Új privát üzeneted érkezett!

Timi:


Sajnálom a tejci dolgot, tudom milyen érzés sajnos. Akkor most tápit kapnak a gyerkőcök?
Pöttyeink nekünk is múlnak már alig van , így nem megyünk Pestre dokihoz. Majd ha megint előjön csak akkor. Hú tényleg húzok a dolgomat csinálni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!


Baba sajnálom az ingyulladást, de a Gingizol biztos segít én annó használtam már és bevált!(apum fogtechnikus volt és ő is mindenkinek ezt javasolta)

Tegnap végig jártuk a nőgyogyim és NST-n is voltunk.
Mindenhol minden ok de semmi sehol még. :roll:
Milán nagyokat mocorog és jól érzi magát bent, nem hiszem, hogy nagyon ki akarna jönni! :roll:
Tegnap végre megjött a bútor utolsó darabja is így ha ma apa össze teszi akkor bele is tudok pakolni jipíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, Gingizoltól jobb lett, Apa magától azt hozott és ma megyek a dokimhoz! Egyébként sokkal jobb. De már hányingerem is van (biztos a sok fájdalom és gyulladás okozza.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Vanda, Baba,
nektek jobbulást! :?

Timi,
tej :(
utolsókat rúgjuk mi is.
Hangának javulást! ha nem múlik, nem lehet, hogy mégis a száraz levegő :?

Nikó,
hajrá kockahas! :wink:
Diána is szokott vadulni, csíprúgharap, mostanábal püföl is, ahol ér, közben meg kiröhög :roll: :lol:
ha a ciciből nem jön, két kézzel nyomkodja :shock:

Lois,
:D szerzek én is most már gesztenyét!

tegnap Makilánynak lement egy kis céklapüré magában.

én azért kezdek (bár egyre kevésbé) kisebb adagokkal, nehogy betegyen esetleg a gyomrának az új kaja. másodszorra már mehet a több.

mindjárt megyünk a Margit khba pszichonénhez.
sajna fel kell, hogy keltsem, mert a 7 előtti kelés után most persze alszik :roll:

angel37
 
 


Hali!
Piros pofi lehet a hidegtől is, Réka napikog úgy néz ki, mint Lolka és Bolka, ha megcsapja egy kis szél az arcát.

Timi!
Tejet sajnálom, de ne gyötörd magad!

Nikó!
Nem semmi a csajszi! Csípés-harapás: már most nyugodtan rászólhatsz érte, de elég sokáig tart, amíg valami hatása lesz. Enyémek ugyebár már értik, hogy "nem", de olyan kis alkalmi süketek, hogy csak akkor hallják meg, ha akarják. :D

Angel!
Hajrá!!! Ügyes lesz a Makilány!
vovanda
 
 


Skrisz!
Nekem azt mondták ez a felemás pirosodás egyértelműen a fogzás jele. Ha a hideg csinálná, akkor nem lenne időszakos gondolom. Popsiját is nézem de az nem pirosodik. Nekem azt mondták az is tipikus jel, meg a szörcsögés is.

Timi!

Sajnálom a tejet :( Azért próbálkoztok még?

Nikó!
Szegény Grétinek tényleg nem volt jó napja :shock:
Enyémgyerek is tud durváskodni, de nem veszem magamra, ő még csak így tud simizni :roll:
Zét ezek a párnák már nem fognák meg, simán átvetődne rajta. Tegnap úgy kaptam el a pelenkázóról, ott álltam, kíváncsi voltam mennyi idő alatt tornázná le magát, hát kb. egyet pislantottam és már lenn is volt a kezemben :shock: Életveszélyes.

Angel!

Én sem tömtem rögtön, de most már bő egy hónapja kajálunk, így bátrabb vagyok. De most úgy 2 hétig nem lesz semmi új.
Szóval megfej a gyerek?? :lol: :lol: :lol:

Na felébredt...ilyet még minikora óta nem csinált, aludt napközben az ágyában 2 órát egyben :shock: :shock: :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi a "tejes" együttérzést, engem nem rázott meg annyira. :wink: A mai tápszerek már nagyon jók, mindent megkapnak abból is.

Lois: miután már mindent kipróbáltam, nem kínlódok tovább, pláne nem napi összes 40 ml-ért. Mert az utóbbi időben már csak ennyi volt.

Nikó: tuti szép hasa lesz Grétinek!: )

Kardiológiát megjártuk ma, Alexának semmi nincs, Hangának van egy kis zörej, valószínű, hogy az átmeneti vérszegénységtől. Vettek vért is tőlük, amit nagyon ügyesen és jól tűrtek, csak kis sírás volt közben, aztán meg is nyugodtak.

Angel: Most levelezünk a dokival, hogy vajon mitől lehetnek a pöttyök, de a homeós kence úgy tűnik jó rá, mert nem vörösödik már annyira, de ettől függetlenül még nagyon pöttyös. Alexa is, de ő nem annyira.

Na, lépek etetni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kép Alexa habok közt Kép Hanga Kép Apa mintha jobban élvezné a játékot. Kép Hanga már kidőlt, Alexa még edz

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
Megnyugodtam, nem csak az én pasim ilyen lökött. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok Kismamik!

yner ma elárasztotta a reklámjával a babanetet, mindenhová leírja fenti üzenetét.

Sehová se kattintsatok, ez egy reklám, aminek nem itt a helye!

üdv

kispatak
Vendég
 


Olyan jó, hogy tettetek babaképeket! Mindegyik olyan aranyos. Szebbnél szebb babák.

Voltam fogorvosnál. Nemhiába fájt annyira. Az egyik -többször műtött, gyökérkezelt, stb..) fogam begyulladt. Szuri nélkül kinyitotta, kitisztította. Mondta, ha kibírom, akkor nem adna injekciót a baba miatt, de ha nem bírom, akkor ad. Kibírtam, bár nagyon fájt. Ömlött belőle a genny. Az asszisztens azt mondta, csodálkozik, hogy egyáltalán 2 napig bírtam, mert ez tényleg nagyon fájhatott. Mondta a doki, hogy kellene antibiotikum, de ő inkább nem adna. Lassabban ugyan, de így is rendbe fog jönni. Adott olyan reszelős tűt, amivel tisztogatni szokták és napi 2x kell tisztogatnom, hogy ne tömődjön el. Jövő héten kell visszamenni hozzá. Szegény Apa szolidarított annyira, hogy neki is 2 napja nagyon fájt a foga. Az egyik korona alatti fog csúcsa elgennyesedett, így őt meg gyökérkezelte. Szóval frankón elvagyunk.
(A tűs tisztogatástól nagyon félek. Rossz, hogy magamnak kell csinálni.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Timi olyan édik a lányok!!
Alexa volt a pocakba is a kitartóbb nem? :wink:

Baba az a lényeg, hogy megcsinálták a fogad, és egy hős vagy én tuti nem bírtam volna ki!!!!!!!!!!!
Remélem nem gyullad be megint ha szorgosan tisztogatod!!

Kép

Kép
raniko
 
 


RAni, a doki mondta, hogy mivel ezzel a foggal már nagyon sok gond volt, így a 18. hét utánra előjegyzett:kihúzza.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba kihúúúúúúúz?! :shock:
Tényleg hős vagy!!!!
(na persze ha nagyon fáj és nincs más megoldás, de én tuti össz sz-nám magam :roll: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Valaki tud valamit Tobiékról :?: :?: :?: :?:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, akkor már ad majd szurit is, de most még nem akart. Családi ismerősünk a doki és tudja, mennyit szenvedtünk, hogy lehessen babánk és nagyon vigyáz rá ő is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani, most milyen a vérnyomid? Nekem 90/60. A kettőnkének a számtani közepe lenne a normális.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Ezt még olvasni is rémes volt. Ilyenkor nagyon tudom értékelni, hogy engem évente egyszer kiröhög a fogdoki, hogy mit keresek ott... Merthogy nekem még tömött fogam sincs... :oops:
Jobbulást nektek!
vovanda
 
 


Baba!
Szegénykém, el sem tudom képzelni, milyen car lehet :(
Hál'istennek én is a Vanda kategória vagyok, viszont maratoni hosszúságú bölcsességfognövesztő vagyok, ezért szívtam a terhesség alatt. Amiatt durrant be az ínyem, de az semmi sem volt a te kálváriádhoz képest :?

Timi!
De szépséges lánykák, a pancsolós a kedvencem :D Apa kitúrja a csajokat a játszóból?? :lol: Napi 40 ml? Az tényleg kevéske, azért én sem szadiznám maga fejéssel.

Tobiék biztos egyben vannak még, Bella hozná a hírt ha kibújtak volna a lányok.

Tegnap láttam hogy a Sarka Kata megint terhes, erre én is ezt álmodtam, mármint magamról. Tök boldog voltam, de olllyan lelkiismeret furdalásom volt Zé miatt, hogy mi lesz így szegénykémmel :roll: A nagyobbik gyerek mekkora korától nem ilyen tudathasadásos állapot ez?

És megjött a táskám Hongkongból, (jelzem hamarabb, mint mikor a Brendonban az etetőszék, arra tovább vártam )...és annyira szépséges, hogy csak na!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


...ja és nem is tudom mit fantáziálok újabb terhességről, a ciklusomnak még se híre se hamva....

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba,
ezt még olvasni is váááá :(
szegényem.
fogdokis érzéstelenítő szurit lehet simán terhesség alatt, én fúratni se anélkül :oops:
mikor véstek egyszer (ez nem pocakkal volt) ahhoz két szurit adtak, de ez is belefér. az is egy gyökérkezelt fog volt, arra már akkor azt mondták, hogy nem sokáig bírja.

Timi,
cukik! :lol: :lol:

Lois,
ez gyors volt! :shock:
Brendont ne is említsd, szívunk velük, nem veszünk ott többet semmit :x :evil:

azt meg nem tudhatod, mikor akar épp jönni az első pé :wink:


rólunk:
tegnap Makicsajom ügyeskedett, még ahhoz képest is ,hogy nagyon elunta magát, mire sorrakerültünk :roll:
nagyon aranyos jellemzést írtak róla :D sztem :oops:
hasra fordulni mondjuk nem volt hajlandó, de amúgy mindent megcsinált, ami vártak tőle. pszichomotoros fejlődése megfelelő ütemű és irányú :D valós és korrigált kora között mozog :D

angel37
 
 


Lois, ezek szerint hugiról álmodozol?
Lois és Vanda:irigykedek a fogaitok miatt!Nagyon szerencsések vagytok!

Angel: csupa-csupa jó hír! Nagyon örülök! csak így tovább!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Mindig tudathasadás lesz... Amúgy ha engem kérdezel: 3 évnél ne legyen nagyobb korkülönbség. Tesóm és köztem 5 van, az már nagyon sok. Balu meg igazi világszám nagytesó!
vovanda
 
 


Baba mostanába egész jó a vérnyomim nem megy 140 fölé! :wink:
Nyugi a terhességem 14 hete körül sőőőt még utána jó sokáig én is 90-en poroszkáltam!! :wink:
Örülök, hogy a doki is így vigyáz a picire olyan jó ilyeneket hallani!!!

Lois nem mondod a Kata már megint? :shock:
Amúgy szerintem is ahogy Vanda írta a 3-om év az ideális!
Ja gratula a táskához!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok,
Így van Tobiék még egyben vannak. Jövő hét keddig, szerdáig ki akarják húzni, mert az már a 38. hét.
Amint van valami változás rögtön hozom a híreket.
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors leszek, lánykám alszik, van pár percem :P

Baba,
foghúzáshoz kitartás!!!!! Mi az Neked (ezek után, ami mögötted van!) :wink: :D

Raniko,
cééééélegyenes!!!!! :D :D :D

Timi, Nikó,
gyönyörűek a Babók! :D

Skrisz,
Ti is fogzotok? :roll: - hú, kitartás!!!!! :oops:

Lois,
eljön annak is az ideje! :wink:

Korkülönbség:
anno mi 3 kölköt terveztünk 2 évenként...ember tervez :roll:
Most már ehhez kell "felnőnöm": 8 év különbséggel kell összehangolnom őket: szerencsére Vackor rajong a hugiért, így könnyebb :P

Angel,
örülök, hogy ilyen szépen alakultok!!! Csak így tovább!!! :D

Rólunk: voltunk ma Dévény-en. Háát, lesz pár alkalom: nyakacska megrövidült, jobb kéz tekereg és nem támaszkodik rá, lábacskák folyton keresztben...Torna-néni szerint a pici magzatlepény miatt lehet, ami nem táplálta megfelelően (41 hétre ugye pici súllyal is született), így valszeg az oxigénhiány izom letapadásokat okozott (? :roll: )...Közben fogzunk is, esténként sírogatás, nyáladzunk 1000-rel, rágjuk a textilpelust...

(sajna nincs jó napom: az októberi topikban az egyik topiktárts 3 éves kislánya autóbalesetben elhunyt hétfőn...sokkot kapott mindenki, én is csak ülök egyik helyről a másikra... :cry: :cry: :cry: )

tillidian
 
 


Lois, és nem vámolták meg a táskát? Én mindig attól félek, hogy ha nem az EU-ból rendelek, akkor biztos valami horror vámot tesznek majd rá, és akkor már nem éri meg. (Nem értek hozzá...) :roll:

Timi, apa csúúúcs! :lol: Na jó, azért a manók is édesek. :wink:

Babim, hogy ment a tisztítás?

Vanda, fogaid miatt nagyon irigy vagyok. :oops:

Mi ma voltunk védőnéninél. Megvolt a hat hós státuszjelentés.

skrisz72
 
 


Tilli, akkor neked is lesz jó kis elfoglaltságod a Dévénnyel. Sok türelem és kitartás!
3 éves picilányt nagyon sajnálom. :cry:
Nálunk a fogzás egyenlőre nem okoz gondot. Lekopogom... :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok, jól lemaradtam, csak nagy gyorsan olvastam össze-vissza.

Angel! Nekünk addig kell Dévényre járnunk, amíg el nem indul a kisfickó. Most egyedül áll, az egész család tapsol neki és irtó élvezi. Anyukámmal tett 2 lépést önállóan. Kircsiről nem írok, mert ő egy vaslady, bár még ő sem indult el.

Hozzátápi azért óvatosan, almával jó kezdeni. Mehet akár 2 hétig is. Minden nap picivel többet.

Baba! Sorstársak vagyunk, én olyan béna voltam terhesség alatt, hogy minden elkapott. Olvastam egy könyvet, hogy adott héten mi következhet be, na az nálam tuti bejött. Szurkolok, hogy ügyesebb legyél, mint én. Ínygyulladásom is volt, 2 hétig majdnem kiestek a fogaim, úgy fájtak, de nem adtak rá semmit. Dokim szerint ki kellett bírni. Aztán elmúlt hirtelen.

Most ennyi

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Skrisz,
köszi!!! :P
Picit lemaradtam: Te mikor kezded a hozzátápit (vagy elkezdted már)?

Dévény:
pedig én csajszim csak egyedül volt odabent, és nem kora- hanem "későnszülött" volt...mi lett volna, ha az ikertesó is marad? :roll:

tillidian
 
 


Szöcsi,
most mehetünk, ha mászik, ha feláll, ránéznek újra!

a terhességi állatorvosi ló esete :?

Tilli,
jó lesz a dévényezés, sokat fog segíteni! mennyi időként lesz, milyen hosszú? magán v. Moszkva tér?

nem feltétlen kell korán születni vagy ikernek lenni a gondhoz (persze a koráknál pl. több a "hibaforrás") túlhordás sem jó, de lehet, hogy simán méhen belüli fekvésből jön.

angel37
 
 


Till!
te jó ég, ez nagyon szomorú.... :cry: :cry: :cry:
Hogy lehet az ilyesmit túlélni??
Dévény szépen helyreteszi a dolgokat majd Lencsinél :)

Angel!
Én amúgy szeretem a Brendont, itt pl. az a legfelszereltebb ilyen jellegű áruház, kedvesek a csajok is, csak ha rendelni kell valamit, az kiszámíthatatlan. Jobb a webáruházukból rendelni akkor már, csak az akciós cuccokkal nem mükszik a dolog.
Eredmények szuperek!! :) ínem akart hasra fordulni? Én vért izzadok Zével már egy szimpla pelenkázásnál is, abban a pillanatban vágja magát hasra, akárhova leteszem.

Baba!

Hugi, öcsi, bármelyik jöhet. Kicsit Zé által fiúsítva vagyok, szóval még egy kispasit sem dobnék vissza :)

Vanda!
Nem akarok semmiképpen sem sok korkülönbséget, jövő januártól tervezem a próbálkozást az ügyben. De igazából csak Zé miatt, meg hogy kiélvezzem az első időket vele, amúgy tőlem jöhetne már hamarabb is. Köztünk a tesómmal kemény 17 hónap van, jó volt így felnőni nagyon. De mi most is nagyon jó tesók vagyunk.

Skrisz!
A táska az ára lapján nem lett vámköteles :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
ja a pelenkázón az más, ott én is leizzadok tőle, de ha produkáltatni akarja a drnő... :roll: nem az, hogy nem tud.

akkor hajrá egy év múlva? :wink:

angel37
 
 


Tilli, hétvégén kezdünk. Én etetek, apa fotóz. :lol:

Tényleg, meg kell hámozni az almát? :roll: Tök hülye vagyok hozzá. :oops:

Lois, a pelenkázás nálunk is kezd akrobatikus művészetté fajulni. :wink:

skrisz72
 
 


Angel!
ja persze, ha akarnám hogy csinálja, akkor tuti besztrájkolna.
Tudom, hogy Dió is tud, csak azt akartam érzékeltetni, hogy Zé meg csinálja ha kell, ha nem. És most itt a nemen lenne a hangsúly :) De úgy összességében is annyira ficereg, hogy na. Izgága.

Igen, 1 év...de hogy finoman fogalmazzam, a terveim és én az elmúlt években nem voltunk igazán összhangban :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Igen, hámozni mindent. Én meggyet hámoztam a minap....hűűűű, de élveztem :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Basszus, a meggyet is kell hámozni? :shock: Akkor azt inkább veszek üvegesben. :wink:

skrisz72
 
 


Lois,
:wink:
Diána is ált. egy sósseggű tyúk :roll: :D
most pl nem lehet bírni vele.

Brendonhoz akartam még, hogy a kínálatuk az oké, de most szívatnak egy komóddal, potyára odahívtak, hogy megérkezett az áruházba, pedig nem, nekünk ugye autót si kellett szervezni, főleg ebben a fos időben. tök fölös kiruccanás volt, egy héttel később nagy nehezen megérkezett, scak egy fia alkatrészt nem mellékeltek a falapokhoz, itt van darabokban, nem tudjuk összerakni :x majd vmikor kell szerezni tőlük, talán holnap. mérgelődünk, tököm ki a fölös macerától. (kölköt még mindig dobozból öltöztetem :oops: ) meg azért nem kétfilléres dolog.

meggyhámozás :roll: még jó, hogy Z-nek legalább bejött :wink: hány szem?

tervek meg, kitudja, ember tervez... :roll: bmi lehet!
(okos vagyok, mi? :lol: )

angel37
 
 


Skrisz,
de ügyesek vagytok!!!! Szépen kivártátok a 6 hónapot!!! :D
Hajrá kóstolgatás! :wink:

Lois,
(erre nincsenek szavak...az egész októberi topik gyászol :cry: )

Angel,
sajna a Moszkván nem tudtak minket fogadni, csak 2 hónap múlva lenne hely...így magán...Akartam is kérdezni, a Moszkva is fizetős? Csak mert itt 4500 péz, és most csunyául nem fusssa rá :oops:
Amúgy nem mondott semmit a nő, hogy meddig köll járni, de hétfőn rákérdezek...

Lányok,
adott valaki Sinlac pépet vagy hasonlót pótlásnak?
ha már üvegből nem tudunk enni, akkor kiskanalaznánk a "kevés tej"-es napokon, és barátnőm szerint ilyet is fel lehet íratni receptre...

tillidian
 
 


Tilli,
igen, a kp-ban is fizetős, annyi, hogy ott állja asszem a fél összeget a TB, ha van beutalód, így 3000ft/65 perces kezelés.

arra készülj, hogy Lencsi valszeg nagyon fog ordítani :? , legalábbis az első alkalmakkor.

3 éves kislány, úristen... arra valóban nincs is szó :cry:

angel37
 
 


Angel!
Ez valóban bosszantó :shock: Zé bútora is onnan van, nekem szerencsére pozitív tapasztalataim vannak. Inkább kimaradt alkatrész, amire az istenért sem jöttünk rá, hova kéne tenni :oops: Azért nem dobtam ki, hátha egyszer megvilágosodom..... össze még nem dőlt :roll:
Húúú, nem is tudom mennyit hámoztam...sokat :) De nem keveset szét is trancsíroztam...azokat én ettem meg :roll: De 100 szem tuti volt.
..... és nagyon is okos lyányka vagy :D Mondjuk az első baba után, ami ugye elment, azt mondtam, hogy na akkor októberben megint teherbe esek, és lőn. Lehet utána már elhittem, hogy tudja a testem és kész :roll:

Skrisz!

Igen a héja gáz neki, fáj tőle a pocak. De zöldeknél is, pl. borsót is le kell "héjazni". Biztos meg lehet oldani üvegessel is, mi még nem próbáltuk, én még nem vettem sosem, nem is volt még eddig alkalmam szétnézni közöttük. Elvagyunk így, nem olyan nagy fakszni megcsinálgatni a kajáját :)

Till!
Nekünk van itthon Sinlac, egynek a felét (30 dkg) bekanalaztuk, úgy másfél hónap alatt. Én is emiatt vettem, ha este éhes lenne, de szerencsére nem kell. Volt karácsonykor egy mellgyulladásom, mikor elég sokat fogyott, akkor vettem hogy legyen itthon valami. Akkor még nem volt hozzátáplálás, ezért a Sinlac jó öletnek tűnt és az is volt. Engem megnyugtatott, Zé meg amikor párszor kapott belőle, nagyon szerette. Én recept nélkül vettem, de receptre sokkal olcsóbb, a'szem 55 % támogatás van rajta, 1500.- körül van így.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok - keresek kölcsön bölcsőt, koraszülött ikres barátnőmnek, ha tud valaki szóljon. Venne is max 20eFt/db-ért. köszi

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok,

Tobi hír:
Tegnap 23.11 perckor kaptam a hírt, hogy megszületett Mira baba 53 cm, 2600 gramm és Emma baba 54 cm 3000 g. A lányok és anyukájuk is jól vannak.

Képek a közös tárhelyen.
Vendég
 


Sziasztok!

ÓÓÓÓ de jó ilyen jó hírekre jönni!!!
Bella Hatalmas Gratula Tobinak ha beszélsz velük!!
Jó egészséget és sok sok tejcit a két kiscsajhoz!!!! :wink:


Na lányok akkor most talán tényleg én jövök!? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Bella!

ISTEN HOZTA A KICSI LÁNYOKAT!Gratulálok, nagyon ügyes voltál, hogy ilyen sokáig hordtad Őket!
Sok Boldogságot Nektek!

KépKép

Kép
keny
 
 


drága Tobi,
szívből gratulálok Mira és Emma babáidhoz! :D :D
Bella, köszi a szép hírt! :D

Rani,
na most már te jössz! :wink:

Lois,
100 :shock: ebből mennyit evett meg Z és mennyit anya? :lol:

borsót is agyrém lehet hámozni. sajna a bébiételben is héjas van, védőnő azt mondta.

azt majd látjuk meddig tart a Brendonnal a harag :? nekünk végülis a Minimanó még közelebb van.

megmaradt alkatrészek vhogy nekünk is mindig vannak :wink: gyűjtöm őket itt-ott kis tasakokban, de már nem is tudom mi, mihez! :roll:


közben folyamatosan Diánával küzdök, kinézte a laptopot :roll: :D

angel37
 
 


Bella!
Nagyon köszi a híradózást!

Tobikám!
Megnéztem a szépséges (és hatalmas!!) lánykáidat, tündériek, szívből gratulálok :D :D :D (hüpphhüpp... :roll: )

És végignéztem a képeket suttyomban felrakók termését (na jó, én sem szoktam leírni, hogy bővítettem a mappánkat :oops: ):

Viktu!
Marci olyan helyes, stipstop lestoppolom talán jövőben megszületendő KisHuginak :P Ő már nem szimplán szép, hanem jóképű kérlekszépen :roll:

Lona!
Marci tündérédes, ettől a jenőkés sérótól behaltam :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tobi: gratulálok a lányokhoz! Sok boldogságot nektek!

Till: receptre is megy a sinlac és olyan 1500 körül van. Mi adjuk kaja előtt bukás ellen.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tobi Drága: szívből gratulálok a két gyönyörűséghez! Sok boldogságot, jó egészséget! :D :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tobikám, Isten hozta a lánykáid a nagy világban!Sok boldogságot nektek!Hatalmasok a lányok :shock: nagyon ügyesen kihúztad!!!! H jóval kisebb volt :?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: