Új privát üzeneted érkezett!

Szurikáta, téged mindig kifelejtelek... pedig örülök, ha jössz! Mi is lett volna a te szurikáid nélkül velünk...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


na ezt az utolsó mondatot jól leirtam(csak közben csengett a teló), szóval, hogy a fiatalok meg ezt látják jónak és esetleg veszélyeztetik magukat meg a terhességüket is ezáltal, hogy azt látják, hogy az Angelina Jolie ugyanúgy néz ki iker erhesen, mint egyébként szokott max. van egy pici hasa.
De császárnál a doki dönti el, hogy melyik legyen az első, de tuti ez a baba fog annyit fészkelődni, keresi majd a feltünést, hogy őt fogja előszőr kiemelni apánk. :lol:

melánia
köszike. neked nincs új fotód?
Én úgy láttam (a magyarorzságon anyakönyvezhető nevek listáján), hogy nagyon sok féle képpen lehet irni, de ez a két név nem ugyanaz. A tiédet "e"-vel ejtik az enyémet "Á" val, de mindegy, mert mindkettő becézése Lillike.
:lol:

szurikáta
köszi. :wink: Nem mindenkinek tetszik egyébként, a párom lánya folyamatosan fáraszt, hogy ő ismert egy tacskót akinek ez volt a neve :lol: , de mi nem hagyjuk magunkat befolyásolni, eldöntöttük, tetszik és kész. :wink:
Hát nem is a poci cipelése a legnehezebb, hanem a fekvés, akkor nagyon fájdalmasan tudnak nyomni.
Pont ma mondtam a páromnak, hogy amikor kevesebbet mozognak akkor az ember egész nap izgul, hogy na mi lesz már, minden rendben van-e stb, de az egy viszonylag kényelmes állapot , mert alszanak és egy helyen annak, ha felébrednek az nagyon megnyugtató, hogy ficánkolnak, érzi az ember a mozgásukat, stb, de közben meg marha fájdalmas is ahogy feszitenek.Persze én örömmel birom a gyűrődést, de néha percekig csak nyöszörgök. :lol:

bodzikám
remélem én is hogy összejön, holnap megcsörgetlek, oké?
Figyúszka!
Vannak moly lepkéink, nem tudom, hogy a fenébe, de féltem a drága függönyünket, ruháinkat, stb, ma vettünk olyan levendula izét amibe zselé van, de azt hiszem chemotox is van benne(nem biztos, hogy igy irják), kinyitottuk és felakasztottuk a lakás különböző pontjain, de nagyon bűdős volt, kb 10 percig birtam a szagot(pedig csak a levendula szagot éreztem), de mondtam a férjemnek, hogy vegye le és rakja be a szekrénybe, vagy a pincébe, mert megfájdul tőle a fejem. Szerinted ez káros?
Ennyitől csak nem lesz semmi bajom, ugye?
chilike1
 
 



Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 

 
 

poci
Tök jók a képek, édes a kiskrapek. :wink:

zel
Üdv közöttünk :wink:

cs.andi, kislibus, rencsikém
Hú már nem is tudom mit akartam irni, remélem megbocsájtjátok nekem. :lol:
rencsike szivesen válaszolok ám akármire, sak ird már meg, ha valamit elfelejtettem. :lol:

hanyatka
Húú, nagyon izgi, remélem nem kell sokat szenvedned és ennyi várakozás után, csak úgy kipottyan Patrika. :wink:

moncsika
Én is csatlakozom hozzád, szerintem azért is nem hizok. :lol:
Eszem és már megyek is a wc-re, ahoz képest, hogy azt mondják, hogy a vas tabletta miatt lehetnek gondok én ezt sose tapasztaltam, olyan gyors az emésztésem, hogy szinte még le se nyeltem a kaját, de már jön is ki.(már bocsika :lol: )

Nem a húsevést és a sótlan táplálkozást a vizesedésre mondta. A viszketésre rögtön a toxémiát mondta, hogy lehet a tünete, de az olyan, hogy mindenhol viszketsz és elviselhetetlenül. Amit te irtál, sztem az lehet ami nekem is van, hogy megváltozik a bőr ph-ja és nem birja a hagyományos tusfürdőket ilyesmit, én már a sampont se birom, a Der-med fürdő emulziót és a Sudocream-et tudom javasolni. Előbbi kb 2500.- , utóbbi 1200 .- körül lehet kapni gyógyszertárba, a sudocream nagyon jó , babaposira is, ha kipirosodik, nem bánod meg, ha veszel, mert később is tudod használni.

Nyilalgatás: Én alulról már nem nyilalgatok, de tegnap éreztem olyat, mintha a fenekemből jöttek volna a nyilalások. ma marhára fájt a hátam, vagyis a derekam, el kellet mennem tussolni attól kicsit ellazultam és jobb lett, 2-3 napja pedig a jobb oldalon egy kb. 10 forintos nagyságban kifejezetten fájdogál a hasam, nem tudom mi ez, majd szerdán megkérdezem apánkat, olyasmi, mintha valami eret vagy ideget nyomna ott a baba.
Nekem ezek a nyűgjeim vannak.
Szerintem nem azért nyilal neked se , mert kinyilt a méhszájad, hanem "csak" nyúlnak a szalagok.
chilike1
 
 


Ja nekem még van olyan érzésem is, mintha most szálltam volna le a bicikliről az egész napi tekerés után. :lol:
Ezt normálisabban nem tudom elmondani milyen érzés. :lol:
Olyan, mintha nem tudnám összezárni rendesen a lábam.
chilike1
 
 


Moncsikam! A pocakfotok nagyon kis szepsegesek!!!!
Igen,most latom,h egy csomo hsz.-t nem is lattam... A telefonrol nagyon gaz nezni. Nem tudom,mi lehet a nyilallgatas,de en is arra szavaznek,amit Chilike irt.
Chilikem! Ez a tacskos duma,hat ez nagggyon kesz!!!
Eszti Lili is. ;-) A 2.neve.
Moncsikam! Sajnalom,ami az ismeroseiddel tortent es Rencsike ferje...,hat ez iszonyu!!!!
Chili es Szuri sztorik sem semmik. Elkepeszto...
Engem is megtamadott regen egy kiskatona,akkor meg nagyon vekony voltam /most nem merne :lol: /, eszmeletlenul tokon rugtam. Telibe talaltam. Ugy gondoltam,legjobb,ha rugok,h minel messzebb tartsam. Hihi.
Megszuletett a kislanyka nalunk!!!!:D
Patrika,Te jossz!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Sziasz!

Nem baj, ha csatlakozom?

Hanyim! Még mindig nagyon szorítok. Remélem, minden rendben van, nem hagyják, hogy nagyon szenvedj, vagy elfáradj. Még pár óra van elsejéből, de nem bánom... Ha nem ünneplek Patrikával, akkor nem, de Te Lukáccsal igen!!!!

Bodzim! Nem vagyok telhetetlen!!! :lol: Ha Eszti-apa szülinapján lesz meg Patrika, akkor akkor. Tééényleg! Boldog apaszülinapot! Holnapra!
Unokahúgod??? Baba????
Írtál méélt? Várom ám!

Szép pockok csajok! Kicsit még irigy is vagyok! Én nagyon élveztem a babavárást. Óriási hasam lett a végére.
Lazán 24 kilót rántottam fel. Apánk kitekerte volna a nyakamat. :lol: Most pár kiló maradt belőle, épp annyi ami kell, hogy legyen egy kis formám. ( 48 kilóval kezdtem, tégla volt a zsebemben, ha fújt a szél. )

Moncsi! Nem tudok a méhszájra mondani semmit. Én végig zárva maradtam.
Nálunk is bandáznak a fiúk. Tényleg tök jó. Főleg amikor a konyhában csak a röhögéseket hallom.
Párom elég bizonytalan volt a gyerekekkel. Lukács teljesen kifordította. Csúcs, amiket művelnek néha.
Megrázó, amit a babáról írtál.
A légzésfigyelő pedig nagyon jó dolog. A miénk riasztott párszor, de szerintem tévesen, mert gondolom, egy nyugodtan alvó gyerek, ha a riasztó hangjára vesz ismét levegőt, nem alszik tovább, és nem ismétlődik meg pár perc múlva. Ezen a "kis" hibán kívül nagyon jó dolognak tartom. A "kis" hiba miatt nekem a szívem szokott leállni!

Chilike! Biztosan nem lesz bajod egy kis molytalanítástól. Egyszer láttam ikreket mozogni. Csak úgy ugrált az anyujuk pocija. Nem irigyellek. Vagyis de, tök jó lehet, csak na. Érted! :)
Póci! Ahogy látom, Robcsival nektek sem a szomszédba menni némi csibészségért!

Meli! Székrekedés.. A Laveolac tényleg jó. Én is azt használtam, ha nagyon fontos volt. Bár szerencsére egész jól megúsztam. Egyébként a sok folyadék is csodákat tud tenni!

Írtátok a szemölcsöket is. Nekem is rengeteg nőtt, apró picik és viszkettek. Mára mind elmúlt. Mintha lepotyogtak volna.

Nevek... Ja... Lukács. Szerintetek?? Először mindenki nézett ránk bután, mint tyúk a piros kukoricára. Mivel falun vagyunk, volt néhány okos, aki csak vezetéknévnek ismerte.
Aztán Lukácsom elkezdett zsiványodni, és másik név nem is illene hozzá.

Na, épp csak beugrok, erre sikerül egy kisregényt összehozni.

Teszek képet, ha nem bánjátok. Itt jobban látszik a gyermek, mint a vonalzón! Szerelmem....

Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Bodzám, nagy gratuláció a családnak! :lol: :lol:

Csak azért gondoltam, hogy nyílok, mert mintha a méhszájamban érezném.
Nekem a szalagok -ha azok- a hasam két oldalán fájnak. Mostanában egyre többször érzem, hogy oldalt és alul fáj a hasam. Biztos a súlytól. A derekam még csak kétszer fájt, de annak oka volt. 1x idegbaj, 2x tegnap reggel-éreztem, hogy nagyon nehezen kapok levegőt, leültem és hátradőltem. Na, ezt nem szabadott volna, a tarkómtól a derekamig lüktetve fájt végig a gerincem mentén -ilyet még az életben nem éreztem. Biztos megborítottam a vérnyomim. Meg is mértem, alacsony volt, hozzá 120-as pulzussal. :oops:

Igen, Chilikém, inkább valami vegyi dolog lehet, mert fürdés után meg éjjel vakaródzom.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsika! KÖSZI!!!
Tudod, nekem a szeméremcsontot nyomta Eszti s kis pehelysúlyával, az ..ra fájt, lehet, h ez is olyasmi.
Zelecske! Iszonyat cuki és eszelősen csibész a Vejem. :D
Még nem írtam, mert azt a gépről fogom, de most csak 1 percre tudtam ideülni hozzá.

Kép
bodza2005
 
 


Nahát, a fórumozásra reflektálva (Miczike), küldök valamit Nektek mailben... Téllleg fura...
Csomee, Póci és Szuri! Küggggyetek mail-czímet plííííííz!!
LYÓ ÉJT!!!!!!!!
Hanyiiiiiiiiii... :oops: :oops: Ma már febr.2.van!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
bodza2005
 
 



Jó hírt hoztam:
"Drágák! Határtalan boldogsággal írom ezt az üzenetet. 2010.02.02-án 0:44-kor, 52 cm-e lés 3170 grammal megszületett SZEMÜNK FÉNYE, K. PATRICIA SÁRA, a leggyönyörűbb királylány a világon. Puszilunk P+H+K"

NAGYON sok boldogságot és egészséget!!!!

Kép
rencsi79
 
 


Hanyikám!
Nagyon-nagyon Örülök, és hatalmas gratulációkat küldök Neked és az egész Családnak! Sok-sok tejcsit és annál is több Örömet kívánok Nektek!

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Isten hozott Patrika!!!!
Nagyon sok boldogságot kívánunk az egész kis családnak!! :lol:

Kép
cs.andi
 
 


Meg persze minen jót Bodzi unokatesójáéknak is,sok boldogságot nekik is!!!

Kép
cs.andi
 
 


Ja..és Isten éltesse Bodziaput is! :lol:

Kép
cs.andi
 
 


Szia Zel!
Örülök nektek,nagyon helyes,szép kisfiú Lukács!
Látszik rajta,h igazi kis kópé!!! :lol:

Kép
cs.andi
 
 


Patrícia Isten éltessen! :D Nagyon örülünk Neked, egy egész fórum drukkolt, hogy kis fejecskéd kidugd! Nagyon ügyes kislány vagy és na ná, hogy szép, milyen is lehetnél? Igaz? :D
Anyának és apának sok boldog percet! GRATULÁLOK! Sok tejcit!



moncsiga: a videó nagyon jó! A kis fiú aki két marokkal falta a cukrokat, nagyon jót mulattam rajta. Csoda pofák! :lol:

Bodza: Boldog szülinapot az egész családnak! Nektek ilyenkor buli az élet...nálunk júniusban van ez, minden héten egy szüli nap....
Esztikét az iwiwen szoktam kukolni. Csuda helyes kis csaj! Egy kis tünemény!

Természetesen mindenkinek külön-külön puszi.
emerenc
 
 


Chilike,Moncsi rajtatok a topic szeme,ti jöttök... :lol: :D
Moncsi,a nyilalgatás lehet a méhszájad is(majd Apánk letapizza),de az is h Nimóci valami olyan ideget nyom,h oda sugárzik ki.Ne aggódj!!
Kislibus,igen ebbe a hordozóba bele lehet rakni újszülöttet is,nagyon jól tartja,odasimul hozzád.Arccal befelé,és van egy fejtartója,azt ilyenkor felcsatolod,ha meg nagyobb lelehet ezt hajtani,és akkor arccal kifelé tud nézelődni.Lehet állítani a"mélységét"a baba magasságához képest.Peti nagyon szerette,jobban is mint a babakocsit.Apa így mászott fel vele az esztergomi bazilika kupolájába is,meg végig a budakeszi vadasparkon.És a háta sem fájdult meg vele.
Majd írok még,próbálok visszaolvasni rendesen.

Kép
cs.andi
 
 


Zel: Bár mi nem ismerjük egymást, de mostanában volt pár üres órám és vissza olvastam, így nekem már olyan mintha ismerösök lennénk. Nagyon szép név a Lukács, fura, hogy vannak akik nem ismerik, hiszen Bibliai név. Utána néztem latin eredetű név. Védőszent : Lukács (LUCAS) pogány születésű volt,hivatása orvos, irodalmi műveltséggel rendelkezett, Szent Pál kisérője és munkatársa volt, Ő a 3. evangélium és az Apostolok cselekedeteinek szerzője.
Nagyon jók a képek! Igazi kópé!
emerenc
 
 


0.44-kor megszületett Patribaba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindjárt írom pontosan HanyiMamika üzenetét!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Isten hozott Királylányka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Bodzi!
Azt észre vetted, hogy Eszti Baba vonalzója megállt az 1 évnél? :) Tenciét is tegnap gyártottuk újra, mert a Lillype nem enged tovább! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


"Drágák! Határtalan boldogsággal írom ezt az üzenetet. 2010.02.02-an, 0.44-kor,52cm-rel és 3170g-mal megszületett SZEMÜNK FÉNYE, Patrícia Sára, a leggyönyörűbb királylány a világon."Hanyi Családka

Kép
bodza2005
 
 


Jaj, de jó!!!!!!!!! Ezt már 4-kor írta Hanyika, úgyhogy biztosan szépen, jól zajlott és történik is minden.
Puszikák Lányok!!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Látom, Rencsikém már megírta, bocsika! :lol:
Katás! Hihi. Igen, de úgy szeretem ezt a vonalzócskát.
Na, jó, keresek újat. :wink:

Kép
bodza2005
 
 


Egyébként tényleg illik Eszti babához ez a vonalzó! Annyira édes, akárcsak Ő! :) De hátha találsz valami hasonlót! :) Vannak nagyon aranyosak ám! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


, csak 1 percre jövök most, mert olyan jó erőben vagyok, ezen a gyönyörű napsütéses napon, hogy kivasalom a babaágyneműket- :lol: , utánna főzök valamit, délután pedig megyek végre kényeztetni magam (manikűr-pedikűr-re) :lol:

Hanyatka
GRATULÁLOK!!! Nagyon sok egészséget és Boldogságot kivánok! Nagyon szép méretekkel rendelkezik Patrika, megérte várni! :wink:

Ha tudtok részleteket a szülésről irjátok meg.
chilike1
 
 


Sziasztok!!

Hanyatka!!! Nagy Gratula nektek! Mindketten nagyon ügyik voltatok!!! Patrikát puszilom nagyon, hogy végre kibújt!!! :D :D :D


Julcsi! Tényleg mi van veled??? Még mindig nincs gép, vagy ennyire belemerültetek Szonja szobájába??

Moncsiga! Nagyon édi ez a video. Nyilallgatás szerintem sokindentől lehet, nyugi, majd apánk megnézi, addig meg ne virgonckodj, ha aggódsz! Bepakolással-Nimród holmijainak beszerzésével megvagytok??

Chili! Neked nem is 9 hónapos, hanem 11 hónapos hasad van!!!
:lol: De nagyon csini vagy, pláne láttalak is a multkor!!!!
Nem haragszom, én is szoktam hasonló cipőben járni!!! :lol:

Bodzi, Andi! Köszi az infót! Andi, még tőled kérdezném, hogy (nektek májusi Peti) a nagy melegben hogy viselte a gyerkőc, hogy magadra raktad?? Úgy értem, ha ilyen szorosan fogja hozzád a kenguru, nem volt benne nagyon melege??? Egyébként nekünk minden szempontból jó lenne, mert menni akarunk túrázni is, ahhoz kiváló! Még egy kérdés: Tud úgy szopni a baba, hogy benne van a kenguruban??? (Túrázáskor nem egy hátrány, hogy diszkréten meg lehessen szoptatni. )
Bodza! Esetleg, tehetnétek képet Esztivel is, meg Domival is, hogy lássam a pici baba, meg a nagy baba közti külömbséget! Márha Rencsi is beleegyezik!

Miciona! Amit irsz a forumozásról, azt mondja nekem állandóan a férjem is, de tudom, hogy igaza van. Azt már mondta is, hogy nem tehetek fel képet a babáról (meg ugye róla sem) , de azt még próbálom kibulizni, hogy legyenek képek, legfeljebb kóddal lehet majd hozzá jutni, azt meg privibe mindenkinek megirom, akit érdekel.
Neked is közeledik a kezdés, már nagyon-nagyon izgulok!!!

Kép
kislibus
 
 


Libuska! A nyári hőségben alig ruciban volt benne Esztili, nem volt gond a meleggel. Nem lehet, mert teljsen Hozzád simulva van benne, ez még nem akadály, de feljebb, mint a tejcsárdák. Viszont, amíg kicsi, leeresztheted egy szinttel lejjebb és már szopizhat is.
Szerintem Neked jobban bejönne a kendő!
Még valami, 2 hónapja láttam egy apukát, aki egy 2 éves kicsi lányt vitt a BBjörnben és teljesen kényelmesnek látszott a helyzetük. Meg is lepődtam. Kg-tól függ.
Tudok olyan lányt, akitől érdemes tanácsot kérned, mert mindenben szuper praktikus, ha gondolod.
Katás! :D Aranyos vagy!
Zelecske-féle vonalzó tetszik, de nem akarom lekoppintani, nézek majd, mert olyan jó, hogy lehet keresgélni.
Tegnap hajnalig gyerekszobákat nézegettem a neten... :oops:
Közben Nektek és Zelnek írtam néha. :D

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK a gratulációkat, EsztiApu köszöni a kedvességeteket!!!!! :D
Apa örült, h Patrika is 2-án született meg. :D

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok,

Zel,
örülök, hogy csatlakozol, gyere gyakran!!!
Neked is milyen tündéri huncut kisfiad van, gyönyörű szemekkel!!! :wink: mikoriak a képek? mert már ezeken is elég nagy fiúnak tűnik, Jól látom, hogy még "csak" 10 hónapos??? mikor állt fel először? ha szabad kérdezni a másik vonalzódon mi van?

hát tényleg Apánk előbb utóbb mindenkinek "csinál" babát és milyen gyönyörűeket!!!!

Csak annyit akartam még, hogy Julcsika jól van, ma megy Apánkhoz és remélhetőleg estére lesz gépe.

Ha már dátumokról volt szó, nekünk ma van a 8. házassági évfordulónk....2002.02.02 volt a nagy nap.....

Bodzuska,
írtam mailt.

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!

De szép nap ez (is)! Szia Patrika! Már nagyon vártunk! Puszik anyukádnak, meg apukádnak is. (csak nem lesz baj belőle, hogy egy idegen pasit puszilgatok)

Zel, Lukácsnak tényleg nem áll jól a szeme sem! Akárcsak Petinek... De jó, úgy látszik Apánk meg Kálmán, meg Gyöngyi ilyen jópofa kis kópékat szerkesztett nekünk. Nagyon szeretném, ha az én Nimócám is kis gazfickó lenne. Szeretem azokat a gyerekeket, akikben van élet... :lol: :lol: rém fárasztóak, de megéri.

Jaj, nem bírtam Apánk nélkül, reggel felhívtam a viszketésem miatt. Elküldött a vámpírokhoz, meg nekem is a mézet ajánlotta. Képzeljétek, mire a házidokitól megkaptam a beutalót a laborba, addigra már elfogytak a sorszámok és nem vették véremet. Holnap CTG előtt még oda is be kell ugranom. De mondta a betegfelvételis csaj, hogy már egy órával kezdés előtt legyek ott, mert ma is már hajnalban ezren voltak. :shock: :shock: Komolyan mintha ingyen adnának valamit...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsikám, nálunk is ez van mindig a piócáknál...Teljesen kész voltam, mert nem elég hogy órákat kellett sorba állni a nagy pocakkal, még amikor a terhelésesre mentem és nagy betűkkel ki volt írva, hogy a terheléses mindenkinek soron kivűl van, mert ugye levették ettél vártál egy órát és megint levették, még akkor is vágták egy csomóan a fejeket, hogy mit nyomulok....ja arról meg nem is beszélve, hogy mindenki köhögött összevissza, pedig akkor még nem is volt ennyi sz..r vírus meg baci a levegőben....nem veszel fel egy maszkot? Nehogy elkapj valamit!

Van ebben a "gazfickóságban" valami, Domika olyan kis csibész fejeket tud vágni, mintha már most azon törné a fejét, hogy fogja majd anyát megviccelni. Tegnap képzeljétek esti fürcsinél, kész a víz Domika apa kezében éppen rakná bele a kádba, amikor elkezdett pipilni....Domiapu reakcióját kellett volna látni azt mondja, jjuuujjjj majd közben forgatta a gyereket jobbra balra olyan volt mint azok a locsolók, amik körbe körbe locsólnak a kertbe....így persze jutott mindenhova, a kádba a falra rám stb.. nagyon vicces volt....ja és most nem volt pisilős fej, hanem nagyon huncutan vigyorgott rajta a kis Drága.... :D

Kép
rencsi79
 
 


Hanyikám!
Nagyon sok szeretettel gratulálok kívánok sok örömet,egészséget és min den jót.Patricia Isten hozott!!!!!

Moncsi!
Nem baj ha kifelejtesz,én nem vagyok kismami,csak nagymami :) :)
Itt vagyok majd minden nap,figyelek rátok :) van hogy csak zugolvasok,de időnként csatlakozok a hozzászóláshoz.

Zel!
Édi kis huncutság ez a gyermek. Nagyon aranyos.

Bodza!
mail címem írtam priviben.
Mostmár aztán jöjjenek azok az Esztifotók! :)

szurikáta
szurikáta56
 
 


Sziasztok!

A nincs olyan nap, hogy meg ne lesnélek Benneteket itt a babás fórumon. Imádom az egész társaságot. Szurikata nagymamát is!

Most azért jöttem, hogy

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNJAK HANYATKÁNAK, PATRÍCIÁNAK ÉS PATRIAPUNAK!!!!!!!!!!!
EGY KŐ ESETT LE A SZÍVEMRŐL, HOGY BAJ NÉLKÜL MEGSZÜLETETT!!!


Már napok óta itt feszengtem a sorok mögött, hogy mi lesz már végre!
A TI SIKERETEK A MI REMÉNYÜNK!
(Szeretnék már én is apa lenni, hiszen én inkább Szurikáta nagymamával vagyok egykorú!)

Sajo
sajo
 
 


Sziasztok!

Csak egy percre tudok jönni!

HANYATKA: Szívből gratulálok Patrícia érkezéséhez! Nagyon sok boldogságot és örömöt kívánok az egész pici családnak!

Chilike: Nagyon szép a pocid. Nekem Kittivel volt ekkora, nem csoda, hogy mindenki azt gondolta, hogy ikreket várok! :)

Bodza: Ment a privi!

Mindenkinek további szép napot, majd jövök este, ha tudok!

Ja... én is holnap megyek apánkhoz 11 órára. Ha valaki jön ebben az időben, akkor remélem találkozunk.

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


na megint csak 1 percre ugrottam be, mert kidőltem, igy ledőltem :lol: és addig irok, aztán megyek mert még 1000 dolgom van(lenne) :wink:
Kivasaltam a baba dolgokat, de fényképet még nem fogok tudni feltenni, mert a pelenkázónak van egy nyitott fiókos része ahol fogom tartani a kifogókat, pelusokat ilyesmit, viszont most még nem akarom oda rakni, hogy szabadon legyen, rámenjen a por vagy valami, igy beraktuk a kiságyakba a kivasalt cuccokat és letakartam lepedővel, szóval most tele vannak a kiságyak mindennel, de majd rakok fel képeket, ha visszaraktunk minden ruhát a polcra.(De ez majd csak akkor lesz amikor már jönnek haza a csajok, úgyhogy kicsit még várnotok kell) :wink:

moncsika
A méz jót tesz, a májfunkciót javitja, egyél csak szépen napi 2 kanállal, tejbe, teába vagy ahogy jól esik.
Nálunk sosoncs sorban állás a vérvételnél, igaz én mindig az utolsó percben megyek( 9-ig vannak én kb 3/4 9-re szoktam menni és egy lélek nincs, sztem a nyanyák reggel 7-re járnak :lol:

csomee
:lol: :lol:
Én megyek holnap apánkhoz, de csak délután, em hiszem, hogy találkozunk, de majd gyere és mesélj mi volt. :wink:

szurikáta
Nagymamikra ugyanúgy szükség van itt a fórumon :wink:

sajókám
Hát igen, mostmár "kapjátok össze magatokat", mert kell az utánpótlás :wink: . Mi nemsokára megszülünk moncsikámmal, úgyhogy van 3 "kiadó" hely (hanyatka, moncsi, én-az összesen 3 lány és 1 fiú baba), emerenc és micike már stoppolt egy helyet magának, de ti még bőven belefértek a keretbe. :wink: :lol:
Apánk tényleg mindenkinek csinál gyermeket előbb-utóbb, úgyhogy ami késik nem múllik. :wink:

rencsike
Olyan , de olyan tündéri lehet Domika. :lol:
Már úgy várom, hogy nekem is legyenek ilyen élményeim a csajokkal. :wink:

Képzeljétek melcsike küldött képeket Marcikáról, olyan "kis" édi baba, nagyon cuki, nagy baba.
Fűtőgetem melcsit, hogy dobjon fel ide is képeket, biztos ti is elolvadnátok :wink:

Ja rencsike Boldog Házassági Évfordulót! :wink:
Nekünk 17.-én lesz (18-án meg lehet , hogy szülök :lol: )

Julcsika
:lol: :lol: köszi
Én most pakolok össze újra, mert úgy jártam , mint anno rencsi, nem jó táskát választottam, mert kicsinek bizonyult és csak tornyosodik ki belőle a sok cucc, azon már rég túl vagyok, hogy nem lehet a cipzárat behúzni, de már másfélszer olyan magasra van pakolva a törölköző meg minden, mint amekkora a táska.

Moncsika tényleg, te bepakoltál teljesen?

bodzika
Igyekszem szivem, de ma nagyon zsúfolt napom van, ha más nem hivlak este vagy küldök sms-t, okés? pusz
chilike1
 
 


Chilike!
Nagyon aranyos vagy.Amilyen véletlenül csöppentem be ebbe a társaságba KÖSZI BODZA!!!(na jó,akkor még a régiek voltak,akik közül néhányan vannak itt) annál jobban érzem magam.Mindenki olyan aranyos,közvetlen mintha 1000 éve ismernénk egymást.
És az újak ugyanugy. A lényeg hogy jó itt lenni. Köszönöm Nektek.

Tényleg most sorba jönnek majd a babák. De jóóóóó :) :) :)

Most lépnem kell mert vár a meló, :( de este még jövök visszaolvasni.

szurikáta
szurikáta56
 
 


Húúúú, de hüle vagyok, julcsikának cimeztem amit kislibusnak akartam irni. :lol: :lol:

julcsikával már nem is beszéltem ezer éve...
bocsi libus :lol:
chilike1
 
 


Sziasztok!

Patrika isten hozott,már nagyon vártunk!Hanyatka gratulálok,gyönyörü kis méretekkel rendelkezik a kiscsaj :) !Sok sok tejcsit,egészséget és nagyon sok boldogságot kivánok nektek!

Chilike gyönyörű pocakod van!Nálunk a gyerekorvossal kapcsolatban az a szokás hogy a védőnéni adja le neki az infot ha megszülsz és mikor hazamész a korházbol akkor másnap jön is a doki meg a védőnéni is.

Moncsiga ez a nyilalgatás ilyenkor bármi lehet,mert már mindenfélét nyomogat ilyenkor a kismanó.Nekem a szeméremcsontom fájt nagyon végig.
Az a történet nagyon szomorú amit meséltél,át tudom érezni hogy mit éreztél az én barátnőmnek a 14-éves kislánya halt meg amikor a Robcsi 3 honapos volt,azt hiszem nem kell ragoznom hogy mit éltem át.
Ez a video nagyon jó,akkorát röhögtem!
Hát igen nemsokára majd te is figyelheted ahogy apájával szorgoskodik,meg csinálnak majd egy csomo férfias dolgot hogy majd a hajad ketté áll tőle.Imádom mikor otthon hagyom őket kis időre kettesben és mikor hazamegyek olyan az egész ház mind ahol bomba robbant :D .

Zel nagyon édi a kisfiad.Szép a neve és igazi kis Lukácsos csibész :) !Látom ő is korán kezdi a járást.Robcsi is 7 honaposan kapaszkodott a radiátorban és ugy sétált.
Én is irigykedve (na ez jó értelemben irigykedve)nézem a gyönyörű pocakokat és mindig nosztalgiázom hogy milyen jó is volt,mert imádtam áldott állapotban lenni(pedig a 20-ik hétig hánytam nonsztop,és véreztem).

Szurikáta a nagymamikra is nagyszükség van,és nagyon jó hogy bekukkangatsz ide meg irogatsz :) !

Bodzi Boldog szülinapoz bodziapunak!És gratula az unokatesonak is!

Rencsi ez a pisis dolog nagyon vicces lehetett :D ,eltudom képzelni a párom ugyan ezt csinálta volna :D
Ja és Boldog Házassági évfordulot!

Csajok és köszönjük a sok szép bokót.Robcsi tényleg egy igazi kis csibész,de jó kis csibész.Mert nem egy rosz fiu,csak olyan belevaló.
Imádom!Amikor direkt csinál valami rosszaságot(néha)mindig mondom neki hogy most anya nagyon szomoru,olyankor lapitt egy kicsit és utánna jön oda puszilgat és mondja hogy "anya ne legyél szomorú jó?fogat szólók(szótfogadok).És akkor később mindent elmesél apjának hogy ő milyen rosszaságot csinált és anya szomorú volt.
Na most kisregényt irtam nektek,bocsi!

Kép
póci
 
 


Rencsi mi ilyen jól éreztük magunkat a hordozókendőben!De rég is volt :) !

Kép

Kép
póci
 
 


Nagyon sok boldogságot a kis Patriciának és a szüleinek sok örömet hozzá!!!!

Bodzi család új babájának is hasonló jókat és boldog szülinapot A-nak :)))
miciona
 
 



Kép
bodza2005
 
 


Póci!
Köszi,kedves vagy. Úgy alcsikál a kicsid a kendőbe mintha a pocidban lenne. :) A közelséged megnyugtatja. De édi!

szurikáta
szurikáta56
 
 


http://www.nlcafe.hu/forum/index.php?id ... p=2&page=1

http://www.google.com/search?client=saf ... &q=baby+björn+active+kenguru&ie=UTF-8&oe=UTF-8


http://www.brendon.hu/products/list/all/BabyBjörn?&&&&&pageno=3

Rencsike! Írtam választ. Szerintem a mienk Synergy.

Kép
bodza2005
 
 



Kép
bodza2005
 
 


A mienk ilyen hálós, jól szellőző típus, figyelj, h ne a másikra licitálj!!!!!
2e a kül9önbség, de ég és föld az anyaga közötti differencia.

Kép
bodza2005
 
 


Annyira kis aranyosak vagytok!!!!!!!!! KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!!!!!!!!!
Ez a topik is egy kis Családka!!!
Tündéri a fotó Pócika!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Szurikám! Örülök!!!!!!!!!!!!! Cukika vagy!!!!
Nézem a priviket most és küldöm.
Cupppppp

Kép
bodza2005
 
 


Bodzi,
nekem is küldesz Esztis szülinapot? Megvan még a mail címem?
miciona
 
 


Kép

Esztiapunak!!!!!!!!!

szurikáta
szurikáta56
 
 


Sziasztok!

Én is, én is sorban állok egy-két belevaló," égetni való, csibész kölyökért"! :lol:
moncsigám igazad van, én is imádom a nem rossz, csak csibész gyerekeket, igaz nem egy pihenősök. :wink:
Chilikém, ez nagyon tetszett, hogy már két hely lefoglalva, stipi stopi. A pocakod gyönyörű, nekem még mindig hihetetlen, hogy ketten is elférnek odabent!
Póci: Ez a hordozó kendős megoldás nekem is mindig nagyon szimpi volt, ha egy babám lesz, én is ezt a megoldást fogom alkalmazni. Nagyon drága a Róbcsi baba!

Baba képeket én is nagyon szívesen nézegetnék! Meg úgy általában mindenről. :wink:
Szerintem is jó, hogy itt vagy Szurikata, legközelebb, áprilisban én is igényt tartok, a szerencsét hozó elektronikus szuridra. Lehet, hogy azért nem sikerült most mert nem kaptam, szerencse szurit? :cry: :wink: Majd tavasszal! :D

Bocsánat, hogy ha nem írok mindenkinek külön-külön, de nem kell ahhoz kismaminak lenni, hogy elfelejtsünk dolgokat. :wink: :lol:
De mindig olvaslak Benneteket, nagyon jó köztetek lenni. Ahogy Szurikata is írta.
emerenc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?