Új privát üzeneted érkezett!

Jajj, de megható kép!Tecccc!!!!Cuki Esztike!(Apára nem mondunk ilyet.Ő "csak"kedves :lol: :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz: nagyon jó kép! Szépséges a kislány! (Apa is jóképű, dehát itt a baba a lényeg! :D )

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na most csak egy link erejéig jövök:

Nyuszi!

Ez most elég jó ár:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... re&store=6
Este jövök, ha egy Zével kevesebb ugrál majd a fejemen :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.02.01 21:24-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Skrisz!
Ez biza szerelem a javából... (mármint apa és lánya) Látnod kéne, amikor Réka felnéz az apjára és közli: appaaa. Éppen csak a szempilláit nem rebegteti hozzá... Szóval erre készülj. :D
vovanda
 
 


Pusz Lányok! :D

Olyan drágák vagytok, hogy hiányoltatok, jól esett! :oops: :D

Jelentem:
végigordítottuk a napot, óránként szopi, 3x fél óra alvás - mire rájöttem:
JÖN A FOGA! :shock: Alul lent, párban...ínyecske duzzadt, fog látszik az íny alatt...ojjé :oops:

Lois,
sajna most a játszószőnyeg sem jönne be, kizárólag ölben van el :oops: (gerincemet hagyjuk :oops: )

Twist,
szuper, hogy van tejcid!!!!! :D kitartás az éjszakázáshoz!

Baba,
köszi! :P
(sokat jársz az eszemben, úgy örülök Nektek!!! :D )

Skrisz,
Nálatok is van műsor :roll: :oops: -kitartás!

Angel,
köszi! :P
Már ilyen komolyakat is esztek? :shock: :D

Raniko,
Istenem, Te is már célegyenesben!!! :D Még nemrég örültünk a zebrás tesztednek :roll: :lol:

Skrisz-2,
gyönyörűűűűűűek!!!! :D :D :D

Vovanda,
puszi Nektek is! :P

Akinek most nem írtam, annak dupla pusz! :wink:

tillidian
 
 


Till!
Fogacska, hűűűű, nem semmi, belehúzott a Kiscsaj :shock: :shock: :shock: Akkor nem csoda, hogy nyűgös a drága. MT-ben nem tudod felkötni? Én derekam azt nagyon szereti. (Mer' ugye az én drágám mai mérlegelés szerint 8.55 kilócska :shock: )

Angel!
No igen, a babakaják a mi ízlésünknek nem túl ízesek, EnyémFérj folyton sózni akarná :oops: Gesztenye még nem érkezett, mindennap elmondom C.-nek, de valahogy nem tud rögzülni a fejében, ellenben hozott brokkolit, répát, tököt, amiket nem is kértem, csak a gesztenye maradt le. Tán holnap.
900?? Nem gyenge...nemtom mi hol járhatunk, Zé simán bever 200 ml gyümit, vagy zöldséget, a tejről lövésem sincs. Azért 15 dkg-t most is hízott egy hét alatt.

Rani!
remélem azért össze vagy már pakolva :roll:

Skrisz!
nagyon szépek így együtt, de persze külön is, EszterApuka is :roll: Megnéztem a képeiteket, nagyon jók, szerintem Eszter arcocskája még mindig annyira hasonlít minikori önmagára :)

Tobikám!
Hajrá 38., remélem utólag majd mutatsz pocakot, nem semmi lehet :D

Bella!

Nagyon köszi a híreket!! :D

Baba!
Bizony, a nénik tudnak ám támadni rendesen, de az enyém amúgy kedves, kevésbé agresszor :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Még jókedvű:
Kép

2 perc múlva már vernyogós:
Kép

És az én három pasim:
Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ezt pedig ma művelte:
Kép

Kép

Na igen sok voltam mára, ezennel el is dugultam :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vagyis még egy, de ez már az utolsó mondatom mára istibizi:

Tobi Drága!
Isten éltessen!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Hú,csak gyorsban

Skrisz,édes ducipofi :D szerintem nem is tud sírós lenni :wink:

Lois,dehogy vagy sok!Imádom a kölkök képeit nézegetni.Zé,olyan nagyfiús :D jól bealudt :lol:
köszi a linket,mostmár döntés született,ez lesz:
http://www.jatsszvelem.eu/termekek/fish ... oszek.html

Tobikám,nagyon ügyesek vagytok!Hajrá :wink:

Rani,laptető :lol: tényleg furi,hogy ilyen vérnyomival nem foglalkoznak.úgy tudom 130-ig jó.Pihenj!

Till,én most is úgy írok,hogy Noémi az ölemben,mert már felébredt.Derék is jól van így,meg babanetezhetek is.Nálatok így nem működik?
Éljen a fogacska :lol:

...na mennem kell...
Vendég
 


Sziasztok,

Lois,
A három pasis kép nagyon szuper, főleg, hogy Pizsi kutyagyerek beleásít!:)
Egyébként egyetértek Nyulasszal én is szívesen nézegetem a képeket.
De ez vonatkozik az összes kismamira is!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Lois igen már össze vagyok pakolva, bár vannakdolgok amik csak ugye az utcsó pillanatba lesznek táskába dobva! :roll:
Szuper édes KisZé!!!!
Ezek e képek nagyon édik!! :D

Tilli igen nekem is furi, hogy nem rég fogtam a zebra tesztet! :wink:

Skrisz nagyon édes a kép, olyan jó látni ilyeneket!

Ma megyek le a védőnénihez addíg meg feküdnöm kell.
Ma reggel is 146 volt a vérnyomim! :roll:
Barátnőm szerint addig nem foglalkoznak ezzel míg nincs még egy tünetem pl vizesedés, vagy fehérje a vizeletemben.
Holnap megyek a nőgyogyihoz is bár érdekes módon ez is csak az én megnyugtatsomra lesz, mert mikor kérdeztem múlthéten, hogy mikor mennyek mondta hogy hát ha engem megnyugtat akkor egy hét múlva. :roll:
(amúgy szerintem szülésig nem is látott volna ez iszonyat bosssszantóóóóóóóóóóóóóóó :evil: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Hali!
Dögrovás változatlanul, Balut kivéve mindenki takonykóros. Elegem van, tavaszt akarok!!!!

Lois!
Jól el vagy nyomva ennyi pasi között. :D
vovanda
 
 


Lois, olyan cuki kisZé:-)))) Jól elfáradt játék közben:)

Vanda, most a bárányhimlő után takonykór jött? Nemár!:((( Minden összejött látom, szegénykém! Tarts ki, pár hét és jobb idő lesz.

Tegnap megszólalt a kislányom, éppen apa beszélt hozzá, a kiscsaj pedig vigyorgott rá:)) És egyszercsak azt mondta, hogy Lá (ő nyelvén ez a kaját jelenti). Nagyon édi vékonyka hangja van, elolvadtunk tőle.) Meg is etettem, és éhes is volt.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


helló!

Krisz,
tuti az apás kép Eszterrel! :D

Lois,
a 3pasis naaaagyon jóó! na Pizsi, ahogy beletátja a száját a kamerába! :lol:
Zé valszeg ráver a mi 900-unkra! :wink:

Twist,
édi! :)

Tilli,
aha, szóval a fog a ludas :roll: :wink:

Vanda,
jobbulást nektek :?

Rani,
kitartás, már ez tényleg a célegyenes!


Diánám nagyon meglódult, mozog, mint a csíbor, kezdhetek a földről összepakolni :roll:
tegnap a kádjához kepesztett oda, ma a párásítónál találtam, épp a gombját piszkálta :lol:
szeret károgni, mint egy varjú :shock: ez nem túl kiscsajos, de síkítozik is, meg azt mondja "dedede" asszem ez egyenes út ahhoz, hogy "nem!" :roll: 8)
(megyünk Dévényhez ma, kíváncsi leszek, valóban az utolsó-e...)

angel37
 
 


Lois, nagyon klasszak a képek! Jó fej Pizsi. :lol: Még mindig elolvadok Zétől, olyan szépnek látom.

Twist, nagyon gyors ütemben fejlődik a picúr! Már beszél is... :wink: Biztos jó kis tejed van. :D

Tillikém, már fogacska? Azta! Én is nézegetem Eszti ínyét, szerintem bújik a második is.

Vanda, küldöm a tavaszt!

Angel, drukk a Dévényhez! De ha kis csíborod van, akkor sztem nem kell már mennetek többé. :wink: ++++++++++++

Baba, Keny, pocakpuszi! Jól vagytok, drágáim?

Rani, várom már nagyon a te babácskádat is! Hipp-hopp pörögnek már a napok.

skrisz72
 
 


Skrisz Angel igen ez már talán a finis!!
Most jöttem fel a védőnénitől aki normális vérnyomást mért fehérje nincs a vizeletembe hála.
Kicsit vizesedek a fejem mint a túrósbukta! :roll:
(remélem ez nem marad így úúúútálom a tokámat mert sajna már volt mikor épp volt rajtam néhány kg + )

Holnap délután nőgyogyi kíváncsi leszek ő mit mond.
Érzem ahogy az uraság fúrja fe a fejecskéjét a medencémbe. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, az a fontos, hogy jól vagy. Vérnyomással meg csak kibírod szülésig. :roll: Milán meg bizti irányba fordult, és igyekszik beékelődni. :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz igen már irányba van az tuti!!! :D
Lányok most már kezdek izgulni! :roll:
Jó lenne, ha a 40. hétig kibújna Milán! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi Csajok. Nagyon készen vagyok. Holnapra muszáj összeszedni magam, szülői értekezlet lesz az oviban...

Angel!
Konnektorokba vakdugó, szekrényzárak, fiók- és hűtőzár beszerzése javasolt. TVre gyerekzár, de így se reménykedj, hogy nem fogsz agyvérzést és szívrohamot kapni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Till!
Hú de gyorsan fogzik Lencsi ez nem semmi :lol: Kitartás Neked!!!

Skrisz!
Családod nagyon édi!

Rani!
Milyen toka???Olyan szép voltál azokon a fotókon, ez az ucsó vissza számlálás bírd ki valahogy!

Angel!
Dévénybe mit mondtak?

Lois!
Tipikus pasi, bárhol elalszik a kisfiad :lol: Nagyon cuki!

Vanda!
Jobbulást nektek!

Twist!
Ti még Tillt is lekörözitek, náluk fog lesz 3 hónaposan, Dorka meg már beszél:):):)

Baba!
Hol vannak azok a fotók?

KépKép

Kép
keny
 
 


köszi, Csajok!

kisebb tanakodás után úgy döntöttünk, járunk, amíg nem mászik tisztességesen! ú.hogy befizettem a kisasszonyt még két alkalomra :wink: tulképp örülök :oops:
volt most ott egy kislány (hasonló előzményekkel), aki nagyon furán mászott, és ahogy kiscsaj mozgását nézem, gyanús, hogy ő is így csinálná, így inkább pofozzuk még egy kicsit a dolgot :roll: :)

Rani,
én semmiféle túróstáska fejet nem látok a képeiden! :)

angel37
 
 


Skrisz, most láttam csak a fotót, nagyon szépek a szerelmeid:)) Eszti szépen megnőtt, nagyon édi:)

Rani, megértem, hogy nagyon várod már a szülést, már csak max. 1-1,5 hét és a karjaidban tarthatod a picúrt!:) Csak nem vizesedésed van? Ez tök normális és természetes szülés előtt. Én is pufi voltam. Aztán lemegy a víz egy hét alatt max és tök jól fogod érezni magad. tuti!!! (Már csak a kialvatlanság lesz :? )
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan amíg elvan Gréta. Kijött az egyik fogunk csücske! :D . Na persze nagy sírások közepette. Éjjel is és nappal is csak nyafi meg keserves sírás. Vajon mikor jön ki az egész???? Még mindig nem megy a hasról vissza fordulás. Mászni próbál de fej nehéz mer mindig lent marad a buksija és úgy halad előre. Bőre javulgat de nem tudom mi volt ez ha péntekig nem múlik el megyünk a Heim Pál-ba. Kaptunk pihiszéket ajándékba Fisher Price amilyet szerettem volna. Nagyon szeret benne. Unokatesó kinőtte a hintáját azt is megkaptuk. Így vándorlunk egész nap. utazó ágy járókaként működik a konyhába így végre nyugiba tudok főzni.
Este jövök és reagálok a hsz-ekre. Megyek mert éhes a kincsem. Kép Kép Kép Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Szaisztok!
Vagyok, csak brutálisan fájdalmas ínygyulladással küzdök. Múlt héten voltam fogorvosnál, mondta, hogy gyulladt a fogam és ínsorvadást lát (sajnos fogpótlásaim vannak) és tegnap annyira megfájdult, hogy fájdalomcsillapítót szedek (Paramax) és kenegetem fogkrémmel és vizes ruhával borogattam egész éjjel, mert duzzadt is az arcom. Fogdoki holnap rendel, max. este tudok menni hozzá, ha egyáltalán tud majd fogadni, merthetekkel előbb tele van mindig. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Hihetetlen peches vagyok ezekkel az egészségügyi problémákkal. (Már szégyenlem elmondanii is nektek.) :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Igen Twist van némi vizesedés de szerintem nem vészes.

Köszi lányok, hogy nem látjátok a túróstáska fejem! :wink: :lol:

Nikó Gréti ííírtó cuki!!! :lol:

Baba nagyon sajnálom, hogy ennyi problémád van de remélhetőleg hamar elmúlnak és pikk pakk jön az élvezetes rész!!! :wink:
Az egyik barátnőm is babát vár és sajna neki is kengeteg problémája van.
Semmi gond, hogy megosztod velünk, talán valakinek van valami jó ötlete ezekre a dolgokra!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba:

Sajnálom nagyon az íny problémát, tantum verde a pumpás arra is jó és kismamák is használhatják.


Rani:

Köszi. Vérnyomásod ? Én is vizesedtem a végére nem is kicsit.


Gréti sztrájkol, nem alszik csak sikít de azt nagyon hangosan, lábait kirakja a rácson és várja, hogy megmentsem. :D Ma fogászatra mentem volna de tegnap reggelre tele lett a szájpadlásom hólyagokkal, most meg folyik az orrom , köhögök. Hurrrá!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nyulasz,
Balázsnak boldog névnapot! :D

Nikó,
édi Gréti! :)
na a lábkidugdosás az műsoron van itt is :roll:

Baba,
szegényem :( még ez is...

angel37
 
 


Sziasztok!

Baba,nekem is volt ínygyulladásom terhesen.Jobbulást!

Nikó,csodaédi Gréti :D az a csodálkozó tekintet a pihiszékben :lol:
Vendég
 


Nyulasz!

Köszi, Balázsnak nagyon boldog névnapot!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel:


Na igen , főleg éjjel imádom! :D :D :D :D :D bfgv Gréti is hozzá szolt témáho z. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nyulasz, mit csináltál?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nagyon édesek és szépek a babák, nem győzök betelni velük!

Ikres kismamákhoz lenne kérdésem. A kombinált teszt elvégzésekor az Istenhegyi úton vérvétel is van? (Olvastam, h ikreseknél ez az eredmény nem igazán mérvadó :roll: ) És árban mennyi? Két babánál kétszeres ár?
Előre is köszönöm!

Baba, szegény, alig másztál ki a köhögésből, most meg ez a fránya ínygyulladás! Mielőbbi gyógyulást!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Baba, gyakori az ínygyulladás kismamiknál. Sajnos. :? Úgy látszik te hozod az egész repertoárt. :( De nem számít! Majd mondunk okosakat. :wink: Fő, hogy picúr jól van. Gyógypuszi!

Nikó, cuki képek! Jó, ahogy fogja a rácsot. Látom Gréti is olyan húsgombóc, mint Eszti. :lol: Hány gramm?

Nyulasz, boldog Balázsnapot! :D

skrisz72
 
 


Anyukák!
Húdenagyonaranyosak a babáitok! :P Remélem az enyim is ilyen szép lesz!

Balázskának Boldog Névnapot!

Bols!
Én is úgy tudom, hogy ikreknél vért nem vizsgálnak.De nektek nem lesz amnió a korod miatt?

Baba!
Fogaddal nem lesz nagyobb baj és kész, ha ínygyuszi az rendeződni fog.Remélem tudtam szakmailag segíteni reggel.Viszont a dokidhoz feltétlenül menj el!

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois, Nikó: nagyon szépek a gyerekek!

Bols: nekem a kórház csinálta a kombináltat a 12. héten ingyen, így az Istenhegyiről nem tudok nyilatkozni, de úgy tudom, hogy két babánál még értékelhető.

Baba: hogy téged minden utólér, te szegény! Én is remélem, hogy most már a szép és élvezetes része jön neked! Jobbulást!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Skrisz:
Eszter is nagyon cuki baba, neki milyen színű a haja? Én nem tudom eldönteni Grétiéta szobába barnás de ha rásüt a nap akkor meg tök vörös.
7kg 40 dkg és 69 cm.
3660g-al és 57 cm -el született. Ma 5 hónapos annyira rohan az idő.

Már sokat volt téma a hozzátáplálás mi elkezdtük 4 hósan a gyümit de abba is hagytuk mert nagyon síros volt azokon a napokon. De lehet nem jól csináltam. Mivel kell kezdeni és mennyit adjak?? Mondjuk holnap tízóraira kap almalét na de mennyit és miből? Kanál vagy pohár? Holnapután mit és mennyit??? Nem akarom elrontani.

Timi:

Köszi, raksz fel te is képeket?

Nyulasz:

Képeket raksz fel?

Lois:


Nagyon cuki KisZé, hogy kidőlt. :D :D :D

Mennem kell sírás van.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Keny, holnap reggel mindneképp hívom a dokit. Addig házitrükkök tömkelege meg Paramax fájd.csilalpító.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó, enyim gyerek szőkésbarna. De minden képen vörösnek tűnik. :D Eszti is 7420 gramm volt tegnap este. A centit most nem tudom. Pénteken úgyis megyünk védőnőhöz, majd ő leméri. Hozzátáplálásról engem ne kérdezz, fogalmam sincs. Én is hétvégén kezdeném almapürével. Úgy tudom először csak egy-két kanállal meg kell kínálni. De másnap már nem tudom mi van. :roll: Boldog hófordulót!

skrisz72
 
 


Baba, nekem is volt ínygyulladásom, és Gingisol ecsetelő oldattal kellett kezelnem, kb. 3 nap alatt rendbehozta. De aztán újra és újra kellett kenegetni, mert újra és újra előjött:((

Mostanában mi azt gyakoroljuk, hogyan ne hányjuk le anyát és ne terítsük be az ágyneműt és a fotelt stb. Eddig azt hittem, hogyha belealszik a szopiztatásba, akkor úgy kell hagyni. De nem jött be mégsem.
Mától pedig a gyakori büfiztetést alkalmazzuk. Ez jobban bejön. Csak tovább tart.

Na, megyek, mert sír a kiscsaj...
Vendég
 


Twist, én nem büfiztetek, ha elalszik a cicin. Persze az én gyerekem nem bukós. Csak ha a játszószőnyegen van kaja után. Akkor izeg-mozog, nyomja a pociját. Előfordul, hogy kijön belőle egy kis kaja. :wink:

skrisz72
 
 


Köszönjük a köszöntéseket! :D

Baba,elmentem fogorvoshoz,de azon nem tudott segíteni,pár nap alatt jobb lett.Kétszer volt,és felül a bal oldalon végig nagyon fájt.Amikor nem bírtam aludni miatta,akkor algopirint vettem be.

Bols,nincs dupla ár.Szerencsére.Csak mondani kell,hogy ikrek,hogy több időt írjanak rátok,de szerintem nem tartott tovább.Vért nem vettek,csak uhu volt.

Majd rakok képet valamikor,most mennem kell...
Vendég
 


Csak bekukk, iszonyat beteg lettem.

Nyuszi!
Balázsodnak boldogat!

Bols!
Nekem csak kombinált volt, annál megcsinálták a vérvételt (kórházban, ahol szültem), dokim szerint értékelhetőbb, mint az AFP.
vovanda
 
 


Vanda, nagyon rátok jár a rúd... :( Sajnálom. Jobbulást!

skrisz72
 
 


Szia Twist!

Meg tudnál adni a dokid nevét meg elérhetőségét?

Egy ismerősöm terhes, és orvost meg kórházat keres. Te annyi minden jót irtál a Péterfyről.

Előre is köszi

kispatak
Vendég
 


Én is jelen :)

Bocs lányok, kissé nehezen érek ide, most is csak kicsit, mert hulla vagyok!
Betegeknek jobbulást, én is kicsit "dáthás" :? Zé is szörcsögött kicsit, újra próbálkoztam az orrszívóval, nem jött semmi sem.

Köszönöm Zém nevében a kedves szavakat, olyan aranyosak vagytok, hogy mindig ilyen szépeket írtok róla :roll:

Nyuszi!
Jó kis szék, ára meg nagyon jó! :) Balázsnak boldogat! Csináltatok az alkalomból valamit? Zének is lesz nemsokára, de bevallom még memorizálnom is nehezemre esett eddig, hogy egyáltalán mikor van, nemhogy ünnepeljek rá... :oops:

Rani!

Én sem láttam sehol péksüti fejet :D

Baba!
Sajnálom ,hogy így megtalál minden baj :(

Nikó!

nagyon szép Gréti, tényleg vöröskének tűnik ezeken a képeken. Zének is volt egy ilyen időszaka, képeken nem, csak szemre, de most már inkább szőke. Elmúlt. Szerintem csak a fény játszott vele.

Zének 2 napja csomószor bepirosodik az egyik orcája, de a szájában továbbra sem látok semmit.

Angel!

Gesztenye projekt célba ért, ma kapott meggyel, imádta!! Holnap is az lesz a menü.

Bevallom, mi nem csináltuk ezt az egy-egy kanálkás kóstolgatást. Kapott amennyi jól esett neki, de mindig csak egy félét, és aztán azt ettük pár napig.

Na lépek, jóccakát! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, nálunk is ez a félpofis pirosodás van. De mitől lehet?

skrisz72
 
 


Nikó: majd én is jövök képekkel, csak le kéne szedni a gépről.

Ez a félorcás pirosodás állítólag a fogzástól van, legalábbis barátnőm ezt mondta. Náluk is ez van és hónapok óta nyüglődnek, de fog még sehol.

Hanga pöttyeire kaptunk homeós kencét és e-mailezünk a gyerekorvossal tisztítószer meg hasonló ügyben, hogy kiderítsük mi okozhatta. Ha a tej, akkor hamar el kell múlnia, mert tegnap óta nem kapnak tejcit. :( A nátha győzött és az a kevéske tejem is elment. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Lois, Skrisz:

Grétinek is bepirosodik a pofija néha.

Tegnap 3-szor volt kaki és egyre hígabb. Az este szinte vizes volt, remélem csak a fogától. Nem tudom írtam vagy nem de kijött 3 napja az alsó fogának a csücske. Szegénykémet tegnap mindig érte valami, elkunyizta a távkapcsolót és jól fejbe kólintotta magát, rájött milyen jó hangja van ha 2 csörgőt összeüt, persze ott maradt az ujja. Na meg felborította a játék állványt ezt is már sokszor megcsinálta, lassan el kell raknom. Olyan kis vandálka, lány létére. Húzza a hajam, csíp de iszonyatosan imádom. Csak nem tudom mikor kezdjem ezekről leszoktatni.
Így tornázok, tuti kocka hasam lesz:


Kép

Na eldugulok, amúgy is mennem kell : főzni , mosni, játszani........

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: