Új privát üzeneted érkezett!

Tobi, nagy gratula! Nagyon ügyes voltál, le a kalappal. Isten hozta a lányokat, sok tejcsit és jó egészséget kívánok!

Megpróbáltuk ma az almapürét:

Kép

Kép

Nem arattam vele osztatlan sikert. :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Tobi, sok szeretettel gratulálok Nektek, igazán szépek a lányok, meglestem a képeket :wink: Jó egészséget, sok tejcsit nektek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Tobi köszöni a jókívánságokat!:) Átadtam!
Most még pár napig én leszek a hírhozó, aztán ha hazamennek már jön Ő!:)

Rani most rajtad a világ szeme!:)
Vendég
 

 
 

Tobi, szívből gratulálok! Megcsodáltam a képeket, hatalmasak a lányok! Jól kihúztad! Sok boldogságot és tejcsit!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Tobi!
Jippié!!! Gratula az óriásbébikhez!

Skrisz!
Pasim is itt röhög a lányod ábrázatán... :D














l
vovanda
 
 


Helyesbíteném az adatokat, mert kiderült, hogy a büszke apuka az éjszaka folyamán kissé belekeveredett az adatokba! :D

Szóval
Emma baba 2870 gramm 51 cm
Mira baba 2310 gramm 49 cm
Vendég
 


Tobikám, nagyon ügyes voltál! Szívből gratulálok! Gyors felépülést és sok tejcikét kívánok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, olyan szép ez a kislány. Megint jól kigyönyörködtük magunkat benne Apával.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda, nem szép dolog kiröhögni a kisebbet! :mrgreen:
Én is végigröhögtem az etetést.

Babim, a ti kisbabátok is ilyen szép lesz, ha nem szebb! :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz: :lol: :lol: :lol: Lányod arca mesél az élményről!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!


Tobi: Gratulálok, gyönyörűek a lányok! :D :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Tobi,
szívből gratulálunk!!! :D :D :D Sok boldogságot, sok tejcit a Babáknak!!! (Gyönyörűűűűűek!!!!!!!!!!! :D :D )

Skrisz,
de cukibaba :D -majd csak rákap az ízére! :wink:

Nálunk ma nemalvás van... :?

tillidian
 
 


Sziasztok!

Tobi,Isten ozta a lányokat!Sok boldogságot,sok tejcsit,és mielöbbi hazamenetelt! :D

Bella,köszönjük a híreket!Jó lenne,ha hamarosan rólad kellene hiradózni!

Skrisz,hihi,ismerős az arckifejezés :lol: Ti is citrommal kezdtétek a hozzátáplálást? :lol: Nem szép dolog! :lol: :lol: :lol: Boldog félévest!

...nem olvastam vissza...mi szörcsögünk,tüsszögünk,köhögünk,este Noémi kicsit be is lázasodott,popsiban 38.4 volt.Na,megyek is,szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!


Tobikám így javítva is az adatok nagyon szépek a képekről nem is beszélve!!! :wink:

Skrisz olyan szép Eszti baba, és olyan édes ahogy kétségbe van esve!!
Mindent le lehet olvasni a kis pofijáról.

Én tegnap találkoztam az aneszteziológussal aki megmérte a vérnyomásom 3-szor is és mindíg 150 fölött volt. :(
Mondta mennyünk haza pihengessek és mérjem itthon is.
Hááááát sajna ugyan ezt mértük.
Felhívtam a nőgyogyim aki végre azt mondta, hogy hát kezdjek el szedni vérnyomás csökkentőt 3X1-et és hétfőn látni akar.
Így sikerült az ügyeleten feliratni a Dopagyt-et és apa ki is váltotta.
Vizesedni annyira nem vizesedek és csütörtökön nem volt fehérje a vizeletembe.
Kíváncsi vagyok mit fog mondani holnap a nőgyogyim.
(néha olyan fura de komolyan)
Ja és képzeljétek ugye van még 3-om terhes kismammi a környezetembe és eddig 2-ről tudtuk, hogy lányt vár, na tegnap a 3. hír is ideért és az is lány!!!
Szegény Milánnak nem lesz focitársa!!! :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja és képzeljétek tudtunk venni még egy komódot ami olyan mint a bababútor igaz Veszprémbe kellet lemenni érte.
Csak ott volt ebbe a színbe és most 50%-ék akció is volt rá.
Anyum tegnap át jött és mindent szépen kivasalt!!!!! :D
Szóóóóóóval kész a babaszoba!!!!!
Jipíííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!
(na és mondanom se kell kelle még ez a komód így féretem el pont :roll: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Vérnyomásod sajnálom, de most már csak pár napod van készülj!!!!

Krisz!
Eszter olyan aranyos, mindent tükröz a kis pofija!

Baba!
Fogaddal mizu, már nem fáj ugye?Tisztítás sikerült?

Nálam minden okés, babám szerintem jól van.Férjem szerint mozog, oda szokta tenni a fülét a hasamra és állítólag hall valamit, olyan mintha kaparásznának odabenn, és mintha pukkanna 1 buborék :lol: Sajnos az én fülem nem ér oda.Jó lenne már érezni valamit.
Szerdán megyek UH-ra már nagyon várom!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Nyulasz, ma is ugyanaz a pofa volt almázás közben... Lehet, hogy egyáltalán nem fogja megenni? Most mit kell csinálnom? 5 napig alma, aztán tartsak szünetet? Vagy térjek át másik gyümölcsre? Ma megmelegítettem az almapürét, hátha úgy jobb. De csak egy kanálkával evett meg belőle. Elfordítja a fejét, és tolja ki a nyelvével a cuccot.
Jobbulást kívánok a picúroknak!

Babim, fogad?

Rani, drukkolok! Szobaképet teszel fel?

Keny, vegyél magzatszívhang hallgató kézikészüléket! :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Reszelve adtad? Milyen fajtát adtál neki? Váltsatok talán típust, és esetleg párolva próbáld meg, úgy édesebb, hátha jobban ízlik neki :D Képek cukik, elsőre Zé is fintorgott, utána így adtam, és ez nagyon bejövős volt.
Boldog félévest!! :)

Angel!
Majdnem mind ő ette meg 30 dkg gesztenyével körítve két kajálásra :roll:

Keny!
Nekem is volt szívhanghallgatóm, tök jó addig míg nem mocorog a ded :D

Rani!
Vérnyomás :? Befektetni még nem akarnak?

Nyuszi!
Szegény KisNyuszik, jobbulást!!

Baba!
Fogad??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, nem reszeltem, hanem géppel pürésítettem. Aztán meg is melegítettem, hátha úgy jobb. De abból is csak egy kanálkával evett meg. Tegnap Gála almát kapott, ma meg nemtom milyet. Másmilyet.

skrisz72
 
 


Rani,sajnálom a vérnyomit :( De már nincs sok hátra.És végre kapsz rá gyogyit.

Skrisz,Noémi is sokáig fintorgott,max 3 kanál ment...aztán megszokják.Mi jonagoldot adunk most,finom édes.Esetleg keverj bele egy kis tejpépet.

Lois,köszi.
Vendég
 


Skrisz!
Én másodjára idaredet adtam neki. Az tök édes, én pl. nem is szeretem, túl édes, meg olyan kásás a szerkezete. A párolástól még pluszban karamellizálódik is kicsit, olyan kompótos lesz, egész más íze van úgy. Egy próbát esetleg megér.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz, és párolod az almát?

Lois, oké, akkor holnap megpárolom.

skrisz72
 
 


Nyulasz, jobbulást a babáknak.

Skrisz, Lois, köszönöm jól van. Kedden kell visszamenni. Apáé viszont még mindig nagyon fáj.

:cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, köszi, igen. Kaparászik?? :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois eddig még nem akartak. :roll:
Holnap kíváncsi vagyok a doki mit fog mondani!
(na és persze nem tudom hogy ilyenkor már a szülészetre fektetnek be vagy a nőgyógyászatra.Na ez lehet hogy hülye kérdés volt, csak mert a szülészetre senki nem jöhetbe még ha nincs is tilalom így apát se láthatánám. :roll: )

Persze teszek fel majd képeket ha eljutok odáig hogy csináljak! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Krisz,
:lol:
mi se kezdtük másként! :wink:
azt hittem soha nem fog enni semmit cicin, cumin kívül, aztán most már tulképp mindent zabál! :)

én békénhagytam pár napig, mikor nem ment. aztán újra almapróba.
a nyelvét ki kell cselezni, mert kapásból mindent kitolnak, nyomd be a kaját és kifelé a felsőajkán "húzd le" a kanalat!

a gyerekorvosunk kifejezetten a jonatán almát mondta, hogy ne idaredet. passz, miért.

Lois,
az szép! :wink:

Rani,
te már bármelyiknapos vagy! :)

angel37
 
 


Tobikám! Te egy hős vagy! Lányokat isten hozta a kinti világban! Nagyon jó egészséget, sok tejcit kívánunk!

Krisz! 3-5 napig próbálkozz, meglásd, ma egy kanállal eszik, holnap kettővel.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Angel!
A jonatán az tök savanyú fajta...Zének biztos nem kellett volna, a zöldalmát sem csipázta. Én is a savanyút szeretem. Az idaredet nagyonnem. De most már bármilyet megeszik. És persze reszelve.

Rani!
Nem tudom a Tétényiben mi van, itt nálunk van terhespatológia, oda fektetik be a Kismamákat. A gyerekágyra csak szülés után cuccolnak át.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
drnő biztos azt szereti :roll: :lol:
én se jonatánt, bio bébikaját adok :oops:

most vettem pároló-mixer szerkentyűt, kezdek vele bűvészkedni :D
mondjuk több napba telt, míg rájöttem, hogy kell egyáltalán kinyitni :roll:

Nyulasz,
Noéminek jobbulást!


ma vágtunk körmöt - iszonyú gyorsan nő basszus és használja is a karmait :roll: - hát leszakadt rólam a víz :? régebben csak elrángatta a kezét, de most már el akarja venni az ollót. az első két körmöt érdeklődve végignézi, hagyja, utána balhé :lol:

angel37
 
 


Sziasztok!

Skrisz,én üvegreszelőn reszelem,aztán még szűrőn át is nyomom,mert néha nagyobb darabok maradnak,ami nem látszik,és a múltkor Noémi a frászt hozta ránk,elkezdett öklendezni,gondolom egy kis darab a torkán maradt.

Köszönjük a jobbulásos hszeket.
Vendég
 


Valamennyi almát biztos evett tegnap a csemetém, mert ma az egyik pofikáján lett egy-két piros pötty. :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Ma voltam védőnéninél és a nőgyogyinál is.
Vizsgálat ugyan nem volt de megbeszéltük a vérnyomásom.
Most hogy szedem a bogyót 125 körül van hála! :D
Vizesedés nem vészes.
Abba maradtunk a nőgyogyival, hogy ha nincs semmi extra akkor lehet, hogy csak a szülésnél találkozunk, persze ha az a héten történik.
A 40. hét után nem tudom még mi lesz.
Jó lenne ha Milánbaba úgy döntene csütörtök felé előbújik! :D
(tudom nem kívánságműsor :roll: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, drukkolok, hogy Milán időben jöjjön, és ne lustizzon. :lol: Neki is jobb idekint, több helye lesz.

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk. Kölkök rendben, én még beteg vagyok.

Nyulasz!
Az öklendezés kapcsán jutott eszembe:

http://velvet.hu/poronty/2009/09/26/tan ... _gyereked/

Soha, senkinek ne legyen rá szüksége, de én pl. már "ráztam ki" a tárgyalt módszerrel almadarabot Daniból...
vovanda
 
 


Sziasztok!!

Dobok egy két képet ha nem baj a babaszobáról!!

Kép

Kép

Kép Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, nagyon tecccik! Édes nagyon.

Vanda, gyógyulj már meg! Betegség űzők mennek!

Ma megint almáztunk. Fej elfordít, nyelv kitol, plusz még egy kis öklendezés is. Csipázza nagyon. :wink: :mrgreen:

skrisz72
 
 


Vanda,
:? jobbulást!

anyám egyszer egy darab dobostortatetőt rázott ki belőlem.

Rani,
akkor hajrá csütörtök!
szoba jó! :)

nálunk az a nyomorult komód még mindig darabokban :x

angel37
 
 


Ezzel még tartoztam nektek: Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani, hajrá csütörtök!Szorítunk!++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Az első képen nem nagyon tudom ki kivel van, de a másodikon látom amit kell :lol:

Képzeljétek megvettem ma a magzati szívhang hallgató készüléket, nagggggyyyyon jóóóóó!Úgy dobog a babám szíve mint a villám, nagyon jó volt meghallgatni, pláne mert még nem érzem így viszont tudom, hogy minden okés ott bent, köszi a tanácsot.

Rani!
Jó a szoba!1 hét múlva baba is lesz benne :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Babim, formás baba. :lol: Kis babszem. :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Lehet hogy szimplán nem egy alma-fun. Barack talán jobban bejön majd. :)

Angel!
Körömvágás: ne is mondd, tegnap vágtam neki először úgy, hogy nem szopizott közben, nagggyon büszke voltam magamra :roll: De most is van egy kis seb a szeménél, amit magának csinált, pedig esküszöm kétnaponta vágom már :?
Komód :?

Nyuszi!
Alma :arrow: reszelés :arrow: plusz még villával is szétnyomkodom. Minden más meg megy a turmixba.

Elolvastam az újjáélesztős cikket, meg Clarkkal is elolvastatom. elég nyomasztó azért... :( Nem tudom, mennyire ennék eszemnél, ha megtörténne.

Rani!
nagyon szép szobácska várja Milánbabát :D

Baba!
Édes......... :D :D :D

Keny!

ugyehogyugye?? Tök jó móka!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, és most ha 5 napig próbálkozom, akkor tartsak szünetet, vagy próbáljak valami mást megkóstoltatni vele? Répa? Krumpli? Vagy csak gyümölcsöt lehet?

skrisz72
 
 


Baba,
édi! :D :D bár az első kép egy rejtély :oops: :wink:

Lois,
mitől ilyen karmosok ezek? :roll: :lol:
ja, ne is mondd, a szeme körül szinte mindig van vmi kaparászásnyom :?

voltunk annak idején újrélesztő tanfolyamon, hát én is szívből remélem, hogy sose kell...

Krisz,
írtam is asszem tegnap, mikor nem ment, én békén hagytam pár napig.
szt mindenképp gyümölccsel kezdd, almát szokták elsőnek, de a barack lehet, hogy tényleg jobban bejön (nálunk is így volt). (ha gondolod, próbáld a bébikaja formát)
a hóttízetlen krumpli biztos, hogy nem fog tetszeni elsőre, azt már pl almával kéne.



na Diánával meg nem lehet bírni, pörög-forog, mint egy grillcsirke, olyan gyorsan rástartol vmirem hogy ihaj, előbb bekapcsolta a tv-t a távirányítóval, persze vaktyúk módjára. a könyvemre meg a mobilomra vadászik.
kell sürgősen egy karám!!
tegnap az ölembe kapaszkodott, cukiság volt :oops:

angel37
 
 


Szerintem az első képen is jól látszik, sőt mindenki, aki látta a képet az elsőn látja legjobban. No, de nem baj, azért tettem kettő képet. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba nagyon jók a képek én mind a ketőből kiveszem a babácskát!! :wink:

Keny igen nagyon jó cucc a babaszívhanghallgató nekem is van.
Én rossz helyen kerestem a szívhangot és meglepődtem, hogy ott lenn egésszen alul kell keresni mert van az áramlás ami nagyon megtévesztő.(na én az hallotam mindíg, de a lányok felhomályosítottak :lol: )

Köszi lányok szoba dícséretét igen remélem egy hét múlva tényleg lesz benne már baba. :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Na most vettem csak észre hogy az egyik vonalzón változnak az írások! :roll: :lol:
De jóóóóóóó (Lehet hogy ma születek!!? ) :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Na ezt meg már el se hiszem!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, most, hogy láttuk, milyen szép a szobája, meglátod ő is kibújik. Tetszeni fog neki.
Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++

Még valamit akartam írni, de már megint elfelejtettem...jajj, mindig ez van mostanság!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: