Új privát üzeneted érkezett!

Én is tőle kértem volna el. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csuri
Kép
Kép
Kép
irusc
 
 


Mamacka! Kedden voltam a kórházban, beszéltem a szülésznővel, és nem mondott semmi ilyet, nyugi! :wink: Ellenben a szülészet le van zárva a járvány miatt.Megőrülök, ha Kristófot nem láthatom 3 napig!!!Remélem januárra vége lesz!
Nem akarjátok tudni hármaskátok nemét?

Kedden voltam 32.heti UH-n.És képzeljétek, a kapott időpontban be is mehettem!Ilyen se történt velem még az Istvánban.!!!
Ja, és mellesleg: tuti kislányunk lesz, és már 1900 g!Gyönyörű, hosszúcombú Tulipán :lol: :lol:

Kép

Kép
linus
 
 

 
 

Kép ráncolós :-)

Kép

Kép komoly

Kép ilyen eleven

Kép

Kép
linus
 
 


Bocsánat, kicsit nagy méretűek lettek a képek....Csak gondoltam, megmutatom, mi lett a kis Pockomból...

Fridus
Emlékszem Balura, mindig nevetett a képeken.Így visszaolvastam 2008 elejét.Mi mindenen tudtunk aggódni :lol:

Kép

Kép
linus
 
 


Szia Hellot!

Radnai doktornőt én is csak ajánlani tudom,én is nálam szültem.

Üdv Nituska
nituska
 
 


Tegnap voltam Radnai doktornőnél. Igaz, életem során eddig nem volt túl sok nőgyógyászati vizsgálatom, de kijelenthetem, hogy ez volt a "legkellemesebb". Nagyon jól vizsgált a doktornő, emberileg is elégedett vagyok vele. Szóval most örülök a választásomnak :) (Amikor mondtam neki, hogy azért most mentem a szeptemberben kezdődött hasfájásommal, mert nehezen szánom rá magam, hogy elmenjek dokihoz, mosolyogva mondta, hogy ő is nehezen szánja rá magát nőgyógyászati vizsgálatra, és hát ugye saját magát nem tudja megvizsgálni :D)

Kép
hellot
 
 


Hellot,
jó választás volt akkor. :)
Informátorod is tegnap volt ám ... :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kép
Áldott, békés, boldog Karácsonyt mindenkinek

Ádám, Marcsi, Áron, Andor, Rebeka.


Kép

Kép




Linus
Lánkák lesz úgy néz ki! :)

Én is nagyon remélem, hogy már márciusban nem lesz semmi járvány és betegek sem leszünk, no és persze, hogy felérünk innen Füredről időben a kórházba! :shock: :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka, nagyon szépek vagytok! És hogy a két fiú hogy hasonlít egymásra :shock:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás
Köszönjük!


Nekem tök más a két legény! Mostanában kicsit jobban hasonlítanak, de még mindig egész más a karakterük, jellemük!



Három napos a babád?

Gratulálok!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nekem a szemük az, ami totál egyformának tűnik, és talán ettől is mondom, hogy hasonlítanak.

És igen, 3 napja született meg a lányom, köszönöm :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Akkor a kórházból netezel? Nagyon friss vagy! Még egyszer gratula!

Milyen volt a szülés?
Visszanéztem, hogy írtál-e róla de nem találom.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Amúgy mindenki azt mondja, hogy hasonlítanak, csak a szüleik szerint egész mások!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hékás!Gratulálok!Írtam privit.Azt ott elfelejtettem kérdezni, hogy hogy bírtad ki a "karantént"?Én talán ettől félek a legjobban.

Mamacka! Hát akkor te is kislányos anyuka (is)leszel!Izgi, mi?Két fiú után....Fiaid egyébként tényleg olyanok, mintha ikrek lennének.Persze, gondolom, hogy te egészen másképp látod.

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok itt, igazából az hozott ide, hogy a nőgyógyászom, akivel nagyon meg vagyok elégedve szülni megy, így mást kell keresnem, mert jövőre szeretnénk babát.
Igazából Radnay doktornőről érdekelne minden. Elérhetőség, árak...stb akár priviben.
A jelenlegi orvosomat is ennek az oldalnak a segítségével találtam meg.
Majd az Istvánban szeretnék szülni, tehát olyan orvost keresnék, aki oda bejáratos, ha jól értettem ,akkor Radnay doktornő ilyen.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Dormira!

Radnai dr.nő az Istvánban dolgozik és nagyon aranyos,precíz.
A szülésnél is nagyon figyelmes,segítőkész.
Magánrendelése már a 13.ker-ben van.

Irtam privit is.

Üdv

Nituska
nituska
 
 


Hékás gratulálok a kislányod érkezéséhez :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, Linus, köszi szépen :lol: :lol:

Linus, a karantén jól bírható, nekem nem volt vele gondom. Tudod, van előnye is: anyósék nem ülnek egész nap az ágyad szélén :lol: :lol: :lol: :lol: A kajával meggyűlt a bajom, de attól függetlenül bírható.

Mamacka, a szülésem szerintem egész gyors volt. 3 körül értünk be, negyed 7-kor született meg Minka. Ráadásul gátvédelemmel szültem, így utána sem szenvedtem. Ég és föld volt a két szülésem utáni időszak. De hiába volt most is szép szülésem, azért a szülés után azonnal megfogadtam, hogy több gyerek nem lesz :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


jar erre meg valaki?

en, ha minden jol megy juliusban szulok a korhazban

a szulesznomet kovettem, elotte a Kutvolgyiben szultem

valaki, aki nyaron fog szulni? jo lenne beszelgetni...

Kép
babarozsa
 
 


Sziasztok!

Nituska! Köszönöm szépen a válaszod!

Közben elmentem a még rendelő dokimhoz, Radnai doktornőt ajánlotta, megadta az elérhetőségét, ha esetleg szükségem volna rá, míg visszajön a szülésből-babázásból.

Azt mondta a Nyugatihoz közel van a magánrendelése, és hogy csütörtökön délután rendel... mégis mennyire délután? Estébe nyúlóan??? Árak ügyében valaki tudna felvilágosítást adni? Mégis mennyibe kerül nála egy szülés, vagy hogy működik ez???

Dokinénim javasolta a Femibion szedését. Ti szedtetek ilyen vitaminkészítményeket?
Szükséges ez?

Dormira

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Azt még elfelejtettem kérdezni, hogy a doktornőnek a korházban van rendelése vagy csak magánrendelésen elérhető?
Lehet tudni a rendelési idejét?

Köszi!!!! (ha valaki válaszol) :D

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Dormira!
Még én is csak most kezdtem járni a doktornőhöz, szóval túl sokat nem tudok. Legutóbb csak receptért mentem, ahhoz nem kellett időpontot kérnem, azt mondta a doktornő, hogy délután 3 és 6 között bármikor mehetek. Pont 6-ra értem oda, és még voltak bőven a váróban (persze ennek a fele a másik dokihoz várt).
Én a kórházban egyszer voltam csak nála, de akkor még nem volt ez a mostani magánrendelése. Amikor ősszel újra be akartam jelentkezni hozzá, akkor már a magánra irányított.
Ár szempontjából: szerintem nem vészes (a magánban a szomszéd szobában levő doki majdnem 2-szer annyit kér).

Kép
hellot
 
 


Dormira!

Én Femibiont szedtem/szedek és nagyon meg vagyok vele elégedve! Nem volt / nincs semmilyen mellékhatása. Igaz, én akkor kezdtem el szedni, amikor már volt pocaklakóm, így azt nem tudom, h terhesség előtt hasznos-e... :roll: De közben és utána csak ajánlani tudom! :wink:

Kép

Kép
hmbori
 
 


Hékás
Én már a gyerekágyon nosztalgiázok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hű Linus te már nagyon a finisben...!

Áronnal ilyenkor mi már otthon is voltunk! :)
Lehet ti is????

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka, nem tudni még, hogy Ambrus vagy Rebeka érkezik? És már csak 9 hét? Most jön a neheze :lol: :lol: :lol: :lol:

Linus, tényleg, Veletek mi újság? Megnéztem Tuli képeit, gyönyörű kislány, gratulálok Nektek!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


De tudni!

Rebeka!

Csak lusta voltam új vonalzót alkotni ilyen rövid időre! :)

...és hát tuti úgyis csak akkor lesz ha kibújik! Nemdebár? :)

Linus
Most látom, hogy már lehet gratulálni!

Isten hozta a kis embert a nagyvilágban! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gyönyörű kislány!

Látom az alternatív szobában voltatok?

Jaj úgy izgulok, hogy túl nagy lesz a dömping márciusban... :(

Annyira szeretnék megint kádban szülni! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok Lányok!
Hű, nagyon le voltam maradva...bocs Mamacka a vonalzós félrevezetést....végre átírtam.

Az eseményről annyit: a szülés nagyon gyors volt, és mondhatni könnyű.Pedig megijedtem, mert ugyanúgy kezdődött, mint Kristóffal: hajnali 5-kor a magzatvíz elfolyt, fájás sehol. Amikor beértünk a kórházba, egyből az alternatív szobába kerültem, amiről ugye álmodni sem mertem volna.És bár nem használhattam a kádat(rám kötöttek ctg-t, meg oxytocint), a nagy, alacsony ágy nagyon bejött nekem :lol: Végig négykézláb pózban enyhítettem a fájásokat, végül úgy maradtam, és úgy szültem.Sokkal könnyebb volt tolni, mint anno fekve!!Nagyon-nagyon jó élményként maradt meg ez a szülés.Igaz, kicsit jobban fel is készültem (kismamajóga, vajúdási pózok, gátmasszázs, homeós bogyók), mint Kristófnál, meg hát állítólag a második könnyebb....szóval gátvédelemmel, két óra alatt kibújt Tuli. Volt 3 óránk egymásra, majd levitték Tulit, elmentem zuhanyozni!!!!!, majd ágyba kaptam az ebédet :lol: :lol: :lol: , ami bűn rossz volt, de én olyan éhes voltam....

Hékás: Akartam privit írni.... mindenképp el akarom mondani, hogy Hajú Barbi annyira, de annyira kedves, figyelmes, segítőkész volt!!Örök hálám neki!90%-ban neki köszönhetem, hogy ez a szülésem ilyen szép lett!

Képeket nem teszek fel, úgy tűnik, már megtaláltátok...

Amúgy nagyon jól vagyunk, a gyerkőcök tündériek.Tuli rendkívül határozott kiscsaj :wink: Aludni semmit nem alszunk, de remélem, hamarosan jobb lesz :oops:

Mamacka!Hogy vagy?

Kép

Kép
linus
 
 


Köszi
jól!

Nekünk még hét hetünk van.

Most azon agyalok, hogy mennyivel előbb költözzünk fel Pestre.

36. héten még fel kell jönni vizsgálatra, utána még visszamennék két hétre mivel Áron ovis és nem szeretném ha sokat mulasztana.

Remélem elég lesz.


Nagyon nyugis kis szülésed volt!
Én mindkétszer ebben a szobában voltam, nagyon szeretném ha harmadszorra is oda kerülhetnék.
Első szülésem nekem is az ágyon volt, a második már a kádban.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Olyan nagynak és fejlettnek tűnik Tulipán a képeken mintha már sokkal idősebb babuci lenne!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Keressük az év legjobb szülésznőjét
Az Év Bábája díj

Az Országos Bábaszövetség minden évben a kismamák és a szakma javaslatai alapján odaítéli egy szülésznőnek az Év Bábája díjat.
Kérjük, ha van szülésznő, akire szívesen emlékeztek, aki megkönnyítette a vajúdás-szülés folyamatát, írjátok meg e-mailben vagy levélben nekünk, hogy Szövetségünk vezetősége a javaslatok alapján a legjobb szülésznőnek átadhassa a díjat.
A levélben írjátok meg akár nekem privátban, akár az endomed@t-online.hu címre:
- a neveteket (bizalmasan kezeljük, senkinek tovább nem adjuk),
- hogy mikor szültetek – az sem baj, ha évekkel ezelőtt szültetek, de most jutott eszetekbe, hogy szavazzatok rá –
- a szülésznő nevét és a kórházat, ahol dolgozik
- és az is jó volna, ha írnátok róla néhány sort, miért őt választottátok, miben segített…
A Nemzetközi Bábanapon, vagyis a Szülésznők Napján, május 5-én adjuk át a díjat, mely ünnepségre szeretettel várunk minden kismamát.
A Bábanapról, a helyszínről és a díjról olvashattok még a Kismama újságban is.
nováky_rita
 
 


Sziasztok!

Egy kérésem lenne. El tudná nekem valaki küldeni dr. Siklós Pál elérhetőségét?

Előre is köszönöm!

Üdv!
mega
 
 


Mega!

Én az Istvánban szültem dr. Siklós Pál kollégájával dr.Hetényi Gáborral aki egy 50-es tündéri és vérprofi orvos/ nekem is ajánlották és nem bántam meg !!!/ .
Hetényi Gábor doktor egy helyen rendel Siklós dokival, egymás melletti rendelőhelyiségekben, egy ajtó választja el őket, a váróterem ugyanaz a két orvosnál, nagyon kedvesek a kartonos-recepciós lányok és nem kell sokat várni bár nagyon sokan vannak a paciensek, gondolom a két jó hírű orvos miatt. Mindkét orvos nagyon profi és kedves akár Hetényit akár Siklóst választod.
A pontos címre sajnos nem emlékszem, / pedig 9 hónapig oda jártam.../de a Westend City mellett a Váci úton van a magánrendelőjük, asszem talán az első emeleten, de ha megkérdezed a különleges tudakozót meg tudják neked mondani, mert egyszer elveszettem a névjegykártyájukat és megkérdeztem én is a tudakozót, meg tudták nekem mondnai.
Nagyon jól jársz ezekkel az orvosokkal, szülni fantasztikus élmény az Istvánban, de a csecsemősöknél eltöltött néhány napot szívesen kihagytam volna.....Na sok sikert, remélem megtalálod a pontos rendelő címet valahol, lehet hogy a neten is rajta van ha keresgélsz. :wink:


Mamacka!

Szia! Hát te itt is??? :D Márciusi babaváró vagy te is ugye? ez már a 34.hetem, nagyon izgulok, csak és a Jánosban szülök, de drukkolok neked is!!! :D
csézjang
 
 


Szia
Hogy hogy a Jánosban szülsz?? Én oda tartoznék, de semmiképpen nem szerettem volna ott szülni.

Nekem a csecsemősökkel is nagyon jók a tapasztalataim! Velem nagyon kedvesek, törődőek voltak. Egy gorombább volt csak viszont az tanított meg egy mozdulattal rendesen mellre tenni a babát így minden meg volt bocsájtva.

Nekem is a 34. hét! :)










Valaki meg tudná mondani, hogy az Istvánban feltétele-e az apás szülésnek, hogy be legyen oltva H1N1 ellen?
Vannak kórházak akik orvosi igazolással engedik csak be az apát miszerint oltva van.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ha jól tudom, Siklós doki ugyanott rendel, mint Radnai doktornő: Váci út 16. 1. emelet. (Csak rémlik, hogy amíg a doktornőhöz vártam, addig a doktorúrhoz várt a csapat másik része.)

Kép
hellot
 
 


Mamacka!

Nekem a Jánosban szült egy kolléganőm most és neki nagyon bejött, állítólag sokat változott az elmúlt 1-2 évben/ én nem tudom mert annyira nem ismerem/ de semmiképpen sem szerettem volna újra az Istvánban szülni a szülés utáni csecsemős napok miatt.

Volt néhány tök kedves csecsemős, de alapvetően nem jött be az a stílus, hogy ha üvöltött a gyerekem és oda mentem hozzájuk hogy segítsenek valamit nekem mint első gyerekesnek közölték hogy szoptatni kéne talán....Ettől kiakadtam hiszen a szülés másnapján szinte semmi tejem nem volt még hiába cicizett egész nap a gyerek, aztán ki is száradt a negyedik napon, / besüppedt a kutacsa/ majd amikor jött reggel a gyermekorvos doktornő még engem ba...ott le hogy miért száradt ki a gyerekem, és aztán meg leszúrta a csecsemősöket is hogy hogy nem vették észre hogy kiszáradt a gyerekem amíg ő 3 napig szabin volt, és olyasmit mondott nekik hogy azonnal adjanak neki tejet meg tegyék inkubátorba mert jól be is sárgult....
Ezután még 3 napot kellett bent töltenem a kórházban és én minden nap bőgtem mert teljesen úgy nézett ki mintha én leszarnám a gyerekem. Na akkor elhatároztam hogy soha többet nem akarok itt szülni. Akinek rendesen volt teje annak nem volt gondja mert szopott éjjel nappal, én viszont hiába fejtem a kórházi géppel minden nap, nekem alig volt tejem de ez senkit nem érdekelt túlzottan mert ott az a szokás hogy nem adnak pótlást a gyereknek.Én ezt megértem hogy fő a természetesség, de azért bizonyos határig.
Úgyhogy megmondom őszintén én örültem amikor megtudtam hogy JÁnosban éjjelre elviszik a babát és tápszert vagy cukrosvizet adnak neki. Lehet hogy ez hülyén hangzik de azok után amiket átéltem az Istvánban nekem mindegy csak ne hagyják üvölteni az éhségtől szegényt.
A másik meg hogy én / vessetek rám követ/ de annak is örülök hogy beveszik éjjelre mert az Istvánban 5 percet nem aludtam 1 hét alatt, olyan fáradt voltam mint egy zombi / főleg hogy 1 ágyban alszik mindenki a babával amitől kiakadtam így se aludni se wc-re menni se zuhanyozni nem tudsz normálisan!!!!!/ és Hetényi doki ölelgetetett meg vigasztalt aranyosan a folyosón mert látta hogy folyton sírok pedig nem vagyok egy hisztis liba hidd el.
Szóval nekem nem volt öröm az ott eltöltött 1 hét, habár a szülés maga az szuper volt az Istvánban, nagy élmény!
Hazudnék hogyha azt mondanám hogy minden csecsemős goromba volt, mert nagyrészt kedvesek voltak, de volt 1-2 csecsemős akiktől felállt a szőr a hátamon és párszor megsirattak, inkább azt mondanám hogy az ottani rendszer nem jött be nekem.
Magát a kórházat szerettem nagyon meg a szülészetet is csak utána ne lett volna az a pár nap....
csézjang
 
 


[quote="mamacka"]
írta:
mamackaValaki meg tudná mondani, hogy az Istvánban feltétele-e az apás szülésnek, hogy be legyen oltva H1N1 ellen?
Vannak kórházak akik orvosi igazolással engedik csak be az apát miszerint oltva van.


Tőlünk senki nem kérte az igazolást, beengedték apucit a szülésre anélkül is

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


minek kellet rogton oxitocin magazatvizelfolyas utan?

en 48 orat vartam mig inditottak, es szerintem utana magatol is beindult volna
biztos volt valami oka, hogy ennyire sietettek nalad, csak fura

es ez nem az Istvan korhazban volt

Kép
babarozsa
 
 


Mamacka!
tőlünk se kérték

Kép

Kép
linus
 
 


Babarózsa!

Nekem az Istvánban burokrepesztés után 1-2 órával egyből nyomták az oxitocint, amitől borzalmas erős fájásaim lettek, de azért túléltem, szép szülésem lett, szerintem ez meggyorsította a dolgokat, gondolom azért adták.....
csézjang
 
 


Köszönöm.

Nálunk 11 órát vártak magzatvíz elfolyás után az oxitocinnal az Istvánban.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Csézjang
Számomra nagyon fontos, az István kórház természetes hozzáállása a szüléshez!
Én első körben kórházat választottam csak utána dokit!
Maximálisan elégedett voltam.

Szép szülést neked! Alakuljon minden úgy ahogy elképzelted! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


[quote="mamacka"]
írta:
mamacka
Nálunk 11 órát vártak magzatvíz elfolyás után az oxitocinnal az Istvánban.


Nálam is pont. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én meg Kristófnál ballont kaptam, nem is oxitocint...

Két kép a gyerkőcökről:

Kép

Kép

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok! A Szent Imrében terveztem szülni második gyerekemet július végén-aug elején, de most derült ki, hogy az orvosom szabin lesz. Hajlok arra is, hogy új kórházat keressek, egyelőre semmi nem köt az Imréhez (az elsőt a Péterfyben szültem). Ezt szeretném: természetes felfogású helyet szeretnék, ahol a gyorsítási módszerek csak végszükség esetén merülnek fel, és nem rutinból. (kézzel tágítás kizárva, ha lehet.) Ne legyen kötelező infúzióval szülni és szülés után méhkaparást végezni, legyenek segédeszközök, és ne legyen kizárt, hogy a hanyattfekvésen kívül más is szóba jöhet akár kitoláskor is, ha az ember lánya bírja. Lehetőleg ne közös vajúdóban kelljen szenvedni. Ugyanakkor legyen elérhető az epidurál, ha nagyon nem bírom (nem előre eldöntve!) – legjobb az lenne, ha nem anesztesre kellene várni, hanem maga az orvos is beadhatná -, és ez ne lebénítós-parancsranyomós legyen, hanem adagolós, amivel mindent érzek továbbra is, csak enyhébben. Az orvos ne felesleges okoskodásnak vegye, ha az ember esetleg előrevetít ezt meg azt, ahogyan szeretne szülni, hanem legyen partner, lehessen vele megbeszélni, és ne tartsa csavart agyúaknak azokat, akik valamit tenni is szeretnének azért, hogy könnyebben menjen a dolog ahelyett, hogy csak elviselik kiterítve. És mondjuk ne legyen nagyon messze a rendelője Dél-Budához képest. Kb ennyi :) Mit gondoltok, jó helyen keresgélek? Esetleg konkrét orvostipp? A 17. héten tartok, szóval eléggé rossz a helyzet, de azért biztos nem az egyetlen nyári szülő vagyok, aki most kapkod új orvos után a szabadságolások miatt.
Köszönöm!
pacsuli
 
 


Linus, de szépek a gyerekek!!!! És milyen gyönyörűen tartja Tuli a fejét :lol: Kristóf jól fogadta? Nincs féltékenység?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Pacsuli
Szerintem az Istvánnak természetesebb a szemlélete mint az Imrének!
A szoptatáshoz is sokkal jobb a hozzáállás.

Én Ujvári Attilát tudom ajánlani. Ő természetes szülés párti doki. (azért azok közül amit leírtál sok doki és nem feltétlenül kórház függő, de én pl elsőre kórházat választottam majd csak azután dokit)
Rendelője most a Mom parknál van.

http://www.ujvaridr.hu/

Szerintem 17. héten még nem olyan rossz a helyzet!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


[quote="csézjang"]B írta:csézjangabarózsa!

Nekem az Istvánban burokrepesztés után 1-2 órával egyből nyomták az oxitocint, amitől borzalmas erős fájásaim lettek, de azért túléltem, szép szülésem lett, szerintem ez meggyorsította a dolgokat, gondolom azért adták.....



ezt azert nem neveznem termeszetes szulesnek...
tudom milyen az oxitocinos szules, sajnos:(

burokrepesztes, tehat nem burokrepedes? mert nem mindegy

mindegy, tenyleg a vegeredmeny a lenyeg, de azt ertem, hogy egy elhuzodo szulesnel miert kell, de amugy???


egyebkent tegnap voltam bent, es mar lehet latogani a szuleszeten!:)

orulok, hogy eddig megusztam a virus, meg oltas nelkul is

Kép
babarozsa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?