szigorúan! Sport a jógában kimerül. Kérdezz bátran!
LH egyértelmű, úgyhogy mars Kép !!!




7vége szuperjó volt: kaja, pia, wellness, farsangi buli, karaoke, séta,társas, móka és kacagás! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csajok: mit jelenthet, ha magas a pulzusszám? Férjem most hívott,volt éves vizsgálaton a börtönkórházban és magas lett neki, 106.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Lujzi: ezt találtam:

"A magas pulzusnak sokszor lelki oka van. A stressz, az ideges természet, a nyugtalanság, akár a tudatalattiban is okozhat magas pulzusszámot. Semmiképpen nem megoldás nem foglalkozni vele, mert nagyon súlyos dolgokat okozhat (akár hirtelen szívhalált is). Mindenképp érdemes kideríteni, hogy van-e valamilyen szervi oka (kardiológiai kivizsgálás), és ha nincs, akkor életmódváltás javasolt. A mozgás mindenképp segít."

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?