Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon édes Gréti! :) Szépek vagytok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


MIndenki eltűnt... :(

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


én vagyok...... :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!!!
Én is itt vagyok :P

Zdori: Császáral szült :wink:

manojoco: Nagyon szép Gréti baba :P :P :P

Nitácska: Nagyon szomorú amit irtál :cry: Nekem is tönkrementek a fogaim :( / terhesség+szoptatás/ Elkénne menni fogorvoshoz :roll:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Szerelmem :P :P :P

Kép

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Nitácska, nem is láttam, amit írtál, mert pont ugyanabban a percben írtunk... Jajj... De nagyon szomorú... :cry: :cry: :cry: :cry: Nem tudom, mit csinálnék, ha elveszteném a gyermekem...

Nagyon aranyos, Csicsuka, a szerelmed. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!!!
Csicsuka tüneményes a kis szerelmed:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: régen úgy mondták: egy terhesség-egy fog elvesztése! Ma már ennek nem kell így lennie, de fogorvoshoz a terhesség alatt kell menni mert a kicsi, észre nem vehető lyukak, megrepedt fogzománc a szoptatás alatt pillanatok alatt tönkrevágja a fogat.... :cry: :cry: :cry: valszeg azért nem tragikus a helyzet, csak NYOMÁS A FOGORVOSHOZ, MOST AZONNAL! :!: :!: :!: Ha most rendbehozatod a fogaidat, biztosan nem romlik tovább... :wink: :wink: De: ilyenkor egy-két hét is számít!!!!
A balesettel kapcsolatban csak döbbenten állunk, mit lehet ilyenkor mondani....semmit. Milyen önző az ember, a mérhetetlen sajnálat mellett azonnal ott a gondolat: de jó, hogy nem velünk történt :oops: :oops: :oops:
Vidámabb: manojoco Gréti nagyon helyeske, pont mint élőben...
Csicsuka: ez a szerelem biztosan egy életre szól......
Zdori: nem könnyű a "mindennapod", de látom, erős lélekel viseled a nehézségeket, és mindig ott az ürömben az öröm is. Nagyon szeretném már láni a kismanóidat, remélem lesz rá alkalmam, a következő "gyerkőcös" találkozón a kórházban....
bábaildi
 
 


Ildi már nagyon hiányoztál!!!!!!!!
belátom muszály elmenem.......csak valakinek a gyerekekre is vigyázni kell...api meg sosincs itthon..car helyzetbe vagyok....de megoldom minél előbb.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, hazaértünk egyben, épségben...
Nitácska, nagyon szomorú hírt hoztál.... :( el sem tudom képzelni.... illetve, gondolom, mit él át a család.....
Sipirc fogorvoshoz!!!!

Csicsuka, nagyon nagyon gyönyörű a szerelmed!!! :)

Manojoco, nagyon helyes pocakos voltál, és gyönyörű a kislányod!! :)

Bábaildi, rég láttunk :) (már voltatok a Balatonnál??? vagy még ezután mentek??)

Puszilunk Mindenkit, jövünk majd bővebben, meg itthonról már tudok képeket feltenni :) csak most eszek, kipakolászok, bepakolászok, aztán holnap vagy még ma este jövök!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Helló, Etelka! Jó, hogy jöttél, hozz csak mindent!

Ildi, én is nagyon bízom a találkozónkban! :) Mikor is?

Nitácska, fel sem fogtam, hogy mennyire fontos a fogorvoshoz menésed, de tényleg, akkor menj minél hamarabb!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Hoztam a képeket :) :) :)

Kép vigyor 1 :)

Kép vigyor 2 :)

Kép nézelődés :)

Kép és egy kócos sírás a végén :lol: :lol: :lol:

Szép estét Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Jaj köszönöm mindenkinek sajnos csak most sikerült feltöltenem képeket,de majd még irok .

Nitacska én is ebben a cipőben járok még decemberben kitört egy darab tömés a fogamból de nem tudtam elmenni meg nem is voltam jól.Most meg mikor menjek délelőtt kisfiam oviba de nincs aki vigyázzon babára, már a páromnak is kell mennie töméscserére majd jövőhéten valamelyik nap beiktatjuk.mert nagyon fontos a fog amig lehet mentsék meg.



Etelka! Voltatok már a kórházba hasi ultrahangon?
én a héten telefonáltam hogy esetleg nem volna-e időpont 26-ára de a hölgy csak folymatosan azt mondta 18-án van időpont 13-útán adott időpontot.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Irtad múltkor hogy anyaságit meg családit intéztél pénteken a párom is volt 2 órát kelett várnia mire sorra került hát nem volt valami bubáj a nő akihez került kioktatta .
Ráadásul sirt egy baba gondolom szegény megelégelte a várást és még beszolt neki hogy marha jó még ez is űvőlt hát nem semmi.
És te kaptál már családit vagy anyaságit?
Én még nem kaptam meg.
Meg lehet igényelni a tanácsnál egyszeri anyaságinak hívják és azt hiszem ha nyitsz start számlát a babának akkor oda utalják a pénzt.Pontosat még nem tudok meg hétfőn megy a férjem megérdeklődni csak az ismerősünk mondta van ilyen kérdezük meg szülés után 60 napig lehet élni a lehetőséggel.

jaj megyek majd este még felnézek mármint ha betudok lépni
manojoco
 
 


Jaj közben látom Etelka megérkeztek a képek jó nagy baba már a Botond.Hány kiló?Szopizik?
manojoco
 
 


Sziasztok!!!
Manojoco: Az anyaságit is ott intézik nem?


Etelka: mekkora Boti :P :P :P

Mit szóltok, hogy már megint esik a hó? :evil:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


a héten megyek fogdokihoz!!!!!Etelka Barni magyaráz Botinak:))))
nekem a hóval már a tököm is ki van!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

manojoco, a múlt héten pénteken volt a párod is?????? mert a barátnőm kisfia ordított ám odabent.... szegénykém... lehet, hogy egyszerre voltunk a pároddal??? :D :D :D
Hasi uh-on már a heim pálban voltunk lassan egy hónapja, és találtak egy lépcisztát Botondkámnál, és ezért március 8-án vissza kell mennünk....

Nitácska, nagyon édes lehet Barni!!!! :) :) :) hamarosan Botondka is gőgicsél, már próbálgatja magát :) Viszont nagyon sokat erőlködik, és félek tőle, hogy köldöksérve lesz.. .vagy már van is... úgyhgoy holnap fel is hívjuk a doktor nénit... hátha kijön megnézni.....

Puszi Mindenkinek!!!
Anhel, Beagle, Morca, Bluebox, Pancsika, hol vagytok??? Csak én nem láttalak Titeket???

Kép
Kép
etelka
 
 


Lépciszta??? Azmi? Köldöksérve azért nem könyen lesz a gyerekeknek.. Samu is sokat erőlködött, meg volt, hogy annyira ordított a fájdalomtól, hogy belefeketedett a tüdeje-átlátszott a bőrén-, mégsem esett semmibaja. Remélem, Botinak sem lesz. Nagyon jók a képek!
Ez meg milyen aranyos, hogy együtt voltatok papírokat intézni Manójocó Apával! :)

Hát, nem egy nagy öröm papírokat intézni tényleg, de legalább túl vagytok rajta! :)
Sajnos nem moinden kerületben van plusz pénz, a miénkben pl nincs, de anyasági van központilag, ami mindenkinek jár, igen igényelni kell. DE bizonyos kerületek a kismamáknak adnak plusz pénzt a szülés után. :)

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Keressük az év legjobb szülésznőjét
Az Év Bábája díj

Az Országos Bábaszövetség minden évben a kismamák és a szakma javaslatai alapján odaítéli egy szülésznőnek az Év Bábája díjat.
Kérjük, ha van szülésznő, akire szívesen emlékeztek, aki megkönnyítette a vajúdás-szülés folyamatát, írjátok meg e-mailben vagy levélben nekünk, hogy Szövetségünk vezetősége a javaslatok alapján a legjobb szülésznőnek átadhassa a díjat.
A levélben írjátok meg akár nekem privátban, akár az endomed@t-online.hu címre:
- a neveteket (bizalmasan kezeljük, senkinek tovább nem adjuk),
- hogy mikor szültetek – az sem baj, ha évekkel ezelőtt szültetek, de most jutott eszetekbe, hogy szavazzatok rá –
- a szülésznő nevét és a kórházat, ahol dolgozik
- és az is jó volna, ha írnátok róla néhány sort, miért őt választottátok, miben segített…
A Nemzetközi Bábanapon, vagyis a Szülésznők Napján, május 5-én adjuk át a díjat, mely ünnepségre szeretettel várunk minden kismamát.
A Bábanapról, a helyszínről és a díjról olvashattok még a Kismama újságban is.
nováky_rita
 
 


Jé, nem is tudtam, hogy ilyen van! Ildi, ha nem te kapod, akkor a topikunk minden bizonnyal neked ítéli a nemhivatalosat! Nálunk BábaIldi az ÉV Bábája! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


én elküldtem......remélem Ildi nyer:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok! Jelöljetek bábákat az "év bábája" címre, szeretném ha már egyszer a Délpesti is szerepelne a jelölési listán. Szóljatok a barátnőknek, rokonoknak, játszótéri ismerősöknek. Nitácska köszönöm, de olyan sok jó szülésznő van nálunk, és segítsetek megismertetni a mi kórházunkat, önálló szülésznői munkánkat, írjatok a megadott címre.
Etelka: voltunk már a Balatonon a múlt hétvégén, azóta dolgozom ezerrel, és havat lapátolok, és unokázok, és háztartok.....ma például csöröge fánkot sütöttem.....nyami, nyami....jó lett!!! :wink: :wink: :wink: Köldöksérve nagyon sok újszülöttnek van, foglalkozni akkor kell vele, ha olyan nagy, hogy a hasi szervek kidomborodhatnak rajta, és "kizáródhatnak". Fiúknál lágyéksérv is előfordul, de ezt is mondja az orvos, ha van. Ha szükséges, pár hónapos (azt hiszem 2-3) korban megoperálják, a legtöbb aznban a hasizom erősödésével önmagától zárul, és nem igényel semmilyen kezelést. Miből gondolod, hogy Botondnak van??????
Zdori: nincs még időpont, várjuk a "NAGY TÉL" végét. Gondolom márciusra szervezzük.... :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


sok mindenkinek ajánlom a Dél-Pestit......ngon jó a szülészeti része:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csicsuka: Igen ott lett intézve az anyasági ahol a családi pótlék is.


Etelka: Igen pénteken volt a párom is még mondtam is neki hogy irtad hogy te is mész papirokat intézni.Ő 11-re ért oda és 2 órát várt mire sorra került.De nagyon bunkó volt a nő olyat is kérdezett amihez köze sincs mindegy.Közalkamazottként dolgoztam és a magyar államkincstárnál vagyok bejegyezve és mikor az apehba is voltam ott is kérdezték hogy ott dolgozok náluk.
jaj mi a lépciszta! :cry: remélem nincs baj
Köldőkével kapcsolatban nekünk egy nagyon picit kiáll de az orvos szerint nagyon szépen vissza fog huzzodni és nem lesz sérve.
A keresztfiamnak visszont sajnos nem ment vissza de látom a kettő között a külömbséget.

Bábaildi:
Nagyon finom a csöröge fánk már én is 2x sütöttem a fiuknak nagyon izlett meg persze én is szeretem
:D

Jaj grétikém pár napja nagyon nem jól alszik fáj a pocikája sír de ha sikerül kakilnia aztán megnyugszik. na megyek mert felébredt
manojoco
 
 


manojocó nem teszel ki vonalzóz lássuk hol tart a lányzó?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi, cselekszünk ám, ne félj! :)

ManóJocó! Nektek nyugodtabb pihenéseket! Nem próbálsz vmi hasfájáscsillapítást?

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Zdori, Espumisant vettünk az a fiamnál is bevált remélem jó lesz a kicsi pocakja.tegnap éjféltől aludt 5-óráig. :D
Aztán evett és aludt kis drága már olyan aranyosan figyel és ahogy mosolyog álmában .


Nitácska, szertnék kirakni vonalzót de nem tudom hogyan kell utánanézek mert múltkor már olvastam valahol hogy hol találom meg és hogyan kell beilleszteni.[/img]
manojoco
 
 


Sziasztok!!!!!
manojoco ha kell segítek:) Csepelen merre laksz?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, a tanácsotokra lenne szükségem, mert egészen ki vagyok akadva a lányom viselkedésére.
Lévén tél, nagy hó, délutánonként kisétálunk a kertbe vagy az utcára. De Dóri nem hajlandó kézenfogva sétálni, csak egyedül. Egyedül rohan boldogan, vigyorogva, persze ha lát valami érdekeset megáll, körlnéz, tapasztal. Azt viszont nem engedi, hogy megfogjam a kezét, pedig hát erre nagyon nagy szükség lenne, mert máshogyan nem sétálhatunk az utcán, ahol autók is járnak. A forgalmasabb helyekbe most még bele sem merek gondolni.
Ha megfogom a kezét (szépen szelíden vagy határozottan vagy játékosan, bárhogy) a reakció a következő: leül a sárba, esetleg hanyatfekszik és nem mozdul. Nem hisztizik vagy dobálja magát, nem is sír vagy kiabál, mosolyogva fekszik és nem moccan. Ha elengedem a kezét, felpattan és menne tovább. Olyasmi mint a rongybaba. Újra megfogom a kezét, és megint leül a mocsokba, latyakba. Az kevésbé bánt, h napi 3 váltás overállt kell mosnom, cipővel, sállal, sapkával zusammen (nincs is több overallja, így holnap pl. bajos lesz, mert vagy mosásban van, vagy még nem száradt meg a másik kettő) de, hogy ennyire ne hagyja a kézfogást az nagyon zavar.
Mit tudnék tenni, hogy ez megváltozzon? Nagyon fontos lenne, mert már babakocsival sokszor unalmas neki a séta (így a jégen, latyakban amúgy sem megy), de a játszótéren kívül nem engedhetem el csak úgy rohangészni.
Pár napja próbálomszoktatni, de egyre reménytelenebbnek tánik: első nap csak hébe-hóva vetette magát a földre, ma meg minden alkalommal, amikor nyúltam a kezéért.

Kép
anhel
 
 


Anhel szerintem próbálkozik.........hogy hol a határ....fogd csak a kezét te legyél az "erősebb"
Máté se szereti ha megfogom a kezét..elkezd hangosan üvőlteni.és szintén rongybabát játszik......általában így jövünk az utcán..egyik kézel babakocsit tolok másikba cipelem Mátét......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anhel, probáld vele megbeszélni nálunk is volt amikor a kisfiam nem volt hajlandó megfogni a kezünket .Vannak dolgok amiket lát a játszótéren és beprobálkozik vagy az ovis gyerekektől ezt látja.
Én szigoruan fogtam a kezét sajnos máshogyan nem ment és megbeszéltem vele vagy igy vagy sehogy sem megyünk akkor.
Hálistennek betört és mi ezen hamar tülestünk .
Volt hogy látta a fiam a boltban ahogyan a kisfiú szeretett volna valamit és hogy megkapja földhöz vágta magát ő ezen felbátorodott és beakart probálkozni de megbeszéltük nem ez a módja nem figyeltem rá.
Hát kitartás remélem sikerel jársz minden gyerek más ezt tudom de hátha.

KépKép
manojoco
 
 


Nitacska sikerül megcsinálnom a vonalzott megkapom a linket az email címemre megnyitom a profil oldalamat oda bemásoltam de lehet nem azt amit kér alól mentettem az oldalt .De mikor irtam üzit csak a link jelenik meg az üzim alatt lehet valamit rosszul csináltam :(

jaj majd jövök babám a nagy délutáni pihiből most ébred


Hol vannak a többiek
manojoco
 
 


Sziasztok!

ne haragudjatok, de most csak Anhelnek írok, mert beteg vagyok és nem tudok sokáig itt ülni a gép előtt.. :oops: :roll: ha jobban leszek, írok mindenkinek.. :wink:

Anhel: ne izgulj, nem vagy egyedül, Ákos is sűrűn beveti ezt a "rongybaba trükköt".. :lol: és ha megnyugtat ez még csak a kezdet.. :wink: :D abszolút érthető a probléma, veszélyes az úttest mellett hadakozni, pláne rohangálni.. 8) Ákosnál is volt egy időszak, amikor nem foghattuk a kezét, de már ezen túl vagyunk.. (most azt nem engedi, hogy segítsünk neki, ha valamiben elakad, minden gondját egyedül akarja megoldani:D ) nálunk az vált be, hogy visszük a babakocsit és a várhatóan "rongybabás" részeknél megbeszéljük, hogy most be kell csücsülni, amíg veszélytelenebb területre érünk, ott pedig újra mehet útjára.. :wink: 8) nem megyek bele az ilyen csatákba, mert úgyis a saját igazához ragaszkodik, de ha majd nagyobb lesz szépen megtudjátok beszélni, hogy hogyan is kell a járdán közlekedni.. :wink: :lol: (Ákosnak már egészen jól megy, leginkább az tetszik neki, mikor futunk át az úton, persze kézen fogva.. :wink: csak úgy kapkodja a kis lábait, nagyon komolyan veszi a feladatot.. :lol: :lol: )

Többiek: olvaslak benneteket, jövök amint tudok.. :wink:

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Köszi lányok a tippeket!

Morca, Neked mielőbbi gyógyulást! Megfáztál vagy valami fránya vírus? Fiúk jól vannak?

Bábaszavazás: tök jó, hogy van ilyen! Én is megtettem voksomat, azaz javaslatot tettem az év szülésznőjére (mégha nem is tavaly/idén szültem). ;) :)

Kép
anhel
 
 


Anhel: megfáztam, és ezt tetézte egy jó kis övsömör.. :? (még sosem volt, de letaglózott rendesen.. gyakorlatilag csak fekszem egész nap, mert ahogy felülök, vagy felállok, tök szarul vagyok..:roll: (ráadásul napok óta köhögök éjjel alvás helyett :roll: ) már két napja viszem a kis matracomat, meg a párnámat oda, ahol a fiaim éppen játszanak.. 8) na, de nem is panaszkodok tovább, túl fogom élni.. :wink: :lol: :lol:

puszi nektek.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Morca: jobbulást, az övsömör pokolian tud fájni, remélem hamar felépülsz!!!
Anhel-Ildi: még egy tipp: nálunk nagyon bejött, hogy valamit fogtunk együtt, a kedvenc baba egyik kezét én- másik kezét a lányom-fiam, és így "sétáltattuk". Ezt megszokva már könnyen megfogták a kezemet is. Vagy egy rongyot-sálat huzigáltunk, annak a két végét fogva. Egyébként ebben az esetben valóban nem lehet engedni, hogy a saját feje után menjen a gyerek. Ezt nagyon határozottan meg is kell mondani Neki. Ha másképp nem megy, hagyd a latyakban feküdni, állj mellette, de ne nézz rá, ne legyen szemkontaktus. Néhány perc alatt megunja. (és ne izgulj, nem fog megfázni). Esetleg elinduláskor már az ajtóból fordulj vissza vele, ha nem akarja megfogni a kezed. Hmm....amelyik módszerhez a legtöbb türelmed van....drukk :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Bábaildi: köszi.. :wink: igazából Ákosért aggódtam, hogy nehogy bárányhimlős legyen tőlem (Matyi már be van oltva ellene), de beszéltem a gyerekorvossal és megnyugtatott, de vigyázunk is nagyon, hogy ne legyen gond, remélem nem is lesz.. 8) ja, és nagyon jó ötlet, hogy együtt fogjunk meg valamit, ezt én is be fogom vetni.. :wink: :D

Kép

Kép
morca
 
 


Morca, jobbulást!!!

Anhel, nálunk mindig a következetesség jött be. Hogy a gyerekem tudja, mire számíthat, ha ezt vagy azt nem úgy csinálja, ahogy szabad. És így nálunk működik. :) Nem tudok most bővebben írni, meg trükköket már írt más is. :)

Akadozik a netünk, nem tudok jönni... Remélem, helyrejön!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Morca mielőbbi jobbulást...hiányzol.:)))
Manojoco a linket amit kapsz..jelőld ki majd itt a babaneten a profil/aláírásodhoz bemásolod..és kész is........

ma ismét elvoltunk a védőnőnél hogy megkapjuk a 2 hete elmulasztott Prevenar oltás második felét......hááát....potyára mentünk megint.....nem hogy nálunk nincs de az EGÉSZ országba nincs ez az oltás:((((viszont megmérettem ha már ott voltunk......és 2 hét alatt 450 grammot hízott és 1 cm- nőtt:))))
tehát most:6760gramm és 65 cm:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska igen igy csináltam de valami nem volt jó mert nem jelent meg a vonalzó csak amit bemásoltam.sebaj majd ha lesz több időm megnézem még.

a védőnő azt mondta nekünk is hogy nem volt de lesz hát kiváncsi leszek.jaj fél kézel irok a másik kezembe baba elaludt igy mindent kis betűvel irok.megyek vacsizni nem nagyon volt ma időm.
az nagyon jó ha 2 hét alatt ennyit hízott.mi hétfőn megyünk védőnőhőz

KépKép
manojoco
 
 


jó pihit)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztopk!

Merre vagytok????????????

Sikerült felraknom vonalzot :lol:

Jaj gréti baba nagyon jól aludt éjszaka .
De most ébredt fel megyek mert éhes a pocakja

KépKép
manojoco
 
 


Manojoco szupik a vonalzok!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon jók a vonalzók! :) Én itt. :) Csak mindig rohanásban. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


lányok akinek már volt gyökér kezelés mit érzet?!letört a fogam/
nekem kedden reggel kell fogdokihoz mennem és sokat sírok a félelem miatt.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem tudok semmi okosat, Nitácska, csak azt, hogy tutira tudnak érzésteleníteni megfelelően!!! Ne félj! Nekem viszonylag könnyű, mert apósom a fogorvosom. Nem félek (nagyon).

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nitácska!

Nem félj nem fáj kapsz érzéstelenitőtt nekem sajnos több fogam is gyökérkezelt .
Én amúgy csak akkor engedem a fogorvosnak hogy injekciót adjon ha nagyon muszály irtozom a tűtől. :(

Gyökérkezelés egy tűvel csinálják a gyökérkezelést ami körben mintha menetes lenne vagy hogy fogalmazzak hogy rendesen kitudja tisztitani és az idegszállak rátapadjanak.

Nem fáj tényleg nekem elhiheted sajnos nekem van már potlásom is nem egy :cry:
Lassan nekem is kell mennem mert egyik fogamból kitört egy kis tömés a másik meg kicsit furi mintha kilenne lukadva.

Pedig mielőtt terhes lettem volna akkor rakatam rendbe az összes fogamat megnézte a doki ,röntgen azt hiszem márciusba.
Éppen készenlettünk vele mire a baba megfogant .
És láttod már újra kell menni mert romlanak a fogak .
Megint szállingozik a hó ,mikor lesz már jó idő ?????????????????

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Nitácska, sajna nekem is volt már részem gyökérkezelésben, és hát nem a legjobb hír, hogy kell, de tényleg nem lehet érezni semmit, kapsz érzéstelenítést :) nyugi!!! :) és utána ha már jól kiszedték a gyökeret, akkor az a fogad már nem is fog fájni :) (legalábbis nekem az nem fájt azóta)

Botondkámmal tegnap voltunk a doktornéninél egy átvizsgáláson, és hát azt mondta, hogy gyógytornászhoz kell mennünk, mert nagyon éretlenek az izmocskái a nyakánál, a hátában, a gerincénél, és ezt bizony tornáztatnom kell neki. A köldökénél pedig azért gondoltam, hogy valami nincs rendben, mert nagyon kiállt, és elég fura lett a közepe, és megint váladékozott kicsit, de most már jobban néz ki :) úgyhogy nem hiszem, hogy baj lett vele... :) csak gondoltam, megérdeklődöm, hogy hogysmint működik ez.... és aggódtam, hogy nehogy sérve legyen szegénykémnek.... Most két éjszaka nagyon jót aludt :) 3-4 órákat :) igaz, most már megyünk minden nap valahová, és így minden nap levegőzik kicsit :)
És a barátnőm pedig írt, hogy megszülettek ma korareggel az ikerlánykáik :) :) és engem elöntött a boldogság, öröm, és a nosztalgia :oops: :oops: :oops: :oops: pedig nemrég volt még csak, hogy Botond megszületett :D de már olyan, mintha mindig is itt lett volna velünk :) teszek majd képet is, mert ma olyan édes kisruciban van, csak még nem fotóztam le... :) de ha apa hazajön, akkor le fogom :)

Addig is a betegeinknek gyógyulást!!! És szép estét Mindenkinek!!!
Puszi!

Kép
Kép
etelka
 
 


Manojoco istenem de jó olvasni ezeket hogy nem fáj.anyám azt mondta hogy vigyek magammal fájdalomcsillapítót mert kurvára fg fájni....azóta ez a mondat van a fejembe és csak sírok...:(
meg a doki mondta hogy ha be van gyulladva akkor fájdalmas lesz....
Etelka köszönöm a bíztató szavakat:))))))
várjuk a kis szépségről a képet:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?