Új privát üzeneted érkezett!

Franci!
Puszi.
Te is dolgozol? Hol dolgozol?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Laptetőőőőőőőőőőőőőőő!!!!!!!

Kép Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Elhappoltad a laptetőt a babára váróktól :twisted: A babaneten a laptető babát jósol (már aki hisz benne :wink: )

Akkor gyorsan kell írni újabb 47 üzenetet, hogy beteljen a lap :wink:
Vendég
 

 
 

Angie!
A babákra váróknak hoz szerencsét??? És egy oldalra 50 üzenetet lehet írni? Na ezeket én sem tudtam.
Bocsi babákra várók!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


laptető: úgy van hogy ha huzamosabb ideig sorozatban laptetőre kerül valaki az jelenthet babásodást a közeljövőben :lol:
mostanában egyre több van.. de Zsiginél aktívabb voltam, így egyszerűbb volt a sok laptetőt összehozni :lol: mellesleg nem mindig jön be..

jelentem túl a PÉ n szexmentesen 8) :lol: de furi.,hogy éveken keresztül Pére gyúrtunk..most meg nem.. de talán helyreáll az agyam :mrgreen:

Lillaanyu kár,hogy kimaradtál onnan :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

azt álmodtam éjjel, hogy feljöttem a babanetre és babaimádó beírta a Hőmérősbe , hogy most beszélt a férjemmel és megszületett a kisfiunk :lol:

persze a PÉn túl vagyok próbálkozásmentesen :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni!
Érdekes álom!

Én ma reggel még jobban el kezdtem pecsételni, és már nem barna, hanem elég rózsaszínes, de még nem élénk piros. Annyira jön, hogy a bugyimra is jutott egy 5 forintos nagyságú, és utána pisilésnél többször is töröltem, és mindig olyan lett a papir :cry: Továbbra is nagyon félek :cry: Hasam mensisen fájdogál, tömöm magamba a magneB6-ot, mást nem tudok csinálni, és bízni, hogy ott marad, nem akar elmenni :(
Vendég
 


Annamari, Szilvia! Gratulálok a pozitív tesztekhez!

Angie!
neked is gratula!
Drukkolok Értetek!!!!!+++++++
Egy tanácsot ha elfogadsz, szerintem Magne B6 helyett Magnerotot szedj, abban több a magnézium!

A Többieknek pedig : Babásodásra fel!

Kép

Kép
ske
 
 


Sziasztok!

Ske, jó hogy jöttél. :lol: :lol: :lol:

Boni, érdekes ez az álom dolog. Én meg azt álmodtam, hogy kislányunk született, nagyon fel volt öltöztetve, tehát nem nyáron :wink: Mi folyamatosan próbálkozunk, ha majd érzek valami tünetet akkor csinálok tesztet. Viszont kizártnak tartom hogy már lenne valaki a pociban mivel még Zsombor szopizik. Azért érdekes álom volt :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Annamarié a laptető! Gratula!
Mikor mész dokihoz???

Tényleg 50 üzenet kell hogy beteljen egy oldal. Normális ez??? Nem gondoltak a sok babára váró anyukára, és akkor az apukák kínjait nem is említetem. Nekik még minket is el kell viselni.

Boni! Hogy bírtad ki hogy peteéréskor ne mássz rá Apára? Én olyankor leteperem. Még ha a halálomon vagyok akkor is!

Angie!
Sajnálom! Olyan nagyon aggódom érted!
Meg a többiekért is!!!!
Progeszteront nem adod a dokinő? A palástfű tea is lehet hogy tud segíteni.

Azt nem tudom hogy milyen mértékegységben mérték a progeszteront, de az egyiknél 12, a mások esetben 38 felett kellene lenni. Nagyon zavar hogy ennyire nem használ a Closty. Mi lesz így velem??? :?
franci
 
 


KRi Nekem ZSiga is beköszönt 1 hónappal a fogantatás előtt :lol: az hogy szopiztatsz nem kizáró ok! ++++++++

Angie feküdj amennyit tudsz! ++++++++++++++ kaptál progipótlót?

Franci eddig én is ezt csináltam.. de most le akarok nyugodni agyilag :wink: :lol:
Vendég
 


Lányok!
Köszike a drukkokat! :) :) :)
Tegnap nem találkoztam a dr.nővel, mert épp műtött, és nekem vissza kellett jönnöm a munkahelyre. Mondta, hogy menjek ma be, hogy megnézze a méhszájat. Be is mentem a korházba, és mindent rendben talált. Volt egy kis maszatolás a hüvelytágítón, de mondta, hogy mindent rendben talált, nem lát semmi okot aggodalomra. Írt fel Utrogestan hüvelykupot, és jövő héten otthon kell maradnom. Így hát meg kell mondanom bent a főnökömnek, pedig a 12. hétig még nem terveztem.
Én nagyon remélem, hogy kitart ez a babó, és nincs semmi baja, nem fejlődik rosszul, mert nagyon félek az utro szedésétől, az előzmények miatt, hogy megmaradt a beteg babám. Akkor azt mondtam, hogy akarok még terhességet, de nem minden áron. Beteg babát még egyszer nem akarok, és akkor meg is fogadtam, hogy utrot nem szedek. De honnan tudjam, hogy vajon rosszat vagy jót csinálok azzal, ha el kezdem használni a kupot :roll: :?: :roll: :?: Rágódhatok most ezen még pár órát, mert aztán ki kell mennem kiváltani, és gyorsan fel is dugni egy golyócskát.
Lényeg, hogy babó egyelőre növeszti a szívecskéjét, én pedig csinálok neki egy vonalzót, már csak azért is, hogy lássa, hogy mennyire várom, és akarom, hogy maradjon :)
Vendég
 


Angie!
Szerintem nem az Utro-val teszel rosszat magadnak. Szervezetünk progeszteron termelését nem a baba egészsége dönti el. Lehet hülyeség, ha nem így van javítsatok ki!!!
Gergőnél kellett progi, és most a bölcsit bontja. Januárba még maszatolás se volt, mégis itt vagyok most veletek.
A babók a könyveket nem olvassák, de internetezni már szerintem interneteznek. Látja a szép vonalzódat.
franci
 
 


Angie!
Nyugodj meg. ezt neked sütöttem:
Kép
Nagyon tetszik az új vonalzód. Én is már csináltam, de majd vizsgálat után rakom fel.

Franci!
16-án délután megyek majd dokihoz.

Hát az álmok elég furcsák szoktak lenni. Én is álmodtam már a terhességemmel.

Panndival mi lehet??? Már régen írt ő is. Neki is jövő héten kéne megjönnie, ha jól emlékszem. :wink: :wink:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Egy kis kóstolót mi is kapunk :D
franci
 
 


Angie én utróztam ZSigával..

mmarya ablak nyitva,Angienak vigyázni kell vonalaira

:wink: :lol:
Vendég
 


Persze Franci!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nyugodtan, amennyi kell.
Csak gondoltam Angie, ha már nem sütött 1 hete nekem... meglepem vele, hátha jobb kedve lesz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Bonikó!
Sokat ne állj az ablak előtt, nehogy megfázz!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Majd kopogtat az ajtón. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Köszi Annamari!
Ez már tényleg friss :wink: érzem az illatát.

Az a baj, hogy elég erősen vérzek, és ez már nem rózsaszín, hanem még apró alvadt darabkák is vannak benne. Nem ömlik belőlem, de minden egyes törlésnél pirosas marad a papír. Egyszerűen nem értem, mi ez. Megint hívtam a dr.nőt, és mondta, hogy feküdjek le (de bent vagyok a mh-en). Reggel még zárva volt a méhszáj, nem lehet vetélés. Na de akkor mi ez? Komolyan mondom, megőrülök. Volt már valakinek ilyen?
Vendég
 


Angie!
Nem is tudom mit mondjak. Nem tudnál haza kéretőzni a fönöktől??? Lehet, hogy csak pihizni kéne. Lehet, hogy egy hematóma? :idea: :?: :idea: Fogalmam sincs.
Nem mondta a doktornő, hogy menjél be uh-ra????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie kéretőzz haza!!!! lehet tényleg hematóma :roll: szorítok!
Vendég
 


Angie!
Tessék hazamenni!!!! Nehogy már te legyél a munka hőse!
franci
 
 


Angie!
Mi újság???? Haza mehetsz???? Még mindig piroslik????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Angie, nagyon drukkolok, és nagyon aggódom is érted! Ugye már otthon fekszel? Az utro-t szerintem használd, én elég sokáig szedtem Lexivel.

Boniko, a szoptatás valóban nem kizáró ok, de tuti én akkor leszek várandós, amikor Lexi már nem szopik, tudom és érzem. Na, meg 2009. szeptembere óta pár hónap már eltelt. :roll:

Annamari, nagyon megéheztem, kaphatok egy keveset én is? :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Itthon vagyok, fekszem. Telefonrol irok. Meg mindig nem olyan mint a menzesz, de jon. Orankent megyek wcre es a papir mindig piros. Mire hazaertem, meg egy kicsit erosodott. Nem gorcsolok, de erzem a hasam. Hemaomam nincs, igz csak rosszra tudok gondolni. Ez az egesz vhogy nem jol alakul :( Dugtam utrot, eszem a magneziumot, fekszem. Mast nem tudok csinalni.
Vendég
 


Angie!
Drukkolok, hogy minden okés legyen. Pihenj, pihenj, pihenj és pihenj.
Nem mész be uh-ra????

Beze!
Persze neked is jut belőle. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie!

Most csak Neked, mert rohanok....Szedd/dugd az utrot nagyon gyorsan!! Kezdd el!!!

Én 10!!! napig folyamatosan barnáztam...oké nem volt pirosas, de a papír mindig "olyan" lett, s úgy, hogy napi 3x1 utrot szedtem...hematomát nem látott a doki, így nem tudom mitől, de két napja NINCS SEMMI (nagyon remélem, hogy nem szólom el magam)
napi 3x1 utro, napi 4x2 magnézium, s napi min 1 terhes vitamin, van kétféle, volt, hogy mindkettőt bevettem....így hiszem, hogy mindent megteszek :roll:
Progi hiány, azt írja a net (elég sokat olvasgattam), hogy a progihiányos barnázás/pecsételés HETEKIG is eltarthat...bennem ez tartja a lelket, ebben hiszek...
Holnap nekem is kederül, de kérlek kezdd el az utrot.

Ja, és nem tudtam pihenni, mert ha nem hametoma, akkor a pihenést nem írta "kezelésnek" :roll: De persze semmi túleröltetés!

Vonalzó nagyon jó!!!!!

Holnap du. jövök a hírekkel, addig is kérek drukkokat!!! Otthoni idő szerint holnap 12.30-tól :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


...most látom, hogy írtál...akkor csak pihi, s drukk hegyek!!!!+++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvia!
Drukk!!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép

Minden rendben lesz!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie, Szilvi, drukkok mennek ezerrel!!!!!!!!+++++++++++++

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari, köszi, nagyon aranyos vagy! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Boni, tudom hogy szopi nem kizáró ok, de eddig még is elkerült minket a babó.

Angie, Szilvi szorítok értetek és a babákért. Drukok mennek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Szilvia!
Holnap gondolok rád! Mennek tolem is a drukkok!!! :) :) :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Korhazbol irok. Tegnap annyira el kezdtem verezni mint egy enyhebb menzesz. Dr.no mondta hogy azonnal korhaz. Megvizsgaltak, mehszaj zart, baba rendben egyelore. Most furja bele magat a helyere, kornyezeteben nem lattak egyelore lelokodesre utalo jelet. Fekudni kell. Keteselyes a dolog, ugyanugy maradhat vagy levalik. Gondolhatjatok hogy erzem magam. Itt ember mar nem tud segiteni, Istenben bizom!
Vendég
 


Angie,
pihenj és ne gondolj a legrosszabbra. Én ezt előttted pár héttel csináltam végig. Elöször barnázás, majd már pirosas, darabos vérzés, ez ment hetekig. Pluszban nekem hematómám is volt 2x-ese a babának! Fekvés, utró (nekem 3x1) + vitamin, magnézium és arra gondolni, hogy a baba csak tologatja a bútorokat odabent, nem költözni készül! Én konkrétan erre gondoltam, így könnyebb volt. Még a múlthéten is volt egy kis pecsételésem, de ez már a hematóma felszívódása miatt volt. Azóta is félek a wc-re menni, pedig már egyre csökken a vetélés esélye. Tudom min mész át, de gondolj arra, hogy a babód rendezkedik, jól be akar ágyazódni és az jó!!!!!
Nagyon-nagyon drukkolok neked, nektek, minden rendben lesz, látod én is túl lettem ezen. Persze messze még a vége, de hiszem, hogy minden rendben lesz, nem lehet másképp! Veled vagyok!

Pussz

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Ja és nekem is szúrkált a hasam folyamatosan!

És amit még akartam mondani a rosszullétekkel kapcsolatban: Ilanggal már egész korán az 5-6. héttől folyton hánytam. Most a 8-9. héten kezdtem rosszul lenni. Szóval lehet, hogy csak később jön a rosszullét, mert jelenleg a progihiánnyal van elfoglalva a szervezeted!

Bocs, hogy nem írok névszerint.

Itt szélvihar van, és hideg :(
Jó hétvégét, vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Lanyok! Vege mindennek :cry: rogton az elozo uzenetem utan kimentem a wcre es egy nagyobb adag verrel elmemt a baba, semmi gorcs, semmi fajdalom nelkul. A noverek kivettek, hogy meg lehessen vizsgalni. Ez borzaszto es erthetetlen, hogy miert tortenik mindez velem :cry: Ha lesz erom, meg jovok.
Vendég
 


Angie!!!
Nagyon sajnálom!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Veled vagyok, sokat gondolok rád! Gyere ha kész vagy rá, mi várunk!!!!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Angie, nagy ölelést tudok itt is csak küldeni neked.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Angie, kimondhatatlanul sajnálom, veled együtt sírok... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Angie: borzasztóan sajnálom :cry: :cry: ölellek.

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Angie Drága!!! Erre nincsenek szavak!! Nagyon sajnálom!!! :cry:

Köszönöm a drukkokat! Én jobb hírekkel szolgálhatok, Édesápám segítségével (én ebben nagyon hiszek), akinek pont egy éve állt meg a szíve :cry: a mai napon meghallottam a szívdobogást, amit küldött nekünk...

Közben én is benyeltem a hányós - hasmenéses vírust, hajnaltól ezért rohangálok a wc-re, de már jobban vagyok....

Most nem tudok írni másnak, mert üröm vegyült a mérhetetlen nagy örömömbe :?

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi, örülök, hogy nálad minden rendben, csak így tovább.

Angie, nagyon sokat gondolok rád.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Angi! Basszus! Nagyon-nagyon sajnálom!!! :cry: :cry: :cry:

Szilvi! De jó h nálad minden ok!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Angie!

Nem hiszem el. Nagyon-nagyon sajnálom. :cry: :cry: :cry: :cry: Egész nap egy csomót gondoltam Rád, hogy mi lehet veled, de erre nem gondoltam... ha már jobban vagy gyere beszéld ki magadat.

Szilvia!
Akkor te nagyon jó híreket kaptál. Dobog a pici kis szívecske. :P :P :P Gratulálok!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie :cry: rettenetesen sajnálom :cry:
Vendég
 


Angie!
Nagyon sajnálom! nem hiszem el...... :cry:

Kép

Kép
ske
 
 


Szilvia éljen :lol:
Vendég
 


Szilvia!
de jó, de jó, de jó! Gratula a szívhanghoz!

Kép

Kép
ske
 
 


Angie!
Nagyon sajnálom, Ha erod lesz gyere és írj ki mindent magadbol!Egyébbként én hiszek abban, hogyha egy babának el kell mennie akkor el kell engedni!Bár ez rohadtul nehéz lehet.
Szilvia!
Boldog lehetsz, GRATULALOK!!! Nagyon vigyázz magadra!

Kép
Kép
maryka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?