Új privát üzeneted érkezett!

Megmostam a hajam, lefürödtem, és még mindig sehol senki???? :twisted:

rodina74
 
 


Tényleg senki?

rodina74
 
 


Rodina
Illatos lett a hajad? Na látod, rendbe jön a mensi, azt jön a baba.
3. napi hormon: lutein. hormon 3,17 mIU/ml, prolactin 7,44 mg/ml, folliculus stimul. hormon ,07 mIU/ml, estradiol 15,69 pg/ml. Fogalmam sincs mi ez.

Nem néztem meg, hogy a gyógyszert kismamák szedhetik-e, mert nem érdekel.

Bikfy
Örülök, hogy itthon vagy épségben. Sípála ördöge.
Neked nem szokott ennyit szórakozni a mensid nem? Pénteken megyek megbeszélni a lapart a dokival. Ha azt mondja, hogy nem kell, akkor nem kell.

Én be is taknyosodtam, úgyhogy elegem van.
Hétfőn megyek mamográfiára, mert még nem voltam és benne vagyok a korba. Megyek tüdőszűrésre is.

Desviki
Aspirin c mire jó? Megfázáson kívül.

timejka
 
 

 
 

Az FSH-nak lemaradt az eleje, így nem tudom, hogy pontosan mennyi. Az Estradiol segíti a tüszőérést, azaz az Lh növekedését segíti elő, és az az ovulációt. Első ránézésre szerintem jók az eredmények, de az fsh-t írd le még egyszer, mert az nagyon lényeges!

rodina74
 
 


Rodi
Mi lenne velem nélküled? 6,07. Leszel az endos dokim?

timejka
 
 


Sziasztok!

Rodikám!
Pihe-puha hajú kis barátném, mi a helyzet? :wink:

Timej!
Tényleg írd le újra azokat a hormon eredményeket! Neked mi is a problémád? PCOS? Szedsz Met-et?

KépKépKép
bikfy
 
 


Az FSH-LH aránynak 1-1-nek kellene lennie.

Dokid mit mond rá?

KépKépKép
bikfy
 
 


PCO-ban az LH értéke magasabb. Nálad pont fordítva van. Hm. Hát különleges csaj vagy, azt nem lehet elvenni tőled. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Az E2 (estradiol) a stimulálhatóságot is mutatja. Úgy látom, ez az értéked jó.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodikám!
Neked laptetőd volt. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Megint egyedül hagytatok? Mindig így járok. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Ennyi dokit egy rakáson. Nincs, vagy nem vagyok PCOs, úgy tudom. Pénteken megyek a dokihoz, a nőgyógyászomhoz és megmutatom neki az eredményt. és ha az LH-FSH nem egy 1-1, akkor mi van? Benéz a ló az ablakon?

Megint esik a hó. Én már úgy utálom. Tavaszt akarok, jó időt, sétálni,bicózni a tóbnál etetni a kacsákat.

timejka
 
 


Timejka!

Nem, nem néz be a ló az ablakon, de a pecsételő vérzésedet okozhatja . Hormonzavarra utalhat.

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejka!

Hát PCOS valszeg nem vagy! Ez egy jó hír! Ahogy Bikfyke is írta, 1:1 arányban kellene lennie, de szerintem így a jobb, hogy az FSH-d a magasabb! Bár az sem jó, ha nagyon magas, de attól te nagyon messze vagy! Egyébként a többi eredményed szerintem jó.
Ahogy közeledünk a menopauzahoz, annál magasabb lesz szép lassan az Fsh! De a magas alatt a 15-17-t kell érteni!

Nem is figyeltem a laptetűt, csak éppen ráértem és dumcsizni akartam.
Most viszont leragadnak a szemeim, így megyek csicsikálni!
Jó éjt!

rodina74
 
 


Rodi!

Nekem még fő a bablevesem, pedig lassan az én szemem is leragad.

Láttam én már fordított FSH-LH aránnyal súlyos PCO-st, szóval még ez sem kizárt. Több mindent kellene nézni. UH, terhelt cukker, inzu, stb.

Jó éjt! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Mindenki behavazódott? Itt megint rengeteg esett, én is tavaszt szeretnék már!!! :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi drága, őszintén fogalmam sincs, hogy a több kaki és a fogak között mi az összefüggés, de tudom, hogy van.. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Basszus, nehogy azt mondjátok, hogy közeledek a változó korhoz és nem lesz gyerekem még egy.
Holnap megyek dokihoz, majd rákérdezek.

timejka
 
 


Sziasztok,

Babicsek,

Danika nagyon jól viselte a szüleimnél való alvást, egyedül a fürdésnél picsogott, mert idegen volt neki a kád.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Beze,

9. fog Danikának is kibújt vasárnap, semmi nyűg nem volt, a 10.et érzem, mhogy már csak egy vékony ínyréteg takarja.
Nálunka fogzásnál isnkább extra lágy és büdi a pelus tartalma, 10-ből 9-szer öklendeztem amikor tisztába tettem
:oops: :oops: Pedig azt mondják, hogy az anyának nem büdös amit a gyereke csinál... Hát nekem az.
Ennél durvább már csak az ha lázas a baba... :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka,

a hormoneredményeid egyáltalán nem vészesek, az fsh-lh arány szinte minden ciklusban más, fiatal vagy te még a változó korhoz, ne aggódj...
Nekem az fsh-lh még a lombikkor sem volt tökéletes, mégis sikerült.

Rodi,

titok film megvan, titok könyv megvan, de egyikbe sem kukkantottam még bele (merő lustagás, pedig nagyon hiszek az ilyesmiben), nekem a barátnőm írt ki egy idézetet a könyvből amikor a lombik volt, a lényege, hogyha hiszel benne sikerülni fog. Ez volt kint az asztalomon, mindig ráláttam, és én hiszek benne, hogy ez is segített.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka!

Ne idegelj!!!! Pont azért írtam le, hogy mennyi a magas FSH, hogy lásd, hgy neked nem magas, és még a közelében sem vagy!
Az én FSH, anno 6,37 volt, tehát magasabb, mint a tiéd, és nem pánikoltam! Szóval nyugalom!!!!!!!!!!!!!! Messze még a menopauza!
LESZ MÉG BABÁD TIMEJKA!

Hát sose gondoltam volna, hogy a láz és a fogok kinővése bármilyen összefüggében lehet a kaki mennyiségével és szagával! :shock: :roll:

MOnic!
Már csak pár nap és félidős vagy!!! HIhetetlen!

Bumi!
Remélem nincs baj! Gyere és nyugtass meg minnket!

Beze!
Reggel nálunk is esett vagy 10 centis hó! A kocsit is le kellett takarítani, sőt az egyik házban lakós srác kocsiját is megtoltam a kukásokkal! Jó kis társaságba keveredtem! :lol:

rodina74
 
 


Monic, gratula a fogacskákhoz! Bevallom, nekem is büdi Lexié, igyekszem nem levegőt venni pelenkacsere közben. :oops:

Rodi, ez aranyos volt. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


bikfy írta:Rodi!

Láttam én már fordított FSH-LH aránnyal súlyos PCO-st, szóval még ez sem kizárt. Több mindent kellene nézni. UH, terhelt cukker, inzu, stb.

Jó éjt! :wink:


Már nézték a cukkert és társait, és az jó.

timejka
 
 


Rodi
Nem akarlak én idegelni. Láttam, hogy írtad az FSH értéket és messzinek tűnik valóban, de én már nem vagyok ifatal. Közelebb vagyok a 40-hez, mint a 35-höz.

Most meg már olvad a hó. Nem tom mé esett.

Voltam ma futni (futópadon). Tök jó volt. Most belehúzok.

Gyerekemnek az első foga 13 hónapos korába bújt ki.

timejka
 
 


Timejka én meg közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz! :lol:
Minden viszonyítás kérdése! Ja, és alkat kérdése! Lehet, hogy neked még 45 évesen is lesznek szép tüszőid, és a 3. vagy 4 gyereken fogsz gondolkodni! :wink:

rodina74
 
 


Látom, nap, mint nap egyedül vagyok önmagammal!
Hát, én már unom magam! :roll:
Sehol senki?

rodina74
 
 


Rodina
Hát ja, viszonyítás krédése az biztos. Na mindegy, ma megyek doki bácsimhoz és szólók neki, hogy csináljon nekem egy gyereket.
Nagyon ne und magad.

timejka
 
 


sziasztok,
megjöttünk, nagyon-nagyon szuper volt!!!!!!!!!
Újracsináltam a táblikat, mert múltkor véletlen csak html-ben metnettem el, abban pedig nem lehet módosítani... :shock: :shock: .
LÉgyszi írjátok meg, ha valami nem jó, vagy ha változás van (mensi időpontja pl). köszi, majd jövök még!!!

Kép

Kép
Vendég
 


Lucuzs,
kérlek, ne légy elkeseredve!!!! Még ne!!!!!!!!!!!!!!!! Tudom, mennyire szőrnyen érzed magad, én is így voltam, amikor a sok sok tüsző után már csak 1 vagy 2 tüszőm lett... teljesen feladtam.. De Nektek most nem szabad!!!!!!!!! VAlóban egy tüsző és egy spermium is elég a sikerhez, most erre koncentrálj!!!!!!!!!! Sikerülni fog, sikerülnie kell!!!!!!!!!!!!!!! Meglátod, hidd el!!!!!!!!!!!
Tüszőrepit mikor kell beadnod??? Vagy nektek nincs??

Rodi,
neked most megjött???? akkor nem kezditek az inszemet???? Hogy álltok most??? Párod keze??? Még jó, hogy zugi balkezes :P . Milyen stimut kapsz???

Bikfy,
mindeképp nézlek a tv-ben. szólj, ha már a megnyitón is ott leszel, mert akkor felkelek háromkorm megnézni :P :P .

Emlékezetes dolog nekem az olimpia :P . Bencus születése után másból sem állt a napom, csak a szoptatásból, és két éve augusztusban mást se néztem szopik közben csak az olimipiát :P De jóóóóóóóóóó is volt!!!!

Monic,
hát, elkezdtem a diétát és a tornát, de elmentünk welnessezni... félpanzióval... hiába nem ettem köretnek csak savanyút, meg zöldséget, az utána lévő desszert sajnos nem maradt ki és hát reggelire se egy szelet piritós csúszott le... holnap, holnapután ünneplünk, úgyhogy hétfőtől szigorúúúúúúúúúú diéta, torna és úszás :P :P :P Most nagyon elszánt vagyok :P
Ünnepeltek a hétvégén?? Gondolom már várod nagyon és izgulsz is!!! Nos, és mit kap a nagylegény???
Figyu, ne legyen lelkifurdalásod!!! Én is helyreraktam magam a babysitter miatt, sokan megnéznek szeritnem ezért, de nem érdekel... megkeressük rá a pénzt és nekem így könnyebb volt. Másfél év után először tudtam leszedni a virágaimról a száraz leveleket, mert volt rá időm.. Sőt, bevallom, néha takarító néni is jön hozzánk, ha nagyon elúszunk. Évente 2-3szor biztos, de van, hogy többször is. Szóval ha ki tudjátok gazdálkodni, akkor hidd el, hogy sokkal jobban fogod érezni magad ha valaki besegít és jobb hangulatban, értékes időt tudsz eltőlteni a gyerkőccel!!!! S ez a legfontosabb!!! Ráadásul Te most kismami is vagy, ami méginkább "nehezíti" a helyzetet!!!! Szóval hajrá takarító néni és babysitter!!!!

Kiki,
valóban nagyon eltűntél!!!! Hol tartotok??? Voltatok konzin?? Hogyan és mikor tovább???? Gyere kérlek, és írj, mert nagyon kíváncsiak vagyunk!!!!

Babi, Timejka,
hogy vagytok?? FElfázás odébb állt már???

Timejka,
mikor mész legközelebb futni??? Nagyon ügyes vagy!!! Le a kalappal előtted!!! Doki mit mondott???

Babi,
remélem jobban vagy már!!!! Voltál végül is dokinál? Mikor tesztelsz, a hétvégén???

Bumi,
néztelek a lombikos topicban, de ott is régen voltál!!! Remélem minden rendben, túl vagy a laparon!!!!! Hogyan tovább??? Most pihizz sokat, pihizd ki az elmúlt évek testi-lelki fáradalmait és aztán újult erővel hajrá sikeres spontán vagy lombik!!!!!!!!!!!!!

Beze,
hogy van én kis drága menyem??? Már rég kaptunk róla képeket!! Szereti a havat??? Mert Bencus nem igazán... De majd összeszoknak :wink:

Na most látom, milyen ügyes voltam.. csak épp a nevek nem látszanak... hát akkor lányok, most mindenki beazonosítja magát, jó :wink: :wink: ?
Vendég
 


akkor újból :P :oops:

Kép
Vendég
 


Nekünk nagyon jól sikerült az elmúlt pár nap. Persze miért is ne, azért volt ami beárnyékolta... vasárnap estétől (akkor értünk oda), megint borzalmasan fájt a hasam jobb oldalt alul és a forgóm, derekam... Aztán vasárnap este megint elkezdett fájni, és hiába volt bármi fájdalomcsillapító nem használt. Éjszaka amíg a fiúk aludtak és a földön tornáztam, fetrengtem, hogy jobb legyen... de nem lett... felhívtam a kaálit, hát, nem tudnak mit mondani, ha a teszt negatív, akkor ez csak a stimu utóhatása... ha nem javul, pénteken menjek uhura, vagy menjek tapolcán uhura. Mivel már nagyon cudarul voltam, kedden elmetnünk a tapolcai kaáliba. megnéztek, szerencsére semmi rendellenes, volt már egy bevérzett tüsző, folyadék a hasüregben és egy 23mm-es tüsző a jobb oldalom, aminek nem szabadott volna ilyen fájásokat produkálnia. De Török Tanár úr nagyon kedves volt, mondta, hogy ha nem javul, menjek vissza. Igazából szerintem a méhen kívülitől tartott, mert ezerszer megkérdezte, hogy tuti nega a tesztem??? Aztán tegnap hazajöttünk és mára elmúlt minden :P :P
Mikor legutóbb welnessezni voltunk, megindult a szülésem Bencussel (33. héten), de aztán szerencsére megállították. Mondtam is Apának, hogy legközelbb pocakosan megyünk :wink: .

Ja és képzeljétek, én most nem tudom Tapolcát hová tenni. mert hogy nem kaáli, de mégis az... semmit sem kellett fizetnem, a tb-től 2500 ft-ot kérnek, mint ktg, ez az uhu a pesti kaáliban 8000 ft... most hogy is van ez???

De a lényeg a lényeg, hogy most már jól vagyok, Bencust pedig ki se lehetett rángatni a vízből, minden tetszett neki, az étteremben mindenki őt figyelte :P . Dagadt is a májunk rendesen!!!!
Minden topiclakónak hasonló jó érzéseket kívánok még az idén!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szóval csajok, húzzunk bele és csapjunk végre az asztalra!!!!!!!!!!!!!

Babi, kezd meg a sort és tesztelj végre egy pozitívat!!!!!!

Eldugulok, mert lassan nemcsak Rodi lesz el magában, hanem én is :oops: :P
Vendég
 


Sziasztok!

Na én is elődugom az orrom. :wink: Mostanában inkább csak olvasok, valahogy most ez kell nekem, és többet koncentrálok befelé, magamra, keresem a nyugalmamat, boldogságomat. És ezért köszönet Rodinának!!! Megnéztem már a Titokfilm harmadát (szaraxik a netem, így folyton leáll :? ), és igyekszem így gondolkodni, és fura, de tényleg sokkal jobban vagyok. :D

Nati! Kedden én is ott voltam Tapolcán!!! Merre voltál? Mikor? Láthattalak?
Sajnálom, hogy rosszul voltál! :cry:
De az szuper, hogy már minden ok! :lol:
Dejó lehetett nektek!!! :lol: :lol: :lol: Épp ma merengtem el rajta, hogy nekünk is kéne egy kis kényeztetés... :wink:
Ja, és igen, Tapolca tök ingyenes!!! Minden ingyen van (talán csak a fagyasztás nem, de ebben nem vagyok biztos), mi is ezért választottuk. :lol:

Kiki? Bikfy?

Timejka! Majd írd meg, mi volt a dokinál! :D

Puszi Mindenkinek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ja, és a lényeget nem is írtam! Megint hiszek, és növesztem a tesó-tüszőt szép nagyra. Aztán holnap repiszuri. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

Nati,

üdv újra itthon!
Nagyon jó a táblázat, nekem annyi a változás, hogy megvan a név? Dávid :wink:
Igen, ezerrel készülök a születésnapra, vasárnap tartjuk, 22-en leszünk.Ezért nem is nagyon jut időm netezni
:oops:
Hol voltatok wellnesselni? Mi a nyáron Kehidakustányban voltunk, ugyanúgy félpanzióval, hát ne tudd meg, sosem álltam meg, hogy vacsorára csak egyfélét egyek, reggelire is szinte végigkóstoltam indig az egész kínálatot :oops:
Nagyon sajnálom, hogy fájt a hasad, örülök, hogy nem komoly, bevallom, hogy első olvasásra nekem is a méhenkívüli ugrott be, örülök, hogy megvizsgáltak és nincs semmi gond.

Lucuzs,
de jó, hogy visszatért a hited! :lol: Növeszd is a tesótüszőt ezerrel, hadd legyen szépséges nagy babácska-

Beze,

visszaszívtam a gondmentes fogzást, elszóltam magam. A 10. fogacska ugyanis nagyon nehezen akar kijönni, egész éjjel nyüszkölt miatta Danika, aztán hajnal 3-kor bekentem az ínyét zsibbasztóval, és annyira fel van neki dagadva, hogy megijedtem tőle :shock:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Natikám!
Jaj, de jó, hogy ismét itt vagy köztünk!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Biztos nagyon szupi lehetett, hogy kiszolgáltak benneteket, és csak pihentetek! Elhiszem, hogy Bencust mindenki nézegette, hogy milyen aranyos, és ügyes.
Sajnálom, hogy nem voltál jól, de szerencsére, ezek szerint semmi baj nincs! Ti mikor folytatjátok?
Nekünk is van még tavalyról üdülési csekk, de még nem tudjuk, hogy mikor és hova használjuk fel!

Lucuzs!
Örülök, hogy jót tesz a lelkednek a film! Én is így vagyok vele! Még a vasárnap esti filmnézés hatása máig kitart! Remélem még sokáig, és ha kell újra és újra megnézem!
Szóval sok-sok pozitív energia áramoljon ide!
Hidd el, sikerülni fog! Csak erre gondolj!

Rólam... most nemrég jöttem meg a BMC-ből. Ma vagyok a 2cn-on. Vettek vért, és kiderült, hogy a napi fél Bromó elég, mert nagyon szépen levitte középértékre a prolaktinomat. Aztán a doktornő meguhuzott, és 8 kis tüszőcskét látott, az endom 5 mm-es volt. Szóval holnaptól Merionalt kell szúrnom, de csak 2/3-t. Majd csütörtökön kell visszamennem a következő uhura, akkor derül ki, hogy mikor lesz az 5. inszem. Számításaim szerint 24-én lesz az inszem.

rodina74
 
 


Örülök, hogy újra aktív a topic :lol: :P
Javítottam a táblikat!!!!

Lucuzs,
én is néztelek, de nem láttalak!!!! Én dél körül voltam ott. Te mikor??? Kedves öreg úr a Tanár úr!!!
szuper, hogy újra hiszel!!!!! TArtson is ki ez a hit a pozi tesztig!!!! MOST SIKERÜLNI FOG!!!!! (és ez Rodi neked is szól!!!!!)

Monic,
mi most Tapolcán voltunk a Pelionban, nagyon szuper volt!!!! még Bencussal is, volt ovi, babamedence, és rengeteg kaja :P :lol:

Rodi,
8 mini tüsző????? hű-ha, nem fáj a pocid? Vagy neked mindig ennyi pici van, aztán kevesebb nő meg??? De jó, hogy már Ti is haladtok előre!!! Hidd el, most neked is sikerülni fog, minden a helyén van, már csak apa katonái hiányoznak!!!
Te a merionalt magadnak bököd??? Egy hőőős vagy!!!!! Drukkolok nagyon!!!!
Vendég
 


Nati! Én ha jól emlékszem kicsivel dél előtt indultam haza. Akkor kb elkerültük egymást.
A Tanár Úrat én nagyon szeretem, megnyugtat minden szava. :lol:

Rodi! Hajrá inszem!!! :D Drukk!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Nati, de jó, hogy ismét itt vagy! :D Hiányoztál ám nagyon! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Nem csodálom, hogy mindenki Bencust nézte, ilyen szép gyereket csak csodálni lehet. :D
Ezek a fájdalmak elég ijesztően hangzottak, még jó, hogy elmúlt!
Jól van Lexi, köszöni szépen, hóval elvan, az apja viszi rendszeresen szánkózni, szeretik. Bár én még mindig utálom a havat!!! Képet majd rakok fel. Rájött, hogyan kell zebragolni, már egyedül felül rá, aztán leszáll, úgy látom, tetszik neki, nagyon örülök!

Lucuzs, hajrá tesó-tüsző. :wink: Tudod, bőven elég egy. :wink:

Rodi, 24-e mindjárt itt van, nagyon fogok drukkolni!!!

Monic, én lepődtem meg a legjobban, hogy az éjszaki felébredéseket leszámítva a 9. és 10. fog simán kijött.

Lányok, ne tudjátok meg, mit össze szenvedtem a babakocsival az utcánkban. A hótól nem lehet tolni, gyakorlatilag úgy cibáltam magam után. A szomszéd meg is jegyezte, hogy nehéz lesz lemennem, de az, hogy segítsen, eszébe se jutott! Egy másik szakaszon persze szintén nem tolták el, 21. században, röhej, de ott egy vadidegen pasas rögtön felajánlotta a segítségét, együtt vittük át. Jó, hogy azért még vannak segítőkész emberek. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lucuzs,
sajnálom!!!!! gondoltam, hogy rád csörgök, de eszembe jutott, hogy nem tudom a számod!!! pedig jó lett volna talizni. De majd egyszer csak összhozzuk!!!!
Vendég
 


sziasztok!

Ma engedtek haza a kórházból. Hát nem úgy alakultak a dolgok, mint terveztük. A laparoscopiából műtét közben laparotomia lett.
Nagyon csúnya összenövéseim voltak, így egy pici lukon nem tudták volna kiszedni a cisztát és oldani az összenövéseket. A ciszta endometriozisos, ugyanakkor sehol máshol nem találtak endot. A bal petevezetőm meg el van záródva. ami fura, hogy nyáron még átjárható volt, és endo se látszott a somatoinfrán. z elmúlt fél évben valami fura történhetett bennem. Most nőgyógyászatilag rendbe lettem téve, már csak a műtétből kell felépülnöm. 6 hét múlva kontroll.
Most pihizek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bocsánat, most reagálok, nem is olvastam, mert rohanunk vacsizni.

Doki semmit nem mondott, hormonok szerinte jók. Nem tud semmit csinűálni, mennyek a Dévayba, ha nincs hely a Kaáliba. Ennyi.

Hegy héten egyszer tornázok, egyszer futok. Fél órát szoktam futni a padon, de nagyon jól esik.

Na pusz mindeninek, mert a párom már hajt.

timejka
 
 


Bumi, örülök, hogy túl vagy rajta, és rendbe lettél téve. Vigyázz nagyon magadra, remélem, gyorsan felépülsz, és máris jöhet a baba.

Timejka, ezek jó hírek. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nati, kis vejemnek küldöm, és egyben én is kérek Bencusról képeket. :D

habot verek :D
Kép
huncutkodok :D
Kép
új sapim van :)
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Imád zebragolni, rájött, hogyan tud rajta ugrálni. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bumi,
örülök, hogy túl vagy rajta!!!! Ha jól értem, akkor ez egy rendes műtét volt, nem 3 pontos... nagyon sajnálom :cry: . De legalább most tényleg rendben vagy, jöhet a sok sok pihi és utána az utolsó lombik!!!!!!!! Pihenj sokat!!!!!!!!

Beze,
gyönyörű ez a kislány!!!! Hát, a főzéssel még gondok lesznek, Bence a játszóban is elzavarja a lányokat a konyhából :P :P Imád főzni :P :P

Hozok majd képeket, csak fel kell őket tőlteni, meg kicsinyíteni... lassan megy...

Timejka,
barátnőm jár a győri kaáliba, és ő mondta, hogy ott nem mindig adnak időpontot, csak a hónap bizonyos heteiben. Időpont van, csak nem osztják, mert valahogy be van osztva... szóval hívd őket akkor, amikor ők mondják és kapsz időpontot!!! Aránylag gyorsan megy az egész!!! Szóval csak kitartás!!!!!!!!

Jaj, Rodi, már rég akartam írni...
A progi zselét utró helyett kaptam, Clinone 80 (azt hiszem), este kellett egyet használni. nagyon könnyű, van hozzá applikátor is. nem jön vissza egész nap, de ha jön, akkor nekem az olyan "száraz gumis" dolog volt :oops: :oops: .

A másik a met. Én egy hónapig szedtem, végig álomkór volt rajtam, émelyegtem, hányingerem volt és semmi kaját nem kívántam... igy abba is hagytam egy hónap után..

jó éjt mindnkinek!!!
Vendég
 


Bumikám!
Nagyon vártuk már hogy jelentkezz!Aggódtunk érted! Sajnálom, hogy nagyobb műtét lett belőle, mint terveztétek. De a lényeg, hogy most rendbe raktak, és minden feltétel meg van ahhoz, hogy akár spontán is terhes lehessél.
Most pihenj sokat, regenerálódj, gyógyulgass, és vigyázz magadra!

Beze!
Lexike imádnivaló! A huncutkodós képen egyszerűen megzabálnám!

Nati!
Nagyon jó, hogy itt vagy! Pörög a topik! Küldtem privit!
Nati a metet én sem bírom megszokni. A 3x1/2-nél nem tudok feljebb menni. Volt olyan, hogy éjszaka hasmenésem volt és hánytam is a gyógyszertől. Azt hiszem elmegyek a dokihoz, és kérek valami mást rá. Feleknél nem tudok feljebb menni.
Remélem ez is elég lesz!
Nati, hol szerezted ezt a zselét? Mennyibe került? Vényre lehet kapni?

rodina74
 
 


A barátnőm volt itt délután, olyan jót beszélgettünk! Már régen nem találkoztunk, annyi mindent meg kellett beszélnünk!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi!
Nem bírod a Met-et? Gyerekek, én meg sem érzem, hogy szedem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Laptetőre már nem is reagálok. :?

Én is barátnőztem délután, nagyon jó volt.

Bumi!
Hidd el, hogy most jönni fog az a baba. Örülök, hogy rendbe tettek. Lehet nekem is vállalnom kellene egy lapart? Egyre többször ez jár az agyamban.

Nati!
Nagyon jó, hogy megjöttél. Hiányoztál.

Lányok, én most picit megint magam alatt vagyok. Férjem találkozott az unokatesóm feleségével, akinek a terhességén augusztusban kikattantam. És férjem mesélte, milyen nagy már a pocakja. Nem esett jól.

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: