Új privát üzeneted érkezett!

Merre vagytok? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Bikfy! Üdv újra itthon!!! :lol:
Nem igazán értem, hogyan sérültél meg, de gyógyulgass hamar!!!
Mit használsz a térdedre? Doki látta?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szia Lucuzs!

Kiestem a tárcsás felvonóból, és az egy nagy hatalmasat odaütött a bal térdemre belülről. Azt hittem, csillagokat látok. Megnézték az ottaniak, és ennyi. Mára már sokkal jobb, igaz, fekete, meg sárga, helyenként lila is, de már tudom hajlítani. Úgy tűnik semmi baj, engem még karóval sem lehet agyon ütni. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Viszont képzeljétek el, mára becsületesen megjött a mensim. Ma vagyok a 28. napon, ezzel még nincs is semmi baj, csakhogy 1 hete barnáztam. Minden áldott nap, ilyen bugyi összekenősen. Azzal nyugtatom magam, hátha csak a vizsgastressz miatt volt.

Azért az durva, hogy kb. 1 hétig mensizek, utána 2 hét szünet, és onnantól a következő mensiig folyamatosan barnázgatok. Nem hiszem, hogy ez hormonhiány. Azt hiszem bele kellene mennem egy laparba.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Húúúú, te szegény!!! :cry: :cry: :cry:
És mit használsz a térdedre?
A feketenadálytő krémet nagyon tudom ajánlani!!! Zúzódásokra való. :roll:

Te figyi, tudod, hogy nekem mindig nyűgöm volt a barnázgatással. Mensi előtt egy hét, aztán mensi után pár nap... utáltam.
Egyszer volt tuti pé-m tavaly, progiszint bizonyította, és akkor csak két nap volt összesen. És mióta inszemezek, closty meg utró, azóta egy csepp barna volt! :shock: Most igaz pár napig már pirosan pöttyöztem mensi előtt, de asszem annak köszönhetem, hogy 12.dpon nem hagytam el az utrót a negatív teszt ellenére sem. :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hali!

Monic
volt alvás?
Most olvastam,hogy Danci már nem szopizik. Pont a múltkor volt nekünk is szopási sztrájkunk a mensi miatt. Nem akarta/akarja Gréta elfogadni a cicit,amikor megvan. Csak akkor eszik,amikor már nagyon nem bírja éhen. Szóval azt mondta a védőnőm,hogy megérzik ám egyes babák még a kistesót is! ilyen Danci is valszeg azért nem szopizik már...

Rodi
hát nem is tudom. Sztem cserélj valakivel testet! :wink:

Bikfy
üdv itthon!
Remélem,hogy nem fáj annyira már a térded! Jobbulást! :lol:
sajnálom hogy megjött! :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!
Piri ideért tegnap. Jövő hét kedden lesz a lapar.

Bikfy!
Üdv itthon, sajnálom a térded. Meg a barnát is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi! Dejó! Keddig már csak egy hét!!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy!

Jaj, de jó, hogy végre itthon vagy! Mindenki perecel! A felvonók használatát pedig külön meg kell tanulni! Nem könnyű! Nagyon ügyi vagy! AZért menj el a térdeddel orvoshoz! Nézesd meg!
NAgyon örülök, hogy jól érezted magad!
Képzeld, a hétvégén mi ismentünk volna anyuékkal Eplénybe, de tegnap a párom elment dokihoz és a röntgennél kiderült eltört a válla. Szóval kapott egy kartartót, mert gipszelni nem tudják. Most egy hónapig otthon van, mert nem mozdíthatja a kezsét. Így nem megyünk síelni!

Én is élveztem nagyon! Síeltem, mint egy eszeveszett! A végén megszerettem a telet, és a síelést!

Bikfykém!
Sajnálom a barnát, és a pirit is! Mész dokihoz?

Dy!
A te ötleted is nagyon jó!

Bumi!
JAj, de jó, hogy jövő kedden már túl is leszel rajta!
NAgyon szurkolunk majd! Végre eltűnik az a csúnyaság!

rodina74
 
 


Bumi
gratula a jó hírhez!

Rodi
azt hiszem egy kicsit lemaradtam. Mi történt a férjeddel? :shock:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

A síelésünk 3. napján -szerdán -ráesett egész testsúlyával a jobb vállára! Napokig semmi sem látszott, nem dagadt meg, nem kékült be. Viszont, ha mozgatta nagyon fájt neki, és nem is nagyon bírta felemelni. Vasárnap, mikor hazaértünk, még kiásta a kocsinkat a hóból. Este fürdöt és akkor vettem észre, hogy be van lilulva a felkarjánál vállánál! NA hétfőn még leesett a villamos lépcsőjéről is fenékkel. Kedden elment a dokihoz a kezével, és onnan rögtön küldték az ÁEK-be, röntgenre! Akkor derült ki, hogy eltört a válla!
Szegényke most mozgásában korlátozott lett! :cry:

rodina74
 
 


Bikfy
Üdv újra köztünk. na látod, ugyanez van nekem is. Mármint a barnázás és tök utálom.

timejka
 
 


Sziasztok,

megjöttünk, éééééééééééééééééééés ismét

kisfiunk lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic! Jajjdejó nektek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Gratula!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi
sajnálom apát! :cry: Jobbulást neki! és mond meg,hogy most már nagyon vigyázzon magára. Nem ér megint elesni.... :wink: :wink:

Monic
AZTTTAAAAAAAAAAAA!!! :wink: hát hatalmas gratula! fotó?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Bikfy, de jó, hogy itt vagy! A térdedet sajnálom, meg a mensit is. Orvosnál voltál? Szerintem a barna alacsony progeszteronra utal, de persze nem biztos, hogy igazam van.
Csatlakozom, ma barna, holnap piri. A pé-m később volt, (amit persze lekéstünk) így 28 napos leszek én is.

Rodi, jobbulást a férjednek, szegény, hát nem irigylem...

Dy, Lexit csak az első 3-nél zavarta, azóta szopik normálisan akkor is, ha megvan, csak akkor nyűgös, amikor fáj a hasam.

Monic, hatalmas gratula!!! Nagyon örülök! :D :D :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy a sielőink hazaértek "épségben!"

Bikfy: Nem semmi, még jó hogy nem lett nagyobb bajod! :shock: Érdekes ez a barnázgatás.

Rodina: Jobbulást a férjednek! Szegény. Legalább jól tűri?

Monic: Gratulálok a kis kukishoz! Majd a harmadik már kislány lesz! :lol:

Én ma vagyok a 25. napon. :) De nem kell még izgulni, van egy hetem hátra. Meg fájnak a cickóim megint oldalt, úgyhogy tutira kapufa lett megint. Mellélőttünk. :?

Megyek mert főzök finom töltöttkáposztát!

Puszi mindenkinek!

Kép
babicsek
 
 


Monic!
Nagyon gratulálok az újabb kis kukishoz! :wink:
Képet kérünk!
Gondolkoztatok már a fiúneveken?

Babicsek!
Azért ne szurkolj a mensinek! Koncentrálj a babásodásra!

Lányok a múlt hónapban nekem nagyon alacsony volt a progi szintem, ezért is jött meg vagy az 50. napra, de én nem barnáztam! Nem értem, hogy az egyikünk a kevés progitól barnázik, a másikunk nem. Na nem azért írom ezt, mert barnázni szeretnék!

Bikfykém!
Ma már dolgoztál is?

Apának átadtam a jobbulást kívánó üzeneteket!
Nagyon köszöni szépen!

rodina74
 
 


Jól tűri, ma a nap nagy részét átaludta!
Kicsit az alvás miatt irigyeltem!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Bizony, ma már dolgoztam is, holnap meg már délelőttre is beosztottak.

Most egy jót veszekedtünk apival, én bőgtem is. Azt hiszem elegem van.
Minden férfi egy hülye. Ezt természetesen közöltem is vele. Most meg van sértődve. De ez most jól esik nekem. :lol:

Amúgy minden rendben van, mától mensizek. Én azt hiszem, ennek a hülye barnázásnak az okát nem csak a progiban kell keresni. Valami egyéb ok van, e miatt nem jön a baba. Már csak ezt az okot kell megtalálnom. De ígérem, ez is meg lesz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsikám!

Gratulálok a kukishoz, ez szuper. Te erre is vágytál. De jó!!!!! Úgy látszik, te fiús anyuka vagy. :wink:

Mára már jobb a térdem, én megúsztam egy (több) nagy lila folttal. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ez nagyon cuki, nézzétek. Igazi kispasis.:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Visszaolvastam:

Bikfy,

üdvözlet itthon. Nagyon sajnálom, hogy megütötted a térded, remélem nem lesz semmi komolyabb baja a térdednek a lila folton kívül.
Barnázást sajnálom, nekem közvetlen a lombik előtti ciklusban volt ugyanez, a progi szintem 100%, hogy jó volt mert akkor csinálták a 3. és 21. napi vérvételt, úgyhogy nem a progihiány okozta nálam.
AMikor mondtam a dokinak, hogy mi a helyzet azt mondta, hogy ez teljesen lényegtelen, nem kell foglalkozni vele.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodi,

a te férjed egy hős :shock: Nem semmi, hogy a válltörést olyan jól viselte, hogy csak izomzúzódásnak tűnt.
Mielőbbi gyógyulást kívánok neki, nagyon sajnálom, hogy nem mehettek síelni a hétvégén. Pedig a rádió is bemondta, hogy a belföldi sípályák most kitűnő állapotban vannak.
Fiúnevünk még nincs, most kezdem majd lapozgatni az utónévkönyvet

Babicsek,

ne temesd a ciklust, a cicifájdalom jelenthet terhességet is. Nekem mindkét terhességnél ugyanúgy fájt a cickóm mint amikor meg fog jönni és hát látod, mégsem jött meg :wink:

Dy,

igen, volt alvás tegnap, ma is lesz mert ma Kecskeméten voltunk az uh miatt, úgyhogy megint elfáradt Danci. :oops:

Majd holnap rakok képeket, mert most már fürdik Danika utána eszik és altatni kell. De holnap délután biztos, hogy teszek addig ra hazaérünk, mert délelőtt ringatóba megyünk.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy,

fel a fejjel, a férfiakkal sok a gond. Mi tegnap zördültönk össze, aztán bocsánatot kért, kaptam egy tábla csokit, aztán fél óra múlva megint rámmordult tiszta igazságtalanul. Na, én visszaadtam a csokit és mondtam, hogy kétszer akkorát kérek.
Persze nem kaptam, kidobta az elsőt is. :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy, én már egy csomószor közöltem a férjemmel, hogy milyen hülye. Persze sosem értett egyet. :lol:

Monic, nagyon nem szép a férjedtől egy várandós kismamára mordulni, pláne igazságtalanul!!! Remélem, azóta észhez tért!
Tervezed a szülinapot?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Ez nagyon jó volt! NAgyon jót röhögtem!

Az én párom olyan édes, hogy amikor azt mondom neki, jó nagy hanggal - kiabálok -, hogy hülye! Ő mindig azt mondja, hogy igen, igazam van! Ő egy hülye! És közben olyan fejet vág, ami miatt rögtön nevethetnékem támad! Tök édi! Imádom!

rodina74
 
 


Ez tényleg hülye, most is ordítunk. Háááááááááát, ilyen már rég volt nálunk.

Beze, nagyon szupi vagy. Legalább ezen röhögök. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Nálunk tegnapelőtt volt hatalmas veszekedés, üvöltözés, kiabálás, sírás (mindkettőnk részéről), hirtelen, azt sem tudom, hogy fajultak idáig a dolgok. Aztán lecsillapodtunk, és megbeszéltük, hogy teljesen el vagyunk szokva a veszekedéstől, mert már nem is tudjuk mikor veszekedtünk utoljára.
Aztán kb 1 óra múlva apa odajött és szemlesütve mondta, hogy sajnálja, mert most ezt kicsit túlreagálta...(megjegyzem a túlreagálásból kerekedett a veszekedés...)

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, akkor ez a veszekedések hete? :(

Remélem, túllépünk rajta. Az a baj, hogy én nagyon nehezen felejtek. És most feszült is vagyok.

Elmegyek, eszek pár falatot, aztán jövök. :wink: (megéheztem ebben a hülye vitában. Megyek, eszek, erőt gyűjtök.) :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


SZiasztok,

hát tényleg ez a veszekedések hete...

Beze,

igen, ezerrel készülünk a szülinapra. :lol: A "szűk" család jön, de így is 21 fő lesz. A nappaliból ki kell majd pakolni a bútorokat a garázsba, hogy el tudjuk helyezni az asztalokat az ebédhez.
Ajándékot még fogalmam sincs mit adjunk Danikának, de addig még van egy másfél hét.
A páromban az a rossz, hogyha valaki felhúzza akkor nem annak olvas be, hanem hazajön és itthon morog velem :? Ha 8 év alatt nem tudtam ebből kinevelni, nem hiszem, hogy mostanában sikerülne...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy sikerült felvidítanom benneteket! :D Mi szombaton veszekedtünk egy hatalmasat, azóta nyugi van. :)

Monic, 21 fő? De jó, Danika biztosan nagyon fogja élvezni a nyüzsit! :D

Rodi, de édes párod van! :D

Bikfy, én semmit nem felejtek el, pedig lehet, néha jobb lenne...

Lucuzs, én még nem felejtettem el veszekedni. :lol: Néha talán jobb is, legalább nem unjuk meg egymást. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ja, megjött, de nem csüggedek, leszek én még idén kismama! :D
De jó pár embert magam előtt szeretnék látni! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Monic!
Gratula az újabb kisfiúhoz! Legalább már rutinból megy majd a dolog. :)

Bikfy!
Sajnálom a veszekedést. Mi is szoktunk, de csak kb 5 percig megy a durci.

Rodi!
Sajnálom a férjed.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Beze!
Ez a beszéd!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok!
Hol vagytok?
:twisted:

rodina74
 
 


Natikám!
NAgyon eltűntél!
Ugye nincs baj és Bencus is meggyógyult?
Ha tudsz gyere!

rodina74
 
 


Sehol senki?

rodina74
 
 


Na, akkor megyek az ágyba én is, és még olvasok egy kicsit!

rodina74
 
 


Sziasztok

Gyorsan adok életjelet magunkról.

Sok minden történik mostanában lakás rendezés mosógép vásárlás szönyeg vásárlás férjem munkahelyi gondjai.diszkózik és nem akarják megfizetni rendesen de ő csinálná két napja veszekszünk ezen

bikfy és rodi párja jobbulást

Monic gratula.

Bocs többiek de nem olvastam vissza rendesen de mindenkit puszilok és ha tudok és lesz időm visszaolvasok és irok mindenkinek

Puszi

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok Csajok!

Mindenkit puszilok, de mától nem leszek, hétvégére elmegyünk Eplénybe síelni. Térdem már rendben, fáj, meg lila, de ez már semmi.
Ha hazaértem jelentkezem.

Nati, merre vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
jó utat! és vigyázz ám nagyon magadra! :wink:

Monic
türelmesen várom a képeket..... :lol: :lol:

Beze
sajnálom,hogy megjött! de örülök,hogy ilyen optimista vagy!!! :wink:

Mi szuperül vagyunk.egyedül csak annyi a bajunk,hogy nem tudunk menni sétálni,mert nagyon hideg van kinn. rakok majd később képet is,ha megengeditek... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Bikfy!
Jó síelést!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok,
bocsi, hogy nem jövök, de egyszerűen nem jutok gép elé, max olvasni... vasárnap elutazunk csütörtök este leszek ismét, addig drukk Babinak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bencusnak még mindig hőemelkedése van, ha nem javul, holnap kijön a doki.. a 18 hóanpos kötelező oltást kapta meg...
mindenkinek kellemes hétvégét és köszi, hogy hiányoltatok!!! puszi
Vendég
 


Hát lányok most nagyon kiverte nálam a biztosítékot valami!
A hírkeresőről átugorva olvastam egy cikket, és időnként elolvasom a hozzászólásokat is. Na most, olyat csináltam, mint még soha. A cikk egyik hozzászólása teljesen kiakasztott, így reagáltam rá!
Ha bárkit érdekel, a 26-os számú hozzászólás első pontjáról van szó, ami teljesen felháborított! (Bár a többi sem kutya!)

http://hetivalasz.hu/reflektor/kiderult ... zaszolasok

Nem hiszem el, hogy vannak ilyen emberek!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Dy, muszáj, különben nem megy. :wink:

Nati, Bencusnak jobbulást, küldöm továbbra is a gyógypuszikat!!!

Rodi, megnéztem, amire utaltál, és teljesen ki vagyok akadva!!! Az ilyet elküldeném egy komplett meddőségi kivizsgálásra, és kezelésre, aztán megkérdezném, hogy fenntartja-e az álláspontját! :evil: :evil: :evil: Nagyon kemény 23 hónapot vártunk Lexire, és tulajdonképpen örülhetek, hogy ennyivel megúsztam, lehetett volna rosszabb is!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Most olvastam valahol egy nagyon szép, és igaz Hemingway idézetet Az öreg halász és a tengerből van :

Emberi törvény: kibírni mindent, s menni, menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már Benned: remények és csodák.

Engem ez most nagyon megfogott!

rodina74
 
 


Sziaztok!
Vagyon én is, csak mostanában punnyadt vagyok, olvastalak, csak nem volt kedvem semmihez.

Rodi
MEgvan ám a hormon eredményem, de nemtudom, hogy milyen. Párod hogy van?

Mindjárt elolvasom én is ezt a valamit.

Bikfy nagyon belejött a síelésbe.

timejka
 
 


Rodi, ismerem ezt az idézetet, és teljesen egyetértek vele. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam még vissza, csak bekukkantottam.

Képzeljétek szerintem felfázhattam, vagy valami baci elkaphatott, mert állandóan azt érzem, hogy pisinem kell, utána meg nagyon csíp, vagy ilyesmi érzésem van. Még nem volt ilyenem. Egyfolytában azt érzem, hogy pisilnem kell, és amikor megyek nagyon kevés jön. Jártatok már így?

Anyukám és apus is azt mondja, hogy menjek el az ügyeletre. Még várok egy kicsit aztán meglátom.
De ha ez van és adnak valami erős antibiotikumot és esetleg ha terhes lennék (ami nem valószínű magamat ismerve) beszedhetem? Még csak szerda körül kéne megjönnie.

Fogalmam sincs mit csináljak. A teszt nem mutatna még semmit, bár a 28. napon vagyok. És mi van ha mégis sikerült, akkor most a gyógyival tönkretehetek mindent, de ha nem megyek el, az sem tesz jót.

Miért vagyok én ilyen szerencsétlen???

:evil:

Kép
babicsek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: