Új privát üzeneted érkezett!

mostanság ez már a sokadik laptetőm :) :)

KépKép
bettike83
 
 


ez jelent valamit........ :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Húúúúúúú mennyit írtatok...

Pussz mindenkinek!

Velünk minden ok! Éjjel még mindig rendesen alszunk, nincs hasfájás, csak néha, ami normális. A nappalok néha nyűgösek, de viselhető. Nem tudok semmi extrát. Már nagyon várom Bálint napot, mert akkor lesz Zoé 6 hetes :wink: Lassan kezdek sportolgatni már, hogy kicsi erőm legyen.

Remélem mindenki jól van, sajna nem tudtam nagyon visszaolvasni :oops:

Pocisoknak pocaksimi :lol: Kisbabáknak homlokpuszi :lol: Leendő pocisoknak sok erőt és kitartást :lol:

Kép
kicsi80
 
 

 
 

Kicsi akkor neked is jó babád van...........
már ti is lassan az első hónapot tapossátok!!!!:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettike!
Teszek fel egy pocakfotót de a fejem ne nézd mert nagyon gáz! :D
Kép

Mindenkinek pussz!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus nagggyon csinos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képzeljétek a tegnap megvettem az első kismamanadrágomat is :lol: nem hiúságból de fázott a derekam a csípő nadrágokban így rászántam magam, majd csinálok arról is képet de nem tudom, mikor teszem fel. Holnap déltájban utazunk anyáékhoz, vasárnapi uh véget és csak hétfőn este jövünk vissza addig legyetek jók!!!!!

Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Most szált el amit írtam.... :twisted:

Tehát:

Nagyon szépek a pocakfotók :lol:

Mucus: A fejed is hozzád tartozik 8) Ilyen idős terhesen már minden megváltozik :lol:

Melisch: NAgyon szép a pocakod. Mindjárt vége az izgulós időszaknak... Hamarosan lehet más dolgokért izgulni :lol: Kellemes kismamanadrág viselést, és jó utat :lol:

Nita: Lehet elkiabáltam, mert ma délután elég nyűgös volt. Dél óta nincs széklete (eddig minden szopi után volt) így llég nyugtalan. Van valakinek erről valami tapasztalat? Most alakul ki a gyomra zsákká a cső helyett? Nektek volt ilyen váltás?

Ölelés mindenkinek :wink:

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi nekünk nem volt ilyen problémánk....nem baj ha nem minden nap van kaki......anyatejes....
Melisch hogy te milyen csini vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

mindenkinek jó hétvégét :)

nekem megjött 46 napra,de nagyon pici görccsel,alig észrevehető,pedig világ életemben mindig nagyon görcsöltem mensikor.most meg majdnem semmi :) lehet hatnak a nővények :)

sajnos beteg vagyok,nagyon megfáztam :( torkom is fáj :(

mucus

csini vagy és a fejeddel sem volt semmi gond,ne aggódj ezen :)

melisch

ez igen,azért már látszik valami,kezdesz kerekedni :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szépek a pocik! Gratulálok hozzá.

Most vannak családi problémáim azért nem jövök, ne haragudjatok, nem felejtettelek el Titeket. Amint kezdenek kicsit rendeződni a dolgok, jövök!
millió puszi Mindenkinek!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyusz írj privit......köszi:)
Betti jobbulást:)....pirit sajnálom:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na lányok, most aztán igazán tél van, de most olyan jó volt. Végre tudtam élvezni, mert olyan jó idő volt. Végre nem voltak mínuszok.
Kétszer is kimentem havat lapátolni, mert férjem uram csapatot épített Sárváron.:-)
Mi elkezdtük az almát, és azóta (egy hete), este fél 9-től reggel 6-ig, van hogy fél 7-ig alszik. Szóval annyira örülök neki hogy végre tudok aludni éjszaka.:-)

Nita Barninak nagyon jól áll az etetőszék. Remélem apával minden ok.?

Királylány, hát az az oltás körüli mizéria nem semmi. Mi si beoltattuk magunkat. Két terhes barátnőm is és az egyik már megszült, és nincs semmi gond. másik barátnőmnél sem volt, ő márciusban szül. Az ilyen háziorvosról meg is van a véleményem, gondolom félt a felelősségtől.

Mucus, Melish nagyon szép a pocakotok.:-))

Nyuszi mi a gond? Remélem hamar rendeződik.

Kicsi szerintem csak egy fejlődési ugrás miatt nyügizett, vagy ettél valamit ami neki nem tetszett.

Bettike reméljük a doki be tudja állítani. Most már elkezdted és az a lényeg.

Teszek néhány képet , hogy milyen jó volt a hóban Levikével.
Kép
Kép
Kép Apának csináltunk egy hatalmas szívecskét.
Kép
Ti rakjatok fel!

Kép
Kép
boganna07
 
 


boganna

én is remélem hogy tud csinálni vmit a doki..

nita

köszönöm,igyekszem gyógyulgatni.

KépKép
bettike83
 
 


Boganna köszi apival minden ok............már rávettem a mosogatásra is.... :P :P :P igaz cserébe azt kérte több keksz legyen...... :oops: :oops: :oops:
gyönyörűek vagytok...
ha nem lesz már ekkora hó valahol talizhatnánk nem?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
De szép pocakok vannak, gratulálok!
Nekem eddig aludt Dani éjszaka 21- 6- v.fél7-ig, de mióta elfogyott a tejem teljesen (1,5 hete) és csak tápszert kap abból nem eszik csak 5-ször napközben és megéhezik már hajnal 3-kor.
Nagyon zokon esik, mert 6-7 hetes korától nem kelt fel.
Néha be lehet csapni teával 3-kor, de van, hogy úgy elkezd ordítani teázás után a kajáért, hogy Benit is felveri.
Nem tudom, mikor fogok aludni újra egy jót, mert Bencéből kiindulva, nemsokára jön a fogzás miatti rosszul alvás éjszaka.
Ő folyton felsírt, felébresztett minket és mire felálltam hozzá, visszaaludt.
És ezt csinálta fél óránként. :shock:

Boganna, édes Levi, nekünk havas kép még nincs, de keresek valamilyen képet. :wink:

Kicsi, én eléggé szégyenlem, de én nem is hallottam még ezt az átalakulást. :oops: :oops: :oops:
De ilyen volt pár hetes korában, hogy evés közben is mocorgott, feszengett, látszott, hogy bántja a kakálhatnék, és amíg nem kakált, addig nem javult. Mi Espumisan cseppeket adtunk neki és bevált.
Annyira, hogy mikor elfogyott az 1 üveg már nem volt rá szükség.
Egyébként azért is van kevés időm mert elkezdtem fogyózni.
Külön főzök magamnak és már magában ez is elviszi a nap nagy részét, mellette gyógytorna a derekammal heti 2x, vízben torna szintén a derék fájásra heti 2x.
Remélem sikerül mert nyárra csini akarok lenni.
Puszi mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie mennyi tápszert adsz neki?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nem akar többet enni a 4 kanalas-120ml vízesnél.
Ebből kb.135ml lesz.
Anyatejből 170-180ml evett egész nap és sosem kelt fel éjjel. :roll:
De tegnap már egyszer meg bírt enni 5 kanalas tápszert egyszer.
ma hajnal 4-ig bírta.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie add is neki az 5 kanalasat...először Barni se bírta reggelig..de végül rá állt a szervezete......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
Mi ez a pangás csajok?Tessék írni! :wink: Igaz,Én se jövök sűrűn. :oops:
Ma voltam dokinál.Picurral minden ok,viszont Engem diétára fogott és vérnyomáscsökkentőnk kell szednem. :roll: :( Pénteken megyünk 4D-re már alig várom. :D Képzeljétek ma a védőnőnél volt egy kismami aki fura volt megkérdeztem a védőnőt,hogy mi van vele.Kiderült,hogy meghalt a kisbabája(40 hetes volt)és a védőnő vette észre.Előtte este még mocorgott. :cry: Úgy felizgattam magam,hogy hasmenésem lett és tuti,hogy a vérnyomim is ettől lett magas délután a dokinál. :? Kismamik hogy vagytok????????Én mostanság azzal küzdök,hogy ne hányjam ki az italt.Ugyanis sokszor nagyon szomjas vagyok de ha megiszok egy bögre folyadékot ki is jön általába mert nem fér a gyomromba annyira nyomja felfelé picur. :roll: :) Puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


jaj Mucus szegény kismama:(((((((((((((...olyan rohadt szemét az élet:(((((((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Angie, nem lehet az hogy Barni azért nem eszi meg a 180 ml-ket mert az anyatej hígabb volt mint a tápszer, és gondolom ugyanabból a cucliból adod neki. Lehet hogy elfárad az evésbe mert nehezebben tudja kiszívni belőle? Ez csak egy tipp, de hátha segít. Lehet nagyobb lyukuból kéne adni. Mondjuk Pancsa sem eszik max. 150-eket 4-szer, de van olyan is hogy csak 130-at. Mondjuk estére én más típusú tápszert adok, ami hígabb és abból simán megissza a 200-at is.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Köszi a tippeket. Kipróbáljuk.
Tegnap össze-vissza evett. 3 óra eltelte után ordított a kajáért, aztán alig 100ml elég volt. Próbálgattam adni neki, de nem, csak vigyorgott. :lol: aztán 2,5 óra már újra sírás és megint keveset evett.
Este viszont megette az 5 kanalasat és visszatért a fél 6-os kelésre. :lol:
Bence annak idején, mint az óra, olyan pontosan evett és mindig mindet megette. :lol:
Boganna, és milyen más tápszert adsz éjszakára?
Attól jobban alszik? Már alig várom a hozzátáplálást!
Akkor olyan édesen, mohón esznek, öröm nézni. Legalább is Bencével így volt. Bármit megevett.

Mucus, kitartás, nemsokára ott a kis tökös a kezedben! :wink:
Jaj, olyan szomorú, amit írtál. Nem is tudom, hogy lehet elviselni egy ilyen csapást! :cry: :cry: :cry:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kép Danika 3 hónapos

Kép Bicajozás a házban

Kép Együtt

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Mucus!
Jesszusom, ez szőrnyű.. hát bele se gondolok inkább :cry: :cry:
De jó nektek hogy mentek 4D-re :wink: ...Majd hozz képet a kis Kolosról :wink:
Mennyi volt a vérnyomid? Milyen gyógyszert kaptál rá?
Én is szedem már 13. hét óta... De így most jó,bár a pulzusom elég magas mostanság :roll:
Diétára még nem vagyok fogva :lol: csodálom is...

Hát most annyira nem vagyok jól,megfáztam.. az éjszakáim kezdenek nehézkesen telni, sokat forgolodok egyre nehezebben, de ezeket leszámítva jól vagyunk :)
Majd 2 hét múlva megyek uh-ra már alig várom már 4 hete nem is láttam a csöppemet :?

Angie! Boganna!
Nagyon aranyosak a gyerekek!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Most csak jelentkezem nagyon röviden: jól vagyunk, el voltunk utazva anyukámékhoz hétfő estig. Voltam uh-n a pici nagyon jól van, mindene megvan és szépen fejlődik. Képem nem valami látható, csak a hátát, meg a fejecskéjét fényképezte le, neki ez volt fontos. Méhlepény jó helyen tapadt, méhszáj zárt, magzatvíz megfelelő, szóval minden ok.

Én most nehezebben tudok jönni, van egy új kolléganőm vele kell foglalkoznom 2-ig, azután tudom végezni a munkám, este főzés és már alszom is. Hosszú volt hétfőn az út hazáig tegnap este is korán elaludtam, majdcsak lassan visszaszokom a saját kerékvágásomba.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is vagyok, csak olvasó üzemmódban. Érdekel, hogy kivel mi van.
Kismamiknak sok pocaksimi!
A babák nagyon aranyosak, gyönyörűek, és hogy milyen gyorsan nőnek :D !!
Vendég
 


Sziasztok!

Minden nap olvasom mit írtok csak az írásig nem jutok.

Dius ez szörnyű! Borzalmas dolog. Neked nyugi, bár tudom, hogy most napokig nem fogsz napirendre térni felette. A vérnyomásod is tuti ezért ment fel. Nekem világ életemben alacsony volt, így ilyenkor közelítek a normálishoz.

Angie34 te hogy vagy?

Angie nagyon aranyosak a kispasik. Főleg Bence a cumival :lol: Dani mekkorát nőtt!

Kírus már neked sincs sok hátra. Kitartást!

Szép napot!

királylány
 
 


Dia!
Jól, köszi :wink:
Vendég
 


Angi! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi,most csak Kirusnak válaszolok gyorsan mert "rohanok"Domiért az oviba.
Nos itthon 110-120 van,hogy 90 a vérnyomim viszont a dokinál mindig magas.Szerintem csak fehér köpeny fóbiám van :) de hát komolyan kell venni főleg most.Nos ott 158-142 volt szóval nagyon magas. :roll: Dopegyt-et írt fel 2x1 et.Persze,hogy hozok képeket pénteken,már bizti húsosabb lesz mint a 16 hetes 4D-n volt. :wink:

Mindenkinek puszi!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Angie gyönyörűek a gyerekek:))))))))))))
Kirus a vége fele én is ritkán láttam Barnit uh-on de érezni annál inkább éreztem:)))))
Mucus én is pont 27+2 hetes terhesen voltam 4d-n...már szép sonkájuk van........ :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


angie

szépek a picurkáid :)

lányok

ma megyek nőgyogyászhoz,majd jövök a hirekkel..

KépKép
bettike83
 
 


Betti várunk a "jó" hírekkel!!!!!!!:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na megjöttem.sok jót nem mondott,cisztákat látta petefészekben,meg a bal petefészkem nagyobb mint a másik..

elküldött laborba az első napon,közép időben uh,aztán a vége fele pedig megint labor.

aztán apát kell vizsgáltatni a katonákat :lol:

aztán nekem átjárhatósági és a végén laporoszkopiai műtét..

ennyit tudok egyenlőre,majd a labor után többet tudok.

KépKép
bettike83
 
 


de már jó kezekbe vagy!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm szépen a dicséreteket!

Betti, szorítok, most már akkor egyenesben vagy, történik valami legalább az ügy érdekében.
Mucus, várjuk a csodaszép fotókat! :wink:
Angie34, köszi neked is, jó, hogy benéztél írás formájában is.
Gyere néha, hogy tudjuk mi van veled. :wink:
Duna te is, és fotót is kérünk szépen, ha megoldható!

Mi jól vagyunk, a felkelés hajnal 3 körül néha van, néha nincs.
Próbáltunk neki nagyobb cumifejet, nagyon folyik a szája mellett.
Igaz a Beniét vettük kölcsön és az az övétől 2-el nagyobb méretű.
Veszünk majd egy 3-as méretűt.
Mindkettőjüké Aventes cumisüveg, azt szeretjük nagyon, de olyan drága a pót cumi. Biztos a többi is. 2 db van összecsomagolva és majdnem annyiba kerül, mint a komplett cumisüveg.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie

hát igen,legalább elindultam az "uton"de remélem nem lesz olyan hosszú ez az út..

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!!
engem valaki elátkozott fogorvos terén...letört az egyik rágófogamból egy jókora darab...elegem van....mért van ez.eddig soha semmi baja nem volt fogaimnak.......ég csak 23 éves vagyok és tönkre mennek a fogaim??????!!!!!!!


jaj csajok.....most kaptam a hírt hogy egy bartnőmék hétfőn autóbalesetet szenvedtek...beléjük mentek és a 3 éves kislányuk kedd reggelre meghalt:(((((((((((
nagyon sírok most...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
voltunk ma 4d-n,hoztam pár képet.Nem volt nagyon aktív.már 1078g a 40.hétre kb:3500g lesz.
Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus olyan csinos kismami vagy!!!!!!!!!
Kolos pedig ár most tüneményes:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szépek a sztárfotók :)

KépKép
bettike83
 
 


Nita, résztvétem!
Ha ilyen hírt hallok, én is megkönnyezem ismeretlenül is.
Eszembe jut, hogy én is nap mint nap járok autóval most már kettő gyerekkel!
Nagyon figyeljünk a másik emberre is magunkon kívül!!!!!!

Mucus olyan édes Kolos!
egyértelműen látszik a pucus a 2. képen! :lol:
Nemsokára nagyon jó lesz lesz neked 2 kis fiúval!
Én folyton azt mondogatom mióta Dani megszületett, hogy bárcsak ekkora maradna nagyon sokáig, örökre (persze nem akarok én neki rosszat), mert nem bírok betelni vele és valószínű ő az utolsó kisbabánk!
Ja, akinek van már 2 gyermeke: Ti is úgy vagytok vele, hogy ha felveszem az egyiket, akkor rossz érzés fog el, hogy szegény másik csak néz.Legszívesebben kettészakadnék! Amikor csak lehet, ketten egyszerre vannak az ölemben! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


sziasztok

de nagy a pangás itt,tessék irni :)

KépKép
bettike83
 
 


Angie köszi:(
nekem Máté mintha önállósodott volna...nem nagyon bújik hozzám.. :( jó ez ritkán van meg mondja hogy szeret.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


azért még pici Máté is,biztos szüksége van néha arra is h anyucihóz bujjon :)
apás vagy anyás inkább?

KépKép
bettike83
 
 


most már teljesen apás.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?