Új privát üzeneted érkezett!

Kri!
Köszi. :lol: :lol: :lol: :lol: Az egészet másold be, a london.html-t is, akkor meg tudod nézni.
A táblát nem akarod feltölteni? Ott bármikor meg tudnánk nézni.

Teri!
Ne, hogy már feladd!!!!!! Nálatok is kopogtat a gólya!!!!
Biztos egész jó lesz ez a kirándulás. Egy kicsit kilépsz a hétköznapokból, egyébként apa is menne veletek? Lehet, hogy ott történik meg a "csoda". :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


hihi laptetőőőőőőőőő. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Teri!
Jobbulást Petrának!!!!!! Csak hányt, vagy hasmenése is van??? Most már jobban van???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Kri! Tényleg egyszerre ment. Hihi, nekem fel se tűnt. Nem tudom miért nem hozza be, de itt se. Úgybiztos sikerül ahogy Annamari írta.

Csak hányt, aztán semmi. Biztos elcsapta a gyomrát. De olyan cuki volt, öklendezett, de arra vigyázott h ne az ágyba menjen, hanem kihajolt belőle és a parkettára ment a cucc. Ennyit a romantikáról: éjjeli felmosás... Apa nem hiszem h jönne velünk, nincs erre pízünk, 10 gyerekeknként mehet egy pedagógus ingyen és így megyünk.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Annamari, köszönöm, nagyon aranyos vagy, hogy drukkolsz, el is spájzoltam. :wink:

A képeket majd megnézem. :)

Pruci, nem szabad feladni, igenis lesz kistesó, ki tudja, lehet, hogy együtt pocakosodunk. :P

Panni, tündériek a lányok a kismamában, Zsófi beköpései nagyon tetszettek. A kedvencem a tejes. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Látom mindenkinek jól telt a hétvége. Otthon nincs időm netezni, a munkahelyen meg el kell tölteni valahogy az időt.
Gergő is hasonló mint Lilla, igaz mostmár kéri mit akar megnézni rajta. A Marcipán cica a sláger.

Évi! Jó lenne egy wellness hétvége egyedül. Igaz uncsi is lenne. Pár óra után már hiányoznának…
Mi azt terveztük, hogy Apával ketten megyünk el valahova, de akkor meg a Gergő hiányzik. Pedig néha jó lenne, kicsit ketten is tudnánk lenni. Nekünk egy kicsit szokott segíteni ha morci a viszony.

Angie! Látom jól sikerült a magányos pénteked. Én nagyon szeretem az ilyen napokat, néha összejön. Sok mindent eltervezek előtte, és végül semmit se csinálok. De az is olyan jó!!!

Ha majd összejön a kistesó én csak akkor mondhatom el a Gergőnek, ha már biztos, mert olyan lepcses mint egy vénasszony, mindent kikotyog.
De van előnye is, elmondja ha a bölcsibe nem foglalkoztak vele.

Szilvi! Én lemondanék a terhességi hányásról. Végighánytam a terhességemet. Még a zsebembe is zacsik voltak, el se indultam nélküle. Örülj neki, hogy neked nincs.
Gergővel nekem 7 hetesen volt szívhang, szerintem jövőhétre már lesz szívhang.

Beze! Olvastam a történetedet a PCO-s honlapon. Hát nem semmi…. Jól megváratott téged ez a kiscsaj. Most én is ott tartok, hogy remélem idén terhes leszek, az idei szülés nem hiszem hogy összejön…

Reggelemet egy jó kis progeszteron vérvétellel kezdtem. Lassan olyan a karom mint egy drogosé.

Tegnap este kicsi fiamat lefektettem, mondtam neki szeretlek, mire Ő: „Szeretlek, jó éjt.”. Egész este csak öleltem volta. Olyan jó hogy ilyenek mond….
franci
 
 


Sziasztok Lányok!
Látom, tegnap estére beindult a topik.

Most nem tudok mindenkinek írni, mert ma később jöttem be a mh-re és 1-től évinditó konferenciánk van, így ma nagyon gyorsan kell dolgoznom :)

Tünetem sajnos továbbra sincs, egyáltalán semmilyen, így nagyon ideges is voltam egész hétvégén. Írtam sms-t a doktornőnek, hogy bemehetek-e a korházban uh-ra. Felhívott, és mondta, hogy reggelente talán soronkívül is fogadnak, így ma ott kezdtem. Mivel a számításaim alapján ma 6+3 vagyok, szívhangra számítottam, de sajnos az ma sem volt. Helyette találtak egy szabályos 17mm-es petezsákot, benne szíkholyag, és egy szép nagy sárgatetet. Tiszta ideg lettem, és ott helyben összetörtem, mert a tünetmentesség, és ebben a korban szívhang nélkül elég gyanús, hogy nem fog ez a terhesség tovább fejlődni. Az egy héttel ezelőtti méretek 10mm petezsák, szíkhólyag még nem volt látható. Írtam a dr.nőnek, és azt válaszolta, hogy nyugodjak meg, a 2. uh alapján növekedés látszik, jövő hétre már lesz szívhang. Ő nagyon pozitív, én viszont egyáltalán nem, én le vagyok törve, és félek, hogy ez most (sem) jött össze :( :( :( Az hogy lehet, hogy az LH teszt kimutatta a pé-t 17. cn-re és mégsem akkor fogant a baba :shock: Esetleg lett volna pár nappal később egy másik peteérésem?? És azért ilyen pici még a baba :roll: Az uh-s nő azt mondta, hogy a jelenlegi méretek alapján a 6 hét végefele tarthatok. Annyira félek, hogy megint nem jött össze, és mehetek küretre jövő héten. Idegesít, hogy semmi tünet. Ezek mind akár jelek is lehetnek arra, hogy megállt a fejlődés. Én meg fogok még egy hétig zakkanni, az tuti. Lehet, hogy jobb lenne ide se jönni, csak valahogy visszafogni, lenyugtatni magamat.

Bocsi lányok, hogy ennire kivagyok, tényleg nem leszek most egy hétig jó tártaság, és senkit sem akarok terhelni a depimmel (ami most nálam olyan mértékű, amilyen még sosem volt :cry: )
Vendég
 


Drága Angie!
Próbálj meg megnyugodni. Hogy lehetne ilyen helyzetben megnyugodni!? Na az nem tudom!.De megpróbálni meglehet, Szilárd és a baba miatt is. Engem egy valami nyugtatna meg, az a dokinéni, ha azt mondta egyenlőre semmi baj, a petezsák szépen növekszik. Biztos sok ilyet látott már. Remélem minden rendben is lesz.

Az se baj ha rossz társaság leszel. Én se vagyok valami felemelő mostanában.
franci
 
 


Sziasztok!

Nézzétek el nekem, hogy csak önző módon magunkról írok, de majd próbálok visszazökkenni és kicsit képbe kerülni, hogy kivel mi van...
Képeket majd küldök Angyalkának, mert én nem tudom lekicsinyíteni és ő biztosan felteszi Nektek...

A szülés:
január 31-én reggel már jóslófájásaim voltak, de gondoltam jön a hó és kész...aztán délben jött egy olyan, hogy megállt a kanál a kezemben és semmi egyéb, délután aludtam Gabival 3 órát...semmit nem éreztem...este meséztünk, 6 órakor volt az első fájásom, az már tudtam, hogy igazi...ezt tényleg könnyű elkülöníteni...felhívtam az orvost, hogy mikor induljunk:
- 10 perceseknél
- elfolyik a magzatvíz
- véres nyák, nyákdugó esetében
Még Gabit megvacsoráztattam, Apa megborotválkozott, hogy ne szőrösen várja kicsi lányát...kicsit szöszöltünk és 19.15kor nekiindultunk az utazásnak...

A kocsiban elég rendszeres 8 perces fájások kínoztak, szívesen megálltam volna mindegyiknél, de féltem, hogy akkor késő lesz...Apa aggódott...
Beértünk a kórházba 20órakor, egyből NST...fél óra ...csend, hallgatás...egyetlen fájás és mozgás nélkül telt...a nővérke megnyugtatott, ezzel ő is így volt a stressz miatt, ne aggódjak, ha jönni akar, akkor fog...
Levette az NST-t, az ügyeletes orvos megvizsgált, de alig bírtam bemenni hozzá a fájástól, ha za biztos nem mehetünk a távolság miatt...de miután mondta, hogy 3 ujjnyira kitágultam már, egyből a szülőszobára küldött...és szólt az orvosomnak...

Előkészítés...borotválást előtte nap pont megcsináltam, beöntés...fájás közben elég vacak tartogatni...aztán zuhany...az nagyon jó volt...de itt már kapaszkodni kellett...a melegvíz jó volt és a mozgás...már bejöttek szólni, hogy megjött az orvosom...de még úgy maradtam volna...

21.05kor felfeküdtem a szülőágyra...
4 ujjnyi ...burokrepesztés...nem örültem, de csak csordogált a magzatvíz...na és utána...az már elviselhetetlen volt az a 3 fájás, nagyon intenzív és erőszakos...Apa tartott fennt az ágyon...közben jött a szülésznő, bemutatkozott és rohant az orvosért, mert már látszott a feje...muszáj volt vágni, hogy ne repedjekszanaszét...2 tolás és 21.34kor Boróka máris megérkezett...a második kicsi csoda az életünkben, akiért bármit érdemes...pa elment fürdetni, közben megszületett a lepény is és Boró már kis takaróval a pocakomon is termett...gyönyörű, kicsi és olyan kiszolgáltatott...Nekem potyogtak a könnyeim és öleltem, ahogy tudtam...

A varrás nem volt egy leányálom, de Boróval a pocakomon elviselhetőbbnek tűnt...egyből szopizott is...

Az események annyira gyorsak voltak, hogy Apával alig tudtuk igazán megélni minden pillanatát...gyors szülésrekészültem...oxitocin nélkül...minden úgy történt, ahogy elképzeltem és ahogy lebeszéltük "odafennt"...

Gabim igazi hős volt, Apával ketten voltak itthon, mindent kitakarítottak és az apróbb hiányosságokat is pótolták...

A legnagyobb boldogság pedig, a hazaérkezésünk volt...Apa 30. születésnapján...a világ legszebb ajándékát kapta...egy kislányt, akire már annyira vágyott...

Puszi Nektek: Danyu
danyuci
 
 


Kedves Danyu!
Mégegyszer szeretnék gratulálni a kis Borókához.
Fantasztikusan szép és gyors szülésed volt.

Sok Boldogságot a kicsi Családnak!
franci
 
 


Sziasztok!

Angie, próbálj megnyugodni. Tudom nehéz, én is voltam hasonló helyzetben...

Danyu, gratulálok még egyszer. Olyan jó hogy jöttél és leírtad a szülésetek történetét.
Képet te is tudsz feltenni a közös képtárunkba, ide nem kell lekicsinyíteni. Korábbi oldalon megtalálsz hozzá mindent.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Danyu !
Nagyon szép történet, s gyors szülés!! Megkönnyeztem, annyira jó most Nektek!!!

Angie :D
Én is átérzem, amit érzel most, a percek csak úgy döcögnek, s a legrosszabb, hogy az ember mindig a legrosszabbra gondol.....Ha van rá esély, hogy késöbb fogant picuri, akkor biztos, hogy ott lesz a szívhang jövő héten!!!
Pl. nálunk sokkal késöbb nem foganhatott picuri, ezért abban bízom, hogy max. egy kicsit megfontoltabb, s nem olvas könyveket (s internetes fórumokat), s egy kicsit lassabban kezdett fejlődni....


Nem tudok tanácsot adni, mert "bagoly mondaná verébnek" :cry:

Pruci :D
hajrá szervezkedés!! lesz pocakód addigra , aki segít majd Neked!!
Ha beköltözne Valaki, akkor Te költöznél vissza, vagy akkor is a férjed jönne utánatok?

Lillanyuci :D
Csajos wellness??? Apa mondjon le!!! Úgy gondolom, hogy közös gyermek, közös lemondás, közös felelősség!!! De a pasik nagyon önzőek tudnak lenni, sajnos!!

Franci :D
Köszi a bíztatást! Reménykedem! Muszály! Gergő nagyon aranyos lehetett, Marci is mondja, hogy jó éjt, vagy jó étvágyat, vagy pl. "köszönöm a reggelit/ebédet/vacsorát,....s vége sincs az aranyköpéseinek! IMÁDOM! s most, hogy lehet, hogy többen leszünk ha lehet még sokkal jobban 8)

Mennem kell, mert bújik....hogy játszani akar...még jövök
Ezt a Thomas oldalt találtam, most is ezen fogunk játszani:
http://www.thomasandfriends.com/others/games.html

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Danyuci,

olyan jó, hogy írtál, megkönnyeztem Boróka érkezését, olyan szépen fogalmaztál, meg olyan megható ez az egész......
már én is annyira várom egyébként a szülést.csak ha rá gondolok, már elérzékenyülök. :D

ANgie, nagyon nagyon szorítok Neked!!!!!!ilyen helyzetben nem lehet megnyugodni, azt tudom.a barátnőm is így volt egyébként, és mostmár 17 hetes várandós, ezzel próbállak biztatni!az viszont nagyon jó, ha a dokinő ilyen pozitív!csak úgy nem mondana ilyeneket!a pedikűrös barátnőm barátnpje pl. babát vár és a terhesgondozáson nézi a doki leletét (elég rossz volt, magas a cukra, stb), és faarccal ilyet szól: Na, hát aztán lehet, hogy ebből halvaszülés lesz......

szóval amíg a doki ilyen kedves és pozitív, biztos van remény!!!!

Az egyedüli feltöltődés tényleg nagyon jó tud lenni!!!!!bármilyen önzőn is hangzik.én pénteken du. elmentem itthonról 2kor, voltam kozmetikusnál, meg nézelődni az Andrássy úton, este fél hétre értem haza, de olyan jó volt!!!!persze a végén már úgy hiányoztak a srácok. :D de akkor is. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


ja, a szita agyammal majd elfelejtettem, azt hiszem, nem küldtem még el mindenkinek a fotós srác számát, és már nem tudom, hogy ki nem kapta még meg, úgyhogy ezer bocsi, de a honlapján rajta van minden elérhetőség. www.elevenphoto.hu

KépKépKépKép
moti
 
 


Danyu!
Nagyon szép a szülés történetet. Kíváncsian várjuk a képeket is.

Angie!
Én is csak azt tudom mondani, BÍZZ A DOKTORNŐDBE!!!!!!!
Meglátod, jövő héten ott lesz a pici dobogó szívecske. Én is már annyira várom a jövő hetet.
Ma találkoztam a védőnővel, s kikotyogtam neki, hogy hamarosan megyek hozzá. :lol: :lol: :lol: :lol:

Moti!
Ez a fiatal, jóképű srác fényképezett Téged? Kár, hogy ilyen messze lakunk, én is biztos elmennék egy ilyen fényképezésre. :lol: :lol: :lol:

Szilvia!
Te pontosan mikor mész a dokihoz???

Franci!
Gergő is igen hízelgő. Nálunk is bujósak, adják a puszit, s egy nap százszor elmondják, hogy anya annyira hiányoztál, tudod, hogy szejetlek??? Olyan jóóóóóóóóóóóóóó ilyeneket hallani.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari :D
Szombaton, február 13-án.....nekem 6-án volt egy petezsákom (hol 7-5mm-nek tünt, hol pedig 18*6mm-esnek, függően attól, hogyan látszott :roll: ), s volt benne egy 1,5mm-es pötty, inkább nagy betűvel: Pötty :wink:
Volt múlt héten nagy eső, itt a déli részen, ahol mi lakunk is voltak nagy "átfolyások", de nem volt akkora gáz, mint északon..,ott le volt időszakosan zárva az autópálya....de itt - mivel nincs sűrűn csapadék - ilyenkor megáll az élet 8)

MOti :D én sem gondotam, hogy ilyen fiatal a fényképész! De nagyon ügyes, kora ellenére :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Annamari!
Nekem a kedvencem: "Anyahiányom van."
:)
franci
 
 


Sziasztok!

Danyu! Még egyszer gartulálok Boróhoz! Mindenkinek ilyen gyors szülést!

ANgi! Ne keseredj el! Bizzál a doktornőben! Minden rendben lesz, csak nyugi!!!

Szilvi! Én oda vissza nem megyek, apa jönne fel mindenképp. Nekem elég volt anyósból az a 2 év... A szervezést ma el is kezdtük :lol:
De azt hiszem muszáj lesz babásnak lennem, vagy új munkahelyet keresnem... Igazgatóvákasztás lesz és egy olyan ember is megpályázza aki a kerületben már egy sulit tönkrevágott, és elég nagy a hátszele... :twisted: :twisted: :twisted:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Túl vagyok az első hányáson. Most már valamivel jobb. :roll: :roll:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nmarya, legláabb megkönnyebbültél?én utálok hányni, de sokszor már tényleg jobb, mint az állandó émelygés. :D

igen, a fiatal srác volt a fotós, de egyébként már nős!pedig 1 évvel fiatalabb nálam! :D meg is lepődtem. :D mármint a korán.
Szilvia, nekem 13 a szerencseszámom, Boldi is akkor született.szóval, remélem, neked is szerencsét hoz! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Hát most nagyon irigyellek, drága Annamari! Én most mindent tünetet bevállalnék, ha kell még a sógornőmét is, csak éljen a kis embrikém :cry: :cry:
Vendég
 


Annamari :?
Annyira sajnállak! Én barnázom folyamatosan, semmi biztos jel, de valahogy bízni akarok.....s közben borzasztóan félek attól a nagyon hideg-rideg műtőtől, s mindentől amin pár hónapja keresztülmentem.....s azt gondolom, hogy nekünk a korunk is nyomasztó tényező, ettől a +letergia....nem tudom, hogy mikor teszek jót, ha bízom, s azokra hallgatok akik az agy erejében hisznek, vagy ha készen állok a B tervre, s így (talán) kisebbet csalódok :roll:
Nem vagy rossz társaság, gyere minél többet, kérlek, mert - nekem legalábbis - mindenképpen jó olvasni az érzéseidről!!!

s még valami: akármi is történik velünk, örülnünk kell annak, hogy a meglévő családunk, gyermek(ei)ünk egészséges, boldog, tudunk számlát fizetni, vásrárolni, élni, s élvezni velük az életet!!!

Holnap ha én írok úgy, ahogy Te ma, akkor majd te húzol ki a gödörből, oké???!

Annamari :)
Annyira fura, én el sem tudom képzelni, hogy milyen terhesen hányni :roll: Remélem, hogy Te is hamar(abb) túl leszel rajta, nem úgy, mint Rékánál, Leventénél!
S ilyenkor tudsz enni utána??? Milyen egyébként? Mint másnaposan, vagy mint amikor elrontod a gyomrodat??

Moti :D
Nagyon köszönöm!!!!

Pruci :)
Ezt jó hallani :wink: Csak ügyesen szervezkedjetek! JObb lesz mindenkinek! Semmiképpen sem szabad Apának az Anyukája kívánságát előbbre helyezni, mint a gyermekéét, s a feleségéét! Elöbb - utóbb benő a feje lágya :wink:
Babásodásra fel!!!!!!

Na megyek, mert Marcit tisztába kell tenni, anyunak nem engedi....ma olyan hisztit vágott le hazafelé (Kristófért mentünk a suliba), hogy azt hittem , hogy valami baja van...kimászik a biztonsági övéből rendszeresen, nagyon féltem, de vezetés közben öt percenként nem tudok megállni, s végig a kezemet akarja fogni...vicces úgy vezetni, hogy egy szabad kezed van :oops: kiszálltunk a kocsiból, s úgy, de úgy ölelt....a szívem szakadt meg...
...na megyek...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!
Gondolom, az első hsz nekem szólt! Én a B tervre készülök. Sokan bíztatnak, de.....
"dr.nő ezt írta szó szerint: nyugodjon meg, a 2. uh alapján növekedés látható. Jövő hétre szívhang is lesz csak türelmesen ki kell várni." Ennek ellenére sem tudok bízni, mert múlt héten még volt émelygésem, de hétvége óta már semmi sincs. Annak is utána olvastam, hogy létezik késői beágyazódás is, de minél később ágyazódik be, annál kisebb az esélye, hogy megmarad. Az örömforrásba biztos bele fogok kapaszkodni, de most még a pocakomban lévő picikémre gondolok, és aggódom érte nagyon-nagyon. Igen, a korunk is nagyon befolyásol, mert minden hónap számít nekem. És az sem mindegy, hogy meddig kell még bejárnom ilyen messzire dolgozni. Azt is egyre nehezebben viselem.

Bocsi lányok, de én másra nem is tudok gondolni, erőm sincs írni másról. Ennyire mély ponton még életemben nem voltam, még akkor sem, amikor megtudtam, hogy beteg a babám (akkor is a B tervre koncentráltam, és nem ért akkora sokként).
Vendég
 


bocsi Angie (s persze Annamari), igen persze, hogy Rád gondoltam!!!!

Adj magadnak egy hét bizakodást,s ha tényleg baj lesz, akkor jön a B terv!! de ne add fel 100%-san!

Szeptemberben, amikor babás lettem, láttam az első uh-n, hogy nem jó...a doki (nem kérdezett, nem beszéltünk a fogantatás lehetőségéről) végig mondta, hogy simán lehet, hogy minden ok...én sejetettem, éreztem az első pillanattól, hogy nekem van igazam...
két hét múlva kontroll volt (most néztem újra meg), s egy mensi szerinti 7hét 2napos terhességre a gép az adatok alapján 4hét6napos terhességet írt, a doki még mindig visszarendelt egy hétre rá.....én már TUDTAM, HOGY NEM LEHET RENDBEN a Babó...de MÉGIS, amikor elkezdtem ezen vizsgálat után barnázni, mint az őrült dugdustam az utro kúpot napi 3x felpócolt lábbal, mert MINDEN ESÉLYT MEG AKARTAM NEKI ADNI... s most sokkal bizakodóbb vagyok, pedig napi 3x 1 (orál) utro mellett állandó már egy hete a barnázás...hol erősebb, hol gyengébb....mellem nagyon kicsit fáj, s ennyi!!!
Csak azt akarom mondani ezzel, hogy sosincs úgy, hogy soha, s erős csajszi vagy, minden meg fog oldódni (reméljük, hogy pozitívan)!!!!

Munkahelyed kapcsán valamire nem figyeltem, tudom, hogy sokat autózól, de annyira borzasztó?? s csak a hosszú út a baj vele???

mOst mennem kell, mert Laci hívott, hogy menni kell a kocsijáért (szervízben van)..a két fiam együtt alszik, mert Marcinak csak a Kiki volt most jó...tisztába tette, s altatta :wink:

Szép estét Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Angie, Szilvi drága, ha tehetném, odamennék hozzátok, átölelnélek benneteket és amennyire csak lehet, töltenék belétek pozitív energiákat. Nagyon aggódom értetek, és teljesen meg is értem a félelmeiteket, de muszáj bíznotok, még akkor is, ha nagyon nehéz!!! Sok-sok puszit küldök a távolból és nagyon szorítok nektek!!!
És igenis írjatok, még akkor is, sőt, pont azért, ha magatok alatt vagytok, különben nem tudunk segíteni! És én szeretnék! Nemcsak az örömünket lehet megosztanunk egymással, hanem a bánatunkat is.

Annamari, talán most nem fogsz annyit hányni, mint Leventénél és Rékánál.

Danyu, nagyon szép volt a szüléstörténeted, örülök, hogy megosztottad velünk.

Franci, bizony, Lexi megváratott minket, de abszolút megérte, imádjuk! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sutyiban kijött a 9. és 10. fogunk, apa vette észre tegnap. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari, nagyon szép család vagytok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Felraktam én is 3 képet. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszönöm lányok az együttérzést!!! :D :D :D

Angie!
Rendben lesz minden. Hárman együtt fogunk szülni!!!! Igaz Szilvi?? Ott lesz a szívhang. Ne gondolj rosszra, mert azt hiszi, hogy nem szeretnéd, ha maradna. POZITÍV gondolkodást szeretnék!!!!!
NEM LESZ SEMMI BAJ, NEM LESZ SZÜKSÉG B TERVRE.
Hamarosan meglátod visszajön az émelygés, s majd azt kívánod, hogy ne a wc legyen a legjobb barátod!!! Kép Kép Fel a fejjel!!!!

Szilvia!
Hát másnapos még soha nem voltam. De utána megkönnyebbülés, elmúlik a hányinger, enni nem tudok utána, inni szoktam. S aztán később bekapok valamit kezdődik elölről. Szerintem örülj, ha nem kell hánynod.

:lol: :lol:

Beze!
Megnéztelek, azt hittem a családról töltöttél fel képeket. Nagyon szép kislány Alexa. Gratula az új fogakhoz.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok !

UV mentes barnítás

UV Mentes barnulás egy kémiai folyamat eredménye, amely során egy speciális cukor származék (DHA-Dihydroxyactone) lép reakcióba a bőr felső rétegében található aminosavakkal és ez által alakul ki a természetes gyönyörű barna bőr. Hasonló folyamat játszódik le amikor egy almát kettévágunk és kitesszük a napra amely órák alatt bebarnul.
A folyamat óriási előnye, hogy a kívánt barna bőr elérése teljesen biztonságos. A bőrt nem érik káros UVA vagy UVB sugarak.
A DHA bőrfelületre juttatását követően a kívánt barna szín kb. 2-3 óra alatt érhető el. A barnulási folyamat körülbelül további 6 órán keresztül tart. Az eredmény kellemes sötét árnyalat. Az elért szín teljes mértékben vízálló és általában csupán 4-5 nap után, az elhalt hámsejtek leválását követően kezd fakulni.

BARNITÓ PARTY KISMAMÁKNAK

Hívj meg magadhoz 5 vagy több kismamát vagy barátot,egy barnító partyra ! A 6.fő te leszel és te barnításod ingyenes + ajándékod egy doboz desszert .
A barátaid fújása 3200 Ft /fő
Ha ügyesen szervezitek akkor a társaság mindegyik tagja lehet befogadó és akkor jár neki az ingyen fújás!
A party ár csak 5 vagy több fő estén érvényes !
( Ha kevesebben vagytok akkor személyenként
a fújás 4500 Ft / fő )
Az ár Budapest területén belül érvényes !

Elérhetőség :
Kőszegi Tímea +36-30-636-9287
www.testbarnitas.com
testbarnitas@gmail.com
20200310173350
 
 


Szép estét mindenkinek!

angie: elsősorban Neked szeretnék írni! Nekem se volt még szívhang a (számításaim szerinti) hatodik héten!!! Elővettem az összes leletemet... Nem is tudtam akkor még, hogy mikor kell szívhangot hallani-látni, nem olvastam interneten ilyeneket. Dokim sem mondta hogy hajaj, 2 hét múlva mentem megint, és aztán meglett az eredménye: egy oroszlán kislány... A tünetekről: nekem sem volt se hányinger, se mellfeszülés. Tudom hogy könnyű így most okosakat írni... csak nyugtatni próbállak. Nem lesz egyszerű most Neked a következő uh-ig, az biztos. De próbálj pozitívan gondolkodni, legyél erős. Ott van az a pici babó, nyugi.
Ja, igen. Egyáltalán nem biztos, hogy csak akkor volt pé-d, amikor láttad. Tényleg van úgy, hogy többször is van egy hónapban!!!
Gyere közénk minél többször, ha rossz a kedved ha jó, azért vagyunk mi itt együtt, hogy támogassuk egymást. Nem csak a jóban kell osztozni! (Mellesleg én se vagyok most egy jó társaság, csüt. óta nem beszélünk apával, de már kezdem megszokni :shock:
Nagyon drukkolok, és nagy-nagy ölelés Neked!!!

danyuci: gratulálok mégegyszer!

franci: nagyon várom már, hogy Tücsköm elkezdjen beszélni! Egy "szeretlek jó éjttől" biztosan el fogok olvadni.

moti: a sárga kacsás kérdésedre még nem válaszoltam: 10 évvel ezelőtt vettem egy benzinkúton, akkor nagy sláger volt, egy csomó kocsi hátsó kalaptartóján láttam. Manapság viszont sehol nem láttam.

Teri: anyóshoz én sem mennék!!! Pláne ha nem is felhőtlen ugye a viszony! Apa találjon már haza hozzátok!!!
Remélem nem a hátszeles igazgatójelölt fog nyerni!

beze: gratula a fogacskákhoz! Megnéztem a képeket, Lexike dönörűű.

szilvi72: szuper, hogy ilyen jó tesók a srácaid! Drukkolok tizenharmadikára!

Annamari: nem is tudom, mit írjak... éljen a hányás? vagy nem? hihihi. :D :D Utálom rókakomát, de egy tesóért bevállalnám...

Elköszönök, magunkról nem nagyon tudok mit írni - jót nem tudok, rosszat meg minek. Apával ugye nem változott a helyzet, picikém meg tiszta zizi volt ma. Egyre többet gondolok rá, hogy mielőbb vissza kellene mennem dolgozni, kicsit függetlenednem kéne, meg stb.stb.
Remélem holnap jobb lesz a helyzet.

Jó éjt mindenkinek!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Teljesen igaza van mindenkinek, és nagyon köszönöm, hogy így próbáltok nyugtatni. Én nem is aggódnék a tünetmentesség miatt úgy alapból, de nekem voltak már tüneteim, émelygésem (igaz enyhe, de volt), nem bírtam a meleg italokat, inkább a hideget kívántam, és egyik nap a mellem is el kezdett egy picit feszülni. Péntek környékén minden hírtelen megszűnt. Ez aggaszt a legjobban engem. Arra gondolok, hogy azért is látták a szikhólyagot, mert ott abban a stádiumban állt le a fejlődés, és mivel még csak pár nap telt el az uh-ig, még nem látszott a kóros elváltozás. A dr.nő is azért bizakodik, mert nem tudja ezeket a dolgokat. Sajnos, hallottam rengeteg olyan történetet, hogy elindultak a tünetek, aztán leálltak.... mert a fejlődés is leállt. Én nem akarok okoskodni, de érzem belül, és én mindig meg szoktam érezni ezeket a dolgokat (sajnos). Annak örülnék a legjobban, hogy mindenki másnak igaza lenne, és én tévednék most egy hatalmasat (de félek, hogy nem így van).
Egyébként van egy másik megérzésem, hogy akkor mennek el a terhességeim, amikor lányt foganok. És ez szerintem lány! Csak azt nem tudom, hogy csinálnak-e olyan vizsgálatot, amiből ezt kiderítik. Hallottam már olyanról, hogy valaki csak az egyik nemet tudja kihordani, és ez főleg a negatív vércsoportúakra érvényes (én pedig az vagyok) :roll: Ha küret lesz ennek a vége, biztos kisajtolok valami vizsgálatot a dokiból, mert tudni akarom az okát ezeknek a korai vetéléseknek. Egyébként az előző beteg terhességem is kisfiú volt, ami úgy-e megmaradt, csak közben szegénykémnek a fogantatásnál kettétört egy gén :cry: :cry:
De az is lehet, hogy itt befejezzük a tesótémát. Mondtam tegnap a férjemnek, hogy nem lesz nekem ehhez már fél lábbal a 40-ben erőm, viszont tesót mindenképp akarok Szilárdnak, és hogy gondolkozzunk el az örökbefogadáson. Nem zárkózott el :roll:

Lillanyuci!
Sajnálom a duzzogást a férjeddel. Nem szabad hagyni, hogy elmérgesedjen. Nem tudom, nálatok ki szokta végül bedobni a törölközőt, de valakinek meg kell tennie. Minél tovább nem beszéltek, annál nehezebb lesz megtenni az első lépést. Biztos szeretitek egymást, csak most apa egy kicsit félredobva érzi magát (mint minden férfi, akinek kicsi gyereke van, mégha nem is mondja ezt így ki). Próbálj meg egy picivel többet adni neki, és már attól is boldog lesz. Lillának szüksége van az apukájára és a tesóra is!!!

Prunci!
Ti hogy álltok apával?

Annamari!
Legalább neked legyen tüneted. A helyedben én is tudnék ilyen pozitív, és bizakodó lenni. A hányás a leghitelesebb tünet!

Szilvia!
Én nem áltatom magamat. Inkább csalódjak egy hatalmasat kellemesen, mint érjen egy olyan sokk, amiből aztán ki tudja, hogyan állok majd fel. Én biztos vagyok a B tervben magamnál, de ha neked fájdogál a cicid, akkor te tarts ki és legyél bizakodó! Drukkolok neked!!!

Beze! Franci! Kri!
Ti is nagyon aranyosak vagytok, hogy így bíztattok! Én is ezt tenném, akárkiről legyen szó itt köztünk. De sajnos, én érzem amit érzek....
Vendég
 


Annamari :D
Én most néztem meg a képeket!Nagyon szép család vagytok! Neked olyan kislányos "pofid" van :lol:

Beze :D
Lexi is nagyon tündéri..látom, hogy már most szeret főzni...ez Marcinál is sláger mostanság :wink: Gratula a fogacskákhoz!!!

Lillanyuci :D
Remélem,hogy mihamarabb helyre jön otthon a hangulat, s kezdődhet a kistesó project! Ha úgy érzed, hogy Apát egy kicsit "helyretenné" ha látná, hogy nem vagy 100%-ig ráutalva, akkor rajta, menj vissza dolgozni, vagy legalábbis kezdd el látványosan szervezni! (már ha jól olvastam a soraid között :roll: :oops: )
Én sokszor a mai napig nem hiszem el, de annyira nem vágyom arra, hogy ismét pénzt keressek...pedig nagyon sokáig sem én, sem pedig mások nem tudták volna rólam ezt elképzelni, hogy én jól érezzem magam a bőrömben eltartottként....sokáig voltam ám Kikivel egyedül, s volt, hogy napi 20 órát is tudtam két helyen dolgozni :?

Angie :D
Megértelek! Az Anyai megérzés mindenek felett, ebben én is hiszek, s nem is győzködlek tovább!
Örökbefogadás: szerintem ne szaladj ennyire előre!!! Elöbb jöjjön egy kivizsgálás!!! (már ha tényleg neked van igazad, ezt azért ide kelllett írnom) Ez a lány kérdés pedig....én pont ugyanezt mondtam októberben...mert annyira szerettem volna világéletemben egy lányt, hogy talán így "vigasztaltam" magam..most is nagyon lányt érzek (lehet, hogy emiatt lesz baj), de tudom, hogy pont ugyanolyan boldog leszek egy harmadik fiúval, akit Benjáminnak fogok hívni, csak legyen egészséges!!! - ez közhely, de igaz :)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Évi!
Előbb utóbb rendeződik a viszony apával. Lepd meg valamivel, kedvenc kajájával, vagy egyszerűen írj neki egy poénos sms-t. :lol: :lol: :lol: Nálunk az sms be szokott jönni. :wink: :wink:
Rendben lesz minden, meglátod!!!
A bölcsi sikerült Lillusnak? Vagy még nem kaptatok értesítést??

Angie!
Én még mindig azt mondom, hogy ne beszéld magadba a rosszat. Már csak 6 nap, s mehetsz uh-ra!!!! S meglátod ott lesz a dobogó szívecske!!!! S mit mondanál Szilárdnak, ha kérdezi, hogy mikor lesz meg a kistesó??? Szilárd is nagyon várja!!!
A rosszullét hiánya nem feltétlen jelent rosszat. Örülnél neki, ha 5 percenként meg kellene állnod kocsival, mert ki akar jönni a reggelid? felfordul a gyomrod? Nem ugye.
A tesómmal nekünk se egyforma a terhességünk, pedig ikrek lévén, mindennek egyformának kéne lenni. Ő alig hányt, héha émelyeg, s rendben van nála minden. Én meg hánytam egyfolytában...

Szilvia!
Valóban, inkább "kislányos" a kinézetem, mint egy asszonyé. :lol: :lol: :lol: :lol: Mikor szerveztem az osztálytalálkozót, (15 éves)azt mondta a faszi, hogy ezt nem nézte ki belőlem. Sőt sokáig diák jegyet vettem felnőtt fejjel. :lol: :lol: :lol:
Neked is már csak 3 nap...

Gyerekszáj, Réka mondja:
anya te szejelmes vagy apába, én meg szejelmes vagyok a Jeventébe, ugye??
Mondom neki, igen. :D :D :D :D :D :D

Délután ha nem alszik be Réka, megyünk vissza az oviba. Játszóház lesz, s fél 5-ig ugrálhatnak ott a gyerekek. A szülők is bemehetnek, nekik váltócipő kötelező, s lehet beszélgetni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Angi! nem szabad elkeseredni! Amíg nem tudunk semmi biztosat, nem szabad negatívan gondolkodni!!! És az örökbefogadáson ráérsz még gondolkodni! A másik fórumon van egy lány, akinek semmi tünete nem volt, csak egy + tesztje, a doki felkészítette h most menjen haza és várja meg h beinduljon a vetélés (a 6.héten), m ha nem akkor 1 hét múlva műtét, m nem volt semmi jele a babának, aztán egy hét múlva előkerült a baba, majd kb a 8. héten kezdett el hányni, most 10-11 hetes terhes. Addig semmi de semmi tünete nem volt. Biztos vagyok benne h nálad is ugyanez van. Fel a fejjel!!!!!!!!

Szilvi! Neked is mennek a drukkok 13.-ára!

Lillanyu! Szabad megkérdezni h miért vagytok fasírtban apával? Próbálj meg beszélni vele, ez így nagyon nem jó!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Angie, szerintem se szaladj ennyire előre, én hiszek a megérzésekben, de ennek ellenére nagyon drukkolok nektek!!!

Évi, Szilvi, Annamari, köszönjük szépen, nagyon aranyosak vagytok!

Voltunk méredzkedni, 10160 gramm és 78 cm a picikém! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
sajnos csak egy bekukkra telik most tolem, de muszáj írnom, foleg neked Angie!!!
Nekem 8 hétig iszonyatos gorcseim voltak, minden wc nél sírtam, mert nem tudtam mi lesz, aztán jott a folyamatos hoemelkedés. Teljesen magam alatt voltam és ha megláttam egy nagy pocakos anyukát csak arra tudtam gondolni, hogy nekem ilyen nem lesz. Aztán jott anyukám aki kihúzott ebbol a depresszív hangulatbol és megtanított pozitívan gondolkodni. Es jol tette A 10. héten elmultak a gorcsok és a hoemelkedés is.Egészségesen megszuletett Gyurika. Ezért is írjál sokat a topikba ha magadalatt vagy , de ha nem akkor is, mert mi is segítunk Téged ebben a pozitív hozzáállásban, mégha néha úgy is érzed, hogy ez nem megy.Amikor nagyon mélyre kerulsz gyorsan probálj írni, és mi felhúzunk,legalább egy kicsikét.Az imákban is hiszek. Sokat gondolok Rád.
Szilvia!
Neked is muszáj, hogy sikeruljon Bilio- trilio drukk!!!
Beze!
Gratula a fogacskákhoz :D :) nekunk is johetnének már :shock:
Lillanyuci!
nekem sem felhotlen apával a viszonyom, de eltokéltem, hogy akarom, hogy rendbejojjon és megprobalok tenni érte.
Sajnos most mennem kell, de majd bekukkantgatok. Ez a hét eleég suru lesz
Jo éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

szilvi72: jól olvasol a sorok között!!! És pontosan ugyanerre gondoltam, elkezdtem látványosan állásokat olvasgatni...

Annamari: bölcsiből értesítést majd csak április-május körül kapunk, de 2 helyen is tutira mondták hogy felveszik (ismerős). Remélem hogy tényleg sikerül valamelyik, mert nekem nagyon mennem kell valamerre...

Teri: nem titok: konkrétan azért borult ki a bili, mert nem bír hazaszólni, hogy később jön haza és ezt nehezen viselem. Rengeteget dolgozik, de jó munkahelye van és nincsenek anyagi gondjaink. Sokszor bent kell maradnia - és én ezt megértem - valamit valamiért. Ez nem először fordult elő most, ráadásul nagyon vártam, mert el kellett ugranom még itthonról és nem jött.
Aztán persze egyik sérelem hozza a másikat... Elegem lett az anyagi függőségből, az egyedüllétből... De ma már beszélgettünk, a helyzet bíztató!!!

beze: Lillám is ilyen méretekkel rendelkezett 1 évesen!

Kislányom még mindig tiszta zizi, már belelépett a hiszti korszakba, küzdök vele rendesen.

Elköszönök, jó éjt mindenkinek!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Lillanyuci :lol:
Örülök, ez jó hír :wink: A tgnapi bejegyezésemet követően párom hazajött arról a munkahelyéről, ahol régen mi együtt dolgoztunk,s mondta, hogy kérdezték, hogy tud-e valakit, aki szívesen elvállalna egy munkát, s van egy kétéves kisfia :wink: Na most ahhoz képest, hogy tegnap leírtam, hogy mennyire jó nekem itthon, s mennyire nem vágyom másra....hááát azóta kattog az agyam.....persze ha most végre hallom a szívdobogást, akkor az mindenképpen elnyomja majd az agyam kattogását, de most én ennek nagyon örülem, mert gondoltak rám, mint "munkaerő" :roll: és most én kaptam egy "B" tervet, ami nekem jelen helyzetben rengeteget segít...pedig még 12 órája sincs, hogy történt, de máris jobb 8)
...megyek Kikit ébreszteni...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


bocsi a sok hibáért :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon jók a felrakott képek :D:D:D

Sajnálom, hogy ilyen sokan vagytok bizonytalanságban. Mindenkinek mennek a pozitív energiák, és a drukkok. Kitartás.

Mi is küzdünk a fogakkal konkrétan a 16. fogunk jött ki. :wink:
Ma megyünk a kötelező oltásra, meg ugye a méreteinket is megtudjuk. Már nagyon várom. Az oltástól kicsit tartok mert sok rosszat hallottam róla. na majd meglátjuk.
Délután még jelentkezem, most mennem kell.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Ma újra vagyok! Babanet olvasás közben néha egy kicsit dolgozom is!

Kismamik! Ne aggódjatok, ott vannak azok a pici babák, és remélem mindenkinek olyan nemű amilyet szeretne.

Amikor megtudtam hogy Gergő lesz, nagyon aggódó lettem, pedig minden héten szépen növekedett, 5 hetesen egy üres petezsák, 6 hetesen már Gergő is látszódott, 7 hetesen pedig a pici zörgős szívecskéje is dobogott. Igaz akkor a doki engem nem bíztatott, de lehet azért hogy ne éljem bele magam, és ne törjek össze ha baj van.
Közbe elkezdem barnázni, és minden alkalommal azt hittem hogy az a barna nyák biztos a baba. Akkor azt se tudtam hogy nézni ki egy ekkora embrió, még a kezét lábát is kerestem. Jó béna voltam… :oops:
De mindig csak RÁ gondoltam, féltem!!!! Ami a legfurcsább a közérzetem jó volt, és szívhang megjelenéséig semmi tünetem se volt. Aztán jött csak a cici növesztés és a hányás.

Tavaly januárban, viszont még tesztet se csináltam és máris megnőtt a cicim, a férjem vette észre. De valamiért ezért a babáért nem aggódtam, állandóan rosszul éreztem magam, semmi se tetszet, hányingerem volt. És az ultrahangok se mutattak sok jót.
És ami a legfurcsább egyik nap annyira ki voltam, hogy még a férjemmel is csúnyán veszekedtem és sírógörcsöt kaptam, közbe meg csak az járt az eszembe hogy megakarok halni. (Nekem aki legalább 200 évig akar élni. Kutatók megkereshetnek). Valahol legbelül ma is azt érzem a baba szólt rajtam keresztül a világnak.

Bocsi hogy ezt leírtam. De néha úgy érzem hogy két dolog miatt vesztettem el a babát:
1. Nem aggódtam érte elégé.
2. Szeretnék egy kislányt, mindig is lányra vágytam. Pedig ölni tudnék a fiamért, és 100 lányért se adnám. És ha a baba fiú lett volna lehet nem tudtam volna úgy szeretni mint a Gergőt. Gergő szerint fiú volt.

Még egyszer bocsi hogy ilyennel zargatlak titeket. De ti aggódtok a babákért és biztos rendben vannak.
franci
 
 


Franci :shock:
Érdekes dolgokat írtál...sok minden visszaköszön a történetedben!
Most jutottam el oda, hogy miközben minden érzékszervemmel lányt szeretnék, tudom, hogy ha fiú lesz, akkor sem fogok csalódni....illetve talán azért mert van egy olyan pontja az életemnek, amiben nem teljesült a kívánságom, amiért én nem tudtam tenni, én azon nem tudok változtatni...sokszor gondolom, hogy nekem ez a "lánykérdés" már igazából presztízskérdés....mert a Görög Zitának, a Máté Krisztinának, s ennek, s annak sikerül, nekem miért nem....tök hülyeség...egy fontos, hogy EGÉSZSÉGES LEGYEN!!! s amikor a fiaimra nézek/gondolok mindig elolvadok, s tudom, hogy nincs az a lány, akivel felérnek.....de egy nőnek azért is kell lány, mert láthatja benne magát, míg egy fiúval ez nem így van...na eldugultam...

Angie!!! Ha olvasol, akkor kérlek írj egy pár sort!!!

+1 érdekesség: tegnap írtam, hogy ha akarnám, lehet, hogy lenne lehetőségem, hogy dolgozzak......mióta ezt tudom, már nem barna színű a folyásom, hanem inkább sárgás....s tényleg állapotosnak érzem magam...hihetetlen, s én sem hittem ebben 100%-ig soha, de valszeg az AGY hatalma hihetelen :roll: :shock:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Franci!
Én így érzem, mint ahogy Szilvi is írta, hogy én is gondoltam arra, mikor a két babát elveszítettem, hogy biztos fiúk voltak, s én annyira vágyok még egy kislány után. Először csalódott voltam, mikor megszültem, s mondták, hogy fiú, pedig én végig azt hittem, nekem csakis kislányom lehet. De már én se cserélném el 100 kislányért sem. Sőt, ha még lenne fiam, elfogadnám. De valahogy szerintem az anyák mindig is kislányra vágynak, ki se akarják mondani. Szeretnék csinosan öltöztetni, haját fésülni, csatokat, gumikat belerakni. Mint ahogy gyerek korunkban babáztunk. :lol: :lol: :lol: :lol: legalábbis én így vagyok ezzel. Meg annyi szép szoknyát vettem Rékának, sajnálnám, ha mégegy gyerekem nem hordaná. :D :D :D
Most már befogom ezzel kapcsolatban a számat.

Szilvia!
Ha gondolod, s tetszik az állás, s megtudod oldani a gyerekek felügyeletét, szerintem fogadd el az állást. Néha én is kimozdulnék, ha kapnék olyan időbeosztást, ami mindenkinek jó lenne.

Évi!
Ilyenne mi is szoktunk vitatkozni, hogy miért megy el már megint, mikor még csak most jött haza. De, ha én 1 óránál tovább vagyok, mert valakivel elbeszélgetek, akkor én miért csavargok. Nálunk nincs túlóra, úgy, hogy arra nem tudja fogni, hogy későn jön haza. Szerencse nem kocsmázik, nem cigizik. (én azt utálom, mikor az anyja mond neki valamit, s már rohan egyszerre )

Angie!
JELENTKEZZ KÉRLEK!!!!!!! Te ilyenkor már szoktál írni!!!! Hogy érzed magad?????? Most már jobban vagy, igaz???? Vagyis émelygősen???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szilvi
Ne dugulj el!!!!
Sokat segít az a bizonyos B terv. Nem vagy rágörcsölve a babára, ha Ő nincs ott a meló. Jól esik az embernek ha visszavárják. De kit érdekel a munka hiszen pocakban a BABA.

Szerintem csodákra képes az agy. Néha még a sajátomtól is megijedek. Gergőt összehozni se volt könnyű eset. De akkor kijelentettem hogy 2006-ban terhes leszek. És igaz gyógyi segítséggel, de egyből ott is volt.
Most nehéz a helyzetem, az agyamat újra kéne telepíteni. Sajnos csak a kudarcokat látom. És rossz mert már 2. hete ilyen vagyok.

Egy nőnek szerintem szüksége van egy kislányra. Akivel lehet babázni is, Gergővel csak vonatozni lehet…

Angie
Gyere.
franci
 
 


Aranyosak vagytok, de nincs semmi kedvem írni :oops: :cry: :oops: Köszönök minden kedves szót, és nagyon jól esik, hogy így bíztattok. Sokat jelent, de mégis legszívesebben hibernálnám magam hétfő reggelig.

Annamari!
Semmi tünet :cry: :cry:
Vendég
 


Angie
Megértelek.
A legnehezebb az egészben: várakozni, várakozni, várakozni…..
franci
 
 


Csajok elég a negatív dolgokból csak jókra koncentráljatok.Nem élhetünk mindig a rossz emlékek,tapasztalatok közt!!!!!!Fel a fejjel még semmi sincs veszve.Tudjátok hányszor éreztem a terhességem alatt h baj van?Meg se tudom mondani.Aztán szültem egy 4 kilós egészséges kiscsajt.Sztem várjuk meg mit mond a következő UH.Ne riogassuk egymást meg magunkat.Abból semmi jó nem lesz. :wink:
Vendég
 


Hello Angie!
Legrosszabb a bizonytalanság ez biztos.
udom, hogy ilyenkor semmihez sincs kedved, de nem tudnál egy kicsit kimozdulni? Kirakatokat nézni, agymoso ujságokat olvasni, valami olyat csinálni amit szeretsz de már rég nem volt rá idod. Csak interneten ne olvasd a rémtorténeteket! Légyszi, légyszi, légyszi!!!
Az nálunk is úgy van, hogy a kovetkezot kislányt szeretnék de NAGYON! Szeretnék katicabogaras csatott tennei a hajába, egy csomo rozsaszín cuccot venni neki meg ilyenek, de valahol legbelul azt érzem én egy fiús anyuka vagyok :? Gyurikánál is szinte azonnal tudtam, hogy fiú meg sem lepodtem, mikor megmondták a nemét.
Szilvia!
Nagyon orulok! :D :D :D

Kép
Kép
maryka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?