Új privát üzeneted érkezett!

Ranikó!


Nagyon drukkolok és remélem már babázol. Nekem a 12 óra is sok volt és totál kimerültem én is. A császár megváltás volt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Rani, szegénykém! Az nagyon sok! Remélem azóta már kint van Milán. Várjuk a további híreket! Köszönjük Gina!

skrisz72
 
 


Szegény Raniiiii!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

sziasztok!

Raniról sajnos semmi új hírem nincs. de én már agyon izgulom magam.
annyira sajnálom őt, hogy ennyire megszenved az ő kis Milánjáért!

KépKép
gina_101
 
 


Rani!

Kitartás!!!!!!Milán bújj elő!
Gina köszi az infót.

KépKép

Kép
keny
 
 


Melyik kórházban szül Rani?

skrisz72
 
 


Nem a Péterfyben?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nem tudom. Ha igen, vajon melyik az az elmebeteg doki, aki ennyit hagyja szenvedni? A Péterfy-ben van epidurál, szerintem akkor nem szenvedne és nem fáradna ki ennyire. De csak találgatok.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Még semmi hír Raniékról? Gyerünk Milán bújj elő!!!!!!!
Nagyon szorítok Rani!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Skrisz!

Teljesen egyet értek veled, én sem ott fogok szülni ha lesz tesó ahol Gréti született. Mert oxitocinnal indított szülés 12-17 órás vajúdással epidurál nélkül. Hát valami kegyetlen. A Péterfi nagyon szimpi az epidurál miatt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


a szent imrében szül Rani.
én se értem miért hagyják, hogy ennyit szenvedjen! szörnyű!

KépKép
gina_101
 
 


Biztos nem akarják császározni. :?
Közben megnéztem a honlapjukat. Van epidurális érzéstelenítés, azt írják, császárhoz azt alkalmazzák. Arról nem írnak, hogy adnak-e vajúdás közben...

skrisz72
 
 


Micsoda hírekre jövök! Hajrőá Milán baba, tessék előbújni! És nem gyötörni tovább Anyát!
vovanda
 
 


Pont be akartam nézni, hogy Ranikó megszült-e már és milyen jó hírekre jövök! Hajrá Ranikó és Hajrá Milán baba! Azóta már biztosan megvan a baba!:) Drukkolok!

Boldog Valentin napot szeretnék kívánni holnapra!:)

Kép

Kép
Vendég
 


pár perc és új info Raniról.
a párja rám csörgött, de aztán letette.
jövök azonnal, ha tudok vmit

KépKép
gina_101
 
 


Köszi Gina!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Eúton tudatom veletek, hogy Rani kisfia Ignácz Milán ma 18.33-kor megszületett!!! 55 cm, és 3100 gramm
Anyuka és baba is jól vannak!

KépKép
gina_101
 
 


Bővebb infok:
Tegnap éjjel fél 11-kor 5-6 perces fájásokkal kezdődött a vajúdás. Hajnal 2-kor bementek a kórházba, de akkor még hazaküldték őket, hogy nincs eléggé kitágulva. Majd reggel fél 10-re újra bementek a kórházba, és azóta ment a vajúdás. De most már minden rendben van. Rani nagyon elfáradt, de jól van, és nagyon boldog!!!! Most éppen szopizik Milán!!!

GRATULÁLUNK!!!

KépKép
gina_101
 
 


Jaj, na végre! Köszönjük Gina a híradást. Akkor ezek szerint majd 20 órás vajúdás volt? Természetes szülés volt, vagy megcsászározták a végén?

Ranikám, jó pihenést kívánok a hosszú nap után!
Isten hozott kicsi Milán! Sok boldogságot kívánok a családnak!

skrisz72
 
 


ja, igen ezt elfelejtettem: végül természetes szülés volt!
Holnap délután megyek be hozzá a kórházba, este még hozok nektek bővebb infokat, és ha Rani engedi, akkor képet is Milánról.

KépKép
gina_101
 
 


Rani,
gratulálok kicsi Milánhoz! :D :D
szép méretek!
hú, hosszú menet volt... :roll:

angel37
 
 


Szuper hírre jövöööök :D

Raniko,
hatalmas gratula!!!!! Isten hozott, Milán Úrfi!!! :D :D :D


Gina,
köszi a híreket!!!

tillidian
 
 


Tudtam, hogy be kell néznem még ma :D :D :D

Ranikám!

Szívből gratulálok!!! :lol: :lol: :lol:
Sajnálom, hogy strapás volt, de a kisKrapek mindenért kárpótol :D 20 óra vajúdás...hűűűű :shock: Az kemény... :oops:

Vannak kórházak, ahol teljesen elzárkóznak az epiduráltól... nem is értem miért. A Tétényiről ilyen szempontból semmit sem tudok.
Egy barátnőm a 36.-ik hétben jár, és már a harmadik trimeszterben közölte vele a dokija, hogy ja, bocsi, az ő kórházukban nem lehet... :shock: Én nem ragaszkodtam mindenáron az EDA-hoz, de hagyják már meg lehetőségként, és dönthessek felőle szabadon.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
A gesztenye nem darált és nem is massza. Szép egész gesztenyék. Picit van előfőzve, de csak hogy lejöjjön a héja. Most már lusta vagyok hozzá, hogy megnézzem, de holnap majd kibányászom a fagyasztóból, hogy mi a pontos neve.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ranikám, sajnálom a sok szenvedést és ejnye-bejnye a dokikank! Nektek nagyon sok boldogságot és jó egészséget a kis Milánhoz! Milánka! Isten hozott! Sok fini tejcikét, jó egészséget és vidám életet kívánok neked! Anyának gyors felépülést!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


MILÁN ISTEN HOZOTT!!!!
Rani, nagyon ügyes voltál, gratulálok a Kisfiadhoz, sok boldogságot az egész családnak!!!!!!!!!!!!

Baba!
A SOTE 1-en van epidurális érzéstelenítés nem tudod?

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani: gratulálok a kisfiadhoz! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Keny:passz..Semmit nem tudok még a szüléssel kapcs.. Nem kérdezted meg végül a dokid a szülésfelk.ről, amiről beszéltünk?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ÁÁÁ totál el is felejtettem ,de majd 22-én megyek és akkor megkérdezem.

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani, hatalmas gratula!!! Hosszú menet volt, de megérte, kicsi Milánt végre a kezedbe tarthatod!
Milán köszöntelek a "kinti" világban! Jó egészséget az egész családnak és sok-sok tejcsit!

Keny, Baba, nincs miről írnom. 3 hete nem láttam a picurkákat, de majd a jövő héten :P (2x is)
Semmi tünet, nagyon rendesek, remélem jól érzik magukat a pocaomban. Pocakfotó még nem készült, majd szerdán (13 hetesen) Apával csináltatok egyet.

Babáknak, Mamáknak, Pocaklakóknak cupp!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Angel!
Javítok, nincs előfőzve, teljesen nyers.

Bolsi!
Húúú, izgalmas hét jön :D

Enyémgyerek mára a takonypóc lett, felavattuk az orrszívót. Ma már 4x szívtam neki :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
hogy viselte a szittyózást? :?

oké, köszi a gesztenyés infót! akkor kicsit kevertem a dolgokat :roll: vmelyik babakajás oldalon ezt a főtt darált fajtát írták, úgy rémlik.
és mit csinálsz a gesztenyével, gondolom, nem egészben adod :wink: főzöd? sütöd? aztán összeturmixolod meggyel? :oops:

ezzel mirelittel, akkor pár lépéssel közelebb vagyok a kész kajához, nem bánom :D szt holnap próbáljuk.

Bols,
mindjárt mozi! 8)

Baba,
jól vagy?


Makilány újabban szinte minden éjjel műsorozik :( pedig olyan jó kis éjszakák voltak sokáig...

angel37
 
 


Angel, igen, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Már tegnap be akartam nézni,valahogy éreztem,hogy Rani szül.

Raniko!
Hatalmas gratula,jó egészséget és sok boldogságot Nektek!Nagyon ügyik voltatok és szupi,hogy már szopizik is MIlán! :D

Sajna nem vagyok képben senkivel kapcsolatban. :oops:

Hamarosan én is sorra kerülök.....ha minden igaz,akkor 22-én lesz a császárom a SOTEII-n.Ezt csütörtökön pontosítjuk le a dokimmal.A csomagom azért már elkészítve,ha esetleg a kisasszony hamarabb jönne,de elég jól elvan odabent.
Még aránylag én is jól bírom a strapát.A gyerekeket készítem a kistesó jövetelére,de még nem igazán fogják fel,mit jelent. :D Pannikámat már kezdem befogni a segítségbe,a használt pelusokat Ő viszi ki a kukába stb...nagyon lelkes. :lol: Jól elvagyunk,az ikrek is egyre ügyesebbek,vagányabbak,okosabbak... :D

Mennem is kell.....

Puszi minden babának és mamának!

Ági

pálgi
 
 


Angel!
Gondolhatod.... üvölt, mint akit nyúznak :? De igen durván jön a cuccos, szóval szerintem nagy megkönnyebbülés neki, mikor leszívom.
Gesztenye meg van főzve, és összeturmixolva a pucolt meggyel (épp most fejeztem be a pucolást, úgy néz ki a kezem, mint aki "élveboncolt" :lol: )
Nekünk is igen car éjszakánk volt, már a szörcsögés is zavarta, csak szállóvendégeink voltak, és nem akartam őket felverni a porszívóval. Érdemben úgy kettő körül aludt el.
Mit csinál Dió éjjelente? Vagy csak úgy csinál mint aki kialudta magát?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!


Rani és családja:

Gratulálunk Milán érkezéséhez , jó egészséget és sok boldogságot kívánunk az egész családnak.

Valentin nap alkalmából apa elvitt minket fürdeni:

Kép
Így pacsáltam

Kép

Anyával

Apával

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, Gréti tiszta apja! :D

Mi nyammogjuk a barackpürét. Azóta olyan büdi lett a kaki, hogy csuda. :? Vagy lehet, hogy a tápszerváltás miatt? Áttértünk Milupa Milumil 2 tápszerre. :roll: Ez a tápi sokkal édesebb, habosabb, mint a HA-s verzió volt.

skrisz72
 
 


Rani: itt is szívből gratulálok nektek Milán Babához! Sok tejcit és egészséget! Puszillak!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Skrisz:


Grétinek is tök büdi a kakija a barack evés óta. :) :) :) :) :)

Mondtam is apának, hogy hasonlíthat Gréta így rá és rám nem. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,
édi, és tényleg tiszta apja! :lol:

Krisz,
szilárd kaják bevezetésével, majd a hogy jön a többi, zöldség, hús, egyre büdibb lesz! :roll: és egyre keményebb :?

Lois,
szeeegény kisZ :roll: jobbulást a takonykórból!

van, hogy van tippem (melege van, kilóg a karja a rácson), hogy Makinak mi baja, de vmikor az sincs. felordít az éjszaka közepén és akrobatizál, keresztbe fordul :roll: nem éhes, mert cicire nem ugrik rá. passz. fognak semmi jele.

angel37
 
 


Ranikám!
Nagy gratula nektek! Kemény menet volt!

Angel!
Nem a foga jön?

Lois!
Majd hozok én is havas képet, Pasimat ma Baluval agyon hógolyóztuk. Magának kereste a bajt... :D
vovanda
 
 


Rani - Gratulaaaaaaaaaaa![color=red][/color]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára leo50 2010.02.14 20:47-kor.

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok!

Délután voltam bent Raninál a kórházban! Milán gyönyörűséges kispasi! Apukájára hasonlít nagyon! Nagy kerek szemekkel szemlélte ezt a számára még nagyon furi világot! :lol:
Raninak bőségesen van tejcsije, és Milánnak is nagyon jó az étvágya!
Babuci arcán piros foltok keletkeztek. Rani azt mondja, ahogy alvás közben kifolyt Milán nyála attól lehet. De így is csodaszép baba! :D
Rani szüléséről még annyit tudtam meg, hogy kapott epidurált, de nem hatott neki teljesen. Jobb oldalt semmit nem érzett, de bal oldalt, és a háta borzalmasan fájt. Az oxitocint azért kapta, mert egyáltalán nem akart tágulni, de még így is borzalmasan lassan tágult. ja, és Milán baba könyökkel előre szeretett volna a világra jönni. ez is hátráltatta a dolgot.
De most már minden a legnagyobb rendben van. Mind a ketten nagyon jól vannak!! Anikó ma átköltözött egy egyágyas szobába, így a párja reggeltől este 7-ig velük lehet. Ez nagyon jó dolog!!!
Rani köszöni mindenkinek a gratulációkat, és jókívánságokat!!
Ha minden rendben lesz, akkor legkésőbb kedden már haza is mehetnek, akkor biztos jelentkezik itt nálatok. :lol:
Bocsi lányok, ha kicsit összevissza irkáltam.
Rani engedélyével megpróbálok képet feltölteni Milánról. A képek üvegen keresztül készültek, ezért nem túl jó minőségűek! :wink: Kép Kép Kép Kép
Remélem sikerül. :lol:

KépKép
gina_101
 
 


Milán édes kis csöppség. Pirosság majd idővel elmúlik. :D Milyen édi kesztyűje van. :D

skrisz72
 
 


Muszály neki a kesztyű, mert nagyon hosszú a körme. Tegnap éjszakára Rani nem adta rá, de reggel már összekarmolta az arcocskáját, így sajna muszály! :)

KépKép
gina_101
 
 


Gina, köszi!
nagyon édes fiúcska Milán :D
ez szó szerint nehéz szülés volt!
körmök :?

Vanda,
fognak semmi hírehamva :roll:

angel37
 
 


Lányok, bekukk!!!

Gyönyörű Rani babája!!!!!!!! :D :D :D

Lois,
KisZének gyors gyógyulást!!!!! Gyógypuszik!!!

Angel,
akkor sorstársak vagyunk!!! :? Kitartás!!!!
(Tudom, nem vigasztal, de mi mindig éjszakázunk :oops: )

Nikó,
nagyon szép Család vagytok!!!! :D :D :D

Bocsánat, nem tudok jobban visszaolvasni :oops:

Nálunk:
sajna szolidarizunk Loisékkal :oops:
Lencsikém csupa takony, szinte egyfolytában szívom az orrát - Vackortól kapta el, várható volt :?
Aludni nem tud, csak szakaszosan, mindig felsír, akkor szívok, ringatok, stb. Szopizni alig akar: hajnali 2-től délelőtt 10-ig semmit nem evett, így 10-kor erőszakosan megtömtem cicivel, ordított, de aztán feladta és evett...
A holnapi Dévény és a keddi oltás így elmarad (Dévényt nem bánjuk :oops: :lol: )...Dióhájban ennyi...

tillidian
 
 


Sziasztok!

Rani, hatalmas gratula Milán babához. Minden jót kívánok nektek!
Vendég
 


Rani, gratulálunk a családnak, jó egészséget! Milán baba gyönyörű!

Pálgi, sokat gondoltam rátok, tudom, hogy kevés a szabadidőd, azért néha gyere majd! 22 már itt kopogtat az ajtóban!

Angel, fogatok van már?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Milánbaba cuki!

Beteg babáknak jobbulást!

Nemalvós babáknak nyugalmat, anyuknak kitartást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: