Új privát üzeneted érkezett!

kata de például a bölcsőhintákat több mint 10ezerrel adta olcsóbban meg az ugráló zebrát :?

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


kata nemtudom de akkor most nem kajátok meg a széket?

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


http://www.teszvesz.hu/phorum/read.php? ... t=11459638
kata én itt olvastam h n em érik el az eladót

Kép
Kép
anitaaa03
 
 

 
 

Amit en leirtam, az a szabaly...igy mukodik elvileg...aztan ugyes gyerekenel-szuloknel ugyis van haszna, ha neha hasznalnak mas nyelvet is,persze csak kicsit...ezt igy tanulni fogja, nem elsajatitani termeszetes anyanyelvkent, igy kavar sem lehet. Megprobalni erdemes...semmit nem veszitesz vele, ha naponta fel orat mas nyelven beszelsz hozza...igy nem lesz idegen neki legalabb...persze attol meg nem fogja beszelni azt a nyelvet. Amugy nagyon jo a magyar melle egy masik, logikajaban teljesen kulonbozot (vagyis barmelyik, egyszeru nyelv, mint az angol, olasz, spanyol)tanitani, mert ha ket, logikajaban totaleltero nyelvet ismer, akkor utana gyerekjatekkent kezelia tobbit is. Nekem is az angol (ami eltero, konnyu nyelv) es az orosz (ami hasonlo es nehez) utan nagyon egyszeru volt az olasz...akkor is az lenne, ha nem itt elnek. Gio! Neked nagyon erdemes lenne egy kcisit spanyolozni...nem izzadnal vert, az tuti. Nagyon hasonlit az olaszhoz, a nyelvtana is detto. ha pedig valaki beszeli az angolt es az olaszt is, akkor tanulnia sem kell a spanyolt, valamit akkor is megert...enMiamiban szinte midnent ertettem...persze nem szo szerint, csak a lenyeget...es akkor meg nem is spanyoloztam.

Kép
pumipumi
 
 


Kepzeljetek, Azzurra elkezdett szempillakat noveszteni. kezdettol fogva hosszu volt neki, de az utobbi napokban meg jobban belodult...mar kezd durva lenni, komolyan...engem mar lehagy, pedig az enyem sem semmi. En utalom a szuperhosszu pillaimat. Eleg lenne siman hosszu, az spirallal eleg szep..de ez meg semmibe nem fer bele.se szemcsibe, sem napszemcsibe...tok fajdalmas, visszaszur. Azert levagni nem fogom neki :)

Kép
pumipumi
 
 


bABAkötvény elintézve.

Briell, nekem sem jöttek meg a képek.

nyelvi témához nem tudok sokat tenni, Apa csak magyarul beszél.

Remélem, meglesz az eladótok, csak nem lesz krimi!
Vendég
 


póki te kaptál már családit?mert ugye anyaságit egyszerre kaptuk meg

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


judyka én az államkincstártól még nem kaptam semmit babakötvényhez :?
pumi én imádom hogy nagyok a pilláim csak az a gáz h a fele szőke így csak kifestve látszik de abba igazad van hogy a szemüvegbe nem fér el :)

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Ez igazságtalanság :cry:
Nem vagyok fél napot, és már 1 oldal :D
Asszem, csak holnap fogok tudni visszaolvasni :(
Ma még egy névnapozás hátravan :D

Kata majd dobok képet levlistára az unokahugikról. Mármint csak a méretek miatt. Óvodában itt is hasonló volt a helyzet, mi már hozzászoktunk, hogy ha egy csoportban van 1 fejjel nagyobb lány, azt biztos hozzánk tartozik.


Gabi
Vendég
 


Én kislány koromban levágtam a pilláim végét, mert azt mondták, akkor hosszabbra nő. Nagyon megváltoztatta az arcom, meg anyámékat is :shock: , jól kiröhögtek, és leszidtak, hogy mit hadonászok ollóval a szemem körül.
És persze nem lett hosszabb. :oops:

Domi, gratula a szép méretekhez, és a kis hősödhöz!!!
Vendég
 


Briell! Nekem megjottek a kepek, csodacuki a kiscsaj! Te is nagyon szep voltal azon a foton, de Emili kepe meg szebb...bar ossze is rakhatnad oket, annyira hasonlit rad!

kata! Reka is csodaszep...es o is nagyon hasonlit rad...haat, en is kb ilyen pillakrol beszeltem :):)

Kép
pumipumi
 
 


Anita: köszi a linket. Én is írtam ide a csajnak. Emilre amúgy nem válaszolt amiben a szállításról kérdeztem. De talán itt elérem. Remélem nem lesz gond, mert itt is csak egy emberke nem érte el. talán ő miatta is van a felfüggesztés :roll:
Hát bízok abban, hogy mivel mi már az ügyletet lebonyolítottuk, én utaltam, már csak neki kell a postára dobni az árut, így ebben nem lesz felakadás. Nem hinném, hogy beleszólna ebbe a teszvesz. Esetleg arra tudok gondolni, hogy valakivel teszeszen keresztül adatokat közölt, mert ezt tudom hogy tilos azelőtt, hogy az aukció létre jött volna!
Egyébként legkésőbb hétfőn kellene megérkeznie a terméknek, már ha az utalást nézzük. Addig még írhat, hogy mikor is jön meg. Ha nem, próbálom másképp felvenni vele a kapcsolatot!

Kata
labkat
 
 


kata remélem sikerül :wink:

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Ez a freemail....
Reakciók már jöttek, de sem Rékát, sem Emilit nem láttam még :(

Gyermekem alszik.Séta alatt szemezett velem, most meg szunya.
Nem lázas, de gondolom azért olyan kis bágyadt lehet az oltástól, nem??

A hétvégén venni kell pár cuccot Áronnak, mert már 2 nagy szatyorban vannak a kinőtt ruhák :shock:
1-2 62-es már nem jó, adtam már rá 68-ast, bár azok még picit hosszúak.

Pelusból most megint Liberot vettünk, mert a Pampersben felkúszott a kaki a hátán, a liberonak meg van hátul az a kis hajtás, ami ezt megakadályozza. Bár a Pampers meg oldalt fog jobban. A Tescosat is kipróbálnám.


Na, akkor én is lépek, vár egy halom vasalnivaló, hurrá!
Vendég
 


én semmilyen képet nem kaptam sajna.
Judy
babakötvényről ti kaptatok levelet?
Azér az komoly hogy vágtad a szempilládat!
Pumi
sztem ez nem szabály - új szelek fújnak, de már nem vitatkozom:-)
Konkrét példa van a környezetemben ahol működik amit írtam, úgyhogy egyéb elméletek számomra nem hitelesek. 8)
Vendég
 


Judyka
mi rokonok vagyunk 8)
én is levágtam pilláimat ötödikes koromban hasonló okokból 8)

Gabi
Vendég
 


Judy
Dóri is alszik 2 napja állandóan, pedig még oltást sem kapott :shock:
Nem értem mi a gond a freemaillel, napok óta tiszta gáz.

Milla
ha errejársz: mizújság Veled? Megoldódott az a problémád amit a levlistán írtál?
Vendég
 


Nem tudom, milyen levélre gondolsz. Én a felicitas könyvben olvastam, mit kell tenni.

Kell a gyerek szül. a.kivonata, adókártyája, és a határozat, amit postán kaptam, hogy én kapoma családi-t.

Besétáltam ezekkel a bankba, + az én irataim, és 20 perc alatt végeztem.

Panaszkodhatok?

Apa ma megint csak fél 10-kor jön. Kezd elegem lenni, és neki is, hogy már hetente 2x csak skype-on lát minket, ha nem, akkor meg rövid időre, mert későn jön.
Beszéltünk váltásról, de anyagilag rettentő rosszul érintene minket, hisz sosem keresett még ilyen jól, de nem is kellett ennyit szo...ni.
Kivan ő is idegileg, meg én is kezdek befordulni.
Viszont, ha nincs ez a meló, talán Áront se tudtuk volna bevállalni, mert pörög 2 hitelünk is. Lakás, kocsi.

Hát, talán megszokjuk, vagy én ébredek holnap jobban, valahogy túl kell jutni rajta.Viszont neki is rossz, és azon nem segít, ha én jobban ébredek.

Na, befejezem, bocs,az off-ért.
Vendég
 


Gabi, ne már... azt hittem ezt csak én csináltam :lol: :lol:

Gio, képzeld, még mindig alszik, pedig már a kajaidő is elmúlt.
Nemsokára kellene fürdeni is. Tiszta gáz.
Vendég
 


Judy
Dóri mostmár arénázik - apa fürdet és ha hanyatt fordítja sír, hason meg úszni próbál és élvezi. HIhetetlen ez a gyerek :) Meg persze mostmár tök éhes..
Sajnálom ezt a meló dolgot a párodnál. Annyira ki van szolgáltatva soxor az ember a pénznek, hogy elkeserítő:-( De nem tehetünk mást.
Nálunk az én keresetem kiesése gáz sztem- férjem szerint annyi mindig volt amennyi kellett, úgyhogy ne panaszkodjunk. Totál másképp gondolkodik az anyagi-tárgyi dolgokról.

Én nem értem akkor ezt a babakötvényt...Azt hittem értesítenek erről. De akkor bármelyik bankba bemegyünk és ...és?
Vendég
 


Sziasztok
megint mozgalmas napunk volt...
Napközben a pólusban kajáltunk és olyan nevetségesnek tartom, hogy mindenki "jaaaajjjjjjdecukiiiiii".. cak azt nem értem ezt honnan szűrik le, amikor az orra is alig látszik ki Majának az overáll-sapka-sál-pléd kombinációból... Mindegy, az én gyerekem cuki :) ez a lényeg :)

Judy, ez nagyon nehéz lehet, és tényleg szörnyű, hogy a pénz ilyen nagyúr.... velünk is nem is tudom mi lesz ha lejár a tgyás.. ami annyi mint a fizum lenne.... de utána?? pffff...
Vendég
 


Maja-mosoly:

Kép
Vendég
 


Sziasztok, csak benéztem kicsit...
Dominiknak sajna láza van, 39-et mértem popiba, tehát 38,5, és olyan bágyadt szegény.... Gondoltam, h az lesz, olyan kis nyűgi volt du.
De alig van benne erő, és még így is visszamosolyog bágyadtan rám, annyira cuki. Remélem lemegy a kúptól, olyan rossz nézni szegényt....

A képek nagyon szépek, mindkét kiscsaj gyönyörű!!!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Gombi, nagyon szép a Maja-mosoly! :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


Anita: képzeld, írt a csajszi üzit, hogy bocs hogy eddig nem válaszolt, de el van havazva, és még nem sikerült beszereznie a terméket, de jövő héten biztos beszerzi és kárpótlásként küld egy ajándékot is. Remélem így lesz. Ja és írta, hogy örül, hogy nem félek - bár én aggódokot írtam - mert ő nem is olyan, akitől félnem kellene. Szóval bizakodó vagyok. Szerintem közbe jöhetett neki valami, amiért nem tudott még postázni. Mindenesetre megnyugodtam :)

Emili és Réka is csodaszép :D Rékának a csücsörke szája tetszik, úgy szeretem ha a srácok is így csinálnak. Maja baba is édesen mosolyog :D Emilinek még a szemei is nevetnek :)

Judy: sajnálom apádat. Én férjim meg pont hogy már mehetne dolgozni :? :(

Domi: Sajnálom a lázat. Remélem azért nem lesz vészesen rossz az éjszakátok!

Na megpróbálom Bálintot elaltatni. Nem bír magával, mindjárt kiugrik az ölemből, akkorákat rúg :D na és csak úgy les ki a kis kobakjából :) Mikor lesz itt alvás???

Jó éjt mindenkinek!

Cupp[/img]

Kata
labkat
 
 


Domi, Kata: köszönjük :)

Domi: remélem már híre-hamva sincs a láznak...

Nemalvós éjszakánk van. Eddig. De bizakodó vagyok :wink:

Nem kaptam me a képeket Rékáról és Emiről. Szokás szerint :evil:

Képzljétek, Olga segítségének hála olyan mei-tai-ban cipelem majd Maja-baba popsiját, hogy ihajjjjjj :D

Ez már annyira nem vicces: tegnap felhívtam a MÁK-ot, hogy mikor érkezik a CSP, mert a hirdetmény szerint 1-én utalják, de még nem volt a számlámon.
Ügyintéző: valószínűleg még nem dolgozták fel, erre x munkanap van.
Én: megtenné, hogy megnézi nekem, hol tart a feldolgozásban, mire számíthatok:
Ügyintéző: (undok hangnem) megnézhetem, de semmi értelme..
:shock: :shock: :shock:
Végülis "csak" kéthavi pénzről van szó, talán csak jó tudnom, mikor utalnak!!!!
Vendég
 


Jó reggelt! Gergő már napok óta akkora vigyorpartival fogad reggel, hogy egészen meg vagyok hatva. Biztos hosszú neki az éjszaka, mert azalatt nem szoktam beszélni hozzá csak etetem, ezért reggel mint aki 1000 éve nem látott, úgy örül nekem. :lol:

A családtámogatásokról én határozatot már kaptam, utalást még nem.

/
lemonsong
 
 


Anita! A sima családit már megkaptam a meglévő két gyerek után, a harmadikra még nem, se a hónapban, se visszamenőleg. Felhívtam kedden őket, mert más-más bankszámlaszámot adtam meg a családihoz és az anyaságihoz is és mindkettőt egy bankszámlára utalták. Kiderült rossz a nyomtatvány, mert a gép csak egy bankszámlát tud rögzíteni, így egy kérvényt kellett írnom, hogy az általam a családi pótlékra megadott bankszámlára utalják a továbbiakban a csp-ot. A kérdésemre, hogy mikor jön a harmadik gyerekre, azt mondta a nő, hogy másfél héten belül, azaz jövő hét péntekig. Nagyon kedves csajszi volt.
Végül milyen pihiszéket sikerült találni?

Kata!
Örülök, hogy sikerült elérni a pihiszékes eladót, tegnap is írtak róla pozitívat, így én már akkor megnyugodtam. Nagy para nem volt bennem, talán még nem is üzleteltem olyan emberrel, akinek ennyi és csak pozitív értékelése lenne. A szék pedig tényleg nem volt annyival olcsóbb, hogy gyanús legyen.

Tegnap már nem tudtam írni, pedig úgy szerettem volna elújságolni, hogy reggel Tündi hatalmas vigyorral üdvözölt ébredéskor! Mintha hirtelen nagy változás állt volna be, most már sokszor sokáig belenéz a szemembe és beszélget velem. Annnnyira édes!
:lol: :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Domi hogy telt éjszakátok? Remélem már a láza nyoma sincs!

Gombi Maja már most egy szívtipró, de Emili és Réka is azok, most láttam a képeket!

Nem hiszem, hogy itt mindenki ilyen nyelvzseni... :D de jó lenne, ha közelebb laknék a fővároshoz, én is beneveznék a Gio féle olasz órára. Nagy vágyam, az a nyelv... de először talán az angolomat kellene felfrissíteni.

Judy egyébként anyuék nekem is elszörnyedtek szempilla vágásomon, főleg, hogy a bel szememnél elég rondára, szinte tövig sikerült vágnom :? a nagymamám pedig azzal riogatott, hogy nem fog kinőni :shock: én pedig a nagy 10 éves élettapasztalatommal csípőre tett kézzel replikáztam, hogy én tudom, hogy ki fog nőni.


Gabi
Vendég
 


Judy, ez a szempilla levágás muris dolog. :D Jajaj, az én lányom most ötödikes, akkor ilyeneket is figyelni kell??? :shock:

Méretekben a mi csemetéink sincsenek híjján. A lányunknak már most 40-41-es a lába. A csizmája 40-es, a suliban a benti cipője és a tornacipője viszont már 41-es. A magasságát nem tudom, de 164-es ruhákat hord. A vicc az egészben, hogy a lányok közül csak 5. a tornasorban! :!: A legmagasabb lánynak 43-as a lába! :shock:
A fiunk 104-110-es ruhákat hord, a magassága 106 cm, nemrég voltunk státuszon. 4-5 éveseknek való ruhákat veszek neki. A lába 31-es.

A képeket a levlistán még én sem láttam, nem jött meg. :cry:

Domi, hogy vagytok?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Most jött meg visszamenőlegesen a családi pótlék a harmadik gyerekre!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Esélyem sincs visszaolvasni. Két napig nem tudtam jönni, mert Zétitől nem tudtam elszakadni. Nappal áttért, hogy négyszer alszik csak 15-30 perceket, a fenmaradó időben szórakoztatni kell, meg hurcolászni. Cserébe mondjuk átalussza az éjszakát, tegnap is 9.30-kor feküdt, fél 4-kor kelt enni, majd egyből visszaaludt 7-ig. Csak azt nem értem, hogy közben meg nappal álmos, de nem bír többet aludni, és az altatás is hatalmas küzdelem lett. Várom mások tapasztalatát, tanácsát miért van ez. Összefügg azzal a nappali nem alvás, hogy éjjel ilyen sokat alszik? Ja, és 2-2,5 óránként képes újra enni. Gondolom ez amolyn feltankolás féle, készül az estére. Tegnap voltunk a Pólusban, na azt végigaludta (3 órát). Imádja a babakocsit. Nem baj, ha ideteszek róla képet?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Csak egy pillanatra jöttem, mert mindjárt etetés-idő van. Én se kaptam még csp-t, de odáig még nem jutottam, hogy rákérdezzek, hogy mi a helyzet vele. Elfelejteni csak nem fognak...
Kata: anyukám az orosz szál, így én tényleg közvetlen tapasztaltam a kétnyelvűséget. Bár apukám is totál perfekt.
Gio és Pumi: szerintem mindenkinek megvan a saját elmélete. Olyan ez is mint minden más. Reálisan én most azt mondom, hogy nem fog a gyerekem anyanyelvi szinten beszélni oroszul. DE adok neki egy esélyt arra, hogy a nyelv dallamát megismerje, és a későbbiekben egyszerűbben tanulhassa meg. Igazából itt erről van szó. A nagyszülei csak oroszul beszélnek hozzá, és reménykedem, hogy valami haszna lesz. Pumi, szerintem nálatok egyszerűbb a helyzet. Te gondolom magyarul beszélsz Azzurrához, a férjed meg olaszul. Mindkettőt kiválóan meg fogja tanulni, bár szerintem (tapasztalat) a magyart kicsit törni fogja, vagy lehetnek vele problémái.
Egyébként van a témának szakirodalma is, el lehet azt is olvasni, akit nagyon érdekel pl. Navracsics Judit: A kétnyelvű gyermek. Na, témát lezártam.
Na megyek, elrendezem a tábornokomat.
tedorka
 
 


köszi réka nevében a dícséreteket.
rita nagyon jók a képek! Iszonyat szép Zéti!! úgy néz mintha már mindent tudna.. :lol:
tegnap este elmentem soppingolni az árkádba, másfél óra volt, addig apa itthon rékával - aki végig ordított, sőt annyira kikészítette magát hogy mikor hazajöttem, hiába cici, folytatta az ordítást (nem a hasa fájt!), fürdés, ismét evés, ééééés még mindig ordítás... el kellett ringatni. :shock:
most úgy látom, hogy ezt a bömbölést mai napon is folytatja... úgyhogy lépek is. valami ötlet hogy miért sír egy gyerek? :lol:
jah, és lerohad a bal karom, begyulladtak az ízületek sztem a sok gyerekcipeléstől...
olga küldj egy linket azonnal rendelek egy hordozókendőt pénz nem számít 8)

Kép
apkata
 
 


Végre nekem is megjöttek a Réka képek. Annyira kis csajszis :D Lehet majd versenyeztetni a szempillákat :lol:

Zétinek mekkora gyönyörű pofija van a fürdős képen! :D Komolyan olyan, mint egy Johnsons reklám :lol:

Megszívtam, hogy este korábban volt utolsó kaja. A védőnő miatt az egész nap elcsúszott egy órával. Jó, hogy épp tegnap írtam róla, hogy nem hagyjuk ki a fürdést, és pont most kihagytuk. Férjem későn ért haza, mire kicsi lány már beájult, mint ahogy a szokásos esti kaja után szokott. Viszont így éjjel is korábban kelt, és megint plusz egyet beiktatott. Ráadásul nem alszik vissza egyből, mint eddig :? Nekem meg fejnem is muszáj volt éjjel. Jó sok lett. Tuti a tojásleves miatt :) Már a kórházban is nagyon bejött. Próbáljátok ki! :wink:

Gombi: de irigy vagyok, hogy ennyit mászkáltok Majával! Mi még egyedül sehova nem jutottunk el, csak kocsival. De még úgyis csak a kötelező orvosi vizsgálatokra :? Ma megint nem megyünk sétálni ilyen vacak időben. Mondjuk egyedül el se mernék indulni ezen a terepen. :(

briell
 
 


Én is kérek tippeket a "miért sír a gyerek kérdésre" :lol:

briell
 
 


briell
nemtom miért sírt de hasra fordítottam és most relaxál :D
anyukám annyira szerelmes emilibe hogy mindig el kell küldenem neki a friss képeket :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
apkata
 
 


rita egyébként nálunk is ez a helyzet hogy a nappal kicsit "tevékeny" cserébe este fél10-től reggel 10-ig durmol :shock: két evés van közben de rögtön alszik tovább

Kép
apkata
 
 


Jó regg!

Domi, remélem, lement a láz, hogy vagytok? Milyen kúpot adtál Dominak?

Megjöttek a képek, szenzációsak a csajszik, Réka pillája, Emili szája, tündérek!!

Maja és a régenlátott Zéti is nagyon aranyos. Szépen fejlődnek a babák.

Áron éjfélkor aludt el, 5.30kor kelt, evett, utána 7kor is ébredt, majd 9kor. Azt mondom, az utóbbi napokhoz képest, ez nem rossz!
Viszont utána volt kis jókedv is, kis nyügi is, most pedig beszundizott a pihiszékben.

A tegnapi hangulatom most nincs itt, remélem, nem is jön vissza. Újra hétvége, és biztos kimozdulunk, ha mást nem, nagybevásárlásra. Nincs itthon semmi......

Réka, igen, furi, hogy az emberek miket mondanak, de legalább még van érdeklődés és kedvesség, ami lássuk be, manapság hiánycikk. Tegnap a bankban én is meglepődtem, az ügyintéző léányzó, a tranzakció végén kedvesen közölte, hogy köszöni a bizalmat, és ha kérdésem van, jöjjek, és persze soron kívül.
Gondolom, csak Áronnal együtt érvényes :lol:
Vendég
 


Aztaaa, Kata, 10-ig? De jó nektek!
Tippem a sírásra, azon kívül, amit biztos te is számba vettél, nemsok van.Hasfájás, pelus, hideg, meleg, szűk ruha, túlpörgés+fáradtság, hirtelen nem jut eszembe több.

Én ma megint szélcsöveztem, hatásos volt :shock:

Én kiviszem Áront ma is, hacsak kicsit is. A védőnő a lelkemre kötötte, hogy minden időben ki kell vinni, kivéve mínusz 5 alatt, akkor nem.
És szerinte naponta kétszer.
Eddig ez nem jött be, mert elég macerás egyáltalán elindulni, ----egyik nap írtam-----, nem hogy ezt kétszer. Majd ha jobb idő lesz, akkor akár 3x is!!
Vendég
 


Kata, az én tippem mára a hidegfront. Mert tegnapelőtt melegfront volt, és Ivánt totál nyűgös volt. Ma meg alszik...ahogy hidegfrontkor szokott mindig. Ilyenkor én is punnyadtabb vagyok. Olyan szürke minden, hát ő is érzi.

Én egyedül nem is tudok elindulni itthonról. A lépcsőház lejáratán lehetetlenség letolni egyedül a babakocsit, én meg ugye gyönge nő vagyok, tehát pláne. Másrészt persze ez az utolsó olyan dolog, amiről letakarítják a havat...a szomszéd lépcsőház persze akadálymentesítve van, mi meg szívunk...és irigykedünk
tedorka
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a gyerkőcök!!! Nekem is hiányoznak a képek! :wink: Olyan jó nézegetni.

judyka nekem már sikerült a liberót is úgy ráadni, hogy a termés a háta közepén is folyt :lol: :lol: :lol:
Sajnálom, hogy riták látjátok apát és ő is titeket, biztos nagyon nehéz, mert nekem így is rossz, hogy apa minden este jön.

Nekem a MÁK határozatban az van, ha postán megy a csp, akkor 10-ig postázzák, ha számlára, akkor 3-ik. Most 2-án már rajta volt a számlámon a csp.

Kép
Kép
akella
 
 


sziasztok
kata örülök hogy jelentkezett az eladó.
póki én még mindig nem kaptam Ákira családit pedig én 1 számlára kértem mindent sőt még gyest sem kaptam :( pedig már jól jönne.
dominak elmúlt a láza?
pihiszékről mindjárt teszek képet amúgy bevállt Áki tegnap délután 2x is elaludt benne és még a lelógó elefántok is érdekelték nagyon cuki volt.

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


nekem ma jött a számlámra a csp.
annyira durva hogy többet "keresek" a TGYÁS-sal mint amikor dolgoztam!! :shock: :shock:

Kép
apkata
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


mindenki kapott már családit?bár én még papírt sem kaptam róla hogy elbírálták

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Sziasztok, köszi az érdeklődést, most már nincs láza Dominak, jobban van, bár kicsit nyűgi ma is, de látom ezt többen is írtátok, úgyhogy lehet, h csak a hidegfront miatt van....

Éjjel megint kelt 1-kor, kezdem nehezen viselni, h többször kelünk, mint korábban, el is döntöttem éjjel, h engem nem szivat :evil: (igen hisztis tudok lenni, mondhatnám hárpia kelés után :oops: :? )
simiztem a hátát, meg a cumit tömködtem, és láss csodát visszaaludt, és csak a szokásos 3-kor kért enni!
Úgy irigylem, ahol átalussza a baba az éjszakát, én a nappalokon mindent elviselek, csak azok az éjszakák.....

A többgyerekes tapasztalatok mik, mikor lehet átaludni az éjjelt?

Egy önző mami kérdezi.... :oops:

KépKép[/url]
domi06
 
 


Ákos István és Zéti zabálnivalóak, nagyon szép babák!!! :D

KépKép[/url]
domi06
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?