Új privát üzeneted érkezett!

Lányok én max csak a fertőzésektől tartok! :roll:
Azt olvastam, hogy ha nyitva van már a méhszály akkor nem jó, ha együtt vagyunk! :roll:
Épp most tanácskoztunk erről apával, mert jó lenne egy kicsit ceretgetni egymást! :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba!
Kép is van, de ma már nincs erőm foglalkozni vele, egész nap rohangáltam most értem haza.Majd holnap felrakom.

Amúgy mi a helyzet veled a fogadon kívül???

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Vanda, Lois: Nagyon édesek a gyerekek!

Angel: Szuper jó lenne ha nem kéne menni már Dévény tornára.


Nyulasz, Skrisz, Angel, Baba,!

Köszönöm

Hát a mai napunk irtó pocsék volt, én fáradt és ideges. Gréti nyafis és mindenért sírós. Ma megint sokat bukott nem hazudok 12-szer öltöztünk ma. Sikerült belebukni az overálba is. A 2. lebukott pizsinél kiborultam és sírtam egyet. Nagyon sajnálom Grétit a sok bukás miatt és persze annyi a mosni és vasalni valóm. De ez nem baj Grétit sajnálom de persze ő csak rötyög rajta. :) :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

 
 

Keny:minden oké.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


(((((((((Grétibaba)))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!


Apa megcsinálta a képet.
Bébikompról mi a vélemény? Örököltünk és nem tudom használjuk majd vagy sem.

Így szuszakolok:
Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó: aranyos szuszmák! :D Bébikompról csak rosszat hallottam, nekünk nem lesz. Egy ismerősöm használta, aztán a baba 8 hónapos korában gyorsan kivonta a forgalomból, mert gyógytornára utalták őket, nem kúszott, mászott, de még forogni sem forgott, aztán rohamosan behozott mindent gyógytorna nélkül is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nikó!
De édes! :D
Bébikomp: kukába vele! Nem segíti, inkább gátolja a mozgásfejlődést.
vovanda
 
 


Timi:

Akkor azt hiszem kilőve.

Vovanda:

tuti kilőve!!!!!!!!


Ma talán jobb napunk lesz. Bár sétálni nem megyünk mert szakad a hó! Imádom a havat de most már sok egy kicsit belőle. Majd jövőre essen sok, hogy tudjunk szánkózni. Holnap elkezdjük a hozzátáplálást, vennem kell almalét mert nincs itthon. Őszi van meg minden de alma nincs. :roll:
Este óta megy a : de-de-de-de-de- és a te-te-te-te meg a nya-nya -nya. Meg tudnám zabizni. :lol: :lol:

Na igen és hurrá március 18-tol 21.-ig megyünk Alsópáhokra welneselni . Nagyon kíváncsi vagyok Grétinek hogy fog tetszeni.
Megyek reggelizni . vasalok és elindítok egy mosást amíg elvan réta bébi.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Nikó Grétit sajnálom nagyon remélem van valami jó kis csodaszer ha ennyit bukik. :roll:
Én sa hallotam sok jót a bébikompokról nem segíti a baba fejlődését inkább elkényelmesíti őket!

Mi va voltunk NST-n és minden ok.
Milán rengeteget mocorgott.
Mondta a szülésznő, hogy tegnap sokan szültek a hóesés miatt, háááát Milán is érzi mert akkor nagyon aktív, de még nem akaródzik kibújni! :roll:
Hideg van! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Itt eső esik. Ha ráfagy az utakra, vidám lesz... :?
vovanda
 
 


Itt eső esik. Ha ráfagy az utakra, vidám lesz... :?
vovanda
 
 


Skrisz,200-at még tápból sem esznek meg.Noémi örülök ha 100-at,Balázs kb 150-et.

Baba,ja,gyógyszeres csík.Az jó.Remélem nem jön már vissza a gyulladás.

Nikó,szegénykém.Van,hogy mi is sokat bukunk,van,hogy napokig semmi :roll: Ja,bébikomp kukába :lol: Édes a szuszakolós kép :wink: Alsópáhok szuper hely,mi csak ősszel megyünk majd,sógornőmék évek óta járnak oda,és imádják.

Angel,sokszor én sem tudom,hogy csak játszik,vagy már nem éhes.Jó lenne ha már beszélnének :lol:

Tegnap esti fürdés,azért Noémi is jobban szokta élvezni,csak hát a kamerának nem mutatja.Apa háta is csurom vizes szokott lenni.Meg az enyém,mert általában én fürdetek többször,csak most taknyos vagyok,és ha hajolok,akkor csöpög :evil:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Nyulasz:cukorfalat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó,
bébikomp az ortopédusok és mozgásfejlesztők réme!!
szal még egy voks a nem-re :wink:

bukás nálnuk is megy sajna, tiszta róka tud lenni minden, épp tegnap is hatalmasat toccsantott, aztán azzal a lendülettel belehasalt :roll: engem is környékez tőle az ideg rendsen.
próbáltuk az antireflux tápot, azt is kirakta, sztem simán falánk.
és nem oldódott meg a szilárd kajával sem, most kaját hány :?
állítólag, ha ül, feláll, akkor lesz vége.

Alsópáhokról hallottam, jó nagyon!!

Nyulasz,
ééédes! :lol:
áhh, mi se tudjuk soha rendesen filmezni, ahogy fürdik :roll:
amint meglátja a kamerát, azt lesi.

na azt meg én is várom, hogy ő nyilatkozzon, kér-e még enni! :lol:

Baba,
fogad jobb??

angel37
 
 


Angel, igen, köszi.Már nem fáj, de kezelni kell a jövő héten is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda, nálunk is eső esik. Épp most vitték ki anyuék sétálni a gyereket. Visszajöttek esővédő cuccért. :?

Nyulasz, ja, akkor nálatok az lenne a lényeg, hogy annyit egyen meg, mint amennyi tápot szokott. Aztán kínáld meg táppal, hogy jóllakott-e. Ha igen, nem fog kérni már.
Milyen sokat változtak a gyerekeid! Állati helyesek! :D

Nikó, édes a szuszakolós kép. :lol:

Babim, pocaksimi és gyógypuszi a fogadra!

Rani, szerintem ti még ráhúztok egy pár napot. :wink: Megvárja Milán, míg kisüt a nap.

Keny, várjuk ám a képet!

skrisz72
 
 


Hello Mamik!

KisPasim köszöni a dicséreteket :D

Vanda!
Olyan szépségesek a Drágáid, Rékáért egészen odavagyok :D Kajálós képet nagyon bírom,de a múltkori "bocikás" is annyira édes volt :D Csúny a pöttyök múlhatnánk már :?
Halálfejes poharat úgy kapta a barátnőmtől, sőt van már tőle AC/DC-s pólónk is 8) Majd abban is fényképezkedünk.
Innen van a pohár http://www.elodiedetails.com/
De csöpög amúgy az oldalán :?

Angel!
Először nem tudott belőle inni, aztán C. kivette belőle a szelepet, úgy már értette mi a stájsz. Azután már szeleppel is ment neki. Tegnap vettem neki Aventeset, most azzal próbálkozunk :)

Nyulasz!

Pancsolós képek nagyon cukik :D Nagyon sokat változtak, gyönyörűek :) Nekem a pelenkázó mellől el kellett már pakolnom mindent, mert lerugdossa

Nikó!
Bébikomp: Szintén nagyon nem :)
Régen is tudtam hogy gáz valamiért, de azt hittem, hogy rossz a gerincének, vagy hasonló. De utánaolvastam, az a rákfenéje, hogy ebben a korban, amíg nem mászik, nem szabad semmiképpen sem támogatni a függőleges irányú törekvéseit, mert összezavarja a mozgásfejlődését. Mászni kell megtanulnia, az nagyon nehéz és komplex mozgásforma (bal-jobb összehangolása négy végtaggal), ami ha kimarad az sok problémát okozhat a későbbiekben .

Skrisz!
Barackozás :D :D

Zé úgy 200 ml gyümit vagy zöldséget benyom, de néha még enne. De még ezután is elfogadja a tejcsit.

Na megébredt... majd még folytatom :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.02.12 00:58-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


lányok, pohár innen egyszerűbb:
www.hudebaba.hu
20140901102739
 
 


Lois, a tejcsi az más! Az bármikor jöhet! :wink: Cicizabáló kölkök! :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok Lányok! :P

Nikó, Nyulasz, Lois,
gyönyörűek a Babócák!!! :D

Bukás:
kitartás, elmúlik!!!! (Vackor kórházban is volt emiatt "GOR"-t diagnosztizáltak. Konkrétan minden visszajött, a ruha nem érte meg, hogy összepatentoljam a gyerek alján :lol: -de elmúlt :wink:

Skrisz,
lemaradtam: barackoztok? :D

Nálunk:
nem tom, mondtam-e, hogy vettünk sns-t...de nem igazán jött be, Lencsém szív kettőt majd apellál :? így max 20 gramm cummant be egy szopi alkalmával...
Viszont most egy hete dől a tej, hál' Istennek, nem kell pótlás :wink:
Pénteken 4 hónap!!!!! Jövő kedden felíratom a SINLAC-ot, azt ugye lehet sűrűre keverni és kiskanállal adható (azzal prímán eszünk!), remélem, azzal már kihúzzuk a hozzátáplálásig :roll: :P -és 1000rel fogyasztom a More Milket, tuti belőlem él meg a cég....:-/
A cumisüvegek meg itt porosodnak :roll:

Anyukám aszt mondta, én sem ettem üvegből, így 2 hónaposan már poharaztunk, kanalaztunk :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2010.02.11 19:00-kor.

tillidian
 
 


Lemaradt:

Raniko,
kitartááááás!!! :P Drukközön!!!!!

Kismamik:
pocaksimi, vigyázzatok magatokra, Babókra!!! :D

tillidian
 
 


Lois,
mit iszik Z a pohárból? (bocs, ha írtad, most nem néztem vissza)

az előbb próbáltunk megint az Aventes csőrösből egy kis vizet, hátha, de csak a csőrt rágogatja :roll: , ha véletlenül lemegy is kis víz, meglepődik, és máris csurog kifelé.

Tilli,
kitartás hozzátápig!
mi az az sns? :oops:


magunkról:
dévényes doktonéni megszemlézte, mit tud a kiscsaj, szerencsére formában volt, mint akit felhúztak! :D
kapunk két hónap szünetet, utána újra megnézi, hogy kell-e még kezelés.

angel37
 
 


Angel, reméljük, már nem kell neki több!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
Egy olyan kis csöves cucc az sns, amit fel kell ragasztani a cicire. A csőből jön a pótlás, de közben a mellbimbó is kapja az ingert, így elvileg serkenti a tejtermelést és nem okoz cumizavart.

Makilány ügyes! :lol:
vovanda
 
 


Tilli, igen, mi már barackpürét eszünk. :D Klassz, hogy ennyi tejed van!

skrisz72
 
 


Angel!
És melyik Aventest próbáljátok? A 6 hóst, vagy a 9 hóst? (A 6 hósnak puha a "csőre", a 9 hósnak kemény. Legalábbis én ebben láttam a különbséget) Vizet iszunk. Nem is tervezek neki mást adni.
A szoptanít (sns) körülöttem senkinek sem vált be, bár mindenki pont fordítva használta mint Tillék, épphogy nem szopó babákkal.
Nagyon szuperek ezek a Dévényes hírek :)

Skrisz!

Ja, cicisták :D

Rani gyanúsan nem volt reggel óta...csak nem??? :D Lehet bejött az apás móka? :wink:

Nálunk ez van ma...én imádom:
Kép Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani?????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Azta, Lois!
Jól behavazódtatok. Itt tegnap óta eső esik, tocsog minden... A hóból meg már kicsit elegem van, várom a j időt piszokul...
vovanda
 
 


Itt épp szakad a hó.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!



Lois:

Irigy, irigy! Ez gyönyörű itt a városba nem szép a hó de ez nagy szép itt én is élvezném. :D

Hu ma kipróbálom milyen 3 gyerekes anyának lenni. Keresztgyerkőcök itt vannak 10 és 7 éves. Brassóit kértek ebédre, megyek is és neki látok.


Mindenkinek köszönöm a tanácsokat a bébikomppal kapcsolatba. Eltéve örökre.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lányok jelentkezem!!! :lol:

Még egybe vagyunk és nincs semmi extra. :roll:
Apát tegnap nem kaptam el voltak vendégeink és estére a vérnyomim is fement, no meg olyan fáradt voltam hogy csak na.
Tegnap volt a 7 éves évfordulónk!!!! :D

Lois nagyon szépek a képek én is imádom ezt, bár most piszit aggódok mert a mi utcánkból alig lehet kijutni kocsival. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, nem lesz semmi gond!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,
6hóst, lehet, hogy még az is nagy neki :?
most szeleppel próbáltam, múltkor anélkül is.
nem iszik, nem tudok vele mit csinálni, csak arra tudok gondolni, hogy valszeg elég a folyadék, amit bevisz.a védőnő azt mondta nyáron majd nem lesz már gond a melegben. addig meg csak nem szárad ki :roll: nem is úgy néz ki :wink:
jobb híján a kajájába keverek egy kicsi plusz vizet.

ja apával vetettem gesztenyét Sparban, hozott kétfélét. melyiket eszitek? én a natúr főtt darált fajtára szavaznék...
a masszában van nádcukor.
viszont a meggyhámozással elijesztettél :wink: lehet, hogy almával kapja.

hótól már a tököm ki :x :evil:

Baba, Vanda,
köszi! :) :)

Rani,
grat a fordulóhoz, lehet, a nagy nap is ma? :wink:
drukk, hogy ha kell időben, beérjetek!! de biztos nem lesz gond!

angel37
 
 


Sziasztok Csajok!

Lois!
Húdeszéééééép!

Rani!
Még 2in1 :P

Baba!
Itt a kép, ez most nem olyan jó, mert 2D-s, nyújtott lábú kiskeny :lol:
Ja amúgy kicsit vérszegény vagyok kaptam vas tablettát.Ma is voltam tornázni, nagyon jól esik.

És 1 másik a pocimról, 16+5 napos vagyok!

Kép

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny:pocaaak,???
Hú, de elmosódott a kép. Nem vagyok benen biztos, de azt hiszem, látom a babád.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny!
Bevacsiztál? :lol: Én az ikrekkel 16. hetesen úgy néztem ki, mint más szülés előtt. :D
vovanda
 
 


Keny,
hááát, hatalmas növekedést nem látok! :lol:
uh képpel sajna gondban vagyok, pedig keresem a nyújtott lábat :wink:
(saját uh képeimmel se voltam sokkal jobb :wink: )

angel37
 
 


A Mit egyen a baba? c. ősrégi könyv írja: napi 1000 gr mennyiség a cél. Ha ezt elérjük, onnantól az ételek minőségén kell változtatni. Magyarul ha 5X eszik egy nap, az 200 gr/alkalom. (Persze vannak ennél jobb evő csecsemők is.) Nálunk reggel tápi, délelőtt gyümi, délben főzelék, délután pép (Sinlac, egyéb dobozos) este tápi volt kb. 10 hós korig. 10 hótól jönnek a kézbe adható ételek: kenyérhéj, banán, kölesgolyó, nálam volt keksz és babapiskóta is, bár ezt sokan tiltják. Délelőtt natúr joghurt zabpehellyel.

Gyerkőcök mind gyönyörűek.

Bébikomp: járássegítőnek használtuk, felesleges.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Keny, alakul ez! Lassan már úgy nézel ki, mint aki babát vár! :wink: Jópofa a lábacskája. Mint egy cérnaszál. :D Olyan vékony, mint Te! 8)

Vanda, :mrgreen:

skrisz72
 
 


hááát ez a pocak ekkora..

Krisz!
Cérna láb, találó! nekem a kezemre mondja mindig a férjem, hogy kis cérna kéz :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny: hosszúlábú babuci! :D Hát a pocak terén csatlakozom Vandához és irigykedem a tiédre! Nagyon szép!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Olvaslak ám Titeket, de írni nincs miről :oops:

Nikó, Nyulasz, Lois, nagyon édesek a gyerekek!

Keny, lassacskán alakul az a pocak, nagyon szép!

Baba, örülök, h minden ok!

Lenne egy kérdésem ismét. Az Istenhegyin Apa bejöhet az uh-ra?

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols,
jól vagytok? :D

naná, hogy bemehet apa! 8)
sőt, két "vendég szék" is van! :lol:

angel37
 
 


Bols, tök nagy élmény lesz mindkettőtöknek! :D Hozzál majd képet!

skrisz72
 
 


Bols!
Gratulálok a 12.héthez!Azért írhatnál magatokról valamit.

KépKép

Kép
keny
 
 


Bols, csatlakozom Kenyhez!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Ranikónak a barátnője vagyok. Róla hozok nektek híreket! Most beszéltem a férjével. Ő annyit mondott csak, hogy 17 órája vajúdik Anikó, már nagyon el van fáradva, semmi ereje sincs. Remélik, hogy már hamarosan vége lesz.
Ha új infóm van, azonnal írok!

KépKép
gina_101
 
 


Gina: köszi a híreket!

Ranikó: nagyon drukkolok! Ügyesek vagytok! Csak nem várta meg Milán a Valentín-napot! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ja, elfelejtettem:

ha jól értettem oxitocin-t kapott Ranikó.

KépKép
gina_101
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: